סקירת CoolWallet S

העולם של ארנקים מטבעות קריפטו הוא אכן תחרותי. חברות רבות ושונות שואפות ליצור “הדבר הבא הכי טוב” – וזה נהדר, במיוחד אם אתה משתמש שצריך מכשיר אחסון קריפטו טוב! אולם מדי פעם, מגיע מוצר שמסלע את הקהילה כולה ושולח אנשים לחודשים של דיונים והשוואות. בסקירה זו נדבר על מוצר אחד כזה – הארנק המאחסן מטבעות החומרה CoolWallet S.

אתחיל בכך שאגיד לך לגבי החברה – איך זה קרה, מה הוא שואף להיות וכל מה שביניהם. אחרי זה נעבור לדבר על המוצר את עצמה – אני אגיד לך מה זה, איך זה עובד, איך אתה יכול להגדיר את זה, באילו מטבעות תומך ה- CoolWallet S וכן הלאה.

אל לנו לבזבז זמן ולקפוץ ישר לתוכו.

יתרונות

 • סגנון ופונקציונליות ייחודיים
 • חיבור מוצפן
 • אחסון מגניב – הכי מאובטח

חסרונות

 • הארנק עדיין לא קוד פתוח

CoolWallet S – אודות החברה

זה יהיה די קשה לדבר על CoolWallet S בלי לדעת את ההקשר של החברה שעומדת מאחוריה, אתה לא חושב? לכן, לפני שנמשיך ונתחיל לחשוף את הארנק, נכסה CoolBitX – החברה שמאחורי החומרה הניידת הראשונה בעולם ארנק מטבעות קריפטו.

סקירת CoolWallet S: מוצר.

CoolBitX הושק חזרה בשנת 2014, בטיוואן. המייסד והמנכ”ל, מייקל או, נודע כי ארנקי הצפנה של חומרה ניידת הם העתיד שבו האקרים הצליחו לפרוץ הר גוקס ולגנוב סכומי כסף קוסמיים זמן קצר לאחר הקמת החברה של מר או.

אמין, פונקציונלי ונוח לשימוש ארנק קר הייתה המטרה של CoolBitX. בשנת 2015 הצליחה החברה להשיק את ה- ארנק הצפנה הראשון – ה- CoolWallet. קמפיין זה הופעל ותמך על ידי אנשים שהחליטו לגבות אותו באינדיגוגו (פלטפורמת מימון המונים).

לאחר חוויות ההשקה הראשונה (והרבה פניות כרטיסים ותמיכה בהמשך), היו ל- CoolBitX מספיק נתונים כדי לשפר את המוצר והשירות שלהם. אז הם השיקה את CoolWallet S בתחילת 2018. נכון לכתיבת סקירה זו, הארנק נחשב להצלחה גדולה.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מה זה?

אז, עכשיו שיש לך הקשר על היוצרים והמפתחים של CoolWallet S, אנחנו יכולים להתחיל לדבר על הארנק עצמו.

ה- CoolWallet S הוא “ארנק החומרה הנייד הראשון בעולם”. אבל מה פירוש ההצהרה, בדיוק?

קודם כל, עליכם לדעת מהו “ארנק קר”. כדי לא לפרט יותר מדי, מטבעות קריפטוגרפיה מאוחסנים בשני סוגים עיקריים של ארנקים – חַם ו קַר יחידות. חַם ארנקים הם ממשקים מקוונים ותוכנות – הם תמיד מחוברים לאינטרנט. א ארנק קר (בדיוק מה שמר או התחיל ליצור) הוא מכשיר חומרה העוקב אחר המטבע הקריפטוגרפי שלכם בבלוקצ’יין – “מאחסן” אותו בארנק. ארנקים קרים אינם דורשים חיבור לאינטרנט.

סקירת CoolWallet S: כרטיס.

אז זהו סקירת ארנק חומרה. אבל היכן החלק “הנייד” נכנס, אם כן? ובכן, ה- CoolWallet S נגיש בקלות בטלפון שלכם – כל מה שאתם צריכים זה אפליקציה. באמצעותו תוכלו לבצע את כל הפעולות הנחוצות והאופציונליות של הארנק.

