מטבע NEO

בימים אלה יש מספר בלתי נראה לכאורה של פרויקטים שונים המבוססים על קריפטו. האמת, זה יכול להיות קשה להבדיל בין אלה שיש להם פוטנציאל עצום מאלה שהם פשוט, טוב … לא כל כך מושכים. במאמר זה, עם זאת, נדבר על זה מטבע ה- NEO – פרויקט קריפטו שיכול להיחשב בין המעניינים ביותר שיש כרגע.

במבט ראשון, NEO עשויה להיראות כמו עוד אחת מטבע מוצפן זה מגובה על ידי מערכת בלוקצ’יין מונחית חוזה חכמה. עם זאת, המראה יכול להטעות – ברגע שתתחיל להסתכל עמוק יותר מתחת לפני השטח, ולמד על הטכנולוגיה העומדת מאחורי NEO, אתה יכול פשוט להתרגש מהמטבע כמוני.

אבל נגיע לזה. בראש ובראשונה, ברצוני לומר לך מראש שאם אתה כבר יודע מה זה NEO, והגעת לסקירה זו בכדי לאכוף את דעותיך החיוביות עוד יותר, לפני שקנית את המטבע בפועל, דאג למצוא high-end, ארנק מאובטח כדי לשמור אותו בפנים. בעוד Ledger Live עדיין לא תומך ב- NEO, אתה עדיין יכול לאחסן את המטבעות במכשיר זה.

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • תמיכה קהילתית חזקה
 • טכנולוגיית חוזה חכם
 • תנודתיות מחירים ממוצעת
 • מונחה עמידה בתקנות
 • עדכונים ופיתוח מתמידים

חסרונות

 • עדיין רחוק ממחיר ה- ATH שלו
 • לא מוצעות על ידי מרכזיות רבות

מהו מטבע ה- NEO: היסודות

עכשיו, לפני שנכנס לחיזוי מחירים ולמינוח ספציפי לתעשייה, בואו נניח תחילה את הבסיס לסקירה, ונדון מהו מטבע ה- NEO מנקודת מבט בסיסית מאוד. מקום נהדר להתחיל בו יהיה לבדוק נקודת ההתחלה של הפרויקט.

כאשר זה התחיל להיות הראשון, NEO לא נקראה למעשה “NEO”. היא הוקמה למעשה כ- “AntShares”. הקמת החברה מתחילה כבר בשנת 2014, סין – AntShares הוקמה על ידי אריק ז’אן ודה הונגפיי..

החברה מיתגה מחדש ל- NEO בשנת 2017, ומאז שמרה על השם. כפי שכנראה כבר אספתם, מטבע ה- NEO נקרא על שם החברה (במקום שיהיה לו שם אחר, כמו במקרה של את’ריום ואת’ר).

מטבע NEO: רשת פתוחה לכלכלה החכמה.

כעת, מנקודת מבט בסיסית מאוד, NEO מציעה פונקציונליות של בלוקצ’יין לא שונה מדי מזה של את’ריום. הפרויקט מתמקד ב חוזים חכמים, והביצוע שלהם בבלוקצ’יין – פשוט, נכון?

נו, לא בדיוק. NEO שונה מאוד מאתריום, והוא מכוון לקהל אחר לגמרי של חובבי קריפטו. למעשה, אתה יכול לומר עד כמה NEO היא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הייחודיים בשוק הנוכחי, בהתחשב ברקע שלה.

על מנת להבין את NEO לחלוטין ולבדוק את הסיכויים העתידיים של NEO, ראשית עלינו לרוץ במהירות באמצעות טכנולוגיית חוזים חכמה, רק כדי שנינו באותו דף..

חוזים חכמים: כרטיס הזהב לעתיד מבוסס בלוקצ’יין?

בעוד אני מודה שהכותרת מעט נוצצת, דאג איתי – אם אתה עדיין לא, אולי אוכל להפוך אותך לחובב טכנולוגיית החוזים החכמים בפסקאות שלפניך!

