KuCoin VS Binance: איזה מהם עלי לבחור?

אם אתה מישהו שנכנס לאחרונה לקריפטו, וכעת מחפש הדרכים הטובות ביותר כיצד להתחיל להשקיע ולסחור במטבעות שונים, אתה תצטרך חילופי דברים מהשורה הראשונה כדי לעזור לך. על מנת למצוא חילופי דברים כאלה, עליכם לבדוק כמה השוואות – במאמר ספציפי זה נשווה KuCoin לעומת בינאנס.

שתי הפלטפורמות המדוברות הצליחו לייצר לעצמן כמה שמות די הגונים. אמנם יש כמה קווי דמיון, שניהם גם כן שונה למדי, עדיין – המשמעות של זה היא שאותם אנשים שעשויים לאהוב את KuCoin לא בהכרח יאהבו את בינאנס, ולהיפך.

אל תדאג, לא – פעם אנחנו להבין את קריטריוני ההשוואה, ו הגדר את הרף גבוה, נוכל לבדוק ולנתח את שתי חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים, ולראות איזו מהן עשויה להתאים לך ביותר.

KuCoin VS Binance: קריטריונים להשוואה

אז, אז – ראשית הדברים הראשונים. על מנת לקבל מטרה KuCoin לעומת בינאנס השוואה, נצטרך שיהיה לנו כמה תכונות שישמשו כנקודות השיחה העיקריות, ימין?

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ובכן, בעוד שלכל אדם יהיה אמונה משלו על מה “התכונות החיוניות” חילופי מטבעות ברמה הגבוהה ביותר יש, יש כמה היבטים כוללים שהם כך או כך, מַכרִיעַ לכל חילופי דברים לגיטימיים ואמינים.

למאמר זה, נבחן חמש – בִּטָחוֹן, קלות שימוש, עמלות, מטבעות נתמכים, ו ספירת משתמשים. אמנם יש, אמנם, היבטים אחרים החשובים מאוד לכל חילופי קריפטו, אך ללא חמשת אלה, אין באמת סיכוי לגאולה! עם זאת, עם זאת, בואו נסתכל מקרוב מדוע זה יכול להיות המקרה.

