Jaxx לעומת Exodus: המדריך השלם

ברוך הבא לסקירת Jaxx לעומת Exodus שלי. במדריך זה אני הולך לספר את כל מה שאתה צריך לדעת על כוכבי העל האלה של אחסון הצפנה.

אני אספר לכם על העיצובים שלהם, על התכונות שלהם ועל הידידות שלהם למשתמש. אני אגיד לך גם איזה ארנק בטוח יותר והזול ביותר. כשתסיים לקרוא, תוכל להחליט מי המנצח של “Jaxx vs Exodus” בעצמך.

מטבעות קריפטוגרפיים שונים ממטבעות פיאט במובנים רבים. הם אינם המטבעות הרשמיים של מדינות והם אינם זמינים כשטרות נייר או מטבעות מתכת.

מטבעות קריפטוגרפיים מכניסים את המשתמשים שלהם לשליטה. אין חשבונות בנק, אין בדיקות אשראי ואין עתודה מרכזית. יש רק את הבלוקצ’יין; תיעוד שלם ובלתי משתנה של כל עסקה שבוצעה אי פעם.

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנקי Jaxx ו- Exodus

רוצה לדעת יותר על בלוקצ’יינטים? עיין במדריך הסביר של Blockchain!

במערכת מזומנים ללא בנקים, המשתמשים זקוקים לדרך בטוחה ואמינה לאחסון מידע על המטבע שהם מחזיקים. זה המקום אליו נכנסים ארנקים של מטבעות קריפטו. שניים מהארנקים הידועים ביותר בשוק הקריפטו הם Jaxx ו- Exodus.

לפני שאני מתחיל לדבר על Jaxx לעומת Exodus, אני רוצה לבדוק מה זה ארנק קריפטו ומה הוא עושה …

מהו ארנק קריפטו?

jaxx לעומת exodus - ארנק קריפטו

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אנשים מדברים על אחסון קריפטוגרפי בארנקי הצפנה. זה לא נכון. ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים אינם מאחסנים מטבעות קריפטוגרפיים. הם מאחסנים מידע אודות קריפטוגרפיה. המטבע הקריפטוגרפי עצמו קיים רק בבלוקצ’יין.

ארנקי הקריפטו מאחסנים שני סוגים חשובים מאוד של מידע. משתמשים זקוקים לשני הסוגים כדי לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים. הם;

  • כתובות ציבוריות הם מיקומים דיגיטליים שבהם ניתן לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים. הם קצת כמו כתובות דוא”ל של קריפטו. ניתן לשתף אותם בגלוי עם משתמשים אחרים ברשת. אם אתה רוצה לשלוח קריפטוגרפיה לחבר, הם יצטרכו לתת לך כתובת ציבורית אליה תוכל לשלוח אותה.
  • מפתחות פרטיים הם הקודים האישיים שמשתמשים צריכים לגשת לכתובות ציבוריות. הם כמו הסיסמאות של כתובת הדוא”ל של הצפנה. אתה יכול גם לחשוב עליהם כעל חתימה דיגיטלית. כדי לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים, המשתמשים צריכים לחתום על עסקאות באמצעות המפתחות הפרטיים שלהם כדי להוכיח שהכתובת הציבורית המעורבת שייכת להם. אסור לשתף מפתחות פרטיים עם אף אחד.

אם משתמשים יאבדו את המפתחות הפרטיים שלהם, הם עלולים לאבד את מטבע הקריפטו שלהם לנצח. זו הסיבה שכל כך חשוב לבחור את ארנק הצפנה הנכון. ישנם שני סוגים עיקריים של ארנקי קריפטו לבחירה; תוכנה וחומרה.

תוכנה לעומת ארנקי חומרה

ניתן להוריד ארנקי תוכנה לשולחן העבודה או למכשירים ניידים. הם יכולים להיות גם ארנקים מקוונים המותקנים בדפדפן שלך או מתארחים בבורסת קריפטו. ארנקי חומרה יכולים להיות כונני מקל בסגנון USB או אפילו פיסות נייר ועליהן קודים!

