סקירת ארנק Jaxx

אז קניתם כמה מטבעות קריפטוגרפיים ועכשיו באתם לקרוא על כמה ארנק Jaxx ביקורות על האם הארנק הזה הוא המקום הכי טוב לאחסן אותו? ובכן, היום, אתה הולך לגלות! בסקירה המלאה הזו של Jaxx, אני אגיד לך כל מה שאתה צריך לדעת על הארנק המדובר.

לכתחילה אתן לך סקירה מהו הארנק בפועל וכמה זמן הוא קיים. לאחר מכן, נגיע לסקירה המלאה של ארנק Jaxx עמלות ותכונות, בא אחריו סקירה כללית של אבטחתו. לסיום, אני אדריך אותך כיצד להגדיר אותו וכיצד להשתמש בו, עם כמה צילומי מסך שימושיים באמת!

יתרונות

  • תומך ב- 90+ מטבעות קריפטוגרפיים שונים
  • קל לשימוש
  • החלפה מובנית
  • התאמה בין פלטפורמות
  • חינם לשימוש

חסרונות

  • כמה חששות ביטחוניים

סקירת ארנק Jaxx: מהו ארנק Jaxx?

כל משתמש בודק של ארנק Jaxx שם כנראה יגיד לך את זה ג’קסקס הוא ארנק דיגיטלי שמאפשר לך שלח וקבל מגוון מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כמו גם לספק למשתמשים מקום בטוח לאחסון. הארנק נוצר בשנת 2014 על ידי אנתוני דיוריו, מי זה אחד המייסדים של את’ריום!

עובדה מעניינת

על פי פרסום רשימת העשירים האחרונה של פורבס, אנתוני דיוריו הוא האדם העשיר ביותר בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, עם עושר מוערך של בין 700 מיליון דולר למיליארד דולר.!

סקירת ארנק Jaxx: אנתוני דיוריו.

ארנק Jaxx הוא "ארנק רב מטבעות", ומאפשר לך לאחסן המון מטבעות קריפטוגרפיים שונים באותו מקום. למעשה, בזמן הכתיבה ביולי 2021, ארנק Jaxx יכול לאחסן יותר מ 90 מטבעות שונים (את חלקן רשמתי למטה), כאשר יותר ויותר מתווספים כל הזמן.

סקירת ארנק Jaxx: מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים.

כשאתה קורא דרך ביקורות הארנק Jaxx של המשתמשים, תבחין גם שהארנק זמין להורדה ברוב סוגי המכשירים. זה כולל חלונות, מק, ולינוקס עבור מכשירים שולחניים ו אנדרואיד ו- iOS למכשירים ניידים. יתר על כן, ארנק Jaxx זמין לשימוש גם כ- תוסף של Google Chrome, כלומר קל לגשת לכל מקום שאתה נמצא.

סקירת ארנק Jaxx: פלטפורמות נתמכות.

במרץ 2018 הודיעו מפתחי Jaxx על כך הארנק שלהם הורד יותר מ -1.2 מיליון פעמים, מה שהופך אותו לאחד הארנקים הפופולריים ביותר בשוק!

אז, עכשיו שיש לך סקירה טובה של מהו ארנק Jaxx, החלק הבא של סקירת ארנק Jaxx זה יסתכל מקרוב על המאפיינים והיתרונות העיקריים שלו.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

תכונות והטבות

להלן, תוכלו למצוא כמה מהיתרונות הבולטים והמקובלים בדרך כלל של Jaxx.

ארנק רב מטבעות

אחת התכונות הטובות ביותר בשימוש בארנק Jaxx היא הוא מאחסן הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים. כפי שניתן לראות ברשימה לעיל, זה כולל מטבעות פופולריים כגון ביטקוין (BTC), ליטקוין (LTC), מזומן ביטקוין (BCH) ו- את’ריום (ETH). עם זאת, הוא כולל גם הרבה מטבעות פחות פופולריים כמו חד קרן זהב (UKG), סערה (STO) ו גנוסיס (GNO)!

