סקירת ארנק KuCoin

רוצה להיכנס מטבעות קריפטוגרפיים, אך אינם בטוחים מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? ובכן, רוב חובבי הקריפטו היו אומרים לכם שאחד הצעדים הראשונים שעליכם לעשות הוא מִמצָא ארנק קריפטו אמין! היום, בזה ארנק KuCoin סקירה, נדון באחד המתמודדים הפחות סבירים.

מדוע אני אומר “פחות סביר”? ובכן, בעיקר בגלל ש- KuCoin הוא, בהחלט, חילופי מטבעות – זה לא באמת נתפס כארנק, לפחות לא במובן המסורתי של המילה.

עם זאת, עם זאת, ככל שמספר אוהדי הקריפטוגרפים גדל ברחבי העולם, יותר ויותר אנשים פונים לבורסות לכל צרכי אחסון נכסי הקריפטו שלהם..

האם זה דבר טוב? נו, זה יכול להיות – עם זאת, זה גם הרבה יותר מסובך מזה. בואו לא נבזבז זמן, ונגיע לבשר ותפוחי האדמה של הדברים, נכון?

יתרונות

  • מגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים
  • קל מאוד להירשם אליו & להשתמש
  • דמי משיכה נמוכים, הפקדות חינם

חסרונות

  • לא מוסדר
  • היסטוריה של פריצות
  • לכאורה אין אחסון בארנק קר

סקירת ארנק KuCoin: ארנקי המרת מטבעות קריפטוגרפיים הולכים וגדלים בפופולריות

הייתי מניח שהמקום הטוב ביותר עבורנו להתחיל יהיה לפנות אל הפיל בחדר ולפרט את כל ההיבט של “ארנק החליפין” בסקירה..

בעוד שאנשים מסוימים תוהים האם יש אפליקציה עבור ארנק KuCoin, אחרים ישאלו – כיצד תוכל בכלל לאחסן את המטבעות שלך בפלטפורמה זו? מבט בודד בכמה ביקורות KuCoin באינטרנט יגלה זאת הרוב המוחלט מהם לדון KuCoin מ הצד של חילופי הדברים, ולא הארנק.

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנק Coinbase הארנק Binance

הסיבה לכך היא, שבאמת, KuCoin היא בורסת מטבעות חליפין – זה ממתג את עצמו כאחד, ולא ממש מפרסם שום יכולות אחסון קריפטו. זה לא אומר שאין לו.

הרוב המכריע של חילופי הדברים שנמצאים כרגע שם בשוק יכולות אחסון קריפטו. באופן טבעי, זה לא אומר שעליך להשתמש בכולם – זהה לארנקים הסטנדרטיים שלך, חילופי חילוף יכולים להיות פחות אמינים, ולכן שמירת הנכסים שלך בהם תהיה די בטוחה..

סקירת ארנק KuCoin: מצא את פנינת הקריפטו הבאה.

זה למעשה עוד יותר המקרה עם חילופי דברים! בשל אופי האופן שבו הם עובדים, חילופי דברים הם יעדים מרכזיים עבור רבים התקפות סייבר ו ניסיונות פריצה שונים אחרים.

מדוע שמישהו ירצה לשמור על נכסי הקריפטו שלהם בבורסה אם זה המצב? כמה סיבות טובות, באמת! חלק מהסיבות הללו נוגעות גם לסקירת ארנק KuCoin שלנו!

בואו נדון בסיבות אלה על ידי אזכור הדברים העיקריים שקוקוין “עושה נכון”, בכל הנוגע לפונקציונליות הארנק שלה. שים לב, עם זאת, אנו נתמקד בדיוק בזה – חלק הארנק של הפלטפורמה. אם אתה באמת מחפש להשתמש בעיקר ב- KuCoin כמחליף, תוכל למצוא סקירה על כך כאן.


קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק KuCoin: PROS

ישנם לא מעט היבטים שכדאי לדון בהם באשר ליתרונות של ארנק KuCoin לך, אבל כנראה שדרך הפעולה הטובה ביותר תהיה להתחיל ממשהו שמשותף בין כל ארנקי החליפין – חלק ההחלפה בפועל מהפונקציונליות שלהם.

ארנק מטבעות קריפטוגרפי עם תכונות החלפה מובנות

ובכן, אם להיות מדויקים לחלוטין, זה למעשה הפוך, אבל אתה יודע למה אני מתכוון.

כפי שצוין כמה פעמים בסקירת ארנק KuCoin זו, KuCoin הוא למעשה בעיקר פלטפורמת חילופי. המשמעות של זה היא שתוכלו סחר במטבעות קריפטוגרפיים בנוחות הארנק שלך.

בעוד שחלקם עשויים לזלזל כמה מדהים זה, אנשים אחרים בוודאי יקבלו את זה. במיוחד אלו שהיו להם לוחות זמנים למסחר צפופים בעבר.

סקירת ארנק KuCoin: החלפה מיידית.

אתה רואה, ארנקי המטבעות הטובים ביותר שכסף יכול לקנות הם התקני חומרה – דוגמאות טובות כוללות פִּנקָס ו טרזור. בהקשר זה, “הטוב ביותר” פירושו “הבטוח ביותר” – אין חלופות ארנק המספקות תכונות אבטחה טובות יותר מאשר התקני החומרה הנ”ל..

טוב, כן, בסדר, יש ארנקי נייר, אבל זו פחית תולעים אחרת לגמרי, ואנחנו אפילו לא מתקרבים לפתוח אותה.

בעוד שארנקי חומרה מספקים ביטחון רב, עם זאת, הם חסרים נוֹחוּת. מכשירים אלה משמשים עבור אחסון קריפטו לטווח ארוך – אם יש לך מושג לסחור במטבעות שלך כל פעם, היה מוכן לטרחה להכניס אותם לארנק החומרה שלך כל פעם מחדש.

כאן נכנסים פיקדונות KuCoin כדי להציל את היום.

עם KuCoin תוכלו לעשות זאת סחר במטבעות קריפטוגרפיים בלחיצת כפתור – פשוטו כמשמעו. מכיוון שמדובר בארנק חילופי, הפלטפורמה משלבת את שני היבטי הפונקציונליות לאחד!

עסקת Kucoin פעילה עכשיו:

זה בולט ביותר לכל מי שרציני מסחר יומי, ומי צריך להקדים את השוק. עם קריפטו עדיין השוק הספקולטיבי והתנודתי ביותר על פני כדור הארץ, דברים יכולים להשתנות כהרף עין – להישאר לפני העקומה מכריע עבור סוחר מצליח, לפחות לטווח הארוך!

ביקורות ארנק KuCoin של משתמשים יגידו לכם כי פלטפורמה מסוימת זו מאפשרת לכם לעשות זאת – בשילוב עם ארנק חומרה מהשורה הראשונה (כלומר, היית שומר חלק קטן מהמטבעות שלך ב- KuCoin לכל צרכי המסחר שלך, והשאר – ב ארנק קר), זה מניב את הטוב ביותר משני העולמות!

רשימה ענקית של מטבעות מטבעות שנתמכים

תמיכה בנכסי קריפטו מרובים הוא, כמובן, היבט לא מוערך של ארנקי המטבעות הקריפטוגרפיים, באופן כללי. זו הסיבה שאנשים שואלים גם “מה אוכל לשלוח לארנק KuCoin?”.

אתה מבין, רוב חובבי הקריפטו התרגלו לעובדה ש לכל מטבע בודד יש ארנק ייעודי. משמעות הדבר היא שלא משנה כמה מטבעות אתה hodl, תצטרך למצוא ארנקים נפרדים לכל אחד מהם.

ובכן, לפחות זה משמש להיות המקרה. נכנס ארנקי החומרה והציל את היום … סוג של.

