CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

א מטבע מוצפן הוא בעל ערך רק כאשר הוא שם. סביר להניח שלא יהיה לך כל כך אכפת מתנודות המחירים של ביטקוין אוֹ את’ריום אם לא החזקת אף אחד בעצמך – בטח, זה עדיין מעניין, אבל לא כמעט במידה שיש לך כאלה.

עם זאת, יש שם אנשים שעשויים לנסות לשדוד ממך את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך – בין אם זה באמצעות מפתח מפתח, וירוס, הפרת אבטחה או בכל דרך אחרת. לכן אנשים צריכים א ארנק מטבעות קריפטו בטוח – וזה בדיוק מה שנדבר בזה CoolWallet ס לעומת ספר חשבונות ננו ס לעומת טרזור השוואת ארנק קריפטו.

טבלה: המאפיינים העיקריים של Ledger Nano S ושל Trezor One

נתחיל בהנחת ה קריטריונים להערכה. לאחר מכן, נמשיך ונדבר על הארנקים בפועל, היתרונות והחסרונות שלהם וכו ‘. בסוף, אני אתן לך סיכום קצר וניתן לך להחליט באיזה ארנק הכי כדאי להשתמש.

מבוא – קריטריונים להערכה

יהיה קשה להתחיל לדבר על ו השוואה בין ארנקים של מטבעות קריפטו מבלי לבסס את הנימוקים לפיהם נוכל להשוות ביניהם.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

ישנם הרבה היבטים ותכונות שונים שקריפטוגרפיה צריכה להחזיק כדי שהיא תהיה אטרקטיבית ושימושית, אך מכיוון שאנחנו מחפשים בעיקר להשוות בין שלושת ארנקי הצפנה ולמצוא את נקודות החוזק והחולשה שלהם, אנו נעמוד על הדברים העיקריים..

להלן הקריטריונים שבהם נשתמש כבסיס שלנו השוואה בין CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor:

 • בִּטָחוֹן. ידיים למטה, הביטחון הוא החשוב ביותר היבט בכל הנוגע לבחירת ארנק קריפטוגרפי. למרות ש- CoolWallet, Ledger ו- Trezor כברירת מחדל מכסה את זה פחות או יותר (כולם ארנקי קריפטו של חומרה), אנחנו עדיין הולכים לבחון לעומק את כל אחד מהם ולנסות להבחין בין שתי נקודות החוזק. והחסרונות בהיבט זה.
 • נְגִישׁוּת. אם אתה רוכש ארנק מטבעות קריפטוגרפיים, אתה בטח רוצה שיהיה נגיש ונוח לשימוש. יש בשוק הרבה ארנקי קריפטו מסורבלים ומיושנים – למרות שהם עשויים להיות בצד הזול יותר של תג המחיר, הם איומים לשימוש. בהשוואה זו של ארנק הצפנה CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor, אנו נסתכל על כל אחד משלושת ארנקי החומרה ונראה אם ​​אנו יכולים להגיע להסכמה ברורה עד כמה הם ידידותיים למשתמש..
 • תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטוגרפיים חדשים נכנסים לשוק כמעט כל יום. רוב האנשים מחזיקים כיום לא במטבעות קריפטוגרפיים שונים אחד, אלא שניים או שלושה (או חמישה או עשרה), בין אם זה בגלל עסקאות שונות מסיבות אחרות. בגלל זה, חשוב שלא יהיה רק ​​בארנק קריפטוגרפי חומרה טוב תנאי אחסון מעולים של מטבעות קריפטוגרפיים אך יאפשר גם אחסון מטבע מרובה. נראה אם ​​נוכל למצוא מנצח ברור בהשוואה זו של CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor.
 • צד חזותי. למרות שזה כנראה אחד ההיבטים הפחות חשובים כשמדובר בארנקים טובים לאחסון קריפטו, זה תמיד נחמד יותר להסתובב עם מכשיר חלקלק ונעים מבחינה אסתטית ולא מכשיר מגושם ונורא.
 • תג מחיר. לסיום, נדבר על תגי המחיר של שלושת הארנקים הללו. מחירו של ארנק קריפטוגרפי לחומרה הוא לרוב הגורם הקובע מאחורי ההחלטה לרכוש או לדלג על המכשיר. עליכם לזכור כי אנו הולכים לדבר על שלושה מתוך ארנקי הצפנה המתקדמים ביותר במשחק – ככל הנראה המחירים שלהם ישקפו עובדה זו.

