המרת מטבעות הקריפטו הזולה ביותר

כשאתה בוחר הפלטפורמה המתאימה להחלפת קריפטו לעצמך, ישנם גורמים רבים ושונים שיש לקחת בחשבון. בִּטָחוֹן, תמיכה במטבעות, מהירות העסקה, וכן הלאה – כל הדברים האלה חשובים. עם זאת, עם זאת, היום, אנו נסתכל על הרשימה של בורסות הקריפטו הזולות ביותר.

בשביל מה מייצג ה”זול ביותר “, אתם עשויים לשאול? פשוט – חילופי דברים שיש בהם העמלות הנמוכות ביותר בשוק. במילים אחרות, נדון 7 אפשרויות של פלטפורמות חילופי קריפטו שייקחו את הסכום הנמוך ביותר מהעסקאות שלך.

עם זאת, כדאי להזכיר זאת יש לזכור דברים אחרים גם עם הרשימה שלמטה. בואו נעזוב את הפרטים, ראשית.

המרת מטבעות הקריפטו הזולה ביותר: דברים שכדאי לזכור

אז, חילופי הקריפטוגרפים הזולים ביותר – נראה די מובן מאליו, נכון?

במידה מסוימת, זה – אבל, כמו ברוב הדברים בחיים, הדברים מורכבים יותר ממה שהם עשויים להופיע במבט ראשון.

יש אפשרות סחר במטבעות קריפטוגרפיים בבורסת הקריפטו הזולה ביותר עשוי להיות נהדר, אבל תמיד צריך לזכור את העובדה ש יש בזה יותר מזה. באופן ספציפי, אני מדבר על גורם אחד ויחיד – בִּטָחוֹן.

גם אם אתה מצליח למצוא חילופי דברים שלוקחים קיצוץ של 0% מסחר הקריפטו שלך (וזה, בהחלט, אפשרי), אם הוא חסר במחלקת האבטחה, אתה יכול למעשה “לקבל מס” יותר מאשר בחלק מהבורסות היקרות יותר – במילים אחרות, כל נכסי הקריפטו שלך עשויים להיות נגנב במהלך העסקה או אחריה.

המרת מטבעות הקריפטו הזולה ביותר

אמנם, אמנם, נשמע די מפחיד, אבל זו המציאות הקשה של כל זה – בכל פעם שמתמודדים עם משהו שקשור לקריפטו, אתה תמיד צריך להיות זהיר ביותר.

עם זאת, נאמר …

ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רבים עם העמלות הנמוכות ביותר שם, שגם הם למעשה באמת בטוח ומאובטח. בהנחה שאתה מתקשה לבחור בעצמך את הרשימה הטובה ביותר, בשביל זה הרשימה הזו מלכתחילה – ללא שום התייחסות נוספת, בואו נדבר על 7 הבורסות הזולות ביותר של מטבעות קריפטו בשוק הנוכחי.

1. בינאנס – עד 0,1% בעמלות

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

אם אי פעם שמעתם על זה מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, באופן כללי, אתה בטח מודע לחברה שנקראת בינאנס. ללא ספק, זה אחת מחילופי הקריפטו הידועים והמשומשים ביותר בשוק.

במקרה (או שזה?), זו אחת מחילופי המטבעות הזולים ביותר, גַם.

Binance מעסיקה עמלות שמגיעות עד 0,1%. שימו לב לחלק “עד” – במילים פשוטות, פירוש הדבר שהעמלות בדרך כלל יהיו נמוכות בהרבה מזה (ברוב המקרים, הצווי יתנודד סביב 0,05%).

האם Binance הוא חילופי הקריפטו עם העמלות הנמוכות ביותר שיש? נו, זה בהחלט חלק מהקבוצה ההיא, כן! תשלום של 0,1% (התרחיש הגרוע ביותר) הוא למעשה מדהים!

נוסף על שיש כמה עמלות עסקה זולות מאוד, בינאנס הוא גם כן מאוד מאובטח. הבורסה מעסיקה מערכת 2FA (אימות דו-גורמי) כדי להבטיח כניסה אמצעי אבטחה מיטביים, ויש לו גם כמה תכונות אבטחה מתקדמות של קריפטו.

אם אתם מחפשים חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עם העמלות הנמוכות ביותר בכדי להתחיל לסחור במטבעות קריפטו, אתם גם תשמחו למדי לשמוע שיש לבינאנס חלק מה טוב יותר (גבוה יותר) כמויות מסחר מתוך כל חילופי הקריפטו ‘המיינסטרים’ שם.

