למד מה זה Ethereum Classic

שלום, וברוך הבא למדריך זה על כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים פחות מובנים אך חשובים – Ethereum Classic. כנראה שקראת קצת על את’ריום (ETH) כבר, ואולי נתקל בכמה משפטים תמוהים במהלך קריאתך.

ה- DAO הוא אחד מאלה שלעתים קרובות עולה. למרבה המזל, במדריך הקצר הזה, נסביר הכל עליו פיצול האת’ריום שקרה בגלל זה.

במהלך המדריך הקלאסי הזה של Ethereum, אסקור: מהו ה- DAO וכיצד הוא מתקשר למזלג הקלאסי של Ethereum, דרכים שונות בהן ניתן לשדרג בלוקצ’יין (מזלגות קשים ורכים) וכיצד השוואה בין Ethereum Classic והן Ethereum תנאי שלהם הופעות בשוק היום. לבסוף, אסתכל על ETC VS ETH במונחים של היתרונות והחסרונות הספציפיים שלהם.

בסוף מדריך זה, תהיה לך הבנה ברורה כיצד נוצר Ethereum Classic, הכל על מזלג Ethereum Classic שיצר אותו, קצת על השוואה בין ETH ו- ETC מבחינת ביצועי השוק הנוכחיים והיתרונות. וחסרונות של כל מטבע.

אה, וגם – אם לאחר קריאת מאמר זה, תגלה שפיתחת עניין ב רכישת והחזקת ETC, תוכל לעשות זאת באמצעות Coinbase או כל פלטפורמה מרכזית אחרת להחלפת קריפטו. גַם, אחסון ETC לא אמור להיות בעיה – תוכל לעשות זאת בקלות גם בארנקי חומרה מסוימים (כלומר ספר ספרים ננו ס).

ETC VS ETH הוא נושא שחילק דעות מרה בזמן ששתי הקהילות נפרדו זו מזו. יש מי שמרגיש שנכון היה לפצל את בלוקצ’יין את’ריום כדי לשמור על האמון בו, ויש מי שמרגיש שלעולם אסור לשנות בלוקצ’יין כך שיתאים לרצונות היזמים או המשקיעים. עם זאת נעבור על כל זה בקרוב.

ראשית, אתחיל בשיעור היסטוריה חשוב.

מחפש את המקום הכי בטוח לרכוש BTC? אספתי מטה את חילופי הקריפטו המדורגים הכי טובים שאושרו כפלטפורמות הבטוחות ביותר לרכישת BTC, אז תסתכל.

ספק ויזה / מאסטרקארד זמין Crypto הציון שלנו סקירת Coinbase כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • ליטקוין
 • + 30 נוספים

9.8 קרא ביקורת בקר באתר סקירת בינאנס כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • קרדנו
 • + 150 נוספים

9.6 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת Coinmama כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מזומן ביטקוין
 • +7 נוספים

9.4 קרא ביקורת בקר באתר סקירת קראקן כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • לזנק
 • + 37 נוספים

9.1 קרא סקירה בקר באתר סקירת eToro כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +עוד 3

8.6 קרא את הביקורת בקר באתר ביקורת KuCoin כן

 • ביטקוין
 • את’ריום
 • מונרו
 • + 210 נוספים

8.5 קרא את הביקורת בקר באתר סקירת חילופי תאומים כן

 • ביטקוין
 • מזומן ביטקוין
 • את’ריום
 • +21 נוספים

8.4 קרא את הביקורת בקר באתר הכי פופולארי 729 ביקורות 9.8 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את בחירת העורך 1279 ביקורות 9.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 816 ביקורות 9.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 1174 ביקורות 9.1 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 453 ביקורות 8.6 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 563 ביקורות 8.5 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת 603 ביקורות 8.4 העברה בנקאית: כן בקר באתר קרא את הביקורת

יתרונות

 • נשאר נאמן לפילוסופיה של מטבעות קריפטוגרפיים (ביזור)
 • מטבע קריפטוגרפי פופולרי מאוד

חסרונות

 • כמעט אף מפתחים מקוריים לא נשארו עם ETC
 • מועד לפריצות ולפרצות אחרות
 • אין לו גיבוי חזק בקהילה כמו את’ריום

הארגון האוטונומי המבוזר – ה- DAO

פלטפורמת Ethereum מבוססת סביב השימוש ב- חוזים חכמים. למי שלא בטוח מהו חוזה חכם, הוא בעצם הסכמים ניתנים לתכנות בין שתי מפלגות או יותר. פירוש הדבר שכסף יכול לעבור ממפלגה אחת לאחרת בלי צורך מתווך מהימן. שני הצדדים בוטחים או מוודאים שהקוד הוא לגיטימי, והקוד משחרר את הכסף בתנאים מסוימים.

