ארנק Ethereum הטוב ביותר

ביטקוין ארנקים, את’ריום ארנקים. אחסון קר, אחסון חם. הכל קצת מבלבל, לא? אל דאגה – אני כאן כדי לעזור! הכנתי את המדריך הזה שיעזור לך לבחור את הארנק הטוב ביותר עבור Ethereum.

יש המון סוגים שונים של ארנקים כאלה. כל אחד מציע יתרונות וחסרונות שונים למשתמש. חלקם קלים יותר לשימוש אך פחות מאובטח. בינתיים, אחרים נהדרים לאחסון כסף שלא תרצו להשתמש בו זמן רב, אבל אינם טובים במיוחד לשימוש יומיומי.

במדריך זה נבחן את הסוגים השונים של ארנקי ETH הזמינים: ארנקי נייר, ארנקים מקוונים, ארנקי תוכנה, ארנקי חומרה, ו ארנקים ניידים. נבחן כמה דוגמאות של כל אחת מהן ונדבר עליהן בִּטָחוֹן, כיצד להגדיר אותם, ו כמה הם קלים לשימוש.

לאחר שסיימתם לקרוא את המדריך, למדתם את היתרונות והחסרונות של כל סוג ארנק. לאחר מכן תוכל לבחור את הארנק הטוב ביותר של Ethereum (או אולי, הארנק הטוב ביותר בכלל?) בשבילך.

ארנק Ethereum הטוב ביותר: מדוע האבטחה כל כך חשובה בעולם הקריפטו?

בִּטָחוֹן חשוב בעולם הקריפטו מכיוון שאנחנו מתמודדים עם ערך. בעולם הפיזי, אנו נזהרים כיצד אנו מתייחסים לפריטים המוערכים ביותר שלנו. זה אותו הדבר גם בעולם הדיגיטלי.

באופן מקוון, עלינו להקפיד באותה מידה להגן על הדברים שאנו מעריכים. כשאתה משאיר את האופניים שלך ברחוב סואן אתה נועל אותם. אם אתה מזין את מספר ה- PIN שלך בכספומט, אתה מסתיר אותו מאנשים אחרים. כשאנחנו עוזבים את שלנו מטבע מוצפן אי שם, עלינו גם לוודא שהוא מאובטח כהלכה.

אבטחה בקריפטוגרפיה אחריותכם – זה חשוב מאוד! יש אין בנק לפנות אליו אם אתה נפרץ, או שהאבטחה שלך נכשלת. ביטקוין או אתר לא ניתן להחזיר לשולח בלחיצה על כפתור כמו שהם יכולים עם העברה בנקאית רגילה. בקריפטוגרפי, ברגע שהמטבעות עוזבים את הארנק, הם נעלמו לנצח. זו הסיבה שארנק Ethereum הטוב ביותר חייב להיות מאובטח מאוד.

ארנק Ethereum הטוב ביותר: טלפון עם מטבעות אתרים מפוזרים.

מטבעות קריפטוגרפיה הם מיוחדים מכיוון שכן מבוזר. בכך אנו מתכוונים אין נקודת כישלון אחת. אין אף נקודת התקפה אחת עבור אלה המעוניינים לפגוע ברשת או במשתמשיה. זה הופך את האבטחה של המערכת עצמה חזק מאוד. זה המקרה גם למשתמשים אם הם מאחסנים את המטבעות שלהם בצורה נכונה.

זה לוקח זמן רב שהאקר ייכנס למערכת אבטחה חזקה כל כך. משמעות הדבר היא שעבריינים ברשת עדיפים לנסות לפרוץ חנויות גדולות של קריפטו (כמו חילופי דברים) מאשר ארנקים בודדים. חילופי דברים כמו בינאנס, Coinbase, ו קראקן מהווים מטרות נהדרות עבור האקרים (אם כי לכולם קיימות מערכות אבטחה מדהימות, כך שאין צורך לדאוג).

לאחר שהאקרים פרצו לבורסה, הם יכולים לגנוב סכומי כסף אדירים. בעבר, בורסות גדולות נפרצו והמשתמשים הפסידו כסף. בעתיד זה עלול לקרות שוב.

ארנק Ethereum הטוב ביותרחשוב לזכור כי פריצה לא מתרחשת רק נגד חילופי דברים. גם משתמשים כמוך יכולים לפגוע באבטחה שלהם. מסיבה זו, כמה ארנקים פרטיים מציעים אבטחה טובה יותר מאחרים, וכך הם עשויים להיות הארנקים הטובים ביותר של את’ריום.

