הארנק הטוב ביותר של DASH

לפני עשר עד עשרים שנה, כשמישהו היה משתמש במונח “ארנק”, ודאי היית מדמיין מעטפת עור מתקפלת הכוללת כסף, תעודות זהות ודברים דומים. אבל עכשיו המונח חרג מהמשמעות שלו ל עולם דיגיטלי – המטרה של “ארנק” היא עדיין זהה, אולם עכשיו במקום כסף ונייר מטבעות מאכלס מטבעות דיגיטליים.

היום ננסה למצוא את תנאי הדיור המתאימים ביותר למטבע כזה – ננסה למצוא את הטוב ביותר ארנק דאש שם.

לראות שיש הרבה סוגים שונים מטבעות קריפטוגרפיים המאחסנים ארנקים בעולם, זו לא יכולה להיות משימה קלה. אמנם, עם קצת מזל (ובמזל אני מתכוון לשעות על גבי שעות טכניות ואנליטיות), אני חושב שאולי – לכל הפחות – נעשה רשימה די מדויקת.

לנוחיותכם, השוויתי את הארנק בניתוח פרו ורבו. כיסיתי את התכונות העיקריות שלהם & חסרונות והציג את התוצאות. אתה פשוט צריך לקרוא את המדריך ועל סמך מה שלמדת, בחר את ארנק המטבע של Dash.

סקירת ארנק Dash: הכל אודות Dash

אם אתה קורא את המדריך הזה, רוב הסיכויים שאתה כנראה די מכיר את דאש. כדי לתת לכם רק סקירה מהירה, דאש הוא מטבע מטבע מבוזר שהתפצל מסניף הביטקוין (כלומר מדובר ב”אלטקוין “). ובכן, למקרה שתרצו להכיר את זה טוב יותר, המשיכו לקרוא תחילה את המדריך הזה של מטבעות קריפטו.

ארנק דאש: דף הבית של Dash.

עובדה מהנה: האם ידעת שדאש הושק במקור כ- “Xcoin” כבר בינואר 2014?

נכון למועד כתיבת שורות אלה, דאש מחזיק כרגע את מקום 15 בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, עם מכסה שלו קצת פחות מ- 975 מיליון דולר. המחיר נע סביב $ 101 ליחידה. אם לשפוט לפי מידע זה, אני חושב שנוכל לומר בבטחה ש- Dash הוא שחקן ענק בעולם הקריפטו, ולכן למצוא מהימן ו ארנק מטבעות דש ידידותי למשתמש צריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל מי שחושב להשקיע בקריפטה זו.

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

כנראה שיש לך רעיון די טוב מה זה בעצם ‘ארנק מטבעות קריפטוגרפיים’, אבל רק כדי לוודא ששנינו באותו דף, ברצוני לתת לך סקירה מהירה של כל סוגי הארנקים השונים שיש.

באופן כללי, ישנם חמישה סוגים שונים של ארנקים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים: מקוונים, שולחניים, ניידים, חומרה ונייר. כל אחד מהם משרת את אותה מטרה – לאחסן את המטבע הדיגיטלי (הקריפטו) של המחזיק בצורה בטוחה ומוצפנת, אך נגיש בקלות על ידי המחזיק..

הארנק הטוב ביותר של DASH

הרבה אנשים אוהבים ארנקי נייר למען בטיחותם. הם יכולים להיות נשמר בקלות בכיס המחזיק, אולם לגנב או לרמאות פוטנציאליים לא הייתה אפשרות לגשת אליהם – הקודים מודפסים בבטחה (או רשומים) על דף נייר, תמיד לצד המחזיק כאשר הם זקוקים להם.

לארנקים אחרים של מטבעות דיגיטליים יש גם יתרונות וחסרונות, אך לא כדאי לפרט את כולם כאן – אחרי הכל הגעתם לכאן כדי לברר על ארנק הדש הטוב ביותר..

עובדה מהנה: האם עכשיו שהמילה “דאש” היא שילוב של המלים “דיגיטלי” ו”מזומן “?

בחירת ארנק דאש

עכשיו, כששנינו באותו דף ורעננו את המידע שלנו, אנחנו יכולים לקפוץ ישר למדריך הבחירה של ארנק Dash. אני אספר לך על כמה מארנקי Dash הטובים ביותר עבור שלושה מהסוגים העיקריים של הארנקים שהוזכרו קודם – שולחן עבודה, חומרה ונייר.

