סקירת MyEtherWallet

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים הם בין הכלים החשובים ביותר כשאתה רוצה להיכנס לענף, ו התחל לסחור בקריפטו. לא כל הארנקים זהים, ולמרות שחלקם כלליים יותר, אחרים באמת ספציפי למטבעות קריפטו. היום נדבר על משתמש MyEtherWallet ביקורות – ארנק זה נופל לקבוצה האחרונה.

האמת, עם זאת, הדבר הראשון שעלינו כנראה להבין הוא זה MyEtherWallet אינו ארנק אמיתי, למרות זאת – נגיע לזה.

אם אתה מעוניין בדברים כמו "הוא בטוח ב- MyEtherWallet?" ו- MyEtherWallet מטבעות נתמכים, הישאר מכוון – אנחנו נסקור את כל זה בפרקים שלפנינו.

TL; DR: MyEtherWallet הוא ממשק המאפשר לך לאחסן את המטבעות והאסימונים הקשורים לאתריום שלך ואתרים. אמנם מדובר בתוכנה, אך המטבעות למעשה נשמרים במחשב האישי שלך ולא ברשת. זה לגמרי בחינם לשימוש, ודי קל להבין.

יתרונות

  • דירוג עליון "בין לבין" ממשקים
  • ללא עמלות
  • קוד פתוח
  • ממשק ארנק מסוג תוכנה
  • תומך בכל אסימוני ERC-20

חסרונות

  • לא ארנק מטבעות קריפטו אמיתי
  • אינו תומך באלטקוינים שאינם את’ריום
  • אין קשר ישיר עם חילופי קריפטו

סקירת MyEtherWallet: PROS

עכשיו, כמו בכל ארנק אחר של מטבעות קריפטו שאנחנו מסתכלים עליו, הסקירה המסוימת הזו של MyEtherWallet תתמקד בו היתרונות והחסרונות העיקריים של הארנק המדובר.

לפני שנכנס להיבטים החיוביים של הכלי, בואו נקדים משהו ברור ישירות מההתחלה – כפי שצוין בחלק המקדים של המאמר, MEW אינו ארנק קריפטוגרפי אמיתי – זה "בין לבין" מִמְשָׁק.

סקירת MyEtherWallet: אפליקציית MEW.

מה ההבדל, אתה יכול לשאול? ובכן, נגיע לזה די מהר – אם כי בקיצור, הממשק משמש כמדיום בין החלפה ו, אמר, ארנק חומרה.

אז בואו לא נסטה מהנושא הנדון ונדון ביתרונות העיקריים של ארנק ה- MEW.

קל לשימוש, מידע מועיל זמין

כאשר אתה בוחר את הארנק הטוב ביותר עבור קריפטוגרפיה בעצמך, אתה בטח רוצה שיהיה לפחות קצת קל לשימוש – זה נכון גם בסקירה זו של MyEtherWallet וגם עם כל ארנק אחר של קריפטו.

מדוע קלות השימוש כל כך חשובה? ובכן, בתור התחלה, רוב הסיכויים שאתה הולך השתמש בכלי לעתים קרובות למדי. הדבר נכון במיוחד אם אתה סוחר קריפטו פעיל שמתקשר כל הזמן עם השוק ו אֶתֶר הוא המטבע העיקרי שלך לסחור איתו.

אתה מבין, אם אתה מתכוון להשתמש במשהו לעתים קרובות למדי, סביר להניח שתרצה שהוא יהיה קל ומובן מאליו לשימוש, נכון? ובכן, אמנם זה המקרה עם רוב ארנקי הצפנה מהשורה העליונה שם בחוץ, חלקם הם … פחות רצוי בהקשר זה.

סקירת MyEtherWallet: הארנק המקורי של את'ריום.

זה לא ממש נושא שתצטרך לדאוג כשמדובר בארנק MEW. ביקורות על MyEtherWallet מרובות משתמשים טוענות זאת הכלי המדובר למעשה פשוט מאוד לשימוש! שֶׁלָה תוכנה מבוססת מקוונת, ובעוד זה אולי נראה מאיים בהתחלה (מכיוון שרוב הארנקים נוטים להגיע בצורה של אפליקציה לנייד), זה למעשה די פשוט!