אלה יהיו קריטריוני ההערכה העיקריים בהם נשתמש לניתוח והשוואת שלושת הארנקים. אולם לפני שנתחיל, נקבל סקירה קצרה על כל אחד מהארנקים, רק כדי שנדע במה אנו מתמודדים.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor – סקירה קצרה

רק כדי ששנינו נהיה באותו דף, בואו נכסה בקצרה את שלושת הארנקים המדוברים.

CoolWallet S

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?


CoolWallet S ארנק קריפטו הוא הראשון בעולם ארנק קריפטוגרפי נייד. החברה CoolBitX (והמוצר שמאחוריו) אינו ידוע כמו מתמודדים אחרים ברשימה זו, אך הארנק עושה את דרכו לאט, אך בוודאי למיינסטרים.

למרות שהחברה עצמה הושק רק בשנת 2014, יותר ויותר אנשים שמבלים את זמנם בקהילות מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם מתחילים לשמוע עד כמה השחקן החדש הזה בשוק ארנקות הקריפטו הוא נהדר.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ספר חשבונות ננו ס

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

Ledger Nano S הוא אחד מ- הארנקים המדויקים ביותר של חומרה בשוק. היא בנתה מוניטין מוצק לאורך השנים בהיותה בצמרת בכל הנוגע לאמינות, אבטחה וביצועים כוללים. עם יותר ממיליון מכירות מוצרים ברחבי העולם, Ledger הוא עדיין אחד מארנקי הקריפטו המובילים בשוק.

טרזור

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

טרזור ​​הוא ה ראשון ארנק מטבעות קריפטוגרפיים לחומרה נוצר אי פעם. עד היום הוא נתפס כמתחרה העיקרי של לדג’ר ננו S – שני ארנקי החומרה הללו שולטים כיום בשוק. כאשר טרזור ​​עסק כל כך הרבה זמן ומתחרה על דרגת הדף הגבוהה ביותר של ארנקי הצפנה הטובים ביותר שם, זה משמש כהוכחה מצוינת עד כמה ארנק החומרה הזה באמת אמין ונבדק בזמן..

ההשוואה

כעת, כשיש לך מושג במה אנו מתמודדים, נוכל סוף סוף לעבור ל- CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor בפועל. השוואת מוצרים. הקריטריונים לפיהם נשווה את הארנקים לא מופיעים בסדר מסוים אלא אם כן צוין אחרת.

בִּטָחוֹן

כשמדובר בביטחון, ה- CoolWallet S יש כרגע לארנק הצפנה אין חסרונות. הוא מציע כמה אלמנטים שונים של אבטחה, כלומר אלמנט מאובטח, Bluetooth מוצפן, אימות גורם 2 + 1 ועוד כמה אחרים..

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: תכונות CoolWallet S.

נכון לעכשיו, דעת הקהל הרחב על אבטחת CooWallet S חיובי באופן גורף – אין הפרות אבטחה בולטות שהיו פוגעות במטבעות הקריפטו של המשתמש או חושפות איזשהו פגם עצום במערכת.

זהה ל- CoolWallet, פִּנקָס גם בחלקו העליון כשמדובר בביטחון. המכשיר מציע אחסון לא מקוון, אפשרות לגיבוי ושחזור מטבעות הקריפטו שלך אם אתה מאבד את הארנק או אם הוא נגנב (היית זקוק לגליון התאוששות), מנעולים מאובטחים באמצעות PIN וכו ‘. Ledger Nano S מציע אבטחה מהשורה הראשונה, שזה בדיוק מה שאתה צריך לחפש בארנק מטבעות קריפטו.

טבלה: מאפייני האבטחה של Ledger Nano S ו- CoolWallet S

זהה לשני המתמודדים שלה, ה- טרזור ​​דגם טי קיבל אותך במחלקת האבטחה. הארנק מציע גם אבטחה מבוססת קוד PIN, כאשר נעולות, גיבויים ואישורים מרובים מופעלים.

