חיזוי מחיר של NEM: האם NEM היא השקעה טובה?

שלום לך! תודה שקפצת לבקר. מאמר זה הוכן כדי לספק לך את כל המידע שאתה צריך לדעת על חיזוי מחיר NEM.

במאמר תלמד: מה זה NEM, קצת על NEM כהשקעה עד כה, כמה חיזויים למחירים לטווח קצר, כמה חיזויים למחירים לטווח ארוך, ודעה שלי בשאלה האם NEM היא השקעה טובה.

אני מקווה שעד סוף המאמר תדע הכל על מטבע קריפטוגרפי 23 בגודלו לפי שווי שוק, כמו גם כיצד לטפל בתחזיות המחיר השונות שתיתקל בהן בעת ​​חקר המטבעות הדיגיטליים.

יש לנו הרבה מה לסקר היום. אז בואו נתחיל כבר!

מה זה NEM?

NEM היא פלטפורמת קריפטוגרפיה וקריפטו שהושקה במרץ 2015 במלזיה. במקור נועדו שזה יהיה מזלג של ה- NXT המטבע השני. עם זאת, לאחר שחשבו היטב על כך, הצוות החליט ליצור במקום בסיס קוד משלהם. פירוש הדבר ש- NEM הוא ייחודי לחלוטין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הסבר מהו מטבע NEMמקור: בינוני

NEM מייצג את תנועת הכלכלה החדשה. כמו Ethereum, Waves ו- NEO, גם NEM היא מטבע קריפטוגרפי ופלטפורמה לבניית יישומים. הוא נבנה באמצעות שפת תכנות Java וכיום הוא מפותח גם בשפת C ++. זה ישוחרר בשדרוג בשלב כלשהו בשנת 2018 המכונה “מעוט”.

כמו פרויקטים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים, NEM הוא פרויקט עם כמה יעדים גדולים למדי. זה לא רק אמצעי תשלום, למעשה, הנכסים שלו כמטבע הם כנראה נמוכים למדי ברשימת העדיפויות של צוות NEM..

כמו גם השלכות על הכספים העולמיים, צוות NEM מאמין כי הוא יכול לחולל מהפכה בתחומים הבאים: מימון המונים, הלוואות, רשומות משפטיות, רשומות בריאות, נתוני משחק, תמלוגים, חוזים חכמים, שרשראות אספקה, חשבונאות, רשומות בעלות ו לאפשר השקת ICO.

חיזוי מחיר של NEM בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחריםמקור: coinmarketcap

האם NEM הייתה השקעה טובה עד כה?

אז, זה מה ש- NEM כל העניין. עכשיו, אני יכול להיכנס למוקד מאמר זה – האם NEM היא השקעה טובה?

NEM הייתה ענקית ישנה במשך תקופה ארוכה, ונסחרה מתחת ל- 1c מיום השקתה בשנת 2015, עד מרץ 2017. במשך רוב התקופה הזו, מטבע NEM יחיד עלה פחות מחמישית סנט. באביב 2017, פרויקטים רבים של קריפטו המריאו וחוו צמיחה אדירה בשווי השוק שלהם, NEM עשתה זאת.


במהלך הפעלת השור האפי של כל הקריפטוסים בסוף 2017 ובתחילת 2018, NEM אף עלתה מעל לסכום של 2 $. אם הצלחת לקנות אותו בתקופת הענק שישנה ולמכור ממש בצמרת, כמובן, NEM הייתה השקעה מדהימה.

נניח שהייתי בר מזל מספיק כדי לקנות מטבע NEM בשווי 100 דולר בינואר 2016. ההשקעה שלי הייתה קונה לי בסביבות 588,235 מטבעות NEM. אם הייתי האדם הכי בר מזל אי פעם והייתי מכנה את החלק העליון המדויק של עליית NEM, הייתי מוכר כשכל מטבע היה שווה 2.04 דולר. הייתי מפדה סכום כולל של כ -1,200,000 דולר. לא רע עבור השקעה של 100 דולר, אה?