הארגון האוטונומי המבוזר או ה- DAO (מבוטא "סם"בקיצור היה חוזה חכם מאוד מסובך. הייתה לזה גם מטרה מרשימה למדי. הרעיון היה שהוא יספק מאגר כסף לתשלום עבור פיתוח יישומים מבוזרים שנבנו ברשת אתריום בעתיד..

למד מה זה Ethereum Classic

הרעיון היה פשוט, אך יצירתו, כפי שתגלה במהרה, לא הייתה. כדי לקבל זכויות הצבעה ב- DAO, יהיה עליך לקנות אסימונים מיוחדים. אלה "אסימונים של DAO" ייקנו באמצעות אתר המטבע הצפוני של Ethereum. בעלות על אסימון DAO פירושה שאתה חלק מתהליך קבלת ההחלטות שהחליט איזה dApps קיבל כסף ואשר לא.

כדי לקבל אישור של dApp (יישום מבוזר), היזם שעומד מאחוריו יצטרך תחילה להיות מוארת על ידי קבוצת מומחים ומפתחים ידועים ברשת את’ריום. לאחר מכן הוא יעלה להצבעה. אם ה- dApp המוצע התקבל לפחות 20% מהקולות על ידי תורמים ל- DAO, הכסף יוקצה, וניתן יהיה להמשיך לעבוד על הפרויקט.

Ethereum Classic: השוואה בין ארגונים מסורתיים לארגונים מבוזרים.

ה- DAO הייתה הצעה מהפכנית שהתגלתה פופולרית להפליא בקרב המשקיעים. נראה כי כל מי שידע על אתריום רצה לקנות את זכות ההצבעה ברשת. הם נמשכו על ידי הגמישות והשקיפות נראה שהמערכת הציעה. במהלך החודש הראשון בו נמכרו אסימוני DAO, צבר הפרויקט מספר ניכר של מטבעות את’ר. הערך המשוער בזמן תרומתם של מטבעות אלה היה 150 מיליון דולר. זה ייצג כמעט 15% מכלל אתרים הקיימים.

כחלק מתכנות ה- DAO, אלה שעומדים מאחוריו הקפידו ליצור אפשרות יציאה. זה לא יהיה טוב אם ברגע שהיית נכנסת לשם! מה אם פרויקטים מגוחכים שלא רציתם שייקח בהם חלק יתחילו לקבל את החלום על ידי הקהילה?

Ethereum Classic: מטבע ה- ETC שמוצב בין כמה אורות חג המולד.

נוצר לכן דרך לצאת מה- DAO. זה היה ידוע בשם "פונקציה מפוצלת". זה יאפשר למשקיעים להחזיר לעצמו את האיתר שתרמו. באמצעות זה "פונקציה מפוצלת", משתמשים יכולים גם ליצור מה שכונה א "ילד DAO". אם כמה חברי DAO הצטרפו אליך, תוכל אפילו להתחיל לקבל רעיונות אחרים ל- dApps ולהקצות כסף לפיתוחם.

התנאי היחיד שנדרש לקיום בכל החוזה החכם היה שאם החברים יעזבו את ה- DAO, הם לא יוכלו להוציא את האתרים שלהם במשך 28 יום. עם זאת, מפתחים רבים הדגישו זאת כפרצה פוטנציאלית והעלו את הנושא במהירות. מחאותיהם לא נלקחו ברצינות על ידי יוצרי ה- DAO.

מה יכול להשתבש? האק של DAO

הפרצות שכמה מגזרות קהילת את’ריום הזהירו מפנין נוצלו ביום גורלי באמצע יוני 2016. מישהו הצליח בהצלחה לגנוב כשליש מהכסף שנשמר בחוזה החכם של DAO. עבור ההאקר היוזם, זה יכול היה להיות יום המשכורת למדי! הם כמעט הצליחו לפצות עם את’ר שהיה שווה בסביבות 50 מיליון דולר בזמן!

