כריית ענן Litecoin: מדריך שלב אחר שלב

מונח שנזרק בקהילות הצפנה בצורה ניכרת מאוחר הוא כריית ענן. נראה שתופעה זו השתלטה על עולם כריית הקריפטו – כל יום נראה שיותר ויותר אנשים עושים זאת להיכנס לפעילות שהיא כריית ענן. מכיוון שכך, קשה יותר ויותר לכרות מטבעות קריפטו ספציפיים מסוימים. לכן היום אני רוצה לספר לכם על כריית ענן Litecoin.

נתחיל מההגדרות – מה זה Litecoin ומה כריית ענן. אני אספר לך על ליטקוין יתרונות ומדוע כדאי לכרות מלכתחילה. לאחר מכן, נסקור כמה מהמקומות הפופולריים ביותר שאנשים נוטים להגיע אליהם כשחושבים על כריית ענן Litecoin.

עם זאת, לפני שתעשה זאת, עליך לדעת שיש דרכים קלות יותר להשיג ליטקוין. כל שעליך לעשות הוא לבחור בורסת מטבעות מאובטחת עבור קנייה או מסחר של Litecoin. כמה אפשרויות שכדאי לקחת בחשבון כוללות את Coinbase, Binance ו- Coinmama.

עכשיו, בואו לגלות עוד על Litecoin.

מה זה ליטקוין?

ליטקוין הוא קריפטו מבוזר שיש לו את הבלוקצ’יין שלו. להיות מבוזר פירושו שהוא לא שייך לאף אחד או ארגון ספציפי – אין לו מנהיג מרכזי.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ליטקוין הוא קוד פתוח, מה שאומר שכל אחד וכל אחד יכול לתרום לרווחת המטבעות ולפיתוחם.

כריית ענן של Litecoin: מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

מה שמייחד את הקריפטו הזה הוא שלו מערכת יחסים עם ביטקוין. ליטקוין היה בתחילה סיבוב של ביטקוין, בעל נתונים ופרמטרים כמעט זהים. עם זאת, יש תפיסה – ליטקוין מהיר פי ארבעה מביטקוין. בתכנית הגדולה של הדברים, זה מאוד משמעותי.

מהיר פי ארבעה משווה בדרך כלל להיות אטרקטיבי פי ארבעה. במקרה של ליטואינס, המשמעות היא גם שהיא מטרתה להחזיק פי ארבעה מטבעות יותר מביטקוין.

מההתחלה, Litecoin נועדה כגרסה משודרגת ומעולה של ביטקוין.

מה זה כריית ענן?

כעת, לאחר שסיקרנו מידע בסיסי על ליטקוין, נעבור לכריית ענן.


במילים פשוטות, כריית ענן הוא תהליך שבו אתה משלם למישהו כדי להשכיר אסדת כרייה ואת שירותיה. בדרך כלל יש שתי מסיבות להשתתף בתהליך זה – הקונה והמארח.

בואו נגיד שאתה, כקונה, מחפש דרכים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים. השקעה במניות דורש סכום נכבד מראש (לפחות כדי להבחין בכל סוג של רווח), חסר לך ידע בתחום פיתוח הבלוקצ’יין כדי להיכנס לשם … אבל אחרי זמן מה אתה נקלע לאתר אינטרנט שמציע שירותי כריית ענן.

כריית ענן של Litecoin: מספר מטבעות קריפטוגרפיים.

מארחים (האנשים שבבעלותם שירות כריית הענן) הם בדרך כלל גדולים ותאגידים. די נדיר למצוא אדם אחד שיציע שירותי כריית ענן, אם כי זה לא בלתי אפשרי.

לרוב, המארחים מחזיקים כמה חוות. חווה היא פשוט א מתקן שמלא מטבע מוצפן אסדות כרייה. כשרוצים לערוך הסכם עם המארח, אתה פשוט משכיר את האסדה באחת החוות למשך זמן מוסכם.

