ארנק ה- NEO הטוב ביותר

מטבע ה- NEO אומנם זכה לתשומת לב רבה בחודשים האחרונים. בצדק – זה א פרויקט קריפטו ייחודי וראוי לתשומת לב, עם כמה יעדים מאוד ספציפיים ותוכניות להגיע אליהם. אם אתה מעוניין השקעה ב- NEO, עם זאת, תצטרך ארנק ה- NEO הטוב ביותר מראש!

כמו מטבעות ואסימונים רבים נוספים, ל- NEO יש כמה אפשרויות ארנק שונות לבחירה. עם זאת, יחד עם זאת, שלא כמו פרויקטים רבים אחרים של קריפטו דומים, NEO מצאו את עצמם במצב מוזר למדי – אתה יכול לראות למה אני מתכוון אם תסתכל ברשימה שלמטה.

אם כבר מדברים על זה, כך נראים הארנקים הטובים ביותר עבור NEO:

מה זה NEO?

לפני שנכנס לפרטים המחורבנים של ארנקי ה- NEO הטובים ביותר, יש כמה דברים שכדאי להזכיר לפני כן. אחד העיקרים של הדברים האלה הוא הגדרה קצרה ועניינית של סתם מה בעצם מטבע ה- NEO, ולמה אתה צריך להתעניין בזה, מלכתחילה.

אם יש לך ניסיון קודם עם מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול לחשוב על NEO כ טוויסט ייחודי ל של את’ריום מטרות כלליות ובלוקצ’יין. ההגדרה הכללית של הפרויקט נראית די פשוטה בהתחלה – היא א מבוזר מטבע קריפטוגרפי שבמרכזו חוזה חכם יצירה וביצוע. NEO הוא שניהם מונחה קהילה, וגם א פרויקט ידידותי למפתחים.

עכשיו, מה מייחד את NEO ומדוע כל כך הרבה אנשים רוצים להשקיע במטבע ולמצוא את הארנק הטוב ביותר עבור NEO, מלכתחילה?

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: פרויקט מונחה קהילה.

ובכן, בניגוד לאת’ריום, NEO כן תואם רגולציה. כל אדם יחיד שמתקשר עם NEO ומשתמש בו מוענק תעודת זהות דיגיטלית, וכך הופך המטבע פרויקט ידידותי לרגולציה.

אתה יכול לומר – האם זה לא שולל באופן ישיר את כל רעיון הביזור? נו, לא, לא בדיוק.

אתה מבין, מכיוון ש- NEO תואם לרגולציה, זה הופך את המטבע הקריפטוגרפי מושך מאוד לעסקים ולחלק ממוסדות פיננסיים ספציפיים. בעקבות זאת, הקריפטו הופך להיות משולב באופן נרחב יותר, ובכך גדל המספר הכולל של חוזים חכמים שנבנו על הבלוקצ’יין המדובר.

מספר אנשים שמחפשים את ארנק ה- NEO הטוב ביותר יגידו לך את זה הם מאמינים מאוד בפרויקט, ולראות את זה כ העתיד של מימון מבוזר. זה מעלה נקודה נוספת שאנחנו צריכים לכסות – הסיבות מדוע אנשים עשויים לרצות להשקיע ב- NEO.

מדוע אנשים משקיעים ב- NEO?

ככלל אצבע, כדאי שתדעו שיש שתי סיבות גדולות מדוע אנשים משקיעים ב- NEO ומחפשים אחר ארנקי ה- NEO הטובים ביותר – רווח כספי אישי, ו גנרל אמונה בפרויקט.

סביר להניח שאתה עצמך נופל באחת משתי קבוצות הפרטים הללו.

הקבוצה הראשונה מאוד מסבירה את עצמה, וכנראה מייצגת את החלק הגדול ביותר של אנשים שרוכשים NEO. עם מטבעות קריפטוגרפיים כלי פופולרי מאוד להשקעות בעידן זה (בעיקר בגלל כמה פשוט להתחיל להשקיע בקריפטו, כמה כיסויים מיינסטרים, תרבות DeFi וכו ‘), אנשים רבים מקווים להרוויח על ידי השקעה בכמה קריפטוסים נבחרים..

