ארנק הסטים הטוב ביותר

ביצעת לאחרונה השקעה בסטאם ורוצה לדעת באיזה ארנק לאחסן את המטבעות שלך? או אולי אתה חושב לקנות כמה אבל רוצה לוודא שיש ארנק מספיק טוב כדי לאחסן את המטבעות שלך בצורה מאובטחת?

לא משנה מה המצב שלך, יש לי את זה!

במדריך השלם שלי, אני אסקור את ארנקי ה- Steem הטובים ביותר שיש, כמו גם לתת לך סקירה קצרה על פלטפורמת Steemit – חשוב מאוד להבין במה אתה משקיע!

כמו כן, אם עדיין אין ברשותך מטבעות, אני גם אומר לך כיצד לקנות מטבע של סטיאם! אז למה אתה מחכה? בואו נתחיל בלברר מה זה סטמיט בפועל!

(אם אתה כבר בטוח עם הידע שלך ב- Steemit, אל תהסס לדלג לסעיף ‘החשיבות של ארנק גזע’ או ‘ארנקי גזע שונים’)

מה זה סטמיט?

Steemit נוצר בשנת 2016 על ידי דניאל לרימר ונד סקוט. זו פלטפורמת מדיה חברתית שדומה מאוד ל- Reddit, בה אנשים יכולים לכתוב פוסטים או מאמרים עבור כל אחד שיצפה בו. עם זאת, ישנם כמה הבדלים מרכזיים ההופכים את פלטפורמת Steemit לייחודית.

ראשית, מדובר בפרויקט מבוזר, כלומר לאף אדם או רשות אחת אין שליטה על המערכת. זה אפשרי בגלל טכנולוגיית הבלוקצ’יין שהיא פועלת בה, מה שהופך אותה לשונה מאוד ממתחרות כמו Reddit או אפילו פייסבוק, שם בעלי האתרים יכולים לצנזר או להסיר תוכן אם הם לא אוהבים את זה..

פלטפורמת Steemit ייחודית גם מכיוון שכותבים יכולים לקבל תשלום אם אנשים אוהבים את הפוסטים שלהם. ישנה מערכת הצבעה שדומה ללחיצה על “אהבתי” בפייסבוק. ככל שאתה מקבל יותר לייקים, כך הסופר יכול להרוויח יותר! עם זאת, סופרים לא מקבלים שכר בכסף אמיתי כמו דולרים אמריקאים או יורו, הם למעשה מקבלים תשלום באמצעות המטבע הקריפטוגרפי המקורי של סטימיט – סטים..

מטבע הסטים עובד באותה צורה כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין, שם המשתמשים יכולים לשלוח, לקבל או להחזיק מטבעות, ארנק לארנק. אפילו יש לה בלוקצ’יין משלה במקום להשתמש בדומה לאת’ריום או NEO!

מאז שהושק בשנת 2016, מטבע הסטאם ביצע ממש טוב והגיע לשיא כל הזמנים של 1.7 מיליארד דולר בסוף 2017.!

אז עכשיו כשתדעו מהי פלטפורמת Steemit, בואו נגלה מדוע חשוב לאחסן את מטבעות ה- Steem בארנק!

החשיבות של ארנק גזע

כשאתה רוכש מטבעות סטעם (או כל מטבע מטבע אחר) מחליפין מטבעות קריפטוגרפיים (Poloniex, למשל), הכספים שלך מוחזקים במשהו שנקרא “ארנק אינטרנט של צד שלישי”. פירוש הדבר שאין לך שליטה על הכספים שלך. אם בבורסת הצד השלישי נפרצו השרתים שלהם (כמו שעשתה פולוניקס בשנת 2014), אתה יכול לגנוב את כל המטבעות שלך. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך להשיג ארנק סטים משלך.

