ארנק IOTA הטוב ביותר

IOTA – מטבע הקריפטו שלא משתמש בבלוקצ’יין זה נכון! במקום זאת, IOTA משתמשת בטכנולוגיה משולבת של ספר חשבונות מבוזר בשם The Tangle!

בכל מקרה, בואו נגיע לזה – אני מניח שקניתם לעצמכם כמה מטבעות IOTA ועכשיו אתם רוצים לדעת את המקום הכי טוב לאחסן אותם? או שזה או שאתה בודק את זה לפני שרכשת IOTA. ובכן, לא משנה מה זה, בהחלט הגעתם למקום הנכון!

במדריך הארנק IOTA שלי, אני הולך לדבר על מדוע חשוב לאחסן את המטבעות בארנק פרטי, ולא להשאיר אותם בבורסה של צד שלישי.

לאחר מכן, אני הולך לדון בכמה מסוגי הארנק השונים וכיצד אחד שתבחר יהיה תלוי בגורמים מסוימים כמו אבטחה נוספת או נוחות נוספת..

לסיום, אני אספר לכם על כמה מארנקי ה- IOTA הטובים ביותר בשוק, כמו גם על כמה חדשים ומרתקים שעוד מעט ישוחררו!

אז למה אתה מחכה? תן לי להתחיל בהסבר מדוע אתה זקוק לארנק IOTA!

ארנק IOTA – למה אתה צריך כזה?

כשאתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים מבורסה מרכזית (כלומר בינאנס, ביטרקס וכו ‘), אתה נותן אמון במישהו אחר – הבורסה הריכוזית.

פירוש הדבר שכאשר אתה מפקיד כספים, אתה סומך שהבורסה תגן עליהם. הסיכון הגדול ביותר של אמון בחברה המשתמשת בשרתים מרכזיים הוא שאם הם נפרצים, כל בסיס הנתונים נמצא בסיכון.

למרבה הצער, מאז שנוצר הביטקוין בשנת 2009, היו המון המון פריצות.

בשנת 2016, בורסת המטבעות הגדולה של Bitfinex פרצה לשרתיה, מה שאיפשר לעבריינים לגנוב יותר מ -120,000 BTC. אז זה הסתכם ב -72 מיליון דולר.

טבלת מחירים של Bitfinex

בשנה שלאחר מכן נגנבה בבורסה בשם CoinDash יותר מ- 7 מיליון דולר. שוב, השרתים המרכזיים נפרצו, מה שאפשר להאקרים לגנוב כספים של אנשים אחרים.

אז, מה קורה אם חילופי דברים נפרצים והם גונבים לך את הכסף? לרוע המזל מבחינתך, אין כל ערובה שהבורסה תחזיר לך את זה. זו הסיבה לכך חשוב מאוד להעביר את המטבעות לארנק ה- IOTA שלך, הרחק מכל חילופי מרכזים.

אז עכשיו כשאתה יודע למה חשוב לעולם לא להשאיר מטבעות בבורסה, החלק הבא של מדריך הארנקים IOTA שלי הולך לדבר על הסוגים השונים של הארנקים שיש..


סוגים שונים של ארנקים

לפני שאדון בסוגי הארנקים השונים, חשוב לזכור כי IOTA הוא עדיין פרויקט חדש מאוד. המשמעות היא שכרגע אין להם ארנק שמתאים לכל סוג. עם זאת, ישנם המון ארנקים חדשים בפיתוח, כך שיש סיכוי טוב שלא תצטרכו לחכות יותר מדי זמן לפני שתקבלו את הארנק הרצוי..

ארנק IOTA

ארנק אינטרנט

ארנק אינטרנט הוא הארנק הכי פחות מאובטח בשוק וזה פשוט אומר שאתה יכול לגשת למטבעות שלך רק דרך דפדפן אינטרנט. למעשה, בדוגמה שנתתי קודם לכן בה נפרצו מרכזיות מרכזיות, זו דוגמה לארנק אינטרנט.

למרות שארנקי האינטרנט נמצאים בסיכון הגבוה ביותר, הם גם הנוחים ביותר. משמעות הדבר היא שאם אתה צריך לשלוח למישהו במהירות כמה כספים, עדיף להשתמש בארנק אינטרנט.

