NEO לעומת את’ריום: האם NEO הוא האת’ריום הבא?

אין ספק שסביבת המטבעות הקריפטוגרפיים הפכה לתחרותית ביותר מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים שונים מנסים לאותה נקודה. זוג מטבעות קריפטוגרפי כזה שנראה לעיתים קרובות מתחרים זה בזה הוא – NEO מול את’ריום.

בעוד את’ריום הוא המטבע השני בפופולאריות אחרי ביטקוין, NEO גדלה במהירות ועשתה ניסיון טוב להשיג את אתריום. התחרות שלהם כה אינטנסיבית שלעתים קרובות מכנים את NEO “האת’ריום הסיני”.

אולי אתה תוהה, ‘מה ההבדלים בין Ethereum ו- NEO blockchain? מדוע מכנים את NEO האת’ריום הבא? ‘. ובכן, תהיו בטוחים – תוכלו למצוא את התשובות במדריך זה.

בסוף, תבין את התכונות העיקריות של NEO ו- Ethereum (בין הרבה דברים אחרים) וכיצד הם נבדלים זה מזה..

אז בואו נתחיל!

NEO מול את’ריום: היסודות

לפני שתקפוץ להבדלי המפתח בין NEO לבין Ethereum, אתה בטח צריך לדעת מדוע אומרים שהם מתחרים זה בזה!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כל הסיבות לדיון NEO מול את’ריום היא משום ששני הפרויקטים דומים במה שהם מציעים בעיקר. בניגוד לביטקוין שהוא רק מטבע דיגיטלי, הן NEO והן Ethereum משרתים הרבה יותר מסתם מטרה אחת.

רשתות החסימה של Ethereum ו- NEO מספקות פלטפורמות שתוכננו במיוחד לפיתוח יישומים מבוזרים (DApps) וחוזים חכמים. כמו גם בשימוש עבור DApps, החוזים החכמים משמשים לעתים קרובות עבור ICOs.

אל תדאג אם אינך מכיר את המונחים האלה – אסביר אותם במהירות כאן.

  • dApps וחוזים חכמים

DApp הוא למעשה יישום הפועל על בלוקצ’יין, ולכן הופך אותו למופץ ומבוזר. במקום ליצור בלוקצ’יין משלהם, מפתחים יכולים לבנות יישום על גבי בלוקצ’יין קיים, כמו NEO או Ethereum..

חוזים חכמים הם המנגנון שמאחורי DApps. מדובר בחוזים שמבצעים עצמם, שתנאי ההסכם ביניהם נכתבים ישירות לשורות קודים. מכיוון שהוא נמצא בקוד ולא בפיסת נייר, אין צד שלישי הנדרש לביצוע החוזה! המשמעות היא שאין סמכות מרכזית לסמוך עליה או להסתמך עליה.

  • הצעת מטבע ראשונית (ICO)

ICOs הפכו לדרך הפופולרית ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לגייס מימון ראשוני לפרויקטים שלהם. Ethereum ו- NEO מספקים פלטפורמה למטבעות חדשים להשקת ה- ICO שלהם.

ICO שווה בערך 10 מיליארד דולר הושק כבר בשנת 2017 ובשנת 2018 ביחד.


למידע נוסף על ICO, עיין ב מה זה ICO? להנחות.

DApps, חוזים חכמים ו- ICO נחשבים לדבר הגדול הבא עבור מטבעות קריפטוגרפיים ולכן מטבעות קריפטוגרפיים רבים נלחמים לתפוס נתח משוק זה. Ethereum ו- NEO הם המובילים בשוק בתחום זה וגם היריבים הגדולים ביותר.

אז, עכשיו אתה יודע על היסודות של מלחמת NEO מול את’ריום, בואו נמשיך לראות במה הם שונים זה מזה.

NEO לעומת את’ריום: הבדלים מרכזיים

בעוד Ethereum ו- NEO שניהם מנסים לשרת את אותו שוק, הם נבדלים זה מזה בגורמים רבים. בואו נשווה אותם על כמה מהגורמים הבסיסיים.