למען השקיפות, הייתי רוצה שתדעו שבחרתי בארנקי אחסון המטבעות הדיגיטליים הללו לפי קלות השימוש בהם (UI), תכונות הגיבוי והאבטחה שלהם, בקרת המפתח הפרטי ועוד כמה אפשרויות אחרות.

הארנקים שלמטה לא מופיעים בסדר מסוים.

ארנקי מקף לשולחן העבודה

בואו נתחיל בארנקים השולחניים הכי ידידותיים למשתמש.

ג’קסקס

ארנק המטבעות הדיגיטליים של Jaxx ידוע מאוד בעולם הקריפטו. זה נחשב על ידי רבים לארנק המטבעות הדיגיטלי הטוב ביותר שיש שם.

Jaxx מציעה למשתמשיה מודול תיק, אבטחה עדכנית, החדשות האחרונות בנושא קריפטוגרפיה, ורבים אחרים תכונות שונות. אתה יכול להשתמש בגרסה המקוונת של הארנק שלהם, אך הם גם נותנים לך אפשרות להוריד את הארנק ישירות לשולחן העבודה שלך.

ארנק דאש: דף הבית של Jaxx.

ג’קסקס גאה בכך שיש להם מיליוני הורדות ברחבי העולם, שמסכמים רקורד נחמד ומוכח. הם מציעים גם תמיכת לקוחות גלובלית במשך 24 שעות ביממה, וזה תמיד מגניב כשמדברים על ארנקי קריפטו.

מקצוענים של Jaxx:

 • אחד מארנקי ה- Dash הדיגיטליים המוכרים והמוכחים ביותר שיש שם;
 • רמת פרטיות גבוהה (כלומר תמונות סרוקות נשמרות רק במכשיר, אפילו לא נשמרות ברשת);
 • תומך ביותר מ 100 מטבעות שונים.

חסרונות Jaxx:

 • בארנק Jaxx יש מיצוי זרעים פגיע;
 • הם חסרים אימות דו-גורמי.

פְּסַק דִין: למרות החסרונות שלה, Jaxx הוא ארנק דאש נהדר התומך בתכונות רבות ושונות ובעל מוניטין מוכח בעולם הקריפטו..

סֵפֶר שֵׁמוֹת

יציאת מצרים היא אחרת ארנק מטבעות דש שולחני ידוע. אחת התכונות העיקריות שמציעה אקסודוס היא שלה תְאִימוּת עם תוכנית חילופי קריפטו מיידית מפורסמת הנקראת שינוי צורה. מסיבה זו, משתמשי אקסודוס יכולים לסחור במספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים שונים ללא מגבלות זמן בולטות.

הארנק הטוב ביותר של DASH

דבר נוסף שיש לזכור הוא כי אקסודוס הוא ארנק לייט. המשמעות היא שלעולם לא תצטרך להוריד את כל הבלוקצ’יין למחשב שלך – אלה מכם עם חיבור איטי יותר לאינטרנט יתייחסו!

יציאת מצרים:

 • אקסודוס מציעה ממשק מושך וידידותי למשתמש;
 • זה תוכנן במיוחד עם התחשבות בטירונות מטבעות קריפטו, מה שהופך אותו למושלם לארנק ה- Dash הראשון שלך;
 • הוא מציע מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים לסחר – לא יהיה צורך להגביל את עצמך!

יציאת מצרים:

 • הם עדיין חברת “טרי מחוץ לתנור”, כלומר ספקות רבים ושונים צפים סביב. עובדה זו מודגשת עוד יותר מכיוון שהם אינם קוד פתוח;
 • היעדר רמת הגנה גבוהה;
 • היעדר אימות דו-גורמי.

פְּסַק דִין: למרות שאקסודוס היא עדיין חברה קצת חדשה, הם כבר ידועים למדי בקהילת המסחר בקריפטו. אם אתה חושב לבטוח ב- Dash שלך בארנק Exodus Dash, עליך לשקול את היתרונות והחסרונות, בהתאמה.

ארנק Core Core

כן, קראת את זה נכון. לדאש יש את הארנק.

