Kraken VS Binance: קרב חילופי קריפטו

היום, יש פלטפורמות חילופי קריפטו רבות ושונות בעולם. חלקם הם כלים מדהימים שתוכלו להשתמש בהם לִקְנוֹת, מכירה, והחליף את נכסי הצפנה שלך, בעוד שאחרים … תשאיר כמה דברים להיות רצוי. בזה קראקן לעומת בינאנס בהשוואה, אנו נסתכל על שניים מענקי הענף.

גם קראקן וגם בינאנס ידועים מאוד במעגלי הצפנה שונים. בעוד ששתי הפלטפורמות נחשבות גם ל”על העליונה “בכל מה שקשור לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים, הן גם כן שונים לגמרי זה מזה. בעקבות ההיגיון הזה, באופן טבעי, הם גם יתאימו לסוגים שונים של אנשים!

על מנת להבין איזה משני האתרים הוא המתאים ביותר עבורך, תזדקק להשוואה מקיפה המתמקדת בכל הנקודות העיקריות והחיוניות שיש לבדוק בעת ניתוח פלטפורמות חילופי הצפנה. ובכן, יש לך מזל – השוואה זו בין Kraken VS Binance היא בדיוק כזו!

Kraken VS Binance: קריטריונים להשוואה

אם היית מחפש כמה בינאנס לעומת קראקן השוואות באופן מקוון, היית בטח שם לב שיש כמה דרכים שונות לעשות זאת. יש אנשים שאוהבים לקחת כמה תכונות ספציפיות ו לנתח את שתי פלטפורמות ההשוואה על בסיסן, בעוד שאחרים אוהבים פשוט להשוות ולהבדיל בין הפלטפורמות עצמן.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ובכן, אנו הולכים ללכת בדרך הקודמת.

על מנת לעשות זאת ביעילות, עלינו קודם לדון בתכונות בפועל שנשתמש בהן כנקודות הייחוס המרכזיות של השוואת הבינאנס בין Kraken VS! יש חמש תכונות לזכור כאן: בִּטָחוֹן, קלות שימוש, עמלות, נתמך מטבעות, ו ספירת משתמשים.