  • אימוץ על ידי מפתחים

NEO מצאה תמיכה מיידית בקרב קהילת המפתחים מכיוון שהיא תומכת בתכנות במספר שפות כמו C ++, C #, Go, Java. אז כל מי שמכיר את אחת השפות הללו יכול להתחיל לבנות פרויקטים ב- block block NEO. עכשיו בואו נראה את את’רום באימוץ הניאו לעומת את’ריום.

לעומת זאת, Ethereum מאפשר קידוד בשפה אחת בלבד – סולידיות. יתר על כן, סולידיות היא שפה חדשה (היא תוכננה על ידי מייסדי את’ריום אך ורק עבור את’ריום) ולכן יש מעט מאוד אנשים שמכירים אותה. לכן, כל מי שרוצה לבנות DApps או חוזים חכמים צריך ללמוד קודם את השפה הזו.

  • מהירות עסקה

NEO יכול להתמודד עם 10,000 עסקאות בשנייה ואילו Ethereum blockchain תומך כיום בסביבות 15 עסקאות לשנייה.

כפי שניתן לראות בבירור, קיים פער עצום במהירות העסקה. בתקופה בה ביטקוין וגם את’ריום נאבקים להגביר את מהירותם, NEO מספקת אלטרנטיבה מצוינת.

  • דלק בלוקצ’יין

לבלוקצ’יין NEO שני מטבעות שונים – NEO ו- GAS. ואילו NEO לעומת את’ריום, אתריום גז אותו ‘גז’. בואו נסתכל על זה. כל מי שמחזיק את ה- NEO בארנק מקבל תגמול בצורה של GAS. אתה יכול לחשוב על NEO כמניות של חברה ועל GAS כעל הדיבידנד.

לאחר מכן משתמשים יכולים להשתמש ב- GAS זה כדי לשלם עבור העסקאות בבלוקצ’יין NEO.

המטבע המקומי של את’ריום נקרא את’ר ויחידות קטנות יותר של את’ר מכונות “גז”. אתה יכול לחשוב על אתר כעל הדולר ועל גז כמו סנטים.

להבהרה: NEO ו- GAS הם שני אסימונים מובחנים ואילו אתר וגז זהים, ‘גז’ על את’ריום הוא רק יחידות קטנות יותר של אתרים, כפי שציינתי לעיל..

  • הִתחַלְקוּת

אתריום (את’ר) מתחלק ליחידות קטנות יותר (גז) אך NEO אינו ניתן לחלוקה. כן זה נכון! NEO הוא אחד המטבעות המעטים שלא ניתן לחלק אותם, בדיוק כמו מניות החברה.

לכן, אינך יכול להעביר 10.5 NEO או 1.2 NEO מכיוון שהם קיימים רק במספרים שלמים. וזו הסיבה שהוא זקוק לאסימון נוסף, GAS, הניתן לחלוקה.

  • תמיכה ממשלתית

סין ידועה ביצירת חלופות משלה לשירות המערבי הפופולרי כמו עליבאבא נגד אמזון, WeChat נגד וואטסאפ, ביידו נגד גוגל וכן הלאה..

באופן דומה, מסתכלים על NEO כתשובת סין לאת’ריום. NEO היא המטבע הקריפטוגרפי הסיני הראשון והגדול ביותר ונטען כי הוא נתמך על ידי ממשלת סין.

לעומת זאת, Ethereum אינו נתמך על ידי ממשלת סין. ל- NEO הזדמנות מצוינת לתפוס את השוק הסיני המסיבי ושווקים אחרים באסיה.

אז אלה עיקרי ההבדל בין את’ריום ל- NEO. כשמסתכלים על היתרונות שמציעה NEO, ברור מדוע מכנים אותו Ethereum הבא.

גורם חשוב נוסף שחשוב מאוד לכל מטבע קריפטוגרפי הוא האנשים שמאחוריהם. בואו נסתכל על צוות NEO מול צוות Ethereum.