סקירת ארנק KuCoin: שווקים זמינים.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים חומרה מהשורה הראשונה לתמוך במבחר רחב של נכסים שונים. זה נכון עם שניהם פִּנקָס ו טרזור. עם זאת, המבחר שמציעים מותגים אלה מוגבל לכמה אנשים שמעוניינים במטבע מסוים.

כל כך מתעניינים, שגם הם יעשו זאת לפתח אפליקציה ספציפית לארנק למכשיר זה כדי לתמוך במטבע. יא – זה קצת מסובך.

ארנקי חילופי, לעומת זאת, שונים בהקשר זה. ביקורות ארנק KuCoin למשתמש יגידו לכם כי KuCoin אכן עושה זאת, לתמוך במבחר די רחב של מטבעות קריפטוגרפיים – מביטים מהצד החילופי של הדברים, יש טוב מעל 200 מטבעות הנתמכים על ידי הפלטפורמה! זה ענקי!

תמיכה מרובה ב- Cryptocurrency פירושה שתוכלו לאחסן את כל (רוב?) הקריפטו שלכם בארנק אחד – KuCoin. ובכן, בטח – לא ארנק אחד, שכן לכל נכס קריפטו יש ייעודי. עם זאת, כולם יאותרו ויופיעו בחשבון KuCoin שלך.

סקירת ארנק KuCoin: הליך החלפה.

זה נחמד גם מ נקודת מבט של נוחות, אלא גם מזה של שקט נפשי, גַם. בכנות, לא תצטרכו למיין ולנסות לזכור את כל הסיסמאות ושיטות אימות הארנק השונות שלכם – כולם ימוקמו בפלטפורמה אחת! שוב – קריאה דרך ביקורות ארנקי KuCoin של המשתמש, נראה שזה תכונה אהובה!

אז בפעם הבאה שתשאלו – מה אוכל לשלוח לארנק KuCoin? -, רק דע את זה הפלטפורמה תומכת במבחר רחב של קריפטוסים – אתה בהחלט יכול לשלוח מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר בשוק.

דמי משיכה נמוכים מאוד

דמי נסיגה הם, אומנם, משהו שעניינו בעיקר ארנקי חליפין. הם יכולים להיות קצת מפותלים, אז הרשו לי להסביר.

יש שני סוגים גדולים דמי משיכת מטבעות קריפטוגרפיים שאתה עלול להיתקל בהם – אלה הקשורים ל השירותים של פלטפורמת חילופי (כלומר אלה שהוזכרו בסקירת ארנק KuCoin זה), ואחרים שכן מחויב על ידי הבלוקצ’יין של נכס קריפטו מסוים.

האחרונים הם בלתי נמנע – לא משנה באיזה סוג ארנק מדובר שתחליטו להשתמש, דמי הבלוקצ’יין יחולו תמיד. עם זאת, עמלות הקשורות להחלפה עשויות להשתנות.

לחילופים מסוימים יהיו דמי חצי הגונים, בעוד שאחרים יכולים אפילו לאפשר לך לבצע פיקדונות ומשיכות בחינם. אולם האחרונים הם תופעה נדירה.

סקירת ארנק KuCoin: דוגמאות לדמי משיכה.

עם KuCoin, פיקדונות קריפטו הם אכן, לגמרי בחינם. זה פנטסטי! כשמדובר בדמי משיכה, לעומת זאת, הם קיימים – עם זאת, הם כן בין הנמוכים ביותר שתיתקל בהם.

זה נהדר במיוחד אם אתה מושך ומפקיד באופן פעיל מטבעות קריפטוגרפיים עתירי עמלות, כגון את’ריום. כל מעט גווי (גז לעסקאות ETH) שתחסוך הולך להסתכם, בגדול!

אחד מהארנקים הבטוחים יותר

בִּטָחוֹן הוא, כמובן, גורם עצום כאשר דנים בארנק קריפטו כלשהו שם – סקירת ארנק KuCoin זו אינה יוצאת דופן לכלל זה. מכיוון שארנקי חילוף נוטים לקבל מעטה רע למדי לגבי היבט האבטחה, כדאי לחפור קצת יותר לעומק ולבדוק איזה סוג של תכונות אבטחה מפעילה KuCoin.