כשאתה מוריד ארנק סטעם לשולחן העבודה או למכשיר הנייד שלך, אתה האדם היחיד שיש לו שליטה על המפתחות הפרטיים שלך. מפתח פרטי הוא כמו סיסמה לבנקאות מקוונת. אם למישהו יש גישה אליהם, יש לו שליטה מלאה על המטבעות שלך.

בעל ארנק סטים פרטי משלך מאפשר לך לשלוח ולקבל את המטבעות שלך. תקבל את כתובת הארנק שלך, שהיא כמו מספר חשבון בנק, המאפשר לך לתקשר עם הבלוקצ’יין.

כל עסקה שאתה מבצע באמצעות ארנק המטבע של סטים שקופה, שכן היא נותרת בבלוקצ’יין לכולם לראות. שוב, אם החזקת את כספיך בבורסת קריפטוגרפים מקוונת, עליך לשלוח אליהם בקשה בכל פעם שתרצה לבצע משיכה.

אז עכשיו כשתדעו את החשיבות בקבלת ארנק סטים משלכם, אני הולך לבדוק אילו ארנקים זמינים!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

ארנקי גזע שונים

למרות שמטבע הסטאם הושק לראשונה בשנת 2016, כמות הארנקים הזמינה היא ממש קטנה. המשמעות היא שאין הרבה ברירה. עם זאת, אעבור על כמה ארנקי הסטעם הזמינים ואז אדון מה הם יכולים ומה לא יכול לעשות.

פלטפורמת הסטים

הבחירה הברורה לאחסון מטבעות הסטם שלך היא פלטפורמת הסטם בפועל. למעשה, אם אתה סופר ואתה בר מזל מספיק כדי להרוויח קצת כסף על Steemit, המטבעות שלך יוכנסו בתחילה לארנק הפלטפורמה Steemit בכל מקרה. זוכר איך אמרתי לך שפלטפורמת Steemit מבוזרת? ובכן, זה אומר שאין שרת מרכזי עבור האקרים לתקוף, מה שהופך אותו לבחירה מאובטחת לאחסן את מטבעות ה- Steem שלך.

כשאתה יוצר חשבון בפלטפורמת Steemit, ניתנת לך גישה אוטומטית לארנק שלך. אתה יכול להפקיד כספים מארנק אחר (כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים), לשלוח את מטבעות ה- Steem שלך לארנק אחר או פשוט להשאיר אותם שם לשמירה. עם זאת, יש גם הרבה דברים אחרים שאתה יכול לעשות.

הארנק מאפשר לך לדעת כמה שווה המטבעות שלך בדולרים אמריקאים, בהתבסס על מחיר השוק הנוכחי. יש גם תכונת חיסכון שמוסיפה שכבת אבטחה נוספת מכיוון שכדי להסיר את המטבעות שלך אתה צריך לחכות 3.5 ימים. פירוש הדבר שאם, במקרה הנדיר שמישהו יצליח לגשת לארנק שלך, יהיה לך הרבה זמן לעצור את העסקה.

הדבר החשוב ביותר הוא שפלטפורמת Steemit לעולם לא תאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בשרת מרכזי כלשהו, ​​מה שאומר שהכספים שלך תמיד בטוחים. עם זאת, ניתן להציג את המפתחות הפרטיים שלך כאשר אתה נכנס לחשבון Steemit שלך, כלומר אם למישהו תהיה גישה לסיסמה שלך, הוא יוכל להציג את המפתחות שלך..

פגם אבטחה נוסף בפלטפורמת Steemit הוא שאין אימות דו-גורמי או מאפיין Google Authenticator. זה המקום להיכנס אליו, תזדקק לקוד אליו ניתן לגשת רק מהטלפון הנייד שלך. הוא חסר תכונות אלה בשל אופיו המבוזר – אין סמכות מרכזית לאמת אימות דו-גורמי.

