סקירת ארנק MyCelium מסביב

בחירת ארנק ביטקוין יכול להיות אתגר קשה – יש כאלה ארנקים רבים ושונים בשוק כי בחירה אחת עשויה להיראות כמעט בלתי אפשרית. היום, עם זאת, ברצוני להפוך את התהליך לפשוט יותר עבורך על ידי מתן סקירה על ארנק MyCelium.

מדוע MyCelium? ובכן, זו השאלה שאנסה לענות עליה במדריך זה. נדבר על הקמת הארנק ועל מקורות החברה שעומדת מאחוריו, תַפטִיר ארנק עמלות ולכסות את מיטב ה- MyCelium מאפיינים כמו גם לגלות את החסרונות הגרועים ביותר שלה.

בסוף מאוד, כאשר הכל נאמר ונקבע באבן (או בפיקסלים; תלוי מהיכן אתה קורא את זה), נחליט אם הארנק הזה הוא מתמודד ראוי לשיקול כשמדובר בארנקי הצפנה..

יתרונות

 • אָמִין
 • קוד פתוח
 • חיבורים מהירים וזורמים
 • מגוון חשבונות

חסרונות

 • אין גרסת שולחן עבודה
 • יכול להיות קשה לניווט

היכרות עם MyCelium

תַפטִיר, כחברה, היה נוצר עוד בשנת 2008. זה הגה צוות של אנשים בעלי יכולת טכנולוגיה שהיו בעיקר מהנדסי חומרה. המטרה המקורית של החברה הייתה פיתוח פרויקט רשת רשת.

לאחר שחרורו של ביטקוין בשנת 2009, עם זאת, הדברים השתנו: החברה התעניינה עמוק ב טכנולוגיית בלוקצ’יין, והם הכירו מיד בביטקוין כמושג מבטיח. עם הזמן הם למדו יותר ויותר על טכנולוגיה חדשה.

עד היום הושקה MyCelium שלושה פרויקטים הקשורים לביטקוין – זה רק מראה עד כמה הם מאמינים בקריפטו זה.

הפרויקטים המדוברים הם MyCelium Wallet, Entropy ו- Gear.

עכשיו שאתה יודע קצת על החברה, בוא נבדוק את הארנק עצמו.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק MyCelium

בואו נתחיל את הסקירה הזו של ארנק MyCelium מההתחלה ונדבר על הקמת הארנק.

הַתחָלָה

כנראה אחד הכי גדולים של החברה פרויקטים שאפתניים – הארנק של MyCelium Bitcoin – נוצר כדי ליצור ארנק ביטקוין פונקציונאלי מסביב, אך קל לשימוש.

סקירת ארנק MyCelium: דף הבית.

הצוות שמאחורי הארנק היה בהחלט במצב נהדר – העובדה שהם כבר בנו והקימו את החברה שלהם שנה לפני שחרורו של ביטקוין העניק להם יתרון אסטרטגי. לאורך השנים הם גם יכלו לצמוח ולהתפתח יחד עם מטבע הקריפטו המדובר – זה נתן ל- MyCelium את היתרון בכך שהם יכולים לעמוד בקצב המגמות בסביבה תחרותית שהולכת וגוברת..

תכונות ארנק

ארנק MyCelium מתפרסם כאחד מארנקי הביטקוין הטובים ביותר שיש – למרות שהיוצרים אולי לא יגידו שבמילים האלה, רשימת התכונות הזמינות שהארנק מציע מרשימה באמת. בוא נקפוץ לזה סקירת MyCelium ולגלות מדוע.

ראשית, מן הסתם ראוי להזכיר כי ארנק MyCelium הוא תוכנן במיוחד עבור ביטקוין – הארנק עדיין לא יכול להחזיק שום מטבע מטבע אחר.

בנוסף, הארנק מעוצב כ- אפליקציה לנייד לשניהם דְמוּי אָדָם ו iOS – משתמשי שולחן העבודה, למרבה הצער, יצטרכו להתאכזב. מההתחלה, עם זאת, הארנק של MyCelium Bitcoin תוכנן להיות גם פונקציונלי וגם לנייד – בעוד שטלפונים מתאימים לתיאור זה, מחשבים שולחניים הם סיפור אחר..

שמתי לב שכמה ביקורות של ארנק MyCelium שנמצאו ברשת לא מדגישות את זה מספיק, אבל גם הארנק מותאם ל טרזור ו פִּנקָס – זה אומר שאתה יכול לקבל את הארנק הזה גם אם אתה משתמש בהתקן אחסון לא מקוון של ביטקוין!

סקירת ארנק MyCelium: אינטגרציות.

כשמדובר בתכונות הארנק עצמו, יש שלוש קבוצות בולטות שכדאי לדבר עליהן – ה זירת מסחר, ה חשבונות, ו שילוב.

השוק משולב בארנק הביטקוין MyCelium עצמו. המשמעות היא שכשאתה רוצה לבצע עסקה (בין אם זה לקנות או למכור משהו), יש אין צורך להעביר את מטבעות הביטקוין או הפיאט מהארנק שלך לשוק. זה מוסיף אבטחה נוספת לכל התהליך.

