סקירת ארנק Copay

בחירת הארנק המתאים חשוב מאוד לכל מתחיל בקריפטו, מכיוון שבחירת הארנק הלא נכון יכולה להיות אובדן מטבע הקריפטו שלך לנצח!

במדריך זה אני הולך לדבר עליו אחד הפופולריים ביותר ארנקי קריפטו זמינים – קופיי. אני אספר לך על איזה סוג ארנק מדובר, איך זה עובד ומה הופך אותו לפופולרי כל כך. אני אראה לך גם איך להציב והשתמש ב- Copay.

לפני שתתחיל בסקירת ארנק Copay זו, ברצוני להציג בפניך מידע נוסף שאולי אינך מודע אליו.

יתרונות

  • ארנק רב חתימה
  • מספר חשבונות
  • קוד פתוח
  • ידידותי למשתמש

חסרונות

  • אין אימות דו-גורמי
  • תמיכת לקוחות לא מועילה
  • החלטות המושפעות מ- BitPay

הצב את המפתח הפרטי שלך בצורה מאובטחת

יש נגמר 320 מיליארד דולר ארה”ב שווי של מטבע מוצפן בעולם היום. כל הקריפטו ההוא לא נשמר בבנקים או מתחת למזרנים, זה מאוחסנים על פנקסי ספרים ענקיים. ספרים ספרים דיגיטליים הם מאגרי מידע שם נרשם מידע העסקה של מטבע קריפטוגרפי. הסוג הנפוץ ביותר של ספר ספרים דיגיטלי נקרא a בלוקצ’יין.

לקבלת מידע נוסף על רשתות חסימות, עיין ב- Blockchain Explained.

רשתות חסימות הן רשתות של אלפי מחשבים. המחשבים ברשתות אלה נקראים צמתים. צמתים מסוימים מכילים את כל החשבונות, ואילו אחרים לא. אלה המכילים את ספר החשבונות המלא נקראים צמתים מלאים. הגיוני, נכון?

סקירת ארנק Copay: בלוקצ'יין.

משתמשים יכולים לגשת לקריפטוגרפיה שלהם רק באמצעות מפתח פרטי. עם זאת, ישנם שני סוגים של מפתחות ואתם זקוקים לשניהם כדי לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים. הם:

  • מפתח ציבורי: אלה קודים שיכולים להיות נראה על ידי מישהו, וניתן לשלוח מידע באמצעות מפתחות ציבוריים. חשוב על זה ככתובת דוא”ל – אם אתה שולח מטבע קריפטוגרפי לחבר שלך, תבקש מהם את המפתח הציבורי שלהם.
  • מפתח פרטי: אלה לא צריך לראות אף אחד חוץ ממך. הם פועלים באופן דומה לסיסמת הדוא”ל שלך. עם זאת, ניתן להשתמש בסיסמה זו לבד כדי לגשת למטבעות הקריפטוגרפיים שלך – אינך זקוק למפתח הציבורי שלך בכניסה. מטבעות מטבעות הם מוקצה למפתחות פרטיים, לא ארנקים בודדים. לעולם אל תחשוף את המפתח הפרטי שלך ושמור עליו בכל עת!

קשה מאוד להחזיר את המטבע הקריפטוגרפי שלך אם המפתח הפרטי שלך נגנב. מי שיש לו גישה למפתח הפרטי, הוא הבעלים של המטבע הקריפטוגרפי! שמירת המפתח הפרטי שלך חשובה מאוד.

כאן נכנסים ארנקים…

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים אחסן את המפתח הפרטי שלך בצורה מאובטחת. ישנם המון ארנקים שונים, כגון ארנקי תוכנה, ארנקי חומרה וארנקי אתרים. יש אפילו כאלה שהם רק פיסות נייר ועליהן המפתחות מודפסים! ארנקים שונים אלה מציעים רמות אבטחה שונות.

אז, איזה סוג ארנק הוא קופיי? בוא נגלה…

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מהו ארנק הקופיי?

ה ארנק Copay היה הושק בשנת 2015 על ידי חברה שנקראת BitPay. BitPay היה הראשון ספק תשלומי ביטקוין ואיפשר לעסקים רבים לקבל ביטקוין כתשלום לראשונה. זה כמו גרסת קריפטו של ויזה או מאסטרקארד! השירות הושק במאי 2011 והוא שימש 10,000 עסקים שונים עד ספטמבר 2013.


ארנק Copay Bitcoin שוחרר ביוני 2015. עד 2016, BitPay היה בעיבוד 200,000 עסקאות ביטקוין בכל חודש וקופיי הפכה לאחד מארנקי הצפנה הנפוצים ביותר בעולם.