יותר ממתח

אסדת כרייה היא לא הדבר היחיד שאתה משכיר. היית גם משכיר את מֶרחָב לשמור את זה ואת הַנהָלָה ו תחזוקה שירותים.

אתה והמארח מסכימים על מועד ספציפי להשכרה. זה יכול להיות בין שלושה חודשים לכל החיים (אם כי זה די נדיר). מרבית מארחי כריית הענן מציעים תשלומים חודשיים.

חשבון אחזקה וחשמל מוציא מהרווחים שלך (אלה מחושבים בדרכים שונות; זה תלוי בכל מארח) ושאר הרווחים שלך הם הועבר לארנק קריפטו לבחירתך.

כריית ענן Litecoin: חוות כרייה.

כריית ענן (כולל כריית ענן Litecoin) נחשב ככזה מועיל מכמה סיבות. קודם כל, זה סופר קל. כל שעליך לעשות הוא לקנות את שירות מקוון ותחכה.

כמה מארחי כריית ענן מתקדמים יותר מציעים הטבות נוספות, כלומר מעקב אחר משק חקלאי מסביב לשעון באמצעות זרם חי באינטרנט, כך שתרצה לבדוק זאת. מלבד זאת, העבודה שלך בשלב זה היא בוצע – המארח דואג לשאר.

כריית ענן היא גם כן מוֹעִיל לשני ה מנחה ו (רוב) של מטבעות קריפטוגרפיים שם בחוץ (לפחות מבוזרים עם קוד פתוח). מארחים מרוויחים כמויות טובות ויכולים להמשיך ולפתח את החוות שלהם.

המטבעות הקריפטוגרפיים עצמם מרוויחים מכך על ידי שהייה במצב של ביקוש פעיל – זה מגביר את עמדות השוק שלהם ומביא אליהם יותר תשומת לב.

כריית ענן ליטקוין

אז עכשיו שיש לך מושג כללי גם על Litecoin וגם על תהליך כריית הענן … למה שמישהו ירצה להתמודד עם כריית ענן Litecoin? זכור כי בכל אפשרות שתבחר, תצטרך גם ארנק חומרה אמין כדי להגן על המטבעות שלך. עם זאת, אם אתה מעריך את האבטחה שלך, כדאי לבדוק את Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

הנימוק מאחורי זה הוא די פשוט – זמינות ונגישות של Litecoin.

כפי שציינתי קודם, ליטקוין כן ארבע פעמים מהר יותר מאשר ביטקוין. בואו נשתמש בדוגמה זו.

הבעיה הגדולה ביותר עם ביטקוין בכל הנוגע לכריית ענן היא שקשה מאוד לכרות – זה לוקח הרבה זמן ו אנרגיה משמעותית צְרִיכָה לכרות כמות ניכרת של ביטקוין. זה נובע מכמה סיבות, אך הגדולות ביותר הן כנראה היצע וביקוש.

כריית ענן Litecoin: כריית Litecoin.

עם ביטקוין הפופולריות וההצלחה של המיינסטרים, הרבה אנשים רוצים להתמודד עם ההייפ. כמות גדולה של אנשים משתווה לכמות משמעותית של כורים. עם זאת, שווי השוק הקבוע של ביטקוין מכתיב את קצב המשחק – וכשכל כך הרבה אנשים מעורבים, הקצב הולך ואט יותר משבוע לשבוע..

בדיוק כמו עם אחרים אלטקוינים, זה סיפור אחר כשמדובר בליטקוין. יש היצע גבוה בהרבה וביקוש נמוך בהרבה לליטקוין מאשר לביטקוין. זה הופך את כריית הענן של Litecoin להרבה יותר קלה והרבה יותר רווחי משאר המטבעות הקריפטוגרפיים המיינסטרים האחרים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מקומות לשלי

יש הרבה אתרים באינטרנט שמציעים שירותי כריית ענן Litecoin. הדבר הראשון שעליך לעשות לפני שתחליט על מארח כריית ענן הוא להבין אם אתה רוצה חינם או שירות בתשלום. כן, כריית ענן בחינם זה דבר, אבל באופן טבעי, יש לו את זה חסרונות.

