כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

ככל שהמונח “מטבע קריפטוגרפי” גדל בפופולריות, נראה כי אנשים רבים מחפשים מטבע שיתאים לרצונותיהם ולצרכיהם הטובים ביותר. יש הסומכים על ביטקוין, אחרים פונים לעבר האלטקוינים הפחות מוכרים. מאוחר, מורגש עניין ב EOS נצפתה בקהילות הצפנה ברחבי העולם. הרבה אנשים תוהים איך לקנות מטבע EOS – ועל זה בדיוק נדבר במדריך זה.

אני בקצרה להציג מה זה EOS באופן כללי – היוצר שעומד מאחורי הפרויקט, החברה, התוכנה וכו ‘. לאחר מכן, דברו היטב על איך לקנות מטבע EOS ודונו בבורסות המומלצות ביותר של קריפטו..

בואו לא נבזבז זמן ונצלול היישר להדרכה!

הבנת EOS

רק כדי להקל על ההבנה, אתן לך דוגמה שאנשים רבים מכירים.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אתה יודע את’ריום, ימין? המטבע השני בפופולריות אחרי הביטקוין? ובכן, אחת הסיבות העיקריות מדוע את’ריום פופולרי ככל שהוא הוא שהוא אינו רק א “קריפטוגרפיה” – את’ריום הוא ענק רשת מבוססת בלוקצ’יין המאפשר למטבעות קריפטוגרפיים אחרים להתפתח, לצמוח ולהתרחב במערכת האקולוגית שלו.

EOS.IO הוא אותו הדבר.

כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

רק כדי להבדיל, EOS האם ה מטבע מוצפן (אסימון), בעוד EOS.IO האם ה רשת בפועל שהאסימון מבוסס עליו. למרות שמדובר בהדרכה כיצד לקנות מטבע EOS, חשוב לדעת גם על התוכנה.

השאלה הטבעית אחרי זה כנראה תישמע ככה: אז מה כל כך מיוחד ב- EOS?

זו שאלה נורמלית לחלוטין לשאול. כשאת’ריום הוא ענק ופופולרי כמו שהוא, נראה שכמעט ולא נותר מקום לרשת קריפטו אחרת, מתקרבת. עם זאת, EOS.IO שואפת להיות היוצא מן הכלל היחיד. כרגע זה תוכנה שנבנתה ברשת את’ריום (ERC-20) השואף לחולל מהפכה בבלוקצ’יין.

EOS.IO שואפת לפתור את רוב הבעיות המשויכים למונח “בלוקצ’יין”. רוב האנשים, אחרי שהם שומעים את המונח הזה, חושבים על מְהִירוּת, גְמִישׁוּת, ו מדרגיות. אלה שלושת העמודים העיקריים להתפתחות הבלוקצ’יין – וגם המכשולים העיקריים להתמודדות.

מזה שנים רבות חברות ומפתחים בודדים חיפשו דרכים לשפר את המהירות וההרחבה של רשתות החסימות בכללותן, כדי להפוך אותן לגמישות יותר ומותאמות לטכנולוגיות ולחידושים המשתנים כל העת. EOS.IO היא אחת מהחברות הללו.

הדרך שבה EOS.IO מתנהלת היא שהם מפרידים מידע ונתונים לבלוקים קטנים יותר. בדרך זו, הם מקווים הימנע משעבוד יתר של הרשת עצמה, וכך המערכת עובדת מהר יותר.


החברה הייתה נוסד על ידי דניאל לרימר ומתמקד ביישומים מבוזרים ומסחריים (dApps). אם אתה רוצה לדעת כיצד לקנות מטבע EOS, מידע זה חיוני להבנת האופן שבו החברה עובדת ומדוע היא עושה את מה שהיא עושה.

למה כדאי לך לקנות EOS?

כשיש כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים מסתובב בשוק, הופך להיות קשה לבחור באילו מהם כדאי להשקיע ובאילו פשוט כדאי להתעלם. גם כשאתה זורק את המתמודדים הברורים ביותר, אתה עדיין נשאר עם הרבה אי וודאות.

עם זאת נאמר שאלה ברורה – מדוע כדאי לכם לקנות EOS? האם זה בכלל שווה את זה, או שזו סתם עוד תרמית שמתחזה למשהו אחר? חשוב להבין את הדברים לפני שתחשוב איך לקנות מטבע EOS.

כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

לפי מראה הדברים, לעומת זאת, EOS נראה לגיטימי (זה כולל גם את EOS.IO וגם את אסימון ה- EOS עצמו). היא הצליחה למשוך תשומת לב רבה למדי שלה שיחרור ראשוני (ICO), ונראה שהצוות עובד קשה לפיתוח וקידום החדשנות של הפלטפורמה.

למרות ש- EOS.IO הציבו לעצמם כמה יעדים שאפתניים, נראה שהם עובדים כלפיהם. יתר על כן, נראה כי לחברה יש חזון ברור לגבי מה הם רוצים להשיג ואיך הם מתכננים לעשות זאת.

