ארנק Dogecoin הטוב ביותר

העולם של מטבעות קריפטוגרפיים הוא באמת מעניין. מאז הקמתו של ביטקוין, היו צצים פרויקטים מוזרים שונים, פה ושם. אחד הייחודיים מבין הפרויקטים הללו הוא דוגקוין – אם אתה חובב DOGE, תשמח לדעת שברשימה זו אנו נחפש ארנק Dogecoin הטוב ביותר של השנה!

בהיותו ייחודי ככל שיהיה, היית מצפה ש- Dogecoin יהיו עם כמה … ובכן, אפשרויות אחסון פחות מהרגיל. עם זאת, האמת היא למעשה להפך – DOGE הוא מטבע קריפטוגרפי אהוב ביותר, וכך, חלק מה- ארנקי הצפנה הטובים ביותר בשוק להציע תמיכה למטבע!

הרשימה שלנו היום תיראה כך:

ארנקי Dogecoin הטובים ביותר: מה זה Dogecoin?

לפני שנכנס לפרויקטים הטובים ביותר של ארנקי Dogecoin הטובים ביותר, מומלץ לרענן במהירות את מה ש- DOGE באמת, ומה לגבי הפרויקט מושך אליו אנשים.

עכשיו, האמת, Dogecoin הוא ייחודי – אני לא משתמש במילה זו בקלילות. בעוד שרובם פרויקטים אחרים של מטבעות קריפטו יש כמה יעדים ספציפיים ומתקדמים שהם שואפים להשיג (או כמה בעיות מוגדרות שהם שואפים לפתור), DOGE שונה. שונה מאוד, למעשה.

Dogecoin נוצר בתור מטבע קריפטו בדיחה. מכאן שמו, ומכאן המוניטין שעומד מאחוריו. אין סיבות אציליות שהקהילה העומדת מאחורי DOGE תהיה מעוניינת בהן – בהיעדר מונח טוב יותר, זהו “מטבע מטבע טרול”.

הארנק הטוב ביותר של Dogecoin: Dogecoin על מקלדת.

אולם זה המקרה, מדוע כל כך הרבה אנשים מחפשים ארנקים של Dogecoin ודרכים לרכוש DOGE?

אתה מבין, בעוד שהמטבע הקריפטוגרפי הוא בדיחה (תרתי משמע), יש כאן דיכוטומיה די מעניינת. קהילת דוגקוין היא אחד הפעילים ביותר וטוב… תקשורתי קבוצות קריפטו שתיתקל בהם!

נוסף על כך, גם הם להיות פעילים הם לא רק גימיק. חובבי DOGE להשתתף באירועי התרמה, פרויקטים קהילתיים, ומעשי צדקה שונים. בעוד שאני מסתכן בשימוש יתר בביטוי, אי אפשר להפריז בו – זו תופעה מאוד ייחודית בעולם הקריפטו!

שים לב, עם זאת, מכיוון ש- Doge הוא פרויקט קריפטו מוזר כל כך, הוא מגיע עם כמה סיפורי אזהרה. המטבע אהוב על משאבות ודומריות – אנשים שאוהבים לתפעל את השוק, מנפחים באופן מלאכותי את המחיר של מטבע קריפטוגרפי ספציפי, ואז זורקים את כל המטבעות שלהם, ובכך מתרסקת במחיר שלהם באופן אקספוננציאלי.

ארנק Dogecoin הטוב ביותר: Dogecoin מול גרף הפמוטים.

הקפידו לא ליפול טרף לשחקנים כאלו! ההימור הטוב ביותר שלך הוא להגדיר מטרה ספציפית למה אתה רוצה להשקיע ב- Dogecoin, ואז השתמש בשירותי ארנקי Dogecoin הטובים ביותר שיש שם. אל תתנו לשום צד שלישי להשפיע על דעותיכם – עשו את המחקר שלכם, והיו חרוצים!

