סקירת eToro

אם חיפשת מתווך שיאפשר לך סחר במטבעות קריפטוגרפיים, כנראה שתיתקל eToro במוקדם או במאוחר. לכן היום ברצוני להציג בפניכם א סקירה מקיפה של eToro, בהם נסקור את כל ההיבטים העיקריים של חברת תיווך זו.

במדריך זה אספר לכם הכל eToro וזה המודל העסקי – נדבר על מה זה eToro באופן כללי, נסקור את מקורות החברה ויעדיה, נראה אם ​​נוכל להבין אם eToro USA זה דבר וכו ‘.

למרות ש- eToro אכן עוסק במטבעות קריפטוגרפיים, נצטרך לסקור בקרוב גם היבטים שונים של עסקיה – רק בכך נוכל ליצור תמונה מלאה של החברה המדוברת..

יתרונות

 • שירות מסחר עותקים זמין
 • מגוון מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה

חסרונות

 • הנסיגה יכולה להיות איטית
 • תהליך אימות איטי
 • הפקדה ראשונה גבוהה

הבנת eToro

אז בואו נתחיל את הסקירה הזו של eToro מלמעלה. מה זה eToro?

eToro הוא חברת תיווך בישראל העוסק במגוון השקעות פיננסיות. עוד בשנת 2013 הציגה החברה אופציה לסחר במניות CFDs.

סקירת eToro

א CFD (חוזה להבדל) הוא א שיטת מסחר משמש בין קונה למוכר. סוג זה של שיטה מאפשר ספקולציות – הכלל הכללי של CFD הוא שהמוכר ישלם לקונה סכום שיהיה ההפרש בין מחיר נוכחי של האובייקט והמחיר שהוא יהיה בו במהלך ההקמה של ההסכם (חוזה).

עם כמעט 5 מיליון משקיעים ברחבי העולם, eToro הצליחה להתבסס ולחזק את עצמה כחברת תיווך מכובדת כבר די הרבה זמן. זה היה נוסד בשנת 2006 על ידי שלושה בחורים, מתוכם שניים אחים. בין הקמתה לתאריך הנוכחי, החברה הצליחה לגייס יותר מ -160 מיליון דולר ממשקיעים מכל רחבי העולם.

אחד הקיקסטארטר העיקרי לצמיחה העסקית של החברה נחשב להחלטתם להוסיף א תכונת העתקת סחר על הפלטפורמה שלהם.

תכונה זו פופולרית מאוד מכיוון שהיא מבטל את הצורך לעשות כמויות נרחבות של מחקר וכדי לצפות בעקביות בתנועות השוק – פשוט תבחר במשקיע פופולרי ומבוסס שאהבת ואז פשוט בחר באפשרות לחלוטין להעתיק סחר שהם מבצעים.

סקירת eToro

אם השאלה המסחרית מצליחה, אתה מקבל את הרווחים והמשקיע שסמכת עליו מקבל בונוס. עם זאת, כולם שמחים ומתמריצים לבצע עסקאות חכמות ועסקאות.

מטבעות מטבעות eToro

בואו נהיה כנים – הגעתם לביקורת eToro הזו לגבי קריפטוסים, לא כן?


יש לא מעט ביקורות eToro באינטרנט, אך נראה שהרבה מהן ממהרות לחלק “קריפטוגרפי” של החברה..

eToro מפורסם בהיותו אחד מאתרי התיווך הראשונים שיציע למשתמשיה את היכולת סחר במטבעות קריפטוגרפיים. לא רק זה, אלא שהם גם מאפשרים מבוסס CFD מסחר בקריפטו.

זה נחשב למהלך עסקי מעניין מאוד בגלל כמה מטבעות קריפטוגרפיים נדיפים. למחירים שלהם יש מוניטין של כמעט בלתי צפוי – זה עושה סחר קריפטו מבוסס CFD מועיל מאוד עבור הלקוח, אך לחברה המציעה שירות זה (במקרה זה – eToro) צריכה להיות תוכנית עסקית סולידית מאוד בכדי שתוכל להרוויח מכך.

