GDAX VS Coinbase: מה האלטרנטיבה הטובה יותר?

האם אתה רוצה להתחיל לקנות, למכור או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, ורוצה לדעת מה ההבדל בין GDAX לעומת מטבע בסיס? שב חזק, כשאני הולך לנתח את שניהם בהשוואה באורך מלא, לעזור לך להחליט איזה מהם אתה מעדיף!

אגב, האם ידעת ש- GDAX הודיעה לאחרונה שהיא הולכת למתג מחדש ל ‘Coinbase Pro? אל תדאגי, אני אקרא לזה GDAX כדי שלא תתבלבל!

במדריך ה- GDAX VS Coinbase שלי, אני הראשון להתחיל לתת סקירה קצרה על אופן התחלת הפלטפורמות, ואחריו סיכום מה שהם עושים.

לאחר מכן, אני אתן לך מדריך מקיף בנושא איך הם משווים, כולל דברים כגון Coinbase VS עמלות GDAX, תכונות, אמצעי תשלום מקובלים, זמינות מטבעות ואבטחה!

אז למה אתה מחכה? החלק הראשון של מדריך GDAX VS Coinbase שלי יבדוק מי הם Coinbase וכיצד הם התחילו!

החלפת קריפטו ב- Coinbase

מטבע בסיס הוא מתווך חליפין המאפשר לאנשים לקנות ולמכור מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים. מטה החברה, שנוצר בשנת 2012, נמצא בסן פרנסיסקו, קליפורניה. למרות שהפלטפורמה אינה זמינה לכולם, כעת היא מאפשרת לאנשים להגיע אליה יותר מ -30 מדינות שונות לפתיחת חשבון.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

Coinbase מאוד פופולרי בגלל הם מציעים דרך ממש פשוטה להסתבך בקריפטו בפעם הראשונה, מכיוון שהם מאפשרים למשתמשים להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק.

GDAX VS Coinbase: הלוגו הרשמי של Coinbase.

המדריך שלי ל- Coinbase VS GDAX מצא שהבורסה כעת כל כך פופולרית הם שירתו מעל 20 מיליון לקוחות ועיבדו יותר מ -150 מיליארד דולר בעסקאות! בהנהגת המנכ”ל בריאן ארמסטרונג, הפלטפורמה צומחת כל כך מהר שיש לה כעת מעל 535 עובדים ו הכנסות שנתיות משוערות של מיליארד דולר.

כאשר מטבע קריפטוגרפי רשום ב- Coinbase, לרוב הוא נוטה להוסיף ערך משמעותי למחיר המטבע מכיוון שהפלטפורמה הופכת אותו קל לקנות באמצעות כסף בעולם האמיתי. הוא מציע נזילות חסרת תקדים למטבע, ופותח אותו בפני קהל גדול בהרבה.

לדוגמא, לאחרונה התגלה כי אַדְוָה (XRP) הציעה להלוות ל- Coinbase את המטבע הקריפטוגרפי שלהם בשווי 100 מיליון דולר לצורך הבורסה לרשימת המטבע שלהם!

כשאתה רוכש מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase, אתה קונה ישירות מהפלטפורמה. זה שונה מרוב הבורסות האחרות, שם בדרך כלל אתה סוחר ישירות עם משתמשים אחרים.

אז עכשיו שאתה יודע את הרקע של Coinbase, החלק הבא של מדריך ה- GDAX VS Coinbase שלי יסתכל על GDAX! זקוק למידע נוסף על Coinbase? קרא את הביקורת המלאה שלי כאן.


החלפת קריפטו ב- GDAX

נוצר בשנת 2016, חילופי נכסים דיגיטליים גלובליים (GDAX) היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיה המאפשרת לאנשים לִקְנוֹת, מכירה, ולסחור במגוון מטבעות. מעניין שהפלטפורמה נמצאת בבעלות אותו ארגון שמנהל את Coinbase.

בניגוד ל- Coinbase, GDAX מתאים למנוסים יותר סוחר, מכיוון שהפלטפורמה מציעה הרבה יותר תכונות. כשאנשים מחליטים להשתמש ב- GDAX כדי לסחור, הם קונים או מוכרים ישירות עם משתמשים אחרים. במובן זה, מטרת GDAX היא להתאים קונים למוכרים.

GDAX VS Coinbase: פלטפורמת GDAX.