מצד שני, השימוש בארנק Steemit המסופק בחשבון Steemit שלך הוא נוח מאוד, מה שמאוד קל לשלוח או לקבל מטבעות במהירות, גם בשולחן העבודה וגם במכשיר הנייד שלך (ללא אפליקציה – דפדפן אינטרנט).

ארנק ESEEEM

הערכה היא אפליקציית ארנק סלולרי המאפשרת לך לשלוח, לקבל או לאחסן את מטבעות ה- Steem שלך. זה זמין להורדה בחינם גם ב- Google Play וגם בחנות Apple. היזמים גם מחפשים לשחרר גרסת שולחן עבודה בקרוב.

הארנק נוצר על ידי צד ג ‘שרצה ליצור פלטפורמה ידידותית למשתמשים לאנשים לא רק לאחסן את מטבעות הסטים שלהם אלא גם לגשת לחומרים כמו בלוגים ופוסטים. זה אומר שזה ממש פשוט לשימוש, וזה מושלם למתחילים.

לוגו ארנק eSteem

ארנק ה- Esteem מקושר לחשבון הפלטפורמה Steemit שלך, כלומר אינך יכול להשתמש בו ליצירת כתובת ארנק חדשה. במקום זאת, תצטרך להשתמש במפתחות הפרטיים ובסיסמה שלך מחשבון Steemit שלך.

מבחינת האבטחה, כל עוד מישהו אחר לא נגנב או נגיש לטלפון הנייד שלך, זוהי דרך בטוחה מאוד לאחסן את המטבעות שלך.

ארנק CLI

ארנק ה- CLI הוא ארנק המטבע הרשמי של סטעם שניתן להוריד למחשב שולחני. במציאות, זו למעשה הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את מטבעות ה- Steem שלך מכיוון שאתה צריך להוריד את לקוח הבלוקצ’יין, המאפשר לך להתחבר ישירות לשקע האינטרנט של Steemit..

עם זאת, למרות שהוא המאובטח ביותר, הארנק CLI Steem קשה מאוד לשימוש. למעשה, אלא אם כן יש לך הבנה בסיסית בתכנות שורת פקודה, הייתי ממליץ לך לבחור באפשרות אחרת.

תכנות ארנק CLI

בדיוק כמו ארנק Esteem, לא ניתן ליצור או ליצור מפתחות פרטיים, כך שתצטרכו לייבא אותם מפלטפורמת Steemit. אם אתה מבין בתכנות שורת פקודה, אז הנה קישור להסביר מה אתה צריך לעשות כדי להגדיר את ארנק CLI Steem שלך.

כְּלִי שַׁיִט

הספינה היא ארנק סטעם שניתן להוריד למחשב השולחני שלך. לספק הארנקים אין אתר רשמי, אז כדי להוריד אותו תצטרכו לבקר ב- Github (מה שאתה יכול לעשות על ידי לחיצה על הקישור שלי כאן). הארנק נקרא לקוח לייט מכיוון שאינך צריך להוריד את כל הבלוקצ’יין למחשב שלך.

לוח הזמנת כלי שיט

מעניין שהמפתחות הפרטיים שלך נשמרים בפועל בארנק עצמו, מה שהופך אותו למאובטח באמת. כשאתה שולח מטבעות מארנק כלי השיט, המפתחות הפרטיים שלך אף פעם לא משודרים לבלוקצ’יין.

מאפיין שימושי באמת של ארנק Steem מסוים זה הוא שתוכל לייבא את כל חשבונות Steemit האישיים שלך למקום אחד. אחרת, בעת שימוש בארנקים אחרים, יהיה עליך ליצור כניסה נפרדת לכל אחד מהם!

מבחינת ידידותיות למשתמש, ארנק ה- Vessel Steem מתאים גם למתחילים. אתה יכול לשמור כתובות ארנק גם עבור חילופי צד שלישי, כך שאם אתה רוצה להעביר כספים החוצה, זה תהליך ממש פשוט.