אז אם כן – קבענו מה זה Dogecoin, ולמה משמשת בעיקר המטבע הקריפטוגרפי שמאחוריו. באופן טבעי, עם זאת, כל מי שמעוניין לקנות DOGE יצטרך ארנק אמין לשמור את המטבעות בפנים! זה בדיוק מה שאנחנו כאן כדי לדון בו – נתחיל להסתכל על הסוגים השונים של ארנקי Dogecoin שנמצאים שם.


סוגי ארנקי Dogecoin

כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים בשוק, ניתן לאחסן Dogecoin ב מבחר רחב של ארנקים שונים – קבענו את זה כבר. עם זאת, כפי שאתה בוודאי יכול לנחש, לא כל הארנקים נוצרים שווים – חלקם יהיו טובים יותר מאחרים, בין אם זה מנקודת מבט של אבטחה, או פשוט העדפת משתמש אישית.

באופן כללי, כדאי שתדעו שיש שני סוגים גדולים של הארנקים הזמינים לגישה ולשימוש – חמים וקרים. בואו נבדוק מה המשמעות של מונחים אלה באופן ספציפי, שכאשר נגיע לרשום את הארנקים הטובים ביותר בפועל של Dogecoin, הייתם מודעים למה שאנחנו מדברים עליו.

ארנקים חמים – נוח ונגיש

“ארנק חם” הוא סוג של ארנק מטבעות קריפטו שומר על חיבור מתמיד לאינטרנט. ההגדרה עצמה רחבה למדי, וכך גם הקטגוריה – ארנק חם יכול להיות אפליקציה לנייד, סיומת דפדפן, תוכנה להורדה, או כל דבר שביניהם.

הרוב המכריע של חובבי הקריפטו שאיתם אתם חייבים לתקשר, יגידו לכם ככל הנראה שהם משתמשים בארנק חם לקריפטו שלהם – כולל DOGE – צרכים לאחסון. זה בגלל המגוון הרחב של הארנקים האלה – כפי שתראו תוך דקה בלבד, לאחסון קירור יש מבחר הרבה פחות מגוון של אפשרויות.

עכשיו, אז – מה הופך את הארנקים החמים לפופולריים כל כך?

הארנק הטוב ביותר של Dogecoin: Dogecoin מול מכונית צעצוע.

ובכן, לא משנה אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin או כל מטבע מטבע אחר, כנראה הדבר הראשון שתבחינו בו גורמי הנגישות והנוחות של ארנקים אלה. למען האמת, ארנקים חמים זמינים עבור כולם וכולם!

הכוונה שלי היא שארנקים חמים הם בדרך כלל לגמרי בחינם לשימוש, ויכול להיות להגדיר תוך מספר דקות. בין אם מדובר בארנק מבוסס חליפין ובין אם מדובר בתוכנה, לרוב הם מלווים הוראות ברורות ותמציתיות, והם פשוט מאוד לשימוש.

מבחינה נוחות, אם תבחרו בארנק חם כאופציות שלכם לארנק Dogecoin הטוב ביותר בשנה, תוכלו להיות בטוחים שתוכלו גש אל שלך כְּסָפִים, בדוק את היתרות שלך, ו עשה לִשְׁלוֹחַ ו לְקַבֵּל מזמין בלחיצת כפתור בלבד! זה נכון במיוחד עם ארנקי Dogecoin ניידים – מכיוון שיש לנו את הטלפונים שלנו בכל מקום שאליו אנחנו הולכים, תמיד את ה- DOGE שלך איתך!

הארנק הטוב ביותר של Dogecoin: ערימה של Dogecoins.

ארנקים חמים מגיעים עם החלפה. בקצרה, הם לעולם לא יהיו מאובטחים כמו אחסון קריפטוגרפי קר – זה פשוט ככה. הכל מסתכם בכל העניין “מחובר לאינטרנט” – עם חיבור אינטרנט קבוע, להאקרים יש הרבה הזדמנויות להפר את האבטחה של ארנק חם, ולגנוב את הכספים שלך תוך כדי..

מטבע הדברים, לא מדובר בהתרחשות הכל כך נפוצה בימינו, אך זה עדיין קורה. עם זאת, עם זאת, כאן בדיוק נכנסים ארנקים קרים.

