ארנק האדווה הטוב ביותר

אז – קראת זה עתה כמה אדווה מדהימה, כמה יתרונות נפלאים יש לה ואיך כדאי לך לקנות אותה באופן מיידי. ובכן … זה מגניב, אבל להאט מעט ולחשוב על זה. בטח, אדווה זה נהדר והכל, אבל אם אין לך הארנק הטוב ביותר של אדווה בשוק, היכן אתה הולך לאחסן את האדווה שלך?

ובכן, תן לי לספר לך – היום יום המזל שלך! במדריך זה, אני אספר לכם הכל על ארנקי Ripple הטובים ביותר שיש. נדבר על אדווה באופן כללי (למה זה מגניב כמו שזה) ואז לעבור למדריך הארנק. ארנקים חמים, ארנקים קרים (כגון לדג’ר וטרזור) – נכסה את הכל.

אדווה (XRP)

דבר ראשון – בואו נעשה משהו ישר. כי באת לכאן בשביל אדווה ארנק, אני מניח שקריפטוגרפיה היא מה שיש לך בראש. ובכן, אני לא יודע אם ידעת את זה, אבל אַדְוָה הוא שמה של החברה שיצרה את המטבע, ולא המטבע עצמו. מטבע הקריפטוגרפיה בפועל נקרא XRP. עם זאת, ככל שעבר הזמן, אנשים פשוט התרגלו לקרוא ל- Ripple של מטבע הקריפטו. וזה הכל טוב – כדי למנוע בלבול, אתייחס למטבע גם כ”אדווה “(אלא אם כן צוין אחרת).

אז מה זה אדווה? ובכן, במילים פשוטות, אדווה (XRP) היא מטבע קריפטוגרפי מרכזי שנוצר כאמצעי להעברת כספים מהירה יותר.

ארנק האדווה הטוב ביותר: דף הבית של אדווה.

שים לב שמילת המפתח בתיאור זה היא מְרוּכָּז. זהו אחד המאפיינים הייחודיים העיקריים שיש למטבע ה- XRP.

רוב המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים כיום בשוק (במיוחד המיינסטרים והידועים יותר) הם מבוזר. פירוש הדבר שהקוד שלהם הוא נגיש לכל אחד – אם ברצונך להשתתף בחלק מפעילויות הפיתוח סביב המטבע הקריפטוגרפי והבלוקצ’יין שלו, תהיה חופשי לעשות זאת.

מצד שני, מְרוּכָּז למטבעות כמו אדווה אין תכונה זו. מטבע ריכוזי שייך לישות אחת (בין אם זה מפתח, צוות או חברה) ואף אחד אחר לא יכול להיכנס כשמדובר בתמיכת המטבעות..

זה די נושא שנוי במחלוקת בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים. מצד אחד, המשמעות היא שקריפטות כמו ריפל (ריכוזיות, כלומר) יציבות יותר ופחות נוטות לייצר כמה הפתעות לא צפויות ולא רצויות בכל מה שקשור לקריסות ברשת, תנודות מחירים וכן הלאה. אם משקיע פוטנציאלי עוסק רק ברווחיות, זה הופך לתכונה נהדרת.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano S ושל Trezor One

מצד שני, עם זאת, קהילת הקריפטוגרפים ההארדקור שפחות עוסקת בהשגת רווח ומתעניינת יותר ב מושג קריפטו עצמה שונאת אדווה.

אדווה נתפסת כניסיון לחדור לקהילה על ידי שחקנים גדולים יותר, מרכזיים ובעלי ברית ממשלה. העובדה כי אדווה אהובה ומקובלת על ידי חלק גדול מהבנקים ברחבי העולם (רובם מבוססים במזרח אסיה) נתפסת כלא-לא ענק, ולא כמשהו חיובי..

אתה מבין, את מטרות מקוריות של מטבעות קריפטוגרפיים (כפי שהוצע על ידי העיתון הלבן של הביטקוין) התרכזו סביב פרטיות, ביזור וחופש עסקאות. מטבעות מרכזיים כמו אדווה נתפסים כצעד אחורה מיעדים אלה.

