ביטרקס לעומת GDAX: בחר את האדם הנכון

אם אתה מעוניין מטבע מוצפן, במוקדם או במאוחר, אתה עלול למצוא את עצמך זקוק אמין, פלטפורמת החלפת קריפטו מתקדמת. בימים אלה, מציאת אחד לא קשה כמו שהיה קודם – שנאמר, מה אם בחרת בזוג, ולא נראה שאתה יכול לבחור אחד אחד? ובכן, בזה ביטרקס לעומת GDAX בהשוואה, נדון שתי אפשרויות טובות יותר!

אם אתה שוקל בין ביטרקס ל- GDAX, זה כנראה אומר שביצעת את המחקר ובחרת בפועל שניים מחילופי הקריפטו הטובים יותר שם בחוץ! בתרחיש כזה, בחירה באחד יכולה להיות קשה למדי!

אל תדאג, אם כי – אני כאן כדי לעזור! קודם כל, נשקול חלק מהתכונות החיוניות ביותר שכל חילופי דרגות גבוהות צריכים להחזיק. ברגע שמסדרים את זה ולא יוצא מהדרך, נשווה את Bittrex VS GDAX, ונראה איזו פלטפורמה תתאים לך ביותר!

ביטרקס לעומת GDAX: קריטריונים להשוואה

כפי שצוין בחלק המקדים של ביטרקס לעומת GDAX לעומת זאת, הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא לדון קריטריוני ההשוואה בפועל – במילים אחרות, תכונות הליבה שנשתמש בהם כנקודות הייחוס במלוא מאמר זה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

עכשיו אני כן מכיר בעובדה ש לאנשים שונים יהיו העדפות שונות, מבחינה חילופית בקריפטו. עם זאת, עם זאת, ישנם עדיין דברים שכדאי תמיד להיות בהם פלטפורמת החלפה מהשורה הראשונה – זה בדיוק מה שנתייחס אליו גם בהשוואה זו של GDAX לעומת ביטרקס.

אז, יש חמש תכונות שנבדוק – בִּטָחוֹן, קלות שימוש, עמלות, ספירת מטבעות נתמכת, ו ספירת משתמשים. הרשה לי לפרט בקצרה על כל אחת מהנקודות.