הרבה אנשים נראים לכאורה לרעיון של בלוקצ’יין מהיר יותר עם יכולת הרחבה משופרת וביצועים כוללים. כל שנותר ל- EOS.IO הוא להוכיח את עצמם, וזה בדיוק מה שניסו לעשות.

כיצד לקנות מטבע EOS?

לפני שאתה חושב על איך לקנות מטבע EOS, עליך קודם להחליט על ארנק. בכנות, הקריטריון היחיד שעליכם לעקוב אחרי בחירת הארנק המתאים הוא בטיחות. אם ארנק ה- EOS שלך אינו אסתטי או שאין לו אלף פונקציות שונות, זה לא משנה – כל עוד מטבעות ה- EOS שלך הם בָּרִיא וּשָׁלֵם.

רק לשם הפשטות, אתייחס ל- MyEtherWallet במדריך זה – זהו אחד הארנקים הפופולריים ביותר התומכים בכל המטבעות הבנויים ברשת ERC-20 (Ethereum). EOS אינו יוצא מן הכלל – אנשים שחושבים כיצד לקנות מטבע EOS בוחרים לעתים קרובות את הארנק הזה בעצמם.

לאחר שהגדרת את הארנק וקיבלת את כתובת הארנק שלך, כעת תוכל לעבור לרכישה בפועל של המטבע.

יש לציין כי רכישת מטבעות EOS עשויה להתגלות בתהליך מסובך מדי. אתה מבין, זה אסימון שלא קל לעשות רכישה במטבעות פיאט. במקום זאת, אתה צריך לקנות את’ריום באמצעות מטבעות פיאט ואז להשתמש ב- ETH כדי לקנות EOS.

כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

זה אולי נראה מבלבל בהתחלה, אבל התהליך כן הרבה יותר קל ממה שזה נראה.

קודם כל, בחר מטבע קריפטוגרפי מכובד פלטפורמת מסחר. Coinbase, Binance ו Kraken הם רק שם כמה מהם ידועים ומכובדים. למען האמת יש שלושה דברים גדולים שכדאי לשים לב אליהם בכל הנוגע לבחירת פלטפורמת המסחר המתאימה – אבטחה, מהירות ועמלות.

בִּטָחוֹן זה די מסביר את עצמו. אין דבר חשוב יותר כשמדובר במסחר בקריפטו מאשר לדעת שהמטבעות שלך בטוחים לפני, במהלך ואחרי תהליך של עסקה. אם זה אומר שתצטרך לשלם קצת יותר או שייקח יותר זמן ממה שבדרך כלל עושה – לא משנה! כל עוד התהליך חלק, בסופו של יום, כל הבעיות נמנעות.

כשזה מגיע ל מְהִירוּת, זה בדרך כלל סחורה ולא דרישה. בטח, ישנם מצבים ותרחישים מסוימים בהם המהירות חשובה מאוד, אך לרוב עסקאות איטיות אינן אלא מטרד.

ה עמלות שגם פלטפורמת המסחר בקריפטו מציעה חשובים למדי. יש שם הרבה חילופי דברים שרק מחכים להונאת אנשים, במיוחד חדשים בתעשייה שאולי לא יודעים מה המחירים הסטנדרטיים..

בינאנס, למשל, מציע א עמלה של 0,1% ומטה מכל עסקה. זהו מס נמוך להפליא. הפלטפורמה תומכת גם במטבעות פיאט, כך שלא תצטרך לבצע עסקאות נוספות לרכישת EOS.

כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

בצ’אנגלי מציע א עמלת עסקה שטוחה בגובה 0,25% ומאפשר תשלום פנימה מטבעות פיאט (אתה קונה ETH ואז קונה EOS עם זה). שוב, זה מועדף לחלוטין – יש אנשים שמעדיפים לשלם תשלום גבוה יותר עבור היכולת לעשות דברים בצורה הפשוטה והמיושנת, בעוד שאחרים לא אכפת להם לבזבז קצת זמן ולחסוך קצת כסף בתהליך..

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

תהליך התשלום

תלוי בפלטפורמה שבחרת, כעת עליך לרכוש EOS עם אחת מהן מטבע מוצפן (ככל הנראה ביטקוין או את’ריום) או מטבעות פיאט. הדרך הטובה ביותר לקנות מטבע EOS תהיה ככל הנראה באמצעות תשלום באת’ריום. מכיוון שמטבע ה- EOS מבוסס ומפותח ברשת את’ריום, סביר להניח שיהיה לך תהליך נזיל תוך כדי כך.

לאחר שענית על השאלה “איך לקנות מטבע EOS?” ואישרו את העסקה הראשונה שלך – זהו! כעת כל שעליכם לעשות הוא לשבת בחוזקה ולחכות למטבעות ה- EOS שיגיעו לארנק.

