סקירת ארנק MetaMask

היום, בזה MetaMask ארנק סקירה, אני אספר לך על קטע מרגש של קריפטו טק. נדבר על מאיפה זה הגיע, מה שזה עושה, ו איך זה עובד. אני גם אגיד לך מה אתה צריך לדעת להתחיל.

אני אשאל את כל השאלות החשובות כמו, הוא בטוח ב- MetaMask ו בשביל מה אני יכול להשתמש בזה? כשתסיים לקרוא, תדע בדיוק כיצד להשתמש ב- MetaMask וחשוב מכך אם ברצונך להשתמש בו או לא! בוא נתחיל, נכון?

השאלה הראשונה שצריך לענות עליה בסקירת ארנק MetaMask זו היא – מלכתחילה מהו ארנק?

יתרונות

 • קוד פתוח
 • מפתחות פרטיים שמורים בדפדפן
 • קל לשימוש
 • משמש לגישה לבלוקצ’יין את’ריום

חסרונות

 • א "חַם" ארנק – חששות בטיחותיים
 • תומך רק באסימני Ethereum ו- ERC-20

סקירת ארנק מטא-מסק: מהם ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים?

יש אנשים שחושבים את זה ארנקי קריפטו חנות מטבע מוצפן. זה הגיוני, כי ככה עובד הארנק שבכיס שלך. לצערי, זה לא נכון. במקום זאת, ארנקים של מטבעות קריפטו פשוט מאחסנים מֵידָע על אודות מטבע מוצפן.

מטבעות קריפטוגרפיים קיימים רק במאגרי מידע ענקיים הנקראים פנקסי ספר. פנקסים אלו הם תיעוד של כל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים שבוצעו אי פעם. הסוג הפופולרי ביותר של ספר החשבונות נקרא בלוקצ’יין.

סקירת ארנק MetaMask: Ledger Nano S.

רוצה לדעת יותר על טכנולוגיית בלוקצ’יין? בדוק את שלנו "הסביר בלוקצ’יין" להנחות.

מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות נִרגָשׁ סביב בלוקצ’יין, אבל זה לעולם לא יכול לעזוב זה. אתה לא יכול למשוך את כל המטבעות שלך ולקחת אותם הביתה! משתמשים מעבירים את מטבע הקריפטוגרפיה שלהם ברחבי הבלוקצ’יין באמצעות פּוּמְבֵּי ו מפתחות פרטיים. זה המידע שנשמר בארנקי הצפנה. בואו נסתכל במהירות על ההבדל בין מפתחות ציבוריים לפרטיים:

 • מפתחות ציבוריים ניתן לראות על ידי כל אחד. הם עובדים בצורה דומה לכתובת הדוא”ל שלך. כשמישהו רוצה לשלוח לך מטבעות קריפטוגרפיים, הוא ישלח אותו למפתח הציבורי שלך.
 • מפתחות פרטיים לא צריך להראות לאף אחד חוץ ממך. אם המפתחות הציבוריים שלך הם כמו כתובת דוא”ל, המפתחות הפרטיים שלך הם כמו הסיסמה. איך תוכיח שכתובת דוא”ל היא שלך? יש לך את הסיסמה!

מפתחות פרטיים הם הדרך היחידה להוכיח בעלות על מטבעות קריפטוגרפיים. זו הסיבה שזה כל כך חשוב שהם יאוחסנו בבטחה במקום שאף אחד לא יכול לקבל גישה אליהם! ישנם מספר סוגים שונים של ארנקים – בואו נניח אותם בהמשך סקירת הארנק של MetaMask.

סוגי ארנקים

סקירת ארנק MetaMask: לוגו USB.ארנקי חומרה

הם התקני אחסון נשלפים כמו מקלות USB. הם מאוד בטוחים, אבל יכולים להיות יקרים. הם סוג של אחסון קר כאשר הם שומרים על המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון.

סקירת ארנק MetaMask: לוגו גלובוס.ארנקי רשת

ניתן להשתמש בהם על הרבה מכשירים שונים, אך נמצאים בסיכון להיות מותקף על ידי האקרים. ארנקים מקוונים מכונים אחסון חם.