עם זאת, נדבר כיצד לעצור הפרות אבטחה אישיות בכל המשך המאמר.


חָשׁוּב: המפתחות הפרטיים של הארנק שלך צריך להישאר פרטיים. מי שמכיר את המפתחות הפרטיים שלך יכול להעביר את המטבעות שלך.

סוגי ארנקים: בחירת ארנק האתרים הטוב ביותר

אני מקווה, עכשיו אתה מבין חשיבות הביטחון כשמדובר בבחירת הארנק הטוב ביותר לקריפטו. עם זה מהדרך, בואו נסתכל על כמה סוגים של ארנקי את’ר.

בואו נעשה דבר ברור. את כל סוגי הארנקים נזכיר תומכים גם באסימני Ether וגם באסימני ERC-20. זה נכון, ארנק ה- Ether שלך יכול לשמש כארנק ERC-20. מגניב הא?

ארנקי נייר

לעת עתה, ארנקי נייר הם אחד מארנקי Ethereum הטובים ביותר לאחסון לטווח ארוך. כאשר הם נוצרים כראוי, הם כן לגמרי לא מקוון ובלתי אפשרי לגישה של האקרים. רמת האבטחה הגבוהה של ארנקים לא מקוונים של Ethereum מציעה להפוך אותם נהדרים לאחסון כמויות גדולות של מטבעות קריפטוגרפיים לאורך זמן.

אתה בטח תוהה, איך להקים את אחד מארנקי Ethereum או ERC-20 הנפלאים האלה, נכון? ובכן, ראשית, אתה צריך מחשב נקי. עדיף למחוק ממנו לחלוטין את כל הנתונים לפני יצירת ארנק חדש. כשהוא נקי לגמרי, אל תחבר את המחשב לאינטרנט אלא לאחר שתסיים להכין את ארנק הנייר שלך.

ארנק Ethereum הטוב ביותר: יישום מחולל ארנקים.

במחשב שני, שמור עותק של MyEtherWallet למקל USB. לאחר מכן תוכל לפתוח את דף האינטרנט במחשב הנקי שלך, מחהק טרי ולהגדיר את ערכת המפתחות שלך בארנק Ethereum בצורה מאובטחת. לאחר הכנתך, תוכל להדפיס את הדפים המכילים את המפתח הציבורי והפרטי שלך.

אל תשתמש במדפסת אלחוטית או כזו שניתן לחבר לאינטרנט לשלב זה. זה גם רעיון טוב להדפיס כמה עותקים. סוף סוף, מחק את קבצי ארנק Ethereum מהמחשב. כעת תוכל להשתמש במחשב כרגיל שוב.

לאחר שהכנתם את ארנק נייר ה- Ethereum שלכם, הגיע הזמן לחשוב על אחסון.

כשתבחר היכן לאחסן את הארנק שלך, זכור כי האבטחה של ארנק נייר Ethereum החדש שלך מוחלשת על ידי:

  • אש ומים: עדיף לאחסן יותר מעותק אחד של ארנק הנייר במקומות שונים. אם אתה רוצה לשמור על Ether ארנק זמן רב מאוד, בדוק דרכים אחרות לרשום את המפתח הפרטי. רעיון אחד יכול להיות לחרוט או להחתים את הדמויות לפיסת מתכת. זה ימנע את נזקו מאש ומים.
  • אנשים אחרים: אם אדם אחר יכול לראות את המפתח הפרטי שלך, הוא יכול להשתמש ב- Ether שלך. מסיבה זו, חשוב לעשות זאת שמור את זה מוסתר. הדרך הטובה ביותר להסתיר את זה היא בכספת בבנק שלך ובכספת דומה בבית. אם יש לך בני משפחה ברחבי הארץ שאיתם אתה יכול להשאיר כספת, זה רעיון טוב.
  • עַצמְךָ: אל תהיה זהיר עם המפתח הפרטי שלך. זה הדבר החשוב ביותר בכל ארנק את’ריום. אם אתה שומר את זה בכספת, וודא שאתה יודע את הקוד והשאיר עותק של מפתח הגיבוי עם בן משפחה שאתה יכול לסמוך עליו והוא גר רחוק.

אני לא יכול לחזור על זה מספיק: הגן על המפתח הפרטי שלך. ברגע שהוא נכנס למחשב או נראה על ידי אדם אחר, הארנק חסר תועלת!

