הכל אודות חומרת הכרייה הטובה ביותר של Litecoin

אחת הבחירות הקשות יותר שא כורה מטבע קריפטוגרפי צריך לעשות הוא לבחור את פיסת החומרה הנכונה לשימוש בעת כרייה. סוגים שונים של מטבעות יש שונה צרכי ו דרישות לשלי, אשר בתורו דורש סוגים שונים של טכנולוגיה. במדריך זה נדבר חומרת כריית Litecoin ולדבר על מיטב כורי ליטקוין שם בחוץ.

קודם כל, אספר לכם על חומרת כריית Litecoin באופן כללי – מה זה, סוגי החומרה השונים שבהם תוכלו להשתמש ולמה עדיף להשתמש בציוד * זה * של ציוד ולא * בסוג * הציוד הזה.

לאחר מכן, נבדוק את הטוב ביותר כריית ליטקוין אסדות שהשוק יכול להציע, לעבור על שלהם מקצוענים ו חסרונות ונראה אם ​​נצליח לזכות במנצח ברור.

מכיוון שכריית ליטקוין אינה הדרך היחידה להשיג מטבע קריפטוגרפי זה, עליכם לשקול קנייה או מסחר זה בבורסת קריפטוגרפיה אמינה. כמה מהאפשרויות המומלצות כוללות את Coinbase, Binance ו- Coinmama.

עכשיו, בואו נעבור לחומרת כרייה.

הבנת חומרת הכרייה

מטבע מוצפן חומרת כרייה מכונה לעתים קרובות אסדות. אם לומר זאת בפשטות רבה, מדובר במכונה המיועדת לפתור בעיות מתמטיות ובתורן לכרות את מטבע הקריפטו הרצוי.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

חומרת כריית Litecoin דומה לאסדות כריית קריפטו אחרות במובן זה פועלת עם סקריפטים – פונקציות המאפשרות למשתמשים לנצל את המעבדים שלהם לצורך כריית מטבעות קריפטוגרפיים מאתרים ייעודיים.

הכל אודות חומרת הכרייה הטובה ביותר של Litecoin

עם זאת, כמו בכל מטבע אחר, גם לליטקוין יש את המטבע שלו פרמטרים ספציפיים שהופכים כמה אסדות לטובות יותר מאחרות כשמדובר בחלק הכרייה בפועל.

בואו לכסות את כל חומרת הכרייה השונה של Litecoin.

סוגים שונים של חומרת כריית Litecoin

תגלה שיש שלושה סוגים שונים של חומרת כריית Litecoin לבחירה – המעבד, GPU ו- ASIC.


  • מעבד. כריית מעבד משתמשת במעבד שלך שלי את המטבע הרצוי (במקרה זה, Litecoin). זה צ’השיטת ap לכריית קריפטוסים, אבל החיסרון הוא שזה מאוד איטי – לרוב כמעט בלתי נסבל. כריית מעבד יכולה להיעשות בכל עת מהמחשב האישי שלך שיש לו אחת ממערכות ההפעלה העיקריות (Windows, Mac OS ו- Linux).
  • GPU. סוג זה של כרייה הוא הסוג העיקרי תיתקל. שימוש באסדות GPU כרטיסי מסך כדי לחלץ את הקריפטוסים הרצויים שלך. שֶׁלָה מהיר ויעיל (בגלל זה זה כל כך פופולרי) אבל יכול להיות יקר מאוד.
  • ASIC. ASICs – מעגלים משולבים ספציפיים ליישומים – נחשבים לכורים הטובים ביותר ב- Litecoin. יש סוגים רבים ושונים של ASIC, אך ASIC אלה תוכננו ונוצרו במיוחד מתוך מטרה אחת – לכרות לעזאזל את ליטואינס.

שלושת הסוגים האלה של חומרת כריית Litecoin מציירים תמונה טובה למדי של הבחירות שיש לך כשחושבים על איזו טכנולוגיית כרייה להשקיע..

משהו שצריך לזכור

ראוי להזכיר שלמרות שיש לא מעט אפשרויות לבחירה, הם משתנים באופן משמעותי באיכותם ובביצועיהם. בזמן חומרת מעבד נחשב לבחירה הגרועה ביותר עבור כריית ליטקוין (או כל מטבע מטבע אחר בזה), ASICs לקחת את ההובלה היא פשוט מושלמת למשימה זו.