מיד עם המחבט, כל מי ששואל האם בטוח בארנק KuCoin ילמד שהפלטפורמה משתמשת באמצעי אבטחה כגון אימות דו-גורמי (2FA) ו- אימות כניסה בדוא”ל. אמצעים פשוטים, אך הם אכן מרתיעים את מרבית ההאקרים והרמאים הנחשבים בניסיון להשיג גישה לפלטפורמה ולכספי המשתמשים המאוחסנים בתוך.

סקירת ארנק KuCoin: צור חשבון תוך 10 שניות.

יתר על כן, תוכלו למצוא אמצעי אבטחה נוספים שונים, כגון ביקורות ו מבוסס-חברה, צוותים ייעודיים לביטחון המתבוננים כל הזמן בפלטפורמה לפעילויות חשודות כלשהן.

לבסוף, בכל הנוגע לביקורות על ארנקי KuCoin המשתמשים, נראה כי לפלטפורמה יש מוניטין הגון למדי בכל הנוגע לצד הביטחוני של הדברים. יש כמה נושאים בולטים שכדאי לדון בהם (וזה בדיוק מה שנעשה תוך דקה), אך באופן כללי, המעמד הנוכחי של הפלטפורמה בנושא זה הוא די הגון.

השווה ארנק KuCoin זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק KuCoin זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סקירת ארנק KuCoin: CONS

עד לנקודה זו ב ארנק KuCoin סקירה, כבר דנו היתרונות העיקריים שאתה יכול לצפות בעת השימוש ב- KuCoin כאופציית ה- go-to שלך ארנק מטבעות קריפטו. היתרונות הם, למעשה, בולטים למדי!

לפני שאתה מקבל החלטה סופית, יש עדיין דברים שצריך להזכיר ולהרחיב עליהם – דברים שאולי לא נחמד לשמוע כמו אלה שכבר עברנו עד לנקודה זו בסקירה..

הדבר הראשון שצץ כשחושבים על הצד הפחות אידיאלי של KuCoin הוא את אמצעי הביטחון הרועדים שהפלטפורמה מעסיקה כבר זמן מה, ו ההיסטוריה של פרצת אבטחה, בכללי.

אין אחסון קר לכאורה + היסטוריה של הפרת אבטחה

יש כאן לא מעט לפרק, אז בואו ניקח את זה צעד אחד בכל פעם ונתייחס להיבט “ללא אחסון קר”, ראשית.

הרוב המוחלט של פלטפורמות ההחלפה היוקרתיות (בהרחבה של זה – ארנקי חילופי) הולכים השתמש בהתקני אחסון קרים על מנת לשמור על אבטחת נכסי המשתמש שלהם. הדרך בה זה עובד היא שהפלטפורמות מחזיקות עד 95% מהקריפטו במכשירי אחסון חומרה, כאשר השאר 5% פועלים כ עתודה למסחר.

מי שתוהה האם בטוח בארנק KuCoin, צריך לציין שהפלטפורמה המדוברת לא עושה זאת. אין שכבת בטיחות לאחסון קר עם KuCoin.

זה, באופן טבעי, כולל הרבה נושאים. זה הופך את KuCoin ארנק חם 100% – אמנם זו לא בעיה בפני עצמה, אך ארנקים חמים נוטים להיות הרבה נקודות תורפה ביטחוניות, ונחשבים הרבה פחות בטוחים מאשר, למשל, התקני אחסון חומרה.

סקירת ארנק KuCoin: אירוע של הפרת אבטחה.

גם הפגמים הביטחוניים מראים. KuCoin עבר הפרת אבטחה – מספר עצום מנכסי הלקוח של החברה נגנבו לאחר שהאקרים קיבלו אחיזה במפתחות הפרטיים של הארנק החם של KuCoin. מקרה ונקודה.