Copay הוא ארנק תוכנה שיכול להיות מותקן במכשירים ניידים ובמחשבים אישיים. זה מאפשר למשתמשים לאחסן מפתחות לשני סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים: ביטקוין (BTC) ו- מזומן ביטקוין (BCH).

סקירת ארנק Copay: ממשק משתמש Copay.

חלק מארנקי הביטקוין משתמשים בכל הבלוקצ’יין של ביטקוין כדי להתעדכן ברשת. הם נקראים ארנקים מלאים של הצומת. ליבת ביטקוין הוא ארנק צומת מלא פופולרי. Copay משתמשת באימות תשלומים פשוט כדי להתעדכן ברשת. המשמעות היא שמדובר בארנק צומת קל.

הערה: אימות תשלום פשוט (SPV) משתמש במידע משרתי צד ג ‘במקום מבלוקצ’יין. Copay משתמש במידע משרתי BitPay כדי להתעדכן.

עכשיו אתה יודע איזה סוג של ארנק זה Copay, בואו נסתכל על כמה מהיתרונות והחסרונות שלו …

הארנק של Copay Bitcoin זכה להרבה אוהדים עם התכונות שלו. בואו נגלה מה טוב ומה רע בארנק Copay Bitcoin …

מקצוענים חסרונות

✓ ריבוי חתימות: ארנק Copay מאפשר ליותר ממשתמש אחד להשתמש באותו ארנק. חשוב על ארנקים מרובי חתימות כמו חשבונות בנק משותפים. הם נהדרים עבור חברות בהן כמה אנשים צריכים להסכים לפני שניתן לבצע עסקאות.

✓ מספר חשבונות: Copay מאפשר למשתמשים ליצור מספר מפתחות פרטיים באותו ארנק. כך, למשל, תוכלו להחזיק ארנק עבורכם, ואחד לחברכם.

✓ קוד פתוח: קוד הארנק של Copay נמצא במצב מקוון שבו כל אחד יכול לראות אותו ולהציע שינויים. זה טוב למשתמשים מכיוון שהוא מאפשר למפתחים לראות כל בעיה בתוכנת Copay ולתקן אותן. היותה של קוד פתוח הופכת את Copay לבטוחה יותר לשימוש וקל יותר לסמוך עליה.

✓ חינם לשימוש: אין דמי ארנק של Copay. עם זאת, יהיה עליכם לשלם דמי עסקה עבור הרשת בה אתם משתמשים. דמי העסקה ברשת הביטקוין ובביטקוין קאש משתנים.

✓ ידידותי למשתמש: ל- Copay יש ממשק פשוט וקל לשימוש. למתחילים לא תהיה שום בעיה ללמוד כיצד להשתמש בפלטפורמה ותכונותיה.

✓ הגדרות HD: זה לא קשור לאיכות התמונה של קופיי! פירושו HD הוא דטרמיניסט היררכי. זו דרך מסובכת לומר שאתה יכול לגבות את ארנק ה- Copay שלך עם ביטויי זרע. ביטויי זרע הם כמו סיסמאות ארוכות שעוזרות לך למצוא את המפתחות שלך אם הם הולכים לאיבוד. לדוגמא, אם אתה מאבד את המחשב שעליו מותקן ארנק ה- Copay שלך, תוכל להשתמש בביטויי הזרע שלך כדי לקבל גישה ל- cryptocurrency שלך..

✓ צדדיות: המשמעות היא שניתן להשתמש בארנק Copay במספר מערכות הפעלה שונות. ניתן להשתמש ב- Copay עם מערכות אנדרואיד, iOS, Windows, Linux ו- Mac. אז, זה נייד וארנק שולחני שבו אתה יכול להשתמש בהרבה מכשירים שונים. ניתן לקשר אותו גם עם ארנק חומרה. מומלץ תמיד שיהיו למשתמשים כמה סוגים שונים של ארנקים.

✓ פרוטוקול תשלום של ביטקוין: ארנק Copay משתמש בפרוטוקול התשלום של Bitcoin (BIP) כדי לוודא שמשתמשים לא שולחים מטבעות קריפטוגרפיים לכתובות שגויות. זו בעיה נפוצה מאוד. כתובות הן רק שורות ארוכות של אותיות ומספרים שמשתמשים יכולים לטעות בקלות. אם זה קורה, הקריפטוגרפיה שאתה מנסה לשלוח עלולה ללכת לאיבוד. BIP בודק כדי לוודא שהכתובת נכונה לפני שאתה שולח משהו.