אך באופן טבעי, הכל לא פשוט שחור ולבן – מעבד כרייה דורשת באופן וירטואלי אין השקעה ראשונית אוֹ ציוד ספציפי (למרות שמחירי החשמל עשויים לתת לך התקף לב!) בעוד ש- ASIC שקטים יָקָר ו דורשים קצת ידע ראשוני על הרכבת חומרת קריפטו.

כמו כן, אם ברשותכם כמויות אדירות של ליטקוין, עליכם להקפיד להשתמש בארנק אמין. הבטוחים ביותר הם ארנקי חומרה. אני ממליץ לבדוק את Ledger Nano S ו- Trezor. עם זאת, אם אתה מחפש ארנק מקוון, אתה בהחלט צריך לנסות את Coinbase.

הכל אודות חומרת הכרייה הטובה ביותר של Litecoin

עכשיו שאתה יודע את ההבדלים בין שלושת הסוגים של חומרת כריית Litecoin, בוא נקפוץ ישר ל רשימת הכורים של Litecoin! כתב ויתור מהיר, עם זאת – הרשימה אינה מסודרת בשום סדר ספציפי.

מיטב חומרת הכרייה של ליטקוין

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ASIC

לפי הדעה הרווחת, ה אנטמינר L3+ הוא זוכה מעשית כשמדובר ב- Litecoin ASICs או אפילו בחומרת הכרייה של Litecoin באופן כללי.

זֶה ASIC מכונה הייתה שוחרר בשנת 2017 על ידי חברה בשם Bitmain. החברה צברה מוניטין של היותה המובילה העולמית בתחום החומרה לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. במהלך השנים הם הוציאו גרסאות שונות של ASICs ספציפיים של Litecoin, וה אנטמינר L3+ נחשב בעיני רבים לדבר הטוב ביותר שאי פעם קרה לכריית מטבעות קריפטוגרפיים.

הכל אודות חומרת הכרייה הטובה ביותר של Litecoin

אולם צד אחר של המטבע קיים. Bitmain היה תחת אש כבדה – הם נחשפו להוספת דלת אחורית למוצריהם. נכון לעכשיו, כל ניסיונות הונאה לא נחשפו, אך הדבר השפיע על המוניטין של החברה.

אם אתה חושב להשקיע ב- ASIC זה של Litecoin, זכור כי אלה המשמשים התחל מ- $ 350 לפחות ויכול לעלות עד 750 דולר אחד חדש! מצד שני, זה IS נחשב לכורה הטוב ביותר ב- Litecoin במשחק.

GPUs

כריית GPU הוא הדבר הבא הטוב ביותר כשמדובר בחומרת הכרייה של Litecoin.

אם אתה מבצע חפירה קטנה, תגלה זאת Nvidia ו AMD הן שתי החברות המייצרות את כרטיסי המסך המובילים בתחום אסדות הכרייה של Litecoin. ה Nvidia GeForce GTX 1060 וה AMD Radeon RX 580 הם GPUs המובילים והמתחרים שלהם התקשו מאוד לנסות להתאים את האיכות של שני המוצרים הללו.

כדי לחזות בכמויות משמעותיות של רווח תוך שימוש במכשירי GPU בכרייה, עם זאת, עליך לעשות זאת להתגבר על כמה מכשולים. ראשית כל, עליכם למצוא את המקומות הזולים ביותר לרכישת ה- GPU שלכם. כדי שיהיה לו אסדת כרייה מצליחה שתניב רווח ניכר, היא תצטרך להכיל לפחות חמישה מעבדי ה- GPU הטובים ביותר.

אסדות כאלה יכולות לעלות בכל מקום מ 2500 $ 5000 $ (כולל המסגרת, מערכות קירור, לוחות אם וכו ‘).

חומרת כריית Litecoin: Nvidia GeForce GTX 1060.

יתר על כן, לא משנה אם יש לך כורי Litecoin גדולים וחזקים אם כל הרווחים שלך (או יותר!) יושלכו חזרה אל חשבונות חשמל. כדי שתוכל להרוויח מכריית מטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך להבין דרך למזער את עלויות החשמל שלך.

