איפה ואיך קונים מטבע NEO

בקיץ 2017, המטבע אנטשארס מיתג את עצמו מחדש כ- NEO. מאז אותו יום, NEO עברה מ -10.51 $ לשיא כל הזמנים של 196.85 $ בינואר 18 ‘. הגל שנוצר ברחבי עולם הקריפטו זיכה את NEO בתואר ‘האת’ריום של סין’.

אז זה בטח עניין די גדול, נכון?

לאחר קריאת מאמר זה תלמד הכל על מה זה NEO, כיצד לקנות מטבע NEO, היכן לקנות מטבע NEO והאם NEO היא השקעה טובה או לא. לפני שנבדוק כיצד תוכלו לרכוש את NEO, אספר לכם מעט על הסיפור וההיסטוריה שעומדים מאחורי NEO.

(אם אתה כבר מכיר את NEO ואתה מרגיש בטוח בידע שלך, אל תהסס לדלג לסעיף ‘איך לקנות NEO’!)

בואו נתחיל!

השורה התחתונה של NEO Crypto

NEO מכונה לעתים קרובות את’ריום של סין. זהו הבלוקצ’יין המקור הפתוח הסיני הראשון. המשמעות היא שהקוד המקורי זמין באופן חופשי וניתן לחלקו מחדש ולשנותו.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ישנם שלושה גורמי ליבה של בלוקצ’יין NEO:

 • נכסים דיגיטליים
 • חוזים חכמים
 • זהויות דיגיטליות

החזון של NEO הוא בעד הרעיון של קישור הזהות הדיגיטלית שלך לזהות שלך בעולם האמיתי. זהו חלק חשוב במערכת האקולוגית של NEO. NEO תשתמש בצורות חדשות של פרוטוקולי זיהוי דיגיטלי בכדי לשפר את אופן קיום הזהות האלקטרונית.

חלק חשוב נוסף שיש להבין על NEO הוא ההבדל בין אסימון ה- NEO לבין אסימון ה- GAS.

אסימון NEO לעומת NEO GAS

כשתחקור כיצד לקנות מטבע NEO, כנראה שתיתקל בשני אסימונים שונים: אסימון NEO ואסימון GAS. עיצוב זה הוא צעד חדשני מהדגם בו משתמשים רוב המטבעות האחרים.

אסימון ה- NEO הוא אסימון הממשל – הוא משמש להצביע ולמשול בבלוקצ’יין. GAS הוא אסימון השירות המשמש לתשלום עבור דמי עסקה. GAS משמש גם לפריסה ולביצוע חוזים חכמים.

הערה: חוזים חכמים הם ערך לתכנות ומשמשים ליצירת יישומים הפועלים על בלוקצ’יין. במקרה זה, הבלוקצ’יין הוא הבלוקצ’יין NEO. למידע נוסף על חוזים חכמים בפורמט פשוט, ראה שלי מהו חוזה חכם להנחות.


עבור כריית NEO, אתה כמעט מכרה את ה- GAS עם אסימון ה- NEO שלך. כל אסימון GAS הנצרך בבלוקצ’יין יופץ באופן יחסי לכל מחזיקי ה- NEO. לכן, אם אתה מחזיק ב- NEO, אתה מקבל אוטומטית GAS על בסיס חודשי. זה יכול להיחשב דיבידנד (חלק מהרווחים) שמופיע אוטומטית בארנק הדיגיטלי שלך.

דיבידנדים של GAS הם רק דוגמה לכלים הכלכליים הרבים המרכיבים את הכלכלה החכמה של NEO.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

כלכלות חכמות

הרעיון של כלכלה חכמה הוא חלק מרכזי בחזון של NEO. משמעות הדבר היא כי NEO רוצה שיהיה כלכלה אמיתית בבלוקצ’יין.

תפקידי הכלכלה החכמה יאפשרו לאלפי צדדים להתקשר בחוזים זה עם זה מבלי לסמוך זה על זה. הסיבה לכך היא שפונקציות הסחר נאכפות על ידי קוד מחשב, במקום להסתמך על אף אחד מהצדדים בחוזה ו / או הרשות המרכזית..

מייסד NEO חוזה שיש יישומים כלכליים הפועלים על חוזים חכמים בבלוקצ’יין NEO. החוזים החכמים הם שמאכפים את החוקים הכלכליים שהמערכת האקולוגית של NEO תקיים.

