סקירת ארנק Electrum

שלום, ברוך הבא לזה אלקטרום סקירת ארנק! מסמך שימושי זה נוצר כדי לעזור לך להבין את כל מה שאתה צריך לדעת עליו אחד העתיקים והמשמשים ביותר ביטקוין ארנקים מסביב.

אז אם אתה מוצא את עצמך שואל שאלות כמו "האם Electrum בטוח? לחלופין, האם Electrum הוא לגיטימי?", הגעת למקום הנכון. אענה על שאלות אלה ועוד רבות לפני שנסיים.

בסקירה זו, אסתכל על כמה סוגים שונים של ארנקים ושלהם יתרונות וחסרונות. ואז, אעבור לאלקטרום עצמה. אני אסתכל על מהו הארנק, על חיובי ושלילי של Electrum, וסקירה ביטחונית מעמיקה. לבסוף, אעסוק בהקמת ארנק אלקטרום בפעם הראשונה, כמו גם שליחה וקבלה של ביטקוין באמצעות אלקטרום.

בסוף הסקירה הזו של ארנק Electrum, אתה צריך לדעת בדיוק מה Electrum הוא טוב בשביל, מה זה לא טוב עבור, כמה Electrum מאובטח, וכיצד להשתמש ב- Electrum, באופן כללי.

כרגיל, יש הרבה מה לעבור. אז, בואו נתחיל כבר!

יתרונות

 • אחד מארנקי הביטקוין הוותיקים ביותר
 • קל מאוד לשימוש
 • מבוסס תוכנה
 • שום מידע לא נשמר בשרת
 • קוד פתוח
 • משתמש באימות דו-גורמי

חסרונות

 • היו לו בעיות אבטחה
 • תומך רק בביטקוין

מהו ארנק מטבעות קריפטוגרפי?

לפני שנרד אל שלנו אלקטרום סקירת ארנק, עלי להסביר תחילה מה ארנק מטבעות קריפטו הוא.

ארנק מטבעות קריפטו הוא שם שניתן לתוכנה ש יוצר זוג אקראי לחלוטין של קריפטוגרפי מקשים. מקשים אלה משמשים למשלוח ו- לשלוח ולקבל ביטקוין (ושאר מטבעות קריפטוגרפיים) מאדם אחד ל אַחֵר.

סקירת ארנק אלקטרום: ארנק ביטקוין.

התנאי "ארנק" קצת מטעה. בניגוד לארנק האמיתי שלך, שום דבר לא מאוחסן בפועל בארנק מטבעות קריפטו. התוכנה פשוט פועלת כדי לתקשר עם הבלוקצ’יין של המטבע הקריפטוגרפי שאליו נועד הארנק.

ישנם המון סוגים שונים של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. יש המחזיקים רק נכס דיגיטלי אחד. בינתיים, מגרשי חנויות אחרים. חלקם מאובטחים ביותר, ואחרים לא. לפני שאני מתחיל בסקירת ארנק אלקטרומי זה כראוי, בואו נסתכל על כמה סוגים שונים של ארנקים.

ארנקים קרים

ה הכי מאובטח ארנקים מטבעות זמינים ידועים בשם ארנקים קרים. הם נהדרים עבור אחסון לטווח ארוך של מטבעות קריפטוגרפיים. יש שני סוגים עיקריים של ארנקים קרים: ארנקי נייר ו ארנקי חומרה:

ארנקי נייר

ארנקי נייר ספק את רמת האבטחה המקסימלית אם תגדיר אותם כהלכה. עם זאת, זה לא קל לעשות זאת בצורה מאובטחת לחלוטין. הם חינם אך בגלל הקושי בהגדרתם, הם אינם מומלצים למשתמשי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים.

ארנקי נייר מאפשרים לכם הדפיסו את מפתחות הארנק שלכם בשמירה ואחסנו אותם במצב לא מקוון. הדבר היחיד שעליך לעשות הוא לשמור על פיסת הנייר מאובטחת. אם מישהו מקבל גישה לפיסת הנייר עם מקשי הארנק שלך, הוא יכול לקבל גישה לארנק שלך.