הדבר המצחיק כאן הוא ש- KuCoin מציין כיצד “הארנקים הקרים שלהם לא הושפעו”. עם זאת, אם מסתכלים על כמה ביקורות ארנקי KuCoin שנותרו באינטרנט, תתקשו למצוא מידע על השימוש בפלטפורמה באחסון קר..

לא משנה מה המקרה, דבר אחד ברור – ארנקים חמים נחשבים לחלופה פחות מאובטחת, ומצבו של KuCoin מדגים זאת בצורה מושלמת. האם האם ארנק KuCoin בטוח עכשיו? נו, נראה שזה כן – הפלטפורמה הגבירה את צעדי האבטחה שלה, ולא היו פריצות בולטות יותר מאז זו שנדונה לעיל.

לא פלטפורמה מוסדרת

לפני שאתם יוצאים ומתחילים לבצע הפקדות של KuCoin, או מנסים ללמוד “מה אוכל לשלוח לארנק KuCoin?”, עליכם לקחת בחשבון את העובדה שהפלטפורמה נחשבת להיות anחליפין לא מוסדרים”- לפיכך, גם ארנק לא מוסדר.

המונח “לא מוסדר” הוא די מסביר את עצמו – הוא מתייחס לעובדה ש אין מוסד כולל שיפקח על פעילויות הבורסה המדוברת, ובכך הופכים את שירותי חילופי הקריפטו לסכנים פוטנציאליים, וגם לא חוקיים במקומות מסוימים ברחבי העולם.

סקירת ארנק KuCoin: היתרונות הזמינים של אימות חשבון מוצלח.

הרגולציה מסייעת לסוחרים לשמור על אמון בחילופי דברים, מכיוון שהם יכולים להיות בטוחים שתמיד יהיה מוסד רשמי שיחפש אחר משחק רע, או פעילויות חשודות. לעומת זאת, חוסר הרגולציה גורם לאנשים רבים להיות לא נוחים – אם הקריפטו שלך ייעלם בנקודת זמן כלשהי, לא יהיה לך מקום להגיש תביעה אליו.

כדי להיות שקוף לחלוטין, אני חייב לומר – כמה ביקורות על ארנקי KuCoin להביע שמחה בהתחשב באופי הבלתי מוסדר של הפלטפורמה. זה נורמלי לחלוטין, למעשה – חלק גדול מחובבי המטבעות הקריפטוגרפיים מאמינים כי בורסות לא מוסדרות הן הדרך היחידה לעבור.

ובכן, בסדר – חילופי מבוזרים, להיות יותר נכון. עם זאת, עקב הפילוסופיה שמאחורי הקריפטו, אנשים רבים באמת נהנים להשתמש בבורסה לא מוסדרת, מכיוון שלכאורה זה מקדם את הרעיון של פלטפורמה מבוזרת שיש אין רשות שלטונית (למרות שהפלטפורמה עצמה היא הסמכות השלטונית, במקרה זה).

סקירת ארנק KuCoin: אמצעי אבטחה.

אז – בקיצור, לפני שתשאלו “האם יש אפליקציה לארנק KuCoin?”, והורידו את התוכנה על כל המכשירים שלכם, עליכם לשקול את הסיכונים הנלווים לפלטפורמה המדוברת. אמנם היו אין נושאים בולטים בנוגע לאופי הלא מווסת של KuCoin, זה עדיין משהו שחשוב לקחת בחשבון!

תלונות הנוגעות לתמיכת לקוחות

שירות לקוחות הוא משהו שנוטה להתעלם ממנו לא מעט בכל פעם שאתה בוחר את הארנק הטוב ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיה לאחסון הנכסים שלך. עם זאת, אין זה מפתיע – אפילו לקרוא דרך כמה ביקורות על ארנקי KuCoin המשתמשים להיבטים אחרים ניתן יותר תשומת לב, לפיכך תמיכת הלקוחות נותרת לרוב בצד.

זה לא אמור להיות המקרה. תמיכה יכולה להיות חשובה ביותר, במיוחד כשמדובר בנכסי המטבעות שלך!