טבלה: המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על ידי ארנק Coinbase ו- Jaxx

זה הופך אותו למושלם עבור אנשים שיש להם הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שונים כי אחרת, הם יצטרכו לאחסן כל מטבע בארנק אישי. תאר לעצמך כמה זה היה מתסכל אם אתה מחזיק ב- BTC, ETH ו- LTC, אבל היית צריך להוריד ארנק אחר לכל אחד מהם?

זיווג בין פלטפורמות

הזכרתי קודם את כל המכשירים השונים אתה יכול להוריד את ארנק Jaxx אל. ובכן, ל- Jaxx יש גם תכונה מדהימה שנקראת זיווג בין פלטפורמות – הוא מקשר את כל הארנקים יחד!

לדוגמה, אם אתה מוריד את ארנק Jaxx לנייד אנדרואיד ולשולחן העבודה שלך, כל הכספים שלך נגישים בשני המכשירים. זה יתרון גדול, כאילו ארנק אינו זיווג בין פלטפורמות, היית יכול להשתמש במכשיר בודד לארנק שלך..

המרת מטבעות מטבעות פנימית

יתרון פנטסטי נוסף בשימוש בארנק Jaxx הוא שיש לו שינוי צורה ממשק API מובנה. ShapeShift הוא שירות חילופי צד שלישי המאפשר לך להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו, הכל בארנק Jaxx!

סקירת ארנק Jaxx: חילופי פנים.

זה אומר שאם החזקת ביטקוין, אבל החלטתי שאתה רוצה להחליף כמה את’ריום, אתה יכול לעשות את זה בארנק Jaxx! עם זאת, ללא שירות חילופי זה, תצטרך שלח את הכספים שלך לבורסת מטבעות אחרת, לבצע עסקה, ואז משוך אותם חזרה לארנק Jaxx שלך.

ידידותיות למשתמש

עם יותר ממיליון הורדות משתמשים, יש לארנק Jaxx אחד הממשקים הידידותיים ביותר שיש. זה נהדר, מכיוון שהוא הופך אותו למושלם עבור משתמשי מטבעות קריפטוגרפיה מנוסים יותר.

באמת, עם זאת, אתה אפילו לא צריך ביקורות ארנק של Jaxx כדי לספר לך את זה – כפי שניתן לראות מצילום המסך למטה, לפלטפורמה יש צבעים פשוטים באמת, טקסט ברור וזה קל מאוד להציג את היסטוריית העסקאות שלך.

סקירת ארנק Jaxx: עיצוב ממשק.

סריקת QR

אם אתה אוהד של נוֹחוּת, אז אתה תאהב את QR תכונת סריקה זמין בארנק Jaxx. תן לי להסביר: ראשית, אם ברצונך למשוך קצת ביטקוין מחליפין מטבעות קריפטוגרפיים לארנק Jaxx שלך, במקום שתצטרך להזין את כתובת ארנק הביטקוין הארוכה שלך, אתה יכול פשוט סרוק את הקוד באמצעות הטלפון הנייד שלך!

תכונת סריקת ה- QR של ארנק Jaxx שימושית גם אם תרצו בכך לשלוח למישהו מטבעות בדרכים. לדוגמא, אם היית בחנות אמיתית שקיבלה מטבעות קריפטוגרפיים, תוכל פשוט לסרוק את המכשיר של בעל החנות וארנק Jaxx יבצע את ההעברה!

עמלות

לא משנה לאיזה מכשיר תרצו להתקין את הארנק, ארנק Jaxx הוא לגמרי בחינם! זו מציאה!

כמובן, Jaxx לא עוסקת בהפסד כסף, ולכן הם מרוויחים כאשר משתמשים מחליפים מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ה- API של ShapeShift. כשמדובר בשליחת מטבעות קריפטוגרפיים לארנק אחר, תשלם רק את דמי רשת הבלוקצ’יין, המשתנה בהתאם למטבע וכמה העמוסה ברשת. ג’קסקס לא מרוויח מזה כסף.

אז עכשיו שאתה יודע את כל היתרונות, החלק הבא בסקירת ארנק Jaxx זה יסתכל על תכונות האבטחה שלו.!