ארנקים קרים – אבטחה ואמינות

ארנקים קרים אלו אפשרויות אחסון הצפנה אין חיבור קבוע לאינטרנט – אחרי הגדרת הארנק החם, כנראה שראית את זה מגיע.

זה נכון, עם זאת – הפעם היחידה שבה היית מחבר את הארנק הקר שלך לאינטרנט הוא כאשר אתה רוצה העבר את הכספים שלך, או לרכוש עוד קריפטו.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

כעת, כשמחפשים את הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin, אתם בהחלט יכולים לצפות שארנקים קרים יצוצו לעתים קרובות למדי. זה למעשה המקרה עם מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, גם לא משנה מה המטבע יכול להיות, אם ארנק קר תומך בו, הוא יומלץ.

אתה מבין, ארנקים קרים מציעים למשתמשים תכונות אבטחה חסרות תקדים. בין אם זה חומרה התקן, ארנק נייר, או כל דבר אחר, ארנקים קרים מחויבים לספק לכם את “המפץ הטוב ביותר”.

אפרופו אילו …

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: מכשיר קריפטוגרפי חומרה על מקלדת (Ledger Nano S).

אחד הדברים העיקריים שמניעים אנשים משימוש בארנקים קרים הוא את המחיר שמכשירים אלה מגיעים. זה לא משהו שתצטרך לדאוג לו בכל מה שקשור לארנקי נייר, אך יחד עם זאת, אלה אפשרויות האחסון הקוריות ביותר, ולכן הן לא רלוונטיות מדי לדיון זה..

מלבד תג המחיר, הסיבה הנוספת היחידה מדוע אנשים מסוימים עשויים להעדיף ארנק מקוון של Dogecoin על פני קר קר היא בגלל עקומת הלמידה התלולה שמגיעה עם כמה מכשירי חומרה. אם DOGE הוא המטבע הקריפטוגרפי הראשון שבבעלותך, זה יכול להיות קשה להבין כמה מהמורכבויות של ארנקי חומרה מסוימים. בהחלט לא כולם, שימו לב!

עם זאת נאמר, בשלב זה, כעת עליכם לדעת קצת יותר על ארנקים חמים וקרים, ועל ההבדלים העיקריים ביניהם. ללא התייחסות נוספת, נעבור לדיון הארנקים הטובים ביותר ב- Dogecoin בשוק, ולראות איך הם משתווים זה עם זה!

1. Ledger Nano X – הארנק הקר הטוב ביותר לאחסון Dogecoin

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

ספר החשבונות ננו X הוא אחד הארנקים הקרים הפופולאריים ביותר בשוק. אפשר להרחיק לכת לטעון שהוא הארנק הקר הפופולרי ביותר – זה נכון גם לגבי Dogecoin וגם לגבי קריפטוסים אחרים..

יש לכך גם לא מעט היבטים.

בתור התחלה, אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin, אתם כנראה מודאגים מ- בִּטָחוֹן ממטבעות DOGE שלך, נכון? ובכן, אם זה המקרה, ואז ה- Nano X הוא בחירה מושלמת! זה מציע רמות ביטחון חסרות תקדים.

כאשר אתה מגדיר את Nano X שלך, תתבקש לעשות זאת ליצור קוד PIN שתצטרך להזין בכל פעם שאתה רוצה לגשת לנכסים הדיגיטליים שלך. זה מלווה ב זרע התאוששות בן 24 מילים – אם תשכח את ה- PIN שלך בנקודת זמן מסוימת, עדיין תוכל לשחזר את כלבי הכלב שלך עם זרע זה!

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: Ledger Nano X.

פִּנקָס אינו מחזיק את המפתחות הפרטיים שלך – עוד נקודה ענקית ששווה לשקול תוך בחירת הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin. המשמעות של זה היא שהארנק הוא לא משמורן – המטבעות שלך באמת שייכים לך!

Dogecoin נתמך גם על ידי Ledger Live – ממשק המשתמש של Ledger Nano X. זה ממשק משתמש מעוצב מאוד שעוזר לך לנהל את המטבעות והאסימונים שלך, וגם לשלוח, לקבל ו אפילו לשים כמה נכסים בקלות, גַם.