כפי שנמנע כבר מכמה פעמים, מטבע ה- NEO משתמש בטכנולוגיית חוזה חכם. עם זאת, טכנולוגיה זו נוצרה בפופולריות ראשונה (בלשון המעטה) על ידי את’ריום – הקריפטוגרפיה השנייה בגודלה בעולם, מיד אחריה ביטקוין.

יכולתי לעבור משיק אחר לגמרי על כמה ETH מדהים באמת, אבל אל תדאג – אני לא אעשה. במקום זאת, אני רוצה לספר לך איך עובדים חוזים חכמים על Ethereum blockchain. אותו רעיון עומד מאחורי מטבע ה- NEO, לכן קרא בעיון!

מטבע NEO: תוכנית EcoBoost.

שקול את הדוגמה הפשוטה הבאה:

טוד רוצה למכור לסטייסי בית – סטייסי בשוק לקנות בית. בנסיבות מתוארכות מסוימות, שני הצדדים יצטרכו להשתמש בשירותיהם של מתווכים של צד ג ‘, בנקים, סוכני נדל”ן וכן הלאה – בעוד שחלק מאלה הם בלתי נמנעים, נראה שאחרים פשוט לוקחים את הכסף שלך וזהו.

עם זאת, בחוזים חכמים, טוד וסטייסי יכולים לחסוך סכום כסף עצום, וגם לוודא שאין שום משחק רע..

אתה מבין, חפצים כמו נדל”ן יכולים להיות מסומן – במילים אחרות, הם יכולים להיות מיוצגים בבלוקצ’יין כמערכת ספציפית אסימונים של ERC-20 (או אחרים – ERC-20 פשוט מתייחס למודל האסימון של את’ריום). לפיכך, ניתן לכתוב את העסקה – טוד שמוכר לסטייסי בית – בחוזה חכם.

החוזה יישמע בערך כך: מתי סטייסי שולחת לטוד סכום X של כסף, רק אז טוד ישלח לסטייסי את הזכויות על הבית. טוד יצר חוזה חכם לפני כן, והזכויות בנכס נשמרות בבלוקצ’יין – הן יועברו רק אם מתקיימים התנאים שנקבעו, ובשום תרחיש אחר.

כדי להוסיף לכך, חוזים חכמים הם בלתי הפיך ובלתי חדיר – ברגע שהם מסודרים, הם מסודרים.

מטבע NEO: תכונות של פלטפורמת NEO.

כעת, אתם בוודאי יכולים לדמיין את האפשרויות העצומות של חוזים חכמים גם בחיי היום-יום של אנשים משותפים ממעמד הפועלים וגם של גופים ארגוניים גדולים. עם זאת, כאמור לעיל, מטבע ה- NEO שונה – וכל מי שמעוניין ללמוד מהו NEO צריך לזכור זאת!

במה NEO שונה, אתם עשויים לשאול? ובכן, פונקציונליות החוזה החכמה שלה מגיעה עם טוויסט – תאימות לתקנות.

NEO וזהות דיגיטלית (סיפורו של Onchain)

בדוגמה של חוזה חכם של Ethereum שנדון לעיל, יש לעשות הבחנה ברורה אחת – לחוזים החכמים שנוצרו ב- ETH שום דרך להיות נבדק או מוגדר להיות תואם לרגולציה. זה אמנם עולה בקנה אחד עם הטבע המבוזר של הצפנה, זה גם מציב הרבה בעיות בכל הנוגע למטרות רגולטוריות.

לעומת זאת, מטבע הקריפטו של NEO הוא ההפך – תכונת “הזהות הדיגיטלית” מוודאת שזה המקרה.

הזהות הדיגיטלית של NEO עובדת בצורה די פשוטה – לכל מי שמשתתף בבלוקצ’יין NEO יש סוג מסוים של זהות דיגיטלית המאומת. בעקבות זאת, אתה יכול לצפות שכל צד אחר שאתה מבצע ומתקשר איתו בבלוקצ’יין יהיה משתמש מאומת ב- NEO, ולא איזו מפלגה אנונימית שעלולה להיות בעלת כוונות זדוניות פוטנציאליות.