“ארנק הליבה של Dash”, כשמו כן הוא, הוא ארנק דאש שתוכנן במיוחד. זה מאפשר מגוון רחב של תכונות (ניהול masternode, PrivateSend וכו ‘) ומותאם למדי לשימוש בשולחן העבודה.

ארנק דאש: אפליקציית דאש.

עם ארנק המטבע של דאש, אתה דורש ללא אימות תוך גישה לכספים שלך למעט מפתח אבטחה. אינך זקוק לשום תעודת זהות, תמונות או כל דבר שביניהם כדי לגשת לכספי ארנק ה- Dash שלך.

מקצוענים ארנקי Core Core:

 • זה *ה* ארנק דאש;
 • יש לו מגוון רחב של פונקציות נגישות.

חסרונות הארנק של Dash Core:

 • דרישות שטח גבוהות במחשב שלך (כל הבלוקצ’יין מוריד).

טבלה: היתרונות והחסרונות של ארנקי Jaxx ו- Exodus

פְּסַק דִין: אנשים באו לקבל את ארנק הליבה של Dash כארנק ה- Dash, בהתחשב בשמו ומקורו. אם יש לך חיבור לאינטרנט מעל הממוצע (או שאתה סבלני מאוד ושעות הורדה וסנכרון ארוכות לא מפחידות אותך), ייתכן ש- Dash Core Wallet יכול להיות משהו שתוכל לנסות.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

ארנקי מקף חומרה

הגיע הזמן לעבור לארנקי דאש לחומרה. הם בהחלט הבחירה הטובה ביותר אם אתה רוצה אבטחה אולטימטיבית.

ספר ספרים ננו ס

Ledger Nano S הוא כנראה אחד הפופולריים ביותר ארנקים של מטבעות דיגיטליים בחומרה שם בחוץ. זה, בתורו, אומר ש- תיאורטית – זה צריך להיות אחד מארנקי ה- Dash הטובים ביותר.

Ledger Nano S מאבטח את ה Dash שלך באמצעות מפתח פרטי וגם א קוד סודי. באופן טבעי, זה תומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים שם בחוץ – דאש הוא רק אחד מהם.

ארנק דאש: Ledger Nano S.

הדבר הטוב ביותר ב- Ledger Nano S הוא שזה יש גיבוי. אם משהו לא עובר על פי התוכנית, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהדאש שלך (או כל מטבע מטבע אחר) הוא בטוח ותקין!

Ledger Nano S מקצוענים:

 • תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים ושונים;
 • עמיד וחסון, לא מטרד שיש בסביבה;
 • יש לו גיבוי למועד שבו הדברים מקבלים תפנית בלתי צפויה.

ספר חשבונות Nano S חסרונות:

 • די יקר. בעת כתיבת שורות אלה, המחיר הסטנדרטי עבור Nano S הוא 99.99 דולר;
 • אין תמיכה בנייד.

פְּסַק דִין: Ledger Nano S הוא כלי חומרה נהדר וארנק Dash אם אתה לא מאוים מתג המחיר וחוסר תמיכה מסוימת במכשירים..

טרזור

טרזור ​​היה ה OG של ארנקי הצפנה לחומרה – זה היה ה ארנק חומרה מטבע דיגיטלי ראשון – נוצר אי פעם! אם לשפוט לפי עובדה אחת בלבד, היא נותרה עד עצם היום הזה בחירה פופולרית מאוד בקהילת המטבעות.

הארנק הטוב ביותר של DASH

Trezor תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים ושונים, כאשר Dash הוא אחד מהם. הוא קטן, תואם וקל לשימוש, מה שמשווה לארנק דאש נהדר. החיסרון, לעומת זאת, זהה לזה עם Ledger Nano S – נכון למועד כתיבת שורות אלה, מחירו של טרזור ​​99.99 דולר.

טרזור ​​מקצוענים:

 • קטן ותואם, קל לשימוש;
 • מחזיקה במטבעות קריפטוגרפיים שונים.

חסרונות טרזור:

 • יקר;
 • חלק מהתכונות חסרות כרגע (אם כי ישנן תוכניות להוסיף אותן בעתיד).

פְּסַק דִין: אם תג המחיר לא מסיט אותך, טרזור ​​עשוי להיות ארנק דאש נהדר.