ארנקים המחוברים לאינטרנט נקראים אחסון חם ואלו שאינם נקראים אחסון קר. אז, ארנקי נייר הם אחסון קר וארנקים לדפדפן הם אחסון חם.

עכשיו אני רוצה להסתכל על Jaxx לעומת Exodus. איזה ארנק עדיף? אתחיל לספר לך קצת על כל אחד, החל מ- Jaxx …

מה זה ג’קסקס?

jaxx לעומת exodus - לוגו של Jaxx

Jaxx הוא ארנק תוכנה שנוצר בשנת 2014 על ידי אנתוני דיוריו בחברת מפתחי בלוקצ’יין קנדית בשם מבוזרת. Diiorio הוא גם מייסד שותף של Ethereum, אחד הפרויקטים הגדולים בעולם של בלוקצ’יין.

ניתן להוריד את הארנק מדף הבית של Jaxx כיישום שולחני ועובד עם מערכות Windows, Linux ו- Apple Mac. ניתן להוריד אותו גם מ גוגל פליי ו iTunes לשימוש במכשירים ניידים אנדרואיד ו- iOS. Jaxx זמין גם כארנק מקוון ועובד עם Chrome. התוסף שלהם ל- Firefox הופסק.

עד מארס 2018 הורדה Jaxx 1.2 מיליון פִּי. יש לו ציון משתמש של 3 מתוך 5 מ 164 ביקורות באתר השוואה, CryptoCompare.

מה דעתך על התחרות?

מהי יציאת מצרים?

jaxx לעומת יציאת מצרים - לוגו רשמי של אקסודוס

אקסודוס הושק ב- 29 ביולי 2016. יוצריה הם JP Richardson ו- Daniel Castagnoli. יציאת מצרים דף הבית מתאר אותם כ”שני בחורים עם תשוקה לנכסי בלוקצ’יין “.

ארנק Exodus הוא ארנק שולחני המיועד לשימוש עם מערכות Windows, Linux ו- Apple Mac. ניתן להוריד כל גרסה ישירות מדף הבית של אקסודוס. כרגע אין לו יישומים ניידים או מקוונים.

למרות שמדובר בארנק חדש בהרבה מ- Jaxx, הוא כבר השיג ציון משתמשים של 4.2 מתוך 5 מ 396 ביקורות על CryptoCompare.

עכשיו אתה יודע איזה סוגים של ארנקים הם Jaxx ו- Exodus, אנחנו יכולים להסתכל על Jaxx לעומת Exodus ביתר פירוט. אז מה עדיף? אתחיל בהשוואה בין שירותי המטבעות הקריפטוגרפיים של כל ארנק ומה הם גובים. איזה ארנק תומך ביותר מטבעות בין Jaxx לעומת Exodus? ואיזה ארנק הוא האופציה הזולה ביותר? המשך לקרוא כדי לגלות …

אחסנה ועמלות מטבעות קריפטוגרפיים

בואו נראה איך Jaxx לעומת Exodus משווים ביחס לאחסון מטבעות ועמלות;

ג’קסקס דמי ארנק ושירותי מטבעות

Jaxx מציעה אחסון ליותר 66 מטבעות קריפטוגרפיים כולל Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Augur (REP), Qtum (QTUM) ו- Dogecoin (DOGE). נכון לעכשיו, Jaxx אינה מציעה אחסון מטבעות פיאט. עם זאת, יש אפשרות להציג את יתרת הארנק שלך במטבע הפיאט שבחרת (GBP, USD, EUR וכו ‘). תוכל למצוא רשימה מלאה של מטבעות נתמכים ב- אתר Jaxx

Jaxx להורדה בחינם אך גובה עמלות עבור כל עסקה. עם זאת, דמי הארנק של Jaxx אינם מגיעים לג’קסקס, אלא הם הולכים לרשת בה מתבצעת העסקה. לדוגמה, אם אתה שולח את אתריום, Jaxx יגבה תשלום בסביבות 0.000441 ETH וסכום זה ישמש כדי לגרום לעסקה להתבצע בבלוקצ’יין את’ריום. עם זאת, עמלת העסקה אינה סטטית ועשויה להשתנות בהתאם לעומס הרשת.