מה זה Onchain, ומה הקשר לכל זה?

מטבע NEO: ארנק ה- NEO.

Onchain היא חברה סינית שעוסקת בכך מה שהופך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנגישה יותר לעסקים גדולים ולמוסדות פיננסיים שונים. אחד הדאגות העיקריות של Onchain הוא לפתור את שני הנושאים הרגולטוריים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין – זה נושא בולט במיוחד ברגע שאתה שוקל את העובדה ש סין מעולם לא הייתה חיובית כלפי קריפטו[1], בכללי.

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, מטבע ה- NEO ואונצ’יין מפצים זוג מדהים – NEO מספקת את הטכנולוגיה והמרחב למשתמשים לבוא לקנות, למכור ולסחור בנכסים שלהם בסביבה חצי-ריכוזית, אך בטוחה ומוסדרת, ואילו Onchain מתמקדת בהפיכת הטכנולוגיה האמורה ללקוח פוטנציאלי אטרקטיבי עבור עסקים גדולים..

לפיכך, כאשר הגלגלים מתחילים להסתובב וגלגלי השיניים נופלים למקומם, יש לך בעצמך חדשני, מבוסס טכנולוגיית בלוקצ’יין, ובכל זאת עדיין כלכלה חכמה תואמת רגולציה ומרכזית חלקית. אם תהיתם מהו מטבע NEO, זו התשובה הטובה ביותר שאוכל לתת לכם!

מטבע NEO: מה אומר השוק?

כעת, לאחר שדיברנו על ההיבטים העיקריים של NEO, ויש לך מושג טוב יותר מהו מטבע הקריפטו של NEO, נעבור לחלק השני של הסקירה ונסתכל על כמה תרשימי מחירים היסטוריים, איך הקריפטו מסתדר בשנים האחרונות, ו למה אנו יכולים לצפות מהעתיד של מטבע NEO.

מסתכל על Coinmarketcap, נראה כי ל- NEO היה ריצה די סטנדרטית, עד כמה הקריפטוסים הידועים יותר מודאגים. אנשים שתוהים ש- NEO השקעה טובה צריכים קודם להסתכל על השיא של כל הזמנים (ATH) של המטבע שהושג בתחילת 2018 – אז עלות המטבע מעל 161 דולר.

מטבע NEO: תרשים מחירים של NEO.

עכשיו, עבור הלא יזמים, זה אולי נראה מוזר – מטבע קריפטוגרפי שעלה בעבר 161 דולר בסביבות 20 $. זה סימן רע!

עם זאת, תן לי לספר לך – לא, זה למעשה די נורמלי.

אם ביליתם זמן כלשהו בעולם הקריפטו, כנראה ששמעתם עליו קריסת הקריפטו המפורסמת 2017/2018. רוב מחירי המטבעות הגיעו ל- ATH שלהם, ואז התרסקו לחלוטין.

אז, היו הרבה מניפולציה בשוק ממשיך. שלב את זה עם כמה בולטים מבוסס-דיפי הונאות (DeFi היה אז מאוד חדש, ונראה היה שכל פרויקט יכול לגייס מיליוני דולרים אמריקאים באמצעותם ICOs, ללא זיעה), ויש לך לעצמך תוצאות די עצובות.

מטבע NEO: קהילת NEO עולמית.

עם זאת, בהשוואה למטבעות אחרים דומים במקצת, NEO דווקא עושה די טוב! היא הצליחה לשמור על מחיר משמעותי שגם לאחרונה עלה.

עכשיו, כלל זהב אחד בעולם הקריפטו הוא זה פרויקט שווה רק את הקהילה שעומדת מאחוריו. זה הוכיח את עצמו כנכון פעם אחר פעם, ומטבע ה- NEO אינו יוצא מן הכלל – חלק עצום מההצלחה שהפרויקט הצליח לשמור ולתחזק נובעת מכך ש היא עדיין מחזיקה קהילה פעילה ומשגשגת. מבט בודד על subreddit שלהם יוכיח שזה נכון.