  • בִּטָחוֹן. אבטחה היא ההיבט החשוב ביותר בכל אתר חילופי מטבעות בחוץ. יכול היה להיות חילופי דברים עמלות מדהימות, בסיס משתמשים עצום, ו להיות זמין 24/7, בכל העולם, אך אם הוא חסר אבטחה, יש להימנע מכך, בכל מחיר. זה הגיוני לחלוטין – אם יש איזושהי פריצת אבטחה של הפלטפורמה, ושמרתם עליה את מטבעות הקריפטו שלך, יש סיכוי גבוה שכולם המטבעות שלך הולכים להתפשר ולגנוב. בקיצור, בין אם זה השוואה זו של Bittrex VS GDAX ובין אם זה אחר, דאגו להקפיד תמיד לשים לב לתכונות האבטחה של פלטפורמה.!
  • היבטי שימושיות. עם הזמן, יותר ויותר אנשים חדשים באים לעולם הקריפטו, ומביעים את הרצון להתחיל לסחור ולהחליף קריפטו. מכיוון שיש הרבה חדשים, פלטפורמות חילופי הצפנה שואפות להחליק את הממשקים שלהם ולייעל את תהליכי המסחר פשוט וישר לשימוש ככל האפשר. לא כל האתרים מצליחים בכך – עם זאת ישנן בורסות רבות המתאימות רק למקצוענים המסחריים בקריפטו! זו הסיבה לכך קלות שימוש הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון, לא משנה מהי רמת המיומנות שלך. ללא ספק נקודה חשובה גם בהשוואה זו של ביטרקס לעומת GDAX!
  • עמלות. אם אתה מתכוון לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך שימו לב לעמלות של כל אחד מאתרי המסחר הגדולים בקריפטו. זה פשוט בגלל העובדה שאם אתה רוצה למקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלך, תצטרך חפש את דמי המסחר הנמוכים ביותר האפשריים! זה נכון במיוחד לגבי סוחרי קריפטו מקצועיים – זו הסיבה כל חילופי הקריפטו המדורגים ביותר להתחרות זה בזה בכדי לספק את העמלות הטובות ביותר האפשריות למשתמשים שלהם. אם זה משהו שחשוב לך, הקפד לשים לב לנקודה זו בהשוואה בין Bittrex VS GDAX!
  • ספירת מטבעות נתמכת. לרוב תהיה פלטפורמת חילופי מטבעות משוכללת מבחר רחב של מטבעות קריפטו שונים זמין למשתמשים בו לסחור ולהחליף. ובכן, רוב הזמן – יש יוצאים מן הכלל (Coinbase בעבר היה אחד), אך כיום, עם העניין בקריפטו שגדל באופן אקספוננציאלי עם השנים, הוא הפך להיות כמעט חובה לחברות להציע מבחר רחב יותר של מטבעות, ולא רק הראשי, המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר שם. זו בהחלט נקודה שכדאי לזכור, ובוודאי נשים לב אליה בהשוואה זו של Bittrex VS GDAX!
  • ספירת משתמשים. ספירת משתמשים פעילה היא אחד הגורמים המעניינים יותר שיש לבדוק כאשר משווים שתי פלטפורמות מסחר שונות בקריפטו, כגון Bittrex VS GDAX. זה באמת יכול לחשוף הרבה מידע שימושי על הפלטפורמה! קודם כל, זה אינדיקציה טובה ל עד כמה פעולת המסחר פעילה בפלטפורמה הספציפית. האמת, כמה אתרי חילופי מטבעות בחוץ כמעט שוממים – יש מספר מינימלי של עסקאות שקורה עליהם, ובסופו של דבר תצטרך לחכות זמן מה, אם אתה רוצה לקנות או למכור כמה מטבעות במחיר ספציפי. . עם זאת, מספר המשתמשים בפלטפורמות אלה יכול גם לומר לכם עד כמה האתר אמין, באופן כללי!

אז, שוב – אמנם ישנם מספר תכונות אחרות שכדאי לשים לב אליהן בבחירת פלטפורמת חילופי המטבעות הטובה ביותר בעצמך, אך תמיד יש לבחון ולשקול את אלה שצוינו לעיל.

עם זאת נאמר, נעבור להשוואה בפועל של ביטרקס לעומת GDAX!

ביטרקס לעומת GDAX: ההשוואה

על מנת לשמור על דברים ברורים ככל האפשר, אנו נשווה את Bittrex VS GDAX על ידי שימוש בתכונות שנדונו קודם לכן, באותו סדר שעשינו זאת. אז, בעקבות ההיגיון הזה, בואו נדבר אבטחה, ראשית.

בִּטָחוֹן

בִּטָחוֹן הוא, ללא ספק, נושא מלחיץ מאוד בכל הנוגע לחילופי קריפטו. הסיבה לכך היא שרוב חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים קופצים מאוד כשמדובר אפילו בסיכוני הביטחון הקטנים ביותר. והם צריכים להיות – כלומר, נכסי הקריפטו שלך מונחים כאן על כף המאזניים!

למרבה המזל, עם זאת, זה לא משהו שתצטרך לדאוג לגבי אחת משתי המרכזיות שנדונו בהשוואה זו של ביטרקס לעומת GDAX – לשתי הפלטפורמות הללו יש כמה מתכונות האבטחה החזקות ביותר בתעשייה כולה!


Bittrex VS GDAX: פלטפורמת סחר ברמה עולמית.

אתה רואה, גם GDAX וגם Bittrex שומרים על הרוב המכריע של נכסי הצפנה של המשתמשים שלהם במצב לא מקוון, התקני אחסון קר. בעוד ביטרקס חנויות בכל מקום בין 80% – 90% מהנכסים במכשירים אלה, GDAX עשויה לשמור עד 98% של מטבעות הקריפטו בהתקני חומרה, בכל נקודת זמן נתונה.