זה גם די ברור ש- MyCelium דואגת מאוד לפרטיות ולאנונימיות – החברה מצפין את כל הנתונים שלך מצ’אטים ועסקאות.

ערבויות MyCelium דיסקרטיות מרבית על ידי הצהרה כי המידע היחיד שהם מקבלים מהצ’אטים שלך הוא חותמות זמן וטקסט מוצפן. כשמדובר בעסקאות, MyCelium רואה רק את מידע כללי – כתובת ביטקוין, מיקום, כינוי, היסטוריית מסחר וכו ‘.

טבלה: התכונות של ארנקי Electrum ו- MyCelium

ל- MyCelium מגוון די מגניב לבחירת האופן בו תרצו לנהל את חשבונכם.

למרות שהחברה מצהירה כי אימות סיסמאות לבית הספר הישן הוא נחלת העבר, הם כן מציעים כמה דרכים בהן תוכל לאבטח את חשבונך. עם זאת, מערכת הפרוטוקולים הפתוחה שנמצאת בארנק מבטיחה שהכספים שלך נמצאים תחת שכבת אימות מאובטח בכל עת.

חלק מסוגי החשבונות שארנק הביטחון של MyCelium מציע לכלול חשבונות “צפה בלבד”, חשבונות כתובת יחידה וחשבונות חומרה. שוב, האחרון הוא מאוד משמעותי – המשמעות היא שתוכל ליצור ארנק MyCelium במכשיר חומרה לא מקוון כמו אסדת כרייה או ASIC!

בכל הנוגע לאינטגרציה, MyCelium מציין חמישה שמות שונים מהתעשייה: Cashila, Coinapult, Glidera, טרזור, ו פִּנקָס.

סקירת ארנק MyCelium: אינטגרציות.

אלה אכן אינטגרציות נהדרות – שלושת הראשונים מבצעים עסקאות והפקדות & משיכות הן תהליך קליל וקל למדי, בעוד ששני האחרונים הם השמות הגדולים ביותר באחסון חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים.

כפי שבוודאי התאספתם עד כה, ארנק MyCelium מציע הרבה תכונות שונות וייחודיות תוך כדי עבודה עם כמה מהשמות הגדולים בענף.

ברשימת כל התכונות הנהדרות הללו, ל- MyCelium יש גם דרך לגבות את זה – בשנת 2014 החברה זכתה בפרס “האפליקציה הניידת הטובה ביותר” של Blockchain.info. זה בהחלט מרשים למדי ונותן לחברה כל כך הרבה יותר אשראי ולגיטימיות.

חסרונות בארנק

בסקירת ארנק MyCelium זה כבר דיברנו על היסטוריית החברה ותכונות הארנק. בואו נסתכל על הכי מורגש חסרונות בארנק MyCelium.

בזמן שאתה מנסה לברר פרטים נוספים על החסרונות של ארנק MyCelium, אתה עלול להיתקל בקיר – אין יותר מדי חסרונות ניתן היה להבדיל בין זה.

אחד הנושאים העיקריים עם הארנק שכדאי להזכיר בביקורת MyCelium הוא אחד שכבר דיברנו עליו – אי קיום של גרסת שולחן עבודה של הארנק.

זה אמנם מובן לחלוטין מנקודת מבטה של ​​החברה, אבל זה לא המצב מהצד של הצרכן. יש אנשים שלא רוצים שיהיה להם את ארנק הביטקוין שלהם בכל מקום אליו הם הולכים ומעדיפים לשמור אותו במקום בטוח, אחרים פשוט מעריכים שולחן עבודה יותר בגלל ממשק המשתמש והאסתטיקה הכללית..

לא משנה מה המקרה, MyCelium אבד כמה לקוחות בגלל זה.

תלונה נוספת שתיתקל בה היא שהארנק אינו מותאם ב- iOS כמו גם באנדרואיד. חלק מהמשתמשים מדווחים שהם חסרים תכונות מסוימות, מבחינים בזמן עיבוד איטי יותר וכו ‘. עם זאת, ראוי להדגיש כי הארנק עצמו עובד בסדר – הוא פשוט איטי יותר ולא מותאם במיוחד..

יתרונות וחסרונות בארנק – סיכום

כעת, לאחר שעברנו על המאפיינים החיוביים והשליליים של ארנק MyCelium, השלב הבא בסקירת ארנק MyCelium זה הוא סיכום מהיר.

מקצוענים חסרונות
 • סופר ידוע ומבוסס;
 • מציע מגוון רחב של חשבונות ליצירה;
 • החיבורים ממש מהירים וקולחים;
 • קוד פתוח;
 • זה תואם לשני השמות הגדולים בתעשיית אחסון החומרה בקריפטו – Trezor ו- Ledger.
 • אין גרסת שולחן עבודה;
 • אופטימיזציה לא מעולה במכשירי iOS;
 • זה יכול להיות קצת קשה להתמודד אם מעולם לא השתמשת בארנק ביטקוין לפני כן.