טבלה: מידע על חברת Ledger Nano X ומודל טרזור ​​T

כנראה, תוך כדי הפקדות KuCoin עשויות להיות קלות, והפלטפורמה עצמה יכולה להציע תמיכה נרחבת במגוון קריפטוסים שונים, הצד של תמיכת הלקוחות בדברים הוא לא הכי טוב. זהו סנטימנט המביע ביטוי גם על ידי כמה ביקורות על ארנקי KuCoin.

לפלטפורמה יש תמיכה בזמן אמת – זה מדהים. זה גם זמין 24/7, שזו תכונה די נדירה ובהחלט ראויה לציון.

מה הבעיה, אם כן?

סקירת ארנק KuCoin: תמיכת לקוחות.

ובכן, כמה לקוחות של KuCoin מציינים שזה יכול להיות די קשה להשיג את צוות התמיכה, ו זמני התגובה הם בדרך כלל ארוכים.

במקרים רבים, לא מדובר בנושא שבירת העסקה. עם זאת, דמיין אם הייתם נתקלים בבעיה טכנית באמצע העסקה, ופתאום, איבדתם את הגישה לכל הנכסים שלכם, פשוט בגלל תקלה טכנית. כנראה יש הרבה פאניקה מעורבת!

נוסף על כך, סביר להניח שגם תרצו להשיג תמיכה בלקוחות בהקדם האפשרי. אם זמני התגובה ארוכים באמת, ובכן … הדברים עלולים להסתיים די רע.

בקיצור, בעוד ש- KuCoin כן מחזיק הרבה יתרונות שונים בכל הנוגע לתמיכה בלקוחות, התמיכה עצמה בינונית, וייתכן שתסיים לחכות לפרקי זמן ארוכים עד שתקבל תשובה לשאלתך.

כיצד להשתמש בארנק KuCoin?

עכשיו שקיבלנו את כל הפרטים על היתרונות והחסרונות של ארנק KuCoin מהדרך, כל שנותר לעשות הוא לדון גורמי השימושיות של הפלטפורמה – במילים אחרות, איך אתה יכול להתחיל להשתמש ב- KuCoin as משלך, חלופה ייעודית לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים.

כיצד להירשם ב- KuCoin?

קודם כל – תהליך הרישום.

שלב 1: לך ל האתר הרשמי של KuCoin. זה אותו אתר בו היית מבקר בכדי להירשם אליו בורסת KuCoin. נכון שהפלטפורמה המדוברת היא, למעשה, בעיקר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, תהליך הרישום הראשוני הוא זהה לחלוטין, גַם.

סקירת ארנק KuCoin: דף הבית של KuCoin.

שלב 2: ברגע שאתה נמצא בדף הבית של האתר, לחץ על “הירשםכפתור בראש הדף.

שלב 3: כרגיל בדברים האלה, תתבקש האימייל שלך, ול צור סיסמה. אימות הדוא”ל מתרחש למעשה מאותו מסך רישום ראשוני – די מעניין!

סקירת ארנק KuCoin: תהליך הרישום.

שלב 4: לאחר שהזנת את קוד האימות שקיבלת לכתובת הדוא”ל שלך, ויצרת סיסמה, זהו פשוטו כמשמעו – כעת יש לך חשבון ב- KuCoin!

סקירת ארנק KuCoin: סיום תהליך ההרשמה.

בשלב זה יוצג בפניך מסך השואל אם תרצה בכך לרכוש או להפקיד כמה כספי קריפטו לחשבון שלך. אל תצא מהמסך! בשלב הבא של סקירת ארנק KuCoin, אנו נסתכל על פיקדונות KuCoin, ונתחיל מהמסך המדובר..

לפני כן, עם זאת, אני חייב לומר – ההרשמה ל- KuCoin היא בין התהליכים הקלים והמהירים ביותר שיש!

נדיר מאוד למצוא ארנק חילופי מטבעות קריפטוגרפי שיאפשר לך להתחיל להשתמש בשירותיו במהירות זו. אתה יכול ממש “להאיץ” את תהליך ההרשמה בפחות מ -10 שניות, במיוחד אם כרטיסיית הדוא”ל שלך פתוחה ליד חילופי KuCoin!