מארחים המציעים כריית ענן בחינם מספקים בדרך כלל מעט לקוחות ללא שירותים בהשוואה לשכר בתשלום. כריית ענן בחינם יכולה להיות רתומה ומסוכנת – אם אינך יודע מה אתה עושה (או אם אינך מבצע מספיק מחקר), אתה עלול בסופו של דבר להונאות.

גם כריית ענן בחינם נוטה להיות תהליך איטי משמעותית מהגרסה בתשלום. זה עשוי לקחת חודשים בסופו של דבר עד שתבחין בסכומי רווח כלשהם.

עם זאת, בואו לכסות כמה מהאתרים הפופולריים ביותר לכריית ענן Litecoin. הרשימה אינה מורכבת בשום סדר ספציפי.

השכרת אסדות כרייה

השכרת אסדות כרייה הוא שירות כריית ענן מקוון מבוסס ארה”ב. הם מציעים מגוון רחב של מטבעות (alt) למכרה, כולל ליטקוין.

כריית ענן של Litecoin: השכרת ריג כרייה.

האתר ראוי לציון מכיוון שאין לו הזמנות מינימום, מאוד מדד נסיגה נמוך, זה משלם את הרווחים עד שתים עשרה שעות מסיום השכירות ומעבד את התשלומים סופר מהיר.

האתר מציע גם מגוון בריכות כרייה לבחירה – ללא תשלום. אחד החסרונות היחידים הוא שהוא מתקשה במחלקת העיצוב – איכות האתר עדיין משאיר כמה דברים להיות רצוי.

כריית בראשית

כנראה ה האתר המוכר ביותר ברשימה זו, כריית בראשית היא חברת כריית ענן שממוקמת בהונג קונג. הם פופולריים מאוד בעולם הקריפטו, בעיקר בגלל שירותי הכרייה שלהם ופרויקטים חדשניים ומשוכללים.

כריית ענן של Litecoin: Genesis Mining.

Genesis Mining מציע מגוון רחב של תוכניות כרייה, כך שתוכל לבחור אחד בהתאם להעדפותיך. יש להם גם אפשרות להכין תוכנית מותאמת אישית משלך, שהיא תכונה נחמדה הניתנת למשתמש.

לחברה יש כמה חוות ענק מפוזרים ברחבי העולם. זה נעשה בעיקר מטעמי אבטחה, אך הוא מעלה את החלק השלילי של כריית הענן של ג’נסיס – בהשוואה למארחים אחרים של כריית ענן, Genesis Mining הוא יקר בצורה ניכרת. הלקוחות גם אומרים שהחברה יכולה להתמודד עם תמיכת הלקוחות שלהם, מכיוון שהיא נוטה להיות איטית ולא כל כך מועילה.

Hashflare

חברה מבוססת אסטוניה, Hashflare, צברה מוניטין לאורך שנים של חברת כריית ענן אמינה ומכובדת. שירותים כמו כריית ענן Litecoin ותמיכת לקוחות זמינה במלואה.

כריית ענן Litecoin: מדריך שלב אחר שלב

למרות שהשפלר כן מגניב ושקוף בשירותי כריית הענן של Litecoin הם גובים דמי אחזקה. בצד החיובי, לעומת זאת, החברה מציעה חוזים באורך בלתי מוגבל – תוכלו לרכוש אחד ולהיות מוגדרים למשך שארית חייכם!

נחמד האש

שם מוכר נוסף בעולם הקריפטו, נחמד האש מציע רמות אבטחה גבוהות ומערכת יציבה לכל מי שחושב להפוך ללקוח פוטנציאלי.