GDAX מאפשרת גם למשתמשים שלה לעשות זאת להפקיד כספים באמצעות כסף אמיתי ואם כבר יש לך חשבון Coinbase, תוכל להעביר את הכספים שלך בקלות ל- GDAX. בסוף 2017, GDAX הגיע לשיאים חדשים כשהוא עיבד עסקאות בשווי של יותר מ- 650 מיליון דולר תוך 24 שעות בלבד!

למרות שיש כמה קווי דמיון בין שתי הפלטפורמות, החלק הבא של מדריך GDAX VS Coinbase שלי יפרק את ההבדלים הברורים שלהם.!

אגרות מטבע בסיס GDAX VS. & שיטות תשלום

נתחיל להגדיר את ההבדלים הברורים שלהם על ידי התבוננות בעמלות ובאמצעי התשלום שלהם, החל מאלה של Coinbase!

מטבע בסיס

אחד היתרונות הטובים ביותר בשימוש ב- Coinbase הוא שיש להם מתקן המאפשר למשתמשים להפקיד כספים באמצעות מטבע פיאט בעולם האמיתי. אם אתה נמצא באוסטרליה, קנדה, סינגפור, ארצות הברית או ברוב מדינות אירופה (כולל בריטניה), תוכל לממן את חשבונך באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק..

סקירת Coinbase VS GDAX שלי גילתה שלפני שתוכל לעשות זאת תצטרך השלם KYC (הכר את הלקוח שלך) תהליך, מה שמחייב אותך להזדהות. תחילה זה ידרוש ממך למסור את המידע האישי שלך (כגון שמך, כתובתך ולאומיותך), ואז תצטרך לאמת על ידי העלאת עותק של תעודת הזהות הלאומית שלך (כגון דרכון או רישיון נהיגה). לאחר שתעשה זאת, תוכל לבצע הפקדה.

GDAX VS Coinbase: תכונות Coinbase.

אם תחליט לממן את חשבונך באמצעות כרטיס חיוב או אשראי, דמי ה- Coinbase הסטנדרטיים הם 3.99%. למרות שזה אולי נשמע יקר, על הפלטפורמה לעשות זאת כדי להגן על עצמן מפני החזר כספי או פעילות מרמה.

אפשר גם הפקדה באמצעות חשבון בנק, עם התשלום בהתאם לסוג ההעברה שאתה מבצע. לדוגמה, אם אתה מאירופה ומפקיד אצל SEPA, אז זה בחינם. מצד שני, לקוחות אמריקאים המשתמשים בחשבון בנק אמריקאי ישלמו 1.49%.

לחלופין, Coinbase גם מאפשר לך הפקדה באמצעות מטבע קריפטוגרפי. אם תחליט לעשות זאת, החיוב היחיד שתצטרך לשלם הוא ה בלוקצ’יין עמלת עסקה.

כשמדובר במשיכת הכספים שלך, אתה יכול גם להשתמש אמצעי תשלום בעולם האמיתי. שוב זה תלוי בסוג חשבון הבנק שיש לך, כאשר SEPA עולה $ 0.15 ו- $ 25 אם משתמשים בהעברה בנקאית רגילה (ארה”ב). Coinbase גם מאפשר לך משיכת כספים באמצעות PayPal, שעולה שיעור אחיד של 3.99%.

GDAX VS Coinbase: מחירים Coinbase.

Coinbase גם מרוויח כסף כשאתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים. כאשר תזין את מספר המטבעות שברצונך לסחור בה, הפלטפורמה תכלול עמלה של 1.49% על מחיר השוק הנוכחי. לדוגמא, אם ברצונך לקנות ביטקוין בשווי 200 דולר, זיכוי חשבונך במטבעות בשווי 197.20 דולר.

למרות שזה אולי נשמע יקר יותר מאשר סוכני חילופי מטבעות אחרים, חשוב לזכור שהמחירים שאתה משלם ב- Coinbase אינם רחוקים ממחיר השוק בפועל!

החלק הבא של סעיף עמלות GDAX VS Coinbase שלי יסתכל על GDAX.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

GDAX

ממש כמו Coinbase, GDAX מאפשר גם ללקוחותיה להפקיד כספים באמצעות מטבע פיאט בעולם האמיתי. עם זאת, הם תומכים רק בחשבונות בנק. כתוצאה מכך, אם ברצונך להשתמש בכרטיס חיוב או אשראי, תצטרך להפקיד ב- Coinbase ואז להעביר את הכספים ל- GDAX!