יש הרבה פעילויות כלכליות אמיתיות בבלוקצ’יין NEO שיכולות להחליף מערכות כלכליות בעולם של ימינו, כמו ארנק ה- NEO. פעילויות כלכליות מבוססות בלוקצ’יין כמו המערכת האקולוגית NEO הופכות עסקאות למהירות וזולות יותר מפתרונות בנקאיים בעולם האמיתי.

כשתחקור כיצד לקנות מטבע NEO, תגלה ש- NEO הוא פרויקט מונחה קהילה מאוד. ישנם מאות מפתחים בכל רחבי העולם. עם זאת, ישנם מעט מאוד מפתחי ליבה. מספר היזמים הוא סימן בריא, מכיוון שבחלק מהפרויקטים יש מעט או פחות פעילות פיתוח! זה לא נושא עם NEO.

האם זו השקעה טובה?

בינואר 2017 המטבע היה 0.13 סנט דולר. באותו יום, שנה לאחר מכן, המטבע עלה לשיא כל הזמנים של 196.85 דולר בשנת 2018. בחודשים שאחרי התקרר המחיר והגיע לשפל של 12 חודשים של קצת פחות מ- 45.00 דולר בתחילת אפריל. המחיר עלה בהתמדה בשבועות שחלפו מאז.

מהמחיר הנמוך ביותר לגבוה ביותר, NEO הייתה קרובה לחוות השקעה של 700,000%. אם ההחזר על ההשקעה הקודם הוא אינדיקטור שחשוב לך, נתון זה אמור לקפוץ אליך!

אולי אתה מוכן לקנות מטבע NEO עכשיו בעצמך. להלן סיפקנו כמה הוראות שלב אחר שלב כיצד לרכוש את NEO. אתה יכול להשתמש במידע כדי לעזור לך להחליט באיזה מרכזיה אתה רוצה להשתמש. עם זאת, זכרו שכדאי לכם תמיד התייעץ עם מומחה פיננסי לפני שאתה מבצע השקעה כלשהי.

כיצד לקנות מטבע NEO

לא משנה איך אתה מחפש לקנות את מטבעות ה- NEO שלך, ראשית, אתה צריך Ether (ETH). נקבל את זה באמצעות Coinbase. אז תצטרך להגדיר א Coinbase אם עדיין לא קיבלת חשבון.

לרכישת Ethereum ב- Coinbase:

 1. התחבר ל- Coinbase באמצעות שם המשתמש, הסיסמה והטלפון הנייד שלך (אימות SMS).
 2. ברגע שאתה מחובר לחשבון Coinbase שלך, עבור לקנייה / מכירה.
 3. לאחר שתבחר לקנות / למכור ב- Coinbase, עליך לבחור באתריום הבא. בתיבה דולר, הזן את המקבילה הדולרית של אתריום שתרצה לרכוש (תראה את הסכום המקביל של אתריום מופיע בתיבה ETH מימין).
 4. לאחר שתקליד את כמות ה- Ethereum שתרצה לרכוש, בחר בתיבה “קנה Ethereum באופן מיידי”. (תתבקש לאשר באמצעות הודעת טקסט כדי שהמכשיר הנייד שלך יהיה מוכן)

כיצד להמיר מאתריום ל- NEO

Coinbase מאפשר לך לרכוש רק BTC, ETH, LTC ו- BTH. אז עכשיו אתה צריך לשלוח את ה- ETH שלך לבורסה אחרת כדי שתוכל לקנות את מטבע ה- NEO. אני משתמש ב Binance, אז אני אראה לך כיצד להשתמש ב- Binance כדי לקנות מטבע NEO עם ה- ETH שקנית ב- Coinbase.

 1. עבור אל חשבונות ב- Coinbase ובחר בלחצן שלח מתחת לארנק ETH.

  ארנק ETH

 2. לאחר שתלחץ על שלח, יופיע חלון קופץ. החלון הקופץ מכיל תיבות קלט בהן עליך להזין את כתובתך. שמור על חלון זה פתוח בלשונית אחת והתכונן לפתיחת לשונית אחרת.
 3. עכשיו תצטרך ללכת לביננס. בדף הבית בחר כספים ואז בחר הפקדות. (אתה זקוק לחשבון Binance, אז אם אין לך חשבון, הגדר חשבון וחזור לשלב זה).

  כיצד להפקיד מטבע NEO על Binance

 4. במסך הפקדות, חפש את Ethereum בתיבה על ידי הקלדת ‘ETH’. לאחר מכן בחר ‘העתק כתובת’ בצד ימין של המסך.

