ארנק EOS הטוב ביותר

אם תחליט לבצע השקעה במטבעות קריפטוגרפיים, עליכם להיות מודעים להפרות האבטחה שממשיכות להתרחש עקב ארנקי קריפטו חסרי אבטחה. בשנת 2019 בלבד נגנבו מטבעות קריפטוגרפיים בשווי של יותר מ -4 מיליון דולר. לא רק זאת, המידע הפרטי של אלפי אנשים איים בשנה שעברה. בהתחשב בהיבטים אלה, חובה להשיג את ארנק ה- EOS הטוב ביותר.

EOS הוא ה- המטבע הקריפטוגרפי ה -17 הפופולרי ביותר עם שווי שוק של כמעט 2.5 מיליארד דולר. המטרה העיקרית של יצירת מטבע קריפטוגרפי זה הייתה לאפשר למפתחים ליצור DApps (אפליקציות מבוזרות) בצורה הקלה ביותר.

סמכויות מטבעות מטבעות EOS EOSIO שהוא קוד פתוח לפלטפורמת בלוקצ’יין המאפשר ביצוע עסקאות שקופות ומהירות וכן מדרגיות. ל- EOS קהל אוהדים עצום ויכול להיות השקעה טובה מאוד לטווח הארוך. עם זאת, אם אתה רוצה לראות מה צופן העתיד, עליך להשיג לעצמך את ארנק ה- EOS המאובטח ביותר.

לאחר ביצוע מחקר מעמיק, הרכבתי רשימה של ארנקי EOS הטובים ביותר. הנה 7 הארנקים העליונים לאחסון מטבע קריפטוגרפי זה שתמצא מידע נוסף על:

לפני שנתמקד בכל אחד מהארנקים האלה, בואו לגלות איזה סוג של אפשרויות יש.

ארנק ה- EOS הטוב ביותר: איזה סוג ארנקים יש?

כדי לבחור את ארנק ה- EOS המתאים ביותר לצרכים ולצרכים שלך, עליך להיות מודע לסוגים שונים של ארנקים שניתן למצוא בשוק..

ישנם 4 סוגים עיקריים:

 • ארנקים מקוונים
 • ארנקי תוכנה
 • ארנקי חומרה
 • ארנקי נייר

כל אחד מהם מגיע עם יתרונות וחסרונות שונים. למטה תמצא את כל המידע הדרוש.

ארנקים מקוונים

ארנקים מקוונים ידועים גם כארנקי רשת. אחד היתרונות העיקריים של ארנקים כאלה הוא שְׁמִישׁוּת. הגישה אליהם קלה כמו התחברות לאינטרנט. ספקים כאלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך בשרתים שלהם, כלומר זה גם קל לבצע תשלומים.

השימושיות אמנם חשובה, אך יש גם עיקרי חִסָרוֹן הקשורים לארנקים מקוונים – בִּטָחוֹן. מכיוון שספקי ארנקי קריפטו כאלה מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך בשרתים שלהם, באופן מקוון, האבטחה שלך תהיה נפגע במקרה ששרתים אלה נפרצים.

לכל דבר ועניין, ארנקי EOS כאלה מומלצים רק למי שאוחסן כמויות קטנות של מטבעות דיגיטליים.

ארנקי תוכנה

ממש כמו ארנקים מקוונים, ארנקי תוכנה נוטה להיות סופר קל לשימוש וניווט. ברוב המקרים, הם לגמרי בחינם, כל מה שאתה צריך זה להוריד אפליקציה לנייד או לשולחן העבודה. הם מאפשרים לך לגשת אל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ולבצע עסקאות בכל מקום ובכל זמן כל עוד אתה מחובר לאינטרנט.

טבלה: המאפיינים העיקריים של ארנק Coinbase ו- Electrum

עם זאת, ארנקים כאלה מכונים גם ארנקים “חמים” מכיוון שעליך להתחבר לאינטרנט בכדי להשתמש בהם. הם נוטה יותר לפריצה ופגיעות אחרות בהשוואה לארנקים “קרים”.

ארנקי חומרה

ארנקי חומרה, ידוע גם כ ארנקים קרים, נחשבים להיות ארנקי ה- EOS המאובטחים ביותר. בעת שימוש בארנקים כאלה, המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במצב לא מקוון, כלומר גם אם המידע הפרטי שלך מאוים, האקרים עדיין לא יוכלו לגשת למפתחות הפרטיים שלך..