הייתה מחלוקת בנוגע לביטחונם של לדג’ר וגם לטרזור ​​מאוחר, אך הוכח שהוא לא כל כך גדול בעסקה. ובכן, לפחות מצד לדג’ר – טרזור ​​קיבל מכה גדולה יותר. גם אז, האקר יצטרך להיות ליד המכשיר שלך ולדעת כל מיני נתונים מזהים.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

אז אפשר בהחלט לומר שכשמדובר בהיבט הביטחוני של השוואה CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor, כל שלושת הארנקים הם מתמודדים מהשורה הראשונה..

נְגִישׁוּת

מאז אחת המטרות העיקריות של CoolBitX היה ליצור מכשיר שיהיה נגיש ומהנה לשימוש, מציע ארנק הצפנה CoolWallet S אין בעיות ולא מעלה תלונות בכל הנוגע להיבט זה.

הוא מציע סוג לחיצה על כפתור אחד של חיבור קל לאפליקציה, עובד בלי תקלה ולא גורם לך להרגיש שאתה רוצה לשנות משהו כדי “להקל על הדברים”. העובדה ש- CoolWallet S ידידותי לנייד אומרת הרבה על הנגישות שלה! בסך הכל, הופעה נהדרת מצד זה!

בדיוק כמו ה- CoolWallet, פִּנקָס גַם לא מעלה שום נושא במחלקת נגישות. זה סופר קל לשימוש, לא מציף את המשתמש במגוון רחב של פונקציות חסרות תועלת והוא די ישיר באופן כללי. לדג’ר יש שני כפתורים (שהם אחד יותר מ- CoolWallet S) וניתן לבצע את כל הפעולות ולצפות ישירות על גבי המסך שלה..

טרזור הוא סופר קל לשימוש – כמו ב- Ledger, תוכל להציג את הפעולות שלך על המסך. הממשק הראשי, לעומת זאת, ממוקם באתר ספציפי ייעודי. למרות שהשימוש הכללי בארנק הוא פשטני למדי, טרזור ​​מציעה למשתמשים אפשרות לראות חלק מהמידע והתכונות המורכבות יותר, אם הם בוחרים בכך..

תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים

כיוון שמדובר בהיבט חשוב מאוד לכל ארנק מטבעות קריפטוגרפי בחומרה שם בחוץ, זה בוודאי אחד הגורמים העיקריים לניתוח גם בהשוואת ארנק הצפנה של CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor..

CoolWallet S מאפשר למשתמשים לאחסן שֵׁשׁ מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים – ביטקוין, ביטקוין קאש, אתריום, אסימונים ERC 20 (כאלה שמבוססים על רשת Ethereum – גם ארנקים תומכים ב- BitDegree BDG!), ליטקוין ו אַדְוָה. למרות שמדובר במספר מצומצם יחסית של מטבעות, הארנק כן מכסה את הקריפטוסים העיקריים של השוק.

טבלה: המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים של CoolWallet S ושל Trezor One

בנוסף למטבעות הקריפטו העיקריים, Ledger Nano S תומך גם במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אם אתם מחפשים לאחסן קריפטו שאינו כל כך מוכר או מיינסטרימי, ייתכן ש- Ledger הוא רק הכלי בשבילכם.

זהה לדג’ר, טרזור ​​תומך במגוון רחב של אלטקוינים, כולל העיקריים שהוזכרו קודם. העובדה שטרזור ​​מאפשרת למשתמשים לאחסן מטבעות כאלה כמו לזנק, NEM, ETH קלַאסִי ו דוגקוין הופך אותו למכשיר אטרקטיבי מאוד לחובבי האלטקוין.

הצד החזותי

מה תהיה השוואה של CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor בלי לדבר על אֶסתֵטִיקָה של הארנקים, נכון?

ה ארנק הצפנה CoolWallet S בולט ממתמודדיו בכך שהוא רזה במיוחד ושטוח. זה ארנק אסתטי שמושך את העין ופשוט נראה קלאסי. דבר נהדר נוסף בעיצוב הארנק הוא שהוא ממש קל להתאים לכל מקום ולסחוב אותו – הגודל והצורה של המכשיר מאפשרים לך למקם אותו כמעט בכל מקום, מבלי שהוא תופס מקום רב בכלל.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

פִּנקָס הוא להשוות למכשיר USB רגיל – גם בגודל וגם בצורת ארנק החומרה. העיצוב המתכתי שלו הופך אותו לבלתי די בולט, וזה תמיד נהדר כשמדברים על ארנקים לאחסון קריפטו באופן כללי.