סקירת ארנק MetaMask: לוגו שולחן עבודה.ארנקים לשולחן העבודה

הם מותקנים ישירות על המחשב שלך. ניתן להשתמש בהם רק במחשב עליו הם מותקנים. הם בטוחים יותר מארנקי רשת, אך אינם בטוחים כמו ארנקי חומרה או ארנקי נייר.

סקירת ארנק MetaMask: לוגו של ארנק נייר.ארנקי נייר

הם פיסות נייר ועליהן המפתחות שלך מודפסים. הם בטוח מאוד, פשוט אל תשפכו עליהם קפה! שוב, צורה אחרת של אחסון קר כאשר המפתח הפרטי שלך מאוחסן במצב לא מקוון.

מומלץ מאוד להשתמש תמיד ביותר מסוג ארנק אחד כדי לאחסן את המידע שלך על קריפטו. אם אחד נכשל, נפרץ או נעלם, אז לפחות יהיה לך גיבוי! אז, איזה סוג ארנק הוא MetaMask?

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מה זה MetaMask?

מטמאסק הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי שניתן להשתמש בו ב- כרום, פיירפוקס ו אַמִיץ דפדפנים. זה גם סיומת דפדפן. זה אומר שזה עובד כמו גשר בין דפדפנים רגילים ל- ה את’ריום בלוקצ’יין.

ה- Blockchain של Ethereum היא רשת בה משתמשים יכולים לבנות אפליקציות משלהם (הנקראים dApps) ומטבעות קריפטוגרפיים. Ethereum גם מאפשר למשתמשים שלה לכתוב הנחיות לעסקה שנקראות חוזים חכמים. ניתן להשתמש ב- MetaMask לאחסון מפתחות עבור מטבעות קריפטוגרפיים של Ethereum בלבד.

סקירת ארנק MetaMask: לוגו MetaMask.

קריפטוגרפיה של את’ריום נקראת אֶתֶר. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שנבנו על בלוקצ’יין את’ריום נקראים אסימונים. רוב האסימונים שנבנו על בלוקצ’יין את’ריום נקראים אסימונים של ERC-20 מכיוון שהם פועלים לפי הכללים שקבעו מפתחי אתריום ליצירת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים.

כך, ארנק MetaMask יכול לשמש לאחסון מפתחות עבור אסימונים של Ether ו- ERCi20 שלושה דפדפני אינטרנט שונים. זה גם מאפשר למשתמשים לגלוש בבלוקצ’יין Ethereum מדפדפן רגיל. אילו תכונות אחרות יש לו? והאם הם טובים? כדי לברר, נמשיך בסקירת הארנק של MetaMask, ונתמקד תחילה בדברים הטובים.

השווה את MetaMask זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את MetaMask זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

MetaMask: הדברים הטובים

אז – הדברים הטובים. הנה כמה מה- יתרונות עיקריים מוזכר לעיתים קרובות בביקורות ארנק MetaMask של המשתמש:

 • לִפְתוֹחַמָקוֹר: המשמעות היא שכל קוד MetaMask נמצא במצב מקוון בחינם וזמין לגישה. אתה יכול לבנות גרסה משלך בבית! אני צוחק, אל תעשה את זה. כלומר, אתה יכול, אבל לא. תוכנת קוד פתוח ניתנת לבדיקה ולעדכון על ידי הקהילה, כלומר ניתן לשפר אותה באופן רציף.
 • הגדרות HD: הגדרות דטרמיניסטיות היררכיות עוזרות למשתמשים לגבות את חשבונותיהם. הם עושים זאת בכך שהם נותנים למשתמש רשימה של מילים הנקראות ביטויי זרעים. ניתן להשתמש בביטויי זרעים כדי לאפס את פרטי החשבון שאבד.
 • רכישת מטבע מובנית: MetaMask מקשר ישירות עם שתי חילופים שבו משתמשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים לבחור מטבע בסיס לרכישת אתר ו שינוי צורה לקנות אסימונים של Ether או ERC-20.
 • שירות לקוחות: MetaMask רוצה להכניס כמה שיותר אנשים לרשת את’ריום. יש לו מבוא וידאו דף הבית שלה ועמוד תמיכה מפורט.
 • ממשק פשוט: ברגע שהוא מוגדר, MetaMask מאוד פשוט לשימוש – זוהי תחושה שהדהדה גם ביקורות אחרות של ארנקי MetaMask. כל התכונות שלו מפורטות בצורה ברורה ולכן שליחת וקבלת מטבעות קלה, אפילו למתחילים!
 • אחסון מפתחות מקומי: חלק מספקי הארנקים מאחסנים מפתחות בשרתים שלהם. זה נפוץ בבורסות המספקות ארנקים, כמו Coinbase. מקשי MetaMask מאוחסנים בדפדפן המשתמש עצמו, ולא בשום שרתי מרוחק. זה נותן למשתמש שליטה רבה יותר על המפתחות הציבוריים והפרטיים שלהם.
 • קהילה: MetaMask הוא חלק חשוב בקהילת Ethereum. זה יש יותר ממיליון משתמשים פעילים ו יש כמעט 70,000 עוקבים בטוויטר.