לפי מראה הדברים, נראה כי ל- eToro יש הצליח להצליח – בהשוואה לכל מתווך אחר, הם מציעים למשתמשים את הרחב ביותר מגוון אפשרויות המסחר בקריפטו זמין (לטווח הארוך וגם לטווח הקצר).

סקירת eToro: מטבעות קריפטוגרפיים של eToro.

כפי שציינתי קודם, הדבר נזקף בעיקר לבחירתם מציגה את תכונה “מסחר בהעתקה”. יש הרבה משקיעים שהיו ניתוח מטבעות קריפטוגרפיים (במיוחד אלה הפופולאריים יותר כמו ביטקוין אוֹ את’ריוםמאז הקמתם. משקיעים אלה בדרך כלל מאמינים בצמיחה של מטבע הקריפטו ומחפשים הכי הרבה טווחי זמן נוחים להשקיע.

לאור העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים חוו צמיחה אדירה בפופולריות במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים להשקיע בהם. ישנן שיטות שונות בהן תוכלו להשתמש, אך רובן דורשות להקדיש הרבה שעות מחקר בנושא. הרבה אנשים לא יכולים להרשות לעצמם את זה, בין אם זה בגלל שהם פשוט חסר זמן או בגלל שהוא נושא רחב מדי.

זו הסיבה לכך עוזב את החלטת ההשקעה לאדם שיש לו שנים ושנות ניסיון בשטח זו אפשרות כה נהדרת. זה נכון במיוחד כאשר אתה יכול גם בחר את המומחה שאתה רוצה (על סמך הביצועים שלהם). המשקיעים גם יודעים שהם יעשו זאת לקבל בונוס לקבלת ההחלטות הנכונות שהם מקבלים, מה שמניע אותם להשקיע בזהירות ובחוכמה, תוך מקסימום רווחים פוטנציאליים.

למה eToro?

אז עכשיו כשאתה יודע על מקורות החברה וסצינת המטבעות שלה … מדוע כדאי לבחור להשתמש בו? ובכן, המשך לקרוא את הסקירה הזו על eToro ובוא נגלה!

באתר הרשמי שלהם, eToro מפרט מכמה סיבות שונות למה אתה צריך לסמוך עליהם ולהתחיל לסחור בפלטפורמה שלהם בהקדם האפשרי.

סקירת eToro

הדבר הראשון שהחברה מבטיחה הוא בִּטָחוֹן. כל סקירה טובה של eToro תגיד לך שכשמדובר בתיווך, האבטחה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות.

הם גם מבטיחים א מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים לבחור מ. זה נכון – כפי שציינתי קודם, ל- eToro יש את המטבעות הקריפטוגרפיים ביותר שקיימים למסחר מכל חברת תיווך אחרת שם..

כל היתרונות האחרים שמציעה eToro מובילים לחוויית ממשק משתמש קולחת, שיעורי עסקאות טובים עם ללא עמלות נסתרות ובאופן כללי אתר מעוצב היטב.

עד לנקודה זו בסקירת eToro זו הצלחת לראות את היתרונות של eToro ואת הצדדים החזקים של החברה. בואו נסתכל על כמה מהתלונות הנפוצות ביותר שמקבלות החברה.

סקירת eToro

אם בדקת ביקורות אחרות ב- eToro או בפורומים הקשורים לקריפטוגרפים באינטרנט, היית רואה שדעת האוכלוסייה הכללית על eToro היא די חיובי.

הגורמים שכנראה מייחסים הכי הרבה ל- eToro הנצפים באופן חיובי הם כישורי בניית המוניטין שלהם. החברה הצליחה לבסס את עצמה כ- מכובד ואמין מתווך לאורך שנות קיומו.

סקירת eToro: יתרונות eToro.

אחת התלונות העיקריות שנראה כי יש לאנשים בכל הנוגע ל- eToro, היא כי מחלקת תמיכת הלקוחות עשויה להשתמש בשיפור מסוים. נראה שיש הרבה נושאים בנוגע לתמיכה עצמה, טיימרים לתגובה ועזרה וכו ‘.