מבחינת הארנק עצמו, זה באמת עשוי היטב, ותכונות חסון, עיצוב עמיד. למרות שאנשים מסוימים עשויים להחשיב את זה כמגושם מדי לטעמם, זה לא ממש נושא אם אתה לא מתכוון לשאת את זה איתך לכל מקום שאתה הולך.

ה- Ledger Nano X יעלה לכם בסביבות 119 $, ובוא עם משלוח חינם לרוב אזורי העולם. אומנם זה תג מחיר נכבד, אבל הוא בהחלט מייצג את האיכות שאתה מקבל – מחיר קטן לשלם עבור אחד הארנקים הטובים ביותר עבור Dogecoin! רק תוודא רכוש את Nano X שלך מהאתר הרשמי של החברה.

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. טרזור ​​דגם T – מדהים לחובבי האבטחה

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת מודל טרזור ​​T דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ממשק משתמש עם מסך מגע
 • + קל להתקנה
 • + תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

דברים שלא אהבנו:

 • עיצוב מגושם
 • יקר

בקר באתר

טרזור הוא אחד ממותגי הארנקים הקרים הגדולים בעולם הקריפטו. ניתן למצוא כל הזמן את מוצרי החברה רשימות ארנקי המטבעות הטובים ביותר – באופן טבעי, הם יכולים להיחשב בין ארנקי Dogecoin הטובים ביותר!

זה נכון במיוחד כל כך עם דגם טרזור ​​טי – האחרונה והגדולה מטרזור.

הארנק כולל כמה היבטים מובחנים שכל חובב DOGE בוודאי יעריך.

בתור התחלה, מודל T הוא בוודאי אחד מארנקי הקריפטו הבטוחים שהכסף יכול לקנות. זה מצויד בכל את תכונות האבטחה מהשורה הראשונה, ומשתמש בחלקם הגנות כמעט בלתי שבירות. תכונות גיבוי, בקשות לעדכון קושחה, קודי PIN – אתה שם את זה, Trezor קיבלו את זה!

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: Trezor Model T.

אמנם זה לא יכול להיות יתרון ישיר למחזיקי Dogecoin, אך כדאי להזכיר זאת דגם T תומך במגוון רחב מאוד של אלטקוינים ו אסימוני קריפטו, גַם. לכן, אם אתה חובב קריפטו, באופן כללי, אתה עלול למצוא אותו מאוד נוח, בעל היכולת להחזיק את רוב המטבעות בארנק אחד ויחיד.

העיצוב הפיזי בפועל של דגם T הוא … ובכן, זה להיט או החמצה. אין ויכוח שהארנק כן עמיד ועשוי היטב – זה ברור. הוא כולל גם פונקציונליות של מסך מגע, שזה מראה נדיר מאוד לראות! עם זאת, למרות שזה עשוי להיות הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin, חלק מהמשתמשים טוענים שהוא מגושם מדי להעדפות האישיות שלהם.

מבחינה תמחורית, Trezor Model T הוא למעשה יקר למדי. זה יעלה לך בסביבות 169 דולר, מה שמכניס אותו לרשימת ארנקי הצפנה היקרים ביותר שגם כסף יכול לקנות! עם זאת, נראה כי רוב לקוחות החברה מסכימים לכך מחיר איכות האיכות לעומת מחיר אכן נבדק – זה מצוין!

בקר בטרזור ​​דגם טי

…או קרא את סקירת הדגם T של Trezor

3. Ledger Nano S – מושלם למתחילים ב- Dogecoin

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

כפי שאתה ודאי יודע, פִּנקָס הינה חברת ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. בזמן דגם ה- Nano X שהיא מציעה לקהל הרחב היא המתמודדת הנפוצה ביותר ברשימות הארנקים הטובים ביותר של Dogecoin (רשימה זו, אומנם, אינה יוצאת דופן), למותג יש גם ארנק נוסף להציע ללקוחותיו. – ספר החשבונות ננו S.