EOS בארה”ב

הרבה אנשים ברשת תוהים איך לקנות EOS בארה”ב. האמת, התהליך דומה למדי לזה של קניית המטבע בכל מקום אחר.

הסיבה העיקרית לכך ששאלה זו (ודומות לה) ממשיכות לצוץ היא שפלטפורמות חילופי קריפטו בדרך כלל אינן תומכות בכל המדינות ברחבי העולם. בנוסף, אנשים נוטים להשיג עסקאות טובות יותר ולתת אמון רב יותר בחברות הממוקמות באזור שלהם.

אז, לאנשים שמסתכלים כיצד לקנות EOS בארה”ב, התשובה היא די פשוטה – תהליך הקנייה בפועל זהה, ובכל זאת כדאי לך לבחור פלטפורמות חילופי שונות, תלוי היכן אתה מבוסס. כמה מהאפשרויות הפופולריות יותר עבור חובבי EOS האמריקאים יהיו Coinbase ו Binance.

מתי לקנות מטבע EOS?

עכשיו שקבענו איפה ואיך לקנות מטבע EOS, עלינו להתמודד עם שאלה גדולה נוספת – מתי אתה צריך לעשות את זה?

למה זה חשוב? ובכן, בין אם תרצו להרוויח על ידי הטלת המטבע ובין אם תרצו לתמוך בכך על ידי החזקת המטבע ובכך להפוך לבעל נכס – סביר להניח שתרצו לקנות EOS כשזה נמצא במחיר נמוך. בכך אתה לא רק יכול לחסוך הרבה כסף אלא גם יכול להרוויח מאוד בדרך.

כיצד לקנות מטבע EOS: הדרכה מקיפה

מעל אתה יכול לראות את תרשים מחיר מטבע EOS. אם אתה חושב כיצד לקנות מטבעות EOS, תרשים זה אמור להיות אחד הדברים העיקריים שאתה ממקד בהם.

כפי שניתן לראות מהתרשים, ל- EOS היה כמה עליות מחיר במהלך חייו, אבל זה לא היה כל כך מרהיב או ראוי לציון. ברור שהאסימון לא הצליח להימנע מהתרסקות השוק הגדולה של סוף 2017 – אם אתה בוחן כיצד לקנות מטבע EOS, אתה בטח יודע הכל עליו עד עכשיו.

דבר אחד שכדאי להזכיר ולזכור אם אתה חושב כיצד לקנות מטבעות EOS הוא שהאסימון נמנע מכל הנפילות העיקריות שניתן לראות במחירי מטבעות קריפטו אחרים. זו אכן תופעה מוזרה, וכנראה שמייחסים לה יותר מסיבה אחת.

בהווה, נראה כי מחיר המטבע התייצב. זה גם סימן טוב מאוד לראות – זה אולי מייאש לתכנן איך לקנות מטבע EOS כאשר מחירו נמוך בכל הזמנים..

מה שאתה רוצה לעשות זה לחכות לירידות מחירים. באופן טבעי, תצטרך לעשות הרבה מחקר ולקרוא הרבה חדשות סביב המטבע ורשת ERC-20 כדי להבין איך זה עובד ולמה המגמות הקרובות צריך להיות מודעים..

גַם, לראות מה יש למומחים לומר – יש אנשים שעוקבים אחר הפרויקט מהיום הראשון ומשקיעים את כל זמנם ומרצם במחקר EOS ו- EOS.IO.

אז, סיפור קצר – אם אתה רוצה לדעת לקנות מטבע EOS, עשה תחילה את המחקר שלך!

מסקנות

אז … איך לקנות EOS מטבע?

במדריך זה סקרנו את EOS ו- EOS.IO בצורה כללית מאוד. נגעתי רק על פני השטח של התוכנה והאסימון שמאחוריה – יש עוד הרבה, הרבה דברים שתצטרך ללמוד ולחקור אם תרצה להעמיק כיצד לקנות מטבע EOS.

זה המפתח, באמת – מחקר. אם אתה מבצע מספיק מחקר וחופר עמוק מספיק, סביר להניח שתבחין שיש דפוסים – במיוחד כשמדובר במחירי מטבעות קריפטוגרפיים, באופן כללי. כמו כן, אל תבטל את חוות הדעת של מומחי קריפטה בקלילות – כפי שציינתי קודם, יש אנשים שהקדישו את כל זמנם הפנוי למחקר וניתוח מטבע יחיד אחד.

זכור שחשוב לבחור ארנק קריפטוגרפי מאובטח ופלטפורמת חילופי קריפטו, כגון Coinbase, Binance או Kraken.

אז הגענו לסוף זה “כיצד לקנות מטבע EOS” הדרכה. אני באמת מקווה שכמות המידע הצנועה המסופקת במדריך זה תעזור לך להחליט על השיטות הטובות ביותר היכן, מתי ואיך לקנות מטבע EOS. מזל טוב במיזמי ה- EOS שלך לבוא!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map