עמלות ה- GDAX הקשורות להפקדות ולמשיכות בחשבון הבנק הן זהה ל- Coinbase. יתר על כן, GDAX אינו מחייב אותך בהפקדה ובמשיכה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, עם זאת, יהיה עליך לשלם את עמלת הבלוקצ’יין.

כשמדובר במסחר, דמי GDAX הם מהזולים בענף. זה יכול להיות קצת מבלבל, אז תן לי להסביר איך זה עובד.

העמלות שאתה מחויב בקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים תלויות הסכום שאתה סוחר בו במשך 30 יום. הפלטפורמה קובעת זאת על ידי חישוב נפח המסחר שלך בדולר ארה”ב. אם אינך סוחר דולר ארה”ב (לדוגמה, ביטקוין מול את’ריום) אז GDAX תמיר את סכום המסחר לדולרים.

GDAX VS Coinbase: עמלות על GDAX.

כדי להפוך את הדברים ליותר מבלבלים, GDAX יגבה ממך תלוי אם אתה שוק ‘יוצר’ או שוק ‘טייקר’. היצרן הוא האדם המציע נזילות וקובע את המחיר והלוקח הוא האדם שקונה או מוכר במחיר זה..

GDAX הוא פנטסטי עבור מקבלי השוק, מכיוון שהם אינם גובים דמי מסחר כלשהם! מצד שני, אם אתה לוקח, תשלם 0.30%. אם אתה סוחר במשקל כבד ואתה קונה או מוכר יותר מ- 10 מיליון דולר מטבע קריפטוגרפי בחודש בודד, עמלה זו יורדת ל -20%. כל מי שנסחר ביותר מ -100 מיליון דולר בחודש יכול להפחית זאת עוד יותר, עד 0.10%, וזה מושלם עבור משקיעים מוסדיים.!

אז, עכשיו, כשכיסיתי את דמי ה- CoinBase של GDAX VS, החלק הבא של המדריך ל- GDAX VS Coinbase שלי יסתכל על את התכונות שלהם ואת הידידותיות למשתמש!

GDAX VS Coinbase: תכונות וידידותיות למשתמש

כפי שציינתי קודם, Coinbase מושלם עבור אנשים שכן נכנסים לראשונה לתעשיית הקריפטו מכיוון שהם מאפשרים לך לקנות מטבעות בקלות באמצעי תשלום מסורתיים. כתוצאה מכך, הפלטפורמה היא ככל הנראה הבורסה הידידותית ביותר שיש!

עם זאת, מלבד קניית מטבעות מ- Coinbase או מכירת מטבעות ל- Coinbase, מספר התכונות מוגבל למדי. עם זאת, יש אנשים שמשתמשים גם ב- Coinbase כארנק מקוון. במקום למשוך את מטבעותיהם מהפלטפורמה, אפשר להחזיק אותם בארנק Coinbase שלך. יתר על כן, אתה יכול גם העבר מטבעות מחשבון Coinbase שלך ​​ל- GDAX.

GDAX VS Coinbase: תכונות Coinbase Pro (GDAX).

מצד שני, GDAX מציעה הרבה יותר לקהל הלקוחות שלה. סקירת Coinbase VS GDAX שלי גילתה שמשתמשים יכולים לקנות ולמכור מטבעות בדרכים שונות, כולל הזמנות שוליים, הזמנות הגבלה, ו הזמנות עצירה. אם אינך בטוח מה המשמעות של מונחים אלה, אסביר בקצרה להלן.

 • צו שוק. אם אתה פותח חשבון שוליים, אתה יכול למעשה סחר יותר ממה שיש לך. על ידי ‘שאילת’ כסף מהמתווך, תוכלו להגדיל את כמות המינוף שיש לכם. תכונה זו מתאימה יותר לסוחרים מתקדמים, כמו הסיכונים הם הרבה יותר גבוהים.
 • הגבל הזמנות. על ידי שימוש בתכונת הזמנת הגבלה, משתמשים יכולים לבחור מחיר מסוים שהם רוצים לקנות או למכור מטבע קריפטוגרפי. לדוגמא, אם ביטקוין היה במחיר של 6500 דולר, אך חשבתם שהוא יירד למחרת, תוכלו להגדיר צו הגבלה על 6200 דולר. אם וכאשר המחיר ירד ל 6200 $, הבורסה יכולה לקנות את המטבע באופן אוטומטי עבורך.
 • הפסקת הזמנות. בבחירת תכונת הזמנת העצירה, תוכל להגביל את ההפסדים של עסק מסוים. לדוגמה, אם קנית את האת’ריום ב 700 $, אתה יכול להגדיר הזמנת עצירה ב 500 $. אם השווקים קרסו ומחירו של את’ריום המשיך לרדת, הבורסה יכולה לסגור את המסחר באופן אוטומטי בשמך.