עם זאת, רק זכרו שעליכם לשמור רק כמויות קטנות של מטבעות IOTA בארנק האינטרנט, למקרה שמשהו רע יקרה.

באמצעות ארנק אינטרנט אתה גם מעביר את השליטה בכספים שלך למישהו אחר. זה כמו לתת למישהו שאינך מכיר לשמור על החסכונות שלך ואז לבקש ממנו לאפשר לך לגשת אליו כשאתה זקוק לו – אם יש לך כמות מטבעות IOTA שאתה לא מעוניין לאבד, זה בהחלט לא לא הדרך לאחסן אותם!

ארנק IOTA

ארנק נייד

כפי שהשם מרמז, ארנק נייד הוא כאשר אתה מחזיק את המטבעות שלך במכשיר הנייד שלך. ישנם כמה יתרונות בכך, אולם ישנם גם חסרונות.

ראשית, שליחה וקבלה של כספים נוחים מאוד. לא רק שיש לך גישה מיידית למטבעות שלך, אלא אתה יכול גם להשתמש בתכונות של סריקת QR. זה כמו ברקוד שסריקת הטלפון שלך, שיכול להמיר את הברקוד באופן אוטומטי לכתובת ארנק ייחודית.

לדוגמא, במקומות כמו יפן, שם יש כיום יותר מ 200,000 חנויות בעולם האמיתי שמקבלות תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול פשוט לסרוק את הטלפון שלך בקופה והכספים נשלחים לספק באופן אוטומטי.!

לעולם אל תשכח, אם מישהו מסוגל לגנוב את הטלפון שלך, הוא יוכל לגשת למטבעות שלך לפני שתזדמן לשחזר אותם במכשיר אחר. יתר על כן, מכשירים ניידים אינם מאובטחים ב 100% מפני תוכנות זדוניות או ווירוסים.

ארנק IOTA

ארנק שולחן עבודה

אפשרות מסוימת זו בטוחה מעט יותר מארנק נייד, אולם היא מעט פחות נוחה. בעיקרון, אתה מוריד את הארנק למחשב או למחשב הנייד שלך ואז לאחסן את המטבעות שלך במצב לא מקוון. הפעם היחידה בה הארנק זקוק לחיבור לאינטרנט היא כאשר אתה רוצה לשלוח כספים למישהו בפועל.

כאשר אתה משתמש בארנק שולחני מכובד, המפתחות הפרטיים שלך אינם מוחזקים על ידי כל שרתי צד ג ‘, כלומר רק לך יש גישה אליהם. יחד עם זאת, המשמעות היא גם שאם תמקם אותם במקום, המטבעות שלך ייעלמו לנצח!

באופן דומה לארנק נייד, המטבעות שלך נמצאים בסיכון במספר דרכים. לדוגמא, בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, הארנק שלך פגיע, במיוחד אם האקר מסוגל להדביק את המחשב הנייד שלך בוירוס או מפתח מפתח..

כמו כן, אם תשכח לגבות את הארנק והמכשיר שלך נשבר, אתה עלול לאבד את מטבעות ה- IOTA שלך. לעולם אל תיתן לאף אחד להשתמש במחשב הנייד שלך מבלי שאתה נוכח ואל תשאיר אותו ללא השגחה בחנות תיקונים!

ארנק IOTA

ארנק חומרה

במשפט אחד, ארנק חומרה מטבע קריפטוגרפי קרוב ככל האפשר לכספת בעולם האמיתי כפי שאתה הולך לקבל עבור מטבעות ה- IOTA שלך! בעיקרון, המטבעות שלך מוחזקים במצב לא מקוון בהתקן חומרה פיזי, כלומר הוא מחובר לשרת רק כאשר אתה מחבר אותו לחשמל..

כדי לאמת העברת כספים, יהיה עליך להזין את קוד הפין בארנק החומרה. גם אם היה נגנב לך הארנק, ההאקרים לא יוכלו לגשת למטבעות שלך. במקום זאת, תוכל לשחזר אותם באמצעות ביטוי לשחזור סיסמה שלך!

בניגוד לשאר סוגי הארנקים שציינתי, למעשה תצטרך לשלם עבור ארנק חומרה, אך אם אתה מחפש להחזיק מספר גדול של מטבעות, כדאי מאוד להשקיע.