KeepKey

KeepKey כנראה שזה לא כל כך ידוע, במיוחד כשאתה משווה את זה ל- Ledger Nano S או Trezor.

זה גם די יקר – מדובר במדפי מחירים ממוצעים של עד 99 דולר. ארנק מטבע דיגיטלי זה לחומרה תומך בשבעה מטבעות קריפטוגרפיים שונים – דאש, כמובן, להיות אחד מהם. ההבדל העיקרי היחיד ממתחרותיה הוא ש- KeepKey גדול בהרבה ויש לו מסך גדול משמעותית, מה שעשוי להיות נוח עבור משתמשים מסוימים..

מקצוענים KeepKey:

 • בהשוואה למכשירים אחרים, יש לו מסך גדול;
 • יש לו תכונות אבטחה נחמדות.

חסרונות KeepKey:

 • הוא מעט מגושם בהשוואה למכשירי מטבע דיגיטלי אחרים לחומרה;
 • די יקר.

פְּסַק דִין: כאשר הוא ממוקם יחד עם התקני אחסון קריפטו אחרים של חומרה, ה- KeepKey נכשל בהשוואה לא מעט. אבל אם מתחשק לך לעצמך מסך גדול יותר ומכשיר גדול יותר, KeepKey היא הדרך ללכת!

ארנקי מקף נייר

ארנקי נייר הם שונה למדי מסוגים אחרים של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים. ההבדל העיקרי הוא שארנקי נייר הם לא מקוון – משתמש היה פשוט להדפיס את המפתחות הפרטיים והציבוריים על דף נייר ואז נשא אותו מסביב.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano S ושל Trezor One

אנשים נוטים להתייחס לארנקי נייר מאוד בגלל שלהם רמת אבטחה נוספת. הקודים שלך אינם קיימים באינטרנט. פירוש הדבר שכל האקר, רמאי או סוג אחר של אדם עם כוונה רעה כלשהי לא יוכל לגשת למידע שלך – אלא אם כן הם ישלפו אותו מכיסך!

המקצוענים של ארנקי מקף נייר:

 • כנראה להציע את הסכום הגבוה ביותר של אבטחה;
 • קל לנשיאה, סופר נייד;
 • חסכוני מאוד.

חסרונות ארנקי מקף נייר:

 • לא עמיד (לא עמיד בפני מים, אש וכו ‘);
 • אם מישהו מגלה שאתה נושא את זה, אתה עלול להיות כפוף לכייסים.

פְּסַק דִין: אם אתה לא רוצה לבזבז הרבה כסף על מאגרי מטבעות דיגיטליים בחומרה, אך אינך סומך על ארנקי הצפנה המקוונים, ארנק Dash הנייר עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

סיכום

יש כאלה קיימים סוגים רבים ושונים של ארנקי Dash, שזה מובן לחלוטין אם קשה להחליט את דעתך על אחת בלבד. בכל הנוגע לקבלת החלטה, הדרכות מקוונות, מדריכים וביקורות בדרך כלל מציעות עצות נהדרות.

לרוב, האדם הממוצע מעדיף את שולחן עבודה אוֹ גרסאות ניידות של הארנקים הללו, הן בנגישות והן בזמינותם.

אנשים שעשויים להיות להם בעיות אמון ביטחוניות (או פשוט רוצה שהארנקים שלהם תמיד יהיו לצידם במכשיר ייעודי) עשויים לבחור ב התקני חומרה או ה ארנקי נייר. זה תרחיש ממקרה למקרה – כל אדם שונה, אולם תמיד המלצתי לבחור בארנקי חומרה, כמו Ledger Nano S ו- Trezor.

לא משנה מה תהיה הבחירה שלך, אתה צריך שקול תמיד את האבטחה בראש סדר העדיפויות של העדפת הארנק שלך ב- Dash. זה אמור להיות המקרה גם עם כל ארנק אחר המחזיק בקריפטו! כשאתה יודע שהכספים שלך הם בָּרִיא וּשָׁלֵם, דברים כמו משיכה חזותית של ממשק משתמש, מהירות הורדה איטית או הערך האסתטי של המכשיר הופכים משניים.

אני מקווה שמצאת את ההדרכה בארנק Dash הזה מועיל, ומאחל לך בהצלחה לבחור את הארנק המתאים עבורך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map