השווה את CoolWallet S זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את CoolWallet S זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מפרטים

CoolWallet S הוא בגודל a כרטיס אשראי רגיל ויש לו כפתור מתכת מובנה. אם אתה מבצע את הסכום ה”רגיל “של עסקאות ביום – כלומר 2 -, סוֹלְלָה צריך להחזיק בערך 2 שבועות בטעינה יחידה (לוקח שעתיים לטעון באופן מלא). יש לו ליתיום מובנה סוללה נטענת (3 וולט, 15 מיליאמפר / שעה).

כשמדובר במפרט CoolWallet S Bitcoin, הארנק תומך באלגוריתם חתימת העסקאות ECDSA (עקומה אליפטית – secp256k1). מומלץ לבצע ייצור זרעים מה- CoolWallet S עצמו. זה מומלץ מכיוון שעושה זאת מהארנק מבטיח a רמת אבטחה גבוהה יותר מאשר לעשות זאת מהאפליקציה לנייד.

מאפיינים

ה- CoolWallet S מאפשר לך לעקוב אחר ההשקעות שלך ב- cryptocurrency, כמו גם לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים בנימוסים המהירים ביותר.

הארנק מציע גם תכונה של מיידי החלפת מטבעות. זוהי אפשרות נהדרת עבור סוחרים – במיוחד אלה שמשתתפים במסחר קצר טווח בקריפטוגרפים.

סקירת CoolWallet S: תכונות.

CoolWallet S נתמך על ידי שניהם iOS ו דְמוּי אָדָם. הוא מציע אבטחה רבה, תומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים ואפילו עמיד למים!

ה מטבעות נתמכים על ידי CoolWallet S הם כדלקמן: אסימונים ביטקוין, את’ריום, ERC 20 (אסימון BDG של Bitdegree הוא אחד מהם!), Ripple, Litecoin ו- Bitcoin Cash.

הארנק עצמו עולה 99 דולר, אבל יש גם א אפשרות צמד (שני ארנקים) ל 159 דולר, ממוצע ב- ~ 80 דולר לארנק. אם מסתכלים על כמה מחירי ארנקים קרים אחרים בשוק (אני מסתכל עליך, טרזור), זה כנראה בטוח לומר ש- $ 99 או $ 80 תלוי אם אתה קונה ארנק אחד או שניים למכשיר אחסון קריפטו קר. מחיר סביר באמצע הדרך.

מה יש בקופסא?

לבסוף, בואו נבדוק את התיבה עצמה. אחרי הכל, זו לא תהיה ביקורת ראויה של CoolWallet S מבלי לפתוח את המוצר בפועל ולראות אותו מקרוב.

סקירת CoolWallet S: כרטיס שחזור.

הארנק מגיע בתוך קופסה שחורה אלגנטית וטרנדית. לאחר שתפתחו אותו יקבל אתכם חומר נחמד למחשבה על ידי היוצר והמנכ”ל של החברה, מייקל או.

סקירת CoolWallet S: כרטיס בקופסה.

בתוך הקופסה תמצאו את כרטיס התאוששות CoolWallet S, מדבקה, ה כרית טעינה עם כבל USB סטנדרטי וכמובן, מכשיר CoolWallet S את עצמה.

סקירת CoolWallet S: פריקה.

בסך הכל מדובר במערך די קומפקטי – אין עומס או כמויות מיותרות של ניירת.

אודות האפליקציה

ה אפליקציה לנייד ניתן לגשת בשני דְמוּי אָדָם חנות אפליקציות וכן הלאה iOS.

ברגע שתפעילו את זה, הוא יבקש מכם התאם את המכשיר שלך עם זה. אם תפעיל את CoolWallet על ידי לחיצה ממושכת על הכפתור עליו, האפליקציה תבקש ממך לאשר את המכשיר. לאחר התאמת המכשיר והאפליקציה, אתה יכול להתחיל.

טבלה: תכונות התוכנה של CoolWallet S ו- Ledger Nano S

האפליקציה מציעה א מגוון רחב של פונקציות שונות. אתה יכול לבדוק את הנכסים שלך, לעקוב אחר השקעות הקריפטו שלך, להחליף, לסחור, לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים. האפליקציה מושכת אסתטית וקל לניווט – היא לא משעבדת אותך עם המון מידע מיותר או חלונות קופצים.