השווה את Jaxx זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Jaxx זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

האם ארנק Jaxx בטוח? סקירת אבטחה

בבחירת ארנק קריפטוגרפי, חשוב מאוד לקחת בחשבון כמה זה בטוח. זה תמיד טוב כשלארנק יש תכונות נחמדות, כמו למשל ידידותיות למשתמש ו תמיכה רב-מטבעית. עם זאת, אם האבטחה חלשה, ייתכן שתצטרך לחפש מקום אחר.

אז בואו נגלה – האם הארנק Jaxx בטוח?

שליטה אישית

ראשית, כשאתה מוריד את הארנק, לא תתבקש לקבל מידע אישי כלשהו. זה נהדר לאלו מכם שאוהבים פרטיות, וזה גם אומר שרק לכם, תהיה לכם גישה למפתחות הפרטיים שלכם. לעולם אל תשכח, אם תאבד את המפתחות הפרטיים שלך, הכספים שלך ייעלמו לנצח.

סקירת ארנק Jaxx

צוות Jaxx לעולם לא יש גישה למפתחות הפרטיים שלך, כפי שהם מוחזק באופן מקומי במכשיר שלך. למרות שזה מוסיף רמה נוספת של אבטחה, המשמעות היא שאם הייתם פרוצים הם לא יוכלו לשחזר את הכספים שלכם.

זרעי גיבוי

כדי להגן עוד יותר על הארנק שלך, מומלץ גיבוי קבוע. כאן מסופק לכם ביטוי זרע (כמו סיסמה) אותו תוכלו לרשום לשמירה. זה נהדר במקרה שהמכשירים שלך ניזוקו, מכיוון שאתה יכול להשתמש בו לשחזור מפתחות הארנק שלך.

אבטחת כניסה

לצערי, אין אימות דו-גורמי (2FA) או תמיכה בחתימה מרובה בתוך ארנק Jaxx. אם לשפוט לפי המשוב שמציע ביקורות הארנק Jaxx המשתמשים, זו אחת החולשות העיקריות של הארנק, גַם.

התכונה 2FA הזמינה בארנקים אחרים פירושה שעליך להזין קוד שנשלח לטלפון הנייד האישי שלך לפני שתוכל לבצע עסקה (כגון שליחת כספים או אפילו כניסה).

סקירת ארנק Jaxx

תמיכה בחתימה מרובה היא כשאתה צריך אשר את הכניסה שלך ביותר ממכשיר אחד. חבל שאף אחת מהתכונות הללו אינה זמינה.

האם Jaxx נפרצה בעבר?

ארנק הבלוקצ’יין של Jaxx מנוסה פריצה גדולה בסוף 2017, איפה יותר מ- 400,000 $ Ethereum (ETH) נגנב מארנק המשתמש. הפריצה התאפשרה כאשר משתמש הוריד את ארנק Jaxx ל- "שבור בכלא" אייפון. זה כאשר טלפון נייד אינו נעול כך שניתן יהיה לגשת אליו בכל רשת.

עם זאת, זה גם אומר את זה אין שום ערובה לכך שאפליקציות שהורדת מאובטחות. כתוצאה מכך, האקר הצליח להשיג את ביטוי הגיבוי של המשתמש, שאפשר לו להעביר את המטבעות לארנק האישי שלו..

סקירת ארנק Jaxx

למרות שזו לא הייתה לגמרי אשמתו של Jaxx, הבעיה הייתה שהם היו מודעים למעשה לפגיעות, אבל הם לא עשו שום דבר כדי לתקן את זה. מפתחי Jaxx טענו שהם לא רוצים לבצע שינויים משמעותיים בפלטפורמה, מכיוון שזה היה מקשה על השימוש בארנק..

באופן כללי, זוהי הפגיעות היחידה שחווה ארנק Jaxx מאז שהושק בשנת 2014. לכן, כל עוד אתה שומר על בטיחות המפתחות הפרטיים שלך, אל תנסה להוריד את האפליקציה בטלפון שבור בכלא, וכן לבצע גיבוי רגיל, אז הכספים שלך צריכים להיות בטוחים.