משתמשי Jaxx יכולים לבצע עסקאות בשלוש מהירויות שונות; איטי, בינוני ומהיר. ככל שמהירות העסקה תהיה נמוכה יותר, כך דמי הארנק של Jaxx יהיו נמוכים יותר. זו תכונה נהדרת עבור משתמשים שרוצים לחסוך כסף ולא אכפת להם לחכות עוד זמן מה עד שהעסקאות שלהם יושלמו.

במה נבדלים שירותי המטבע והעמלות שמציעה אקסודוס?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

דמי ארנק אקסודוס ושירותי מטבעות

אקסודוס מציעה אחסון עבור 89 מטבעות קריפטוגרפיים כולל Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Zcash (ZEC), 0x (ZRX), Aragon (ANT), Augur (REP) ו- OmiseGo (OMG). הארנק מציג יתרות משתמשים רק בדולרים אמריקאים ואינו מציע אחסון מטבע פיאט.

אקסודוס ניתן להורדה בחינם אך מציעה רק מהירות עסקה אחת. פירוש הדבר שלמשתמשים יש פחות שליטה על העמלות שהם משלמים. וולוגר של YouTube RvMajor, מצא כי דמי ארנק אקסודוס היו בערך 5-10% גבוה יותר מדמי ארנק Jaxx בגין עסקאות דומות.

לכן, אקסודוס מציעה אחסון עבור יותר מטבעות קריפטוגרפיים, אך Jaxx מציעה אפשרות בחירה טובה יותר לתצוגת איזון ומהירות העסקה. Jaxx הוא שירות קצת יותר זול ודמי ארנק Exodus פחות גמישים. לאחר מכן, בואו נסתכל על כמה מהתכונות האחרות ש- Jaxx ו- Exodus מציעות …

תכונות מובנות

שני הארנקים מציעים שינוי צורה כתכונה מובנית. ShapeShift הוא בורסת קריפטו המובנית בכל ארנק, כך שמשתמשים יכולים להחליף מטבעות מבלי להזדקק לביקור בבורסה כמו Poloniex או Binance. אקסודוס הייתה הארנק הראשון שהציע שירותי חילופי Shapeshift ואחרים – כולל Jaxx – עקבו אחריהם.

ניתן לטעון כי Jaxx מציעה מבחר רחב יותר של תכונות מובנות. בנוסף להציע שירותים בשולחן העבודה, הנייד והאינטרנט, יש לו גם פונקציית מצלמה מקורית המאפשרת למשתמשים לסרוק קודי QR מארנקי נייר עם המכשירים הניידים שלהם..

רוב מומחי הצפנה ממליצים לאחסן מפתחות פרטיים במבחר ארנקי תוכנה וחומרה. העובדה שג’קסקס תואם את שניהם הופכת אותו למושך עבור משתמשים רבים.

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנקי Jaxx ו- Exodus

עם זאת, חלק מהמשתמשים הציעו כי התכונות המתקדמות של הארנק יהפכו אותו לאיטי ולפיגור. זו בעיה שאין ליציאת מצרים. זה שירות שולחני פשוט שלא מואט בתוספות נוספות.

עבור משתמשים מתקדמים יותר, ל- Jaxx יש אפשרות טובה יותר לתכונות, אך Exodus אמינה יותר באופן שבו היא מספקת את השירותים שהיא מציעה. שניהם מציעים ShapeShift, שמציב אותם לפני הארנקים שלא, אז נקרא לסיבוב הזה של Jaxx לעומת Exodus עניבה.