העובדה שזה השוק התנודתי ביותר בעולם כנראה שיש לזה גם קשר.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: מטבע ה- NEO מול גרף.

NEO אינו יוצא דופן כאן. יש לזה כל האלמנטים הנדרשים כדי להצליח – צוות חזק מאחורי הפרויקט, חזון ברור, פיתרון ייחודי ליצירת חוזים חכמים, ואפילו תמיכה עסקית רגילה כלשהי. אין ספק שהקריפטוגרפיה הציבה את עצמה על מכ”מים של אנשים רבים!

הסיבה השנייה מדוע אנשים מחפשים את ארנקי ה- NEO הטובים ביותר ושואפים להשקיע בקריפטו זה היא קצת יותר נישה, עם זאת, בדיוק כמו (אם לא יותר) תקף כמו הראשון. – רוצה לתמוך בפרויקט.

מטבע קריפטוגרפי הוא רק כמו הקהילה מאחורי זה הוא. אם אין בה תמיכה, ואנשים מסרבים להשתמש בה, הפרויקט ייכשל – זה פשוט כמו זה.

אין ספק שיש הרבה אנשים שרוצים ש- NEO תצליח. חלק עיקרי מההצלחה היא היבט השימושיות של האסימון עצמו! לכן, אם אתם מתכננים להשתמש ב- NEO למטרות אלה – ברוכים הבאים לקהילה!

מיטב סוגי הארנקים של NEO

אז בוא נדבר ארנקים, הבה?

רשימת הארנקים הטובים ביותר של NEO תכלול כמה סוגים שונים של ארנקים. זה כנראה יהיה רעיון טוב לדון הסוגים העיקריים שאתה יכול לצפות להיתקל בהם, רק כדי לוודא ששנינו באותו דף כאן.

ככלל, יש שני סוגים עיקריים של ארנקים מטבעות קריפטו בשוק – חמים וקרים. יש, מטבע הדברים, גם תת-סוגים קטנים יותר, אך בסופו של יום, הכל נופל לשני אלה.

ארנקים חמים

ארנקים חמים האם התוכנה שלך, האפליקציות שלך, האחסון מבוסס ההחלפה שלך וכן הלאה. למען האמת, כל סוג של יישום זה שומר על חיבור מתמיד לאינטרנט ומאפשר לך לאחסן עליו את מטבעות הקריפטו שלך יכול להיחשב כארנק חם.

כעת כל העניין של “חיבור אינטרנט קבוע” ראוי לציון כאן – יש בו את שניהם כמה יתרונות וחסרונות ברורים.

מבחינה תועלתית, איך הארנקים נוח במיוחד. הם מאפשרים לך לגשת לכספים שלך ולבצע עסקאות בצורה מהירה ופשוטה – דבר שחשוב מאוד לרוב האנשים שמחפשים את ארנק ה- NEO הטוב ביותר.

ארנקים חמים הם בדרך כלל לגמרי בחינם לשימוש, אלא אם כן אתה מסתכל על כמה אפליקציות פרימיום או תוכנות להורדה. מטבע הדברים, זהו גורם חשוב שיש לקחת בחשבון – זה הופך את סוג הארנק הזה הרבה יותר נגיש ופופולרי מאוד.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: ארנק ה- NEO.

בכל הנוגע לחסרונות, יש לקחת בחשבון אחד מרכזי אחד – בִּטָחוֹן.

אין ספק, אני לא מנסה לומר שכל הארנקים החמים אינם בטוחים לשימוש – זה לא המקרה. עם זאת, בהשוואה ל ארנקים קרים, אחסון קריפטו חם לא קרוב ליעיל כל כך, מבחינה ביטחונית.

משהו שכדאי להזכיר, הוא שהארנקים החמים מעדיפים בעיקר סוחרי מטבעות קריפטו – אנשים שמגלגלים כל הזמן את הנכסים שלהם בשוק, מתוך כוונה לעשות רווח תוך כדי כך. זה חוזר לגורם הנוחות.