ארנקי חומרה מסוימים נוטים להיות יקרים, עם זאת, אתה צריך לחשוב על זה כעל תשלום עבור הביטחון שלך. הם גם לא קל לשימוש בתור תוכנות מקוונות או תוכנות, אך כולן מגיעות עם הוראות ותמיד יש שירות לקוחות שאליו תוכלו ליצור קשר.

ארנק ה- EOS הטוב ביותר: ארנק קר - Ledger.

אין ספק שארנקי החומרה הם המומלץ ביותר כשמדובר באחסון מטבעות קריפטוגרפיים. עדיף לשלם 50 $ או 100 $ פעם אחת מאשר לאבד את כל הנכסים שלך אם הפרטיות שלך נפגעת. עם זאת, ברשימה של ארנקי EOS הטובים ביותר תמצאו 4 ארנקי חומרה לבחירה.

ארנקי נייר

הסופיים והפחות פופולאריים הם ארנקי נייר. השימוש בארנקי נייר שונה כל כך מהשיטות הקודמות לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. אם תבחר בסוג כזה של ארנק, תצטרך כתוב את המפתחות הפרטיים והציבוריים שלך על דף נייר. תזדקק למפתחות הציבוריים שלך בכל פעם שתבצע עסקה.

כמובן, זה א שיטה לא טכנית לאחסון EOS, אבל זה גם אחד המאובטחים ביותר. כמובן, זה חסר נוחות ואתה בבעיה במקרה שאתה מאבד את פיסת הנייר.

סוג ארנק כזה מתאים למי שחושב ב- EOS כ- השקעה לטווח ארוך. זה לא יהיה מתאים לסוחרים יומיים.

עכשיו שאתה מודע לסוגים שונים של ארנקים לאחסון EOS, זה הזמן ללמוד עוד על הארנקים הטובים ביותר של EOS.

7 ארנקי ה- EOS המובילים

כשבוחרים את ארנק ה- EOS הטוב ביותר, ישנם כמה היבטים שכדאי לקחת בחשבון:

 • בִּטָחוֹן. זה ההיבט החשוב ביותר, תמיד צריך לגלות כמה קל יהיה לגנוב מטבעות קריפטוגרפיים מארנק.
 • ניידות. האם אפשר לאבד ארנק? אם כן, כמה קשה יהיה תהליך שחזור הנכסים שלך? כמו כן, אתה אמור להיות מסוגל לגשת לארנק שלך בקלות בעת הצורך.
 • שְׁמִישׁוּת. ארנק ה- EOS הטוב ביותר אמור להיות קל לשימוש ובעל ממשק ברור. גם כשמדובר בארנקי חומרה, ישנן אפשרויות קלות לניווט.
 • מטבעות נתמכים. תמיד עדיף שארנק תומך במספר גבוה של מטבעות קריפטוגרפיים. זה מאפשר לך לקבל יותר אפשרויות בעת ביצוע השקעות. כמובן, מכיוון שאתה מחפש את ארנק ה- EOS הטוב ביותר, הדבר החשוב ביותר שיש לשים לב אליו הוא האם הארנק תומך במטבע EOS.

לכל ארנק יש את ההטבות והמוזרויות שלו, בעוד שחלקם קלים לשימוש, אחרים מספקים אבטחה טובה יותר ותכונות מתקדמות יותר. אמנם אני אציג את ארנקי הקריפטו המומלצים ביותר להלן, אך עליך לחשוב על הגורמים שמשחקים תפקיד מרכזי עבורך ולקבל את החלטתך על סמך זה..

1. Ledger Nano X – ארנק החומרה המאובטח ביותר

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

אחת האפשרויות שתיתקל בחיפוש אחר ארנק ה- EOS הטוב ביותר היא ספר חשבונות ננו X. חברת לדג’ר הייתה נוסד בשנת 2014 על ידי 8 מומחים שהיה בעל ניסיון קודם ביזמות, מטבעות קריפטוגרפיים ואבטחת סייבר. הם התכנסו בכוונה העיקרית ליצור פתרונות מאובטחים ליישומי בלוקצ’יין.