ארנקי חומרה

ארנקי חומרה נהדרים אם אתה רוצה ארנק מאובטח במיוחד עבור אחסון לטווח ארוך של מטבעות קריפטוגרפיים ואתה לא בטוח איך להקים ארנק נייר נכון. דוגמאות לארנקי חומרה כוללות ספר החשבונות ננו S ו טרזור מכשירים.

סקירת ארנק Electrum

הם מספקים איזון נהדר בין בִּטָחוֹן ו נוֹחוּת. למרות זאת, הם לא בחינם. יהיה עליכם להחליט אם ערך המטבע הקריפטוגרפי עליו אתם רוצים להגן שווה את עלות ארנק החומרה.

ארנקים חמים

ארנקים חמים הם הרבה פחות בטוחים מארנקים קרים. עם זאת, הם עדיין משרתים מטרה שימושית. ארנקים חמים הם אידיאליים עבור הוצאות יומיומיות של מטבעות קריפטוגרפיים.

כדאי לחשוב על ארנקים חמים יותר כמו הארנק שלך בחיים האמיתיים. זה יהיה טיפשי להסתובב בעיר עם כל הכסף בארנק בכיס האחורי שלך. זה לא בדיוק האחסון המאובטח של המזומנים שלך – כנראה שלא היית זקוק לבדיקת ארנק Electrum כדי לספר לך את זה!

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנק Binance ו- Electrum

עם זאת נאמר, זה הרבה יותר נוח שיש לך קצת כסף בארנק האמיתי שלך כשאתה צריך לקנות משהו. ארנק קריפטוגרפי חם זהה!

ישנם שני סוגים עיקריים של ארנקים חמים: ארנקים מקוונים ו ארנקי תוכנה.

ארנקים מקוונים

ארנקים מקוונים בדרך כלל רעים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, ארנקים אלה נמצאים בדרך כלל בבורסות או בשירותים מקוונים אחרים המשתמשים במטבעות קריפטוגרפיים. ניתן להפקיד כסף לארנק חם בכדי להשתמש בשירות המקושר אליו. אתה בהחלט לא צריך לנסות לאחסן cryptocurrency במשך תקופות זמן ארוכות על ארנק חם.

הנקודה האחרונה היא חשוב מאוד – ארנקים חמים בדרך כלל אינם בשליטתך. אחד השיעורים החשובים ביותר ללמוד בכל נושא הקריפטו הוא שאם מישהו אחר יכול לראות את המפתח הפרטי שלך, הם גם שולטים בקריפטו שלך.

סקירת ארנק Electrum: חילופי מטבעות ביטרקס.

לדוגמא, אם היה לך שמור בקריפטו בורסת ביטרקס ומחר ביטרקס נעלם, האם עדיין תוכל לגשת לקריפטו שלך? כנראה שלא…

עם כל ארנק אחר, זה לא משנה מה קורה לחברה בודדת, עדיין תשלוט במטבעות שלך אם תגבה נכון את המפתחות שלך. ניתן לפרוץ ארנקים מקוונים או פשוט להיעלם בן לילה. לכן, אל תשתמש בהם לאחסון!

ארנק תוכנה

לבסוף, הגענו לנושא העיקרי של סקירת ארנק אלקטרום זה! ארנק הביטקוין של Electrum הוא ארנק תוכנה. כמו ארנקי חומרה, ארנקי תוכנה מציעים למשתמשים איזון של ביטחון ונוחות.

הם לא מאובטחים כמו ארנקי חומרה, אבל הם כן נוח יותר לשימוש. זה גורם להם מושלם לבילוי יומיומי, אבל לא אידיאלי עבור אחסון סכומי כסף גדולים לתקופה ארוכה של זְמַן.

סקירת ארנק Electrum: דף הבית של Electrum.