יתר על כן, ארנק חם עשוי להיות מדהים עבור אדם שמחפש את ארנק ה- NEO הטוב ביותר בכדי לעשות זאת hodl מספר קטן של מטבעות. רואים שאחסון קריפטו בחומרה אכן מגיע עם תג מחיר, אך הוא תלוי בסופו של דבר ברצונו ובצרכיו של האדם.

ארנקים קרים

ארנקים קרים הם התקני אחסון קריפטיים פיזיים. למען הישארות בנושא, אזכיר כי דברים כגון ארנקי נייר אכן קיימים, אך ברשימה זו של ארנקי ה- NEO הטובים ביותר, נתמקד בהם התקני חומרה.

אז, ארנק קר הוא משהו שתחבר למחשב שלך, ותעביר כספים מ / אל החלפה, ואז נתק אותו מהחשמל. במילים אחרות, ארנק קר אינו שומר על קשר קבוע לאינטרנט – החיבור קצר מאוד ומאובטח עם מגוון עצום של תכונות אבטחה.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano X ו- Nano S

כפי שאתה בוודאי יכול לנחש, עובדה פשוטה זו לבדה מייצרת ארנקים קרים האפשרות הבטוחה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים – NEO כלול.

ללא חיבור קבוע לאינטרנט, והמפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בארנק ולא בשרת כלשהו בצד השני של העולם, האקר זדוני לא יוכל להגיע לנכסים שלך. הדרך היחידה שמישהו יכול ‘לגנוב’ את מטבעות ה- NEO שלך הממוקמים על ארנק חומרה היא פשוט על ידי גניבת הארנק עצמו..

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: המערכת האקולוגית של NEO.

אמנם, ברוב המקרים, אתה לא מתכוון לסחוב את הארנק הקר שלך לכל מקום שאתה הולך, כנראה אפשר להניח שהסיכוי שזה יקרה הוא די קלוש.

מה לגבי החסרונות של ארנקים קרים? ובכן, אם לומר את האמת, כל מי שמחפש את ארנק ה- NEO הטוב ביותר ישמח לשמוע את זה אין חסרונות חמורים בסוגי הארנקים הללו!

הדבר היחיד שכדאי לשקול כאן הוא זה ארנקים קרים עשויים להיות מעט יקרים, תלוי במוצר שבחרת. עם זאת, אם אתה מעריך את האבטחה של מטבעות ה- NEO שלך, זה לא אמור להיחשב כבעיה!

עם כל האמור, בואו נעבור לרשימת ארנקי ה- NEO הטובים ביותר של השנה!

1. Ledger Nano X – מוביל ארנק מטבעות מטבעות חומרה

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

כלומר, האם ניתן לדון ארנקי המטבעות הטובים ביותר – לא משנה מה יכול להיות הקריפטו ההוא – בלי להזכיר פִּנקָס?

ואכן – אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר עבור NEO, הרוב המכריע של חובבי הקריפטו יגידו לכם שלדג’ר היא הדרך ללכת. כלומר, האחרונה והגדולה ביותר של החברה – Ledger Nano X.

בכנות למדי ה- Nano X הוא, ארנק קריפטו מדהים. הוא מציע למשתמשים את כל התכונות העיקריות שאתה מצפה להן מכשיר אחסון קר ברמה עולמית, ואז כמה.

בתור התחלה, ה- Nano X יכול להיחשב לארנק ה- NEO הטוב ביותר פשוט בגלל כמה זה בטוח. בארנק יש מעולם לא נפרץ, ומעסיקה את כל מאפייני האבטחה הגבוהים ביותר בתעשייה. בין אם זה יהיה קודי PIN מותאמים אישית אוֹ התקנת שבב כפול, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שמטבעות ה- NEO שלך יהיו בטוחים עם Ledger.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: Ledger Nano X.

