חיזוי מחיר ל- IOTA 2021 ומעבר: למה לצפות?

17 הייתה שנה נהדרת עבור הרוב המכריע של המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל IOTA. IOTA סיפקה החזר השקעה של יותר מ- 12500% בפחות מ- 6 חודשים. עם זאת, השאלה שעומדת בראשם של כולם היא, כיצד נראה העתיד ומה תחזית מחיר ה- IOTA?

למרות שכמעט בלתי אפשרי לדעת את עתידה של מטבע כלשהו של מטבעות קריפטוגרפיים, היום אשתף אתכם בכמה מחיזויי המחירים המובילים של IOTA. אעסוק הן בחיזוי מטבעות IOTA לטווח הקצר והן לטווח הארוך, ואעביר אתכם באמצעות תחזיות שנעשו בשיטות שונות.

אז בסוף המדריך הזה תוכלו לדעת את חיזוי המחירים הגבוה ביותר ב- IOTA 2021 ומדוע IOTA עשויה להיות השקעה טובה או גרועה..

במקביל לשים לב לתחזיות, עליכם לקחת חוות דעת של יועץ פיננסי לפני שתקבלו את החלטת ההשקעה.

השורה התחתונה של הקריפטו של IOTA

לפני שקפץ לרשימת חיזוי המחירים של IOTA 2021, הרשה לי להסביר בקצרה מהו מטבע ה- IOTA.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

IOTA, שנוצר בשנת 2015, הוא מטבע קריפטוגרפי המיועד לאינטרנט של הדברים (IoT). מכשירי בית חכם, כמו Amazon Echo או Google Assistant, הם אחת הדוגמאות הפופולריות ביותר ל- IoT.

במילים פשוטות, IoT פירושו מכשירים המתקשרים זה עם זה באמצעות חיישנים ואינטרנט. מטבע ה- IOTA נועד להפוך את התקשורת בין מכשירי ה- IoT לאבטחים וחלקים יותר.

מטבע IOTA הוא ייחודי למדי כאשר משווים אותו למטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין ואת’ריום. כך:

  • בעוד שרוב המטבעות הקריפטוגרפיים משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין, IOTA משתמשת בהמצאת פרוטוקול חדשה בשם ‘סבך’.
  • Bitcoin ו- Ethereum מתמודדים עם בעיות מדרגיות בגלל מהירויות העסקה הנמוכות שלהם. ובכן, זה לא המקרה עם IOTA. למעשה, מהירות עסקת הרשת עולה ככל שמספר משתמשי ה- IOTA גדל. לפיכך, IOTA מבטיחה מדרגיות אינסופית.
  • אם אי פעם ביצעת עסקה בביטקוין, היית נתקל בבעיית עמלות העסקה הגבוהות. האם אתה יכול לנחש את עמלות העסקה במקרה של IOTA? אֶפֶס! זה הופך את IOTA למטבע הדיגיטלי הראשון עם עמלות אפס.

אלה כמה מהנכסים הייחודיים שהפכו את IOTA לפופולרית בקרב משקיעים. נכון לעכשיו זהו המטבע הקריפטוגרפי היקר ביותר ב- 31, עם שווי שוק של 1.3 מיליארד דולר.

עכשיו, בואו נמשיך ונסתכל על חיזוי המחירים הגבוה ביותר ב- IOTA 2021.

חיזוי מחיר IOTA 2021

כידוע, שוק הקריפטו יכול לראות שינויים עצומים תוך מספר דקות, מה שהופך אותו לבלתי צפוי מאוד. עם זאת, ישנם כמה גורמים בסיסיים שיכולים להשפיע על המחירים של כל מטבע קריפטוגרפי.

לכן, בסעיפים הבאים על חיזוי מטבעות IOTA, נבחן כיצד שיטות שונות משתמשות בגורמים שונים כדי לחזות מחירים עתידיים.


ניתוח טכני

לפני שתתחיל לתהות מה זה ניתוח טכני, הרשה לי להסביר לך את זה. ניתוח טכני מתבצע באמצעות פיסת תוכנה המנבאת את המחירים העתידיים של מטבע קריפטוגרפי על סמך שני גורמים בלבד:

  • מגמות מחירים היסטוריות
  • מגמות נפח היסטוריות

זה לא לוקח בחשבון גורמים כגון צוות, טכנולוגיה, תרחיש השוק הנוכחי וכו ‘. ישנם מספר אתרים שמבצעים ניתוח טכני לחיזוי מטבעות IOTA. בואו נסתכל על כמה מהם.