דמי ארנק

אם הגעת עד כדי כך לסקירת הארנק של MyCelium, השאלה האחת שבראשך כרגע היא כנראה – “כמה?”. ובכן, בואו נסתכל על דמי הארנק של MyCelium.

הארנק עצמו חופשי לשימוש. אתה יכול לגשת לכל הפונקציות, להתאים אישית את זה וכן הלאה – כל זה בחינם.

עם זאת, יש עמלות עסקה. אלה תלויים בגודל העסקה – הם יכולים לנוע בין $ 0,25 לסביבות $ 7.

פרט לכך, אין ארנק MyCelium כרוך בארנק עצמו.

השווה את MyCelium זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את MyCelium זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כיצד ליצור ארנק MyCelium?

בואו נגיד שאהבתם את הארנק – כל מה שקראתם בסקירת הארנק של MyCelium מתאים לכם בצורה מושלמת ועכשיו אתם רוצים ליצור אחד משלכם בהקדם האפשרי. ובכן, בואו לבדוק כיצד תוכלו לעשות זאת.

קודם כל, יש לזכור שזה לא מספיק פשוט להוריד את הארנק, להתקין זה וזהו. יש הרבה צעדים נוספים עליכם לנקוט כדי להבטיח שהארנק שלכם פועל כראוי, ואחד הצעדים הללו הוא האבטחה.

אז מה שתרצה לעשות זה ללכת לפקיד דף הארנק של MyCelium (wallet.mycelium.com) ו- להוריד את הארנק עצמו (בין אם ב- iOS או ב- Android). לאחר סיום תהליך ההורדה, להתקין ולפתוח הארנק.

עכשיו עבור לתפריט הראשי ולחץ על גיבוי לַחְצָן. על המסך שלך יופיעו 12 מילים. אינך יכול לצלם צילומי מסך אז כתוב אותם. זה הולך להיות מפתח הגיבוי לארנק שלך – אחסן ושמור אותו במקום בטוח ונטול את העין.

סקירת ארנק MyCelium: MyCelium UX.

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא הגדר קוד PIN חוקי. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות ובחירה להגדיר את ה- PIN.

קוד PIN יידרש כאשר תבצע את העסקאות השונות המבוססות על ביטקוין מהארנק שלך, אז זכור אותו או רשום אותו.

ארנק MyCelium – פסק דין סופי

אז זה כמעט סוף סקירת הארנק של MyCelium! אם הגעת עד כה, עכשיו הגיע הזמן לבדוק את כל המידע שניתן במדריך זה ולקבוע פסק דין סופי על ארנק MyCelium..

כנראה שהתכונה החזקה ביותר שיש לארנק MyCelium היא החברה שמאחוריה. כשיש לך צוות שעבד על פרויקטים שונים הקשורים לביטקוין כבר מראשיתו של המטבע, אתה מפתח הבנה וחשיבה שונה לחלוטין וכמעט חייב ליצור משהו נהדר.

הצוות עבד קשה מאוד צור את ארנק MyCelium – היא מותאמת מאוד (גרסת iOS יכולה להשתמש בעבודה רבה יותר) ופונקציונלית לחלוטין, מהימנה כמעט על ידי כל אדם שקשור למטבעות קריפטוגרפיים ויש לו רקורד של מהירויות עסקאות מהטובות בשוק..

בסך הכל, ארנק MyCelium הוא מוצר נהדר ופרי של עבודה קשה במיוחד – והחלק הכי טוב הוא שהוא זמין לכל מי שרוצה לנסות אותו כי הוא בחינם!

סיכום

יש ארנקים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים בשוק, כמו שיש ביקורות ארנק רבות ושונות. סקירת הארנק של MyCelium הגיעה לסיומה, אך ישנן כמה הצהרות סיכום שהייתי רוצה להשמיע לפני שנפרדת.

ברוב המקרים ארנק MyCelium ביקורות שתמצאו ברשת (כולל זו), הארנק זוכה לשבחים ו הסתכל בצורה חיובית למדי. למה?

מה שהופך את ארנק MyCelium לייחודי ומעניין הוא שילוב של המוניטין שלה & ממסד טוב עם הקהילה והצוות שמאחוריה.

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנק MyCelium ושל Ledger Nano X

הרבה ארנקים מקוונים טוענים שהם מעולים ומציעים פונקציות רבות ושונות ואפשרויות להתאמה אישית עבור המשתמשים שלהם, אך לארנק MyCelium יש דבר אחד שהופך אותו ליותר טוב מארנקים רבים אחרים. – ניסיון. זה אריכות ימים והתשוקה של צוות MyCelium שמאחוריו גורמת לארנק הזה להתבלט כאחד מארנקי הקריפטו הטובים שיש שם.

ובכן, אני מקווה שנהניתם מסקירת הארנק של MyCelium. כפי שציינתי קודם, יש לא מעט ביקורות של ארנקי MyCelium ברשת, אך נראה שהרבה מהן לא חופרות מספיק עמוק או מזכירות כמה מהתכונות המרכזיות מאחורי הארנק עצמו..

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map