בעוד Ledger הוקמה על ידי 8 אנשים בלבד, יותר מ -130 עובדים עובדים כיום בחברה זו. המטרה העיקרית שלהם היא לספק אבטחה למוצרים ושירותים מבוססי קריפטו. לכן Ledger Nano X הוא לא המוצר היחיד שהחברה מציעה. אתה יכול גם לבחור ספר חשבונות ננו ס כמו גם למצוא אביזרים ויישומים אחרים.

נחזור לארנק ה- EOS הטוב ביותר, נתמקד בו ספר חשבונות ננו X. זהו המודל החדש ביותר של החברה המאפשר לכם לקנות, לסחור ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מאובטחת.

אחת הסיבות העיקריות מדוע לדג’ר נחשב לארנק ה- EOS הטוב ביותר היא אבטחה. זה ארנק חומרה, אז המפתחות הפרטיים שלך הם מאוחסן במצב לא מקוון, מבטיח שלם פרטיות ואנונימיות.

ארנק ה- EOS הטוב ביותר: אבטחת Ledger Nano X.

כמו כן, לדג’ר ננו X יש אנרגיה נמוכה Bluetooth קישוריות (BLE), כלומר תוכלו להשתמש בה ללא כבל. חלק מכם עשויים לחשוב שזה מעורר חששות ביטחוניים מסוימים, אולם עליכם לדעת שרק נתונים ציבוריים מועברים באמצעות Bluetooth. שֶׁלְךָ זרע ומפתחות פרטיים תמיד נשארים במכשיר.

יתר על כן, ארנק חומרה זה כולל אלמנט מאובטח (SE) שיגן במקרה של חיבור ה- Bluetooth שנפרץ על ידי בקשת רשותך לפני ביצוע פעולות כלשהן. כמו כן, מכיוון שמדובר במכשיר פיזי שעליו אנו מדברים, תשמחו יותר לדעת ש- Ledger Nano X עשוי ממנו פלדת אל – חלד המספק אבטחה חזקה מפני נזק פיזי.

כעת, אם תחליט להשתמש בארנק זה לא רק עבור EOS אלא גם עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, עליך לדעת כי המכשיר הזה תומך יותר מ 27 מטבעות ומעל 1500 אסימונים. עם זאת, בין אם תחליט ללכת על EOS או על אסימונים אחרים פחות פופולריים, ככל הנראה הוא יתמך על ידי Ledger.

כשזה מגיע ל שימושיות ועיצוב, לדג’ר ננו X יש מסך רחב יותר בהשוואה לדגם הקודם של החברה – Ledger Nano S (תוכלו למצוא אותו ברשימת ארנק ה- EOS הטובים ביותר גם כן). המסך הרחב יותר מאפשר לראות מידע נוסף בבת אחת והופך אותו לנוח יותר לשימוש במכשיר.

אם ברצונך לחבר מכשיר זה למחשב שלך תוכל לעשות זאת בקלות באמצעות כבל USB-C. כמו כן, Ledger מציעה אפליקציה המספקת חווית משתמש טובה עוד יותר.

כמובן שמכשיר זה עשוי להיות קשה לשימוש בהתחלה, עם זאת מגיע עם כל ההוראות שאתה צריך ותמיכת הלקוחות שלהם תשמח לעזור ולענות על כל השאלות שלך בעת הצורך.

מה המחיר Ledger Nano X?

תמחור Ledger Nano X הוא ככל הנראה החיסרון היחיד שקשור לארנק חומרה זה. מכשיר זה כרגע עולה 119 $, עם זאת, אתה יכול להיתקל בעסקאות מיוחדות ולקבל הנחות שמגיעות עד 40%. כמו כן, בעת רכישת חבילה, תקבל נקודת תמחור טובה יותר.

המחיר לא אמור להפחיד אתכם מכיוון שברגע שתרכשו את Ledger Nano X, תוכלו להשתמש בו לאחסון EOS במשך שנים! הארנק מגיע יחד עם כבל USB, עלון להתחלה, 3 גיליונות התאוששות, ורצועת מחזיק מפתחות.