עכשיו שאתה יודע שהוא בטוח בארנק Jaxx, החלק הבא של סקירת ארנק Jaxx זה יראה לך כיצד להגדיר אותו!

כיצד להקים את ארנק Jaxx?

אם קראת את סקירת ארנק הבלוקצ’יין של Jaxx עד כה, תדע זאת ניתן להתקין את Jaxx ברוב סוגי המכשירים. כעת אראה לך כיצד להגדיר אותו באמצעות הארנק השולחני, אולם תהליך ההתקנה דומה בכל סוגי המכשירים.

1. ראשית, תצטרך לבקר האתר הרשמי של Jaxx ולהוריד את הקובץ הנכון לסוג המכשיר שלך.

סקירת ארנק Jaxx: תחילת העבודה.

2. לפני תחילת ההורדה שלך, Jaxx תספק לך “סכום בדיקה”. זה מאפשר לך לוודא שהקובץ שאתה מוריד הוא אמיתי על ידי התאמתו לסכום הבדיקה שסופק בעת התקנתו.

סקירת ארנק Jaxx: התקנה.

3. קובץ ההורדה הוא כ 65mb, אז בהתאם למהירות האינטרנט שלך, ייתכן שתצטרך לחכות כמה דקות. לאחר שההורדה הסתיימה, לחץ על .EXE קוֹבֶץ.

סקירת ארנק Jaxx: הורדה.

4. Jaxx יחלץ כעת את הקבצים הדרושים למכשיר שלך.

סקירת ארנק Jaxx: תהליך ההתקנה.

5. לאחר התקנת ארנק הבלוקצ’יין של Jaxx, תראה את הפלטפורמה הבאה. כברירת מחדל, המסך שלך יציג פרטים על ארנק הביטקוין שלך. זה כולל כתובת הארנק האישית שלך, איזון, שווה ערך לדולר אמריקאי, ו קוד ה- QR שלך.

סקירת ארנק Jaxx: קוד QR.

6. ארנק Jaxx מאפשר לך לאחסן יותר מ 90 מטבעות שונים. אז בואו נגלה כיצד לבדוק מטבע מטבע אחר – אני הולך לחפש סיוויק (CVC).

7. לחץ על סמל התפריט בפינה השמאלית העליונה של הארנק שלך.

סקירת ארנק Jaxx: היסטוריית עסקאות.

8. גלול מטה וחפש את המטבע הקריפטוגרפי שברצונך לבדוק. כפי שאתה יכול לראות, Civic (CVC) לא מסומן, אז אני צריך לסמן את התיבה.

סקירת ארנק Jaxx: בדיקת מטבעות קריפטוגרפיים ספציפיים.

9. לאחר מכן, בחלק העליון של הארנק, לחץ על החץ הקטן (המצביע ימינה).

סקירת ארנק Jaxx: תהליך בחירה.

10. המשך ללחוץ על החץ עד שתראה את המטבע הקריפטוגרפי הרצוי. לאחר שתעשה זאת, לחץ עליו.

סקירת ארנק Jaxx: בחירת מטבע קריפטה ספציפי.

11. כפי שניתן לראות מצילום המסך למטה, כעת תוכלו לראות את כל המידע הנדרש עבור המטבע שבחרתם.

סקירת ארנק Jaxx: בדיקת יתרת מטבע החוץ.

מזל טוב, עכשיו אתה יודע להקים את ארנק Jaxx! בהמשך לבדיקת הארנק של Jaxx, אני אראה לך כיצד לשלוח ולקבל מטבעות!

כיצד להשתמש בארנק Jaxx?

ראשית, תהליך השליחה.

שליחת כספים

1. ראשית, עליך למצוא את המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה לשלוח. אל תשכח, ייתכן שיהיה עליך לוודא שהתיבה מסומנת בתפריט ההגדרות (שלב 8 לעיל).

2. בדוגמה שלי, אני הולך לשלוח את’ריום. הקלק על ה לִשְׁלוֹחַ כפתור בחלק העליון של המסך.

סקירת ארנק Jaxx: שליחת מטבע קריפטוגרפי.