  • בִּטָחוֹן. ההיבטים הביטחוניים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם, למרבה המזל, לא דבר טוב ברוב המכריע של המקרים. זה משהו שאפילו לא “חיוני” להחלפה נכונה – זה חובה לחלוטין. גם הדברים אינם שונים כלל בהשוואה זו של KuCoin VS Binance, בעוד ששתי הבורסות עשויות להיות פופולריות למדי בכמה מעגלים ייעודיים של חובבי קריפטו, אך חשוב מאוד שתרצו בדוק תמיד את היבטי האבטחה של כל חילופי קריפטו שאתה מתכנן להשתמש בו, שמא זה יתגלה כלא בטוח ונוטה לניסיונות פריצה.
  • קלות שימוש. לאחר האבטחה, היבטי השימושיות של הבורסה עשויים להיראות מעט, טוב … בואו נגיד, לא חשוב כל כך. עם זאת, אני קורא לך לחשוב על זה – אם בחרת לעצמך פלטפורמת החלפת מטבעות קריפטו, אתה כנראה מתכוון להשקיע זמן רב בזה, סחר וביצוע עסקאות נהדרות. בטח היית רוצה שהפלטפורמה הזו תהיה שניהם קלים לשימוש, ולאפשר לך לנווט ולגשת לכמה אזורים ספציפיים (עמודים) בצורה מהירה וישרה, ימין? כשמדובר במחירי קריפטו, יש הרבה טכניקות מבלבלות, כמו שזה – אם אתה מתחיל, קל ללכת לאיבוד בהן! זכור זאת גם בהשוואה זו של KuCoin VS Binance!
  • עמלות. אם אתם מחפשים את אתר החלפת המטבעות הראשון שלכם, ורק רוצים “לבדוק את המים”, אז העמלות יהיו גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. עם זאת, אם אתה כבר סוחר מנוסה ומבקש למקסם את הרווחים שלך בצורה המלאה ביותר, העמלות יהיו היבט מכריע לחלוטין של בחירה בין כמה חילופי קריפטו שונים! כשמדובר בשיעורי Binance VS KuCoin, הדברים למעשה די מעניינים – שתי הפלטפורמות, אף שהן מקובלות כמציעות את העמלות הנמוכות ביותר עבור המשתמשים שלהן, עדיין שונות למדי.
  • ספירת מטבעות נתמכת. מטבעות קריפטו הפכו לנושא פופולרי מאוד. אמנם יש עדיין מושג כוזב של קריפטו הקשורים לכמה פעילויות לא חוקיות שנמצאות בקרב אנשים מסוימים (זה בעיקר בזכות דברים כמו דרך משי), רוב האנשים מתחילים להבין את זה טכנולוגיית הבלוקצ’יין באמת זה דבר העתיד. עם זאת, אפילו סוחרים מתחילים של מטבעות קריפטו מבקשים כעת לרכוש ולסחור כמה מטבעות שונים, חוץ מ ביטקוין! בהתחשב בכך שזה המקרה, חשוב ש בורסה מהשורה הראשונה תספק לך אפשרות כזו – הפלטפורמות בהשוואה זו של KuCoin VS Binance אינן יוצאות מן הכלל!
  • ספירת משתמשים. מספר המשתמשים הפעילים בפלטפורמת חילופי קריפטו יכול למעשה לספר לכם הרבה על האתר עצמו. אם יש הרבה אנשים שמשתמשים בבורסה, אתה יכול להיות בטוח שהחברה שעומדת מאחוריה עושה משהו נכון – אולי העמלות נמוכות מאוד? או אולי הוא מציע תכונות אבטחה משוכללות? לא משנה מה המקרה, ספירת משתמשים גבוהה בדרך כלל אומרת זאת יש הרבה מסחר – אם אתה מנסה למצוא את המחירים התחרותיים ביותר עבור מטבעות הקריפטו שלך, זו תכונה נהדרת. בהחלט משהו שכדאי להשגיח עליו בהשוואה בין KuCoin VS Binance!

שוב – אמנם יש בוודאי עוד תכונות שהולכות להוות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים נהדרים, תוך הצצה בכמה השוואות אחרות של KuCoin VS Binance שהושארו ברשת על ידי המשתמשים בשתי הפלטפורמות, אך נראה כי היבטים ספציפיים אלה עולים לעתים קרובות למדי.!

KuCoin VS Binance: ההשוואה

כמו עם כל מאמר אחר שבו אני מדבר על שתי חילופי ענק של קריפטו, זֶה KuCoin לעומת בינאנס גם ההשוואה תלווה בדפוס ספציפי. למען ה בהירות ועקביות, אנחנו ניקח את זה מלמעלה, ונדבר קודם על היבטי האבטחה של שתי הפלטפורמות האלה.

בִּטָחוֹן

מבחינת השוואה זו של KuCoin VS Binance, שתי הפלטפורמות המדוברות נחשבו כאלו די בטוח, לזמן הארוך ביותר.

עם זאת, הדברים השתנו לאחרונה. לפחות עבור אחת הפלטפורמות הללו.

Binance, עד עצם היום הזה, נראה כמו אחת הבורסות המאובטחות ביותר בשוק. הוא מציע למשתמשים בו הכל אימות דו-גורמי, כל הדרך לחלק יצירת רשימות מכשירים מורשים ו משאבים חינוכיים הנוגעים לנושא (כלומר כיצד להימנע מדברים כמו פישינג).

לעומת זאת ל- KuCoin יש כמה בעיות.

KuCoin VS Binance: סחר בכל מקום עם KuCoin.