כמובן, זה יכול היה לעבוד גם אחרת. אם השתמשתי ב -1,200,000 דולר כדי להשקיע ב- NEM ממש בנקודה הגבוהה (2.04 $). ובכן, החודשים הבאים עד לנקודה זו היו נוראים לראות את הכסף שלי יורד. אם הייתי מוכר את כל מטבעות ה- NEM שלי היום ב 31c, הייתי יכול לפדות רק בסביבות 182,352 $.

עם זאת, במובן הבסיסי ביותר, אתה יכול לטעון ש- NEM הייתה השקעה טובה. למרות שהוא ירד מנקודת השיא של כל הזמנים, הוא עלה מאוד מהמחיר שהשיקה בו.

חיזוי מחיר NEM 2021

עכשיו, בואו נסתכל על כמה תחזיות מחיר של NEM. אספתי מידע מכמה מקורות שונים. עם זאת, רובם לא יותר מאשר רק מספר, כמה גרפים והמילים “חיזוי מחיר NEM” הרבה זמן.

המקור הראשון שיש לנו הוא מאתר בשם “משקיע ארנק”. זו דוגמה קלאסית לאתר שאינו נותן שום נימוק לתוכנו, ולכן קשה לדעת כיצד הגיעו לאומדן זה. משקיע ארנק נותן “תחזית לשנה” מיום ביקור הדף בדיוק.

זה לא טורח להסביר מה זה NEM, או להשתמש בציר הזמן שלה לפיתוח כדי להצדיק את המחירים שלה. אמנם יש בו הרבה גרפים, אך הם כלל לא מוסברים.

“התחזית לשנה” שהיא מספקת היא ש- NEM עשויה להתרסק לקראת סוף שנת 2021.

מקור: walletinvestor

המקור הבא בו מצאתי חיזוי מטבעות במחיר NEM נקרא “מסחר בהמות”. שוב, ללא שום הנמקה מאחוריו, המספרים שניתנו למחיר מטבע NEM בסוף שנת 2021 יעמדו על בין $ 0.25 ל- $ 0.36, וממוצע של 0.29 דולר. די מדהים באמת, בהתחשב בכך שהשפל יכול בקלות להיות $ 0.00 ואין כמעט שום מגבלה על כמות הפוטנציאל הפוך.

לבסוף, בתחזיות המחירים שלנו לטווח הקצר של NEM, אנו יכולים להסתכל באתר בשם “תחזית ארוכה”. שוב, ללא הנמקה אפסית לחלוטין, התחזיות למחירי NEM כמעט זהות לניתוח על ידי שני המקורות הקודמים.

אני לא רוצה שתשקיעו כסף בפרויקט על סמך מה שהאתר שיער את מחירו בעתיד. אם היו נימוקים תקפים מאחורי תחזיות מחיר NEM אלה, הייתי מדבר עליהן בצורה חיובית יותר.

תחזיות מחיר NEM לטווח ארוך

עכשיו, בואו נעבור לתחזיות מחירים ארוכות טווח עבור NEM. כמו תחזיות סוף 2021, נראה כי אלה מבוססות על מעט מאוד. עם זאת, בני זוג ניסו צידוק כלשהו של הצדקה. עדיין לא הייתי מתייחס לפרשנים אלה כמומחים. זה היה די קשה למצוא תחזיות ממקורות מכובדים.

ראשית, אסתכל על “משקיע ארנק” שוב. כמו שיחתם משנת 2021, חיזוי מחיר ה- NEM שלהם לחמש שנים הוא שורי 0.3 דולר. כמו כן, כמו התחזית שלהם מ -2021, נראה שהיא מבוססת על שום דבר.

לאחר מכן, אבקר שוב בחברים שלנו ב- “מסחר בהמות”. הפעם, חיזוי מחיר ה- NEM שלהם הוא בין 0.32 ל -0.47 דולר בסוף שנת 2024. אני חושב שאתה יכול כנראה לנחש את רמת הניתוח שהם פרסמו עם הנתונים הללו. זה נכון! ממש אף אחד!