ארנקי תוכנה יפעלו על מערכת מחשב או טלפון נייד. הם מאפשרים לך לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים במהירות ובקלות. עם זאת, הם פגיעים ל תוכנה זדונית ו מחזיקי מפתחות.

הערה: תוכנה זדונית פירושה תוכנה זדונית. תוכנות זדוניות מורדות בדרך כלל בטעות ופועלות באופן בלתי נראה במחשב או בטלפון שלך. סוגים שונים של תוכנות זדוניות יכולים להפחית את האבטחה של ארנק התוכנה שלך.

סקירה על ארנק Electrum: מהו ארנק Bitcoin של Electrum?

ארנק Electrum הוא פשוט, ארנק ביטקוין קל לשימוש. זה שוחרר בנובמבר 2011. זה עושה את זה אחד מארנקי הביטקוין הוותיקים ביותר שיש. זה גם אחד האמינים ביותר.

ארנק הביטקוין של Electrum חנויות רק ביטקוין. הוא אינו מציע תמיכה בשום מטבע אחר. זה כולל כל מזלגות של ביטקוין (כגון מזומן ביטקוין). עם זאת, משתמשי מטבעות קריפטו הציגו את תוכנת Electrum כדי להציע תמיכה במזלגות BTC שונים.

סקירת ארנק Electrum

אחת הדוגמאות לכך היא מזומנים אלקטרוניים. לארנק זה אין שום קשר לארנק Electrum המקורי, אך הוא משתמש ברוב אותו קידוד. זה היה tweaked כדי לאפשר למשתמשים לתקשר עם מזומן ביטקוין (BCH) בלוקצ’יין.

הערה: מזלג במטבע קריפטוגרפי הוא פיצול ברשת. הם מתרחשים כאשר קבוצה רוצה לשנות את כללי הרשת. מזלגות קשים מביאים לגרסה חדשה של המטבע המקורי. ביטקוין קאש הוא מזלג מביטקוין והוא הדוגמה המוצלחת ביותר למזלג קשיח.

אמנם אין נתונים ברורים לגבי מספר המשתמשים בארנק Electrum, חלק מהמקורות מעריכים כי נכון לשנת 2018, 10% מכל עסקאות הביטקוין משתמשות באלקטרום.

השווה את Electrum זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Electrum זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כמה טוב ארנק Electrum?

כפי שהסברתי לעיל, אלקטרום הוא ארנק תוכנה. פירוש הדבר שהוא מציע יותר אבטחה מארנק מקוון ופחות מארנק נייר עשוי היטב או מארנק חומרה.

למרות שזה לא הפיתרון המאובטח ביותר של אחסון קריפטוגרפי, ארנק Electrum מציע למשתמשים פיתרון מאוד ידידותי למשתמש למשלוח וקבלת תשלומי ביטקוין באופן קבוע. אם אתה רוצה להשתמש ב- cryptocurrency בתשלומים מקוונים, אז Electrum מושלמת לשמירה על סכום מוכן לשימוש.

יתרונות וחסרונות

בואו נכסה במהירות כמה מהיתרונות והחסרונות העיקריים מוזכר לעתים קרובות בסקירות ארנקי Electrum של המשתמשים, נכון?

יתרונות

 • מושלם למי שרוצה השתמש בביטקוין לביצוע תשלומים שוטפים.
 • הגנת סיסמא מקשה על האקרים להיכנס לארנק Electrum.
 • מיד ב – המשתמשים לא צריכים להוריד את השלם בלוקצ’יין. ארנק האלקטרום מקבל מידע על בלוקצ’יין משרת. המשמעות היא שאין עיכובים וזה תמיד מעודכן.
 • מפתחות פרטיים הם לעולם לא משותף עם השרת. זה אומר שאתה לא צריך לסמוך על השרת עצמו!
 • לא נשמר מידע משתמש עם ה- שרת. המשתמשים שולטים במפתחות הפרטיים שלהם, ולכן בביטקוין שלהם.
 • קוד פתוח תוֹכנָה. כל אחד יכול לבדוק אם יש קוד בתקלות, באגים או הפרות אבטחה.
 • להורדה לגמרי בחינם.
 • אלקטרום מחשבת את מספר העמלות יהיה עליך לכלול עסקה. יש לו מחוון מועיל המאפשר למשתמשים לבחור עד כמה העסקה דחופה. הם יכולים לבחור כמה חסימות (כמה זמן) ייקח לעיבוד על ידי הרשת.
 • ניתן להשתמש ב- Electrum כ- ארנק רב חתימה. זה מגדיל את הביטחון של הארנק בלא מעט.
 • משתמשים יכולים להשתמש אימות דו-גורמי עם ארנק אלקטרום. זה גם מוסיף אבטחה נוספת לארנק.