  • בִּטָחוֹן. בלי ספק, אבטחה היא ההיבט החשוב ביותר בבחירת פלטפורמת חילופי המטבעות המתאימה לעצמך. זה נכון גם בהשוואה זו של Kraken VS Binance וגם ב בכל השוואה אחרת הקשורה לקריפטו שתיתקל בה! ללא אבטחה מתאימה, אתה מסתכן בהפקדת כספיך לבורסה שעשויה להיות נפגע – אם זה יקרה, אתה עלול לאבד את כל הנכסים שלך! רוב פלטפורמות חילופי המטבעות ברמה הגבוהה ביותר עם זאת, אכן ממוינות מאפייני האבטחה שלהם – עדיין משהו שכדאי לזכור!
  • קלות שימוש. אם אתה ותיק מסחר במטבעות חליפין, אתה בוודאי מכיר את כל הפרטים הקטנים של כמה ממשקי משתמש מורכבים יותר שזמינים בפלטפורמות בורסה מסוימות. עם זאת, אם אתה מתחיל שלם, לימוד כל הטכניקות והתכונות המורכבות יכול להיות קשה למדי, שלא לדבר על אימתניים! זו הסיבה שאחת מנקודות הליבה שיש לשים לב אליה בהשוואה זו בין Binance VS Kraken גורם קלות השימוש – חילופי דברים מהשורה הראשונה תמיד יהיו בעלי פריסה מובנת וממשק קל לשימוש!
  • עמלות. בכל פעם שאתה סוחר במטבעות קריפטוגרפיים בבורסת קריפטו מקוונת, אתה הולך להיות גובה עמלה ספציפית. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דרכי חישוב העמלות הללו עשויות להיראות מסובכות למדי – ישנם גורמים רבים המעורבים! עם זאת, אם אתה באמת רוצה להרוויח תוך כדי סחר בקריפטו, זה ללא ספק אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם! זו גם אחת הנקודות השנויות במחלוקת של כמה השוואות בין Kraken VS Binance – אתה חייב למצוא תמיד אנשים שדנים בעמלות ומחפשים אחר עסקאות המסחר הקריפטו הטובות ביותר באינטרנט.!
  • ספירת מטבעות נתמכת. נכון לכתיבת השוואה זו של Kraken VS Binance, יש כרגע בסביבות 7000 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמין לאנשים לבחון, לחקור ולסחור. כפי שאתה יכול לראות, שוק הקריפטוגרפים הפך שונה מאוד ממה שהיה אפילו לפני שנתיים-שלוש! בימים אלה, אפילו טירוני קריפטו רוצים לבנות תיקים מגוונים, היישר מהדרך. על מנת לעשות זאת, עם זאת, תצטרך לרכוש מספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים ולא רק העיקריים (ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, וכו.). אין ספק שתכונה שצריך להיזהר ממנה!
  • ספירת משתמשים. אמנם ההיבט המסוים הזה של השוואת Kraken VS Binance עשוי להיראות מעט טריוויאלי בהתחלה, אבל אני מבטיח לך – ספירת משתמשים חשובה מאוד, במיוחד כאשר אנו מדברים על פלטפורמות חילופי מטבעות מצליחות. זה בעיקר בגלל שתי סיבות גדולות – תנאי מסחר נאותים, ו אמינות פלטפורמת המסחר. ספירת משתמשים גבוהה יכולה להראות (או, במובן מסוים – להבטיח) את שני הדברים הללו. האם זה משהו שרלוונטי לאחת משתי הפלטפורמות שהוזכרו בהשוואה זו? ובכן, המשך לקרוא ולגלות!

מטבע הדברים, כפי שאתה יכול לדמיין, לכל אדם ואדם יהיו העדפות אישיות משלו בכל הנוגע לתכונות המועדפות שלהם באתר סחר קריפטו מקוון. עם זאת, אם בבורסה יש את כל ההיבטים הנ”ל בבדיקה, אתה יכול להיות בטוח שכדאי לשים לב אליהם!

קרקן VS בינאנס: ההשוואה

על מנת לשמור על סדר הדברים, אנו ניקח זאת מלמעלה ונשווה קראקן לעומת בינאנס על ידי שימוש בתכונות המפורטות לעיל כקריטריונים העיקריים. נתחיל בהסתכלות על עד כמה מאובטחות כל אחת משתי חילופי הצפנה.

בִּטָחוֹן

כפי שצוין בחלק המקדים של השוואת Kraken VS Binance, שתי הבורסות המדוברות נחשבות בין הטובות בשוק. באופן טבעי, כפי שאתה יכול לדמיין, שניהם הולכים להיות מאוד מאובטח, גַם! אבל מה בדיוק אומר “מאובטח”?

ובכן, בתור התחלה, גם קראקן וגם בינאנס עובדים אימות דו-גורמי בפלטפורמות שלהם. 2FA אולי נראה כמו ה”טריק העתיק ביותר בספר “עד עכשיו, אבל הדבר הנהדר בו הוא שבכן … זה עובד!

Kraken VS Binance: העתיד של קראקן.

עם 2FA, אתה יכול להיות בטוח בכך לאף גורם בלתי מורשה לא תהיה גישה לחשבונך, וכך גם יתרחק מהקריפטוגרפיה שלך. אמנם 2FA אינו מונע דברים כמו פריצות ו פישינג, זה עדיין אמין מאוד (וכעת – חיוני!) שיטת אבטחת חשבונך.

בראש רשימת מאפייני האבטחה הנרחבים של קראקן, הדבר הבולט ביותר הוא העובדה ש הבורסה שומרת על 95% מנכסי הצפנה של המשתמשים שלה התקני אחסון קר. ללא ספק, זה כנראה אחד מאמצעי האבטחה הטובים ביותר שיכולה חילופי קריפטו לנקוט!