Walletinvestor.com הוא אתר אחד ששיתף חיזוי מחיר מטבע IOTA למשך שנה, ומנבא שהמחיר יהיה סביב $ 0,3.

כפי שניתן לראות בתצלום המצוין למטה, תחזית זו מצביעה על כך ש- IOTA עשוי לתת תשואות שליליות מאוד בשנת 2021.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

מומחים

ישנם כמה “מומחים” בתעשייה שלדעותיהם יכולה להיות השפעה רצינית על מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים. אחד ממה שמכונה “מומחים” הוא ג’ון מקאפי, שאני בטוח שהייתם שומעים עליו אם תעקבו אחר שוק הקריפטוגרפים באופן קבוע.

למרבה הצער, IOTA לא נמנה עם המועדפים על ג’ון מקאפי, במיוחד לאחר הידיעה על שיתוף הפעולה שלהם עם מיקרוסופט. הוא אמנם לא נתן חיזוי מדויק של מחיר ה- IOTA, אך הוא מציין כי צמיחתו תאט ל -10% בשנה..

חיזוי מחיר ל- IOTA מאת ג'ון מקאפי

שם פופולרי מאוד בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים הוא זה של ילד הפלא – ויטאליק בוטרין (מייסד את’ריום). הוא די דיבר בביקורתו כלפי IOTA בגלל העובדה שהוא משתמש בסבך במקום בבלוקצ’יין.

הוא מאמין כי סבך אינו הטכנולוגיה המתאימה למטבעות קריפטוגרפיים, כפי שניתן לראות בתמונה למטה:

חיזוי מחיר ל- IOTA מאת דייוויד סונסטבו

מקורות אחרים

ישנם מקורות אחרים ששיתפו את חיזוי המחירים של IOTA 2019 ואת השנים שלאחר מכן, בהתבסס על גורמים כמו מגמות עבר, צוות, יתרונות טכנולוגיים ורגשות השוק..

אתר אחד כזה הוא smartereum.com אשר התחזית לשנה נקבעה על 11 דולר לפני כמה שנים. הם אופטימיים למדי לגבי עתידה של IOTA בגלל ההתפתחות המתמשכת בטכנולוגיה הבסיסית של IOTA על ידי הצוות שלה.

מקור אחר, שיוצא בקביעות עם תחזיות מטבעות קריפטוגרפיים, הוא profitconfidential.com. תחזית ה- IOTA שלהם לשנת 2019 עמדה על 4.98 דולר. יש להם תחזית אופטימית לגבי IOTA מכיוון שהיא מפגישה שתי טכנולוגיות מבוקשות – האינטרנט של הדברים והקריפטו.

כפי שאתה יכול לראות, שתי התחזיות הללו ציפו מ- IOTA לתת תשואות חיוביות אך לחזות סכומים שונים. עם זאת, אף אחד מהם לא היה קרוב לאמת מכיוון שמחיר ה- IOTA צנח משמעותית בשנת 2019 והוא 0.45 דולר בשנת 2021. בהתבסס על מקורות שונים, מחיר ה- IOTA עשוי לרדת מעט השנה, אולם בהחלט לא משמעותי כמו בשנת 2018..

אז אלה היו מהמקורות הטובים ביותר לחיזוי מחיר IOTA שיכולתי למצוא. אתה צריך לקחת מבט מציאותי כאשר אתה עובר את תחזיות המחיר האלה. בסופו של יום, אף אחד לא באמת יודע איך נראה העתיד.

עכשיו, בואו נמשיך לבדוק את התחזית למחיר IOTA 2021 ואילך.

מחיר חיזוי IOTA לטווח ארוך

חשוב לבחון את הפוטנציאל לטווח הארוך של מרבית ההשקעות, וכך גם לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. רק מטבעות קריפטוגרפיים מוצקים ביסודם יכולים לשרוד בשוק בטווח הארוך.