אחת הדרכים לעשות זאת היא למצוא איזשהו בניין או חדר מרווח במקום שיש בו זול עלויות חשמל משתלמות. המרווח יעזור לצורכי קירור.

כריית מטבעות GPU היא גם שיטת כריית הענן הפופולארית ביותר. כריית ענן היא פשוטה מאוד – אתם “שוכרים” את שירות הכרייה של האסדה ממארח ​​(האדם או החברה שאליו האסדה שייכת) לזמן מה. במהלך תקופה זו, כל ההכנסות שמניב האסדה מועברות אליך (למעט כמה עמלות קטנות).

לכורי ענן יש בדרך כלל אסדות מרובות עשוי מאינספור מספרים של כרטיסי גרפיקה. למען האמת, הן אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שקשה כל כך למצוא GPUs ספציפיים בחנויות ובקמעונאים מקוונים.

מעבדים

כורי מעבד כמעט אף פעם לא מגיעים לרשימות “הכורים הטובים ביותר של ליטקוין”. הסיבה העיקרית מאחורי זה היא שכריית מעבד פשוט אינו רווחי – אם אתם מתכננים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, את’ריום, אַדְוָה או – במקרה זה – ליטקוין, ייתכן שייקח לך חודשים (אם יש לך מחשב איטי יותר – שנים!) להבחין ברווח כלשהו. עבור רוב האנשים, זה לא בר-קיימא.

אגב, כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, חשוב לשמור אותם בפנים ארנקי חומרה מאובטחים. Ledger Nano X ו- Trezor Model T מומלצים מאוד.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

תרחיש אפשרי נוסף הוא שאולי אתה אפילו מפסיד לא מעט כסף עלויות חשמל. כריית מעבד מייצרת בדרך כלל כמויות רווח נמוכות במיוחד ליום אך משתמש בכמויות יתר של כוח.

חומרת כריית Litecoin: AMD Ryzen Threadripper 1950x.

מצד שני, כריית המעבדים עדיין נמשכת נפוץ יחסית בשימוש מסיבה אחת פשוטה – זה נגיש כמעט לכל אחד. כל מה שאתה צריך זה מחשב אישי ותוכל להיכנס לעולם של כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

על פי הדעה הרווחת, המעבד המיועד לכריית ליטקוין הוא ה AMD Ryzen Threadripper 1950X. זהו מעבד בעל 16 ליבות בעל מטמון L3 ענק – זה מאפשר לו לכרות הרבה מהמטבעות הקריפטוגרפיים והאלטקוינים הפופולריים..

החיסרון היחיד של המעבד הזה הוא שהוא דורש כמויות מופרזות של כוח AND הוא די יקר בפני עצמו – מחיר AMD Ryzen Threadripper 1950X חדש יכול להגיע לכל מקום בסביבות 650 דולר לכמעט 800 דולר.

תהליך הכרייה

עכשיו, כשאתה מכיר קצת יותר את סוגי חומרת הכרייה של Litecoin הזמינה, בוא נדבר על ה- תהליך כרייה את עצמה.

קודם כל, כדאי לך לעשות מתמטיקה פשוטה. קח מחשבון, ואם בחרת כבר בשיטה המועדפת עליך לכריית ליטקוין, לחשב את העלות ההתחלתית להשגת המכשיר (לכורי CPU Litecoin יש יתרון כאן) ולכל תוספות התחזוקה הדרושות.

עכשיו שיש לך תג מחיר בראש שלך, נסה להבין עלויות חשמל וקירור אפשריות – חפש את מחירי חשמל באזור שלך ו הכפל אותו בכוח המכשיר שלך. הוסף את התוצאה למספר הראשוני.

כשאתה שומר על המהירות והעוצמה שבהם האסדה שלך עובדת, חשב את הרווחים הפוטנציאליים שאסדת הכרייה שלך ב- Litecoin יכולה לייצר בעוד חודש. תצטרך את כמות ממוצעת – אל תלך עם המספרים הגבוהים ביותר או הנמוכים ביותר.

הכל אודות חומרת הכרייה הטובה ביותר של Litecoin

אחרי שסיימת, גרע מספר זה מהראשון. תסתכל על התוצאה.