חסרונות

 • למרות שהוא כולל הרבה תכונות אבטחה נוספות, Electrum הוא עדיין ארנק חם. פירוש הדבר שכל הנושאים המשפיעים על הארנקים החמים מוחלים עליו. יתכן שהאקרים ייכנסו לארנקים נפרדים של Electrum.
 • הוא תומך רק בביטקוין. זה בסדר אם אתה רק רוצה להשתמש איתו בביטקוין. עם זאת, כאשר קורים מזלגות קשים על הבלוקצ’יין של ביטקוין, תצטרך להשתמש בארנק אחר כדי לתבוע את המטבע שיצר המזלג (הייתי צריך לעשות זאת עם ארנק Electrum משלי כאשר ביטקוין מזומנים הועבר מהשרשרת הראשית באוגוסט 2017. ).
 • היה הפרת אבטחה לאחרונה (ראה למטה). לקח לאלקטרום זמן רב לתקן את זה. זה משהו שמדאיג.

סקירת אבטחה

ארנק האלקטרום יש הרבה תכונות אבטחה שנוספו כדי לשמור על ביטקוין שלך. זה מצליח אחד מארנקי התוכנה המאובטחים ביותר בסביבה. עם זאת, זה לא בטוח כמו ארנק שרק לעתים רחוקות מתקרב לחיבור אינטרנט פעיל (קרא: ארנק קר).

תכונות אבטחה של ארנק Electrum

 • קובץ הארנק המוצפן המכיל את המפתחות הפרטיים שלך הוא מוגן באמצעות סיסמה.
 • ארנק Electrum משתמש ביטוי זרע כמדד גיבוי. זה מגן עליך אם אתה מאבד את המפתח הפרטי שלך או שהמכשיר עליו מותקנת Electrum אבד או נגנב.
 • Electrum לא מורידה שום סקריפט. פירוש הדבר שגם אם שרת נפרץ, לא תאבד את הביטקוינים שלך.
 • מכיוון שקוד השרת הוא קוד פתוח, כל אחד יכול להפעיל שרת. זֶה מבוזר המודל מגן על המשתמשים מכיוון שאין נקודת כשל אחת.
 • שפת התכנות בה נכתבת Electrum היא Python. זו שפה ותיקה וידועה, ולכן חברי הקהילה רבים יכולים לבדוק את הקוד.

למרות מאפייני האבטחה הרבים של ארנק Electrum, היו בעבר בעיות עם האבטחה שלו. בנובמבר 2017 נודעה לנושא אבטחה לצוות Electrum.

לפי מוסטפה אל-בסאם, במחקר לתואר שני באוניברסיטת קולג ‘בלונדון, הנושא השפיע על התוכנה מאז פברואר 2016 (גרסה 2.6 של Electrum). הוא מסביר כיצד הבאג בתוכנה מסכן את ביטקוין של המשתמשים:

“[הבאג] מאפשר לכל אתר זדוני לשלוט בארנק Electrum שלך, כולל לגנוב את כל הביטקוין שלך אם הארנק אינו מוצפן בסיסמה … גם אם בארנק יש סיסמה, האקר עדיין יכול להפנות ביטקוין מה- ארנק לכתובת שלהם. “

הצוות לקח עד תחילת ינואר 2018 לתקן את הבעיה. הם טענו שהם לא היו מודעים עד כמה זה היה רציני עד אז. הפגיעות הייתה מאז תוקן. לא ברור כמה משתמשים, אם בכלל, איבדו את הביטקוין בגלל הבעיה.