לבסוף, לפני שנבחן איזו חיזוי מחיר NEM עם מעט יותר חומר, אנו יכולים להסתכל על “תחזית ארוכה” שוב. הפעם, הם הפכו לשוריים! לא ממש אופטימי כמו שני האחרים אבל הם מאמינים שמחירו של מטבע NEM יחיד יהיה בין 0.11 $ ל 0.14 $ עד סוף 2024.

תחזית Blockchain.wtf

אתר החיזוי הבא של מחיר מטבעות NEM אני אראה לכם שיש לו בעצם כמה נימוקים. זה אולי לא הניתוח הגדול ביותר אי פעם אבל זה בא מדף שנקרא “Blockchain.wtf”. מחבר זה ניסה בבירור למצוא “מומחה” לעניין.

הוא החליט לצטט בחור בשם אדם ווב שכותב לאתר Smartereum. סופר זה כתב בבירור חדשות רבות על קריפטוגרפיה וזה נתן לו איזושהי סמכות לספק חיזוי מחיר מטבע NEM. אדם ווב מאמין שבעוד חמש שנים NEM יחיד יהיה שווה “בסביבה 1.65 דולר”. תודה, אדם!

פתק: גם אני כתבתי הרבה חדשות באתרי מטבעות קריפטו אבל בשום אופן לא מתנשא מספיק כדי לשים תג מחיר על נכס ספקולטיבי פראי שיש לו אתגרים רגולטוריים ניכרים להתמודד כמו גם הרבה מתחרים.

מחבר אחר ב- סמרטרום תומך גם בחיזוי מחיר ה- NEM של Web בסך 1.65 דולר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

פאלוואש סעאים

עכשיו, הדבר הכי קרוב למומחה בנושא שיכולתי למצוא הוא פלוושה סאהיים. היא פרסמה חיזוי מחיר מטבע NEM לאתר בשם “רווח חסוי”. ערכתי מחקר וגיליתי שלסעאים יש למעשה אישורים בעולם הפיננסים.

מאמר חסוי רווחים על חיזוי מחיר NEM

על פי חשבון הלינקדאין שלה, Saaim הוא אנליסט השקעות שכותב גם עבור תאגיד המדיה לומברדי. נשמע מבטיח עד כה, נכון?

Saaim כתב מאמר די הגון על חיזוי מחיר NEM. היא מדברת על פריצה של בורסת קריפטו בה נגנבו למעלה מ -500 מיליון NEM כבעלי השפעה כלפי מטה על המחיר. סעאים מזכיר גם את תגובת ממשלת יפן לפריצה ולמציאת חלק מהמטבעות האבודים כעל פוטנציאל חיובי שעשוי להניע תנועת מחירים כלפי מעלה..

היא מדברת על התחרות שעמה מתמודדת NEM גם בקרב אתרים. לבסוף, היא קוראת בזהירות שאם NEM תוכל להירשם בפלטפורמת הבורסה של Binance ואולי להשיק את הבורסה שלהם כמתוכנן, המחיר עשוי לחזור לצד המאושר של $ 1. לבסוף, משהו של דעה מדודה!

ללא חיזוי מחיר של McAfee NEM?!

באופן מוזר, חסר ברשימת חיזוי המחירים של NEM ג’ון מקאפי המפורסם. לג’ון יש בדרך כלל מה לומר על פרויקטים רבים במרחב הקריפטו.

זה בדרך כלל בעקבות הצעת מטבע ראשונית מוצלחת להפליא, בה הצוות שעומד מאחורי הפרויקט המדובר גייס סכום מזומנים מטורף כלשהו. עם זאת, הוא גובה כבדות עבור הציוצים שלו, אז אני מניח שהצוות שעומד מאחורי NEM לא רצה לשלם את העמלה בסך 100,000 דולר עבור משאבת מחירים מהירה.!

האם NEM היא השקעה טובה?