ארנק נייר

האפשרות הסופית מבדיקת ארנק הסטים שלי היא שימוש בארנק נייר. ארנק נייר הוא סוג הארנק הבסיסי ביותר, עם זאת, הוא למעשה אחד המאובטחים ביותר! איך שזה עובד זה שאתה פשוט מדפיס את המפתחות הפרטיים שלך על דף נייר, כותב עליו את הסיסמה שלך ושומר עליו!

מכיוון שהמפתחות הפרטיים שלך נמצאים על דף נייר, הם לעולם אינם מחוברים לאינטרנט, מה שהופך אותם עמידים בפני פריצות! אם ברצונך לקבל הוראות שלב אחר שלב כיצד להשיג ארנק נייר מסוג Steem, לחץ על הקישור שלי כאן!

ראוי גם להזכיר שארנק טוב באמת שנקרא Freewallet היה תואם למטבע הסטים, לעומת זאת, ב- אפריל 2018 החברה החליטה לבטל את רישומה. המפתחים ב- Freewallet טענו כי רשת Steem חוותה יותר מדי בעיות ולכן הם כבר לא יתמכו בה.

אז עכשיו כשאתם מכירים את ארנקי הסטעם השונים הזמינים, איזה מהם אתם הכי אוהבים את הצליל? אם כבר החלטת באיזה מהם אתה הולך להשתמש, אך כעת ברצונך לדעת כיצד לקנות את סטיאם, קרא את הסעיף למטה!

איך לקנות גזע

הדרך הקלה ביותר להשיג מטבעות סטים היא לקנות אותם בבורסת מטבעות צד שלישי. המקום הפופולרי ביותר לרכוש אותו הוא מבינאנס, שהיא הבורסה הגדולה בעולם לנפח המסחר היומי. אין בורסות שמוכרות אותו בתמורה למטבעות פיאטיים אמיתיים, כך שלא תוכלו להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי או בחשבון בנק..

המשמעות היא שתצטרך להפקיד מטבע קריפטוגרפי מרכזי כגון ביטקוין או את’ריום ואז להחליף אותו תמורת סתם. לאחר שתסיים את המסחר, עליך למשוך את המטבעות בחזרה לארנק הסטים שבחרת.

מלבד Binance, אתה יכול גם לקנות את זה מחילופי המטבעות הבאים:

  • ביט’ומב
  • ביטרקס
  • GOPAX
  • HitBTC
  • הואובי
  • OpenLedger
  • DEX
  • פולוניקס
  • RuDEX
  • Upbit

אפשר גם להשיג כמה מטבעות סטעם בחינם. אתה יודע איך? כתוב מאמרים, בלוגים או פוסטים מעניינים בפלטפורמת Steemit!

זוכר איך אמרתי לך קודם לכן שהתוכן הועלה או הוענק למצביע? ובכן, אם המאמר שלך באמת פופולרי ומקבל הרבה הצבעות, אתה מקבל מטבעות סטיאם בחינם!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיכום

אני מקווה שנהניתם ממדריך ארנק המטבעות שלי מסטים! אם קראת את זה מההתחלה ועד הסוף, עכשיו אתה אמור להבין היטב מהי פלטפורמת Steemit, מדוע חשוב להשיג ארנק מטבעות קריפטו ואיך לקנות גם את Steem!

טבלה: מטבעות הקריפטו הנתמכים של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

הבאתי לך גם רשימה מלאה של כל ארנקי הסטעם הקיימים בשוק. באיזה מהם החלטת להשתמש? באופן אישי, אני משתמש בארנק המקוון של פלטפורמת Steemit מכיוון שהוא תערובת מושלמת של נוחות וביטחון. עם זאת, אני חושב שזה קצת מאכזב שעדיין יש רק כמה ארנקים זמינים.

ספר לי על חוויותיך באמצעות כל אחד מארנקי הסטעם שרשמתי. אני מקווה שכולנו יכולים לעזור אחד לשני!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map