זה הרבה דברים טובים! מה דעתך הדברים הרעים?

MetaMask: הדברים הרעים

לא הכל מושלם עם הכלי המדובר, וזה יהיה לא מובן MetaMask סקירת ארנק אם לא הזכרנו כמה מהם החסרונות הבולטים ביותר.

 • גישה לדפדפן: ל- MetaMask אין גישה למידע שלך, אבל הדפדפן עליו הוא מותקן. לדפדפן שלך לא תהיה גישה לקודים הפרטיים שלך, אך הוא עשוי לאסוף מידע על מתי ואיך אתה משתמש באפליקציה. מוזילה וגוגל אינן פופולריות במיוחד בקהילת הצפנה. משתמשי קריפטו רבים ירגישו לא בנוח לאפשר לחברות אלה לאסוף מידע אודותיהם. זה עשוי למנוע ממשתמשים פוטנציאליים לנסות את הארנק MetaMask.
 • באינטרנט: לארנקים מקוונים יתרונות וחסרונות. אחד החסרונות העיקריים הוא בִּטָחוֹן. כל מידע שנשמר באופן מקוון נמצא בסיכון של האקרים יותר מאשר מידע שנשמר במצב לא מקוון. MetaMask אינו מספק מספיק אבטחה בפני עצמה. זכור, השתמש תמיד ביותר מסוג ארנק אחד.

עכשיו אתה יודע קצת על מה המשתמש מדבר בביקורות הארנק של MetaMask. אבל איך זה משתווה לארנקים אחרים של את’ריום? בואו נבדוק MetaMask לעומת MyEtherWallet.

MetaMask VS MyEtherWallet

MyEtherWallet הוא אחד מארנקי Ethereum הנפוצים ביותר. זו פלטפורמה מקוונת, אבל אינו ארנק מקוון בלבד. חשוב על MyEtherWallet יותר כ מחולל ארנקים. זו פלטפורמה שבה משתמשים יכולים ליצור ארנקים משלהם וקבל גישה לבלוקצ’יין את’ריום. משתמשים יכולים להציג את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם המוחזקים בכל מפתח פרטי Ethereum באמצעות MEW.

סקירת ארנק MetaMask: MyEtherWallet.

המשתמשים בארנק יוצרים כדי לתת להם שליטה מלאה של המפתחות שלהם. הם יכולים לשמש לאחסון חם או קר. ניתן להשתמש ב- MetaMask רק לאחסון חם. MyEtherWallet יכול לשמש גם כארנק צמתים מלא. פירוש הדבר שהוא מחובר ישירות לבלוקצ’יין את’ריום ומאחסן את כל ספר החשבונות במכשיר שלך.

MetaMask מתקשר עם ספר החשבונות של Ethereum באמצעות מערכת שנקראת אינפורה. המשמעות היא שהיא סומכת על מחשבים אחרים שיעדכנו אותו ברשת את’ריום. מערכות צומת מלאות עדיפות בדרך כלל על פני מערכות הכוללות מתווכים אמונים כמו אינפורה.

סקירת ארנק MetaMask: MetaMask.

ניתן אפילו להשתמש ב- MyEtherWallet לגישה אליו לכתוב חוזים חכמים, ואילו MetaMask לא יכול. אז האם MyEtherWallet עדיף על Metamask? במובנים מסוימים, עם זאת, שתי הפלטפורמות גמישות מספיק כדי לשמש יחד. בשילוב, שתי המערכות מציעות חבילת ארנק מרשימה.