על ידי מסחר ב- GDAX ניתן גם לבצע ניתוח תרשימים מעמיק. הפלטפורמה מאפשרת לך צפו בנתונים בזמן אמת והיסטוריים בהמון דרכים שונות, וזה נהדר לחיזוי לאיזה דרך השוק יעבור.

GDAX VS Coinbase: לוח המחוונים של GDAX.

חשוב לזכור שכל התכונות הנוספות הללו שמציע GDAX אינן מתאימות למתחילים. רק וודא שאתה יודע כיצד כל תכונה עובדת לפני שאתה מסכן את הכסף שלך!

אז, עכשיו כשאתה יודע מה ההבדל בין תכונות Coinbase ו- GDAX, החלק הבא של המדריך GDAX VS Coinbase שלי הולך לבדוק אילו מטבעות יש להם!

GDAX VS Coinbase: זמינות מטבעות

למרות ש- Coinbase הוא מתווך חליפין נהדר עבור קונים ראשונים, המדריך שלי ל- GDAX VS Coinbase מצא זאת זה מוגבל מאוד במטבעות שהוא מפרט. בעת כתיבת שורות אלה ביולי 2018, Coinbase תומך בארבעה מטבעות קריפטוגרפיים בלבד, שאותם פירטתי להלן.

בתחילת 2018 הצוות של Coinbase הודיע ​​כי הם עומדים להתחיל לתמוך בעוד כמה מטבעות אלט בקרוב. הרבה אנשים חשבו את זה אַדְוָה תהיה התוספת הראשונה לרשימה, אולם ביוני 2018 אישר Coinbase שזה יהיה Ethereum Classic (וכו)!

זה היה קצת מפתיע, כמו ל- Ripple שווי שוק גבוה בהרבה מזה של Ethereum Classic, אולם הם לא הסבירו מדוע קיבלו את ההחלטה.

בהמשך, כשמדובר ב- GDAX, הם גם תומכים בארבעה מטבעות קריפטוגרפיים שונים בלבד! בדיוק כמו Coinbase, אלה הם Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Litecoin. ההבדל העיקרי הוא בכך יש הרבה זוגות מסחר שונים, כנגד מטבעות קריפטוגרפיים וגם מטבעות פיאט. לדוגמא, ניתן לסחור ב- LTC / EUR, BCH / EUR ו- LTC / BTC!

GDAX VS Coinbase: מסך סחר ב- GDAX.

למרות שזה עדיין לא אושר, רוב האנשים חושבים ש- GDAX יתמוך גם ב- Ethereum Classic, ממש כמו Coinbase.

בסך הכל, העובדה ששתי הפלטפורמות מקבלות רק 4 מטבעות היא מעט מאכזבת. לדוגמא, חילופי דברים אחרים כגון בינאנס יש לך מאות מטבעות קריפטוגרפיים שונים שתוכל לקנות, למכור ולסחור, אז אני מקווה שבעתיד יתווספו עוד מטבעות קריפטוגרפיים.

אז עכשיו כשתדעו אילו מטבעות נתמכים, החלק הבא במדריך GDAX VS Coinbase שלי יבדוק עד כמה הפלטפורמות מאובטחות!

GDAX VS Coinbase: אבטחה

אחד היתרונות הגדולים ביותר שמצא סקירת GDAX VS Coinbase שלנו הוא לשתי הפלטפורמות תכונות אבטחה מצוינות. חברת האם טוענת כי הם מאחסנים 98% מכל כספי הלקוחות באחסון קר. המשמעות של זה היא שהם מוחזק במצב לא מקוון, ללא חיבור לשרתים כלשהם.

זה כמעט לא אפשרי עבור האקר לגנוב את המטבעות. יתר על כן, נתוני לקוחות פרטיים מוחזקים גם במצב לא מקוון, ומבטיחים כי מידע אישי (כגון כניסות לחשבון ומספרי כרטיסי תשלום) הוא מנותק מהאינטרנט.