איך להציב?

עכשיו, מה זה סקירה של CoolWallet S בלי לומר לך איך להגדיר את הכל, הא?

התהליך הוא פָּשׁוּט ו פָּשׁוּט. אחלק את זה לכמה צעדים פשוטים.

שלב 1. הפעל את הארנק ונווט אל יישום CoolWallet S בפלאפון שלך.

שלב 2. האפליקציה שלך מציגה מחרוזת אותיות ומספרים. זה שלך מזהה ארנק. ללחוץ "לְחַבֵּר".

סקירת CoolWallet S: התחבר.

שלב 3. לאחר שתתבקש ללחוץ על הכפתור ב- CoolWallet S, עשה זאת. אתה מזווג!

שלב 4. לחץ על “צור” באפליקציה.

סקירה של CoolWallet S:

שלב 5. כעת עליך לבחור את אורך הזרע שלך. מומלץ, עם זאת, שתגדיר את המהירות שלך על הארנק עצמו, ולא באפליקציה הסלולרית, למטרות אבטחה.

שלב 6. תקבל דור אקראי של מילים ומספרים. או לרשום אותם או לשמור אותם כקובץ תמונה.

סקירת CoolWallet S: זרע.

שלב 7. לאחר סיום, כל שנותר לעשות הוא ללחוץ על כפתור “צור ארנק” וזהו! אתה עכשיו הבעלים הרשמי של CoolWallet S.!

סקירת CoolWallet S: צור ארנק.

שלח / קבל קריפטו

שליחה וקבלת מטבעות קריפטו הוא תכונה חיונית של כל ארנק לאחסון קריפטו. מכיוון שמדובר בבדיקת ארנק חומרה, נדבר על תכונות השליחה והקבלה של Cool Wallet Bitcoin.

אם אתה רוצה לשלוח ביטקוין, כל שעליך לעשות הוא הקלד את הכתובת של הארנק שאליו ברצונך לשלוח אותו, קבע את הסכום ואת העמלה. לאחר מכן, סיימו את כל תהליכי האישור (ב- CoolWallet S עצמו – לחצו על הכפתור) וזהו! ה מהירויות עסקאות הארנק נהדר, כך שלא ייקח הרבה זמן עד שהמקלט יקבל את כמות הביטקוין של ארנק המגניב שלך.

סקירת CoolWallet S: שלח.

אם אתה רוצה לקבל BTC, נתת את האפשרויות ל סרוק קוד QR CoolWallet S או פשוט העתק והדבק אותו. זה פשוט כמו זה!

סקירת CoolWallet S: קבל.

בִּטָחוֹן

ידוע ומקובל על כך בִּטָחוֹן האם ה גורם עיקרי כשמדובר בבחירת ארנק אחסון קריפטוגרפי. אחרי הכל, כפי שציינתי בתחילת סקירת CoolWallet S זו, הארנק הזה נולד מתוך הרעיון של מאובטח במיוחד ו התקן אחסון קריפטו אמין! למי אכפת אם יש לך ארנק מהודר עם מאות מאפיינים והעיצוב החלקלק ביותר גם אם הוא נכשל במחלקת האבטחה?

טבלה: מאפייני האבטחה של Trezor One ו- CoolWallet S

אף אחד מהדברים האלה לא משנה אם כל מטבעות הקריפטו שלך נגנבים בגלל באג כלשהו או תקלה פשוטה בהליך פיתוח האבטחה. עם זאת, בואו נבדוק את אבטחת אחסון ושמירת הביטחון של CoolWallet.

קודם כל, ה- CoolWallet S דורש ממך לעבור אימות 3 שלבים בכל פעם שמתבצעת עסקה. למרות שזה אולי נראה מייגע בהתחלה, זו תכונה נהדרת שתעזור לך לאבטח את כספיך בטווח הארוך.

יתר על כן, הארנק הוא מוגן על ידי הזרע שאתה בוחר להגדיר. זו מערכת מבוססת קוד התאוששות – אתה יכול להפוך אותה לחזקה ככל שתרצה שתהיה.