בואו נסתכל קצת יותר מקרוב כיצד התוקף הצליח לנצל את הפרצה.

אם מחזיק בטוקסי DAO רצה לעזוב את החוזה, כל שעליהם היה לעשות הוא לבקש שיסירו. התהליך היה אז כפול. ראשית, המשתמש יקבל מלכתחילה את מטבעות ה- ETH שתרמו ל- DAO. שנית, העסקה תעדכן את ספר החשבונות, ומספר המטבעות הכולל בחוזה יחושב מחדש.

למד מה זה Ethereum Classic

עם זאת, ההאקר הצליח ליצור פונקציה שגרמה לתהליך לחזור על עצמו לפני שניתן לעדכן את ספר החשבונות. פירוש הדבר שהם שולמו פעמים רבות מכמות מטבעות ה- ETH שתרמו במקור.

התהליך שחזר על עצמו עד ששליש מסך האתרים המאוחסן בחוזה הועבר לידי ההאקר "ילד DAO" חוֹזֶה. זה עורר סערה בקרב אלה בעקבות התפתחות ה- DAO.

בשלב זה, אם אתה מחזיק כמה מטבעות ETH, אתה עלול להיכנס לפאניקה. אתה עשוי לחשוב שכל המערכת מקולקלת. אל תדאג. זה לא. כפי שהצהיר באותה תקופה מפתח אחד ומייסדי שותף של חברת Ethereum: באומרו שזו אשמתה של רשת Ethereum בהתקפה על ה- DAO זה כמו להאשים "האינטרנט" בכל פעם שאתר מתמודד עם בעיות שגורמות לו להיכשל.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מה ניתן לעשות בנושא האק של DAO?

באופן מובן אך לא רציונלי, הרבה משקיעים מוקדמים, שלא היו קודני blockchain או מפתחים בעצמם, אך שמעו על התקפת DAO, חשבו שאת’ריום שבור, ומיהרו למכור את מטבעותיהם. המחיר ירד מסביב 20 עד 13 דולר, ורבים טענו שזה מותו של את’ריום.

Ethereum Classic: מפת הדרכים של ETC.

עם זאת, מכיוון שהיה בחוזה החכם הסעיף בן 28 הימים, שום דבר שההאקר לא יכול היה לעשות עם 50 מיליון הדולרים שלו עד לתום הזמן הזה. זה נתן לקהילת את’ריום זמן א) לדון בפתרון פוטנציאלי, ו ב) השלם כל פתרון פוטנציאלי. הועלו שלושה רעיונות:

 • ה "הישרדותם של החזקים" להתקרב – לא לעשות כלום. קוד רע ראוי לנצל אותו. יש לראות בכך שיעור יקר.
 • מזלג רך (על כך עוד רגע).
 • מזלג קשה (שוב, מידע זה יגיע בקרוב גם על זה!)

אדון ביתרונות והחסרונות של כל אחד מהם להלן.

לעשות כלום

ה "לעשות כלום" הגישה נשענת על האידיאולוגיה ש קוד הוא חוק. אם אתה עושה קוד רע, עליך להיענש. אם אתה מוכן להתעסק עם מאות מיליוני דולרים עם קוד שלא נבדק, אתה צריך להתמודד עם התוצאות. קהילות קריפטו מוקדמות עם נטייה ליברטריאנית כה חזקה, אין זה מפתיע שאופציה זו מצאה תמיכה כזו.

מזלג רך: מהו מזלג רך?

מכיוון שמדובר במאמר המיועד למתחילים המנסים להבין את מטבע Ethereum Classic, מוטב שאסביר בדיוק למה הכוונה מזלג רך.

ניתן לשנות רשתות חסימות באחת משתי דרכים. עם א מזלג קשה, או מזלג רך. מזלג רך הוא שינוי בכללי הרשת התואם לאחור. אל תדאג אם זה נשמע מסובך להפליא, זה ממש לא!

רק תחשוב על זה כמו Microsoft Word. אם יש לך את הגרסה החדשה ביותר של MS word ושומרת מסמך טקסט בכונן USB, זה עדיין יעבוד בסדר גמור כשאתה מעביר אותו לבית חברך שאולי יש לו מהדורת MS Word 2007. לזה אנו מתכוונים בתאימות לאחור.