בעקבות זאת, כדאי גם להזכיר שגם הצוות (החברה) שעומד מאחורי מטבע הצפנה של NEO אינו רפוי. יש עדכונים שוטפים ומתוזמנים בהיותו חוקק על הפלטפורמה, הכל צומח הן מהעסק והן מהפרספקטיבות הטכנולוגיות, ונראה כי NEO רק מתקדמת קדימה!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

האם NEO היא השקעה טובה?

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, הנושא סביב עתיד מטבע ה- NEO והזדמנויות ההשקעה שלו הוא נושא די פופולרי, במיוחד עם הפריחה למחצה האחרונה של תעשיית הקריפטו, בכללי.

אז … האם NEO היא השקעה טובה? או שאתה צריך להימנע מהמטבע ולהפנות את המראות לכמה קריפטוסים אחרים בשוק?

ובכן, בואו ננסה לענות על השאלות האלה. ראשית, עם זאת – עלינו להעיף מבט היבט הליבה בעת ניתוח פוטנציאל הקריפטו.

אנשים רבים חושבים שלגלות אם ההצפנה היא השקעה טובה או לא היא פשוט מקרה של מסתכל על תרשימי המחירים שלו, ובודק מה היה ה- ATH שלו. אחר פונים להציץ בטבלת מחירים ולקבלת ההחלטה בהתבסס חגיגית על העובדה האם מחיר המטבע עולה או מתרסק באותה נקודת זמן.

מטבע NEO: פלטפורמת dApp.

שתי השיטות הללו אבסורדיות, מחוסר מילה טובה יותר.

לא, אם אתה רוצה לנתח באמת את מטבע ה- NEO ואת כל הפוטנציאל שלו, אתה צריך להסתכל על אינדיקטור אחד ויחיד – שווי השוק שלה.

בזמן כתיבת סקירה זו שווי השוק של NEO הוא בסביבות 1,56 מיליארד דולר. זו נוכחות חזקה בשוק! כעת, אנשים מסוימים עשויים להתעקש שתשווה את שווי השוק הזה לזה של ביטקוין, ותגלה ש- NEO היא השקעה טובה ככה.

אל תעשה זאת. זו דרך שגויה מאוד ללכת על זה.

למתחילים, הביטקוין הוא מטבע החליפין מספר 1 בשוק – זה יהיה תמיד ולתמיד גם ככה. אין טעם להשוות את שווי השוק של NEO לזו של BTC, מכיוון שסביר להניח שהיא אפילו לא תתקרב.

במקום זאת, עם זאת, עליך למצוא מטבע קריפטוגרפי הרבה יותר גדול ממטבע ה- NEO, ובכל זאת מציע סוג דומה של טכנולוגיה. עכשיו, מה יכול להיות המטבע הזה..?

כן, אני רק מקניט אותך – כמובן, שֶׁלָה את’ריום.

מטבע NEO: מידע על שוק אתריום.

מסתכל על Coinmarketcap שוב היית רואה של- ETH יש שווי שוק של בסביבות 125 מיליארד דולר. זה בסביבה פי 82 יותר משווי השוק של NEO.

עכשיו, האם זה הגיוני לחשוב ש- NEO יגיע יום אחד לשווי השוק של את’ריום? ובכן, למרות שזה אפשרי, זה כן מאוד לא סביר. עם זאת, גם אם פרויקט הקריפטו יצליח להגיע למחצית משווי השוק של ETH, הוא יוכל להעלות את מחירו הנוכחי בערך 40 פעמים (כן, זו הערכה גסה מאוד).

אם משהו כזה היה קורה, פי 40 $ 20 יהיה שווה ל- בסביבות 800 דולר למטבע NEO.

ברור שזה הנחה אופטימית מאוד, וגם אם NEO יצליח להגיע לנקודה זו, יהיה זמן רב מאוד מאוד מעכשיו. עם זאת, יש גם גורם נוסף שיש לקחת בחשבון.