לאחר מכן, אני רוצה לגלות עד כמה כל ארנק מעוצב. זה אמור לספר לנו איזה ארנק הכי קל לשימוש בין Jaxx לעומת Exodus.

עיצוב וידידותיות למשתמש

אחת התלונות הגדולות ביותר שיש למצטרפים חדשים על ארנקי הצפנה היא שהם מסובכים מדי וקשים לשימוש. שני תחומים בהם מוצרי קריפטו צריכים לשפר את העיצוב והידידותיות שלנו. הנה השוואה בין אקסודוס לעומת Jaxx;

ג’קסקס לְעַצֵב

jaxx לעומת exodus - עיצוב Jaxx

ל- Jaxx עיצוב נקי ופשוט. כל המאפיינים העיקריים שלו מתויגים ויש להם “טיפ שימושי” המנחה את המשתמשים כיצד הם עובדים. ניתן לגשת בקלות למפתחות פרטיים ומידע על עסקאות מוצג בצורה ברורה מאוד כדי למנוע בלבול.

פָּשׁוּט לִשְׁלוֹחַ ו לְקַבֵּל המסכים הופכים את העסקאות הראשונות לכואבות ככל האפשר למתחילים! ביקורת קטנה אחת שיש למשתמשים על הארנק היא שמידע טכני, כמו כתובות ציבוריות, מוצג בגודל גופן שיכול להיות קשה לקריאה..

ל- Jaxx עיצוב מקצועי ופריסה ידידותית למתחילים, מה עם Exodus?

עיצוב אקסודוס

jaxx לעומת exodus - תיק אקסודוס

אקסודוס הוא לא רק אחד הארנקים המעוצבים ביותר בשוק, אלא כנראה שהוא גם אחד המוצרים המעוצבים ביותר בקריפטו. משתמשים ימצאו את הארנק ערוך להפליא בפשטות שלא תמצאו ברוב הארנקים האחרים. בארנק שלושה חלקים עיקריים; ארנק, לְהַחלִיף ו תיק עבודות, ועסקאות מחולקות ל נשלח, קיבלו ו לְהַחלִיף.

אקסודוס הוא ארנק נטול מתח למתחילים המתחילים להשתמש בקריפטו. דף הבית של הארנק בגאווה מדינות שזה היה, “מעוצב באהבה על ידי JP ודניאל”, וזה מראה!

יש רק מנצח אחד בסיבוב הזה של Jaxx לעומת Exodus. יש להשתמש באקסודוס כתכנית לאופן בו מתוכננות פלטפורמות קריפטו אחרות בעתיד. בראבו, אקסודוס!

הנושא הבא עליו אני רוצה לדבר הוא ביטחון. כמה מאובטח Jaxx והאם ארנק Exodus בטוח?

בִּטָחוֹן

כאשר משווים את Exodus לעומת Jaxx על בטיחותם, תגלו ששני הארנקים חולקים תכונות אך גם שונים בכמה דרכים חשובות. בואו נראה לאיזה ארנק יש אבטחה טובה יותר.

האם ג’קסקס ארנק בטוח?

ארנק Jaxx מאחסן מפתחות פרטיים ישירות למכשיר המשתמש. משמעות הדבר היא שלאף אחד אין גישה למפתחות הפרטיים אלא למשתמש. הארנק הוא גם דטרמיניסטי היררכי (HD), מה שאומר שהוא מייצר כתובת חדשה בכל פעם שאתה שולח / מקבל כספים אל / מכתובת הארנק הנוכחית שלך כדרך לשמור על יתרתך הפרטית. הסכום הכולל של מטבעות / אסימונים בכתובות / ים שממנה נשלחת העסקה. הסכום שצוין עובר לכתובת שצוינה והיתרה שנותרה עוברת לכתובת החדשה שמצורפת לכתובות האחרות וכמובן הזרע המנמוני בן 12 מילים.