✗ BitPay: ארנק ה- Copay הופק על ידי BitPay כך שההחלטות שמקבלת החברה משפיעות עליו. בשנת 2017, BitPay תמכה בעבודה קשה על בלוקצ’יין ביטקוין בשם BTC1. בכך ביטפיי אמרה שהם חושבים ש- BTC1 הוא “הביטקוין האמיתי”. היא המליצה למשתמשיה לעבור לקריפטוגרפיה החדשה. עם זאת, BTC1 לא נוסה ונבדקה מספיק ולכן היא נכשלה. כעת, חלק מהמשתמשים אינם סומכים על כספם על BitPay או על Copay.

✗ אין אימות דו-גורמי: אימות דו-גורמי הוא המקום בו המשתמש זקוק לשני סוגים של סיסמה כדי לגשת לחשבונו. הראשונה היא סיסמה שהגדיר המשתמש. השני יהיה קוד שנשלח למכשיר נייד או נוצר על ידי אפליקציה כמו Google Authenticator. ארנק Copay אינו מציע שירות זה, בעוד שארנקים אחרים כמו Coinbase עושים זאת.

✗ צומת אור: יש מבקרים שחושבים שצמתים קלים אינם בטוחים כמו צמתים מלאים. כמו כן, קהילת הקריפטו שונאת שרתי צד שלישי! עם זאת, צמתים קלים מהירים יותר ותופסים פחות מקום במכשיר שלך.

✗ תמיכת משתמשים: Copay איטית לעזור למשתמשים בבעיות. חלק מהמשתמשים דיווחו על בעיות ונאלצו להמתין שבועות לתשובה. רוב הנושאים קשורים לאופן שבו הארנק מתפקד כצומת אור. אם שרתי BitPay יורדים, עסקאות Copay עלולות לאבד או להתעכב.

עכשיו ראיתם מה טוב בארנק הקופאי ביטקוין ומה לא כל כך טוב. בהמשך, אני רוצה לענות על שאלה חשובה מאוד …

השווה ארנק Copay זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק Copay זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כמה בטוח Copay?

שום תכונה אחרת אינה חשובה יותר לארנק הצפנה מאשר אבטחה. ה ארנק Copay הוא כספת ארנק אבל הוא חווה כמה בעיות בעבר…

מנכ”ל BitPay היה קורבן להתקפת פישינג בשנת 2015 ואיבד 5,000 BTC. פריצות כאלה שכיחות למדי ויכולות לקרות לכל ארגון פיננסי. מתקפה כזו גורמת לחברה להראות רע אך אבטחת ארנק הקופאי לא הייתה אשמה.

פתק: התקפת פישינג היא טריק שהאקרים משתמשים בהם כדי לגרום לאנשים למסור מידע אישי כמו סיסמאות ושמות משתמש.

Copay אינו בטוח כמו ארנקים מלאים של צומת כמו Ledger או Coinbase. עם זאת, Copay מציעה למשתמשים שלה פלטפורמת תוכנה שניתן לקשר לארנק חומרה. עבור רוב המשתמשים זה יהיה די והותר אבטחה.

הרבגוניות של קופאי גם פותרת את הבעיה של אימות דו-גורמי. Copay לא באמת זקוק לאימות דו-גורמי מכיוון שמשתמשים יכולים להתקין אותו על הטלפונים שלהם כמו גם על המחשבים האישיים שלהם.

סקירת ארנק Copay: ממשק משתמש Copay.

פירוש הדבר שמכשיר אחד מוסיף שכבת אבטחה נוספת לאחר. ניתן לטעון כי מערכת זו בטוחה כמו האבטחה הדו-גורמית המוצעת על ידי פלטפורמות כמו Coinbase.

האבטחה המרשימה ביותר כוללת את ארנק Copay יש הגדרות HD מרובות חתימות. אלה בלבד הופכים את ארנק Copay לבטוח יותר מרובם. וזכור, הקוד של קופיי הוא מקור פתוח כך שהוא תמיד נבדק ומתעדכן בשיפורים.

בסך הכל, ארנק הקופאי הוא פלטפורמה מאובטחת לאחסון ביטקוין ו מזומן ביטקוין. עם זאת, מהימנותו תושפע תמיד מהשרתים בהם היא משתמשת לעדכוני רשת.

עד כה למדת על התכונות שקופיי מציעה. להמשך סקירת הארנק של Copay, אראה לך כיצד להגדיר חשבון Copay ולהשתמש בו …

הגדרת חשבון Copay

1. עבור אל ה- עמוד הבית של Copay. לחץ על קבל קופיי.

סקירת ארנק Copay: דף הבית של Copay.

2. בחר את מערכת ההפעלה בה אתה משתמש. לדוגמא, אני משתמש ב- Windows, אז אלחץ על הורד ל- Windows.