המכשיר כולל גם מה שמכונה Ledger Live – א ממשק משתמש כדי לעזור לך לנהל ולשלוח / לקבל נכסי קריפטו שונים שעשויים להיות בבעלותך. עכשיו, כדאי להזכיר את זה Ledger Live עדיין לא תומך ב- NEO – במקום זאת, יהיה עליכם להשתמש בארנק ה- NEO הרשמי, ולחבר אליו את ספר החשבונות שלכם, ליתר ביטחון.

זה המקרה, אם אתה הבעלים של (או מתכנן להיות בעלים) מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הנתמכים על ידי Ledger Live, תשמח לשמוע שהממשק המשתמש המדובר הוא אחד ממשקי המשתמש היפים והחלקים ביותר בשוק ארנקי הצפנה.

לבסוף, חשוב גם לציין זאת ה- Nano X הוא מכשיר חומרה עשוי היטב. הוא כולל א עיצוב עמיד, יש ל פונקציונליות של שני כפתורים, ו עובד באמצעות Bluetooth, בנוסף ל כבל USB-C. הארנק אמנם, מרגיש, כמו מוצר איכותי למגע!

ארנק חומרה לדג’ר ננו X יעלה לכם בסביבות 119 $, עם משלוח חינם לרוב האזורים הכלולים. המחיר אמנם, אמנם, גבוה למדי, אך שימו לב כי תרכשו אחד מארנקי ה- NEO הטובים ביותר בשוק – בהחלט שווה את העלות!

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. Ledger Nano S – לחובבי NEO ולמצטרפים חדשים בתעשייה, כאחד

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר החשבונות ננו ס הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי לחומרה – במילים אחרות, ארנק קר. זהו אחד משני התקני האחסון NEO (ואחרים הצפנה) פִּנקָס מציע – הננו S הוא הדגם הוותיק יותר.

זה להיות מבוגר יותר, עם זאת, לא אומר שלא כדאי לבדוק ולשקול את אחד הארנקים הטובים ביותר של NEO שיש. להפך – סביר להניח שתבחין בכך Nano S הוא תכונה פופולרית מאוד על ידי רבים שנעשו על ידי המשתמש “הארנק הטוב ביותר עבור NEO” רשימות.

אני, למשל, מאמין ש- Ledger Nano S כן ארנק מטבעות קריפטו מדהים הן עבור משרדי ה- NEO הוותיקים והן עבור עולים חדשים בתעשייה, כאחד! הרשו לי להוכיח את טענתי.

ה- Nano S מציע מחזיקי NEO תכונות אבטחה מהשורה הראשונה – לדג’ר ידועה בענף המספקת כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר ללקוחותיה! זה מוכח עוד יותר על ידי עדכוני קושחה קבועים שהארנק מקבל – החל מעדכוני אבטחה ועד שיפורים של Ledger Live ותוספות נכסים חדשות.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: Ledger Nano S.

זה גם הדבר השני – בזמן Ledger Live (ממשק המשתמש של ארנקי Ledger) כרגע אינו תומך ב- NEO, יש סיכוי די טוב שזה יהיה, בזמן מסוים בעתיד. הכל תלוי בהתלהבות שמגלים המפתחים ושאר קהילת NEO!

דגם ה- Nano S יכול להיחשב לאחד מארנקי ה- NEO הטובים ביותר פשוט בשל העובדה של כמה זה דיסקרטי. בשונה מהעיצוב הגדול יותר ננו X, הגרסה הישנה של ארנק החומרה דומה מקל פלאש USB. משמעות הדבר היא שתוכלו להשתמש ב- Nano S ללא דאגה שצד שלישי עם כוונה זדונית יבחין בו ויזהה אותו מיד במה שהוא באמת..

נקנה מ האתר הרשמי של החברה, Ledger Nano S יעלה לכם בסביבות $ 59 + דמי משלוח. זה מחיר מדהים לחלוטין למוצר באיכות כה גבוהה!

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

3. Binance – ארנק NEO מבוסס חליפין

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

אם ביליתם זמן כלשהו בעולם הקריפטו, כנראה שאתם מכירים היטב בינאנס. זה שם שממשיך לצוץ בכל פעם שמישהו מזכיר רכישה או סחר של קריפטוסים.