להלן כמה מהתחזיות המובילות של IOTA 2021 ואילך.

ניתוח טכני

אתה כבר יודע למה הכוונה בניתוח טכני, אז מאפשר להגיע ישירות לתחזיות IOTA לטווח הארוך.

בדומה לחיזוי מחיר IOTA 2021, Walletinvestor.com נותן גם חיזוי מחיר ל- IOTA למשך 5 שנים. על פי תחזית זו, מחיר ה- IOTA צפוי להישאר 0.000001 דולר. אם תחזית זו נכונה, זה מספק למשקיעים הפסד עצום של השקעה בחמש השנים הבאות.

Tradingbeasts.com הוא אתר נוסף אשר מעדכן באופן קבוע תחזיות IOTA על סמך הנתונים ההיסטוריים. לטענתם, תחזית מחיר ה- IOTA 2021 משתנה בין מינימום של 0.73 דולר למקסימום של 1.03 דולר.

כפי שאתה יכול לראות, נראה כי לשני האתרים הללו יש השקפות שונות לטווח הארוך על IOTA.

בעוד ששני המקורות הללו נותנים תחזיות שונות מאוד לטווח הארוך, יתכן שהם לא בהכרח יתגשמו. מטבעות קריפטוגרפיים כפופים לגורמים רבים בטווח הארוך, חלקם עשויים להיות בשליטתם, כגון תקנות ממשלתיות.

אין הרבה מידע על מה המומחים חושבים על IOTA בטווח הארוך. לכן, אנא עיין בתחזיות המחירים של IOTA לשנת 2021 אם אתם מחפשים חוות דעת של מומחה.

מקורות אחרים

Smartereum.com נותן גם תחזית מחיר של IOTA לטווח הארוך. לטענתם, מחיר ה- IOTA יכול להיות סביב 38 דולר בחמש שנים.

עכשיו זה אולי נשמע מלהיב ביותר, אולם אתה צריך לראות זאת מנקודת מבט ריאלית. נתון זה יכול להיות אפשרי, אך יש סיכוי שווה שזה לא יקרה.

אלה כמה מהתחזיות המובילות של IOTA לטווח הארוך. אך קשה לומר אם IOTA היא השקעה טובה או השקעה גרועה. עם זאת, אסביר כעת כמה היבטים בסיסיים שעשויים לתת לך בהירות רבה יותר בנוגע ל- IOTA.

האם IOTA היא השקעה טובה?

זו שאלה קשה מאוד, ולא רק עבור IOTA, אלא עבור כל מטבע קריפטוגרפי באופן כללי.

שוק המטבעות הצומח צמח משווי שוק של 20 מיליארד דולר בלבד בתחילת 2017, ליותר מ -700 מיליארד דולר בינואר 2018. השוק התרסק אז לכ -250 מיליארד דולר באפריל 2018. זה רק מראה עד כמה השוק הזה לא יכול להיות צפוי..

אז במקום לחזות מחיר, אני חושב שעדיף לחלוק כמה מהגורמים העלולים להגדיל את ערך ה- IOTA..

שותפויות

המטרה הסופית לכל מטבע קריפטוגרפי היא להתקבל ולנצל אותו ליישומים בעולם האמיתי. IOTA כבר נקטה צעדים בכיוון זה.

IOTA פיתחה שותפויות עם חברות ענק כמו סיסקו, סמסונג ופולקסווגן, שכולן בודקות את הטכנולוגיה שלה. היא גם עובדת עם עיריית טייפה בכדי לתת תעודות זהות מבוססות סבך לאזרחיה.

שותפות IOTA עם POC לניהול פסולת בעיריית טייפה

פוטנציאל האינטרנט של הדברים (IoT)

הרבה קורה כבר בענף ה- IoT, והוא צפוי רק לגדול. הוצאות B2B על טכנולוגיות, אפליקציות ופתרונות IoT יגיעו € 250 ב ‘ (267 מיליארד דולר) עד שנת 2021.

אז מטבע IOTA מכוון בעצם לתעשייה שיש לה פוטנציאל עצום. אם היא תוכל לפתח את המוצר המושלם לתעשייה זו, צפוי לה עתיד מזהיר.