כיצד להגדיר את ארנק Electrum?

הגדרת ארנק אלקטרומי משלך היא קל מאוד. פירטתי להלן את השלבים עבור משתמשי Windows:

1. בקר electrum.org ולחץ על “הורד”בחלק העליון של המסך.

2. לחץ על “מתקין וינדוס“זה יוריד את הקבצים הדרושים למחשב שלך.

סקירת ארנק Electrum: השוואה בין מערכות הפעלה.

3. פתח את ההורדה ופעל לפי ההנחיות המופיעות על המסך כמו בכל תהליך ההתקנה.

סקירת ארנק Electrum: התקנת תוכנת Electrum.

4. לאחר התקנתו, פתח את Electrum.

5. כעת תישאל אם ברצונך ליצור ארנק חדש או לשחזר ארנק קיים. אני מניח שאתה רוצה ליצור אחד חדש. לחץ על האפשרות “צור ארנק חדש“,” סארנק טנדארדואז לחץ על “הַבָּא”.

סקירת ארנק Electrum: תהליך התקנת תוכנת Electrum.

6. לאחר מכן יוצג בפניך ביטוי הזרע שלך. שֶׁלָה חשוב מאוד אתה כותב את זה ושומר על זה בחיים שלך! זה ישמש אם אי פעם תצטרך לשחזר את ארנק Electrum שלך ללא המפתח הפרטי שלך. לא רק ליצור במחשב קובץ שמכיל את הזרע, כתוב את משפט הזרע ואחסן אותו איפשהו בטוח.

סקירת ארנק Electrum: התקנת תוכנת Electrum, הודעות אזהרה.

7. לאחר מכן תתבקש להזין את ביטוי הזרע שלך שוב. זאת על מנת לוודא שרשמתם נכון. ביטויי זרעים הם אחד החלקים החשובים ביותר בארנק Electrum שלך – אל תקצץ פינות באבטחה.

8. לאחר מכן, תתבקש לספק סיסמה. הפוך אותה לחזקה וחזקה שמעולם לא השתמשת בשום מקום אחר. זהו שלב אבטחה נוסף וחשוב ביותר. אל תסתמך רק על סיסמה פשוטה – אם קל לזכור, קל לפרוץ אותה! כשתכין את הסיסמה שלך ואישרת אותה, לחץ על “הַבָּא”.

סקירת ארנק Electrum: בחירת סיסמא.

9. לאחר מכן תתבקש לבחור לאיזה שרת ברצונך להתחבר. אם זהו ארנק Electrum הראשון שלך, אני ממליץ לך ללחוץ על “התחברות אוטומטית”.

10. לבסוף, לחץ על “הַבָּא”. ארנק Electrum שלך מוכן כעת לשימוש. אמרתי לך שזה קל!

כיצד להשתמש בארנק Electrum?

לאחר מכן, אראה לך כיצד לשלוח ולקבל עסקה עם Electrum. בדרך זו, לאחר שתסיים לקרוא את הביקורת הזו על ארנק Electrum, תוכל להתחיל להשתמש באחד מארנקי הביטקוין הפשוטים ביותר..

קבלת ביטקוין עם ארנק Electrum

הדבר הראשון שכנראה תרצה לעשות עם ארנק Electrum החדש שלך הוא לעשות לקבל קצת ביטקוין. אחרי הכל, אתה לא יכול לשלוח ממנו שום ביטקוין עד שיהיה לך כמה לשלוח!

קבלת ביטקוין באמצעות Electrum היא פשוטה מאוד. תארתי את השלבים הבאים:

1. לחץ על “לְקַבֵּלבכרטיסייה ”בחלון הראשי של Electrum.

סקירת ארנק אלקטרום: קבלת ביטקוין.