נוסף על כך, ישנם גם מדריכי וידיאו שונים הזמינים למשתמש לבדוק, אם יש משהו מבלבל, כלומר. בהחלט אפשרות מצוינת בהקשר זה!

תומך באת’ריום ובכל האסימונים שלו

כפי שהשם מרמז ככל הנראה, ארנק ה- MEW מוקדש ל את’ריום. עם זאת, פירוש הדבר שהוא תומך גם במטבעות הקשורים לאת’ריום – כלומר, Ethereum Classic ו אסימונים של ERC-20.

למעשה מדובר בעסקה די גדולה, בפני עצמה. ככל הנראה אינך זקוק לשום ביקורות על MyEtherWallet המשתמשים שיגידו לך זאת את’ריום הוא המטבע השני הפופולרי ביותר בשוק הנוכחי, מייד אחרי ביטקוין. באופן טבעי, מספר עצום של אנשים משתמשים בו ומסחר בו מדי יום ביומו.

סקירת MyEtherWallet

ה אֲסִימוֹן גם חלק די משמעותי. כפי שאתה אולי יודע או לא יודע, האת’ריום בלוקצ’יין הוא חלק מטכנולוגיה מתקדמת למדי – בשל אופיו של חוזים חכמים, יש שם חידושים טכנולוגיים רבים המשתמשים בבלוקצ’יין של את’ריום, ובונים עליו את ‘המצאותיהם’.

באופן טבעי, כתוצאה מכך, המשמעות היא שיש הרבה אסימונים שונים של ERC-20 "צף מסביב". העובדה שניתן לאחסן את כולם בארנק MEW היא בהחלט חדשות נהדרות עבור כל אחד ואחד המשתמשים בטכנולוגיה זו.!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת MyEtherWallet: חסרונות

כעת, לאחר שהזכרנו כמה מהם יתרונות עיקריים שרוב הסקירות של המשתמשים ב- MyEtherWallet מדברות עליהן, כדאי להדגיש שיש גם כמה תכונות פחות אידיאליות של מוצר זה..

ביניהם, העובדה ש זה לא ארנק אמיתי יש לציין למעלה. אמנם זה לא באמת א "con" כשלעצמו (מכיוון שזו תכונה בסיסית של התוכנה המדוברת), זה עדיין דבר שכדאי לזכור כשאתה מחפש ארנק קריפטו.

אם לנסח זאת בקצרה, יש להשתמש ב- MyEtherWallet כאשר ברצונך לאחסן את ה- ETH שלך (או כל מטבע אחר מבוסס ETH) לפרק זמן קצר, לפני שתעביר אותו לארנק חומרה. אם זה לא נושא עבורך – נהדר!

לא תומך ב- Altcoins

אם מעולם לא שמעתם על המונח, "אלטקוין" הוא כל מטבע קריפטוגרפי זה לא ביטקוין.

או לפחות זה היה המקרה, במשך הזמן הארוך ביותר. אולם מאוחר, נראה כי אנשים מתייחסים לאלטקוינים כאל מטבעות קריפטו שאינם ביטקוין, את’ריום, אוֹ אַדְוָה (ליטקוין גם לעיתים קרובות נזרק לתערובת זו).

יהיה המקרה אשר יהיה, הרגש עומד על כנו – MEW אינו תומך באלטקוינים כלשהם. למעשה, זה אפילו לא תומך בביטקוין – בעוד שהשם הוא כנראה בגידה מתה, MyEtherWallet תומך רק באת’ריום ובכל המטבעות והאסימונים הנלווים לו.

במילים פשוטות, בכנות, MEW הוא ארנק מטבע ייעודי.