אתה מבין, בינאנס כן פלטפורמת חילופי מטבעותבין הפופולריים ביותר, בזה!

עם זאת, אנחנו מדברים על ה- NEO הטוב ביותר ארנקים כאן … אז מה הקשר של בינאנס לנושא כזה?

ובכן, אתה מבין, בעוד שביננס כן יש ארנק נפרד מבוסס נייד משלו (ארנק האמון), אנחנו אפילו לא מתייחסים אליו ברשימה זו. במקום זאת, המיקוד שלנו טמון ישירות ב פלטפורמת המסחר בינאנס עצמה.

בינאנס יכול, למעשה, להתנהג כמו ארנק חילופי. זהו סוג של ארנק חם המאפשר לך לאחסן עליו את מטבעות הקריפטו שלך, אך עדיין הוא בעיקר חילופי מטבעות.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: Binance.

עכשיו, למה שמישהו יעשה את זה, אתה יכול לברר? פָּשׁוּט – נוֹחוּת.

שמירת מטבעות ה- NEO שלך על Binance היא מאוד נוח. זה מאפשר לך גש לנכסים שלך בדרכים, וגם סחר בהם בכל נקודת זמן נתונה. זה נהדר עבור סוחרי יום, ואנשים אחרים שמחפשים כל הזמן להרוויח באמצעות מטבעות ה- NEO שלהם.

ככל שמתחלפות, Binance באמת הוא אחד הארנקים הטובים ביותר של NEO! בהיותה פופולרית ומשפיעה כפי שהיא, מציעה הפלטפורמה מגוון עצום של תכונות אבטחה ללקוחותיה, וגם הוא זוכה להערכה רבה מצד סוחרים מומחים בשל הפונקציונליות שלו ורשימת תכונות נרחבת.

האם Binance נשמע כמו הארנק הטוב ביותר עבור NEO? אם זה המקרה, דאג לבדוק את הפלטפורמה כאן.

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

4. Cex.io – אפליקציה מדהימה ושפע של זוגות מסחר

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירה של CEX.io דברים שאהבנו:

 • + קל להבין
 • + צמדי מסחר שונים
 • + תמיכה מצוינת

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שחסרות אפשרויות מטבע

בקר באתר

Cex.io הוא בעיקר פלטפורמת מסחר בקריפטו. עם זאת, היא מציעה למשתמשיה פונקציונליות לאחסון מטבעות, גם זהה לכל שאר ארנקי החליפין ברשימה זו.

עכשיו, אז – מה מייחד את Cex.io?

ובכן, בתור התחלה, הפלטפורמה יכולה להיחשב לאחד מארנקי ה- NEO הטובים ביותר פשוט בגלל האפליקציה שהיא תומכת בה. אין ספק שזו אחת האפליקציות המובילות ביותר להחלפת קריפטו!

יישום Cex.io זמין בכל מכשירי Android ו- iOS פשוט מאוד לשימוש, ו נוח לכל סוגי הסוחרים. זה מאפשר לך לרכוש כמה מהמטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים היישר ממסך הבית, עם כסף פיאט (כרטיסי אשראי / חיוב, העברות בנקאיות וכו ‘).

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: Cex.io

יתר על כן, הדבר המדהים באפליקציה הספציפית הזו הוא שיש לה קטע ייעודי המיועד לסוחרים מומחים. משמעות הדבר היא שכל האפליקציה כולה היא מאוד ידידותי למשתמש, אבל יש לשונית נפרדת שתאפשר סוחרי קריפטו ברמה מתקדמת להשתמש בכמה תכונות מדהימות שיעזרו להם בכל צרכי המסחר והחילוף שלהם.

לבסוף, Cex.io היא אחת האפשרויות היחידות מבין ארנקי ה- NEO הטובים ביותר המאפשרים לך “לפדות כסף” באופן סופר פשוט. כל מה שאתה צריך לעשות זה להעביר כמה KYC צעדים, ואז בחר בעצמך את אפשרות המשיכה הטובה ביותר לפיאט (PayPal, כרטיסי אשראי / חיוב וכו ‘).

