מהו ICO? הבנת הנפקות מטבע ראשוניות

עולם הפיננסים עבר גָדוֹל שינויים לאחרונה. אחד השינויים הגדולים ביותר בשנתיים האחרונות היה הכנסת הנפקות המטבע הראשוניות (ICO). אין זה מפתיע שאחת השאלות הפופולריות ביותר במרחב הצפנה בשנה האחרונה הייתה ‘מה זה ICO?’.

אמנם אתה מכיר כמה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין ו את’ריום, אולי אתה לא מכיר כל כך ICOs.

לפני שנכנס לפרטים אודות ICOs, עלי לוודא שיש לך הבנה הוגנת של הטכנולוגיה מאחורי ICOs – חסימות ו חוזים חכמים. אם אתה כבר בטוח בהבנתך את שתי הטכנולוגיות הללו, אל תהסס לדלג ל”הרעיון של ICO”.

אם הגעת לכאן כדי לקרוא על ICO מכיוון שאתה מתכנן להשקיע במטבע קריפטוגרפי, אנא זכור כי יש לעשות זאת רק ב חילופי אמינים!

אז בואו נתחיל!

מה זה ICO: Blockchains

בלוקצ’יין אינו ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר. מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים בבלוקצ’יין. במילים פשוטות, בלוק הוא קבוצת עסקאות. השרשרת היא קבוצת בלוקים המחוברים זה לזה. חבר את שתי המילים האלה, והנה לך – בלוקצ’יין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

כל הבלוקים הללו מקושרים יחד בצורת השרשרת מאגר מידע ציבורי. מאגר נתונים זה ציבורי בגלל הוא משותף עם מאות ואף אלפי מחשבים. אנו יכולים לחשוב על מחשבים אלה כשרתים עבור בלוקצ’יין / מסד הנתונים.

מהו ICO: כיצד פועלות יישומים מבוזרים.מקור: steemit

(מחשבים אלה נקראים צמתים).

כל שינוי שנעשה במסד הנתונים צריך להיות מאומת על ידי יותר מ -51% מהצמתים. אם הם לא אומתו, לא ניתן לבצע את השינוי. זה מקשה מאוד על פריצת מסד הנתונים מכיוון שתצטרך לפרוץ יותר מ -51% מהצמתים, והצמתים הם בדרך כלל בבעלות הרבה אנשים וחברות שונות..

אפקט זה נקרא ביזור – כלומר, מסד הנתונים אינו מאוחסן במקום אחד, אלא במקום בהרבה מקומות שונים.

כאשר אנו מדברים על “שינויים” במסד הנתונים, אלה הם עסקאות נתונים. במקרה של ביטקוין למשל, מדובר בעסקאות של ביטקוין – אנשים שמעבירים ביטקוין לאנשים אחרים.

(למידע נוסף על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, קרא את שלנו "הסביר בלוקצ’יין" להנחות.)

עכשיו, לפיסת הטכנולוגיה הבאה שמשתמשים בה ICO.

אסימונים & חוזים חכמים

העסקאות שקורות במסד הנתונים אינן מוגבלות רק ל עסקאות פיננסיות כמו אלה שבבלוקצ’יין של ביטקוין. במקום זאת, הם יכולים להיות כל דבר שיש לו ערך.

לדוגמא, ערך העסקה יכול להיות בית אוֹ נתח של חברה. כמובן, אינך יכול להציב פיזית בית או חלק של חברה על הבלוקצ’יין. במקום זאת, אתה צריך משהו שמייצג את ערך הבית או חלקו של החברה.

אסימונים

אני מברך אותך לעולם של אסימונים. אסימון נוצר כדי לייצג את הערך של משהו. לדוגמה – בית, חַשְׁמַל, זיכוי בחנות, אוֹ נתח של חברה.

אסימונים אלה לא יכולים להיות הוחל ישירות על הבלוקצ’יין, מכיוון שבלוק-צ’יינס בדרך כלל יכולים לעבד עסקאות של מטבע-מטבעות משלהם – כמו את’ר בבלוקצ’יין את’ריום וביטקוין בבלוקצ’יין של ביטקוין.