לכן, אל תחשוב על זה כעל MetaMask VS MyEtherWallet, מכיוון שהם באותו צוות!

עכשיו, נחזור לבדיקת הארנק בפועל של MetaMask. לאחר מכן, אני רוצה לדבר על בטיחות הארנק של MetaMask.

אבטחת MetaMask

יש אחד חשוב מאוד שאלה שעליך לשאול את עצמך כאשר אתה מחליט אם להוריד את הארנק או לא לאחר קריאת סקירת MetaMask זו: האם MetaMask בטוח?

MetaMask לא סבל מפריצות גדולות. הוא משתמש בהגדרות גיבוי HD ויש לו קהילה חזקה של מפתחים שמעדכנים את קוד הקוד הפתוח שלה. עם זאת, הארנק כן באינטרנט, אז זה יותר בסיכון מאשר ארנקי חומרה וצורות אחרות של אחסון קר.

טבלה: מאפייני האבטחה של ארנק Coinbase ו- MetaMask

הסיכון הנפוץ ביותר העומד בפני ארנק MetaMask הוא התקפות פישינג. מתקפת פישינג היא הונאת האקרים שמשתמשים בה כדי לגנוב מידע אישי כמו שמות משתמש וסיסמאות.

מתקפת התחזות על ארנק MetaMask תפעל בערך כך:

ג’ין עובד על המחשב הנייד שלו עם כמה כרטיסיות פתוחות בדפדפן שלו. הוא פותח את ארנק MetaMask שלו כדי לבצע עסקה. תוקף משתמש בכרטיסיות הפתוחות כדי לראות ש- Gene משתמש ב- MetaMask.

התוקף שולח לג’ין הודעה מוקפצת שאומרת כי העסקה שלו נכשלה. זה קורה לפעמים, אז ג’ין לא מודאג. הוא מזין את הסיסמה שלו כדי לבצע מחדש את העסקה. לתוקף יש כעת גישה לארנק של ג’ין.

מתקפה מסוג זה שכיחה למדי בארנקים מקוונים. MetaMask עובדת על תיקונים לבעיות מסוג זה, אך המשתמשים אחראים לביטחונם, אז תשמרי! בעת שימוש ב- MetaMask, רק השתמש בכרטיסייה אחת בכל פעם לבצע עסקאות, ו לשמור על הארנק נעול כשאתה לא משתמש בזה.

אז, האם MetaMask בטוח? התשובה כאן היא כן עצבני. ארנקים מקוונים מאובטחים רק כמו המשתמשים שלהם. לכן, אם אתה משדר פרקים של משחקי הכס באופן בלתי חוקי עם ארנק MetaMask פתוח והאתר שלך נעלם, אל תגיד שלא הזהרתי אותך!

עכשיו אחרי ששיוחחנו רציני בטיחות הדפדפן, בואו נגיע לחלקים המהנים יותר בסקירת ארנק MetaMask זה – כיצד להגדיר את MetaMask וכיצד להשתמש ב- MetaMask.

הגדרת MetaMask

1. אתה צריך אחד משלושת הדפדפנים הזכרתי קודם. פתח את הדפדפן שבחרת.

2. לך אל דף הבית של MetaMask והוסף את התוסף לכל הדפדפן שבו אתה משתמש.

סקירת ארנק MetaMask: קניית ETH בדפדפן.

3. סמל Metamask יופיע בדפדפן שלך. לחץ על סמל השועל לפתיחת האפליקציה.

4. לאחר מכן לחץ על "צור חדש כספת" והגדר סיסמה חזקה.

סקירת ארנק MetaMask: התחברות.

5. כעת יוצגו לך 12 ביטויי הזרע שלך. רשום אותם ושמור עליהם במקום בטוח. זה חשוב ביותר!

סקירת ארנק MetaMask: 12 מילות אבטחה עבור MetaMask.

6. לאחר שתעשה זאת, לחץ על "העתקתי את זה איפשהו בטוח".

סקירת ארנק MetaMask: הודעת אזהרה.

זהו זה! אתה עכשיו הבעלים הגאה של ארנק MetaMask. האם אתה מוכן להתחיל להשתמש בו? בואו נמשיך את סקירת הארנק של MetaMask על ידי דיון כיצד להשתמש בכלי.

כיצד להשתמש ב- MetaMask?

