סקירת Gatehub

יש ארנקי קריפטו מרובים בשוק כיום, לעומת זאת, כדי לברר איזה מהטובים ביותר לצרכים שלך, עליך לברר מידע נוסף על כל אחד מהם.

בזה GateHub סקירה, אני אסתכל על רקע החברה, ארנקים מאפיינים ו איך להשתמש בזה. אני הולך לכסות דברים כמו עמלות, תמיכת לקוחות ומטבעות נתמכים.

לאחר מכן, אסתכל על תכונות האבטחה של GateHub ואענה על השאלה "האם GateHub בטוח?". לסיום, אני אספק לך ממש פשוט מדריך צעד אחר צעד כיצד להגדיר אותו ואיך להשתמש בו!

לאחר סקירה זו של GateHub, יהיה לך את כל המידע הדרוש כדי להחליט אם זה הארנק המתאים לך!

אז למה אתה מחכה? בואו נגלה אם GateHub טוב בדיוק כמו ארנקי קריפטו מומלצים אחרים, כמו Ledger, Coinbase ו- Trezor.

יתרונות

 • ידידותי למשתמש
 • שער תשלום מובנה
 • בטוח יחסית

חסרונות

 • בעיית אבטחה בעבר
 • חסר אבטחה – ארנק חם

מהו ארנק GateHub?

ה פלטפורמת GateHub היה נוצר בשנת 2014 על ידי חברה בבריטניה. כשהושק לראשונה, הוא נבנה במיוחד עבור אַדְוָה (XRP) קריפטוגרפי, לעומת זאת, כעת הוא תומך גם במטבעות אחרים. ל- GateHub יש שתי פונקציות עיקריות כפי שהוא לא רק מאפשר לאנשים חנות את המטבעות שלהם, אבל זה מאפשר לאנשים סַחַר גם הם!

סקירת Gatehub: דף הבית.

הארנק מאפשר לך לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם לאחסן אותם. אפשר גם לשלוח מטבעות למשתמש אחר ב- GateHub על ידי הזנתם שם משתמש, מה שהופך אותו לסופר ישר קדימה בהשוואה להרבה ארנקים אחרים. הארנק הוא ניתן לגשת אליהם באופן מקוון דרך דפדפן אינטרנט, הזמין דרך מכשיר שולחן עבודה, אנדרואיד או iOS.

אז, עכשיו שאתה יודע מה פלטפורמת GateHub, החלק הבא של סקירת GateHub שלי הולך לבדוק כמה טוב הארנק!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

כמה טוב הארנק של GateHub?

בבדיקת GateHub שלי נמצא כי הארנק הוא ידידותי למשתמש והאתר מאוד פשוט לשימוש. זה הופך אותו למושלם למתחילים. אחת התכונות הטובות ביותר היא שהיא לא רק תומכת במטבעות קריפטוגרפיים מרובים אלא גם בכסף בעולם האמיתי! כן, זה נכון – זה תומך מטבע פיאט, כגון דולר וכו ‘.

הארנק של GateHub נבנה במקור כדי לתמוך ב- Ripple (XRP), אך כעת הוא תומך בסך הכל 8 מטבעות שונים, שרשמתי להלן.

סקירת Gatehub: מטבעות קריפטוגרפיים

בארנק GateHub יש גם שער תשלום מובנה המאפשר לך להפקיד כסף בעולם האמיתי! לפני שתוכל לעשות זאת, תצטרך לעבור א אימות תהליך, שיחייב אותך להזין את המידע האישי שלך ואז להעלות עותקים שלך תְעוּדַת זֶהוּת ו הוכחת כתובת.


הוזהר שיכולה לחלוף מספר ימים לפני אימות חשבונך, כך שאם אתה צריך לקנות מטבעות במהירות, כדאי לשקול להפקיד במקום זאת מטבע. אם אתה שמח לעשות זאת, תוכל לממן את חשבונך באמצעות חשבון בנק שיכול להיות דרך SEPA אוֹ מָהִיר.

בזמן הכתיבה, שער התשלומים תומך USD, EUR, CNY ו- JPY. בסך הכל, הזמינות של מטבעות קריפטוגרפיים וכסף פיאט, כמו גם הפלטפורמה שהיא ממש פשוטה לשימוש, הופכת את GateHub לבחירה מצוינת למתחילים..