  כתובת הפקדה של ETH

 5. לאחר בחירת הכתובת, חזור לכרטיסייה השנייה של Coinbase. הדבק את כתובת ההפקדה של ETH מ- Binance בתיבת הנמען בתפריט Coinbase. אם יש לך כתובת ETH חוקית, סמל אימות ירוק יופיע לצד תיבת הנמען. הזן את סכום הדולר (או ETH) שברצונך לשלוח לחשבון Binance שלך. שימו לב כיצד דמי הרשת משפיעים על הסכום הכולל. כשתהיה מרוצה, לחץ על התיבה הכחולה שאומרת ‘המשך’.
 6. לאחר שתבחר באפשרות המשך, תראה חלון קופץ אחר המאשר את העסקה שלך. יהיה עליך להכין את הטלפון הנייד שלך. הזן את קוד האימות הדו-שלבי שמספק אפליקציית האימות שלך. לאחר הזנת הקוד, בחר אשר.
 7. לאחר שתאשר את העסקה, תופיע חלון קופץ נוסף. תיבה מוקפצת זו מאפשרת לך לראות את סטטוס העסקה שלך ב- Etherscan.
 8. אתה יכול לחזור לכרטיסייה Binance שלך ​​כעת ולבחר קרנות, ואז לבחור היסטוריה בתפריט הנפתח. זה מאפשר לך להציג את היסטוריית ההפקדות, שזו דרך נוספת לבדוק מתי העסקה שלך מסתיימת.

  היסטוריית עסקאות בינאנס

 9. לביצוע עסקאות במחיר שוק, הקפד לבחור את המטבע שברצונך לסחור בו (למשל, NEO / ETH). עליכם גם לוודא שבחרתם נכון בתיבת השוק כחץ שמופיע. החץ ימינה מראה היכן אתה מזין כמה NEO אתה רוצה למכור. התיבה שלידה היא המקום בו תוכלו להזין כמה NEO אתם רוצים לקנות.

(לקנות מטבע NEO באמצעות אופציית Market פירושו שאתה קונה או מוכר NEO בכל מחיר השוק המוצע כרגע. אפשרות הגבול נותנת לך אפשרויות קנייה ומכירה ספציפיות יותר, אך היא מורכבת מעט יותר למתחילים).

כעת אשווה כמה מהבורסות המובילות בהן תוכלו לרכוש NEO. אפרט את דמי העסקה, האבטחה ומידע נוסף שצריך לדעת על כל בורסה.

נמשיך לדבר על Binance כדי להתחיל את הדברים.

חילופי NEO: Binance

Binance הוא חילופי דברים טובים מכיוון שהוא קל לשימוש. זו הייתה אחת מהבורסות הראשונות שהתחלתי להשתמש בהן כשהתחלתי לסחור בקריפטו. למדתי הרבה שיעורים באמצעות זה. למטבעות בבורסה יש מוניטין טוב למדי. Binance מחזיקה בדמי מסחר של 1%. אם יש לך BNB (מטבע בינאנס), אתה יכול להשתמש בו להפחתת דמי המסחר ב 50%, כך שתחויב רק ב 0.5% או ש- Binance מחזיקה בדמי מס. 1%. אם יש לך BNB (מטבע בינאנס), אתה יכול להשתמש בו להפחתת דמי המסחר ב -50%, כך שתחויב ב -0.05% בלבד. לא נורא, אה?

כמה מהחסרונות הגדולים ביותר של Binance היו קיימים בעיקר בשלב מוקדם ואינם עוד בעיות. זה כלל חוסר תקשורת באנגלית וחוסר אינטראקציה עם הקהילה. עם זאת, ככל שעבר הזמן, בינאנס הפכה לבורסה שקופה הרבה יותר.

מעל 2 מיליארד דולר ליום נסחרים ב Binance! מתוך שני מיליארד אלה, כ -29 מיליון דולר משמשים לסחר ב- NEO.

חילופי NEO: Upbit

בורסה זו מחזיקה בערך באותו נפח מסחר של NEO כמו בינאנס, והיא נע סביב 29 מיליון דולר מדי יום. Upbit שולט במקום בו אנשים קונים מטבע NEO בדרום קוריאה. יש לה מעל 1.8 מיליארד דולר הנסחרות בבורסה מדי יום. יש דמי מסחר של KRW בשיעור 25% על כל ההזמנות וכן עמלת משיכה של 0.01-1000 KRW, המשתנה בהתאם לסכום שנמשך.