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. טרזור ​​דגם T – סופר מאובטח & מציע תכונות נהדרות

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת מודל טרזור ​​T דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ממשק משתמש עם מסך מגע
 • + קל להתקנה
 • + תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

דברים שלא אהבנו:

 • עיצוב מגושם
 • יקר

בקר באתר

ארנק חומרה נוסף שנחשב לאחת האפשרויות הטובות יותר לאחסון EOS הוא טרזור ​​דגם טי. מכיוון שמדובר בארנק חומרה, האבטחה היא גם אחת הסיבות העיקריות לכך שמכשיר זה מומלץ כל כך.

Trezor Model T הוא הדגם החדש ביותר של החברה שמגיע עם הטבות מרובות. לפני כן, החברה הוציאה את ה- Trezor One המהווה גרסה פחות מתקדמת של דגם T. עם זאת, תוכלו גם לשמוע עליו די הרבה כשמדברים על ארנקי ה- EOS הטובים ביותר במאמר זה..

עכשיו, בואו נתמקד במודל Trezor T. מכשיר זה כולל אבטחה מהשורה הראשונה – כל המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בטרזור ​​ולעולם לא עוזבים את המכשיר ומאפשרים לך להשתמש בהם מבלי לדאוג לביטחון. בכל הנוגע לסיסמאות, כולן נעולות בתוכם מנהל סיסמאות טרזור בנפרד באמצעות המקשים הדיגיטליים שלך.

יתרה מכך, שום פעולות הכוללות את המפתחות הפרטיים והציבוריים שלך לא יבוצעו ללא משתמש אימות באמצעות PIN. כמו כן, הוא תומך ביטויי סיסמה של BIP39, כלומר, הם לעולם לא נשמרים או זכורים על ידי המכשיר. אלה מאפייני האבטחה העיקריים, עם זאת, טרזור ​​מציעה הרבה יותר.

אם תאבד את Trezor Model T בעת אחסון מטבעות ה- EOS שלך, עליך לדעת שיש דרך קלה לפתור בעיה זו. טרזור ​​מספק תכונות גיבוי אמינות במיוחד, אז כל מה שתצטרך לעשות זה לשחזר את זרעי ההתאוששות, ויהיה לך בחזרה את הארנק.

ארנק ה- EOS הטוב ביותר: Trezor Model T.

כשמדובר בשימושיות, לטרזור ​​יש מסך מגע בנוסף ל שני כפתורים לניווט. המסך מהווה שיפור עצום מהדגם הקודם – Trezor One (עוד עליו בהמשך). זה בהחלט הופך את המכשיר לקל ונוח יותר לשימוש.

יש אנשים שעשויים לדאוג לתהליכי התקנה, אולם אין צורך לחלוטין. טרזור ​​מודל T הוא די קל להתקנה. כמו כן, הוא מגיע עם כל ההוראות כיצד לעשות זאת, כך שאם תמלא אחר כל השלבים, יהיה לך בסדר גמור.

סיבה נוספת מדוע Trezor Model T נחשב לאחד מארנקי המטבע הטובים ביותר של EOS הוא משום שהוא תומך יותר מ 1600 מטבעות ואסימונים. אין צורך לספר עד כמה מספר זה משמעותי!

מהו מחיר טרזור ​​דגם T?

טרזור ​​דגם T הוא הדגם המתקדם ביותר שמציעה טרזור ​​כיום, ולכן הוא שומר על מחירו. כרגע, טרזור ​​דגם T יעלה לכם 169 דולר, עם זאת, אל תשכח שתוכל למצוא כמה קופונים שמציעים מבצעים והנחות יוצאי דופן, במיוחד כשקונים חבילה.

יש לזכור כי בכל הארנק שתחליטו לבחור, Trezor Model T, Ledger Nano X או כל אחר, זה תמיד קריטי לקנות אותם מדפי הספקים הרשמיים. זה לא בטוח לקנות מוצרים כאלה מאמזון או מאתרים דומים אחרים מכיוון שניתן לאיים על האבטחה שלך.

בקר בטרזור ​​דגם טי

…או קרא את סקירת הדגם T של Trezor

3. Ledger Nano S – יחס מחיר-איכות טוב

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר חשבונות ננו ס היא אפשרות נוספת שעליך לקחת בחשבון בבחירת ארנק ה- EOS הטוב ביותר. זה היה הארנק המקורי של Ledger עבור מטבעות קריפטוגרפיים נוצר לפני Ledger Nano X – גרסה מתקדמת יותר של המכשיר הזה שכבר דיברנו עליו.