בקיצור, Cex.io בהחלט מציעה למשתמשים שלה ארנק חילופי מדהים – זה יכול להיות גם הארנק הטוב ביותר עבור NEO! אם אתה מעוניין לנסות את Cex.io בעצמך, תוכל לגשת לפלטפורמה כאן.

בקר ב- CEX

…או קרא את סקירת ה- CEX שלנו

5. KuCoin – פלטפורמה אמינה עם עמלות מסחר קטנות

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת KuCoin דברים שאהבנו:

 • + מסחר אנונימי
 • + לבטח
 • + תומך במגוון מטבעות קריפטוגרפיים

דברים שלא אהבנו:

 • נפח מסחר נמוך

בקר באתר

מודה, KuCoin הוא כנראה אחד השמות הפחות ידועים ברשימת הארנקים הטובה ביותר של NEO. קודם כל, זה בגלל זה לא בעיקר ארנק (זו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים), ושנית, פשוט כי זה לא פופולרי כמו, נניח, בינאנס.

עם זאת, ל- KuCoin עדיין יש הרבה מה להציע לרוב אנשי ה- NEO.

ארנק החליפין הוא בחירה אמינה לכל מי שרוצה שמור על מטבעות ה- NEO שלהם. לפלטפורמה לא היה בעיות בולטות מאז הקמתה, שהיא למעשה אירוע די נדיר – אפילו כמה מהשמות הגדולים יותר בזירת המסחר בקריפטו אינם בדיוק בעלי רישומי מסלול ללא רבב.

בנוסף, KuCoin מאפשר לך לא רק להחזיק את מטבעות ה- NEO שלך בפלטפורמה, אלא גם סחרו בהם ואפילו רכשו יותר, ממש שם, בבורסה עצמה. זה מדהים, מכיוון שהוא מכניס את KuCoin לרשימת הבורסות שעושות זאת תמיכה מלאה ב- NEO – שימושי כמו שפרויקט ההצפנה הזה נראה, הרשימה הזו עדיין לא כל כך ארוכה.

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: KuCoin.

לבסוף, כדאי גם לציין שיש ל- KuCoin כמה עמלות מדהימות למדי להציע לכל מי שמוכן לסחור במטבעות ה- NEO שלהם בפלטפורמה. בכנות, שלך דמי מסחר הולכים להתנדנד בסביבות 0,1% – זה ממש נמוך! חשוב על זה ככה – אם אתה קונה מטבעות NEO בשווי של 1000 דולר, תחויב במס רק 1 דולר מהבורסה!

בסך הכל, KuCoin הוא בהחלט אחת האפשרויות המעניינות יותר של ארנק ה- NEO הטוב ביותר של השנה, ובהחלט שווה לבדוק גם את המתחילים והמומחים של NEO! אם התעניינת בך, תוכל לבדוק את האתר כאן.

בקר בקוקוין

…או קרא את סקירת Kucoin שלנו

6. BitMart – ארנק חילופי מעולה למתחילים ב- NEO

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת BitMart Exchange דברים שאהבנו:

 • + דמי מסחר ומשיכה נמוכים
 • + ידידותי למתחילים
 • + קנו קריפטו באשראי & כרטיסי חיוב, PayPal, העברה בנקאית
 • + מאפיינים רבים ומאובטחים נוספים
 • + מבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים

דברים שלא אהבנו:

 • לא כל כך הרבה ביקורות משתמשים שנמצאו ברשת

בקר באתר

BitMart, כפי שהשם עשוי לרמוז, הוא חילופי קריפטו. עם זאת, זה בא עם התכונה של להיות מסוגל אחסן את מטבעות ה- NEO שלך, גַם!

במילים פשוטות, אתה יכול גם רכשו את המטבעות שלכם בפלטפורמה עצמה, אוֹ העבר אותם ממרכזיה או ארנק אחר ל- BitMart.

אם תבחר לרכוש NEO ב- BitMart ולהשאיר אותה שם, התהליך יהיה פשוט כמו שהם מגיעים – אחריך הירשמו לאתר ו לעבור את כל בדיקות האימות הנדרשות, לאחר מכן אתה פשוט קונה כמה מטבעות NEO שתרצה, והם יועברו אוטומטית לארנק ה- BitMart NEO שלך.