קנייה ושליחה של אסימונים של Ether ו- ERCi20 באמצעות MetaMask היא מהירה וקלה.

1. לרכישת את’ר או אסימונים לחץ על "לִקְנוֹת" ובחר באחד Coinbase אוֹ שינוי צורה למימון חשבונך.

סקירת ארנק MetaMask: שימוש ב- MetaMask.

2. כדי לשלוח אסימונים של Ether ו- ERC-20, פשוט לחץ "לִשְׁלוֹחַ", הזן את הכתובת שאליה ברצונך לשלוח אותה, וגם את הסכום. לאחר מכן אשר את העסקה על ידי לחיצה "לְקַבֵּל".

סקירת ארנק MetaMask: אישורי עסקאות.

עכשיו אתה יודע להשתמש ב- MetaMask, אתה יכול גם לקנות, לשלוח ולקבל אסימונים של Ether ו- ERC בקלות. זה לא כל מה ש- MetaMask יכול לעשות. לפני שתלך אני רוצה להראות לך כמה דרכים אחרות בהן תוכל להשתמש בארנק MetaMask החדש שלך.

חקר אתריום עם MetaMask

במה הכי טוב MetaMask? ובכן, אם לשפוט לפי ביקורות ארנק של MetaMask, הדבר הטוב ביותר בכלי זה הוא העובדה שאתה יכול חקור באמצעותו את ה- dApps של בלוקצ’יין את’ריום. עבור מתחילים חדשים בקריפטו, זה מבוא נהדר לבלוקצ’יין כיוון שתשתמשו בדפדפן שנוח לכם.

אחד dApp המשמש לעתים קרובות עם MetaMask הוא MyEtherWallet, עליו דיברתי ב "MetaMask VS MyEtherWallet" סָעִיף. אז, אילו עוד אפליקציות dApp תוכלו לחקור באמצעות MetaMask?

 • CryptoKitties הוא dApp שבו אתה יכול לעצב ולסחור חתלתולים מצוירים. זה כנראה ה- dApp הידוע ביותר ברשת את’ריום. יצירת CryptoKitties מקסים נעשית בקלות בעזרת MetaMask, וכך גם מכירתם תמורת רווח שמן.!
 • אמנות דיגיטלית הופך פופולרי יותר. מתקיימות מכירות פומביות בהן משתמשים יכולים לקנות ולמכור פריטי אספנות ייחודיים. טכנולוגיית הבלוקצ’יין מאפשרת לאמנים לייצר יצירות שלא ניתן להעתיק. עם MetaMask, אתה יכול להציע הצעה על בנקסי בלוקצ’יין תוך זמן קצר!
 • ארקדות בלוקצ’יין נבנים בהם גיימרים יכולים להשתמש באתרים ואסימונים בכדי להיכנס לטורנירי משחקי וידאו. אתרים כמו Etherplay דרוש כניסה למטא-מסק כדי להצטרף להנאה.

הנה לך – אלה הם כמה מה- dapps הפופולריים יותר שחלק מהביקורות של ארנק MetaMask משתמשים מזכירות ובדרך כלל מדברות עליהן..

מסקנות

MetaMask הוא חלק חשוב ברשת את’ריום. זה מאפשר לחברי קריפטו לבצע את צעדיהם הראשונים לעולם הבלוקצ’יין. תפקידה כארנק משני לתפקידו גשר לתוך את’ריום.

כארנק, MetaMask הוא השותף המושלם למוצר כמו MyEtherWallet. אני לא חושב של- MetaMask יש תכונות אבטחה מספיק חזקות בפני עצמה. הייתי ממליץ לאחסן כמויות קטנות של מטבע קריפטוגרפי בארנק MetaMask.

טבלה: MetaMask בהשוואה ל- Ledger Nano X

הדרך הטובה ביותר להשתמש ב- Metamask היא כמו חנות למטבעות שאתה צריך בכדי ליהנות מ- Ethereum dApps. תחשוב על זה כמו שקית של שינוי שתוכל לקחת אל הארקייד או אל היריד. קח מספיק כדי ליהנות מאוד אבל לא יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד!

אני מקווה שאתה מוכן לנסות את MetaMask. אם אינך בטוח, ותרצה לנסות ארנקי קריפטו מהימנים יותר, תוכל לבדוק רשימה של אותם כאן.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map