אמנם, זה נובע בחלקו מכך שאנחנו מדברים עליו פלטפורמה לא מוסדרת כאן. עם זאת, אם זה לא נוגע לך, בוודאי תעריך את הפשטות והמהירות של תהליך ההרשמה!

כיצד להפקיד / למשוך נכסי מטבעות מטבעות מ / אל KuCoin?

אז, אם כן – נרשמתם לפלטפורמה, ולאחר בחינה מדוקדקת של ביקורות ארנקי KuCoin מרובות המשתמשים שם, החלטתם בצע את ההפקדה הראשונה שלך. כיצד עליכם לעשות זאת?

בוא נבדוק את זה!

שלב 1: בהנחה שנשארת על המסך שנדון לעיל, לחץ על “הפקדת כספים”.

שלב 2: עכשיו תצטרך בחר את נכס המטבע הקריפטוגרפי שתרצה להפקיד. כפי שאתה בטח כבר יכול לראות, הרשימה היא עָצוּם – לכאורה ישנם מספרים אינסופיים של מטבעות שונים שתוכלו להפקיד ל- KuCoin!

סקירת ארנק KuCoin: כתובת הפקדת BTC.

אך לשם שמירת הדברים פשוטים, החלטתי להיצמד BTC לדוגמא שלי. לאחר בחירת חשבון (ראשי או מסחר), לחץ על “לְהַמשִׁיך”.

שלב 3: יוצג בפניך כתובת ארנק ביטקוין. אם ברצונך לבצע הפקדה מיידית, כל שעליך לעשות הוא להעתיק ולהדביק אותה ליעד המשיכה שלך, בדוק פעמיים אם הכתובת זהה (במילים אחרות – אם אין לך מפתח מפתח או וירוס אחר), ובצע את ההפקדה.

סקירת ארנק KuCoin: כתובות BTC שונות זמינות.

עם זאת, כפי שאתה יכול לראות, יש גם הזדמנות ליצור כתובת SegWit, גַם.

כתובות SegWit מאפשרות לך העבר BTC מהר יותר, ובצורה פחות אינטנסיבית לתשלום. לא כל ארנקי החליפין תומכים בהם, ולכן בהחלט מדובר בעוד זכייה בצד של KuCoin!

שלב 4: כשזה מגיע ל משיכת נכסי קריפטו מ- KuCoin, התהליך דומה מאוד (רק להפך). יהיה עליך לבחור את הנכס שברצונך למשוך ולאחר מכן להדביק את הכתובת המקבלת.

סקירת ארנק KuCoin: צעדים שיש לנקוט לפני משיכת כספים.

אולם כאן, לפני שתבצע משיכות כלשהן, תצטרך לשתיהן הגדרת SMS או Google מבוסס 2FA, וגם צור סיסמת מסחר נפרדת. אמנם זה לא המקרה עם פיקדונות KuCoin, באופן נסיגה, אך זה משמש כשכבה נוספת של אבטחה.

אז, מה המסקנה כאן? ובכן, אפשר לומר זאת KuCoin בוודאי מאוד פשוט לשימוש, אם אתה מתכנן להשתמש בו רק כאלטרנטיבה לאחסון קריפטוגרפי! תהליך ההרשמה הוא פשוט ומהיר ביותר (מהמהירים שזכיתי להיתקל בהם, למעשה), וגם ההפקדות והמשיכות הן מובנות מאליהן והן ממש קל לניהול.

בסך הכל, אתה לא צריך להתמודד עם שום בעיה לא למשוך או להפקיד את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק KuCoin. בהחלט מרגיע!

סיכום

כעת לאחר שניתחנו ודיברנו ארוכות על KuCoin, וגם בדקנו כמה מהביקורות הבולטות יותר של ארנק KuCoin, כל מה שנותר לענות הוא זה – האם הייתי ממליץ להשתמש בפלטפורמה כ אלטרנטיבה לארנק מטבעות קריפטו?