NEO מול את’ריום: הקבוצות

מבחינת הצוות, הייתי אומר שגם ל- NEO וגם ל- Ethereum יש צוותים גדולים שמגבים אותם.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

את’ריום

עכשיו כולם מכירים את המוח שמאחורי את’ריום – ויטאליק בוטרין.

הוא מתכנת רוסי-קנדי בן 24 בלבד. הוא התעניין בביטקוין בגיל צעיר מאוד והקים יחד מגזין הביטקוין.

הוא, יחד עם מייסדים אחרים, המשיך לפתח ולהשיק את Ethereum בשנת 2015. מאז הוא היה אחד הקולות המובילים בקהילת המטבעות והבלוקצ’יין..

ויטליק בוטרין ושאר הצוות מילאו תפקיד מרכזי בהעלאת הטכנולוגיה של הביטקוין לשלב הבא. הם עדיין מחדשים ללא הרף בכדי להתגבר על האתגרים הטכנולוגיים שעומדים כעת בפני את’ריום.

חלק מהחברים המקוריים של צוות את’ריום שהקים אותו יחד המשיכו להקים פרויקטים אחרים משלהם. זה כולל את צ’רלס הוסקינסון, שהקים את קרדאנו.

NEO

הגיע הזמן לעבור ל- NEO ולראות למי יש את הקבוצה הטובה יותר בקרב ה- NEO מול את’ריום. לדא הונגפיי, מייסד NEO, יש היסטוריה ארוכת שנים בבלוקצ’יין. הוא הקים את AntShares בפברואר 2014 כדי ליצור פלטפורמה לבניית אפליקציות מבוזרות.

אתה תוהה מה זה AntShares? ובכן, זה מה שנקרא במקור NEO. AntShares הותאמה מחדש ל- NEO רק בשנת 2017.

בשנת 2014, Da Hongfei ו- Antshares CTO אריק ג’אנג הקימו גם את Onchain, בלוקצ’יין R&חברת D. AntShares (כיום NEO) פותחה גם בתחום של Onchain.

אז, כפי שאתה יכול לראות, ל- NEO יש גם בסיס חזק. צוות ההקמה היה חלק מהמערכת האקולוגית של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים כבר מההתחלה. זו הסיבה שהם הצליחו לפתח שותפויות נהדרות ומוצר עובד.

עכשיו אתה יכול לראות כי NEO ו- Ethereum מגובים על ידי צוותים כשירים באותה מידה. ההבדל העיקרי היחיד הוא שבאתרום יש קהילה גדולה יותר של מפתחים שתומכים בפיתוח שלה בהשוואה ל- NEO.

NEO לעומת אתריום: מדרגיות

רובכם תדעו שהטכנולוגיה שבליבת המטבעות הקריפטוגרפיים היא בלוקצ’יין. כצפוי, מטבעות קריפטוגרפיים עם חסימות חזקות יותר וניתנות להרחבה, הן עדיפות מבחינה טכנית. יש היבט חשוב מאוד של בלוקצ’יין את’ריום ו- NEO שעלינו להשוות – מנגנון הקונצנזוס.

אז מהו מנגנון קונצנזוס?

מכיוון שבלוקצ’יין היא רשת מבוצעת, עמית לעמית, אין מנהיג שיכול לקבל החלטות חשובות. אז איך מתקבלות ההחלטות? איך מחליטים אם עסקת מטבעות חליפין תקפה או לא?

שם נכנס מנגנון הקונצנזוס. כל עסקה בבלוקצ’יין מאושרת כאשר משתתפי הרשת מגיעים להסכמה (הסכם קבוצתי) שמדובר בעסקה תקפה..

זה לא פשוט כמו שזה נשמע, אבל תן לי להסביר …

על משתתפי הרשת (המכונים “צמתים”) להפעיל פונקציות מורכבות במחשבים שלהם כדי להצליח לפתור בעיה ואז לשכנע את שאר הרשת שהפתרון שלהם נכון. שיטה זו של קבלת החלטות ידועה כמנגנון קונצנזוס.

