המרת מטבעות ההמרות הטובה ביותר

אם אתה מחפש חילופי הקריפטו הטובים ביותר, יתכן ששמת לב כי באופן מקוון ישנן אפשרויות מרובות שונות לבחירתך. Coinbase, בינאנס, קראקן, ביטרקס… זה יכול להיות די מכריע, די מהר!

במצב כזה, כל מה שאתה צריך זה סקירה אובייקטיבית ונקודתית של 10 חילופי הצפנה המובילים (או, במקרה זה – 7 הראשונים). ובכן, אני שמח לספק לך אחת!

מודה, עם זאת, לא ממש כדאי לדבר על חילופי הדברים אם אתה לא באמת יודע קריטריוני ההערכה ראשית, נכון? על מנת להבטיח ששנינו נמצאים באותו דף כאן, אתן לך סקירה מהירה של ההיבטים החשובים ביותר כיצד נראה המקום הטוב ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, ראשית.

פלטפורמות חילופי הקריפטו בהן נדון הן:

 • Coinbase (הטוב ביותר בסך הכל)
 • סימפלקס (הכי טוב בקנייה בכרטיס אשראי / חיוב)
 • בינאנס (עמלות נמוכות מאוד)
 • קראקן (מגוון רחב של מטבעות קריפטו לבחירה)
 • ביטרקס (רמות אבטחה גבוהות)
 • Cex.io (קל מאוד לשימוש)
 • Coinmama (תמיכת לקוחות טובה)

אפשרויות נוספות:

חילופי הקריפטו הטובים ביותר: קריטריוני ההערכה

כפי שצוין בחלק המקדים של המאמר, על מנת לדבר על חילופי הצפנה הטובים ביותר, זה מכריע ראשית להבין את הקריטריונים האמיתיים שלפיהם ממוינות חילופי דברים אלה.

במילים אחרות, לפני שאתה הולך להירשם לאיזושהי פלטפורמת חילופי קריפטו, אתה כנראה צריך לדעת קצת יותר על שֶׁלָה אמצעי ביטחון, היסטוריית הפרות אבטחה קודמות (אם יש כאלה), עמלות ותמחור, מגוון מטבעות, וכן הלאה.

אלה למעשה כמה מההיבטים החשובים ביותר שיש להסתכל עליהם כאשר בוחרים גם את בורסת המטבעות הטובה ביותר. אבטחה אינה דבר מעניין – אם אין לחילופי דברים כמה אמצעי ביטחון בסיסיים, זה אפילו לא שווה לבדוק.

חלק מהבורסות מציעות אפילו יותר מתכונות האבטחה הבסיסיות, אך דוגמה לכך תהיה 2FA (אימות דו-גורמי), או יצירת קודי PIN מותאמים אישית.

חילופי הקריפטו הטובים ביותר: מטבעות קריפטו המפוזרים על גרף.

באופן טבעי, תרצה שהחלפת הצפנה הטובה ביותר תהיה קל לשימוש. מַשְׁמָעוּת, תהליכי רישום ואימות מהירים זוכים להערכה רבה, אך הדגש העיקרי עדיין טמון ב ממשק המשתמשממשק משתמש. תהליכים כמו מִסְחָר, מחליפים ו קניית מטבעות קריפטו צריך להיות מטופש וקל מאוד לביצוע. גישה לארנק וגם הגדרות אבטחה חשובות!

באופן טבעי, לא משנה אם אתם מחפשים את 10 חילופי הצפנה המובילים או את שלושת הראשונים, תמיד תרצו את האפשרות הטובה ביותר יש תמיכה מרובה במטבעות. אם הבורסה תומכת ב -2 או 3 מטבעות בלבד, לא באמת יהיה כדאי להירשם אליהן, לפחות ברוב המקרים.

אז, עם כל זה מהדרך, בואו נעבור לרשימת חילופי הקריפטו הטובים ביותר של השנה!

1. Coinbase – מנהיג חילופי קריפטו

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת Coinbase דברים שאהבנו:

 • + מטבעות פיאט – מקובלים
 • + פשוט לשימוש
 • + מקבל רק את המטבעות הקריפטוגרפיים האמינים ביותר
 • + מאוד מאובטח

דברים שלא אהבנו:

 • לא זמין בכל המדינות
 • חלק מהמטבעות המוכרים פחות אינם נתמכים

בקר באתר

אם אי פעם חיפשתם את חילופי הקריפטו הטובים ביותר, ללא ספק אחד, Coinbase בוודאי צץ על הרדאר שלך לעתים קרובות למדי.