במקום זאת, האסימונים חייבים השתמש ביישום.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חוזים חכמים

היישומים בהם משתמשים אסימונים נקראים חוזים חכמים. עם זאת, הם פשוט נראים כמו חבורה של קוד. אז, כדי לשמש משתמשים רגילים, מפתחים יוצרים dApps (יישומים מבוזרים).

אתה יכול לחשוב על dApps כממשק שאתה רואה כשאתה משתמש באינסטגרם או בטוויטר, אבל מאחורי אינסטגרם וטוויטר יש סדרה של יישומים מקודדים. יישומים מקודדים אלה הם החוזים החכמים.

מהו ICO: חוזים חכמים.

חוזים חכמים אלה הם ייחודיים מסיבות רבות. סיבות אלה כוללות את הדברים הבאים:

 • הם יכולים לעבד עסקאות באופן אוטומטי;
 • העסקאות הן הופעל על ידי תנאים מסויימים שנכתבים בחוזה החכם;
 • דמיין את זה ככה: “כשפיטר משלם 100 אתרים לחוזה החכם, אז אסימון הבית של ג’ון נשלח לפיטר”.
 • הם משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין, כך שלא ניתן לשנות את תנאי החוזה החכם.
 • אז עכשיו אתה יודע על שתי חלקי הטכנולוגיה שהפכו את ICO להצלחה שהם היום. עכשיו, בואו נדבר על מה זה ICO!

  הרעיון של ICO

  ניתן להשוות בין ICO הנפקות. הנפקה היא הנפקה ראשונית – זהו מונח המשמש כאשר חברה משחררת לראשונה את מניותיה לשוק המניות. לפני כן, מניות החברה היו פרטיות ומניותיה לא היו זמינות לציבור. מכאן, הצעה ציבורית ראשונית. חשוב להבין את ההבדלים בין הנפקה למה זה ICO.

  כאשר חברות רושמות את עצמן בבורסה, אנשים וחברות אחרות שמעוניינות בחברות יכולות לעשות זאת לרכוש מניות בחברה במחיר מסוים.

  באמצעות המניות ניתן להצביע על פעולות ספציפיות שהחברה נוקטת מכיוון שהפכת לבעלים חלקיים של החברה! אם החברה מצליחה טוב, ערך המניות שלהם עולה באופן דומה, ותוכלו למכור אותם בשלב מאוחר יותר לרווח.

  מהו ICO: המושג ICO.

  ICOs אינם מסודרים ונקיים כמו הנפקות. ICO יכולים להיחשב כאמצעי למימון המונים.

  עם ICO, אתה מקבל אסימון. אסימונים אלה אינם מעניקים לך שום סמכות או בעלות לטווח הארוך על הפרויקט; הם בסך הכל אמצעי לפרויקט לגייס כספים.

  עם זאת, שוב, אם הפרויקט יצליח, ערך האסימון שלך עשוי לעלות. אז אתה יכול למכור את האסימון תמורת יותר מכפי שקנית אותו (אם תרצה, כלומר).

  איך עובדים ICO?

  כדי לפשט את מושג הליבה של ICO או להסביר מה טוב יותר ICO:

  מהו ICO: כיצד עובדים ICO.איך עובד ICO | מקור: cleveroad

  אם אתה רוצה להקים מטבע קריפטוגרפי משלך או dApp, תצטרך הרבה כסף. כדי להשיג את הכסף הזה, אתה יכול לנהל ICO. אם אנשים מעוניינים ב- ICO שלך וחושבים שהפרויקט טוב, הם יכולים לקנות את האסימון שלך במחיר מסוים.

  מחירים אלה נקבעים בדרך כלל אֶתֶר (ETH), עם זאת, כמה פרויקטים מקבלים יותר מקריפטוגרפיה אחת – בדרך כלל ביטקוין (BTC) ו- ליטקוין (LTC).