נוסף על כך, המטבעות הנותרים שנשמרים ברשת, במה שמכונה “ארנקים חמים” הם מְבוּטָח – כלומר, אם יקרה להם משהו, תקבל פיצוי על ההפסדים שלך.

שים לב שכל זה הוא על גבי כמה אחרים, תכונות אבטחה כלליות יותר שיש לשתי הפלטפורמות – אימות דו-גורמי, קודי PIN מותאמים אישית, וכן הלאה. בכל הנוגע לחלק הביטחוני של ה- GDAX VS Bittrex, זה בכנות שוויון – שתי המרכזיות מדהימות לחלוטין!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קלות שימוש

אולי שמעתם כבר את האמרה – פשטות היא המפתח.

נו, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם כמה מהדוגמאות הטובות ביותר לכך.

חילופי הצפנה שקשה מאוד להשתמש בהם עשויים שלא להיראות כבעיה גדולה מדי עבור סוחר מומחים המעורב בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים כבר שנים רבות. שנאמר, אנשים כאלה מהווים את המיעוט – הרוב המכריע של אנשים המבקרים באתרי חילופי קריפטו לא באמת יהיו אנשי מקצוע בתחום!

למען האמת, “תקן הזהב” להחלפת מטבעות קריפטו מבחינתו הוא להיות גם פשוט וגם מהנה לשימוש, ובכל זאת גם מציעים את כל תכונות הליבה שכל פלטפורמה מתקדמת צריכה לכלול. מטבע הדברים, זה לא משהו שפשוט להשיג – עם זאת, כמה מרכזיות כן מצליחות לשמור על תקן זה!

מה עם הדיון Bittrex VS GDAX? האם שתי הפלטפורמות הללו נכנסות לקטגוריה של מרכזיות שהן, למעשה, פשוטות ומהנות לשימוש?

כן – גם GDAX וגם Bittrex הם פשוטים מאוד ונוחים לשימוש.

קל לניווט בממשקי המשתמש בשתי הפלטפורמות, וחשוב מכך – ביטרקס וגם GDAX לא מעמיסים על המשתמשים שלהם כלים מיותרים ומורכבים..

עמלות

כשמדובר בעמלות של שתי פלטפורמות Bittrex VS GDAX, הם למעשה פשוטים למדי.

עם ביטרקס, אתה יכול לצפות עד 0,2% דמי משיכה, תלוי בכמות, בתדירות, בנכס הקריפטו וכן הלאה. זה בעצם טוב מאוד – זה אחד העמלות הקטנות ביותר בשוק! גם דמי המסחר של הפלטפורמה נעים בסביבות 0,2%.

ביטרקס VS GDAX: עמלות GDAX.

לעומת זאת, GDAX טיפה יותר מסובך. יש הרבה היבטים של “לוקח” ו”יצרן “מעורבים – למשל, יכול להיות של”יצרן” עמלות של 0%, ואילו, במקביל, “לוקח” יצטרך לשלם עד 0,3%. הטווח הכללי של המסים Bittrex VS GDAX (מצד GDAX, כלומר) הוא עד 0,5% – קצת יותר גבוה מביטרקס, אבל עדיין לא נורא!

בסך הכל, גם ל- Bittrex וגם ל- GDAX עמלות ראויות למדי, לא משנה אם אתה מתכנן לסחור בכמה נכסי קריפטו או ללכת בגדול!

ספירת מטבעות נתמכת

המסים Bittrex לעומת GDAX הם ללא ספק נושא חם מאוד הנוגע לשתי הפלטפורמות, אך ראוי לציין כי ספירת המטבעות הנתמכת גם כל אחד מהאתרים חשוב למדי!