חילופי הדברים נחשבים בטוח – בעבר לא היו לו בעיות בולטות הקשורות לאבטחה. יתר על כן, משתמשים למעשה טוענים שהוא משמש כשער טוב באמת לעולם הקריפטו למתחילים וחובבי NEO מתחילים.!

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: BitMart.

אתה רואה, BitMart מאוד פשוט לשימוש. זה די מסביר את עצמו, לא משנה מה אתה רוצה לעשות בפלטפורמה – בין אם זה יהיה מסחר בקריפטו, צורת מחקר כלשהי, או אפילו להשתמש בו כ- ארנק ה- NEO הטוב ביותר לעצמך.

לעומת זאת, ראוי להזכיר שלמרות שסוחרים מתחילים ימצאו את BitMart מזמין למדי, לפלטפורמה יש שפע של תכונות לחובבי קריפטו מומחים, גַם! בכנות, כל אחד ואחת צריכים להיות מסוגלים למצוא את מה שהם מחפשים ב- BitMart.

אחסון מאובטח ב- NEO, זמינות זוג מסחר ב- fiat-crypto, עמלות נמוכות – ל- BitMart יש בהחלט הרבה דברים שונים להציע למנהל NEO הממוצע (ולסוחר!). אם תרצה לנסות את BitMart בעצמך, תוכל התחל מדף הבית שלהם, ולקחת את זה משם.

בקר ב- BitMart

…או קרא את ביקורת BitMart שלנו

7. ביטרקס – ארנק החלפת מטבעות מטבעות סופר מאובטח ואמין

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

ביקורת ביטרקס דברים שאהבנו:

 • + מאוד מאובטח
 • + עמלות קטנות וקבועות
 • + החלפות מהירות
 • + מגוון רחב של מטבעות קריפטו ופיאט

דברים שלא אהבנו:

 • כמה תלונות משתמשים בנוגע לתמיכה
 • עשוי להיות קשה במקצת עבור חדש בתעשייה

בקר באתר

ביטרקס היא אחת מאותן פלטפורמות שיכולתי להמשיך בהן שעות על גבי שעות. עם השנים, גדלתי ל מעריך את השירותים של חילופי מטבעות מסוימים זה, וגם שמור על ביטחונם (ואחר) תכונות בפעולה. בואו ניקח את זה מלמעלה, ונדון מדוע ביטרקס יכול להיות פשוט הארנק הכי טוב עבורכם.

למתחילים, ביטרקס מאפשרת לך לרכוש את NEO היישר מהבורסה שלה – אין בעיה. אתה תמצא מספר זוגות מסחר שונים – בין אם זה USDT או BTC, רכישת מטבעות NEO בפלטפורמה אמורה להיות תהליך מאוד פשוט ויישר.

זה היבט מכריע מאוד להזכיר גם – פַּשְׁטוּת הוא שם המשחק עם ביטרקס. בעוד שבמרכזיה אולי לא יהיו כמה תכונות ממשק מהודרות או עיצוב סופר מלוטש ועתידני, אין להכחיש שכל התהליכים בפלטפורמה הם מאוד מסביר את עצמו ו, ובכן … פשוט!

ארנק ה- NEO הטוב ביותר: ביטרקס.

עכשיו, כדאי להזכיר את זה אני ממליץ לך להשתמש בגרסת האפליקציה לנייד של ביטרקס – בהשוואה לגרסת האתר של הבורסה, האפליקציה הרבה יותר טובה, גם בעיצוב הפריסה שלה, וגם בכלל קלות השימוש.

אנשים רבים אינם יודעים זאת, אך ביטרקס הוא למעשה חילופי דברים ותיקים – כבר בסביבה די הרבה זמן, לא היו לה שום שערוריות עיקריות הקשורות לביטחון, כָּלשֶׁהוּ. זה בין השאר בגלל העובדה ש ביטרקס שומרת על מרבית כספי המשתמשים שלה (כולל NEO) במכשירי אחסון קר.