אז עכשיו, כשאתה יודע על הסוגים השונים של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים, אני הולך לדון עכשיו בארנק ה- IOTA הטוב ביותר מבין ארנקי ה- IOTA הקיימים כיום.!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

ארנק IOTA – מה הכי טוב?

למרות שצוות IOTA החל לעבוד על הפרויקט שלהם בשנת 2015, עדיין יש רק כמה ארנקים לבחירה. להלן שלושה שאליהם תוכלו לגשת מייד.

ארנק GUI IOTA קל

ארנק ה- GUI IOTA הקל מושלם למתחילים מכיוון שהוא פשוט פשוט להתקנה.

האם אתה מחפש MAC של ארנק IOTA? אתה במזל! זה זמין להורדה ב- MAC, Windows ו- Linux. עם זאת, ארנק ה- IOTA המסוים הזה אינו תואם למכשירים ניידים.

יישום ארנק סלולרי IOTA

מבחינת אבטחה, אתה האדם היחיד שיש לו אי פעם גישה למפתחות הפרטיים שלך, כלומר הם אינם מאוחסנים על ידי צד שלישי.

כשתגדיר אותה לראשונה, תישאל אם ברצונך להתקין את הצומת המלא או את האור. אם אתה מתחיל ורק רוצה לשמור על דברים פשוטים ומאובטחים, עדיף לבחור צומת אור.

אם אתה אוהב את הצליל של ארנק IOTA זה, אתה יכול להוריד אותו מ האתר הזה.

נוסטלגיה ארנק IOTA קל

שוב, אם אתה מחפש ארנק IOTA מק, חלונות או לינוקס, יש לך מזל! ארנק ה- IOTA Light Nostalgia זמין להורדה במכשירי Windows, Mac ו- Linux, מה שהופך אותו לארנק IOTA לשולחן העבודה..

ידוע שיש לו תכונות אבטחה טובות מאוד, אולם הוא די מורכב לשימוש. לכן, אלא אם כן יש לך הבנה טובה של קידוד בסיסי, זה לא יכול להיות הארנק הטוב ביותר עבור IOTA.

נוסטלגיה ארנק IOTA קליל

אם אתה מסוגל להשתמש בנוסטלגיה, השימוש בה ייתן לך את הגישה המהירה ביותר לרשת IOTA, מה שהופך אותו למאוד נוח אם אתה צריך לבצע תשלומים מהירים.

בלחיצה על זה קישור, תוכל למצוא הוראות כיצד להגדיר אותו, כמו גם למצוא קישור להורדת ארנק IOTA היישר למכשיר שלך.

ארנק IOTA לאנדרואיד

הארנק הסופי ברשימה שלי הוא ארנק ה- IOTA הרשמי לאנדרואיד. זהו, כמובן, ארנק נייד, שמעניק לכם נוחות רבה בדרכים.

כל שעליכם לעשות הוא להוריד את האפליקציה הרשמית ותוכלו לשלוח, להחזיק או לקבל ארנק מטבעות IOTA לארנק. תכונות אחרות כוללות סורק QR, שער מטבע IOTA ל- Fiat וכלי סיסמא נוספים.

הארנק שוחרר רק לאחרונה, כלומר הוא עדיין בגרסת בטא. למרבה הצער, מכיוון שהארנק עדיין בימיו הראשונים, היו תלונות די רבות לגבי באגים.

ארנק IOTA BETA

אם אתה בר מזל מספיק שיש לך טלפון אנדרואיד, תוכל להוריד את הארנק הרשמי של IOTA עבור Android על ידי ביקור בחנות Google Play..

אני יודע מה אתה בטח חושב. האם זה זה? ובכן בשלב זה, אני חושש שכן. פלטפורמת ה- IOTA עדיין אינה מוצר מוגמר, כך שיעבור זמן מה עד שהכל יפעל.

אל דאגה, עם זאת, יש המון לבוא. לאחר מכן, נסתכל על כמה מארנקי ה- IOTA העומדים להשתחרר בעתיד.

(אגב, אם תרצה לקרוא את המדריך המלא שלי בנושא “מה זה IOTA?”, תוכל לגשת אליו באמצעות לחיצה כאן!)

ארנק IOTA – עולה ובא?