אמנם חילופי הדברים נחשבו לבטוחים יחסית במשך די הרבה זמן, בספטמבר 2021, הפרה גדולה של הביטחון אירעה. מספר עצום של נכסי קריפטו (ביטקוין, אסימוני ERC-20 וכן הלאה) הועברו מהארנקים החמים של הבורסה – במילים אחרות, הם נגנבו.

אמנם KuCoin מבטיח למשתמשים בכך כל המטבעות האבודים יקבלו פיצוי על ידי ביטוח הבורסה, זה עדיין גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. מבחינה ביטחונית, ככל שמדובר בהשוואה זו של KuCoin VS Binance, Binance היא באמת האלטרנטיבה הבטוחה יותר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קלות שימוש

ה קלות שימוש גורם של אתר חילופי מטבעות ניתן למדוד בדרכים רבות ושונות. ברוב המקרים, עם זאת, תרצה התבונן בכמה היבטים ספציפיים בפלטפורמה – כמה זה קל לנווט בתפריטים שלה, האם תהליכי ההפקדה והמשיכה הם מהירים ופשוטים, וכמובן – כמה קל השתמש בממשק המסחר בפועל.

מודה, Binance אינה הפלטפורמה הפשוטה ביותר לשימוש – כל משתמש KuCoin לעומת השוואה בינאנסית שם יגיד לך את אותו הדבר. אמנם יש לפלטפורמה כמה עיצובים שונים של ממשקים למשתמשים מתחילים ומתקדמים, זה עדיין יכול להיות די מבלבל, במיוחד ברגע שאתה נכנס למערכת הרמה שהמותג קיים (רמות חשבון – עמלות שונות, סכומי מסחר וכו ‘).

לעומת זאת, KuCoin אחת החילופים הפשוטים יותר שם! זה המקום בו הסלוגן שלהם “חילופי העם” נכנס לתמונה די יפה – הממשקים של KuCoin נמצאים פשוט לניווט, האתר עצמו הוא פָּשׁוּט, ותהליכי המסחר גם הם מהירים וקלים יחסית.

בעניין זה, נראה כי KuCoin הוא החלופה הקלה יותר לשימוש!

עמלות

אז העמלות של שתי פלטפורמות ההחלפה המדוברות – זה למעשה מעניין מאוד!

אתה רואה, שתי הפלטפורמות בהצעת השוואה זו של KuCoin לעומת Binance כמה מהעמלות הטובות ביותר בענף!

לביננס יש כמות בלתי מוגבלת של מסחר יומי, בהנחה שתגיע לרמה העליונה של חשבונך. ה דמי נסיגה להתעכב על 3,50% (עם סכום מינימלי של 10 דולר), וה- דמי מסחר ללכת עד 0,1% – זה מעולה!

KuCoin VS Binance: שילוב API קל.

עם זאת, תאמינו או לא, בכל הנוגע לשיעורי Binance VS KuCoin, ל- KuCoin למעשה יש עמלות טובות עוד יותר!

עם KuCoin, ה- דמי המסחר עולים ל -0.05% – זה סופר-נמוך! ה דמי נסיגה הם גם בסביבות 0,1% – נמוך פי 35 מאשר ב- Binance!

אז בקיצור, בעוד ששתי חילופי הקריפטו מציעים יתרונות גדולים באמת בכל הנוגע לעמלות, KuCoin אכן לוקח את ההובלה כאן, באופן נחוש למדי!

ספירת מטבעות נתמכת

כפי שהוזכר קודם לכן בהשוואה בין KuCoin VS Binance, הנושא של מטבעות קריפטוגרפיים הפך פופולרי מאוד במהלך השנתיים האחרונות.

ניתן לראות זאת על ידי התבוננות בשוק עצמו – יש כרגע בסביבות 7000 שונים אלטקוינים זמין עבורך לבדוק ולהשקיע! זה מספר מטורף!