  כאשר אתה משקיע ב- ICO, אתה שולח את ה- ETH, BTC, LTC שלך, או כל מטבע שאתה רוצה לשלם בו, לחוזה החכם של ICO. חוזה חכם זה שולח אליכם את כמות האסימונים ששילמתם עליהם.

  בדרך כלל ישנן שתי סיבות עיקריות לרכישת אסימונים מ- ICO – ל- למכור את האסימון בעתיד במחיר גבוה יותר, ול השתמש באסימון למטרתו.

  אסימונים בדרך כלל מספקים למחזיקי האסימון הטבות, כמו עמלות מוזלות, חלק מהרווחים או תכונות פרמיום.

  ניתן להשתמש באסימונים מסוימים לרכישת דברים באפליקציית הפרויקט כאשר הוא נוצר – סוגים אלה של אסימונים ידועים כאסימוני שירות.

  כיצד יודעים המשקיעים באילו ICO להשקיע?

  רק בגלל שהרעיון טוב, זה לא אומר שהפרויקט יהיה טוב!

  רעיון יכול להיראות ממש טוב, אבל אז נכשל לחלוטין ברגע שהוא מגייס את הכספים. זה נכון, למרבה הצער. היו אפילו מקרים שבהם ICOs התבררו כהונאות מוחלטות! אז עכשיו, אחרי שאתה מבין מה זה ICO, ודא שכאשר אתה מבצע מחקר ICO, אתה נזהר.

  המשקיעים בדרך כלל ישימו לב לדברים הבאים:

  1. התחרות: האם יש לפרויקט מתחרים כלשהם? אם כן, מה הם עושים אחרת למתחרים שלהם?

  2. הקבוצה: מי הצוות שעובד על הפרויקט? האם יש להם רקע טוב ורלוונטי? האם עבדו בעבר על פרויקטים דומים?מהי ICO: מנהיגות Bitdegree.

  3. השימוש בכספים: איך הם הולכים להשתמש בכסף שהם מגייסים מה- ICO שלהם?מהו ICO: הקצאת תקציב Bitdegree.

  4. מפת הדרכים: מה הם מתכננים לעשות וכמה זמן זה יקח להם?מהו ICO: מפת הדרכים של Bitdegree.

  5. האסימונים: כמה אסימונים יהיו? מה המחיר של כל אסימון? כמה אסימונים יימכרו ב- ICO וכמה יישמרו עבור דברים אחרים?מהו ICO: הפצת אסימונים של Bitdegree.

  חלופה אחרת יכולה להיות שימוש אפליקציית שעון ICO. ישנם עסקים נפרדים שמקדישים את זמנם למחקר, סקירה, סיווג ולעקוב אחר חדשות השוק סביב ICOs שונים. יישום כזה הוא מטבע ראייה – זה מאפשר למשתמשים לעקוב אחר ביצועי ICO שונים ולפקח על ביצועי המטבע הקריפטוגרפי שלהם.

  מהו ICO: Coinview.

  זה הרבה שאלות, אני יודע. החדשות הטובות הן שאתה בדרך כלל יכול למצוא את רוב התשובות בתשובות שלהם נייר לבן! הדעות לגבי הפרויקט והביקורות חשובות. עם זאת, עליכם תמיד להקפיד לערוך מחקר משלכם בכדי לגבש את דעתכם. מידע רב באינטרנט יכול להיות לא מדויק או להתבסס על רגש!

  מהו ‘ספר לבן’?

  לדעת מה זה ICO חשוב כמעט כמו להבין מה זה נייר לבן. נייר לבן הוא מסמך ש מציג את הרעיון שה- ICO מגייס עבורו כסף. הוא מכיל הרבה יותר פרטים מהתיאורים שתמצאו באתר ה- ICO.

  תוכלו למצוא דברים כמו ארכיטקטורת מערכת, הצורך ברעיון שלהם (הבעיה שהיא פותרת וכו ‘), השימושים באסימון, נתוני שוק, ו תחזיות צמיחה.

  לעתים קרובות תראה רשימה של חברי צוות, משקיעים ויועצים. אמנם, בדרך כלל זה מוצג גם באתר עצמו.