ה- Nano S הוא ארנק החומרה הדגל של Ledger. לעתים קרובות אני טוען בנקודה זו, אך אני באמת מאמין שהארנק המסוים הזה הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אנשים שרק מתחילים עם קריפטו, ורוצים לקחת את הדברים לרמה אחרת. דוגקוין אינו יוצא דופן כאן.

אתה מבין, ה- Nano S כן ארנק חומרה למתחילים מושלם. הוא כולל עיצוב קטן ודיסקרטי – קטן משמעותית מזה של ה- Nano X. זה אומר, בתורו, שתוכלו לעשות זאת לשאת אותו בלי להסתכן יותר מדי ממישהו שמבחין בכך ומזהה אותו. העובדה שארנק החומרה נראה כמו מקל USB הוא בונוס נוסף!

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: Ledger Nano S.

ה- Nano S תומך ב- Dogecoin במידה מלאה. תוכל חנות, לִשְׁלוֹחַ, וקבל את ה- DOGE שלך, בלי לשאול שאלות. כל מה שאתה צריך לעשות לאחר רכישת וקבלת Ledger Nano S שלך הוא פשוט הגדר את המכשיר, והתקין את אפליקציית Dogecoin על הארנק. התהליך מהיר יחסית, ודי פשוט לביצוע.

DOGE נתמך גם באופן מלא על ידי Ledger Live – ממשק המשתמש של ארנק החומרה המדובר. תוכל לבדוק את Dogecoins שלך גם ממחשב שולחני או ממחשב נייד, וגם מהמכשיר הנייד שלך, אין בעיה.

בין התכונות הטובות ביותר של Ledger Nano S היא העובדה שהוא גם ארנק חומרה משתלם במיוחד! קונה אותו מ האתר הרשמי של החברה (המקום היחיד שאתה צריך לקנות אותו, שימו לב), זה יעלה לכם בסביבות 59 $ – זה מחיר מדהים למוצר כל כך איכותי!

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

4. Trezor One – ארנק חומרה עשוי מסביב

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק טרזור דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ארנק קריפטו ידוע מאוד
 • + מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עדכוני קושחה קבועים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר
 • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

בקר באתר

טרזור ​​אחד היא הגרסה הישנה של אחד מארנקי החומרה המובילים בתעשיית הקריפטו – הדגם T. כפי שבוודאי שמת לב, שני הדגמים מצאו את דרכם ברשימת ארנקי Dogecoin הטובים ביותר.

כעת, העובדה ש- Trezor One הוא הארנק הישן יותר, ויש גרסה חדשה ומשופרת זמינה, אינה אומרת שהוא מיושן. להיפך – במודל Trezor One יש עדיין קבוצה מאוד ספציפית של חובבי קריפטו שהוא פונה אליה!

בתור התחלה, באופנת טרזור ​​אמיתית כלשהי, תוכלו לצפות כי אפשרות זו של הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin תהיה מאוד מאובטח. יש לזה פונקציונליות קוד PIN מתקדמת אשר, בנוסף ל חיבור USB מוגבל, מונע גניבת מטבעות DOGE שלך מפתח מפתח או תוכנה זדונית אחרת שעשויה להיות קיימת במחשב שלך.

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: Trezor One.

המכשיר עצמו למעשה די קטן ודק, במיוחד כשמשווים אותו לגרסה החדשה יותר. עם זאת, זה עדיין חסון מאוד – כל מה שצריך זה לפתוח את הקופסה ולהחזיק את ה- Trezor One בידיים שלך בכדי להבין זאת הרבה.

ארנק החומרה המדובר הוא גם כן מתעדכן כל הזמן על ידי עדכוני קושחה ותכונות שונים. זה רק מראה כי טרזור ​​בוודאי קשה בעבודה בכל מה שקשור לשמירה על אבטחת הנכסים שלך ותואם מגמות טכנולוגיות וקריפטוגרפיות מודרניות..