גם זה לא ללא סיבה מוצקה – Coinbase נתפס לעתים קרובות כ המקום הטוב ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, לא משנה מה המטבע הזה. ובכן, בסדר, אולי זה משנה – אבל נגיע לזה עוד רגע.

אז אם כך, מה הופך את Coinbase למיוחד כל כך? ובכן, זה מתקתק כמעט את כל החלקים החיוניים של חילופי קריפטו נהדרים.

Coinbase הוא פשוט מאוד ופשוט לשימוש. תהליך ההרשמה והרישום מהיר, ותוך כדי צורך אמת את זהותך, גם זה לא לוקח הרבה זמן. ההחלפה שומרת על דברים פשוטים וחשוב מכך, מִינִימָלִי – זה לא צפוף אותך במגוון מסכי ממשק ותכונות שונים.

דבר נוסף שהופך את Coinbase לאחת מחילופי הקריפטו המובילים היא העובדה כי הפלטפורמה מאוד מאובטח. אמנם היו מספר ניסיונות שונים להפר את אבטחת הבורסה, Coinbase עדיין לא סובל מפריצה ענקית (תחשוב הר. רמות Gox של “ענק”).

כעת, האכילה היחידה שיש למשתמשים רבים בפלטפורמה היא שזו זה חסר כמה מטבעות קריפטוגרפיים. כלומר, אתה יכול לרכוש רק קריפטוסים ספציפיים מהאתר, בעוד שאחרים לא יהיו זמינים, למרות שהם מופיעים ברשימה.

ואנחנו לא מדברים רק על כמה קריפטוסים לא ידועים ונישה שלא זמינים כאן! דוגמאות יכללו מונרו, לִקְשׁוֹר ו טרון – אלה כמה מהשמות הידועים יותר בתעשייה!

עכשיו, אומנם, בתשלום, Coinbase הוא גם לא חילופי הקריפטו הטובים ביותר שיש. העמלות בפלטפורמה הולכות לנוע מ- 1,49% ל -3,99%, תלוי במדינת מגוריך, כמות הכסף הנסחרת וכן הלאה. אלה מספרים גבוהים! שנאמר, Coinbase אכן מתחייב ביטחון אופטימלי, והוא מאוד מהימן בקרב הקהילה.

בקר ב- Coinbase

…או קרא את סקירת Coinbase שלנו

2. Binance – עמלות סופר-נמוכות

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

בינאנס הוא שם מוכר מאוד לכל מי שאי פעם ביצע עסקאות קריפטו, או שחיפש את חילופי הקריפטו הטובים ביותר. שֶׁלָה אחת הבורסות השולטות בענף, ויש כמה סיבות טובות מדוע זה המצב.

למתחילים, Binance כמספר נפחי מסחר די גבוהים. אם אתה מתחיל לגמרי כשמדובר במסחר בקריפטו (או פשוט במסחר, באופן כללי), ייתכן שלא תהיה מודע עד כמה הנקודה הזו באמת משמעותית!

אתה מבין שאם לבורסה יש כמויות מסחר גבוהות זה אומר אנשים אכן סומכים על הפלטפורמה, ויש הרבה קריפטוסים שעוברים דרכה על בסיס קבוע.

אפילו יותר מכך, פירוש הדבר תמיד יהיו מחירים תחרותיים זמין עבורך לניתוח ואולי אפילו לנצל אם אתה מהיר מספיק.

אתה מבין, אם היית מחפש כמה בורסות קריפטו מובילות (או מספר כלשהו של בורסות מובילות, לצורך העניין), ותבחר אחת שיש לה מחזורי מסחר לא קיימים, יהיה לך די קשה למכור או לקנות קריפטו מטבעות שם, במחירים טובים.

Binance הוא גם נהדר כי זה מנצל 2FAאימות דו-גורמי. זה אומר ש חילופי הדברים באמת לוקחים את שאלת האבטחה ברצינות (למרות שהיו לה כמה בעיות עם הצד הביטחוני שלה, לפני זמן מה).