סקירת ארנק Copay: ארנק Copay במערכות הפעלה שונות.

3. תנותב אליך GitHub שם תצטרך לבחור איזו גרסה של התוכנה שברצונך להתקין. הגרסה האחרונה תופיע בראש הרשימה. הורד את זה!

טיפ מהיר: ודא שהמכשיר שלך נקי מתוכנות זדוניות לפני שתוריד תוכנת ארנק כלשהי.

כל וירוסים במחשב האישי או הנייד שלך עלולים להשפיע על אבטחת הארנק שלך.

סקירת ארנק Copay: קבצי ארנק Copay.

4. לאחר השלמת ההורדה, פתח את מתקין Copay ופעל לפי ההוראות. למתקין יש הרבה מידע שימושי על הארנק החדש שלך.

סקירת ארנק Copay: צור ארנק.

5. זכור לגבות את הארנק על ידי רישום ביטויי הזרע שהמתקין נותן לך. שלב זה חשוב מאוד! ביטויי הזרע שלך ייראו בערך כך:

סקירת ארנק Copay: ביטויי זרע.

וזהו, אתה מוכן לשלוח ולקבל קריפטוגרפיה!

עכשיו אני אראה לך כיצד להשתמש בארנק Copay Bitcoin שלך…

כיצד להשתמש ב- Copay

1. עליך לדעת את הכתובת הציבורית שלך לפני שתוכל לקבל מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לשם כך לחץ על לְקַבֵּל בסמל שורת המשימות. תוצג כתובתך בשורה ארוכה של קוד ובקוד QR. זה המידע שתצטרך למסור כדי לקבל כספים.

סקירת ארנק Copay: ארנק Copay שנוצר כתובת bitcoin bitcoin

2. עכשיו אתה יכול לשלוח כספים לארנק שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי קבלת תשלום מ משתמש אחר. או אם ברצונך לממן את הארנק בעצמך, תוכל לקנות ביטקוין או ביטקוין מזומן מבורסה כמו Coinbase ולשלוח אותו לכתובת הארנק שלך..

הנה איך ייראה הארנק שלך כשיש בו ביטקוין:

סקירת ארנק Copay: ארנק אישי.

3. כדי לשלוח ביטקוין, לחץ על ה- לִשְׁלוֹחַ בסמל שורת המשימות. כעת תצטרך להזין את הכתובת הציבורית של המשתמש שאליו אתה רוצה לשלוח ביטקוין. כל שעליך לעשות הוא להזין את כמות הביטקוין שאתה רוצה לשלוח ולחץ לִשְׁלוֹחַ. זה באמת כל כך קל!

הערה מהירה לדמי עסקה

כמו שאמרתי קודם, אין דמי ארנק של Copay. כשאנשים מדברים על עמלות ארנק של Copay הם למעשה מדברים על עמלות עסקאות רשת. אין דרך להימנע מעמלות אלה, אך תוכל לשלוט בכמה אתה משלם עבור כל עסקה.

לשם כך לחץ על הגדרות בסמל שורת המשימות ובחר מדיניות דמי רשת ביטקוין. עכשיו בחר הגדרת שכר טרחה. רק זכרו שככל שתשלמו פחות, זמן העסקה שלכם יהיה איטי יותר. אז אם אתה רוצה שהעסקה שלך תהיה מהירה, בחר בֵּדְחִיפוּת. אם לא אכפת לך לחכות, בחר כלכלה סופר.

סיכום

ה ארנק Copay ביטקוין מגיע מאחת מספקיות התשלומים הגדולות בעולם בביטקוין. זה קל לשימוש, מאובטח ויש לו מספיק תכונות כדי לשמור על מרבית המשתמשים. זהו הארנק המושלם עבור משפחות ועסקים וכן משתמשים שרוצים לארגן כספים לחשבונות נפרדים.

החיסרון העיקרי של קופאי הוא שזה אינו מקושר ישירות לבלוקצ’יין. המשמעות היא שאמינותו יכולה להיות מושפעת אם לשרתים שבהם היא משתמשת יש בעיות כלשהן. כשבעיות אלה מתרחשות, Copay לא תמיד מהירה לתקן אותן.

טבלה: ארנק Copay וה- Ledger Nano S

עם זאת, ארנק הקופיי הוא עדיין בין הטובים בשוק. אם אתה חושב שקופיי הוא הארנק בשבילך, למה אתה מחכה? פעל לפי ההוראות הפשוטות שלי והתחל!

למקרה שתרצו לבדוק ארנקי קריפטו מומלצים יותר, אתה בהחלט צריך ללכת על Coinbase, Ledger Nano S או Trezor. נראה שארנקים אלה הם האמינים ביותר בשוק.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map