עם זאת, אופביט השאירה כמה שאלות במוחם של המשקיעים מכיוון שהן הבורסה הגדולה היחידה בקוריאה שלא תומכת בוויסות עצמי. ההמלצה לוויסות עצמי הגיעה מממשלת דרום קוריאה, ולכן היה מעט מפתיע שאופביט לא השתתף.

עם זאת, לאופיט אין כל חובה להשתתף ולכן זה לא מתעמת כמו כמה מקורות שהוציאו את החדשות. ברור שזה לא השפיע על כמה אנשים בחרו לקנות מטבע NEO בבורסת Upbit.

חילופי NEO: Bitfinex

פלטפורמת המסחר ההונג-קונגית הזו הייתה פלטפורמת חילופי הביטקוין הגדולה מזה זמן רב; המטבע מהווה כיום כ -30% מהמסחר בביטקוין. מעל 17 מיליון דולר של NEO נסחרים כיום בבורסה מדי יום.

מבנה העמלות של ביטפינקס מבוסס על נדבך עם עסקאות גבוהות יותר המוענקים שיעורי עמלה נוחים יותר. העמודה הבאה ממחישה את מבנה העמלות ב- Bitfinex:ביצוע ההזמנה ב -30 הימים האחרונים

חילופי NEO: CoinEgg

בזמן פרסום זה היה ל- CoinEgg נפח מסחר של 60 מיליון דולר ליום. NEO היה המטבע הנסחר השני בגובהו בפלטפורמה, וחשב המסחר בשווי של יותר מ -11 מיליון ליום. על CoinEgg עמלה של 0.10% על כל העסקאות. כפי שאתה רואה, חלק מהבורסות גובות עמלת מסחר אחידה ואילו אחרות משתמשות בדמי מסחר מדורגים.

הבורסה מבוססת בבריטניה. אחד החסרונות העיקריים של בורסה זו הוא שהיא נסחרת רק מול BTC. הוא גם לא מציע שום סוג של שילוב מטבעות פיאט.

חילופי NEO: OKEx

הדבר הראשון שעליך לדעת על OKEx הוא שזה היה הנושא של פריצת ביטקוין של 3 מיליון דולר באוקטובר 2017. ההאקר התחבר מכתובת IP גרמנית וסחר בזוגי מסחר BTC-ETH כדי למכור את כל הביטקוין. תוך שעה. זה התרחש בסין והמשטרה שם סירבה לקחת את התיק בגלל נקודת המבט של המדינה על הביטקוין באותה תקופה.

עם זאת, למרות הבלעדיות והגרזן של הבורסה, הבורסה נמצאת ב -5 הבורסות המובילות של NEO לפי נפח, ולכן הרגשתי שהיא צריכה להיכלל ברשימה.

יש פחות מ -8 מיליון דולר של מסחר יומי לפי נפח. היא מהווה פחות מ -5% מסך מחזור המסחר היומי של NEO. מבנה העמלות ב- OKEx פועל במבנה דומה לזה של Bitfinex עם מודל העמלה של Maker / Taker (יצרן = -0.1%, לוקח = 0.1%).

סיכום

עכשיו אתה יודע מה זה NEO, איך אתה יכול להחליף ETH כדי להשיג אותו, ובאיזה מרכזיות אתה יכול לקנות מטבע NEO.

NEO בהחלט הראתה החזר השקעה משמעותי עבור אימץ מוקדם של המטבע; כאמור, היא זינקה ביותר מ- 700,000% מהמחיר הנמוך ביותר למחיר הגבוה ביותר. (דברים מטורפים!)

נקודת המחיר עשויה להיות מוצדקת בגלל העובדה ש- NEO יכולה להתמודד עם 10,000 עסקאות בשנייה, אך אחד המכשולים הגדולים ביותר שמעכבים את ה- NEO הוא הרגולציה הסינית – עמדתם לגבי מטבע הקריפטו אינה יציבה..

אולם לאחר שהרגולציה בסין מתייצבת יותר, אני מאמין שהמטבע ימריא יותר ממה שהיה לפני כן.

אז האם תקנו מטבע NEO? אם כן, באיזה מרכזיה אתה מתכוון להשתמש? האם עקבת אחר צעד אחר צעד שלי על Coinbase ו- Binance או שהלכת עם אפשרות אחרת? תיידע אותי!

הערה חשובה: אנא התייעץ עם מומחה פיננסי לפני שאתה קונה מטבע NEO או מבצע השקעה אחרת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map