טיטניום ICO: סקירה מלאה על טיטניום בלוקצ’יין

עדכון חשוב (2018.05.31): ב- 29 במאי 2018 הודיעה נציבות ניירות ערך (SEC) על קבלת צו בית משפט המפסיק את פעילות טיטניום ומקפיא נכסי חירום.

רוברט כהן, ראש יחידת הסייבר של אגף האכיפה של ה- SEC, התייחס ל- ICO טיטניום: “ICO זה התבסס על בליץ שיווקי ברשתות חברתיות שלטענתו הוליך שולל משקיעים בטענות בדיוניות בלבד של לקוחות פוטנציאליים עסקיים..“אז למה, על המשקיעים להיות זהירים ביותר כאשר לוקחים בחשבון טיטניום כהשקעה.

עם זאת, אם אתה מעוניין ללמוד על ICO טיטניום, קרא את המאמר שלהלן.

__________________

תן לי לנחש, שמעת אנשים מדברים על הבלוקצ’יין טיטניום ועל מטבע ה- TBAR שלו, אבל אתה לא יודע במה מדובר? ובכן הגעת למקום הנכון כיוון שאני אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת!

אגב, האם ידעת שמטבע הטיטניום היה נקרא בעבר BAR, אבל עכשיו הוא נקרא TBAR בגלל פריצה שקרתה? אל תדאג – אסביר הכל אחר כך!

במדריך הבלוקצ’יין המלא שלי של טיטניום אני הולך להסביר מהו הפרויקט, הצוות שעומד מאחוריו ומה הם מקווים להשיג. לאחר מכן, אני אסתכל על מה שקרה מאז ICO טיטניום ומה מתוכנן לעתידו.

בסוף קריאת המדריך שלי מההתחלה ועד הסוף, יהיה לך את כל המידע שאתה צריך כדי להחליט אם אתה חושב שזה פרויקט טוב, והכי חשוב, השקעה טובה.

אז למה אתה מחכה? נתחיל בבדיקה במה מדובר בפרויקט טיטניום!

מה זה טיטניום?

המסע בטיטניום החל בתחילת 2018 כאשר הפרויקט גייס 35 מיליון דולר מרשימים ב- ICO שלהם. ה- ICO של טיטניום לא רק הצליח טוב כלכלית, אלא גם קיבל הסמכה מארגונים מבוססים היטב דן ובראדסטריט (ניתוח נתונים) ולשכת העסקים הטובים יותר (דירוגי אמון לא למטרות רווח).

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מטרתם העיקרית אופפת את המושג “תשתית כשירות”, או בקיצור IaaS. IaaS הוא שירות המספק דברים כמו שרתים, נתבים, חומות אש ומתגים.

טיטניום טוענים שמכיוון שמחירי רוחב הפס הם עכשיו כל כך הרבה יותר זולים מבעבר, כיום זול יותר עבור חברות להשכיר או להשכיר שירותים אלה, במקום לקנות שירותים משלהם. ככאלה, שירותי תשתית אלה יכולים כעת להיות מנוהלים על ידי צד שלישי כגון טיטניום.

טיטניום תתמקד גם בתעשיית “פלטפורמה כשירות”, שהיא שירות שרתים משותף המוצע על ידי חברות גדולות כמו GoDaddy או Amazon Web Services. בעיקרו של דבר, פלטפורמות אלה מקלות על מפתחים להריץ את הקוד שלהם, במקום לדאוג לטכנולוגיה התומכת.


שני הפרויקטים הללו (המכונים TBIS – שירות תשתית בלוקצ’יין טיטניום) יוקמו על גבי בלוקצ’יין את’ריום. בואו נגלה כיצד זה יכול להועיל לחברה.

טיטניום ICO מבוזר

במה שונה הבלוקצ’יין של טיטניום?

נקודת המכירה העיקרית של בלוקצ’יין טיטניום ביחס למתחרות כמו אמזון שירותי אינטרנט היא שהרשת כולה תהיה מבוזרת. זה חשוב מכיוון שהתקיים לאחרונה עניין תקשורתי במשהו שנקרא “ניטרליות נטו”.

ניטרליות רשת היא הרעיון שהאינטרנט צריך להיות שווה לכולם ושלא צריך להעדיף תוכן על סמך מי שמעביר אותו. לדוגמא, יש אמונות כי חברות גדולות כמו אמזון, פייסבוק ויוטיוב כולן עדיפות על פני מהירויות האינטרנט, כלומר המשתמשים יקבלו חיבור איכותי יותר עם אתרים אלה על פני קטנים יותר..