3. לאחר מכן תופיע תיבה, שם אתה צריך להזין את כתובת הארנק שאתה רוצה לשלוח למטבעות.

סקירת ארנק Jaxx: כתובת קבלה.

4. הנה, יש לך שתי אפשרויות. העתק והדבק את הכתובת הרצויה כאן, או אם אתה משתמש במכשיר טלפון נייד, תוכל לעשות זאת לחץ על תמונת הברקוד וצלם את הברקוד של המקלט שתזין אוטומטית את כתובת הארנק המלאה.

סקירת ארנק Jaxx: סרוק קוד QR.

5. לבסוף, הזן את מספר המטבעות שברצונך לשלוח ולחץ לִשְׁלוֹחַ. כפי שניתן לראות בצילום המסך שלמטה, כאשר תזין את הסכום המטבע שתרצה לשלוח, המקבילה האמריקאית תעדכן.

סקירת ארנק Jaxx: בחירת סכומים ומספרים אחרים.

קבלת כספים

אם אתם מחפשים לקבל כספים לארנק Jaxx שלכם, יש תכונה ממש מגניבה שמאפשרת לכם ליצור קוד QR עם הסכום המדויק – אני אראה לך איך להלן.

עם זאת, אם אינך מעוניין להשתמש בקוד QR, פשוט לחץ על קבל, העתק את כתובת הקבלה שלך (ציבורית) ואז שלח אותה לאדם ששולח לך מטבעות..

1. בחלק העליון של המסך לחץ על לְקַבֵּל. כאשר השתמשתי ב- Ethereum (ETH) בדוגמה הקודמת שלי, אשתמש בו שוב. אל תשכח לשנות את זה ל- Cryptocurrency שאתה רוצה לקבל לפני שתעשה זאת.

סקירת ארנק Jaxx: קבלת כספים.

2. לאחר מכן, הזן את מספר המטבעות שברצונך לקבל. כפי שתראו בצילום המסך למטה, השווי המקביל לדולר אמריקני מתעדכן. אם הסכומים נראים תקינים, לחץ על הירוק לִיצוֹר לַחְצָן.

סקירת ארנק Jaxx: בדוק את הסכום המקבל.

3. ארנק Jaxx יראה לכם כעת ברקוד ייחודי. אם מישהו סורק אותו, הארנק שלו יידע שהוא צריך לשלוח 2ETH לארנק Jaxx שלך! זה מאוד שימושי אם אתה צריך לשלוח כספים מהחלפת צד שלישי לארנק הבלוקצ’יין של Jaxx!

סקירת ארנק Jaxx: בקשת ETH מכתובת.

סיכום

אז אני מקווה שנהניתם מכך ג’קסקס סקירת ארנק! אם קראת את זה מההתחלה ועד הסוף, עכשיו תהיה לך הבנה טובה מהו ארנק Jaxx וכיצד הוא עובד..

זה כולל סקירה של כל התכונות העיקריות שלו, כמו ארנק Jaxx עמלות, ממשק משתמש, מטבעות נתמכים, ו ה שינוי צורה פרוטוקול API! דנתי גם הביטחון של הארנק.

למרות שהארנק הוא מהבטוחים ביותר, הוא מאכזב את זה אין לו 2FA או אפשרות לחתימה מרובה עם הכניסה. העובדה שהצוות לא תיקן את הפגיעות הביטחונית בסוף 2017 היא גם נוגעת.

טבלה: תכונות הקישוריות של Trezor Model T ו- Jaxx

גם אני נתתי לך הוראות שלב אחר שלב כיצד להקים את ארנק Jaxx, וכן כיצד לשלוח ולקבל כספים.

באופן אישי, אני מאוד אוהב את ארנק Jaxx לנוחיותו. יש לי ארנק Jaxx גם במכשירים הניידים וגם במחשבים השולחניים, כך שאוכל לשלוח ולקבל כספים בכל עת!

בכל מקרה, זהו זה לעת עתה. אם אתה מרגיש שיש ארנק תוכנה טוב יותר שם, אנא יידע אותי בתגובות למטה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map