עַכשָׁיו, ספר חשבונות ננו ס היא אפשרות מושלמת עבור אלה המחפשים ארנק חומרה פחות יקר זה עדיין יספק אבטחה חזקה. שוב, מכיוון שמדובר בארנק קר, האבטחה היא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים נוטים לבחור בו.

Ledger Nano S מאפשר לך לקנות ולאבטח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ולנהל אותם באמצעות אפליקציה אחת. זה היה ארנק המטבעות המוסמך הראשון בשוק. המכשיר הזה משלב אלמנט מאובטח (SE) שנחשב לשבב המאובטח ביותר בשוק. הוא מסוגל להגן עליך מפני התקפות ויכולים מתוחכמים לארח את המפתחות הפרטיים שלך בצורה מאובטחת.

מה שחריג בדג’ר זה לארנקים שלהם מערכת הפעלה מותאמת אישית (BOLOS) שמבודד יישומים זה מזה ומגן על המכשיר שלך מפני התקפות זדוניות. ארנק Ledger משמש יותר ממיליון אנשים, מתחילים ומנוסים יותר. עם זאת, זה בהחלט ראוי להיקרא כאחד מארנקי ה- EOS הטובים ביותר.

בדיוק כמו Ledger Nano X, המודל הזה הוא עשוי פלדה וחומרים עמידים אחרים, אז אתה לא צריך להיות מודאג מפני נזק פיזי. כמו כן, במקרה שתאבד את המכשיר, תינתן לך ביטוי התאוששות בן 24 מילים שתצטרך להשתמש בהם כדי לשחזר את הנכסים שלך. התהליך ממש פשוט.

למרבה הצער, מכשיר זה הוא פחות ידידותי למשתמש מהארנקים שנדונו בעבר ברשימה זו. הסיבה לכך היא שאם אתה רוצה לשלוח את המטבעות שלך למישהו אחר מ- Ledger Nano S, תצטרך חבר אותו למכשיר שולחן העבודה שלך. כשעושים זאת, תצטרך הזן קוד PIN בכל פעם. זה טוב מכיוון שזה נותן לך עוד יותר ביטחון.

כעת, הגדרת התקני חומרה היא בהחלט מורכבת יותר משימוש בארנקי תוכנה. עם זאת, האבטחה שאתה מקבל שווה את זה לחלוטין. מאז לדג’ר בא יחד עם מדריך למשתמש, יהיה עליך לבצע צעדים פשוטים וזה יהיה מוכן תוך מספר דקות!

במקרה שתחליט לאחסן בארנק זה לא רק EOS אלא גם מטבעות דיגיטליים אחרים, אין כמעט מגבלות. תומך ספר יותר מ 26 מטבעות ומעל 1500 אסימונים. עם זאת, תוכלו לאחסן לא רק ביטקוין, אתריום או ליטואינס, אלא גם מטבעות קריפטוגרפיים פחות מוכרים, כמו Ubiq, Hcash ו- Stratis. זו הפעם הראשונה שאני שומע גם על האסימונים האלה.

מהו Ledger Nano S Price?

כפי שכבר צוין, Ledger Nano S הוא אחד מארנקי מטבעות ה- EOS הטובים יותר למי שמחפש ארנק חומרה לא יקר..

כרגע, Ledger Nano S עולה 59 דולר, עם זאת, תוכל להיתקל בכמה מבצעים יוצאי דופן אשר ימזערו תמחור זה עוד יותר. לחלופין, אתה יכול להשיג חבילה משפחתית משלושה ולשלם רק 139 דולר.

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

4. Trezor One – ארנק חומרה משתלם

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק טרזור דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ארנק קריפטו ידוע מאוד
 • + מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עדכוני קושחה קבועים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר
 • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

בקר באתר

טרזור ​​אחד היה שוחרר בשנת 2014 על ידי חברה שנקראת SatoshiLabs. זהו ארנק נוסף שבהחלט תיתקלו בו כשאתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר במטבע EOS.

בעת שימוש בארנק מטבע קריפטוגרפי זה, לעולם לא תצטרך להתחבר לאינטרנט, כלומר כמעט ולא ניתן יהיה להאקר לגשת לכספיך. טרזור ​​אחד הוא אישור CE ו- RoHS, כלומר שהוא עומד בכל תקני האמינות והאיכות.