אם המספר שאתה רואה הוא שלילי (והסכום שתשלם יחזיר את מה שאיבדת מהשקעתך בחומרה שלך בעוד כעשרים שנה), כלומר אין טעם שתתחיל לכרות את ליטקוין בעצמך – לפחות לא במצב הנוכחי שאתה ‘ מחדש ב. אם אתה נחוש בדעתך להיכנס לעולם הקריפטו בכל מחיר נתון, תוכל לנסות כריית ענן או לחשוב על אלטרנטיבה זולה יותר בכל הנוגע לחומרה..

עם זאת, אם המספר לא זעזע אותך, ואם זה אפשר להתחיל להרוויח מכריית ליטקוין בפחות מעשור – מזל טוב! אתה יכול להתחיל באופן רשמי לחשוב על כריית קריפטו מקצועית.

מה שתצטרך לחשוב עליו לאחר שתשיג ותקין את האסדה שלך היא התוכנה שבה אתה הולך להשתמש. אחרי הכל, הכורה הטוב ביותר ב- Litecoin ראוי לתוכנה הטובה ביותר שיש.

כשמחפשים טוֹב ו תוכנה מכובדת, העדיפו תמיד את ההיבטים של אבטחה, מהירויות כרייה וגיבוב, תמיכת לקוחות ושקיפות. אלה הקריטריונים שתוכנת כריית מטבעות מעולה צריכה להיות להם וגם כל הזמן לעדכן.

אבטחה היא המפתח העיקרי, אם כי – אם תוכנה אינה מאובטחת, אפילו לא טורחים להתמודד מלכתחילה איתו. אין טעם – כל מה שקורה הוא שבסופו של דבר אתה עלול להיפרץ בסופו של דבר וכל מטבעות הקריפטו שלך ייגנבו. אז בחרו בקפידה!

אחרי נקודה זו, אתה מוכן! כל שנותר לעשות עכשיו זה ליהנות מההרגשה להיות כורה Litecoin לגיטימי (ולקצור את הפירות, כמובן).

סיכום

אם מעולם לא היה לך קשר עם סוג כלשהו של חומרת כריית מטבעות קריפטוגרפית, זה יכול להיות שקשה קצת להבין כמה דברים בהתחלה. החלק הקשה ביותר הוא ככל הנראה מגוון רחב של אפשרויות שנזרקים לפניך: באיזה סוג של חומרת כריית Litecoin כדאי להשתמש? מה הדרך הטובה ביותר שלי? כיצד תוכלו להשיג את העסקאות הטובות ביותר מתוך הפריטים הדרושים?

אלה והרבה שאלות דומות אחרות הפוך לענות ברגע שתתחיל לחפור בחומר הנוגע לכריית קריפטו.

יש שפע של פורומים מקוונים, חדרי צ’אט, קבוצות וקהילות אחרות המסודרות היטב, המוקדשות לחקר ולחקור כל נושא. סובב סביב מטבעות קריפטוגרפיים, החל מחיזוי מחירים ועד החומרה והתוכנה הטובות והגרועות ביותר שיש.

חומרת כריית Litecoin: מטבעות קריפטוגרפיים שונים.

כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט הצטרף לאחת מהקהילות הללו ולא לפחד לשאול שאלות – אנשים בדרך כלל מאוד אדיבים ועוזרים.

דבר נוסף שיש לזכור הוא חומרה נוטה להזדקן. טוב כמו מכונה שהצלחת לרכוש, בסופו של דבר היא תעבור את שלה. כמובן, חומרת כריית Litecoin שמטופלת ללא הרף תימשך הרבה יותר זמן מכך שמעולם לא נוקה או נבדק. אבל לכל דבר יש תאריך תפוגה.

מסיבה פשוטה זו, יהיה זה רעיון טוב תמיד לפקוח עין על השוק. מדי שנה ישנן מכונות-על חדשות המשוחררות לקהל הרחב. הבעיה היחידה היא שהם לא נוטים להתעכב – אנשים גורפים אותם מהמדפים הפיזיים והדיגיטליים. לכן זה יהיה חכם להיות תמיד על המשמר – אתה עלול להפוך לאחד המאושרים שהשיגו את הדבר הבא הכי טוב כשמדובר חומרת כריית Litecoin.

ההיבט האחרון שצריך להזכיר הוא שעליך לשמור על ביטוח הליטקינים שלך בכל עת. לשם כך, השתמשו בארנקים קריפטוגרפיים אמינים, כמו Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map