  מהו ICO: אישור של הספר הלבן.

  כדי ש- ICO יהיה מוּצלָח, זה צריך טוב, לבן מלא עיתון. אם אי פעם תגלה ש- ICO פעיל אך אין לך נייר לבן, לא הייתי ממליץ לקנות ממנו אסימונים.

  מעט מאוד אנשים ירצו להשקיע בפרויקט שאין בו נייר לבן מחושב היטב.

  נייר לבן טוב יספק גם מידע על מה הכספים עתידים לשמש. המיקוד צריך להיות על הכספים המשמשים לצמיחת העסק ולא לצורך רווח אישי. זה חשוב!

  הערה נוספת

  כפי שאתה יכול לראות, אתה מוצא את מרבית התשובות הדרושות מתוך הספר הלבן של ICO. עם זאת, עליכם לעשות זאת המשך במחקר שלך מחוץ לנייר הלבן ואתר ה- ICO.

  כדאי לבדוק עד כמה הם טובים מעדכן את הקהילה שלהם. דרך טובה לעשות זאת היא להצטרף לקבוצת הטלגרם שלהם (אם יש להם אחת) או להציג את הפורומים שלהם. משם תוכלו לראות כיצד הם מטפלים בשאלות, הערות וכל מה שביניהם.

  דוגמה ל- ICO מצליח

  BitDegree הוא הראשון בעולם מופעל על ידי בלוקצ’יין פלטפורמת חינוך מקוונת עם רכישת כישרונות טכנולוגיים. הפרויקט אסף כ- 32,500 ETH במהלך מכירת הקהל והגיע בהצלחה לכובע הקשיח.

  הנייר הלבן של BitDegree היה מפורט מאוד והיה לו מידע רב על תוכנית העבודה של הפרויקט עם פרטים מלאים כיצד אסימון BDG יעבוד ועל מה יושקעו הכספים.

  מהו ICO: הספר הלבן של BitDegree.

  עבור חברי הצוות, כל אחד מהם קיבל היסטוריה מלאה, והוצג MVP.

  מפת הדרכים מפורטת גם היא, והקהילה התעדכנה בפוסטים בבלוגים ותשובות בפורום. כפי שאתה יכול לראות, חשוב לרכוש את אמון הקהילה. זה היה חלק מכריע בהצלחה – אף אחד לא נותן כסף לאנשים שהם לא סומכים עליהם.

  סיכום

  עכשיו שאתה יודע מה זה ICO, זכור כי ICOs הם חדשים, מה שאומר שיש מעט מאוד תקנות. אז, כאמור קודם, אתה תמיד צריך להיות זהיר בבחירת ICO להשקעה. חשוב מאוד לעשות מחקר משלך!

  אתה צריך להבין היוצרים שמאחורי ה- ICO והשוק שאליו ICO נכנס. תמיד ללמוד ולשקול את יכולתם לספק הפרויקט בזמן ובתקציב. למד מה הם מתכננים לעשות בכספים שהם מקבלים, ו השתמש במפת הדרכים שלהם לראות מתי הם אומרים שהפרויקט שלהם יושק.

  כיצד להפעיל ICO?

  אם אתה יוצר ICO ולא משקיע בכזה, עליך להבין כיצד משקיעים חוקרים ICO. עליכם להבין שהם צריכים לראות את כל הדברים שהזכרנו – אחרת הם לא יסמכו על ה- ICO שלכם.

  אתה צריך עדכן את הקהילה שלך, התייחס אליהם בכבוד, ו ודא שהפרויקט שלך יכול לעשות את מה שהוא אומר שיעשה. ודא תמיד שתוכל להעביר את הפרויקט שלך בזמן, וכן לעולם אל תשקר.

  עם זאת, אם אתה מחפש דרך אלטרנטיבית להשקיע בשוק הקריפטו (ובטכנולוגיה שעליה הוא בנוי), ומתכנן להמשיך רכישת כמה מטבעות קריפטו, ודא שאתה עושה זאת מחילוף מהימן! בינאנס ו Coinbase הן שתי אפשרויות נהדרות.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  map