אם אתה רוצה לשלוח / לקבל מטבעות או אפילו לבדוק את היתרה באמצעות הארנק הזה, תמיד תצטרך ספק קוד PIN שתבחר בעת הגדרת מכשיר. בלעדיה לא ניתן לאשר פעולות.

כמו כן, בעת הגדרת מכשיר, תינתן לך ביטוי סיסמה שתצטרך לרשום ולאחסן בצורה מאובטחת. זה יהיה צורך במקרה שאתה מאבד את המכשיר שלך או שהוא נגנב. באמצעות ביטוי סיסמה זה תוכל לעשות זאת להחזיר את הכספים שלך במכשיר אחר של טרזור.

ארנק זה תומך יותר מ- 1400 מטבעות קריפטוגרפיים, כך שהוא יכול להיחשב לא רק לארנק ה- EOS הטוב ביותר אלא גם לארנק מומלץ לכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים.

מהו מחיר אחד של טרזור?

בדיוק כמו Ledger Nano S, טרזור ​​אחד יעלה לך רק 59 דולר. למותר לציין שמדובר בסכום מאוד לא משמעותי שיש לשלם על מנת להגן על הנכסים שלך ושווה לחלוטין.

כעת תוכלו למצוא כמה הנחות ל- Trezor One באירועים מיוחדים. כמו כן, אם תבחר לקנות 3 חבילות, זה יעלה לך אפילו פחות. אז אם יש לך חברים שבדיוק כמוך מחפשים את ארנק ה- EOS הטוב ביותר, אתה יכול לקנות את הסט של 3 ביחד!

בקר בטרזור

…או קרא את סקירת טרזור ​​שלנו

5. Coinbase – ארנק תוכנה אמין

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק Coinbase דברים שאהבנו:

 • + קל לשימוש
 • + חינם לרישום ושמירת מטבעות קריפטו
 • + אגרות הגינות
 • + תומך ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים
 • + אבטחה מהשורה הראשונה

דברים שלא אהבנו:

 • מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים
 • א "מתארח" ארנק – נשמר חיבור מתמיד לאינטרנט

בקר באתר

Coinbase שונה מארנקי החומרה של EOS שהומלצו בעבר מכיוון שמדובר בארנק תוכנה.

מאז Coinbase הוא במקור בורסה, אתה יכול להשתמש בו כדי לרכוש מטבעות EOS ואז לאחסן אותם ב ארנק Coinbase. זו כנראה אחת הדרכים הקלות יותר לרכוש EOS ולהגן על כולן יחד. תצטרך להשיג יישומי Coinbase נפרדים להחלפה וארנק.

Coinbase לא יכול להיות מאובטח כמו ארנקי החומרה שהוזכרו בעבר, אולם בהחלט אחד מארנקי התוכנה הבטוחים יותר שמגיעים עם מדידות אבטחה מהשורה הראשונה. זה כולל אימות דו-גורמי, חתימות מרובות, בקשות אישור ואפילו יותר.

ארנק Coinbase יש מאוד ממשק ברור והוא סופר קל לשימוש. כל שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה במכשיר אנדרואיד או iOS שלך ולספק את המידע הדרוש. אין ספק שזו אפשרות טובה למתחילים!

מה מחיר Coinbase?

מכיוון ש- Coinbase הוא ארנק תוכנה, זה לא יעלה לך כלום להורדת אפליקציה. זכור כי Coinbase הוא תואם הן לדג’ר והן לטרזור, כך שאם תחליט להשתמש בחילופי מטבעות מטבעות Coinbase, אתה עדיין יכול לשמור את הנכסים שלך בארנק חומרה.

בקר בארנק Coinbase

…או קרא את סקירת ארנק Coinbase שלנו

6. ארנק אמון – ממשק נקי & חווית משתמש נהדרת

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת ארנק Binance דברים שאהבנו:

 • + מדידות אבטחה טובות
 • + ארנק רב קריפטו
 • + מתאים למתחילים
 • + מוניטין טוב

דברים שלא אהבנו:

 • אין אימות דו-גורמי

בקר באתר

ארנק אמון הוא ארנק תוכנה נוסף עבור EOS. יותר מחמישה מיליון איש בחר בארנק זה לקנייה, אחסון והחלפה של מטבעות קריפטוגרפיים.