סקירת CoolWallet S: תמחור CoolWallet S.

לבסוף, הארנק מוגן על ידי דבר המכונה אלמנט מאובטח – שבב מיקרו שמוודא שכל העסקאות והמטבעות שלך יישארו מוצפנים כמו שצריך.

בסך הכל, זה כנראה בטוח לומר ש- CoolWallet S כן די סולידי כשמדובר ב- בִּטָחוֹן צד של הדברים. זה להיות ארנק קר הוא רק דובדבן על גבי מערכת אבטחה נהדרת כבר.

יתרונות וחסרונות

עם כל מה שנאמר ונעשה, הדבר החכם הבא לעשות יהיה לסכם את מה שכבר דיברנו עליו. אחרי הכל, זה לא יהיה ביקורת נאותה של ארנק חומרה ללא סעיף ייעודי ומוגדר, נכון?

מקצוענים חסרונות
 • סגנון ופונקציונליות ייחודיים. ה- CoolWallet S נמנע מאפשרויות העיצוב המגושם הפופולריות מתמיד, שארנקים אחרים לאחסון קריפטו בוחרים להשתמש בהם. במקום זאת, מדובר בארנק מטבעות קריפטוגרפי מבוסס כרטיסי אשראי דק, נעים ואסתטי, המשתמש בחיבור Bluetooth מוצפן במקום USB או WIFI.
 • חיבור מוצפן. העובדה שהארנק משתמש בחיבור Bluetooth מוצפן במקום WIFI או USB היא רק עוד טיעון לביטחונו. לעתים קרובות, לא תוכלו למצוא חיבור לאינטרנט מאובטח, במיוחד כשאתם נוסעים.
 • חבילה מדהימה. הקופסה שהארנק נכנס אליה נחמד לפתוח בפעם הראשונה – היא נטולת עומס, יש לה כרטיס התאוששות מנייר ומדבקה, והארנק עצמו נכנס לארנק הפיזי שלך בגלל הפשטות והעיצוב הדק שלו..
 • פשוט לקריאה. “תצוגת הנייר האלקטרוני” היא בחירה מצוינת כשמדובר בצורך לקרוא את המידע המוצג על המסך.
 • ידידותי למשתמש. גם הארנק וגם האפליקציה הם ידידותיים למשתמש ופשוטים לשימוש. כל תהליך ההתקנה הוא מהיר וקולח, ללא שום בעיות.
 • ה- CoolWallet S תמיד לא מקוון. המידע מתרענן לאחר עדכון האפליקציה. זה מאפשר למקסם את אבטחת הארנק עד תום.
 • הארנק אינו קוד פתוח – YET! ישנן תוכניות להפוך אותו למקור פתוח בקרוב.

כפי שאתה יכול לראות, אין מעט חסרונות לשימוש ב- CoolWallet S – ככל הנראה כל הבעיות האפשריות שתיתקל בהן בהתקן ייפתרו בעתיד (העברות קוד פתוח וארנק QR).

מסקנות

כפי שציינתי כבר בהתחלה, העולם של התקני אחסון מטבעות קריפטו הוא אחד קשה להתחרות בו. עם זאת, נראה ש- CoolWallet S מסתדר בסדר גמור.

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת ארנק מטבע קריפטוגרפי (מלבד התכונות של הארנק) הוא ה- חזון החברה. אם חברה חמדנית והיא “רק בה בשביל הכסף”, היא מציגה במהירות במחלקות העיצוב והאבטחה שלה. עם זאת, זה לא המקרה כשמדובר ב- CoolWallet S.

די ברור של- CoolBitX יש חזון ברור שעליו הם שואפים לעקוב. למרות שרוב החברות מוותרות לאחר שאיבדו את המוניטין והאמינות שלהן, CoolBitX, חזר עם CoolWallet S, אחד מארנקי הצפנה המצליחים ביותר בשוק.

אם אתה מעוניין לבדוק ארנקים מומלצים ואחרים מאובטחים יותר של קריפטו, כדאי לבדוק את Ledger, Coinbase ו- Trezor..

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map