אם זה קורה, חייבים להכין חדש וכל הכסף יישלח מהישנה. בדרך זו, הארנק שלך יישאר הארנק הכי טוב שאפשר!

יתרונות ארנקי הנייר:

אגודלים למעלה מקצוענים

מאובטח מאוד כאשר הוא מוגדר כהלכה. אם פעלת אחר צעדינו בעת הגדרת ארנק הנייר שלך ב- Ethereum ואחסנת את המפתחות הפרטיים שלך בצורה מאובטחת, כעת יש לך את אחד הארנקים הקשים ביותר לפריצה. מזל טוב!

נהדר לכמויות גדולות של את’ר. מכיוון שזה כל כך מאובטח, אתה יכול להישאר רגוע ולאחסן סכומים גדולים על ארנק נייר. בדוק תחילה את הארנק על ידי שליחת אתר בשווי של כמה דולרים. לאחר אישורו, תוכלו לשלוח את השאר.

לגמרי חופשי. ניתן להכין ארנק נייר של Ethereum (שהוא מאובטח בדיוק כמו כל ארנק אחר) ללא עלות.

חסרונות של ארנקי נייר:

בוז חסרונות

קשה להשתמש שוב ושוב. ארנקי נייר הם חסרי תועלת אם אתה רוצה לשלוח כסף לעתים קרובות. בכל פעם שאתה מזין את המפתח הפרטי שלך למחשב מקוון, השמדת את אבטחת הארנק שלך, ויש ליצור אחר. ארנק הנייר שלך מתאים מאוד ל אחסון לטווח ארוך אבל לא בשביל לעשות את הקניות המקוונות שלך!

לוקח הרבה זמן להתקין. אם אתה אוגר קריפטוגרפי בשווי של כמה מאות דולרים, ייתכן שתחליט שפתרון אבטחה קל לשימוש אך נמוך יותר הוא הארנק הטוב ביותר עבור Ethereum..

ארנקים מקוונים

מ הכי מאובטח סוג הארנק, ל הכי פחות. לאחר מכן, נסתכל על אתריום באינטרנט ארנקים.

ארנקים מקוונים של Ethereum הם אלה שנמצאים בשירותים מרכזיים כגון חילופי מטבעות קריפטו. הם סוג הארנק הכי פחות בטוח. ארנקים מקוונים של Ethereum שימושיים לסוחרי מטבעות דיגיטליים ומעט אחר. באופן כללי, אתה צריך לשמור את הכספים שלך כמה שפחות זמן בארנק מקוון.

יש שם המון סוגים של ארנקים מקוונים של Ethereum. חלק מהדוגמאות הטובות באמת הן בינאנס, Coinbase, קראקן, ו ביטרקס.

ארנק Ethereum הטוב ביותר: Binance.

אל תתפתו להשאיר קריפטוגרפיה על ארנק מקוון אם אינכם סוחרים. ייתכן שיהיה לך קל ופשוט לשימוש … עד שתאבד את הכסף שלך.

חשוב גם להיות מודעים לכך אתרי דיוג בעת שימוש בארנק מקוון. אתרי דיוג נראים בדיוק כמו האתר האמיתי, אך יגנבו את הנתונים החשובים שלך (שמות משתמש וסיסמאות). האנשים שיצרו את אתר הדיוג ישתמשו בפרטיך בכדי לגשת לחשבונך ולגנוב כל מטבע מטבע שמאוחסן שם.

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק Coinbase וארנק Binance

ניתן להבחין באתרי דיוג כמה רמזים. ראשית, בדוק תעודת האבטחה הבא ל שורת כתובת URL. עליה להיות מילה ירוקה ליד (בדרך כלל “מאובטחת” או שם החברה). זה צריך להיות “https” ולא רק “HTTP” בתחילת כתובת האתר.

כמו כן, חפש אותיות או מספרים מוזרים בכתובת האתר. הרמאים ישתמשו לעתים קרובות באותיות כמו “ŗ”, “ï” או “ė”. האם אתה יכול לראות את הנקודות הנוספות מעל ומתחת לאותיות? סוגים אלה של דפי פישינג נפוצים באתרים הקשורים לקריפטוגרפים. ערמומי, הא?

ארנק Ethereum הטוב ביותר: דוגמה לאתר פישינג.