למרות שכמות ארנקי ה- IOTA הקיימת כרגע מוגבלת מאוד, ישנם כמה חדשים שנמצאים כעת בפיתוח. אם אתם מחפשים מקינטוש של ארנק IOTA, זה כולל גם אתכם! רשמתי שניים למטה שאני חושב שכדאי שתעקוב אחריהם.

ארנק טריניטי

ארנק הטריניטי מפותח על ידי סטודנט באוניברסיטת קולג ‘בלונדון (UCL) והוא צפוי להשתחרר בקרוב מאוד. על פי ההודעה האחרונה במרץ 2018, ארנק טריניטי יהיה הארנק הראשון וידידותי למשתמש שיצא לשוק..

יהיו הרבה תכונות זמינות, כולל מספר שפות, מצב בסיסי או מומחה ויכולת להדפיס ארנק נייר של IOTA.

פתק: ארנק נייר IOTA הוא דרך לשמור על מפתחות פרטיים במצב לא מקוון. במציאות, זה רק להדפיס אותם על פיסת נייר! רק זכור לשמור על ארנק נייר ה- IOTA שלך מאחר שהוא חשוף לנזקי אש וכו ‘- שקול לרבד אותו!

ארנק הטריניטי נמצא בשלבי פיתוח אחרונים וברגע שהושק הוא צפוי להשתחרר בכל סוגי המכשירים, כולל iOS!

ארנק נליום

נליום הוא עוד ארנק ידידותי למשתמש שנמצא בימים אלה בפיתוח. לאחר שהוא מוכן לשחרור, ארנק IOTA זה יהיה תואם הן ל- Android והן ל- iOS, מה שהופך אותו לארנק נייד בלבד. היתרון העיקרי בשימוש בארנק נליום הוא שהוא יהיה מושלם לחלוטין למתחילים.

יישום ארנק סלולרי Nelium

כשמדובר באבטחה, הזרעים הפרטיים שלך מוחזקים רק במכשיר הנייד שלך, ולכן הם לעולם לא נראים על ידי שרתי Nelium. יש ממשק משתמש נקי ויש גם אפשרות לסרוק קוד QR, מה שמקל מאוד על העברת כספים

אם אתה רוצה מידע נוסף על ארנק ה- IOTA המסוים הזה או שאתה רוצה לדעת מתי הוא אמור לשחרור, לחץ על הקישור כאן!

ספר חשבונות ננו S IOTA

שמרתי את המיטב עד האחרון! באפריל 2018 הודיע ​​צוות IOTA כי בקרוב המטבע הקריפטוגרפי שלהם יהיה תואם לארנק Ledger Nano S!

Ledger הוא ארנק חומרה, שאם אתה זוכר מקודם במדריך שלי, הוא קרוב לכספת כפי שתקבל. זו תהיה הדרך הבטוחה ביותר לאחסן את מטבעות ה- IOTA שלך, שכן גם אם נגנב לך ארנק החומרה שלך, אתה עדיין יכול לקבל גישה לכספים שלך.

חשוב לזכור כי עליך לרכוש רק את Ledger Nano S מהאתר הרשמי, אליו ניתן לגשת לחיצה על קישור זה.

אם זה הארנק שאתה מעוניין בו, המשך לבדוק אם קיימים עדכונים. ברגע שזה הופך להיות תואם, זה יעלה לך בסביבות 90 אירו.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיכום

אז הנה לך! אם קראת את מדריך הארנקים IOTA שלי מההתחלה ועד הסוף, עכשיו אתה אמור להבין היטב את סוגי הארנקים השונים.

באילו ארנקים אתה משתמש בדרך כלל? האם אתה אוהב את הצליל של נייר IOTA?

כדאי שיהיה לך מושג טוב על שלושת ארנקי ה- IOTA הקיימים כרגע. האם מישהו מהם נשמע לך טוב? אני יודע שזה באמת מוגבל כרגע, אבל הדבר הטוב הוא שיש כרגע כמה ארנקים מגניבים.

טבלה: היתרונות והחסרונות של לדג’ר ננו X ושל טרזור ​​דגם T.

אני מאוד אוהב את הצליל של הארנק Ledger Nano S IOTA, שכן הוא המקום הבטוח ביותר לאחסון המטבעות שלך!

ספר לי את מחשבותיך על הארנקים שסקרתי, כמו גם את כל ההתנסויות שחווית איתם!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map