סקירת MyEtherWallet

קריאה דרך המשתמש MyEtherWallet ביקורות, נראה שזה לא כל כך גדול הבעיה, עבור רובם. עם זאת, זה בעיקר בגלל שמשתמשים בארנק הזה ידעו למה הם נכנסים היישר מהדרך – רוב האנשים שמשתמשים ב- MEW עושים זאת כי הם רק הבעלים של Ether, או רק מתכננים להשתמש ב- Ether..

באופן טבעי, עם זאת, לא משנה איך מסתכלים על זה, העובדה שארנק מטבעות הקריפטו המסוים הזה תומך רק במספר מצומצם מאוד של מטבעות, בוודאי לא אידיאלי. זה עושה את זה כלי די נישה לשימוש, למרות שאנחנו מדברים עליו המטבע הקריפטוגרפי השני הפופולרי ביותר בעולם.

כמה דאגות בטיחות

אני מדגיש זאת ברוב המאמרים שאני כותב, ואגיד את זה כאן שוב – ההיבט של ‘בִּטָחוֹן“צריך להיות בראש רשימת העדיפויות שלך בכל מה שקשור לבחירת הארנק הטוב ביותר של קריפטו.

קריאה דרך כמה ביקורות MyEtherWallet של משתמשים, עם זאת, נראה כי לארנק המסוים הזה יש כמה חששות בעניין זה.

עכשיו, אל תיבהלו – זה לא אומר שיש להשליך מיידית את MEW כאופציה לא בטוחה. בהשוואה לכמה ארנקים אחרים שם, בעיות האבטחה של MEW הן למעשה די לניהול.

סקירת MyEtherWallet: ארנק ה- MEW.

אתה מבין, יש משתמשים שמדווחים שהיו התקפות וניסיונות לגנוב את המידע שלהם ואתר בזמן שהם השתמשו ב- MEW. אמנם מדובר בדברים רציניים למדי, אך יש לציין כי זהו למעשה האזור בו נכנסת לתמונה גם התכונה הנ”ל של MEW שאינו ארנק אמיתי..

הרשו לי להסביר.

ארנקי קריפטו אמורים להיות הכלים הבטוחים מסוגם, פשוט כי הם המקום שבו אתה שומר את כל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. כל זה ברור מאליו, נכון?

ככל שביקורות המשתמשים ב- MyEtherWallet ידברו על התכונות הדומות לארנק של MEW, ולמרות שמונח זה נמצא גם בשם הכלי., זה עדיין לא ארנק אמיתי. במקום זאת, היית משתמש ב- MEW כ- "סַרְסוּר" בזמן העברת אסימוני ETH, ETC או ETH לארנק אחסון קר.

במונחים פשוטים מאוד ומדויקים משהו, יש להשתמש ב- MEW כ- זמני, ארנק חד פעמי. כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, כלי כזה לא יהיה בעל אותה אבטחה כמו, למשל, ארנק מן המניין.

אז האם החששות הביטחוניים הופכים את MEW לבחירה בלתי ניתנת לביצוע בהיותה אחסון זמני עבור אתר? לא, לא באמת – לפחות לא בזמן כתיבת סקירת MyEtherWallet זו.

סקירת MyEtherWallet

אתה מבין, התלונות הביטחוניות די רחוק בין לבין, ואלה שקיימות לא בהכרח מאיימות לחלוטין. במקרים רבים נראה כי ניתן להימנע מהנושאים כל עוד המשתמש מתאמץ להישאר דיסקרטי מתי וכיצד הם מעבירים את כספי הקריפטו שלהם..

עם זאת, כל אלה נאמר, זה עדיין משהו שכדאי לזכור!

השווה את MyEtherWallet זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את MyEtherWallet זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

MyEtherWallet בהשוואה לארנקי חומרה (אחסון לא מקוון)

ארנקי חומרה להשתמש בהתקנים (כמו USB) כדי אחסן את הפרטי שלך מַפְתֵחַ. אתה יכול לשמור את המכשיר איפה שתרצה, רק לוודא שהוא נשמר לבטח. אתה יכול לחבר ארנק חומרה לאינטרנט כדי לבצע עסקה ואז לקחת אותם שוב במצב לא מקוון.