כדי לוודא שאתה אף פעם לא מבקר באתר דיוג, הקלד את כתובת האתר שאתה מנסה להשתמש במלואה. לאחר מכן תוכל “להוסיף סימניה” לדף בדפדפן שלך לאחר בדיקת אבטחת הדף. זה יוודא שאתה מבקר באתר בטוח רק בעתיד. תשתמש גם אימות דו-גורמי בכל פעם שיש אפשרות.

הכי חשוב, אל תשאיר יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בבורסה. גם אם אתה אף פעם לא מבקר באתר דיוג, חילופי דברים אכן נפרצים. לאחר שנעלם, הכספים בחשבונך יאבדו לָנֶצַח.

יתרונות הארנקים המקוונים:

אגודלים למעלה מקצוענים

נהדר לסוחרים. אם הארנק המקוון מבוסס על חליפין, לכל המטבעות שתוכלו לקנות בבורסה יהיו ארנקים משלהם בתוך חשבון אחד.

זה יכול למכור תפקיד מהר מאוד. זה דבר טוב אם אתה רוצה לתזמן את השוק. עם זאת, זה יכול להוביל גם להחלטות גרועות ולעלות לך כסף בעסקאות מתוזמנות גרועות.

החסרונות של ארנקים מקוונים:

בוז חסרונות

אינך הבעלים של המפתחות הפרטיים שלך עם ארנק מקוון. אם אינך הבעלים של המפתחות הפרטיים שלך, אינך הבעלים של האתר שלך. אם שירות ההחלפה או הארנק נעלם פתאום, גם הכסף שלך נעלם.

חילופי חילופים הם יעד טוב עבור האקרים. הם אוגרים כמויות גדולות של קריפטוגרפי אצלם ואם פושע סייבר יפרוץ, זה יהיה יום משכורת גדול עבורם. אם בורסה תאבד את כל כספם בגלל מתקפת סייבר, סביר להניח שתפסיד גם את כל הכסף שלך.

ארנקי תוכנה

ארנקי תוכנה לתת למשתמשים איזון בין בִּטָחוֹן ו קלות שימוש. הם בטוחים יותר מאשר ארנקים להחלפה, וזה קל יותר לבצע עסקאות חוזרות איתם מאשר עם ארנקי נייר. מסיבה זו, זה הגיוני לאחסן ETH שאתה רוצה להשתמש בו הוצאות יומיומיות בארנק תוכנה.

היתרון העיקרי שיש לארנק של את’ריום על פני ארנק מקוון הוא שאתה שומר את המפתח הפרטי שלך. זה מפחית הרבה את הסיכון ל נפרצים. עם זאת, הם כמעט לא מאובטחים כמו ארנקי נייר או חומרה.

ארנק Ethereum הטוב ביותר: תצוגה מקדימה של יישום אקסודוס.

ניתן לפרוץ ארנקי תוכנה על ידי תוכנת מפתח. הם יכולים גם להיות פרוצים לשימוש תוכנה זדונית שמאתר ומעתיק קבצי ארנק מהמחשב שלך. ייתכן שהאקר ישלח עותק של קובץ ארנק מהמחשב לעצמם, כמו גם שהעתיק את הסיסמה בה השתמשת בארנק שלך. אם זה קורה, כעת יש להם גישה לאתר שלך!

ישנם המון סוגים שונים של ארנקי תוכנה. כשאתה בוחר את הטוב ביותר עבורך, חשוב ש הקוד הוא קוד פתוח. זה מאפשר לקהילת הקריפטוגרפים לבדוק באגים ולוודא שהקוד בארנק התוכנה לא מתכוון להכניס להאקרים.

ניתן להשתמש בארנקי תוכנה במחשב או בטלפון נייד. אנו יכולים להמליץ ​​על ארנקי שולחן העבודה הבאים של Ethereum: סֵפֶר שֵׁמוֹת ו ג’קסקס. נדבר עוד על השימוש בטלפון שלך כארנק בהמשך.

יתרונות ארנקי התוכנה:

אגודלים למעלה מקצוענים

בדרך כלל עיצובים ידידותיים למשתמש. ארנקי תוכנה יוצרו כדי לתת למשתמשים את הדרך הקלה ביותר להשתמש בבלוקצ’יין Ethereum. שליחה, קבלה וייבוא ​​של מפתחות פרטיים צריכים להיות פשוטים מאוד כאשר משתמשים בכל ארנק תוכנה ידוע.