לבסוף, הדבר שעושה בינאנס אחת מחילופי הקריפטו הטובים שיש העמלות שזה אוכף. אתה תשלם עד 0,1% שכר טרחה, לא משנה באיזה סוג, או כמה קריפטו אתה סוחר. זה מדהים!

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

3. Coinmama – תמיכת לקוחות ידידותית, אך עמלות גבוהות

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת Coinmama דברים שאהבנו:

 • + רמות אבטחה גבוהות
 • + תמיכת לקוחות מועילה
 • + פלטפורמה ידידותית למשתמש
 • + זמין ב 188 מדינות, וברוב מדינות ארה”ב
 • + מקבל כרטיסי אשראי / חיוב

דברים שלא אהבנו:

 • אין דרך להתקשר לתמיכה דרך הטלפון
 • כמות מוגבלת של מטבעות קריפטוגרפיים

בקר באתר

Coinmama הוא אחד השמות שנוטים לצוץ לעתים קרובות למדי בכל פעם שאתה מחפש את חילופי הקריפטו הטובים ביותר. בעוד שההחלפה המדוברת נראית מעוגלת היטב, באופן כללי, ישנם כמה דברים שבולטים די מהר.

לפי הדיווחים, Coinmama חלק מתמיכת הלקוחות הטובה ביותר בשוק. זה גם נדיר, וגם מוערך מאוד! המשתמשים בפלטפורמה מדווחים כי תמיכת הלקוחות היא מאוד חברותי, ובכל זאת עדיין די מקצועי – תקבל תשובה על כל השאלות שלך, אין בעיה!

ההחלפה היא גם ידידותי למשתמש – התכונות כולן פשוטות ופשוטות למצוא (ולהשתמש, באופן טבעי). גם אם אתה חדש לגמרי בתעשייה, אתה לא צריך למצוא את עצמך נאבק להבין את הממשקים של Coinmama.

האכזבה הגדולה ביותר (המוצדקת!) שיש לאנשים אנשים Coinmama הם העמלות. הפלטפורמה מחייבת משתמשים עד עמלה של 5,5% – זה מטורף! ובכל זאת, רוב ההיבטים האחרים סביב Coinmama הם בסדר די – זה עדיין זכאי למקום ברשימות “חילופי הצפנה הטובים ביותר”..

בקר ב- Coinmama

…או קרא את סקירת Coinmama שלנו

4. Kraken – מעל 150 מטבעות קריפטוגרפיים זמינים

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת קראקן דברים שאהבנו:

 • + מאובטח ואמין
 • + עמלות נמוכות
 • + כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

דברים שלא אהבנו:

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

בקר באתר

אם אתה מחפש את חילופי הקריפטו הטובים ביותר, או פשוט את המקום הטוב ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, במוקדם או במאוחר, אתה נתקל קראקן.

אמנם, זו עשויה להיות אחת האפשרויות הטובות יותר מבחינת החלק “הטוב ביותר”.

מה הופך את קראקן למיוחד כל כך? ובכן, בתור התחלה, הבורסה המדוברת מציעה למשתמשים יותר מ -150 מטבעות קריפטוגרפיים שונים לבחירה, בכל הקשור למסחר, קנייה ומכירה. אמנם זה רחוק מ- 5000+ נכסי הצפנה השונים שקיימים כיום, בואו נודה בזה – רוב האנשים הולכים להתעניין ב 3-7 מטבעות קריפטוגרפיים, צמרות.

עם מבחר של מעל 150 מטבעות קריפטו ואסימונים, קראקן באמת מציע מגוון טוב של אפשרויות! להוסיף לזה, אתה יכול לרכוש cryptos עם מטבעות פיאט בבורסה עצמה – זה מקל על הדברים בצורה משמעותית!

לקרקן יש גם כן אפליקציה ניידת נהדרת זה אינטואיטיבי ופשוט לשימוש, והמשתמשים מציינים כי בכל הנוגע לבורסות הצפנה המובילות, הספציפי הזה בהחלט יכול להתפאר שירות לקוחות.

בתשלום עמלה, קראקן לוקח לכל מקום מ 0% עד 0,26% מהעסקה שלך. באמת כמה מהמספרים הטובים יותר, לפחות כשמדובר בעמלות להחלפת קריפטו!