שניים מארנקי החומרה הפופולריים ביותר הם – ספר ספרים ננו ס ו טרזור.

טבלה: דגם ה- Trezor T ו- Ledger Nano X

האמת, MyEtherWallet עובד היטב עם שני ארנקי החומרה הללו. אני ממליץ לך להשתמש ב- MyEtherWallet יחד עם אחד מאלה.

זה משהו שמוזכר גם על ידי ביקורות MyEtherWallet של המשתמשים – MEW, באופן כללי, מתקשר עם ארנקי חומרה רבים די טוב. זה טוב, מכיוון שזה לא רק מעודד את המשתמש להתחיל להשתמש באחסון קר (הצורה הבטוחה ביותר לאחסון הקריפטו שלך), אלא גם מענקים הם מאגר בחירה ראוי..

תמחור ונגישות

לפי תמחור, ראוי להזכיר כי MyEtherWallet הוא לגמרי בחינם להירשם ולהשתמש. עם זאת, בעת ביצוע תשלום למישהו, תחויב בתשלום תשלום קטן.

העמלות בפועל שונות בהתאם למספר גורמים מרכזיים, אך אם לשפוט ממספר ביקורות של MyEtherWallet ממשתמשים, זה לא משהו שאתה צריך לחשוש ממנו – העמלות הן קטנות מאוד, לא משנה המקרה.

MEW הוא תוכנה, והוא זמין לשימוש באמצעות הדפדפן או, החל לאחרונה, אפליקציה, גַם. נראה שלרוב המשתמשים אין שום נקיפות מצפון משמעותיות בעניין היבט השימושי של הארנק.

הגדרת MyEtherWallet – 5 שלבים

בואו נסתכל על הצעדים שעליכם לבצע כדי להגדיר את הארנק שלכם ב- MyEtherWallet.com.

שלב 1

לך ל https://www.myetherwallet.com וודא שהאתר שאתה נמצא בו אמיתי. זה חשוב לבדוק, מכיוון שהיו אירועים שבהם האקרים יצרו אתרים דומים למראה כדי לגנוב את המפתחות הפרטיים של המשתמש.

וודא שכן סימניה לאתר ברגע שאתה בטוח שזה העסקה האמיתית. זה יבטיח שלא תפתח את האתר MEW הלא נכון בעתיד. לשם כך עליך ללחוץ על הכוכב בשורת הכתובת של האתר שלך.

סקירת MyEtherWallet: סימניות באתר.

שלב 2

תראה את האפשרות ‘צור ארנק חדש‘בדף הבית של ארנק MEW. לחלופין, תוכל ללחוץ על אפשרות התפריט “ארנק חדש”כדי להגיע לדף זה.

ברגע שאתה נמצא בעמוד זה, כל שעליך לעשות הוא להזין סיסמה שתוכל לזכור. ואז פשוט לחץ על “צור ארנק חדשכפתור ”.

סקירת MyEtherWallet: יצירת MEW אישי.

שלב 3

לאחר שלחצת על “צור ארנק חדשכפתור ”, MyEtherWallet.com ייצור מפתח פרטי המוגן באמצעות סיסמה – נקרא גם “KeyStoreקובץ בפורמט UTC / JSON.

אתה יכול להשתמש בקובץ KeyStore כדי לגשת לארנק שלך, כך חשוב מאוד לשמור על בטיחותו. אחסן אותו במקום במחשב שבו תזכור.

הורד את קובץ KeyStore על ידי לחיצה על “הורד את קובץ KeyStore (UTC / JSON)כפתור כפי שמוצג למטה. לאחר ההורדה לחץ על הכפתור “אני מבין. לְהַמשִׁיך.”.

MyEtherWallet סקירה: הורדת Keystore.

שלב 4

לאחר שעשית את זה, אתה מקבל את המפתח הפרטי ל- MEW החדש שלך במסך הבא. ניתן להשתמש במפתח פרטי זה גם לגישה לארנק שלך.