להלן הגורמים החשובים בקרב ה- NEO מול את’ריום התלויים ביעילות מנגנון הקונצנזוס:

  • מהירות עסקה
  • מדרגיות ברשת (שהיא למעשה מספר העסקאות שהיא יכולה לבצע בשנייה)
  • עמלת עסקה

ישנם מספר מנגנונים פופולריים וניתן להבדיל בין מטבעות קריפטוגרפיים על פי סוג מנגנון הקונצנזוס בו הם משתמשים.

NEO משתמשת בסובלנות תקלות ביזנטית (dBFT) מנגנון קונצנזוס. זו גרסה משופרת של מנגנון הוכחה של הימור (PoS). לעומת זאת, Ethereum משתמש במנגנון הוכחת עבודה (PoW).

לכן, אם היינו אומרים שים אותם בסדר ההשבחה ההולך וגדל, זה עשוי להראות משהו כמו PoW, PoS ו- dBFT. כפי שאתה יכול לראות, NEO כבר מקדימה את Ethereum הרבה מבחינת מנגנון הקונצנזוס.

בקרב NEO מול את’ריום, dBFT מאפשר ל- NEO להיות מדרגי יותר מאשר את’ריום. Ethereum עדיין משתמש במנגנון קונצנזוס יקר מאוד ולא יעיל (PoW). זה בהחלט נותן ל- NEO יתרון.

החדשות הטובות (עבור תומכי את’ריום) הן כי את’ריום נמצא בתהליך של שדרוג מנגנון הקונצנזוס שלהם ל- PoS, שהוא הרבה יותר יעיל מ- PoW..

ויטליק גם ציין כי ייתכן שהם מיישמים פיתרון אחר, שנקרא Sharding, להרחבה נוספת. אז מה השבריר יעשה?

ב- PoW, כל משתתפי הרשת נדרשים לאמת כל עסקה. תוך כדי השילוב, רק קבוצת משנה קטנה של משתתפי הרשת תבצע את האימות של כל עסקה.

לכן, מספר גבוה יותר של עסקאות יקבל תוקף בו זמנית על ידי קבוצות משנה שונות, ולכן ישפר את המדרגיות. זה יבהיר את העניינים לעתידו של את’ריום.

פוסט בטוויטר מאת ויטליק בוטרין

בכל מה שקשור למדרגי מדרגיות וקונצנזוס, NEO מנצחת את המשחק עד כה, אך את’ריום משיג את זה. מה שנותר לראות הוא כמה מהר את’ריום יכול לחולל שינויים אלה.

עכשיו שאתה מכיר את רוב הנקודות העיקריות של הדיון הזה ב- NEO מול את’ריום, אעביר אותך למסע שלהם עד כה.

NEO מול את’ריום: הסיפור עד כה

ההיסטוריה של את’ריום

בוא נעבור על היסטוריית NEO לעומת אתריום כדי לראות מי המנהיג. Ethereum הושק בשנת 2015, במטרה לשפר את מגבלות הביטקוין. ויטליק בוטרין, גם מייסד שותף של מגזין הביטקוין, ניסה לשכנע את קהילת הביטקוין בנוגע לשדרוג שהטכנולוגיה של ביטקוין זקוקה לו.

כאשר הקהילה לא הצליחה להגיע להסכמה, ויטליק בוטרין החליט ליצור יחד את אתריום יחד עם מיחאי אליסי, אנתוני די יוריו וצ’רלס הוסקינסון. בעוד פיתוח הפרויקט החל בשנת 2014, הפלטפורמה עצמה הושקה ביולי 2015.

בשנת 2016 נוצר ארגון אוטונומי מבוזר (DAO) במטרה לגייס כספים לפרויקט את’ריום. החלק הטוב היה שהם גייסו שיא של 150 מיליון דולר בהצלחה. למרבה הצער, אנונימי ניצל תקלה בקוד של DAO וגנב 50 מיליון דולר.