בדיוק כמו בדוגמה של MS Word, השינויים בכללי הבלוקצ’יין שהם התכונות של הרשת החדשה יותר לא יעבדו בגרסה הישנה יותר של הרשת. לדוגמא, מילים שמתווספות לבודק האיות של MS Word יעלו כשגיאות בגרסה הישנה יותר של התוכנה, אך לא בגירסה החדשה יותר..

Ethereum Classic: התכונות של ETC.

רעיון המזלג הרך, כאשר הוא מוחל על הבלגן ש- DAO השאיר את מפתחי Ethereum, פירושו שזו הייתה בחירת המשתמש אם הם רוצים להריץ את הקוד החדש או לא. עם זאת, בין אם עשו זאת ובין אם לא, הם עדיין יוכלו לתקשר אחד עם השני. להלכה ההצעה הייתה, נועל לחלוטין את האתר שהאקר גנב. המזלג הרך אומר שכל בלוקים המכילים עסקה שכללה העברת מטבעות גנובים יתעלמו.

הרעיון נראה נהדר על הנייר וזכה לתמיכה רבה. עם זאת, לא עבר זמן רב עד שחבר בקהילה זיהה בעיה אפשרית נוספת. המזלג הרך יפתח את הרשת בפני סיכון פוטנציאלי נוסף – א "מניעת שירות" לִתְקוֹף.

אילו סיכונים עשו תוקף של מניעת שירות רכה (Forks)?

כורים מתוגמלים על אימות עסקאות ברשת את’ריום "גַז". תגמול זה מגן עליהם גם מפני התקפות DoS. כדי לשלוח דואר זבל לרשת באמצעות עסקאות, תוקף יצטרך לכלול הרבה "גַז" לכל "מְזוּיָף" עסקה שהם יצרו.

זה יצליח יקר להפליא לתקוף את הרשת בצורה כזו. הבעיה ברעיון המזלג הרך היא שתוקפים יכולים לדואר זבל של חוזה ה- DAO עצמו בעסקאות. זה יאלץ את הכורים לפתור אלגוריתמים רבים חסרי טעם והם כמעט ולא יקבלו פרס כספי על ביצועם.

למד מה זה Ethereum Classic

פירוש הדבר שרעיון המזלג הרך בוטל. זה גם הגביל את מספר הפתרונות הפוטנציאליים להתקפת DAO לשניים בלבד: לא לעשות כלום ומזלג קשה.

מזלג קשה: מהו מזלג קשה?

מזלג רך תואם לאחור, ו מזלג קשה אינו. זהו ההבדל העיקרי בין שתי הדרכים לשדרוג הבלוקצ’יין של Ethereum (או כלשהו).

אין דרך להחליף מזלג קשה לאחר השלמתו. אם אתה ככורה אינך מיישם את הקוד (הכללים) החדש בעצמך, לא רק שאתה לא יכול להשתמש בגרסה המעודכנת של התוכנה, אלא אם כן אתה גם לא יכול עוד לקיים אינטראקציה עם הבלוקצ’יין החדש או הרשת בשום צורה שהיא.

המזלג הקשיח המוצע ברשת את’ריום יפצל את הבלוקצ’יין בנקודה מסוימת. הנקודה שהוצעה הייתה ממש לפני מתקפת ה- DAO. הרעיון הוא שעד לנקודה שנבחרה, השרשרת הישנה והשרשרת החדשה (שנוצרו על ידי העבודה הקשה) יהיו זֵהֶה. בעקבות המזלג, השרשרת תתפצל, וכל שרשרת חדשה תהפוך עצמאית זו לזו.

הרעיון מאחורי העבודה הקשה הוא זה היא תחזיר את כל הכספים החסרים לאלו שהפסידו בזכות מתקפת ה- DAO. היה אמור להתקיים חוזה חכם להחזר שיאפשר למשתמשים למשוך את כספם.

פיצול האת’ריום ומחלוקתו

רעיון זה היה שנוי במחלוקת בקרב חברי קהילת את’ריום. היו כאלה שלקחו את "קוד הוא חוק" עמדה ואמרה שכל העניין של בלוקצ’יין הוא לא לאפשר לרשות אחת לשלוט בו. בינתיים, היו רבים שרק רצו את כספם בחזרה.