לבסוף, Trezor One מגיע עם תג מחיר הגון מאוד, גַם! אתה יכול לצפות שהארנק יעלה לך בסביבות 59 $. בהשוואה לדגם T, זה מחיר מעולה! רק וודאו, כרגיל, לרכוש רק את המוצרים של טרזור מהאתר הרשמי של החברה – לעולם אל תסמוך על קמעונאים של צד שלישי, מכיוון שהם עלולים למכור לך מכשיר פגום!

בקר בטרזור

…או קרא את סקירת טרזור ​​שלנו

5. KeepKey – חלופת ארנק Dogecoin לחומרה

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת KeepKey דברים שאהבנו:

 • + ארנק חומרה מאובטח
 • + קל לשימוש
 • + מחיר אטרקטיבי

דברים שלא אהבנו:

 • תומך ב -40 מטבעות קריפטוגרפיים בלבד
 • יכול להיות כבד לנשיאה

בקר באתר

KeepKey הוא, אמנם, שם נפוץ למדי בתעשיית ארנקי ההצפנה של החומרה. אמנם זה בוודאי לא פופולרי כמו, נניח, א פִּנקָס אוֹ טרזור מכשיר, KeepKey בהחלט עדיין יש מקום די מוצק ומארז שימוש!

זהו, למען האמת, ארנק קר – מכשיר חומרה שתשתמש בו כדי לאחסן את Dogecoins שלך. מבט יחיד ברשימה זו יראה לך זאת DOGE פופולרי למדי בקרב ארנקים קרים, באופן כללי – זה, עם זאת, דבר מדהים לחלוטין!

עכשיו, אם כן – מה הקטע עם KeepKey, ולמה זה נחשב בעיני כמה כארנק Dogecoin הטוב ביותר?

ובכן, להתחיל, KeepKey מציעה למשתמשיה כמה תכונות אבטחה אופטימליות. הארנק משתמש במשהו שמכונה מחולל קוד PIN אקראי. למען האמת, הוא ייצור מספר PIN אחר בנקודות זמן מסוימות כשאתה מנסה לגשת לכספים שלך. זהו כלי מונע מדהים בכל הנוגע ל פעילויות ולוג ווירוס שעשוי להיות קיים במחשב שלך.

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: KeepKey.

KeepKey גם מאפשר לך קבע ביטוי התאוששות – שילוב בן 24 מילים שיאפשר לך להחזיר את הכספים שלך, אם תאבד גישה למכשיר שלך, או שתתרחש תקלה אחרת.

הארנק עצמו הוא … מעניין למראה. הוא בהחלט כולל עיצוב ייחודי, זה בטוח! עם זאת, חלק מהמשתמשים מביעים את הרגש כי המכשיר פשוט מגושם מדי. האמת, אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin, אתם אולי מעריכים משהו שקצת יותר דיסקרטי.

מצד שני, כנראה שאתה לא מתכנן לסחוב איתך את ארנק החומרה שלך כל הזמן, אז זה לא יכול להיות בעיה. לא משנה מה המקרה, דבר אחד בטוח – KeepKey בהחלט כולל עיצוב מעניין!

החלק הכי טוב, עם זאת, זה שזה בעצם אחד מארנקי החומרה המשתלמים ביותר בשוק! נכון לכתיבת רשימת הארנקים הטובים ביותר של Dogecoin, KeepKey תעלה לך בסביבות 49 דולר. זה תג מחיר מדהים, במיוחד לארנק as עשוי היטב בתור KeepKey! מי שמחפש את הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin, בוודאי יבדוק את המוצר המדובר.

בקר ב- KeepKey

…או קרא את סקירת KeepKey שלנו

6. Binance – עבור סוחרי Dogecoin הנלהבים

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת בינאנס דברים שאהבנו:

 • + פלטפורמת חילופי קריפטו ידועה מאוד
 • + יותר מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים זמינים לסחר
 • + אימות דו-גורמי

דברים שלא אהבנו:

 • יכול להיות שקשה מעט לחובבי הקריפטו למתחילים

בקר באתר

אם אתה מכיר בכלל עולם הקריפטו, בטח שמעתם על זה בינאנס. זה אחד הפופולריים ביותר פלטפורמות חילופי קריפטו שם!