בקיצור, לא משנה באיזו משתי האפשרויות בהשוואה זו של Kraken VS Binance אתה בוחר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח – שתי הפלטפורמות מציעות אבטחה מהשורה הראשונה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קלות שימוש

עם מטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר ויותר למיינסטרים, יש גם יותר אנשים נכנסים לעולם המסחר בקריפטו מדי יום ביומו. מספר עצום של מתחילים חדשים בקריפטו פירושו גם הרבה בלבול, במיוחד אם הם נתקלים בפלטפורמות שפחות פשוט להבין.

למרבה הצער, זה עשוי להיות המקרה עבור מי שמבקר בפעם הראשונה ב Binance!

עכשיו, אני צריך לתת כמה חילופי דברים להחלפה – יש להם מספר רב של פריסות ממשק משתמש למסחר, גם כמה שהם פשוטים ומופנים כלפי חדשים בקריפטו, ואחרים שכן מורכב ומסובך יותר.

עם זאת, עם זאת, ישנם לא מעט השוואות מקוונות של Kraken לעומת Binance וביקורות משתמשים שמציינות כיצד Binance היא פלטפורמה קצת מסובכת לשימוש, בכללי. אם אין לך שום ידע מוקדם בתחומי ההצפנה וההשקעות, ובכן … יתכן שתתקשה להבין את העניינים של Binance..

לעומת זאת, קראקן שונה לחלוטין. שֶׁלָה פשוט לשימוש, ולא מציף אותך עם עומס עצום של תכונות וכפתורים שונים. בהחלט ידידותי למתחילים!

עמלות

עכשיו, אומנם, זה אחד ההיבטים הנוטים לגרום לאנשים להישען לכיוון זה או אחר של פלטפורמת חילופי מטבעות די מהר.

דמי הבינאנס של קראקן לעומת … מעניינים. קראקן הוא סוג של פשוט. הפלטפורמה מחייבת את משתמשיה עד 0,26% לכל עסק שהם מכינים. המספר האמיתי, כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, תלוי במספר גורמים – כמות הקריפטו הנסחרת, בין אם אתה היצרן או הלוקח וכו ‘..

גם לקרקן יש מגבלת מסחר מרבית של 100,000 דולר, וחיובים עד 60 דולר בדמי משיכה.

אבל אני יכול לומר לך עכשיו – בינאנס הוא המנצח הברור בנושא זה.

Kraken VS Binance: להרוויח עם Binance.

ראשית כל, עם Binance, לא תהיה לך מגבלת סחר יומית (אם תגיע לרמת החשבון המקסימלית, כלומר). נוסף על כך, הבורסה יכולה להתפאר בשערי החליפין הנמוכים ביותר בשוק – הם עולים ל 0,1%! זה סופר נמוך, אפילו בשיא!

משיכת דמי משיכה, בינאנס יחייב אותך 3,5%, עם עמלת מינימום של 10 דולר.

באשר לעמלות הבינאנס של Kraken VS, אם אתה מחפש לחסוך כמה שיותר, בינאנס היא הדרך ללכת. העמלות בפלטפורמה באמת מדהימות!

ספירת מטבעות נתמכת

הרבה מ הפלטפורמות המובילות להחלפת מטבעות קריפטו שם לספק למשתמשים שלהם את האפשרות לרכוש, למכור ולסחור במספר מטבעות קריפטו שונים.

זה, ללא ספק, מאוד נוח.

יחד עם זאת, עם גידול הפופולריות של שוק הקריפטו, באופן כללי, כמעט והפך חובה לבורסות הצפנה הכלביות המובילות להציע שירותים כאלה! אם האתר מאפשר לך לסחור אך בכמה מהמטבעות הפופולריים יותר, הוא לא יגדל בפופולריות – במיוחד כשיש בורסות שמציעות מאות מטבעות לבחירה!