ארנק האדווה הטוב ביותר

אדווה (XRP) הוא א נושא דיון ענק במעגלים שונים של אנשים שמתעניינים במטבעות קריפטוגרפיים וברשתות התומכות שלהם. עם זאת, יש תכונה אחת שיש ל- Ripple הנחשבת לגורם המוביל לאטרקטיביות של Ripple. והתכונה הזו היא מְהִירוּת.

מהיר יותר מ..?

למותר לציין כי כנראה שהביטקוין קיבל ככל הנראה את המאמץ הנאמן ביותר מכל המטבעות הקריפטוגרפיים שיש כיום. אבל אפילו האוהדים המסורים ביותר מודים שיש בעיות במטבע שעוד לא נפתרו.

ככל הנראה הגדולה מבין הבעיות הללו נחשבת מְהִירוּת. עם כמויות אדירות של אנשים שנכנסים פנימה כריית ביטקוין מדי יום ביומו, רשת המטבעות הקריפטוגרפית הולכת ומשתבחת יותר ויותר. זה, בתורו, מוביל ל שיעורי עסקאות איטיים יותר – עסקאות מהירות אינן דבר שביטקוין היה ידוע מלכתחילה.

רב אלטקוינים נסה לפתור בעיה זו על ידי הצגת רשתות המטפלות בעסקאות במהירות כפולה או משולשת מה שעושה הביטקוין. בטח ניחשתם את זה כבר, אבל אחד המפורסמים ביותר מבין האלטקוינים האלה הוא Ripple (XRP).

אדווה מכוונת לחולל מהפכה במהירות בה מבוצעת עסקה בין שני צדדים. היא עושה זאת על ידי יישום נוסחאות המטבעות קריפטוגרפיים ושילובן עם רשת ייחודית משלה. עכשיו, קח את זה והוסף ריכוזיות למשוואה – מה שאתה מקבל זו הסיבה שכל כך הרבה בנקים אוהבים ומקבלים את אדווה למערכות שלהם..

ארנק האדווה הטוב ביותר

עכשיו, כששנינו באותו דף, נוכל לעבור למדריך “ארנק האדווה הטוב ביותר” בפועל. הדרך בה אני הולך ללכת על זה היא שאספר לך עליה הארנק הטוב ביותר עבור אדווה (או כמה אפשרויות יותר מאחת!) במחלקות ארנק הקריפטו החמות והקרות.

ארנקים חמים

אם אתה לא מכיר את המונח במיוחד, ארנק קריפטו חם הוא ארנק מחובר כל הזמן לאינטרנט (מקוון, תוכנה וכו ‘). באופן טבעי, לארנק מסוג זה יש את היתרונות והחסרונות שלו, אבל בוא נעזוב את זה להדרכה אחרת. מספיק לדעת שארנק מטבעות מסוג זה הוא הפופולרי ביותר – בעיקר משום שהוא כמעט בחינם.

עכשיו אולי אתה חושב – למה הוא מתכוון – כִּמעַט..?

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק Coinbase וארנק Binance

אתה מבין, ארנקים חמים של קריפטו הם בדרך כלל לגמרי בחינם (לפחות כשמדובר בארנקים עצמם). עם זאת, אדווה היא אותה חריגה אחת. על כל ארנק XRP שתיצור, תצטרך לשלם 20 XRP כדי להפעיל את הכתובת. שימו לב שזה המקרה בארנקים חמים וקרים כאחד. זו הסיבה שכנראה תרצה שיהיה לך רק ארנק מטבע אחד, יחיד ועיקרי – זה יכול להיות יקר למדי אחרת.

עכשיו כשגילינו את זה מהדרך, בואו נמשיך ונדבר על זה ארנקים חמים ל- Ripple. אני אספר לך על כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר שיהיו לך כאשר חושבים על ארנקים חמים למטבעות ה- XRP שלך.

תשלומי מטבעות

פלטפורמת סחר קריפטוגרפית ידועה מאוד, תשלומי מטבעות מציעים למשתמשים שלהם אפשרות לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים שונים בארנק המקוון שלהם. אדווה אינה יוצאת דופן.

ארנק האדווה הטוב ביותר: דף הבית של Coinpayments.