מסיבה זו עליכם לשמור על בטיחות נוספת. זכור, כל אחד עם המפתח הפרטי שלך יכול לפתוח את הארנק שלך ולגנוב את המטבעות שלך.

אני ממליץ לך להדפיס את המפתח הפרטי שלך על פיסת נייר. זה מכיל את פרטי המפתח הפרטי שלך, כמו גם ברקוד שניתן להשתמש בו כדי לגשת לארנק MEW שלך.

לאחר שאחסנתם את המפתח הפרטי שלכם בבטחה, תוכלו לבדוק את כתובת הציבור של הארנק על ידי לחיצה על הכפתור “שמור את הכתובת שלך‘.

סקירת MyEtherWallet: שמירת המפתח הפרטי שלך.

שלב 5

לבסוף, לאחר לחיצה על “שמור את הכתובת שלך“כפתור, אתה יכול להציג את כתובת הארנק הציבורי שלך. לאחר מכן תישאל: “כיצד תרצה לגשת לארנק שלך?”

כפי שניתן לראות מהתמונה למטה, MyEtherWallet.com מספק לך מספר דרכים לגשת לארנק שלך. עדיף שתבחר אחד שמתאים ביותר להעדפותיך.

בדוגמה זו, ניגש לארנק באמצעות קובץ ה- Keystore.

לאחר בחירת האפשרות ‘קובץ Keystore / JSONלאחר מכן תתבקש “בחר קובץ ארנק …”. כאשר תלחץ על כפתור ‘בחר קובץ ארנק …’ ייפתח חלון המאפשר לך לבחור את קובץ ה- KeyStore מהמיקום במחשב שבו שמרת אותו..

סקירת MyEtherWallet: בחירת הארנק שלך.

מכיוון שקובץ ה- KeyStore אינו אלא סיסמה המוגנת על המפתח הפרטי, תתבקש לאותה סיסמה בה השתמשת בשלב 2 כדי לבטל את נעילת קובץ ה- KeyStore. ראה את התמונה למטה.

סקירת MyEtherWallet: נעילת הארנק.

לאחר ביצוע כל השלבים לעיל, תקבל גישה לארנק שלך.

וכמה קל להגדיר משלך ארנק MEW!

מסקנות

ויש לך את זה, מלא MyEtherWallet סקירה. עכשיו אתה יכול לראות מדוע MyEtherWallet הוא אחד מארנקי Ethereum הפופולריים ביותר שיש. זה סופר קל לשימוש ומאפשר לך חנות Ethereum, Ethereum Classic, כמו גם אסימוני ERC-20 שחשוב להשקעה ב- ICO.

אתה אמור להבין היטב את היתרונות והחסרונות של MyEtherWallet בהשוואה לארנקים אחרים. כמו כן, כדי להיות מסוגל להחליט באיזה ארנק כדאי להשתמש.

אם תחליט להשתמש ב- MEW, תוכל ליצור במהירות ארנק MEW משלך באמצעות תהליך שלב אחר שלב במדריך זה..

טבלה: MyEtherWalet ו- Ledger Nano X

לא משנה באיזה ארנק אתה משתמש, עליך לשמור תמיד את המפתח הפרטי שלך בטוח. אם המפתח הפרטי שלך נגנב או הולך לאיבוד, אתה מסתכן באיבוד כל הקריפטו שלך!

אז האם MyEtherWallet בטוח? ארנקים זה ואחרים בטוחים כמו שאתה רוצה שיהיו. MEW מציע אבטחה טובה, ולמרות שהיו בעבר בעיות קלות בנושא זה, נראה כי נכון להיום אין חששות משמעותיים. זכור – בסופו של היום, בטיחות המפתח הפרטי שלך היא באחריותך.

עם זאת נאמר, אני חושב ש- MyEtherWallet הוא אחד מארנקי ה- Ethereum הטובים ביותר שיש. מה מחשבותיך? האם תיצור ארנק MEW משלך?

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map