אחרי כל הפיות הרעות של הניתוח שמתרחש בקריפטוגרפיה שעשיתי, אתה כנראה מצפה שהתשובה שלי לשאלה “האם NEM היא השקעה טובה” תהיה “לא” חזק. עם זאת, זה לא המקרה.

כמו כל השקעות המטבעות הקריפטוגרפיים, הדבר הראשון שעליך להבין הוא ש- NEM הוא השקעה בסיכון גבוה מאוד ובתגמול גבוה מאוד. זה אומר שיש סיכוי שתוכל לצאת לפנסיה מוקדמת על ידי הכנסת כמה מאות דולרים ל- NEM. עם זאת, זה לא סיכוי גדול.

לפני שאני מדבר על מה שנותן ל- NEM את הפוטנציאל הפוך כמעט הבלתי מוגבל שיש לו, יש אזהרה נוספת. אם אתה רוצה להשקיע במטבע כלשהו, ​​עליך להשקיע רק כסף שלא ישפיע על איכות חייך אם הוא ייעלם. עליכם להשקיע בקבלה שהכסף שלכם עלול להיעלם מחר.

כל מה שאמר, ל- NEM יש הרבה דברים חיוביים. אם היא תשיג את מה שהיא מתכוונת להשיג, היא עשויה בקלות להתעלות על נכס הקריפטו המתחרה שלה Ethereum. אם היא השיגה שווי שוק זהה לזה של את’ריום (שגם היא עדיין לא השיגה את מה שהתכוון להשיג), כל NEM יהיה שווה סביב 7.55 דולר. זה יהפוך אותה להשקעה טובה במיוחד.

אם NEM תצליח לשבש את מספר הענפים שרשמתי קודם לכן, שווי השוק עשוי להיות טריליוני דולרים רבים. זה יהפוך כל מטבע NEM להרבה יותר יקר ממה שהוא היום, ושווי השוק כולו יהיה גדול פי כמה מזה של כל שטח המטבע הקריפטוגרפי כיום..

סיכום

אז זהו זה. זה המדריך שלי לחיזוי מחירים של NEM. מצטער אם זה לא בדיוק מה שציפית. בטח, יכולתי לשלוף הרבה מספרים מאוויר ולהאכיל אותם אליך אבל מה הטעם בזה? אתה לא לומד מזה שום דבר ותשאיר את המאמר הזה מוכן להכניס את חסכונות החיים שלך לנכס שעלול להרוס לך. אני לא רוצה את זה.

כרגיל במאמרי החיזוי שלנו של מטבעות קריפטוגרפיים, אנחנו מדברים על השקעות בסיכון גבוה מאוד ובתגמול גבוה מאוד. מסיבה זו, עדיף, להיות כנים איתך.

עם השקעות כאלה, יש המון דברים שעלולים להשתבש. אלו כוללים:

  • רגולציה – ניתן לסווג את NEM כאבטחה לא חוקית ומחיריה יורד קרוב לאפס?
  • טכנולוגי – האם הצוות יכול לספק את מה שיצא לו מבלי שבינתיים תושק טכנולוגיה טובה יותר?
  • תחרות – האם פלטפורמת קריפטו אחרת תצא לשוק אליו NEM מנסה?

כאמור במאמר לעיל, ניבוי מחירו של נכס כזה הוא בעייתי. אתה צריך להיזהר מאנשים שטוענים שהם יודעים בדיוק לאיזה מחיר יגיע מטבע מטבע. עם זאת, זה לא אומר שאתה לא צריך להשקיע ב- NEM.

אם אתה מחליט להשקיע, אל תסכן יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד והיה בטוח שחייכם לא יושפעו אם הפרויקט ייכשל משום מה וההשקעה שלכם תעבור לאפס..

עם כל זה בחשבון, מה לדעתך הסיכויים של NEM להפוך לעמוד השדרה של כלכלה וחברה עתידית? האם NEM היא השקעה טובה? נשמח לדעת את מחשבותיך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map