מה זה אומר, בדיוק? ובכן, זה פשוט אומר את זה יש כמות בריאה של מחירים תחרותיים להיות בפלטפורמת ההחלפה המדוברת – בהחלט חדשות טובות לכל סוחר wannabe!

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

2. קרקן – מ -0% עד 0,26% בעמלות

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת קראקן דברים שאהבנו:

 • + מאובטח ואמין
 • + עמלות נמוכות
 • + כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

דברים שלא אהבנו:

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

בקר באתר

אותו דבר כמו שמות רבים אחרים ברשימת חילופי המטבעות הזולה ביותר, קראקן היא פלטפורמת סחר נכסי קריפטו ידועה מאוד שבנה לעצמו מוניטין לאורך זמן של להיות אמין, ולהציע למשתמשים שלו כמה עמלות מפתיעות-טובות.

כשאתם פונים לקראקן בחדר (אני מצטער), תוכלו לצפות שעמלות בורסת המטבעות הזו ינועו בכל מקום בין 0% עד 0,26%, תלוי בכמה גורמים שונים.

זה נכון – עמלות של 0% זמינות, גם, אבל תצטרך לסחור בכמויות נמוכות מאוד של קריפטוגרפי.

שנאמר, 0,26% היא עדיין אפשרות עמלה טובה מאוד! כמות הקריפטו שתאבד לתשלום היא זעירה, ו היקפי המסחר הגבוהים של קראקן צריך להבטיח את השקט הנפשי שלך עוד יותר!

מבחינת מוניטין כללי, כאמור לעיל, קראקן אינו פופולרי רק בהיותו בורסת מטבעות קריפטוגרפיים עם העמלות הנמוכות ביותר – הוא נחשב גם למרחב מאובטח מאוד לסחר גם במטבעות קריפטו.

גַם, Kraken תומך בלמעלה מ -150 נכסי קריפטוגרפיה שונים, אסימונים כלול. אתה תמצא כל העיקריים, מטבעות הצפנה הידועים ביותר בבורסה המדוברת – הוענק שאתה יכול אפילו קנו את המטבעות באמצעות העברה בנקאית, זה בוודאי הופך את הבורסה למקום נוח מאוד לסחר במטבעות קריפטוגרפיים!

בקר בקרקן

…או קרא את הביקורת שלנו על קראקן

3. Cex.io – מ 0% עד 0,25% בעמלות

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירה של CEX.io דברים שאהבנו:

 • + קל להבין
 • + צמדי מסחר שונים
 • + תמיכה מצוינת

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שחסרות אפשרויות מטבע

בקר באתר

Cex.io הוא אחד מאותם חילופי קריפטו שממשיכים לצוץ פה ושם, אך עדיין נשכח לפעמים כשמדברים על חילופי המטבעות הטובים והזולים ביותר. ובכן, אני כאן כדי לומר לך – זה לא אמור להיות המקרה.

סקס הוא פלטפורמת מסחר קריפטו מדהימה – משתמשים בו על ידי אנשים רבים, ורוב הביקורות לגביו הן יותר חיוביות.

תוכלו להבחין עד כמה הפלטפורמה דואגת לבטיחותם ולרווחתם של מטבעות הקריפטו שלכם ברגע שתירשמו ותתחברו לאתר. 2FA, התראות בדוא”ל, וכן הלאה – Cex באמת עושה עבודה טובה בליידע אותך על כל ניסיונות הכניסה, לא משנה אם הם עשויים ממכשיר מהימן או לא.

מבחינה עמלתית, סקס נמצא בדיוק שם עם שאר ה”שחקנים הגדולים “- טווח העמלות של הפלטפורמה מ 0% עד 0,25%, הדומה מאוד לאלה שנמצאו עם קראקן. כמו כן, כמו אצל קראקן, העמלות של סקס הן מאוד נוח לכל סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים שאפתנים.

בקר ב- CEX

…או קרא את סקירת ה- CEX שלנו

4. ביטרקס – עמלה קבועה של 0,25%

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת ביטרקס דברים שאהבנו:

 • + מאוד מאובטח
 • + עמלות קטנות וקבועות
 • + החלפות מהירות
 • + מגוון רחב של מטבעות קריפטו ופיאט

דברים שלא אהבנו:

 • כמה תלונות משתמשים בנוגע לתמיכה
 • עשוי להיות קשה במקצת עבור חדש בתעשייה

בקר באתר

ביטרקס לעתים קרובות נחשב כ אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו הבטוחות ביותר שתוכלו להשתמש בהם. בצירוף המקרים, זו גם אחת מחילופי המטבעות הזולים ביותר!