על ידי ביסוס הפלטפורמה מבוססת הענן שלהם על גבי בלוקצ’יין האת’ריום המבוזר, לאף רשות אחת לא תהיה שליטה על זה, כלומר בעיות ניטרליות נטו יהיו נחלת העבר..

טכנולוגיית הבלוקצ’יין תציע גם יתרונות רבים אחרים למשתמש הקצה, אותם אסביר בהמשך.

לטענת המפתחים בטיטניום, פלטפורמת הענן תהיה זמינה 99.9% מהזמן, כלומר זמן ההשבתה הצפוי הוא כמעט אפס. מצד שני, שרתים ריכוזיים המשמשים את שירותי האינטרנט של אמזון ותכלת הרקיע סובלים מהפסקות כל הזמן, כאשר אלה שסומכים עליהם יצטרכו להמתין עד לתיקונם..

בעיה נוספת בשימוש בשרתים מרכזיים עבור פרוטוקולי IaaS ו- PaaS היא שהם פגיעים להתקפות פריצה. לדוגמה, בשנת 2016, אובר הודתה כי נפרץ חשבון אמזון שירותי האינטרנט שלה, מה שאפשר לפושעים לגשת ליותר מ -57 מיליון פרטי נהג. לאחר מכן, שנה לאחר מכן, הגישו האקרים לשרתים של חשבון בבעלות טסלה, אשר השתמשו בהם כדי לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.!

מכיוון שפלטפורמת הטיטניום המבוזרת משתמשת באלפי צמתים, הרשת כמעט אינה משתנה לפריצות. פירוש הדבר שכדי שפרצה תצליח, יהיה צורך לפרוץ כל צומת אחד במערכת, וזה כמעט בלתי אפשרי!

כל התכונות והיתרונות הללו אפשרו ל- ICO טיטניום להגיע ליעד המימון שלו! עכשיו שאתה יודע מה הפרויקט עושה וכיצד הוא שונה מכל דבר אחר בשוק, אני אסתכל עכשיו על צוות טיטניום.

מי עומד מאחורי ICO טיטניום?

את פרויקט טיטניום מוביל המנכ”ל מייקל סטולייר, שעל פי פרופיל הלינקדאין שלו, הוא בעל ניסיון מסחרי של כמעט 20 שנה בענף ניהול הארגון, כולל תפקיד בכיר ב- HP.

בנוסף לכך, הוא גם מנהל ומייסד חברת שירותי תשתיות מסורתית, בשם EHI-INSM. החברה מצהירה על קהל הלקוחות שלה לכלול את וולט דיסני ו- IBM.

מתחת למנכ”ל יש צוות של אנשים יצירתיים ומנוסים במיוחד, הכוללים מומחים ממגוון תעשיות, כולל טכנולוגיית בלוקצ’יין, הנדסת מערכות ועסקים..

לוח ICO טיטניום

מלבד המידע הקיים באתר הרשמי של טיטניום ובפרופילים שלהם בהתאמה אישית, עדיין לא ברור אם מישהו מחברי הצוות הבכיר היה מעורב בפרויקט בלוקצ’יין לפני כן.

עם זאת, עכשיו אני הולך לבדוק מה קרה מאז ICO טיטניום!

מה קרה מאז ICO טיטניום?

לאחר סיום ה- ICO של טיטניום הדברים לא התחילו טוב. הסיבה לכך היא שבפברואר 2018 הצוות הודיע ​​כי הארנקים שלהם נפרצו, כשהפושעים גנבו יותר מ -16 מיליון מטבעות טיטניום. אז, מטבע הקריפטוגרפיה טיטניום נקרא BAR והיה היצע כולל של 60 מיליון, כלומר ההאקרים הצליחו לברוח עם יותר מ -25% מכלל ההיצע.!

בתחילה היו השערות כי הפריצה עשויה היה להיות עבודה פנימית של אחד מחברי הצוות, אולם טיטניום תיקן מאז את הבעיה. הם עשו זאת על ידי יצירת אסימון חלופי, שפירושו אסימון ה- BAR הוחלף באסימון ה- TBAR. הם שלחו את אסימון ה- TBAR לכל מחזיקי ה- BAR לפני פריצה.

כפרויקט חדש יחסית, אסימון ה- TBAR זמין רק במספר מרכזיות, אם כי בדרך כלל זה לוקח זמן לבנות. זה כולל את האהובים HitBTC, Tidex ו- Fatbtc.

כאשר מטבע הטיטניום (BAR) נרשם לראשונה בבורסה, ערך שלו הוכפל מ -1 דולר ל -4 דולר. לאחר מכן, היא צנחה בהתמדה לסביבות 1.20 דולר. אולם, הפריצה הגיעה, והורידה את המחיר לאפס כמעט.