האש נחמד הוא כורי מטבעות קריפטוגרפיים מקצועיים, אבל הרבה אנשים חושבים שבגלל המבנה הקשה שלהם, אתר כריית ענן זה אינו מתאים לכורים מתחילים. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שלמרות שתוכלו לכרות את ליטקוין, נכון לעכשיו, החברה מציעה רק תשלומי ביטקוין.

בחירת מארח הכרייה הענני הנכון

אלה היו רק כמה מספקי שירותי כריית הענן הענקיים של Litecoin. יש עשרות שונים מארחי כריית ענן (שניהם חינם בתשלום) המעוניינים להציע את חוותיהם לרשותכם. עם כל כך הרבה אפשרויות, איך בוחרים מארח מתאים לכריית ענן Litecoin?

ראשית כל, ראו אבטחה כעדיפות עליונה בכל הנוגע לבחירת מארח לכריית ענן Litecoin. תאר לעצמך מצב זה: אתה בוחר כורה בענן, משלם את העמלה הראשונית, ובסוף החודש אתה מגלה שלא רק הרווחים שלך נגנבו, אלא שמישהו פרץ לחשבון הבנק שלך (כרטיס אשראי, PayPal וכו ‘). וגנב את כל החסכונות שלך …

כל זה כי לא עשית את המחקר ובחרת מארח לא מהימן, ראוי לספק. עכשיו, אתה רואה את החשיבות של אבטחה?

כריית ענן Litecoin: כריית ענן.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא קצב חשיש מהאסדות של המארח. אם קצב החשיש של החווה הוא באמת נָמוּך, אבל ה מחירים שהמארח גובה נמצאים דרך הגג, זו אינדיקציה ברורה שמשהו לא בסדר. בדוק תמיד את שיעורי החשיש המתאימים לסוגים השונים של האסדות שם, או לפחות התייעץ בפורומים מקוונים.

לבסוף, קבל א תחושה כללית בשביל החברה. בקרו באתר שלהם (ובחלקים רבים ושונים של האתר), עיינו בדף האודות שלהם, קראו את הספר הלבן, חקרו כמה מהאנשים הבולטים יותר שעובדים שם או מעורבים בצורה מסוימת בחברה..

אם התצוגה הכללית של החברה או האתר מביאה תחושות אמון בתוכך, לא פעם זה גורם מכריע טוב. שים תמיד עדיפות למארחים שקופים, כי בדרך כלל יש לחברות האלה הכי פחות להסתיר.

סיכום

בשלב זה, כנראה שיהיה לך הבנה טובה יותר שֶׁל איך עובד כריית ענן של Litecoin. בהתחלה זה יכול להיות מסובך, אבל אם אתה מכוון את דעתך לזה, תוכל להבין את זה תוך זמן קצר.

טיפ נוסף שאני יכול לתת לך הוא שתמיד תחפש קודם כורי ענן מקומיים. בדוק אם יש כזה במדינה שלך (אולי אפילו בעיר?), פנה אליהם, אולי אפילו קבע פגישה. יש לכך יתרונות הדדיים – אתה יכול לתמוך בעסק מקומי, בעוד שמארח כריית הענן משיג לקוח. חוץ מזה, בדרך כלל יש יותר מידע זמין לעסקים מקומיים מאשר לעסק מקוון.

לגבי כריית ענן של Litecoin, זכור שמדובר ב תהליך איטי. בטח, זה הרבה יותר מהיר מאשר, למשל, ביטקוין, אבל עדיין לוקח קצת זמן להבחין בהכנסות ניכרות. כמובן, הכל תלוי בך תוכנית מנוי – ככל שאתה משלם יותר כסף, כך קצב החשיש אתה מקבל מהר יותר, וכך מגדיל את מהירות הרווחים הפוטנציאליים שלך.

אם תבחר להתעמק בכריית ענן Litecoin, אני מאחל לך בהצלחה! כמו כן, הקפד תמיד לשמור על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך במחסנים בטוחים, כגון ארנקים קרים (התבונן ב- Ledger Nano X ו- Trezor Model T).

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map