קל לגישה לאתרים ולמטבעות דיגיטליים אחרים. אם אתה מבצע רכישות רבות ממוכרים מקוונים באמצעות Ether שלך, ניתן לשלוח תשלומים במהירות ובפשטות מארנק תוכנה.

חסרונות של ארנק תוכנה:

בוז חסרונות

תוכנות זדוניות ומפתחות מפתח מסוכנות לארנקי התוכנה.

זה יכול לגרום למשתמשים להתעצל באבטחה. יש צורך בגיבויים. אסור לאחסן את אלה במחשב. אחסון הגיבויים מעלה את אותן חולשות כמו ארנק נייר (אש, מים, אנשים אחרים). אם הכונן הקשיח נכשל, האם תוכל לגשת למפתחות הפרטיים שלך כדי לשחזר את הארנק שלך במחשב אחר? (רמז: התשובה כאן תמיד צריכה להיות “כן”!)

ארנקים ניידים

חלק ממשתמשי המטבעות הקריפטוגרפיים אוהבים לשמור על אתר שלהם ארנק נייד. זה מציע דרך קלה לאחסן אותו מכיוון שהם יכולים להשתמש באתרים שלהם כשהם רחוקים מהמחשב שלהם. עם זאת, ארנקים ניידים הם בעלי אותם סיכונים כמו ארנקי תוכנה. הם מאובטחים רק כמו הטלפון הנייד עצמו. ניתן להשיג גם ארנקי אנדרואיד של ארנק Ethereum וגם ארנקי Ethereum של iOS.

אז אולי ארנק סלולרי הוא הארנק הטוב ביותר של את’ריום?

תוכנות זדוניות ומפתחות מפתח יכול להדביק את המכשיר הנייד שלך. כמו כן, אם מישהו מכיר את קוד ה- PIN לטלפון שלך, תלוי בסוג ארנק ה- Ether הנייד, לעתים קרובות הוא יכול לראות את המפתח הפרטי, גם אם הארנק עצמו מוגן באמצעות סיסמה. מסיבה זו, יש לאחסן רק סכומים קטנים לשימוש יומיומי בארנק תוכנה מבוסס טלפון סלולרי.

ארנקי חומרה

אחת השיטות הפופולריות ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים היא את החומרה ארנק. דוגמאות לארנקי חומרה של Ethereum כוללים את KeepKey, טרזור, ו סדרת Ledger. מטרתם לשלב האבטחה של ארנק נייר עם השימושיות של ארנק תוכנה. אנשים שבבעלותם לעתים קרובות אומרים שהם ארנקי Ethereum הטובים ביותר האפשריים.

ארנק חומרה נראה לרוב כמו כונן עטים מסוג USB. הם מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך בפנים. קוד PIN בן ארבע ספרות משמש לגישה לארנק האת’ר במכשיר. אם ארנק החומרה אבד או נגנב, ניתן לשחזר אותו באמצעות ביטוי זרע (24 מילים).

הארנק הטוב ביותר של Ethereum: חיבור ספר למחשב.

נקודה חשובה אחת לגבי ארנקי חומרה של Ethereum היא שהם יָקָר. יש האומרים כי עלות מכשיר המאבטח כראוי את המטבע הקריפטוגרפי שווה את זה. אני מסכים. לפני שאנחנו בוחנים את ליקויי האבטחה של ארנק חומרה, אנחנו יכולים לדבר עליהם היתרונות של שימוש באחד:

✓ הוא מציע אבטחה טובה בהרבה מארנק מקוון ואבטחה מעט טובה יותר מארנק תוכנה.

✓ מאפשר לשלוח כספים למכשיר וממנו. פעולה זו לעיתים קרובות תפחית את האבטחה שלה.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

פגמי אבטחה בארנקי חומרה

למרות שיש אנשים שחושבים שארנקי החומרה הם הארנק הטוב ביותר לאתריום לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים, ישנם כמה חסרונות בשימוש בו. גם אם חלק מהנקודות הללו אינן סבירות, הן עדיין הופכות את המכשיר לאבטח פחות!

קושחה צריכה להתקין. התקן ארנק החומרה צריך להשתמש בקושחה. תוקף חכם יכול לאלץ את עדכון המכשיר בתוכנית זדונית או להעתיק נתונים מהמכשיר ולשלוח אותם להאקר.