לגבי 2% מכספי הלקוחות המוחזקים באופן מקוון, יש למטבע-בייס ול- GDAX אמצעי הגנה על מנת להבטיח שהמטבעות יישארו בטוחים. ראשית, למשתמשים יש אפשרות מגדיר אימות דו-גורמי (2FA). זה המקום שבו אתה צריך להזין קוד שנשלח לטלפון הנייד שלך לפני שתוכל להתחבר.

GDAX VS Coinbase: דף העזרה של GDAX.

משתמשים יכולים גם לבחור לאחסן את המטבעות שלהם בכספת Coinbase / GDAX. בכך, לכל נסיגה יש עיכוב זמן של 48 שעות. לכן אם חשבונך נפרץ ומישהו ניסה למשוך את כספיך, יהיו לך 48 שעות לבטל את העסקה. תכונת אבטחה נוספת היא אפשרות לאישור רב.

זה מחייב יותר מאדם אחד לאשר בקשת משיכה לפני שניתן יהיה לעבד אותה. עם זאת, אני חושב שתכונת האבטחה הטובה ביותר שמציעות שתי הפלטפורמות היא זו כספי הלקוחות מוגנים על ידי ביטוח FDIC עד 250,000 $. המשמעות היא שאם הכספים שלך נגנבים, או שהפלטפורמה כבר לא פועלת, הכספים שלך (כל עוד הם מוחזקים בארנק דולר) מכוסים!

אז – עכשיו כשאתה יודע על תכונות האבטחה המצוינות הזמינות בשתי הפלטפורמות, החלק האחרון במדריך GDAX VS Coinbase שלי הולך לסכם את היתרונות והחסרונות של שתי המרכזיות.

היתרונות והחסרונות של Coinbase

יתרונות

 • מאוד ידידותי למשתמש
 • מושלם לקונים ראשונים
 • מקבל חשבונות בנק וכרטיסי חיוב / אשראי
 • אבטחה מצוינת
 • תמיכת לקוחות מעולה

חסרונות

 • רשום רק 4 מטבעות קריפטוגרפיים
 • רק עמים מסוימים התקבלו
 • עמלות גבוהות עבור תשלומי חיוב / כרטיס אשראי
 • דמי מסחר לא כל כך זולים
 • אין הרבה תכונות מסחר

היתרונות והחסרונות של GDAX

יתרונות

 • מקבל פיקדונות ומשיכות בחשבון הבנק
 • עמלות ממש נמוכות
 • מסחר חופשי ליצרני שוק
 • הרבה תכונות וכלים למסחר
 • נזילות טובה
 • אבטחה מצוינת

חסרונות

 • לא מקבל כרטיסי חיוב / אשראי ישירות (צריך להעביר מ- Coinbase)
 • רשום רק 4 מטבעות קריפטוגרפיים
 • רק עמים מסוימים התקבלו

סיכום

וזה הסוף של מדריך ה- GDAX VS Coinbase שלי! אם קראת את זה מההתחלה ועד הסוף, עליך לעשות זאת עכשיו מכירים את ההבדל בין Coinbase ל- GDAX!

זה כלל הכל מ עמלות, ידידותיות למשתמש, בִּטָחוֹן, ועוד! בסופו של דבר, לשתי המרכזיות מטרות שונות.

בזמן Coinbase הוגדר למתחילים לקנות ולמכור מטבעות קריפטו בפעם הראשונה, GDAX מתאים לסוחרים מנוסים יותר. אין שום סיבה שלא תוכלו להשתמש בשתי הפלטפורמות (הפלטפורמה השנייה תהיה פתוחה אוטומטית כאשר תרשמו חשבון)!

גם אני חושב Coinbase אידיאלי לקנייה מהירה של מטבעות קריפטוגרפיים בכסף אמיתי ואז באמצעות המטבעות לרכישת אלטקוין מסוים ב- חילופי דברים אחרים. מצד שני, GDAX טובה למסחר במטבעות פיאט עם מטבעות קריפטו בפלטפורמה בטוחה ומאובטחת עם משתמשים אחרים! הכל תלוי במה שאתה מחפש לעשות!

אז מי לדעתך זוכה בטיעון GDAX VS Coinbase? האם יש לך אחד שאתה מעדיף או שאתה רוצה להשתמש בשניהם? ספר לי את מחשבותיך בתגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map