דבר גדול נוסף שמוזכר לעתים קרובות בכל הקשור לכך ש- eToro אינו מעודכן הוא שהפלטפורמה עצמה נוטה לרוב לקפוא, לכאורה ללא כל סיבה קונקרטית. זה יכול להיות פשוט בגלל קשיים טכניים או תחזוקת שרתים, אבל זה עדיין נותן מטרד להרבה אנשים..

השלב הבא שנסקור בסקירת eToro זו יהיה הפלטפורמה של ארה”ב.

eToro ארה”ב

eToro יש את הממסד העיקרי שלה ממוקם בישראל, ויש עוד שני מתקנים קַפרִיסִין וה בְּרִיטַנִיָה. החברה משרתת את לקוחות בריטניה וגם את אירופה (אם כי חלק מהתכונות שונות במחירים ובתנאים), אך מה לגבי eToro USA?

לאחרונה, eToro פרסמה חדש, בטא גִרְסָה של א שוק מבוסס ארה”ב. אם אתה גר בארה”ב, אתה עדיין לא יכול להפקיד כספים ולהתחיל לסחור כך (אם כי החברה אכן מבטיחה שתכונה זו תהיה זמינה בקרוב). מה שאתה יכול לעשות, עם זאת, הוא להירשם כ- המשתמש הרשמי של eToro ו לקבל זיכויים וירטואליים של 100 אלף דולר.

סקירת eToro

החברה מאפשרת לך לשחק עם נקודות הזכות הללו ולנסות את מזלך בשוק, כך שכבר תדע כיצד הדברים פועלים כאשר השוק האמיתי מבוסס ארה”ב. זהו מהלך עסקי וחכם אסטרטגי – eToro יכולה למשוך לקוחות פוטנציאליים מבלי שיהיה להם עדיין שירות אמיתי להציע. מבטיח כי יגיע בקרוב, לכן הישאר על המשמר – eToro ארה”ב מגיע.

סיכום

עד כאן בזה eToro סקירה, סקרנו את ההיסטוריה של החברה, מה היא עושה, איך היא מתמודדת עם מטבעות קריפטוגרפיים וכמה מהיתרונות והחסרונות שלה. אם הגעת עד כה, אני חושב שסיכום של הדברים שסקרנו יהיה מועיל ומועיל כאחד.

eToro מטרות להיות ה חברה מובילה בתיווך, כולל תיווך קריפטוגרפי. לאחר שהוקמה בשנת 2006, לחברה ניסיון רב בתחום ההשקעות הפיננסיות.

מתוך כל המתווכים שנמצאים כרגע מציע לסחור מטבעות קריפטוגרפיים, ל- eToro יש מגוון רחב ביותר. זה בין השאר בגלל שהם מיהרו מאוד לקפוץ לקריפטוסים כאשר המטבעות הללו התחילו לצוץ לראשונה. סיבה גדולה נוספת היא שנראה כי החברה מאמינה במטבעות קריפטוגרפיים ובטכנולוגיית הבלוקצ’יין באופן כללי, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה פיננסית..

סקירת eToro: תכונות המסחר ב- eToro.

אחת ההחלטות העסקיות המועילות ביותר שקיבלה eToro הייתה יישום תכונת ההעתקה המסחרית בפלטפורמה שלה. זה יגשר על הפער בין משקיעים מתחילים שלא רוצים או שיש להם זמן לעשות את המחקר שלהם לבין הוותיקים שהיו במשחק מאז הקמת הביטקוין..

ישנם תחומים ספציפיים מסוימים שבהם יש לחברה עבודה כלשהי (אופטימיזציה לפלטפורמה, תמיכת לקוחות), אך זו מוניטין כללי ושנים של ניסיון פעיל היוו מרכיב מרכזי בחברה השקפה חיובית.

אף על פי שהם אינם מציעים כרגע את שירותיהם ללקוחות פוטנציאליים בארה”ב, eToro פרסמה גרסת BETA לפלטפורמת ארה”ב שלהם והיא פועלת באופן פעיל להביא את המוצר המוגמר בפועל לשרתים החיים שלהם..