בקר בקרקן

…או קרא את הביקורת שלנו על קראקן

5. ביטרקס – אבטחה מהשורה הראשונה

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת ביטרקס דברים שאהבנו:

 • + מאוד מאובטח
 • + עמלות קטנות וקבועות
 • + החלפות מהירות
 • + מגוון רחב של מטבעות קריפטו ופיאט

דברים שלא אהבנו:

 • כמה תלונות משתמשים בנוגע לתמיכה
 • עשוי להיות קשה במקצת עבור חדש בתעשייה

בקר באתר

אם בִּטָחוֹן הוא משהו שאכפת לכם ממנו בעת בחירת חילופי הקריפטו הטובים ביותר (שללא ספק, כדאי לכם לדאוג לו), ואז ביטרקס הוא ללא ספק אחד מאותם מרכזיות שכדאי לשים לב אליהן.

הדבר העיקרי שמציג עד כמה ביטרקס באמת מאובטח תהיה העובדה ש הבורסה מחזיקה עד 90% מכלל נכסי הצפנה התקני אחסון קר – במילים אחרות, הצפנה נשמרת לא מקוון, ללא יכולת האקרים כדי לגשת אליהם כמו פשוט כמו עם כמה פלטפורמות חילופי אחרים.

ביטרקס אכן יש גם כ- 200 נכסי קריפטו שונים למשתמשים לבחירה (זה הרבה!), ו העמלות נקבעות על 0,25%. אמנם לפלטפורמה היו כמה בעיות עם הונאות “שאיבה וזרוק” לפני כן נראה שהדברים נמצאים בבידול לזמן מה.

כל הדברים הנחשבים, בוודאי אחת מחילופי הקריפטו המובילים בשוק!

בקרו בביטרקס

…או קרא את הביקורת שלנו על ביטרקס

6. Cex.io – רמות אבטחה גבוהות, קלות לשימוש

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירה של CEX.io דברים שאהבנו:

 • + קל להבין
 • + צמדי מסחר שונים
 • + תמיכה מצוינת

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שחסרות אפשרויות מטבע

בקר באתר

ה פַּשְׁטוּת שֶׁל סקס ככל הנראה ידוע לשמצה בשלב זה – ככל שחלפות המטבעות הטובות ביותר מטבעות, Cex.io היא ללא ספק אחת הפלטפורמות הכי פשוטות וקלות לשימוש!

לבורסה יש כמה אמצעי אבטחה קפדניים מאוד, גַם. אלה ניכרים בכל פעם שאתה נכנס לחשבונך – בנוסף ל 2FA, אתה גם לקבל התראות לדוא”ל הרשום שלך על כל ניסיון כניסה בודד – זה מדהים עבור מי שאכפת להם באמת מהביטחון ושלמות מטבעות הקריפטו שלהם.

אותו דבר כמו בכמה חילופי קריפטו אחרים, סקס הצעות עמלות נהדרות גם עבור המשתמשים שלה. העמלות הולכות לנוע מ 0% עד 0,25%.

בסך הכל, Cex.io בהחלט שווה לשים לב אליו!

בקר ב- CEX

…או קרא את סקירת ה- CEX שלנו

7. סימפלקס – פלטפורמת עיבוד כרטיסי אשראי המובילה ביותר

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת סימפלקס דברים שאהבנו:

 • + יכול לשלם עבור מטבע קריפטוגרפי בכרטיס אשראי או חיוב
 • + עיבוד תשלומים מהיר מאוד
 • + מאובטח ואמין
 • + פשוט מאוד לשימוש

דברים שלא אהבנו:

 • אינו תומך בכמה מטבעות קריפטוגרפיים
 • עמלות גבוהות יותר מאשר בחילופי cryptocurrency מסוימים

בקר באתר

עַכשָׁיו, סימפלקס הוא אחד הערכים הייחודיים ברשימה זו – מובן מאליו.

הסיבה מאחורי זה די מעניינת – סימפלקס אינה למעשה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, להתחיל עם. במקום זאת שירות עיבוד כרטיסי אשראי.

זה אמנם נשמע לא במקום, אבל זה בעצם הכוח העיקרי של הפלטפורמה המדוברת, גם זה מאפשר למשתמשים לרכוש את הקריפטוגרפיה הרצויה שלהם באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, מבלי שתצטרך לעבור את תהליך הרישום בבורסה אחרת, לקנות שם מטבעות קריפטו ואז להשתמש בו לרכישת מטבע אחר במקום אחר.