אלה שהרגישו את זה "קוד הוא חוק" החליטו להמשיך ולהריץ את הגרסה הישנה של התוכנה שהייתה קיימת לפני המזלג Ethereum Classic ושמרו למעשה על הרשת הישנה (עם התקפת DAO) על כנה. בינתיים, אלה שתמכו בהחזר החלו לכרות את הרשת החדשה ושני מטבעות נוצרו במקום שבעבר היה רק ​​אחד.

Ethereum Classic: אתר ה- ETC.

הגרסה ללא שינוי של הרשת נודעה בשם "Ethereum Classic" (ETC), והחדש, המושלם עם החזר התקפה של DAO, ידוע כיום בשם ETH או רק את’ריום. לרשת השנייה זו יש רוב התמיכה של הקהילה כמו גם את רוב המפתחים המובילים בפרויקט. זה בא לידי ביטוי בהבדל הנוכחי ב שווי שוק בין Ethereum ו- Ethereum Classic בעקבות פיצול Ethereum.

מה זה Ethereum Classic?

כפי שציינתי, Ethereum Classic היה הרשת המקורית, "יבלות והכל" כביכול. לא היה שום שינוי שיאפשר החזר התקפת DAO.

המחיר הנוכחי של כל מטבע Ethereum Classic הוא 6,92 דולר (החל מה- 21 באוגוסט 2021). יש לו שווי שוק של 800 מיליון דולר. כרגע היא תופסת את המקום ה -18 במונחים של ערך הרשת הכולל. צירפתי למטה גם את הגרף המלא של הנכס הדיגיטלי, באדיבות Coinmarketcap:

Ethereum Classic: גיליון מחירים של ETC.

בעוד Ethereum Classic הוא בעיקר אותו מטבע קריפטוגרפי כמו Ethereum (ETH), יש לו הבדל גרוע אחד – רוב היזמים המקוריים כבר לא עובדים על זה. המייסדים ויטליק בוטרין וגאווין ווד השאירו אותה מאחור לטובת הרשת החדשה. עם שמות כה גדולים שמגבים זה כנראה נראה סקרן שמישהו עדיין ירצה כל מה שקשור לאתריום קלאסי.

כדי להבין מדוע הם עושים זאת, חשוב להבין תחילה את חסימות הרשת כהלכה. המאפיין החשוב ביותר והפורץ דרך ביותר של רשתות חסימות הוא שהם פועלים מבלי שנשלטו על ידי כוחות כלשהם הקשורים לפרויקט, וחשוב מכך, מחוצה לו..

עבור אלה הממשיכים לתמוך ב- ETC, המזלג הקשיח היה התמודדות נוחה להגנה על משקיעים עשירים. זה ייצג בדיוק את ההפך ממה שבלוקצ’יין תוכנן להשיג. הגישה הכבדה והשולטת של מי שהפסידו כסף במתקפת DAO כלל לא הייתה מקובלת.

בסופו של דבר, השאלה של ETC לעומת ETH, זה מסתכם בכמה שכל אדם מעריך את חוסר השינוי (חוסר יכולת לשנות) בלוקצ’יין..

אתריום (ETH)

כפי שניתן לדעת משווי השוק של כל מטבע, קהילת המטבעות רואים את אתריום הגרסה האמיתית של רשת את’ריום. בזמן כתיבת שורות אלה, ערכה של הרשת מתגמד באופן מוחלט מערכו של Ethereum Classic.

המחיר ל- ETH כרגע פשוט מתבייש 400 דולר. שווי השוק הכולל של הרשת הוא מרשים 45 מיליארד דולר. זה הופך אותו למקום השני מבחינת רשתות המטבעות היקרות ביותר עבור Bitcoin בלבד.

שוב, כללתי את הגרף של את’ריום למטה. תראה חץ אדום בסביבות הפיצול של את’ריום.

Ethereum Classic: תרשימי מחירים של Ethereum.

יתרונות וחסרונות של Ethereum Classic ו- Ethereum

כעת, בואו נקודד במהירות כמה מיתרונות וחסרונות הליבה של Ethereum ו- Ethereum Classic.