יתרונות וחסרונות

זה לא יהיה סקירה של eToro אם לא היה לה רשימת ביקורת, אז בוא נסכם במהירות את היתרונות והחסרונות של eToro.

eToro PROS eToro CONS
 • מוניטין מבוסס בתחום;
 • מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה;
 • העתקה מסחרית לשילוב.
 • עמלות גבוהות משהו;
 • תמיכת לקוחות לקויה;
 • לעתים רחוקות הפלטפורמה נוטה לקרוס.

בסך הכל ניכר שרוב הביקורות על eToro היו נכונות – החברה מבוססת היטב ובעלת ניסיון רב שנים לגבות אותה. למרות שאספקטים מסוימים עדיין זקוקים לשינוי, זה נחשב בעיני רבים לפלטפורמה מצוינת הן עבור מטבעות קריפטוגרפיים והן עבור מסחר אחר במניות.

סיכום

כל יום השוק רואה סטארט-אפים חדשים ומתקרבים שנחושים לשנות את קצב המשחק ולקבוע כללים משלהם. eToro היה בדיוק אחד מאותם חברות סטארט-אפ – מחטים לומר, זה הצליח ביותר ממחלקה אחת.

אם אתה מעוניין לנסות את המזל שלך עם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, התחל לאט ואל תשקיע יותר ממה שאתה מוכן להפסיד. ה קריפטו וה עולם סחר במניות יכול להיות מקום מאוד בלתי צפוי – תמיד עשה מחקר נכון וידע למה אתה מכניס את עצמך.

אם אתה כבר משקיע ועשית את זה הרבה זמן, eToro עשוי להיות המושלם מקום להגדיל את הרווחים שלך. כאשר המערכת החדשה “מסחר בהעתקות” קיימת, אתה יכול להרוויח הרבה יותר הכנסות מבלי שתצטרך לעשות דבר מלבד רושם את עצמך ואת תיק העבודות שלך לאתר.

פרויקטים כמו עקוב אחר מטבע ניסו גם ללכת באותו מסלול “העתקת סחר”, אך הצליחו הרבה פחות. ישנן סיבות רבות לכך, אך בסופו של דבר הכל נופל מחוסר ניסיון ואנשי מקצוע בתחום (Follow Coin, כפרויקט, הוקם רק בסוף 2017)..

סקירת eToro: תכונות eToro.

אם אתה אזרח בארה”ב, כדאי לך לנסות השוק הדיגיטלי של eToro. זה לגמרי בחינם ומציע הזדמנות מצוינת לגלות כיצד הכל (אפשרויות, הגדרות, ממשקים שונים וכו ‘) עובד לפני שהחברה משיקה את הגרסה החיה..

אתה יכול גם התחל לבחון מומחים שונים בתחום קריפטוגרפי מכל עבר – אולי חלקם כבר נרשמו לאתר, ואתם מכירים את התיקים והרשומות שלהם ותוכלו לבחור בצורה מושכלת יותר בזמן שהגיע הזמן.

עם זאת, מכיוון ש- eToro מציעה עמלות די גבוהות ואין לה תמיכת לקוחות אמינה במיוחד, כדאי לנסות פלטפורמות אחרות להחלפת קריפטו מומלצות במיוחד, כמו מטבע בסיס, בינאנס ו קראקן.

בסך הכל, אני מקווה שסקירת eToro זו הייתה שימושית עבורך בבירור מה זה eToro. אם תחליט לנסות את האתר בעצמך, אני מאחל לך בהצלחה עם כל העסקאות שיבואו!

eToro היא פלטפורמה מרובת נכסים המציעה הן השקעה במניות והן בנכסי קריפטו, כמו גם מסחר ב- CFD.

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 75% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Cryptoassets הם מכשירים נדיפים שיכולים להשתנות באופן נרחב בפרק זמן קצר מאוד ולכן אינם מתאימים לכל המשקיעים. מלבד באמצעות CFD, מסחר בנכסי קריפטו אינו מוסדר ולכן אינו מפוקח על ידי שום מסגרת רגולטורית של האיחוד האירופי.

eToro USA LLC אינה מציעה CFD ואינה מייצגת שום אחריות באשר לדיוק או השלמות של תוכן פרסום זה, שהוכן על ידי השותף שלנו תוך שימוש במידע ספציפי שאינו ישות על אודות eToro..

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map