כמו שחמקתי מפרק הקודם, ל- NEO יש קהילה חזקה מאוד, והחברה שעומדת מאחורי מטבע NEO היא כל הזמן משפר את הפלטפורמה, גַם. זהו גורם מכריע עבור כל מי ששואל כי NEO היא השקעה טובה – ללא פוטנציאל לעתיד, פרויקט קריפטו נידון להישכח, במוקדם ולא במאוחר..

אולם כל אלה אמרו, איך נראה עתיד מטבע ה- NEO? ובכן, המטבע הצליח לשמור על מחיר הגון, עומדת מאחוריה חברה חזקה של קהילה וחכמה, ו פותר בעיה ספציפית. נראה כי כל הגורמים הללו מעידים על כך ש- NEO בהחלט שווה לפקוח עין.

אחסון מטבעות ה- NEO שלך

כעת, לאחר שדנו בכל הנקודות העיקריות של מטבע ה- NEO, בואו נפנה ונזכיר משהו שאינו קשור ישירות לקריפטוגרפיה המדוברת, או לטכנולוגיה העומדת מאחוריה..

בואו, לצורך הוויכוח, נדמיין שהחלטתם שמטבע ה- NEO הוא השקעה טובה, ואתם רוצים לרכוש אותו. העדיפות שלך כרגע צריכה להיות למצוא אמין, ארנק מטבעות קריפטו יוקרתי.

אני אתן לך שתי אפשרויות נהדרות למיקום בו תוכל לאחסן את מטבעות ה- NEO שלך – חומרה מובילה בתעשייה (קַר) ארנק, ו מקוון (חַם) ארנק.

ספר החשבונות ננו X

ללא ספק בודד, Ledger הוא אחד ממובילי הליבה של שוק ארנקי הקריפטו.

Ledger מציע למשתמשים כמה אפשרויות ארנק שונות, כשהאחרונה והבולטת ביותר היא Ledger Nano X. ה- X מגיע עם מסך גדול יותר מדגם ה- S הישן, בעל מיקום כפתורים אינטואיטיבי יותר, והוא בכלל מכשיר גדול יותר..

עם זאת, עם זאת, כדאי להזכיר כי Ledger Nano X תומך מעל 1000 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ואסימני קריפטו, כולל NEO.

מטבע NEO: Ledger Nano X.

עכשיו, אם להיות הוגנים, Ledger Live (האפליקציה המשמשת למעקב אחר הקריפטו שלך במכשיר) עדיין לא תומך ב- NEO. עם זאת, אתה יכול לחבר את מכשיר Ledger שלך לארנק חם ספציפי, ועדיין יהיה לך אבטחה בכיתה Ledger.

Ledger Nano X יעלה לכם 119 €, ותוכלו למצוא אותו כאן.

בינאנס

בינאנס הוא אחד הפופולריים ביותר פלטפורמות חילופי מטבעות על פני כדור הארץ – זה גם ארנק נהדר שתוכל לשמור עליו גם את מטבעות ה- NEO שלך!

היופי של Binance כאן הוא שהיא מציעה גישה נוחה למטבעות הקריפטו שלך אם תחליט להשתתף בפעילויות מסחר יומיות כלשהן, או אפילו תרצה לגשת לקריפטו שלך תוך כדי תנועה.

אחת התלונות העיקריות שיש לאנשים ארנקי חומרה זה שלוקח הרבה זמן להעביר את המטבעות שלך מהארנק לבורסה, אם אתה מחליט לסחור או להחליף אותם. Binance מבטל את הבעיה, לחלוטין, ומספק למשתמשים תכונות אבטחה מהשורה הראשונה בעוד שהוא גם יוצא מהשורה הראשונה.

אם תרצה לבקר ב Binance, תוכל למצוא אותו כאן.

היכן ניתן לסחור ב- NEO?