סקירת Gatehub: מסחר

אז עכשיו שאתה יודע מה הארנק של GateHub יכול לעשות, החלק הבא של סקירת GateHub שלי יסתכל על תמיכת הלקוחות שלהם.

השווה את GateHub זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את GateHub זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

שירות לקוחות

אולם לרוב ספקיות הארנק אין תמיכת לקוחות, שכן גם GateHub החלפה, ישנן מספר דרכים ליצור עמם קשר. הדרך הקלה ביותר ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות היא באמצעות שליחת דוא”ל. עם זאת, על פי ביקורות מקוונות, צוות התמיכה די איטי להגיב.

צוות GateHub גם הם שונים פלטפורמות מדיה חברתית, כגון פייסבוק, Google+, טוויטר ולינקדאין. למרות שיש לפלטפורמה צוות תמיכה, חשוב לזכור שאם אתה מאבד את מפתח האימות ואת הסיסמה שלך או שהכספים שלך נפרצים; אין שום דבר ש- GateHub יכול לעשות.

עכשיו שאתה יודע על תמיכת הלקוחות הזמינה ב- GateHub, החלק הבא של סקירת GateHub שלי יסתכל על דמי GateHub!

אגרות GateHub

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון בעת ​​השימוש ב- GateHub הוא שאם אתה מעוניין לאחסן אַדְוָה (XRP), תצטרך להחזיק א מינימום של 20 XRP. לא תוכל להשתמש במטבעות האלה בשום צורה שהיא, כיוון שזה פשוט להפעיל את הארנק שלך. לדוגמא, אם תעביר 50 XRP לארנק GateHub שלך, תוכל להשתמש רק ב- 30 XRP. זו אותה מערכת לכל ארנקי ה- Ripple, כך שאין שום דרך שתוכל להימנע ממנה!

סקירת Gatehub: עמלות.

מלבד זאת, אין עמלות GateHub עבור שליחת וקבלת כספים, למעט עמלת העסקה של בלוקצ’יין. הפלטפורמה הופכת את שלהם כסף מדמי מסחר, הפקדה ומשיכה. תוכל למצוא את כל המידע לעיל.

אז עכשיו כשאתה יודע על דמי GateHub, החלק הבא של סקירת GateHub שלי יסתכל על אבטחת הארנק!

סקירת אבטחה: האם GateHub בטוח?

כדי לעזור בהגנה על ארנק GateHub שלך, הפלטפורמה הותקנה מסוימת מאפייני אבטחה. ראשית, מומלץ להגדיר אימות שני גורמים, שיחייב אותך להזין קוד שנשלח לטלפון שלך בכל פעם שאתה מנסה להתחבר.

יתר על כן, אם אתה מנסה להתחבר מ- כתובת IP חדשה או מכשיר, תידרש אשר מחדש את כתובת הדוא”ל שלך. הפלטפורמה גם מצפנת את כל הנתונים שלה, מה שמגן עוד יותר על המידע האישי שלך.

GateHub לעולם לא יכול לגשת למפתחות הפרטיים שלך מכיוון שהם מאוחסנים בשרת נפרד לפלטפורמה הראשית. למרות שזה גם מוסיף רמה נוספת של אבטחה, זה גם אומר שאם תאבד אותם, לעולם לא תוכל להחזיר את הכספים שלך.

סקירת Gatehub: ניתוח.

למרות זאת, בשנת 2017 היה נושא אבטחה שגרם לאנשים שגנבו את המטבעות שלהם. השרתים המרכזיים של GateHub נפרצו, מה שאפשר לפושעים להתחמק מהם יותר מ -5 מיליון דולר בקריפטו. לדברי משתמשים שונים, GateHub אמרו כי הם לא יחזירו את הכספים הגנובים.

ההצהרה הרשמית של GateHub על הפריצה שאירעה היא כדלקמן:

"לא נגנבו כספים מארנקי המשתמש. GateHub גילה כי עבריין ניצל פגם בשירות עיבוד פיקדונות עזר כל העסקאות כובדו במלואן. נכון יש טענות לפיהן הכספים נעלמו אבל זה היה מפריצה לחשבון אישי."