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, זהו די נוח. עם זאת, הנוחות רחוקה מלהיות הדבר היחיד שמספק סימפלקס – הוא לא היה ממוקם על זה "חילופי הקריפטו הטובים ביותר" רשום אם זה היה המקרה, עכשיו זה היה נכון?

רכישת המטבע הקריפטוגרפי הרצוי באמצעות סימפלקס תוכל להיות סמוך ובטוח בכך התשלום שלך יהיה חלק ובטוח. תהליך קניית הקריפטו דרך הפלטפורמה הוא גם פשוט מאוד ופשוט, וזה נהדר גם עבור אנשי הצפנה החדשים וגם לוותיקים בתעשייה..

בעוד שחלק מהמשתמשים מציינים כי העמלות של סימפלקס הם גבוהים במקצת (עד 5%), זה מוצדק על ידי את הביטחון והפשטות שאין שני לו (קניית קריפטו בכרטיס אשראי) שהפלטפורמה מספקת.

בקר בסימפלקס

…או קרא את סקירת Simplex שלנו

מסקנות

הבחירה בבורסת המטבעות הטובה ביותר היא משימה לא קלה. אפילו עם רשימה נרחבת של חילופי הצפנה המובילים, זה יכול להיות קשה לבחור את המתאים ביותר לרצונך ולצרכיך..

ובכל זאת, הקפד תמיד להתרכז בהיבטים כגון ביטחון ועמלות. אם הפלטפורמה מאובטחת ויש לה כמה עמלות מדהימות, בוודאי ניתן להתעלם מכל השאר, לפחות במידה מסוימת.

ובכן, זה, ו מגוון מטבעות קריפטו – זה כנראה משהו שהולך חשוב גם להרבה אנשים. לא משנה מה המקרה, אל תנסו ‘לעשות קיצור דרך’ ולהשתמש בפלטפורמה שאיש אף פעם לא שמע עליה בעבר. זכור – כאן נמצא הכסף שלך!

עם כל הדברים שנאמרו, אני מקווה שרשימה זו של כמה מחילופי הקריפטו הטובים ביותר שם הייתה שימושית עבורך. בהצלחה בעסקאות שלך, ונתראה בפעם הבאה!

ראה ביקורות משתמשים

בורסות קריפטו אחרות בקטגוריה זו

להלן חילופי קריפטו אחרים הקשורים לקטגוריה אך עדיין אינם מועדפים על ידי קוראי חילופי הקריפטו של BitDegree.org. לדעתי האישית, כיום יש ברשימה החלפת קריפטו אופטימלית הרבה יותר עם הדירוג הגבוה שהייתי ממליץ על טווח מחירים זהה או פחות.

Bitstamp – חילופי קריפטו אמינים עם מוניטין לאורך זמן

סקירת חותמת סיביות דברים שאהבנו:

 • + תמיכת לקוחות מועילה
 • + מקבלים תשלומי פיאט
 • + אָמִין

דברים שלא אהבנו:

 • לא הכי טוב למתחילים
 • יכול להיות שחסרות אפשרויות קריפטוגרפיות

מודה, חותמת ביט יכול להיות שפלטפורמת חילופי המטבעות המוזכרת פחות, מבחינת הרשימה הזו. זה המקרה, עם זאת, זה נחשב גם כן אחת מחילופי הקריפטו האמינים בתעשייה!

המוניטין של Bitstamp אינו חוקי – לבורסה יש היסטוריה עם כמה הפרות אבטחה. הגורם הגואל כאן, לעומת זאת, הוא זה לא נכסי קריפטו של המשתמש אבדו, והחברה עשתה באמת מאמצים אובייקטיביים כדי לוודא שהדברים האלה לא קורים שוב.

במובן כללי מאוד, Bitstamp היא אחת מאותן פלטפורמות שיש להן באמת הרוויחו את המוניטין שלהם – זה לא היה הישג קל, שים לב! אולם, לא משנה באיזו נקודה תסתכל (שירות לקוחות, עמלות, אבטחה או אחר), Bitstamp נחשבת לעתים קרובות די גבוה.

כשמדובר בעמלות, חותמת ביט עשוי לחייב אותך בין 0,05% ל -5%. אמנם זה טווח רחב למדי, אך ללא ספק, העמלות בפועל תלויות בשיטת התשלום המועדפת עליך.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map