כן, קראת נכון – חילופי קריפטו. עם זאת, מדובר בבורסה שיכולה לשמש גם כ ארנק מקוון של Dogecoin. ודי טוב, בזה!

בינאנס, אמנם, ארנק חם, ככל שמגיע אחסון DOGE. היית שומר את המטבעות שלך בחשבון Binance שלך, שפשוט משמש כארנק.

משתמשים רבים ו- DOGE ראשונים הולכים להגיד לך שאחסון דוגקוין כזה צריך להיות זמני – שתבחר תמיד לרכוש ארנק קריפטוגרפי לחומרה, ולהעביר אליו את כספיך בהקדם האפשרי. ובכן, זהו נכון לגמרי – עם זאת, לאחסון ה- DOGE ב- Binance יש כמה יתרונות ראויים לציון.

יתרונות אלה יהיו ברורים מיד למחזיקי DOGE המתכננים לעשות זאת לסחור באופן פעיל במטבעות שלהם, עם תקוות לעשות רווח תוך כדי כך. אם אתה עצמך סוחר (או שואף להיות כזה), Binance יכול להיות פשוט הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin בשבילך..

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: Bianance.

ארנק החליפין מציע למשתמשים בו מבחר עצום של זוגות מסחר שונים – אלה הנוגעים ל- DOGE כלולים. לא תצטרך לדאוג שלא תהיה לך הזדמנות למכור או לסחור בדוגיקינס שלך – בכנות, Binance מציע הרבה הזדמנויות לעשות זאת.

יתר על כן, אם תחליט להשתמש בארנק המקוון המסוים הזה של Dogecoin, תוכל לעשות זאת בצע את כל העסקאות שלך תוך שניות ספורות. אתה מבין, המטבעות שלך יעשו זאת מבחינה טכנית להיות ממוקם בבורסה – אם תרצה לסחור בהם, לא תצטרך לבצע כמה תהליכי העברה מארנק אחד למשנהו, או פשוט ל- Binance.

לבסוף, כדאי להכיר בכך שהעובדה שבינאנס נחשבת נרחבת אחת מחילופי המטבעות הטובים בשוק אכן מספר לנו משהו על הצד הביטחוני של הבורסה, גַם. בכנות, זה פלטפורמה מאוד בטוחה ואמינה – DOGE שלך צריך להיות מאובטח!

אם אתה מעוניין לנסות את Binance בעצמך, תוכל לבדוק זאת כאן.

בקר בינאנס

…או קרא את סקירת Binance שלנו

7. Kraken – בורסת / ארנק Dogecoin מאובטח מאוד

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת קראקן דברים שאהבנו:

 • + מאובטח ואמין
 • + עמלות נמוכות
 • + כמות טובה של מטבעות פיאט מקובלת

דברים שלא אהבנו:

 • לא שירות הלקוחות המועיל ביותר

בקר באתר

קראקן הוא, בעיקר, פלטפורמת חילופי מטבעות. המשמעות של זה היא שתוכלו לסחור ולהחליף קריפטוסים שונים באתר – DOGE אינו יוצא מן הכלל.

עם זאת, קרקן יכול בהחלט להתנהג כ ארנק מקוון של Dogecoin, בנוסף להיות חילופי דברים.

הדרך בה זה עובד היא די פשוטה. יש לך שתי אפשרויות גדולות – אחד כשאתה כבר מחזיק כמה Dogecoins, ועוד אחד שבו עדיין אין לך כלב, אבל החלטת שאתה רוצה להשקיע בזה.

אם כבר עומדים לרשותך כלבי דגים, תלוי היכן הם נמצאים, תוכל העבר אותם בקלות לחשבון Kraken שלך (בהנחה שיצרת אחד, כלומר). כמו כל חילופי מטבעות קריפטו מתקדמים אחרים שם בחוץ, פשוט תנווט לחלק הארנק (אחסון) של חשבונך, וייצר משם ארנק DOGE.