דמיין שיש לך 4 שטרות. שטר של עשרים דולר, עשרה ו -2 חמישיות. כעת כל שטר מייצג כתובת. עכשיו אתה רוצה לקנות סוודר נחמד ב 37 $ כולל מס. אז אתה נותן לקופאי את כל הכסף שלך והם מחזירים לך 3 דולר שאתה מכניס לארנק חדש. ככה זה עובד HD. אז יהיו לך 4 כניסות ו -2 יציאות. 4 שטרות עבור כל קלט ו -2 יציאות בהן אחת הם 3 הדולרים בחזרה אליך וה 37 $ לחנות.

באמצעות ביטוי הגיבוי mnemonic בן 12 מילים, ניתן להחזיר את הגישה לכספים שלך גם אם תאבד את המכשיר שבו הארנק שלך נמצא. לכן חשוב ביותר לרשום את ביטוי הגיבוי בן 12 המלים מחוץ למכשיר ולשמור על בטיחות. ודא שלאף אחד אין גישה לביטוי הגיבוי שלך בן 12 מילים מלבד עצמך.

עם זאת, ל- Jaxx היו בעבר כמה באגים ששימשו את האקרים לגניבת כספים. בתחילת 2017, 400,000 מטבעות בשווי דולר אמריקני נגנבו מארנקי Jaxx. עם זאת, לא ידוע אם אשם הארנק או שגיאת המשתמש. לפעמים מתגלים באגים בתוכנת Jaxx אך בדרך כלל הם מתקנים במהירות על ידי צוות Jaxx.

הפריצה המוקדמת לשנת 2017 טופלה על ידי מנהל הטכנולוגיה הראשי של Jaxx, נילאנג וויאסון. הנה קישור לפוסט שלו ב- Reddit.

תכונה אחת שאין לג’קסקס היא אימות דו-גורמי. זו מערכת שבה משתמש זקוק לשני סוגים של סיסמה כדי לגשת לחשבונו. הראשונה היא בדרך כלל סיסמה סטנדרטית והשנייה היא קוד שנשלח לטלפון הנייד של המשתמש או לאפליקציית האימות כשהם נכנסים. היעדר תכונת האבטחה הבסיסית הזו ידאג לחלק מהמשתמשים..

האם ארנק אקסודוס בטוח?

אקסודוס גם לא מצליחה להציע למשתמשיה אימות דו-גורמי. הסיבות לכך אינן ברורות אך מדובר בתכונה שרוב המשתמשים יצפו לראות בעתיד. אקסודוס מסתמכת במידה רבה על כתובת הדוא”ל של המשתמש עבור מאפיין הבטיחות העיקרי שלה שהוא שחזור חשבון בלחיצה אחת. קישור נשלח לכתובת הדוא”ל של המשתמש כאשר אובדן הגישה לחשבון.

פירוש הדבר שמשתמשים צריכים להיות בטוחים שהמכשיר בו הם משתמשים הוא ללא באגים ווירוסים. אובדן הגישה לחשבון דוא”ל עשוי להיות אובדן גישה לארנק אקסודוס. עם זאת, אקסודוס כן ​​מציעה התאוששות חשבון דטרמיניסטית היררכית.

ייתכן שטכנולוגיית HD לא תוכל להגן לחלוטין על חשבונות המשתמשים. במרץ 2018 הצוות ב CryptoCoreMedia הצליח לקבל גישה לביטוי הגיבוי של משתמש אקסודוס בן 12 מילים באמצעות פיסת קוד מחשב פשוטה.

הסיבוב הזה הוא שוב תיקו. אף ארנק אינו עמיד בפני פריצה של 100%, אך צוותי הפיתוח ב- Jaxx וב- Exodus עובדים קשה על מנת לשפר את בטיחות המשתמשים. הם עושים זאת עם עדכונים שוטפים לתכונות ושירותים. הם גם מציעים תמיכה למשתמשים באופן ישיר. אבל מי מציע את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר מ- Jaxx לעומת Exodus?