תשלום מטבעות א עמלה בגובה 0,5% עבור העסקאות שאתה מבצע מהארנק שלך. המשמעות היא שבכל פעם שאתה קונה או מוכר משהו באמצעות Ripple, תחויב בסכום של 0,5% מסכום ה- Ripple בעסקה. זה נחשב כך אחת העסקאות הטובות ביותר בשוק המסחר הנוכחי בקריפטו. מטבע הדברים, פיקדונות ומשיכות הם לגמרי בחינם.

תכונה נהדרת נוספת שמציעות Coinpayments היא שהארנק שלהם הוא רב מטבע אחד. פירוש הדבר שתוכל לאחסן שם הרבה יותר מטבעות קריפטוגרפיים – לא רק אדווה. זה יכול להיות נהדר אם אתה רוצה לגוון את הנכסים שלך או פשוט לקבל כמה גיבויים עבור Ripple. אין להם ארנק שולחני של Ripple.

אל תהססו לנסות את Coinpayments אם אתם מנסים למצוא את הארנק הטוב ביותר של Ripple – לחברה זו יש מוניטין אמין ונחשב לאחד הכלבים המובילים בכל הנוגע לפלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים וארנקים חמים.

טוסט

ככל הנראה לא הצלחת למצוא מדריך “ארנק Ripple הטוב ביותר” שלא יהיה בו ארנק טוסט כערך בשלב כלשהו במדריך. ומסיבה טובה.

טוסט הוא ארנק בלעדי שתוכנן במיוחד עבור אדווה. זה סופר קל לשימוש, הוא קוד פתוח והוא זמין כרגע כ- נייד (אנדרואיד ו- iOS), באינטרנט ו”ארנק שולחני אדווה ” גִרְסָה (Windows, Mac, Linux).

אחת התכונות הטובות ביותר שיש בארנק הטוסט (מלבד זה שתוכנן במיוחד כארנק XRP) היא שהוא מדגיש ביטחון כעדיפות מספר אחת. ל- Toast יש תכונת גיבוי, אפשרות שחזור ומאפשרת למשתמשים להגדיר ספציפית, קודי PIN הצפנתיים לקבלת שכבת בטיחות נוספת.

טוסט בהיותו ארנק XRP בלעדי מאפשר לו להתמודד בקלות על התואר “הארנק הטוב ביותר עבור אדווה”. אתה צריך לשמור את זה כאופציה ולהקפיד לנסות את זה!

ארנקים קרים

כפי שכבר בוודאי ניחשתם, ארנקי אחסון קריפטוגרפיים קרים הם אלה אשר אינם דורשים חיבור לאינטרנט לתפקד או פשוט לעבוד. זה הופך אותם למתמודדים נהדרים בעמדת “ארנק האדווה הטוב ביותר”.

ארנק האדווה הטוב ביותר

ארנקים קרים רחוקים מלהיות פופולריים כמו אלה החמים. וגם זה לא דבר בלעדי של אדווה – מגמה זו נראית בכל עולם הקריפטו. עם זאת, אל תתרשם שזה מסמל שהם רעים או פגומים. הבעיה בפופולריות שלהם טמונה בהנמקות הרבה יותר פשוטות.

ארנקים קרים הם בדרך כלל די יקר. ארנק קר הגון יכול להגיע לכל מקום מ- 70 $ עד 150 $. כאשר משווים זאת לארנקים חמים (שלרוב הם לגמרי בחינם), מתברר מדוע אנשים בוחרים לעתים קרובות בשני האחרונים.

עם זאת, ארנקים קרים נתפסים כ- אפשרות מאובטחת ואמינה יותר. בזמן שיש לך אחד כזה, אינך צריך לדאוג לפריצות, הונאות או כשלים במערכת. הארנקים הקרים המומלצים ביותר כרגע הם לדג’ר וטרזור. אם אתה מאחסן כמויות עצומות של מטבעות, אתה בהחלט צריך לשקול אותם.

עם זאת, כשמדובר בנושא “ארנק ה- Ripple הטוב ביותר”, יש אחד שמנצח את התחרות לאורך זמן.

ספר ספרים ננו ס

למרות ש פִּנקָס רק לאחרונה מיושם Ripple (XRP) כאופציה בכל הנוגע לאחסון מטבעות, הוא הונח אוטומטית בראש רשימת “הארנק הטוב ביותר של Ripple – מהדורה קרה”.