2. לצד “קבלת כתובתתווית, תראה מחרוזת תווים (מתחת לתיבה האדומה למעלה). לחץ על “העתק סמל”(שתי פיסות נייר על רקע כחול). זה יעתיק את המפתח הציבורי (המקבל) ללוח שלך.

3. הדבק את המפתח הציבורי למקום שאליו אתה שולח את הביטקוין. אם אתה שולח אותו ממרכזיה, הדבק את המפתח הציבורי בשדה כתובת השליחה תחת אפשרויות המשיכה במרכזיה. לאחר שלחצת "לִשְׁלוֹחַ", ייתכן שייקח זמן עד לקבלתו לארנק Electrum שלך.

4. אם אתה שולח ביטקוין ממכשיר נייד, אתה יכול להשתמש בו קוד ה- QR במקום זאת. זה מתחת לתיבה הסגולה הגדולה שמעל.

זה כל מה שיש בזה! כעת כדאי שיהיה לך קצת ביטקוין בארנק Electrum שתוכל להוציא!

שליחת ביטקוין עם ארנק Electrum

עכשיו שיש לכם קצת ביטקוין, אתם תרצו לדעת גם להוציא אותו. זה קל מאוד גם לעשות – זה הדבר הבא שאראה לך בסקירת הארנק הזה של Electrum.

1. לחץ על “לִשְׁלוֹחַבכרטיסייה העליונה ארנק אלקטרום מָסָך.

2. העתק את הכתובת שאליה ברצונך לשלוח ביטקוין. זה יכול להיות לחנות מקוונת, לחבר או להחלפה.

סקירת ארנק Electrum: הוראות לשימוש בארנק Electrum.

3. הדבק את הכתובת בתיבה שאומרת “לשלם ל”. בדוק תמיד את הכתובת כדי לוודא שהיא נכונה. אתה יכול לעשות זאת על ידי בדיקת שלוש הספרות הראשונות והאחרונות.

4. הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לשלוח בתיבה שכותרתה “כמות”.

5. התאם את האגרה באמצעות המחוון. ככל שהעמלה נמוכה יותר, כך העסקה שלך תארך זמן רב יותר. אם העסקה דחופה, אתה יכול להחליק את המחוון לקצה הימני. זה יעלה יותר אבל יאיץ את העסקה בהרבה.

6. בדוק פעמיים את כל המידע הנכון. ואז, ברגע שאתה שמח, היכה "לִשְׁלוֹחַ".

זהו, שביצעת את העסקה הראשונה שלך באמצעות ארנק Electrum. זה בכלל לא היה קשה, נכון?

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סיכום

אז זהו, שהגעת לסוף שלי ארנק אלקטרום סקירה. אני מקווה שמצאת את זה שימושי! ביחד, בדקנו כמעט כל מה שצריך לדעת על אחד מארנקי התוכנה הפופולאריים והארוכים ביותר לביטקוין..

לאחר קריאת סקירת ארנק Electrum זה, עליך לדעת כעת:

 • ה הֶבדֵל בין סוגים שונים של ארנקים.
 • ה יתרונות וחסרונות מכל אחד מהם.
 • בְּדִיוּק איזה ארנק אלקטרום הוא.
 • ה יישומים ש- Electrum שימושי עבור.
 • ה מקרי שימוש שארנק מאובטח יותר שימושי עבור.
 • התשובה לשאלה – “האם אלקטרום בטוחה?”
 • הפרת האבטחה המצערת של שנת 2017 שהצליחה אלקטרום לפתור.
 • איך ל להתקין ארנק אלקטרום.
 • איך ל להשתמש ארנק Electrum לשליחה וקבלת ביטקוין.

אז, עם כל הידע החדש שלך מבדיקת ארנק אלקטרום זה, מה אתה חושב? האם תשתמש באלקטרום לאחסון הביטקוין שלך בעתיד?

טבלה: מאפייני האבטחה של Trezor Model T ו- Electrum

ספר לי בתגובות למטה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map