את’ריום

מקצוענים מקצוענים

✓ יש את רוב ה מפתחים מקוריים מאחורי זה. אלה עדיין מחויבים למפת הדרכים המקורית.

✓ האש א קצב חשיש גבוה יותר מאשר ETC. המשמעות היא שיש יותר כורים המאמתים עסקאות ברשת, ומשמעות הדבר היא שהיא בטוחה יותר.

✓ יש את הברית Ethereum ארגונית בפינה שלה. זו קבוצה של כמה מהחברות והבנקים הגדולים ביותר בכדור הארץ שמתנסים ברשת. כאשר החלו להכריז על חברים ב- EEA, מחירו של את’ריום באמת המריא.

✓ ניתן לרכוש ברוב חילופי המטבעות היוקרתיים (כְּלוֹמַר. Coinbase ו בינאנס), וניתן לאחסן אותם ברוב ארנקי הצפנה המאובטחים ביותר שם (ספר ספרים ננו ס, טרזור, וכו.). שים לב, עם זאת, כל זה חל גם על ETC.

חסרונות חסרונות

Split פיצול האתריום שיצר את ETH ו- ETC שבר את אחד הכללים העיקריים של בלוקצ’יין. הבלוקצ’יין אמור להיות בלתי משתנה לחלוטין (לא מסוגל לשנות את זה). אם זה היה שונה פעם אחת כדי לחסוך כסף של אנשים, וזה יכול לקרות באופן תיאורטי שוב. בפעם הבאה אולי לא יהיה שינוי כזה ממוקד בקהילה.

Ethereum Classic

מקצוענים מקצוענים

✓ נשאר נאמן ל החזון המקורי של מה שבלוקצ’יין אמור להיות. מה הטעם של ספר חשבונות בלתי משתנה אם ניתן לשנות אותו בגחמת הקהילה?

פוטנציאל פוטנציאלי הפוך יותר למשקיעים. מטבע הדברים, מדובר בהשקעה בסיכון גבוה אך ישנם כמה תומכים משפיעים בפרויקט כמו בארי סילברט מקרן ההשקעות בגווני אפור..

חסרונות חסרונות

✗ אין לו את ה- EEA שעובד על יישומים מבוזרים שנוצרו עבור הבלוקצ’יין שלו.

✗ כבר אין את המפתחים המובילים של Ethereum שהעלו את הרעיון של Ethereum מלכתחילה.

יש הרואים בכך מגובה על ידי אלה המתנגדים לכל פרויקט Ethereum עצמו.

השווה את Ethereum Classic זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Ethereum Classic זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

אז, זה המדריך שלי ל- Ethereum Classic. אני מקווה שעכשיו אתה יודע הרבה יותר על האופן שבו שני המטבעות הקריפטוגרפיים עם Ethereum בכותרת נוצרו.

סקרנו הרבה במדריך זה אז בואו נסכם. היית צריך ללמוד:

 • מהו ה- DAO?
 • מדוע ה- DAO נכשל.
 • מהם מזלגות קשים ומזלגות רכים.
 • מדוע קהילת את’ריום התפצלה בגלל ההחלטה לבצע את פיצול האת’ריום.
 • מה זה Ethereum Classic (ETC)?
 • מה זה אתריום (ETH)?
 • היתרונות והחסרונות של שניהם.

אני מקווה שמצאתם את המדריך הזה ב- Cryptocurrency הפופולרי ה -30 המהנה והשימושי.

אנא זכור גם – אם אתה מתכנן לרכוש קצת ETC לעצמך, ודא תמיד שהתהליך הוא לבטח, וכי אתה עושה זאת באמצעות חילופי מטבעות אמינים. תוכנית הפעולה האידיאלית תיראה כך:

 1. הרשמה בתאריך Coinbase (אוֹ כל חילופי קריפטו מדורגים אחרים המציע ETC כאופציה);
 2. רכישת הכמות הרצויה של מטבעות ETC;
 3. אחסון של אותם מטבעות באחד מארנקי הקריפטוגרפיה האמינים (אמינים). ספר החשבונות ננו S אוֹ טרזור).

עם כל הידע החדש שלך, מה לדעתך חשוב יותר – החזר כספי למשקיעים או שמירה על חוסר השתנות של בלוקצ’יין? נשמח לשמוע את מחשבותיך בעניין!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map