במילים אחרות, הבורסה מציעה לך את ההזדמנות אחסן את נכסי הצפנה שלך בהתקני אחסון קר… בלי שתצטרך לרכוש ארנק קר נפרד! עכשיו, באופן טבעי, הדברים לא פשוטים מכך, ו ללא ספק תמיד תעשה טוב יותר עם ארנק קר משלך, אבל הסנטימנט הכללי עדיין עומד.

אם ביטרקס נשמע כמו ארנק ה- NEO הטוב ביותר עבורך, תוכל לבדוק את האתר כאן.

בקרו בביטרקס

…או קרא את הביקורת שלנו על ביטרקס

כיצד לבחור את ארנק ה- NEO הטוב ביותר עבור עצמך?

עם רשימת הבחירות המובילות של ארנקי NEO הטובים ביותר לפניכם, אך נותרה שאלה אחת – כיצד עליכם לבחור רק ארנק אחד ויחיד?

ובכן, עובדת העניין היא כך אתה לא צריך! תקשיב לי עד הסוף.

באופן אידיאלי, אתה רוצה להשתמש שני ארנקי NEO נפרדים – אחד קר וחם. הארנק הקר (בדרך כלל – מכשיר חומרה) ישמש כ יחידת האחסון העיקרית שלך ב- NEO, ואילו הארנק החם (כמו למשל בסיס חליפין) ישמש כל צרכי המסחר וההחלפה שלך.

עם שילוב כזה, תוכלו להשתתף באופן מלא בכל הפעילויות הקשורות לקריפטו. רוב האנשים שבוחרים להחזיק שני ארנקים מנסים לערוך איזון של כמה מטבעות NEO להחזיק בו אחד מהם – יש האומרים כי אחסון של כ -20% מהמטבעות שלכם בארנק חם הוא אידיאלי, בעוד שאחרים אפילו מעדיפים לפצל. זה 50/50.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

אני אומר – כל המספרים האלה או שטויות. שֶׁלָה עניין תלוי מקרה במיוחד.

אתה מבין, יש אנשים שהולכים להירשם לחשיבה של “הלדינג לכל החיים”. במצב כזה, כדאי לך לשמור 95% מהמטבעות שלך בארנק קר, ושיש לך 5% נוספים עבור סחר חירום.

סוחרי יום הולכים להיות ההפך – אולי ירצו בארנק ה- NEO הטוב ביותר שיאפשר להם סחר במטבעות שלהם בדרכים, בכל נקודת זמן נתונה. במצב כזה, האחוז היה מתהפך.

אמנם כל זה רק חומר למחשבה, אך הרעיון הכללי עדיין פשוט למדי – הפיתרון הטוב ביותר הוא להשתמש בשירותים של ארנקים חמים וקרים בו זמנית.!

מסקנות

זו רשימת ארנקי ה- NEO הטובים ביותר בשוק הנוכחי!

כל הארנקים (וארנקי החליפין) המוזכרים ברשימה שלעיל מגיעים עם היתרונות והחסרונות שלהם, אבל לכולם עדיין יש דבר אחד במשותף – לא משנה איזה מהם אתה בוחר, אתה יכול לצפות איכות ברמה הגבוהה ביותר, מאפיינים, וכמובן – בִּטָחוֹן. מדהים!

עם זאת נאמר, אני מודה לך שקראת רשימה זו של כמה מארנקי ה- NEO המובילים ביותר, ומקווה שזה היה שימושי עבורך! זכרו – ההימור הטוב ביותר שלכם הוא לעשות זאת השתמש בשירותים של ארנקים חמים וקרים כאחד, מְשׁוּלָב! זה יבטיח שתקבל את “הטוב משני העולמות” – אבטחה מהשורה הראשונה, וגם את היכולת לסחור במטבעות שלך בדרכים.

זכור לבדוק גם רשימת הבורסות הטובות ביותר שלנו, וגם חלק מה- ארנקי הצפנה הטובים ביותר, באופן כללי. לחיים, מזל טוב במסע ה- NEO שלכם, ועד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map