ידוע מאוד בקהילות קריפטוגרפיות אחרות, Ledger Nano S הוא מכשיר לאחסון קריפטו חומרה שהוכיח את ערכו שוב ושוב. הסיבה העיקרית להצלחת הארנק הקר הזה היא שלה בִּטָחוֹן.

קודם כל, זה ארנק קר. זה מספק באופן אוטומטי יותר אבטחה ואמינות בהשוואה לעמיתיה החמים.

יתר על כן, Ledger מציע אימות דו-גורמי, an PIN אישי ו אפשרות התאוששות. הסיבה העיקרית לכך שמדובר באבטחה מתייחסת כל הזמן, עם זאת, היא שהמכשיר עצמו לא מאחסן את מטבעות ה- Ripple שלך ​​לאמירה. במקום זאת עוקב אחר החסכונות שלך בפועל בלוקצ’יין ומציג אותם בלחיצת כפתור.

ארנק האדווה הטוב ביותר

זו עוד אפשרות נהדרת שמציע Ledger. יש לזה מסך מובנה קטן באמצעותם תוכל לראות גם את החסכונות שלך וגם את העסקאות שאתה מבצע באמצעות Ripple.

אם אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר של אדווה, ולא מתרחקים מהוצאת כסף כדי להשיג ארנק קר פִּנקָס נתפסת כרגע כאופציה הטובה ביותר הקיימת בשוק. הקפד לבדוק את זה!

למה לא DIY?

אם אינך רוצה להוציא הרבה מאוד כסף אך עדיין מעוניין בארנקים קרים, יש גם אפשרות עבורך – ליצור את ארנק נייר אדווה.

למרות שזה א פחות ידוע ושיטה לא כל כך נפוצה לאחסון Ripple, זו אפשרות נהדרת ובטוחה. ארנק נייר אדווה הוא עדיין ‘ארנק קר’ – הוא פשוט שונה באופיו. בדיוק כמו לדג’ר הוא ארנק קר לחומרה, כך זה נייר קר.

כעת, הנושאים היחידים שאתה עלול להיתקל בהם בארנק נייר Ripple מתמקדים בעובדה שבסופו של יום, זה עדיין נייר. יהיה עליכם להגן עליו מפני להירטב, להישרף, ללכלך וכן הלאה. עם זאת, אם יש לך מקום בטוח לאחסן אותו, הדברים האלה לא צריכים להיות בעיה.

פרט ל”בעיות “הנ”ל, ארנקי נייר פועלים זהה לזה של חומרה כשמדובר בביטחון. קל מאוד להסתיר אותם – פתק קטן הוא הרבה יותר דיסקרטי ממכשיר חומרה.

מבט אחד ברשת יראה לכם דרכים רבות ושונות ליצור את ארנק נייר ה- Ripple שלכם. זה תהליך קצר וקל – אתה לא צריך להיתקל בקשיים כל כך. לכן, אם הארנק הטוב ביותר עבור Ripple הוא מה שאתה מחפש, שקול ארנקי נייר כאפשרות.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מסקנות

אנשים רבים ברשת מחפשים את הארנק הכי טוב שיש שם. לעיתים קרובות קשה לתת תשובה אחת מוצקה לשאלה “מהו הארנק הכי טוב שיש ב- Ripple?”. יש לכך הרבה סיבות.

לא כולם מוכנים להוציא כסף כדי לאחסן את אדווה בארנק קר, אולם אפשרויות כמו Ledger Nano S ו- Trezor שוות את זה לגמרי. בטח, ארנקי נייר הופכים להיות אלטרנטיבה נהדרת כאן, אבל יש אנשים שלא אוהבים את העובדה שלהם קודים פגיעים מוצגים על אובייקט פיזי.

טבלה: מידע על תמחור של Ledger Nano S ושל Trezor One

ארנקים חמים הרבה יותר נגישים, ובכל זאת הרבה פחות בטוחים. אפילו ארנקי שולחן העבודה של Ripple הם דבר מסובך בכל הנוגע לנגישות וחיבור לאינטרנט. בסופו של יום, הכל הופך למועדף.

הגענו לסוף “ארנק האדווה הטוב ביותר” הדרכה. אני מקווה שהמידע שסיפקתי היה שימושי עבורך ושתממש את הידע החדש שלך במציאת הארנק הטוב ביותר האפשרי עבורך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map