טֶכנוֹלוֹגִיָה

בתקופה בה מטבעות קריפטוגרפיים מבוססי בלוקצ’יין נאבקים בסוגיות הקשורות לעמלות העסקה ולהרחבה, IOTA פיתחה אלטרנטיבה טובה..

באמצעות טכנולוגיית Tangle, IOTA נועד להיות מדרגי לאין ערוך. לא זו בלבד, אלא ש- IOTA גובה אגרות עסקה אפס בגין עסקאות שבוצעו ברשת שלה. זה דבר שלא ניתן היה לשמוע עליו בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים.

אז אחת הסיבות לכך ש- IOTA עשויה לעלות בערכה היא משום שהיא מציעה טכנולוגיה שונה מאוד אך מעולה.

מערכת אקולוגית

IOTA עבדה למען יצירת קהילה דינמית סביבו. הם השיקו את מערכת אקולוגית של IOTA בפברואר 2018 כדי להאיץ את פיתוח הטכנולוגיה והאימוץ של IOTA.

בהתבסס על גורמים אלה, ל- IOTA יכול להיות עתיד מזהיר. עם זאת, ישנם כמה היבטים שעלולים להשפיע לרעה על עתידו. בואו נסתכל על כמה מהם, נכון?

מדוע IOTA יכולה להיות השקעה גרועה?

עבודה בעיצומה

Tangle, הטכנולוגיה העומדת מאחורי IOTA, נמצאת עדיין בשלבי התפתחות מוקדמים מאוד. הצוות הבטיח למשקיעים שלו הרבה בנוגע לטכנולוגיה, אך נצטרך לראות האם הצוות יכול להגשים אותם.

כמה חששות כבר הועלו בנוגע לטכנולוגיית Tangle, כאשר אחת מהן היא שהיא אולי לא תוכל לשמור את סדר העסקאות כראוי..

אלא אם כן IOTA תצליח להתגבר על אתגרים אלה, היא לא תהיה מוכנה לאימוץ המוני. זה מטיל צל על כמה מתחזיות המחירים החיוביות של IOTA עליהם דיברנו קודם.

זמינות

שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים, IOTA זמין רק בבורסות מעט מטבעות קריפטוגרפיים. הוא חסר בכמה מהבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה כמו ביטרקס ופולוניקס.

כדי להגיע למספר המשקיעים המרבי, על IOTA להיות רשומה בבורסות פופולריות אלה.

תַחֲרוּת

מטבעות קריפטוגרפיים קרובים כמו IOT Chain, המשתמשים באותה טכנולוגיה ומכוונים לאותו קהל כמו IOTA, עלולים להפוך בסופו של דבר לאיום על IOTA. לכן חשוב שתשגיחו על תחרות כמו שרשרת IOT אם החלטתם להשקיע.

שוק הקריפטוגרפים עדיין צעיר ולכן קשה לראות אילו פרויקטים ישרדו בטווח הארוך. הכל תלוי בערך הטכנולוגיה, כמו גם בשותפויות שהפרויקט מפתח. כמו כן, יכול להיות שמתפתח כרגע פרויקט שמוכן לתפוס את מקומו של IOTA. לכן, עליכם לשמור על תחרות חזקה.

בהתחשב בכל הגורמים הנ”ל, נראה כי IOTA היא אפשרות השקעה טובה. עם זאת, אי אפשר לומר דבר בוודאות על מחירו העתידי.

מילים אחרונות

אז, עכשיו אתה יודע מה התחזית הטובה ביותר למחיר IOTA הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. שיתפתי תחזיות IOTA המשתמשות בשיטות שונות לחיזוי המחיר, כגון ניתוח טכני, חוות דעת מומחים ומקורות אחרים (לא כל כך אמינים).

אתה יודע גם כמה מהסיבות מדוע IOTA יכולה להיות השקעה טובה או גרועה.

כפי שציינתי בעבר, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא תנודתי ביותר ולכן עליכם להשקיע רק כסף שאינכם חוששים להפסיד. מומלץ גם להתייעץ עם מומחה פיננסי לפני שתשקול להשקיע ב- IOTA.

אז מה אתה חושב על העתיד של IOTA? האם אתה חושב שהמחיר יעלה או יירד? נשמח לשמוע את מחשבותיך, אז אנא יידע אותנו בתגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map