Computer ייתכן שהמחשב המשמש לגישה לאתר בארנק החומרה נגוע כבר בתוכנה גרועה. אם המשתמש בטוח לחלוטין שהוא לא יכול להתקין תוכנה גרועה, ייתכן שהוא מעולם לא היה מחובר לאינטרנט. במקרה זה, המחשב עצמו מציע אבטחה טובה יותר ממכשיר ארנק החומרה של Ethereum.

Phrase ביטוי הזרע והסיכה הם החלקים החשובים ביותר של מידע. שניהם צריכים להיות מאוחסנים באותו אופן כמו שמפתח פרטי עושה לפתרונות אחרים. מישהו אחר שמכיר את ביטוי הזרע שלך גרוע בדיוק כמו שמישהו אחר מכיר את המפתח הפרטי שלך. הם יכולים לגשת לכספים בארנק החומרה.

✗ האם טופלו במכשיר? אם אתה קונה את ארנק החומרה שלך מהחברה שייצרה אותו, זהו הרבה פחות סביר. עם זאת, עדיין יתכן שמי שעובד בחברה הוסיף גרסה זדונית של התוכנה למכשיר. מסיבות ברורות, לעולם אל תרכוש ארנק חומרה מאדם או חנות לא ידועים.

אלה רק חלק מהנקודות החולשה העיקריות של ארנקי החומרה, כמו טרזור ו פִּנקָס סִדרָה. פוסט זה בבלוג ייתן לך מידע נוסף לשימוש כאשר חברך טוען שה- KeepKey שלהם הוא הדבר הגדול ביותר אי פעם!

כפי שאתה יכול לראות, שום פיתרון אחסון אינו מציע למשתמשים אבטחה מוחלטת להיות ארנק Ethereum הטוב ביותר עד כה. עם זאת, יש דרך לחזק את האבטחה של ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים דומים. אתה יכול להשתמש ארנק רב חתימה. כדי לשלוח כסף מארנק רב חתימה, על מספר אנשים לבקש גישה אליו באמצעות נתונים שונים. זה מגדיל את האבטחה של כל ארנק בהרבה מאוד.

מכיוון שעסקאות את’ריום מורכבות יותר מעסקאות ביטקוין, יש יותר הזדמנויות לתוקפים. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על ארנקים רב-כיווניים, בדוק פוסט זה בבלוג. הנקודה החשובה היא ש ארנקי אתריום מולטי-סיג הנוכחיים ניתן לפרוץ.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיכום

אם נשארת איתי, עכשיו עליך לדעת הכל את סוגי הארנקים השונים הזמינים וזהו הארנק הטוב ביותר עבור ETH. אתה יודע את פגמי האבטחה של כל אחד ואילו מקרי שימוש כל אחד מהם מתאים ביותר. בסופו של דבר, הארנק הטוב ביותר של Ethereum יהיה תלוי כמה אתה רוצה בחנות ובאיזה סכום זְמַן.

אם ביצעת השקעה גדולה ואתה רוצה להשאיר אותה למעלה משנה, ארנק נייר יהיה ההחלטה הטובה ביותר האפשרית. אל תקצץ פינות בעת הגדרתו. עקוב אחר ההוראות שלמעלה בזהירות ויהיה לך ארנק בטוח כמו ארנק חומרה יקר.

אם אתה באמת מודאג או לא יכול לאחסן מפתחות פרטיים בבית של חבר או קרוב משפחה מהימן, אתה יכול להשתמש בו הרעיון להחתמת מתכת או פיתרון דומה וקבוע יותר להקלטת מפתחות פרטיים.

טבלה: היתרונות והחסרונות של לדג’ר ננו X ושל טרזור ​​דגם T.

אם אתה מעוניין לאחסן את אתר לשימוש יומיומי, חומרה אוֹ ארנק תוכנה הולך להציע האיזון הנכון בין שמישות וביטחון. למרות שהם נהדרים לאחסון כמויות קטנות עד בינוניות של קריפטו, הם לא טובים במיוחד עבור סכומים גדולים.

לבסוף, אם אתה רוצה לסחור לעתים קרובות, אתה יכול להשתמש ארנק מקוון המבוסס על החלפה. זו הקטגוריה המסוכנת ביותר. החולשות הפוטנציאליות של ארנק מקוון הן הרבה יותר מאשר בכל אחד מהסוגים האחרים שהזכרנו. אם קורה משהו לאתר עצמו, אתה די יכול להיפרד מכל הכספים שלך.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map