הדבר הנהדר כאן הוא שאנשים התחילו לבדוק הטכנולוגיה ומקרי השימוש בליבה שמאחורי חלק מהמטבעות הללו, ולא רק במחיר של ביטקוין או את’ריום.

KuCoin VS Binance: KuCoin לצידך.

עם זאת, עם זאת, אפילו חדשים לגמרי בנושא הקריפטו אולי ירצו להתחיל להשקיע בכמה מטבעות נישה למדי! על מנת שתוכל לעשות זאת, תצטרך השתמש בבורסה התומכת במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות מסחר בקריפטו.

לביננס יש מעל 150 קריפטוסים שונים זמין עבור משתמשיה לבדוק, בעוד ש- KuCoin מחזיק מעל 210. זה מספר גדול של מטבעות!

בעוד של- KuCoin יש יותר אפשרויות מסחר בקריפטו, רוב האנשים לעולם לא ישתמשו ב -150 שמציעה Binance! בכל מקרה, ככל שמגוון המטבעות מגיע, בשתי הפלטפורמות זה מסודר די טוב.

ספירת משתמשים

המספר הסופי שעלינו לבדוק בהשוואה זו של KuCoin VS Binance הוא מספר המשתמשים הפעילים בפועל בשני האתרים.

תן לי לספר לך מראש, אם כי – KuCoin אין כאן שום דבר על Binance.

טווחי ספירת המשתמשים של KuCoin בסביבות המיליון. ל- Binance כמעט פי 14 משתמשים פעילים – קרוב ל -14 מיליון!

מה המשמעות של חובב קריפטוגרפי ממוצע? ובכן, כמה דברים.

ראשית כל, אם תבחר ב Binance כחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים העיקרי שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שלא תוכל רק סחר במטבעות קריפטוגרפיים שונים, אלא גם זה כל העסקאות שלך יהיו יעילות, במובן זה שלא תצטרך לחכות שבועות עד שהצעת הסחר תעבוד.

עכשיו, אומנם, זה גם לא המקרה עם KuCoin, אבל כשממוקמים ליד ומשווים עם Binance, ובכן … בואו נגיד שבינאנס באמת היא האלטרנטיבה הפופולרית יותר כאן.

נוסף על כך, עם מספר כה עצום של משתמשים, ניכר כי Binance באמת דואגת ללקוחותיה ולאבטחת הנכסים שלהם, ו מעסיקה כמה תכונות אבטחה מהשורה הראשונה. רק נקודה נוספת שיש לזכור!

מסקנות

לסיום זה KuCoin לעומת בינאנס השוואה, אך נותרה שאלה יחידה – איזו משתי הפלטפורמות האמורות תהיה האופציה הטובה ביותר עבורך?

ובכן, כמעט אין ספק שביננס צריך להתאים לרצונות ולצרכים של רוב האנשים שהולכים לתת צ’אנס לפלטפורמה. עם KuCoin הדברים קצת יותר קשים.

Binance מציע עמלות מדהימות, הוא בטוח מאוד, וגם מאפשר לך לסחור ולהחליף מספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים. הבעיה היחידה עם הפלטפורמה היא שהיא קצת מבלבלת – זה עשוי להיות המקרה במיוחד עבור מי שמעולם לא עסק בעבר בבורסת קריפטו..

KuCoin VS Binance: סחר בכל מקום עם Binance.

KuCoin הוא פשוט במיוחד לשימוש, ויש לו אפילו עמלות טובות יותר ונכסי קריפטו שונים יותר להחליף מאשר בינאנס. עם זאת, הפלטפורמה רחוקה מלהיות מאובטחת – הגרזן האחרון הציג זאת די טוב.

בסופו של דבר, הבחירה תלויה בך – בין אם מדובר בשיעורי Binance VS KuCoin, ספירת נכסים או כל תכונה אחרת של שתי הפלטפורמות המוזכרות במאמר זה, אני באמת מקווה שהצלחת קבל את ההחלטה הטובה ביותר בעצמך. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map