כן ולא.

כאשר דנים בשיטות אחסון הצפנה, התכונה היחידה שעליך להקדיש לה תשומת לב מלאה בִּטָחוֹן. אם הארנק על פי בחירתך אינו מאובטח, ייתכן בהחלט בסופו של דבר לאבד את כל הנכסים שלך.

סקירת ארנק KuCoin: קרנות ארנק.

האם ארנק KuCoin בטוח? נו… חלקית. זה נחשב שכן מקום בטוח למסחר ולהחלפת קריפטו, עם זאת, יש, אומנם, כמה בעיות בולטות שצריך לטפל בהן.

עם זאת, הפלטפורמה כן לתמוך במגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים שונים, ואפילו מחזיק כמה דמי משיכה מדהימים, עם פיקדונות בחינם לחלוטין.

נוסף על כך, KuCoin פשוט מאוד לשימוש, לפחות בכל הנוגע לחלק הארנק של הפלטפורמה. אלה חדשות נהדרות עבור כל מתחיל קריפטו שם!

כדי להיות הוגנים לחלוטין, אם תרצה להשתמש ב- KuCoin כפלטפורמה לאחסון קריפטו, העצה שלי אליך היא פשוטה – להשיג שני ארנקים. כלומר, ארנק קריפטו לחומרה, ואז ארנק KuCoin.

על ידי שמירת הרוב המוחלט של כספיך בארנק חומרה, תהיה מובטח לך סכום האבטחה המרבי. מצד שני, אם תרצו לסחור ולשחק איתם את מטבעות הצפנה השונים הקיימים בשוק, אחסון של חלק קטן מהמטבעות בארנק חם כמו KuCoin יאפשר גם לכם לעשות זאת!

סקירת ארנק KuCoin: ביקורות KuCoin.

כל זה בעצם מאפשר לך לנצל את הטוב משני העולמות – זה של אבטחה מהשורה הראשונה, וגם של נוחות מדהימה. שילוב נהדר, בוודאות!

אם ברצונך למצוא ארנק חומרה אמין, אך אינך בטוח מאיפה להתחיל, כדאי לבדוק גם אותו Ledger Nano X, אוֹ דגם טרזור ​​טי. נכון לכתיבת סקירת ארנק KuCoin זו, שני המכשירים הללו נחשבים האלטרנטיבות הבטוחות ביותר בשוק כולו.

מסקנות

הגענו רשמית לסוף שלנו ארנק KuCoin סקירה! עד עכשיו סיפרתי לך את כל מה שאתה צריך לדעת על ארנק החליפין המדובר – התכונות הבולטות ביותר שלו, הבעיות הבולטות ואפילו כיצד להתחיל להשתמש בו, אם אתה מחליט כל כך.

בָּרוּר, ל- KuCoin אין ספק שיש הרבה מה להציע לחובב הקריפטו הממוצע, במיוחד מישהו שמחפש לגוון את תיק העבודות שלהם על ידי לא מעט. זה גם הדבר השני – זה די ברור שקו-קוין מחזיק, למעשה, בתכונות שהולכות להתאים לאנשים שמחפשים בורסת מטבעות קריפטו מתקדמת.

אם אתה רוצה לנסות את KuCoin בתור חלופת חילופי, תוכלו לקרוא עוד על צד זה של הפלטפורמה כאן. עם זאת, בהחלט ניתן להשתמש בו גם כשירות ארנק.

לבסוף, אם אתה תוהה “האם יש אפליקציה לארנק KuCoin?”, תן לי לספר לך – יש! ניתן להוריד את היישום מהאתר הרשמי של החברה, או מצא אותו בחנות האפליקציות של המכשיר הנייד שלך.

עם זאת, אל תשכח לעשות זאת בדוק כמה חלופות ארנק אמינות אחרות! תודה שקראת, ובהצלחה עם כל המיזמים שלך הקשורים לקריפטו!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map