אם, עם זאת, עדיין אינך הבעלים של כל Dogecoins, ומחפש את הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin על מנת להתחיל את מסע ההצפנה שלך ברגל ימין, התהליך יהיה פשוט אפילו יותר. בכנות, כל שעליך לעשות הוא הירשם בקראקן, ואז לרכוש כמה Dogecoins – הם ימומנו אוטומטית לחשבון Kraken שלך, ותוכל לקחת אותו משם!

הארנק הטוב ביותר ב- Dogecoin: קראקן.

עכשיו, קבענו שקראקן כן פשוט לשימוש, ושאתה יכול לאחסן את Degecoins שלך על הרציף. עם זאת, אנו עדיין צריכים לדון בשאלה מדוע תרצה לעשות זאת, מלכתחילה.

אתה מבין, קראקן הוא בסך הכל תכונה אחת ויחידה – בִּטָחוֹן. אפשר לקרוא לזה בקלות אחד מאתרי חילופי המטבעות המאובטחים בשוק! בין אם זה יהיה אישורי SSL ו אישורי כניסה, אוֹ 2FA ושירותי אחסון קר, אתה יכול להיות בטוח בכך Kraken יגן על הקריפטוסים שלך בצורה מוחלטת למדי.

החלק האחרון הזה הוא מכריע! Kraken מאחסן עד 95% מכספי המשתמשים שלה במכשירי אחסון קר – לַחשׁוֹב פִּנקָס אוֹ טרזור, אך ברמה העיקרית, הארגונית. זה פנטסטי לחלוטין, מכיוון שזה אומר שאף האקר לא יוכל להגיע לכלבי הכלבים שלך!

אם אתה מעוניין במה שיש לקרקן להציע וחושב שפלטפורמת חילופי הקריפטו המסוימת הזו עשויה להיות הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin עבורך, דאג לבדוק את זה כאן.

בקר בקרקן

…או קרא את הביקורת שלנו על קראקן

מסקנות

אם הגעת עד כה, ברצוני להודות לך על שבחרת איתי ברשימת הארנקים הטובים ביותר של Dogecoin בשנה הנוכחית!

מודה, כפי שאתה בוודאי יכול לספר בעצמך, הרשימה מציעה מעט מגווןארנקים קרים לשלוט בו, כאשר אחסון DOGE מבוסס-חילופי מגיע למקום השני. עם זאת, זה הגיוני בגלל כמה סיבות.

ראשית כל, דוגקוין הוא פופולרי למדי – בשל הפופולריות שלו, ארנקים קרים רבים תומכים במטבע ללא בעיות. נכון שאחסון קריפטו בחומרה תמיד יהיה “הדרך ללכת” בִּטָחוֹן מודאג, לא פלא אם כן שנוכחות הארנק הקרה כל כך דומיננטית ברשימה שלנו לעיל.

טבלה: היתרונות והחסרונות של לדג’ר ננו X ושל טרזור ​​דגם T.

אחרי שאמרנו את זה, יש גם את ההיבט של נוֹחוּת לשקול גם כן. לא כולם עשויים להיות משקיעים ארוכי טווח של DOGE שמוכנים להזרים את מטבעותיהם במשך שנים רבות. יש אנשים שמעדיפים לקחת מסלול המסחר הפעיל – במצב כזה, השימוש בשירותיו של ארנק קר עשוי להיות מעט מסורבל ולוקח זמן.

כאן, ארנקים חמים עדיפים. זה נכון במיוחד עם ארנקי Dogecoin מבוססי חילופי – הם מאפשרים לך לשמור על המטבעות שלך בסביבה בטוחה (בהנחה שאתה משתמש בשירותים של חילופי קריפטו מהשורה הראשונה, כלומר), וסחר בהם גם בכל נקודת זמן נתונה. גדול!

בסך הכל, בין אם זה יהיה Ledger Nano X אוֹ בינאנס, אני מקווה שהצלחת למצוא את הארנק הטוב ביותר עבור Dogecoin. תודה שוב על הקריאה, ואני מאחל לך בהצלחה בכל הרפתקאותיך הקשורות ל- DOGE. לחיים, ועד הפעם הבאה!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map