לאחר הוצאת הפיתרון, הוצגה TBAR במחירים של סביב $ 0.20. ב- 8 באפריל 2018, TBAR הגיעה למחיר ה- ATH (בכל הזמנים) של 0.52 $, אולם מאז ירדה למחיר נוכחי של 0.30 $..

לכן, היא עדיין לא ממש החזירה את עצמה למחיר ה- ICO שלה, אך היא מתקדמת בהתמדה.

בסופו של דבר, הבלוקצ’יין של טיטניום עדיין בימיו הראשונים, אז אני הולך לדבר על מה הצוות תכנן לעתיד..

מה קורה אחר כך?

על פי מפת הדרכים של טיטניום (שאפשר לראות כאן), הצוות מתכנן להגיע למגוון אבני דרך בפרויקט בשנת 2018 ואילך. לאורך מאי ויוני 2018 תתקיים בדיקה פרטית של פרוטוקולי IaaS ו- PaaS, שיאפשרו למפתחים להתחיל את הדברים..

מפת דרכים של ICO טיטניום

לאחר מכן, השלב הבא יהיה שחרור הבלוקצ’יין שלהם, כאשר גרסת בטא מתוכננת לחודש יולי 2018. באותו חודש מתוכננת גם גרסת בטא לארנק טיטניום..

אבן הדרך הגדולה הבאה עליה יעבוד הצוות היא פלטפורמת ה- ICO של טיטניום. זה יאפשר לארגוני קריפטו חדשים לגייס כספים על גבי פרוטוקול טיטניום. במפת הדרכים נאמר כי הפיתוח של פלטפורמת ICO Titanium יסתיים בסוף 2018.

זה יהיה דומה למה שמציעים Ethereum ואסימון ה- ERC-20 שלהם, אולם טיטניום טוענים כי הדרישות שלהם יהיו קפדניות מאוד, כלומר הם יצטרכו לוודא שחברת הצפנה החדשה היא לגיטימית לפני שהם יאפשרו להם להקים ICO.

בתחילת 2021, המהדורה הגדולה הבאה של הפרויקט תהיה הבורסה המבוזרת שלה, שהיא מכנה VORDEX. זה יאפשר לאנשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מבלי להשתמש בצד ג ‘, שהיא השיטה הנפוצה ביותר כיום.

באפריל 2021 צפויה ההשקה הרשמית של פלטפורמת הטיטניום הציבורית, ואחריה שחרור מוחלט של MainNet לקראת סוף שנת 2021. כפי שאתה יכול לראות, לצוות יש המון המון יעדים לפגוע, אז אם אתה חושב על בהשקעה, חשוב מאוד שתבדוק באופן קבוע את התקדמותם!

אז, עכשיו, כשתדעו מה היזמים מתכננים להשיג בשנתיים הקרובות, החלק האחרון במדריך ה- ICO של טיטניום שלי יסכם את היתרונות והחסרונות של הפרויקט.!

לסיכום: מקצוענים & חסרונות של טיטניום

יתרונות

 • תשתית שירותים מבוזרת ראשונה שמאתגרת את שירותי האינטרנט של אמזון
 • זמן שרת זמן של 9%
 • כמעט בלתי אפשרי לפרוץ את התשתית
 • צוות חזק
 • שחרור בורסה מבוזרת
 • ניתן גם לבצע ICOs מטיטניום

חסרונות

 • עדיין לא מוצר עובד – דרך ארוכה
 • אסימונים נגנבו זמן לא רב לאחר ה- ICO של טיטניום
 • תחרות עזה מצד ארגוני מיליארדי דולרים
 • מטבע טיטניום נרשם רק בבורסות בודדות – מחזורי מסחר נמוכים מאוד
 • נייר לבן אינו זמין באתר בעת כתיבת שורות אלה
 • מעט מאוד מידע על התקדמות הצוות

סיכום

זה סוף הביקורת שלי על טיטניום ICO! הפרויקט עדיין בימיו הראשונים, כך שכרגע הכל נוגע להתפתחות עתידית. עם זאת, אני מקווה שיש לך הבנה טובה יותר של מה הצוות מתכנן לעשות ואיך הם ישיגו זאת.

מה דעתך על ניסיונם לפתור את נושאי ניטרליות הרשת באמצעות ביזור? אני חושב שזה רעיון נהדר שבקרוב יהפוך פופולרי מאוד בקרב אנשים, מכיוון שהאינטרנט צריך להיות שווה והוגן לחלוטין לכולם!

המבחן האמיתי לטיטניום יהיה אם וכאשר הם יצליחו לעמוד ביעדי מפת הדרכים שלהם. אתה חושב שהם יעשו זאת ואם כן, אתה מתכוון להשקיע? אשמח לדעת, אז השאירו לי תגובה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map