היבט זה יגיד לך כמה נכסי קריפטו שונים תוכלו לסחור בפלטפורמות. זה שימושי במיוחד לאנשים שמתכננים לשמור על תיק מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים, ורוצים לסחור בכולם (או ברובם) על סינגל, חילופי אמין.

ביטרקס לעומת GDAX: מעל 250 מטבעות קריפטוגרפיים.

ביטרקס יש מעל 220 מטבעות קריפטוגרפיים לך לסחור ולהחליף. זה מספר ממש גבוה! עם GDAX זה קצת יותר קשה – הבורסה כן תומכת סביב 30-40 מטבעות שונים, ויש לו מאגר עצום של זוגות מסחר זמינים (בעיקר באמצעות מטבעות פיאט).

בקצרה, ביטרקס אכן לוקח את ההובלה כאן – אם אתה מעוניין במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים שונים, ביטרקס היא הדרך ללכת!

ספירת משתמשים

ספירת משתמשים פעילה יכול לספר לך הרבה דברים על פלטפורמת חילופי קריפטו!

בתור התחלה, אם לפלטפורמה כזו יש הרבה משתמשים פעילים, אתם יכולים להיות בטוחים בכך היא נקטה בכל הצעדים המתאימים בכדי להבטיח כי האבטחה וקלות השימוש נמצאים בראש סדר העדיפויות. זאת אומרת, אם האתר לא היה מאובטח, או שהיה מורכב מדי לשימוש, לא היה לו באמת מספר משתמשים גבוה, עכשיו זה היה?

נוסף על כך, ספירת משתמשים גבוהה יכולה גם להבטיח כמה הזדמנויות מסחר פעילות! זה בדרך כלל אומר שהשווקים בבורסה פורחים, וזה יש עסקאות ותחלופות מתמדות, גַם.

מבחינת השוואת Bittrex VS GDAX, הדברים קצת קשים. ובכן, לא עם ביטרקס – יש לפלטפורמה הספציפית הזו בסביבות 500,000 משתמשים פעילים. זה לא כזה נורא! למרות שזה הרבה פחות מ רוב חילופי הצפנה המתקדמים האחרים, זה עדיין מספר הגון של אנשים המשתמשים בפלטפורמה.

הבעיות כאן מתחילות ב- GDAX. הסיבה לכך היא שכשאתה יוצר חשבון עם Coinbase, אתה נרשם אוטומטית ל- GDAX, גַם – לפי ההיגיון הזה, תהיה להחלפה בסביבות 13 מיליון משתמשים! עם זאת, רק חלק קטן מהם משתמש ב- GDAX – השאר פעילים בעיקר ב- Coinbase.

מסקנות

אז – עם כל זה שנאמר, מי מהשניים GDAX לעומת ביטרקס פלטפורמות להחלפת מטבעות-מטבעות הן החלופה הטובה יותר?

אמנם זו שיחה קצת קשה, רוב האנשים מעדיפים ללכת עם ביטרקס!

אמנם ל- GDAX יש הרבה מה להציע למשתמשיה, אך אנשים מסוימים עשויים למצוא זאת קצת מבלבל – הפלטפורמה עצמה מכוונת כלפי סוחרי הצפנה המקצועיים יותר. אמנם זה לא קשה לשימוש, אך עדיין יש כמה טכניקות מעורבות – לעומת זאת, עם ביטרקס, אתה יכול להיות בטוח שלא תיתקל בקשיים!

ביטרקס לעומת GDAX: אפליקציית מובייל גלובלית של ביטרקס.

ספירת משתמשים הגונה, מבחר רחב של מטבעות קריפטו, פשוט מאוד לשימוש, ביטחון מדהים – באמת אלטרנטיבה נהדרת להחלפת קריפטו! גם כשמדובר במיסים ביטרקס לעומת GDAX, ביטרקס היא האופציה הטובה יותר!

עם זאת, עם כל האמור, אני מקווה שההשוואה הזו הייתה שימושית עבורך ושהצלחת לעשות את הבחירה הנכונה. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map