Kraken מציעה למשתמשיה בסביבות 40 מטבעות קריפטוגרפיים שונים לבחירה. אלה, באופן טבעי, הולכים לכלול כל המטבעות העיקריים שם בחוץ, וגם מספר מכובד של אלטקוינים, גַם.

Kraken VS Binance: למידע נוסף על קריפטו ב- Kraken.

מצד שני, יש לביננס מעל 150 נכסי קריפטו לבחירה! זה מספר עצום של מטבעות!

בכל הכנות, רוב האנשים לא באמת יצטרכו כל כך הרבה מטבעות שונים. עם זאת, אם אתם מחפשים מטבע מטבע ספציפי, יש סיכוי הרבה יותר טוב שתמצאו אותו ב Binance, ולא ב- Kraken.

אז – ככל שההיבט של מגוון המטבעות (והספירה) של השוואה זו בין Kraken VS Binance, בינאנס בוודאי מהווה אלטרנטיבה טובה יותר!

ספירת משתמשים

כפי שהוזכר קודם לכן בהשוואה בין Binance VS Kraken, ההיבט של ספירת משתמשים מראה לנו שני דברים – האמינות של הרציף, והרעיון של כמה טוב העסקאות שלך ילכו, אם אתה בוחר לבצע אותם באתר.

מבחינה אמינות, אם בבורסת מטבעות המון יש הרבה משתמשים, ברוב המקרים, אתה יכול להיות בטוח בכך הוא מציע כמה תכונות נהדרות, אבטחה מהשורה הראשונה, והוא אלטרנטיבה אמינה, באופן כללי.

בקשר ל מסחר מוצלח, תחשוב על זה – אם יש אלפי משתמשים המשתמשים בבורסה לצורכי מסחר קריפטו משלהם, יש סיכוי הרבה יותר גדול שתמצא מישהו לסחור במהירות וביעילות. אם לעומת זאת, חילופי הדברים הם שממה שוממה, ההצעה או ההצעה שלך עשויים להתעכב שם די הרבה זמן.

נכון לכתיבת שורות אלה, קרקן נגמר 4 מיליון משתמשים. לעומת זאת, לבינאנס יש יותר מפי שלוש – 13,5 מיליון משתמשים.

בעוד ששני המספרים האלה עצומים, Binance הוא ללא ספק החלופה הפופולרית יותר! אמנם ישנן סיבות רבות לכך שזה יכול להיות המקרה, אך כדאי להדגיש כי המספרים של קראקן, אם כי נמוכים יותר, עדיין מרשימים מאוד!

מסקנות

לכן, כהערה אחרונה, נותרה השאלה האולטימטיבית – איזו משתי הבורסות של מטבעות המטבעות שהוזכרו בזה קראקן לעומת בינאנס ההשוואה היא החלופה הטובה יותר?

בכל הכנות, גם קראקן וגם בינאנס יהוו בחירות נהדרות עבור כל מי שמעוניין להיכנס לעולם הקריפטו. עם זאת, נאמר אם אתה מתחיל לגמרי, קרקן אולי יכול להיות האלטרנטיבה הטובה יותר – זה הרבה יותר פשוט לשימוש, ולא יציף אותך במגוון עצום של מטבעות ותכונות אחרות.

Kraken VS Binance: ללמוד על Binance.

שנאמר, Binance בהחלט יתאים לסוחרי הקריפטו המנוסים יותר. יש לזה מגוון עצום של מטבעות לבחירה, ממשק משתמש מורכב, הוא הזוכה המובהק בוויכוח “דמי בינאנס של Kraken VS” וכן הלאה – באמת אחת מפלטפורמות חילופי הקריפטו הטובות ביותר בשוק!

תודה שבדקת את ההשוואה הזו בין Kraken VS Binance, ומזל טוב במיזמי המסחר שלך בקריפטו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map