זה מאוד מדאיג, וזה צריך להיות תזכורת שלא משנה באיזה ארנק קריפטוגרפי אתה משתמש, הכספים שלך הם אף פעם לא 100% בטוח. למרות שידוע כי ארנקי החומרה לדג’ר וטרזור ​​הם אמינים מאוד. אז עכשיו שאתה יודע את התשובה ל’האם GateHub בטוח? ‘, החלק הבא של סקירת GateHub שלי הולך לבדוק כיצד להתחיל!

סקירת Gatehub

כיצד להגדיר את ארנק GateHub

אם החלטת שאתה אוהב את הצליל של GateHub, אני הולך לתת לך עכשיו הוראות שלב אחר שלב כיצד להתחיל!

1. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לבקר באתר הרשמי של GateHub.

2. לאחר מכן תישאל אם ברצונך להיכנס. במקום זאת לחץ על ה- הירשם

סקירת Gatehub

3. כעת תצטרך להזין את כתובת הדוא”ל שלך ולבחור סיסמה חזקה. יהיה עליך גם ללחוץ על אני לא רובוט תיבה, כמו גם את תנאים קופסא!

סקירת Gatehub

4. לאחר מכן יוצג לך מפתח התאוששות הארנק שלך. זה חשוב מכיוון שתזדקק לכך אם אי פעם תשכח את הסיסמה שלך. גם אתה יכול תרשום את זה (מומלץ), או שאתה יכול הורד אותו למכשיר שלך כקובץ טקסט.

סקירת Gatehub

5. לאחר ששמרת את מפתח השחזור שלך, יהיה עליך לאשר את כתובת הדוא”ל שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על הפעל חשבון כפתור בדוא”ל שנשלח אליך.

סקירת Gatehub

6. לאחר שתיכנס, נאמר לך שעליך לספק מידע נוסף. אלא אם כן אתה חברה, לחץ על ה- אִישִׁי לַחְצָן!

סקירת Gatehub

7. ראשית, עליך להזין את ה- מספר טלפון נייד. וודא שזה נכון כי תצטרך לאמת זאת!

סקירת Gatehub

8. ברגע שאתה מקבל את קוד SMS, הכנס אותו לתיבה.

סקירת Gatehub

9. אם אימתת בהצלחה את המספר שלך, לחץ על לְהַמשִׁיך.

סקירת Gatehub

10. לאחר מכן, עליך להזין a שם משתמש ציבורי. זה דומה מאוד לשם משתמש בטוויטר, אולם הוא משמש לקבלת כספים. זה מקל על העברת מטבעות בתוך פלטפורמת GateHub, מכיוון שאינך צריך להזין כתובת ארנק ארוכה!

סקירת Gatehub

11. עכשיו אתה מתבקש להעלות a תמונה! אם אינך רוצה, תוכל ללחוץ על דלג, אני אעשה את זה אחר כך.

סקירת Gatehub

הארנק שלך מוגדר כעת! כל הכבוד! הדבר הבא שעליך לעשות הוא להגדיר אימות דו-גורמי. זה יוסיף שכבת אבטחה נוספת לחשבונך, שכן בכל פעם שתיכנס, תצטרך לאשר קוד שנשלח לטלפון שלך! למרות שאתה לא נאלץ לעשות זאת, אני ממליץ עליו בחום!

1. לחץ על אפשר אימות דו-גורמי.

סקירת Gatehub

2. יהיה עליך להוריד את Google Authenticator בטלפון הנייד שלך, אשר זמין גם ב- ioS וגם ב- Android.

3. כעת עליך לקשר את מאמת הגוגל שלך לחשבון GateHub שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי הזנת ה- מפתח אימות או על ידי סריקת קוד QR.

סקירת Gatehub

4. כעת לאחר שהגדרת אימות דו גורמי, חשבונך הוא יותר בטוח!

אז עכשיו כשאתה יודע כיצד להגדיר את הארנק שלך, החלק הבא של סקירת GateHub שלי יראה לך כיצד להשתמש בו!

כיצד להשתמש בארנק GateHub

תן לי לספק לך מדריך צעד אחר צעד כיצד להשתמש בארנק GateHub.

1. בצד שמאל לחץ על ארנק.

סקירת Gatehub

2. כעת יוצג לך שלך יתרת ארנק, שנמצא ב- Ripple (XRP) כברירת מחדל. כפי שתראה, הארנק שלך מושבת עד שתפקיד לפחות 20 XRP. לא ניתן להוציא, להעביר או למשוך 20 XRP זה, כלומר מדובר בארנק חופשי לשימוש. למרבה הצער, זה אותו הדבר עבור כל ארנקי ה- Ripple (XRP).