להיות ארנק תוכנה, ארנק Trust Trust אינו מאובטח כמו ארנקי חומרה, אולם הוא נחשב לאחת האפשרויות הבטוחות יותר. הסיבה לכך היא שארנק Trust Trust אינו מחייב אותך למסור מידע אישי. כמו כן, הם לעולם אל תיכנס לארנקים של המשתמשים, ושלך מפתחות פרטיים מתארחים באופן מקומי.

סיבה נוספת מדוע זה אחד מארנקי ה- EOS הטובים יותר הוא שְׁמִישׁוּת. ארנק אמון יש ממשק נקי, שֶׁלָה סופר קל לשימוש וניווט. יתר על כן, זה מגיע עם מגוון של תכונות שימושיות שיהפכו את כל החוויה למהנה כל כך.

ארנק אמון תומך ביותר מ -160 מטבעות דיגיטליים ועוד יותר מתווספים על בסיס קבוע.

מה מחיר ארנק הנאמנות?

אתה יכול להוריד את ארנק Trust Trust לגמרי בחינם. שֶׁלָה זמין למכשירי Android ו- iOs. כמו כן, זה תואם לארנקי החומרה של Treor ו- Ledger.

בקר בארנק Binance

7. ארנק eToro – שימושיות נהדרת & יותר מ -120 מטבעות מטבעות נתמכים

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק eToro דברים שאהבנו:

 • + מבחר טוב של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + קל לשימוש
 • + תומך במספר שפות
 • + לבטח

דברים שלא אהבנו:

 • חסר כמה מטבעות קריפטוגרפיים
 • לא זמין לשולחן העבודה

בקר באתר

כל חובב קריפטו כבר שמע על כך eToro בגלל הפרסומות שלהם שנמצאות בכל מקום. בעוד שאנשים רבים בוחרים ב- eToro בשל תכונת המסחר החברתי שלה, הוא גם מספק ארנק EOS טוב.

משתמש ב ארנק eToro תוכלו לאחסן, לקבל ולהעביר מטבעות קריפטו בקלות. זה תומך יותר מ -120 מטבעות דיגיטליים ו- EOS הוא בהחלט אחד מהם. יש גם יותר מ -500 זוגות קריפטו זמינים.

ארנק eToro כולל גם תכונות אבטחה חזקות, כגון מתקנים מרובי חתימות, הגנת DDoS ופרוטוקולי סטנדרטיזציה. עם זאת, אם האבטחה היא אחד הגורמים החשובים ביותר עבורך, בחר מבין ארנקי החומרה המסופקים במקום תוכנה.

מה מחיר ארנק eToro?

אתה יכול להשיג eToro ב- Google Play או ב- App Store לגמרי חופשי. זה גם סופר קל להירשם ולהתחיל להשתמש בו למטרות שונות.

בקרו בארנק eToro

מסקנות

הבחירה בארנק ה- EOS הטוב ביותר היא לא כל כך פשוטה כמו שאתה צריך לקחת מגוון היבטים שונים בחשבון: אבטחה, שמישות, תמחור, ניידות, מטבעות נתמכים, ועוד. אמנם כל אחד מהם חשוב, אך האבטחה צריכה להיות תמיד ראשונה.

עכשיו, אם אתה מחפש ארנק ה- EOS המאובטח ביותר, אתה צריך ללכת על חומרה, כולל ספר חשבונות ננו X ו- טרזור ​​דגם טי. הארנקים האלה שומרים על מפתחות פרטיים במצב לא מקוון, כך שהאקרים לא יוכלו לגשת אליהם.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

ארנקי תוכנה אמנם פחות מועדפים, אבל זה לא סוד שהם מאוד קלים לשימוש. כמו כן, הם יכולים להיות אופציה נהדרת עבור אלה המאחסנים כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים.

בסך הכל, זה הכל תלוי בהעדפות האישיות שלך, עם זאת, אם אתה מתקשה לקבל החלטה, כדאי לך לשקול לאחסן חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק חומרה ולחלק בתוכנה. תמיד עדיף לפצל את הנכסים שלך מכיוון שאם אחסון אחד מאוים, תמיד תהיה לך אחסון אחר.

אני מקווה שמאמר זה היה כל מה שציפיתם ואף יותר מכך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map