ברגע שיש לך הארנק שלך מסודר, אתה בטח תרצה לבדוק קְנִיָה, מוכר, או מסחר במטבעות NEO, ימין? ובכן, ישנן כמה דרכים בהן תוכלו לעשות זאת – עם זאת, ההימור הטוב ביותר שלכם הוא להשתמש בשירותים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים.

בואו נזכיר כמה מהאפשרויות הטובות ביותר, נכון?

בינאנס

שם שכנראה מוכר לכם עד עכשיו, בינאנס באמת זה המקום הטוב ביותר לקנות, מכירה, או פשוט סחר ב- NEO באופן מקוון. לאחר שהבנתם מהו מטבע NEO, טוב יהיה אם תלכו ישירות לבינאנס!

הבורסה המדוברת מציעה למשתמשים כמה תכונות מתקדמות מדהימות, מספר שאין שני לו זוגות סחר שונים של מטבעות קריפטוגרפיים, אבטחה בדרגה גבוהה, עמלות ראויות, וכן הלאה.

מטבע NEO: זוגות בינאנס.

Binance נחשב למוביל בתעשייה, ויש לכך סיבה טובה! אם אתה מעוניין, בדוק את הפלטפורמה כאן.

ביטפינקס

אמנם מציאת חילופי הצפנה מרובים שיאפשרו לך לסחור ב- NEO וגם להיות אמינים מנקודת מבט ביטחונית עשויה להתגלות כמשימה קשה., ביטפינקס היא בהחלט אחת האפשרויות הטובות יותר.

מבחינת NEO, Bitfinex היא למעשה אחת הבורסות המובילות, מסחר NEO מבחינה נפחית! כמויות ענק של NEO עוברות דרך הבורסה מדי יום ביומו.

חילופי הדברים הם אָמִין, יש שם טוב בענף, ומציע כמה עמלות ראויות למדי עבור המשתמשים שלה. אתה יכול לבקר בו כאן.

השווה את NEO זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את NEO זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מסקנות

עכשיו, אז – הגענו לסוף סקירת המטבעות של NEO. בואו נסכם את הדברים בכמה משפטים, נכון?

מטבע ה- NEO הוא חלק מ פלטפורמת הקריפטו מבוססת ה- NEO. הפרויקט עוסק ב חוזים חכמים, ומטרתה להביא שיטה העומדת בתקנות להנפקת חוזים חכמים הן לאנשים רגילים ויומיומיים, והן לחברות ובמוסדות פיננסיים נחשבים. זה באמת פרויקט ייחודי עם כמה רעיונות ייחודיים מאוד.

גם זה לא עשן ומראות – עם שווי שוק של כ -1,5 מיליארד דולר, ל- NEO יש צוות חזק מאחוריו, וקהילה עוד יותר חזקה. החברה עצמה מצהירה כי מדובר ב”פרויקט מונחה קהילה ” דף הבית שלהם.

האם זה הופך את NEO להשקעה טובה? ובכן, זה בהחלט משהו שכל אדם צריך להחליט בעצמו, לאחר התייעצות עם היועץ הפיננסי שלו. עם זאת, עם זאת, עדיין ראוי לציין זאת, לפי מראה הדברים, NEO כאן כדי להישאר.

לבסוף, מה העתיד של מטבע NEO? באמת, רק הזמן יכול לדעת! אם אתה מעוניין בקריפטוגרפיה או בפרויקט שעומד מאחוריה וברצונך לראות את העתיד הזה בעודך מחזיק בגאווה של כמה מטבעות NEO, ודא שאתה רוכש אותם חילופי קריפטו אמינים ובטוחים!

כמו כן, אם אכפת לך מאבטחת המטבעות שלך, זה יהיה רעיון טוב להשקיע ארנק קריפטוגרפי לחומרה, גַם. ספר החשבונות ננו X הוא בוודאי המוביל בתחום זה.

כל זה נאמר, תודה על הקריאה, ובהצלחה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

הפניות מדעיות

1. שן וונהאו: ‘סין: ויסות מטבעות מטבע בסין’

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map