התקפה זו עוררה ויכוח בקהילת את’ריום ובסופו של דבר הובילה לחלוקת את’ריום לשני מטבעות: את’ריום (ETH) ואתתרום קלאסי (ETC).

ההיסטוריה של NEO

NEO הושק בשנת 2014 בשם AntShares על ידי Da Hongfei ו- Erik Zhang על ידי חברת הפיתוח שלהם, ‘Onchain’..

במהלך פיתוח AntShares, חברת Onchain השתתפה עם מיקרוסופט צ’יינה ופדאדה ביוני 2016. כל שלוש החברות הקימו יחד את Legal Legal במטרה לפתור כמה ליקויים ביישומים דיגיטליים חוקיים..

ביוני 2017, AntShares הותגה מחדש כ- NEO. במרץ 2018 הפיץ Onchain אסימון אונטולוגיה (ONT) אחד עבור כל 5 NEO המוחזקים בארנק המשתמש. באמצעות ONT, המשקיעים יכולים להצביע על שדרוגי המערכת ובעיות ממשל אחרות בפלטפורמת NEO.

אז, זו היסטוריה קצרה של את’ריום ו- NEO. כעת אעביר אותך דרך מגמות המחירים ההיסטוריות של שני המטבעות הקריפטוגרפיים.

מגמות המחירים של את’ריום

Ethereum הוא המטבע השני בעל הערך הקריפטוגרפי בעל שווי השוק של 68.17 מיליארד דולר. בהיותה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שהציע פלטפורמה לפיתוח חוזים חכמים, Ethereum זכתה לתמיכה עצומה מצד המשקיעים והמפתחים.

כפי שניתן לראות בתצלום הבא, מחירו של את’ריום צמח מ -9 דולר בינואר 2017 ל -1,389 דולר בינואר 2018. זה 17,000% תחזור רק בעוד שנה! עכשיו בואו נראה מה יש לתחרות להציע בקרב NEO מול את’ריום.

תרשים מחירים של אתריום

מגמות מחירי NEO

אם אתה חושב שקשה מדי לנצח את התשואות שנתנו את’ריום אתה טועה. על פי תמיכת ממשלת סין וטכנולוגיה טובה, NEO ביצעה ביצועים טובים במיוחד.

הוא צמח מכ- 0.16 $ בינואר 2017 לכ- 162 $ בינואר 2018. זהו צמיחה של כ- 111,400%. אכפת לך, נכון?

שווי השוק הנוכחי של NEO עומד על 4.96 מיליארד דולר.

את’ריום הוא המנצח הברור בכל הנוגע לפופולריות. יש לו המשך עצום של משקיעים, מפתחים וחובבים. זה גם הכי מאומץ. עם זאת, Ethereum צריך לשפר היבטים שונים ש- NEO טוב יותר בהם, כולל מדרגיות.

תרשים מחיר מטבע NEO

מילים אחרונות

אז עכשיו אתה מכיר את הפרטים הקטנים של מלחמת NEO מול את’ריום.

אתה יודע ש- NEO נחשב לאת’רום הבא בגלל היתרונות שהוא מציע על את’ריום מבחינת הטכנולוגיה.

אתה גם יודע שלאתרום יש את היד העליונה מבחינת האימוץ והפופולריות. לא זו בלבד, אלא שצוות את’ריום עובד כעת על פתרונות לשיפור הטכנולוגיה שלהם כדי להתאים או לנצח את הטכנולוגיה של NEO.

אין ספק, NEO מול את’ריום הוא דיון קשה וקשה לומר מי המנצח. אלה ימים מוקדמים ביותר ועדיין יש לנו הרבה מה לראות – רק הזמן יגיד.

מה אתה חושב? זה NEO לעומת את’ריום; איזה אתה מעדיף? האם זה NEO, או שאתה חושב שאנחנו עתידיים לעתידרום? אשמח לשמוע את מחשבותיך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map