מתוך השלושה, טרזור נראה הייחודי ביותר – והמסורבל ביותר. גודלו וצורתו רחוקים מלהיות קשים לטיפול או להסתרה בעת הצורך, ובכל זאת הוא נופל במחלקה האסתטית, לפחות בהשוואה למתמודדים האחרים שלו ברשימה זו..

תג מחיר

לבסוף, הגענו לתג המחיר. בואו נסתכל על ההבדלים במחיר שארנקים אלה מציעים.

ה CoolWallet S מאפשר לך לבחור בין שתי אפשרויות – הארנק הראשי, או גרסת הצמד. עלות ה- CoolWallet S עצמה היא 99 דולר, ואילו אפשרות הצמד מסתכמת ב -159 דולר. גרסת ה- Duo מאפשרת לך לרכוש שני מכשירי CoolWallet S במקום 1. בכך אתה חוסך כ -20 $ לארנק.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

ה ספר חשבונות ננו ס עומד על תג מחיר של € 59 יורו, או כמעט 68 דולר.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

Trezor דגם T מתגלה כ- 180,29 אירו יורו, או 206,85 דולר.

CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor: איזה מהם עדיף?

אז … מה המחירים האלה אומרים לנו?

ספר חשבונות הוא הזול ביותר של המגרש, כאשר טרזור ​​היא האופציה היקרה בטירוף לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. ה- CoolWallet S מתגלה כנקודה המתוקה, בהיותו זול לחלוטין ומציע ביצועים נהדרים מסביב למחיר שלו.

יתרונות וחסרונות

לבסוף, בואו נסקור מהיר של CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת השוואה של ארנק הקריפטו של טרזור, ומדגיש את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהארנקים..

CoolWallet S

מקצוענים חסרונות
 • ביטחון יוצא מן הכלל
 • עיצוב נהדר למראה
 • חסין מים
 • ידידותי למתחילים – קל לשימוש
 • אינו קוד פתוח
 • תמוך רק בכמה מהמטבעות העיקריים

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

ספר חשבונות ננו ס

מקצוענים חסרונות
 • תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים ושונים
 • תומך ומשתלב עם לא מעט ארנקים חמים
 • מציע יחס מחיר-איכות מעולה
 • קצת מגושם, בהשוואה ל- CoolWallet S
 • יכול להיות שקשה קצת להתקין ולהיכנס אליו

טרזור

מקצוענים חסרונות
 • מוניטין מבוסס
 • קל לשימוש
 • מאוד מאובטח
 • ידידותי למשתמש
 • יקר מאוד
 • ניתן לניווט באמצעות מסך מגע בלבד

מסקנות

אז הגענו לסוף הבדיקה של ארנק החומרה CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor.

כפי שאתה בוודאי יכול לראות ולספר בעצמך, לכל אחד מהארנקים שכיסינו במדריך זה יתרונות וחסרונות שונים. בהתאם לרצונותיהם ולצרכיהם של אנשים בכל הנוגע לאחסון קריפטו, כולם עשויים למצוא ארנקים שונים המתאימים להם ביותר.

הדרכה זו CoolWallet S לעומת Ledger Nano S לעומת Trezor לא נועדה לגרום לך לרכוש מוצר אחד על פני מוצר אחר. במקום זאת, כיוונתי להדגיש כמה מהתכונות והחסרונות הבולטים ביותר של כל אחד מהארנקים, ולאפשר לך להחליט מה אתה חושב שארנק החומרה הטוב ביותר לשימוש הוא.

אם ברצונך לבדוק אלטרנטיבה נוספת, אני ממליץ בחום לבדוק את ארנק Coinbase.

אני מקווה שמאמר ההשוואה “CoolWallet S לעומת Ledger Nano S vs Trezor” היה שימושי עבורך. בהצלחה עם כל מיזמי המטבעות שלכם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map