שירות לקוחות

למרבה המזל, Jaxx ו- Exodus מנהלים קשרים טובים עם המשתמשים שלהם. אף אחד מהארנקים אינו מקור פתוח אך שניהם עושים מאמץ גדול להראות ללקוחותיהם כיצד החברות שלהם פועלות.

שני הארנקים מפרסמים בלוגים באתרי האינטרנט שלהם עם Jaxx המספקים תיאורים מפורטים במיוחד של בעיות שיש בו ופתרונות שהוא משתמש בו כדי לפתור אותם. Jaxx ו- Exodus מפרסמים עדכונים ואזהרות קבועים על הונאות וסיכונים לעוקבים שלהם בטוויטר.

ניתן להגיש תלונות ושאילתות באמצעות דוא”ל ולשני הצוותים מוניטין טוב להגיב במהירות. JP Richardson ודניאל Castagnoli של אקסודוס מדברים גם ישירות עם המשתמשים שלהם רָפוּי.

Jaxx ו- Exodus עוזרים לשנות את הדרך בה אנשים חושבים על מטבעות קריפטוגרפיים. יחד עם פלטפורמות קריפטו מקצועיות אחרות – כמו Coinbase ו- Binance – Jaxx ו- Exodus מספקים שירותים שלקוחות יכולים לסמוך עליהם. אז, Jaxx לעומת Exodus? לא הפעם! כולם מנצחים בסיבוב הזה!

זה כמעט הסקירה שלי על אקסודוס לעומת Jaxx. לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך לגבי איזה ארנק אתה חושב שהכי טוב, בוא נסתכל אחורה על התכונות החשובות ביותר של שניהם. איזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר בעזרת תרשים השוואה של Jaxx לעומת Exodus?

טבלת השוואה

ג’קסקס סֵפֶר שֵׁמוֹת
שולחן עבודה כן כן
נייד כן לא
אינטרנט כן לא
רב מטבעות כן (60+) כן (80+)
עמלות נָמוּך בינוני
ידידותי למתחילים כן כן
דטרמיניסטי היררכי כן כן
אימות דו-גורמי לא לא
אבטחה כוללת טוֹב טוֹב
שירות לקוחות מְעוּלֶה מְעוּלֶה

סיכום

בסקירה זו של אקסודוס לעומת Jaxx, עניתי על כמה שאלות חשובות כמו האם ארנק אקסודוס בטוח? ואיך מחליטים דמי ארנק של Jaxx? השאלה היחידה שלא עניתי עליה היא, איזה ארנק עדיף?

ובכן, המנצחת האמיתית בתחרות בין Jaxx לעומת Exodus היא קהילת הקריפטו. האנשים שתומכים במטבעות קריפטוגרפיים מההתחלה מתוגמלים סוף סוף בשירותים איכותיים ביותר. Jaxx ו- Exodus הן אפליקציות מקצועיות ביותר שמתייחסות בכבוד ללקוחותיהן.

טבלה: מאפייני האבטחה של ארנקי Jaxx ו- Exodus

Jaxx ו- Exodus שניהם ידידותיים למתחילים, אך הם גם מתקדמים מספיק כדי שהחנונים הצפנים יוכלו ליהנות מהם! אם מפתחים ממשיכים לייצר מוצרים כאלה, עתיד הקריפטו יכול להיות מרגש מאוד עבור כולנו. הדבר הטוב ביותר הוא שלא תצטרך לבחור בין Jaxx ל- Exodus, אתה יכול להשתמש בשניהם!

אז מה אתה חושב? האם יש משהו ששכחתי להזכיר? אמור את דעתך ותודיע לי מה אתה חושב!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map