הדבר שגורם לביטרקס להתבלט מהקהל בכל הנוגע לנושא האבטחה הוא העובדה שהחלפה שומר על הרוב המכריע של נכסי הצפנה התקני אחסון קר – ארנקים לא מקוונים הנחשבים לצורה הבטוחה ביותר של אחסון קריפטו (מלבד ארנקי נייר).

הבעיה היחידה הבולטת שמשתמשים מסוימים בפלטפורמה מבטאים היא העובדה ש- ביטרקס עשוי להיות מעט קשה לשימוש, במיוחד אם אתה חדש לגמרי בתעשייה.

כשמדובר בפלטפורמה שהיא אחת מחילופי הקריפטו הזולים ביותר, מציעה ביטרקס תשלום קבוע של 0,25% למשתמשים בו. בסך הכל, זה די טוב! זה מתחרה בעמלות של כמה בורסות קריפטו אחרות ברשימה זו, ובוודאי עולה בקנה אחד עם המונח “זול”..

בקרו בביטרקס

…או קרא את הביקורת שלנו על ביטרקס

5. Coinbase – מ -1,49% עד 3,99% בעמלות

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת Coinbase דברים שאהבנו:

 • + מטבעות פיאט – מקובלים
 • + פשוט לשימוש
 • + מקבל רק את המטבעות הקריפטוגרפיים האמינים ביותר
 • + מאוד מאובטח

דברים שלא אהבנו:

 • לא זמין בכל המדינות
 • חלק מהמטבעות המוכרים פחות אינם נתמכים

בקר באתר

כפי שאתה בוודאי יכול לדעת מהכותרת, Coinbase מהווה קפיצה די גדולה בכל הנוגע לעמלות, במיוחד בהשוואה לבורסות אחרות ברשימה זו.

מטבע הדברים, ככל הנראה לא היית מכנה את Coinbase “חילופי מטבעות המשלים עם העמלות הנמוכות ביותר”. אם כן, אם כן, מדוע זה ברשימה זו?

בגלל סיבה די פשוטה, למעשה – Coinbase מציע למשתמשים בו פשרה מדהימה בין הוצאות שכר טרחה ל- UXחוויית משתמש.

אתה מבין, כפי שצוין בכותרת, העמלות של Coinabase נעות בין 1,49% ל -3,99%, בהתאם לאזור בו אתה נמצא, כמות הקריפטו בה אתה סוחר, בין אם אתה השולח או המקבל וכן הלאה. מטבע הדברים, עמלות אלה הן דַי גבוה – אי אפשר להכחיש את זה.

עם זאת, עם זאת, Coinabse מציע למשתמשים שלה תכונות שימושיות מדהימות, ומבטיח אבטחה מהשורה הראשונה.

חילופי הדברים עצמם הם פשוטים מאוד ופשוטים, תוך ניצול עיצוב מינימליסטי. זה מעולה לסוחרים מתחילים, מכיוון שלא תוכלו להציף עומס של תכונות שונות ומתקדמות.

לבסוף, כדאי גם לציין זאת ל- Coinabse תמיכת לקוחות מעולה. משתמשים מדווחים כי בכל פעם שהם נתקלים בצרות כלשהן, התמיכה תמיד תהיה מועילה וידידותית – בהחלט נחמד לדעת!

בקר ב- Coinbase

…או קרא את סקירת Coinbase שלנו

6. חותמת ביט – מ- 0,05% עד 5% בעמלות

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת חותמת סיביות דברים שאהבנו:

 • + תמיכת לקוחות מועילה
 • + מקבלים תשלומי פיאט
 • + אָמִין

דברים שלא אהבנו:

 • לא הכי טוב למתחילים
 • יכול להיות שחסרות אפשרויות קריפטוגרפיות

בקר באתר

חותמת ביט ככל הנראה מחזיקה בטווח הרחב ביותר של עמלות מכל חילופי המטבעות הזולים ביותר שהוזכרו במאמר זה.

ניתוח ה”0,05% – 5% ” טווח אגרות, אפשר לומר שאם אתם נוחתים בקצה התחתון של ספקטרום העמלות, אתם יכולים להיות בטוחים שביטפון הוא בהחלט בורסת הצפנה עם העמלות הנמוכות ביותר. אם, לעומת זאת, העסקה שלך נופלת יותר כלפי “5%חלק, ובכן … זה יקר מאוד!

אבל מה עם הפלטפורמה עצמה? ללא קשר לדיון “חילופי המטבעות הזולים ביותר בזול”, אפשר לומר זאת Bitstamp היא בין פלטפורמות המסחר הקריפטו המכובדות יותר בענף הנוכחי. אמנם לחברה היו כמה עליות וירידות, באופן כללי, נראה שהתפיסה הציבורית סביבם היא למעשה טוב מאוד.