3. אל ממן את החשבון שלך, גלול מטה וחפש את כתובת הארנק שלך. אם אתה כבר מחזיק ב- XRP אז זו הדרך הקלה ביותר שאתה יכול פשוט להעביר המטבעות ישר לתוך GateHub. כל שעליך לעשות הוא להדביק את כתובת הארנק של GateHub בשדה המקבל של הארנק הנוכחי שלך, לשלוח את העסקה, והכספים אמורים להגיע לחשבון GateHub שלך תוך פחות מדקה!

סקירת Gatehub

4. אם אינך מחזיק כרגע ב- XRP, תוכל להפקיד באמצעות כסף בעולם האמיתי! לחלופין, תוכלו גם להפקיד באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לשם כך לחץ על הפקדה / קבלה.

סקירת Gatehub

5. אם כרגע יש לך חשבון בנק אירופי, לחץ על בנק האיחוד האירופי, בא אחריו חבר שער. רק זכרו, אם אתם רוצים להשתמש בכסף בעולם האמיתי, תצטרכו לאמת תחילה את זהותכם. אל תדאג, סקירת GateHub שלי תראה לך כיצד לעשות זאת בהמשך!

6. ראשית תצטרך הזן את פרטיך. זה כולל את שמך החוקי המלא, תאריך לידתך, כתובת ביתך ומיןך.

סקירת Gatehub

7. עכשיו תצטרך לספק כמה תיעוד. לצורך תעודת הזהות שלך, אתה יכול להשתמש בדרכון, ברישיון נהיגה או בתעודת זהות לאומית. הזן את המספר הסידורי בתיבה ואז העלה את התמונה.

סקירת Gatehub

8. אחרי זה תצטרך גם העלה הוכחת כתובת. זה יכול להיות חשבון שירות, הצהרת בנק, החזר מס או תעודת תושבות.

סקירת Gatehub

9. ברגע שאתה לחץ על הגש, צוות GateHub יבדוק את המסמכים שלכם וברגע שיהיו, תוכלו להפקיד כספים באמצעות חשבון הבנק שלכם! הזמן שלוקח לצוות לעשות זאת תלוי כמה הם עסוקים, אז היו מוכנים לחכות כמה ימים.

סקירת Gatehub

אז עכשיו כשאתה יודע כיצד להגדיר את ארנק GateHub שלך ואיך לאמת את חשבונך, החלק הבא של סקירת GateHub שלי הולך להסביר כיצד לשלוח כספים לארנק אחר!

כיצד לשלוח / לקבל

 • ראשית לחץ על ארנק בצד שמאל.
 • לאחר מכן לחץ על לשלוח תשלום, ואחריו מיידי.
 • כעת תצטרך להיכנס ל- GateHub שלך סיסמה.
 • בחר את המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה לשלוח, יחד עם הסכום.
 • עכשיו הזן את כתובת הארנק שאליו אתה רוצה לשלוח את הכספים.
 • להשלמת העסקה, וודא שאתה מרוצה מהסכום שאתה מעביר ואז לחץ על לְאַשֵׁר.

וזה הכל. כעת ביצעת בהצלחה את ההעברה הראשונה שלך ב- GateHub!

סקירת GateHub: מסקנה

וזה הסוף של סקירת GateHub שלי!

בסך הכל, אני חושב ש- GateHub הוא א ארנק טוב למתחילים. זה לא רק תומך במספר מטבעות, אלא שאתה יכול לאחסן גם מטבעות פיאט! יתר על כן, אני אוהב את העובדה שאתה יכול להשתמש ב- GateHub כדי לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים!

ה הנושא היחיד יש לי עם הארנק של GateHub שזה היה נפרץ בשנת 2017 ולא החזיר לאף אחד מהאנשים שנפגעו. למרות שלא קרו פריצות מכיוון שזו צריכה להיות תזכורת לכך שהכספים שלך לעולם אינם בטוחים ב 100%. במובן זה, כדאי לשקול ארנק נייר או ארנק חומרה, כגון Ledger ו- Trezor.

אני מקווה שסקירת GateHub זו הועילה וכבר החלטתם אם היא מתאימה לכם.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map