חותמת ביט היא מאובטח וידידותי למתחילים. אם אתה לא מעוניין לסחור בהמון מטבעות קריפטוגרפיים ופשוט מעוניין ללמוד עוד על התהליך, זה בהחלט שווה ערך לבדיקה!

בקר ב- Bitstamp

…או קרא את ביקורת חותמת הביט שלנו

7. Poloniex – 0% עד 0,125% בעמלות

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת פולוניקס דברים שאהבנו:

 • + חברה אמריקאית
 • + אין צורך באימות
 • + עמלת מסחר נמוכה
 • + תמיכת לקוחות טובה

דברים שלא אהבנו:

 • נפרץ בשנת 2014

בקר באתר

פולוניקס היא בוודאי אחת מפלטפורמות החליפין של מטבעות קריפטו מעניינים יותר ברשימה זו. אמנם ניתן למנות את זה כפלטפורמת חילופי קריפטו עם העמלות הנמוכות ביותר, אך זו גם בורסה שיש לה קצת … עבר מפוקפק גם כן.

בואו ניקח את זה צעד בכל פעם.

העובדה ש- Poloniex מציעה למשתמשיה עמלה נעה בכל מקום בין 0% עד 0,125% נהדר – מה שהופך את פלטפורמת חילופי הקריפטו באופן אוטומטי לאחת ממרכזיות הקריפטו הזולות ביותר ברשימה זו. אם עמלות זולות הם חגיגיים מה שאתה מחפש, אז בטוח – Poloniex היא בחירה מצוינת.

עם זאת, אחרי שאמרנו את זה …

לפולוניקס יש היסטוריה של נפרצים – כלומר, הפרת אבטחה התרחשה בשנת 2014 כי סחף חלק עצום מהביטקוין שנמצא בבורסה. אמנם קל יותר להסתכל על כמה ניסיונות פריצה (והצלחות) קלים בעבר, אך תמיד יש לקחת בחשבון פריצות גדולות כאלה, בין אם אתם מחפשים את חילופי המטבעות הזולים ביותר של cryptocurrency, או משהו אחר..

מלבד זאת, פולוניקס עדיין נתפסת כפלטפורמת חילופי הצפנה הגונה, אפילו עם הכתם שהוזכר קודם לכן על המוניטין שלה. הפלטפורמה אינו דורש אימות (אלא אם כן אתה מתכנן לסחור בכמויות גבוהות של קריפטו), הוא פשוט לשימוש, ומספק תמיכת לקוחות ראויה במידת הצורך.

בסך הכל, פלטפורמה שכדאי לבחון, במיוחד אם אתם מחפשים אחר בורסת המטבעות הזולה ביותר!

בקר בפולוניקס

…או קרא את סקירת Poloniex שלנו

מסקנות

אז זהו זה! בשלב זה, עליכם להיות מודעים לכך 7 הבורסות הזולות ביותר של מטבעות קריפטו, וכל היתרונות והחסרונות העיקריים הקשורים אליהם.

הרשה לי לחזור על נקודה שהובאה קודם במאמר – אבטחה צריכה להיות תמיד אחת הדאגות העיקריות שלך כאשר בוחרים אתר המסחר הקריפטו הטוב ביותר עבור עצמך.

תחשוב על זה ככה – אם אתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים בתשלום של 0%, אתה בטח הולך להיות באקסטזה בגלל העובדה שלא היית צריך לשלם יותר מדי אגורה אחת, נכון?

נו, כן, אבל אם היית עושה זאת ב”החלפת מטבעות קריפטו עם העמלות הנמוכות ביותר “, כעבור כמה ימים, אתה עשוי לגלות כל מטבעות הקריפטו שלך נוקו מהארנק שלך.

לא ממש שווה את זה, עכשיו, נכון?

למען האמת, זו הסיבה, גם אם אתם מחפשים את בורסת המטבעות הזולה ביותר, האבטחה עדיין צריכה להיות בראש רשימת העדיפויות שלך. ללא אבטחה מתאימה, אתה מסתכן באובדן כל חיסכון הקריפטו שלך – תמיד עדיף לשלם קצת יותר, אך הישאר סמוך ובטוח כי כל הנכסים שלך בטוחים ובריאים!

עם זאת, עם זאת, אני מקווה שרשימה זו הייתה שימושית עבורך, וכי הצלחת למצוא את חילופי המטבעות הזולים הטובים ביותר, שיתאימו לרצונותיך ולצרכים האישיים שלך..

עד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map