סקירת CoinPayments

היום, יש הרבה ארנקים לבחירה כשאתה מחפש מקום לאחסון הקריפטו שלך. אך עם מגוון עצום כזה של אפשרויות, יתכן שיהיה קשה לבחור באפשרות הנכונה. לכל אדם יש רצונות וצרכים שונים, כך שאותו ארנק לא יתאים לכולם. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים פונים אליה ביקורות מקוונות למצוא את הארנק הטוב ביותר האפשרי עבורם.

בזה מטבעות סקירה, אני רוצה לספר לכם הכל על ארנק CoinPayments ותכונותיו. מה גם שאכיר לך החברה מאחורי הארנק, ההיסטוריה והיעדים שלה. לאחר מכן, נעבור לבדיקת הארנק בפועל – יתרונות וחסרונות, תכונות זמינות וכן הלאה.

למרות ש- CoinPayments ידועה בזכות היותה חברה המתמחה בתשלומים ועסקאות קריפטו, בסקירה זו של CoinPayments נבדוק להתמקד בעיקר בארנק.

יתרונות

 • בעל קמרונות המספקים אבטחה נוספת
 • תומך ביותר מ 1900 altcoins
 • די מאובטח

חסרונות

 • לא מאובטח כמו ארנקים לאחסון קר
 • פריצה חזרה בשנת 2017

החברה

CoinPayments, Inc היא חברה המתמחה בתשלומים ועסקאות מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, זה גם א מטבע דיגיטלי לאחסון ארנק – –.

החברה הייתה נוסד בשנת 2013 וממוקם בוונקובר, קנדה. המודל העסקי שלו מכוון בעיקר למשקיעים פוטנציאליים ולסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים. החברה שואפת למשוך אנשים אלה על ידי הצעת תשלום אחיד של 0,5% – המשמעות היא שבכל פעם שאתה קונה, מוכר או סוחר במטבעות קריפטוגרפיים, 0,5% מהסכום נלקח כמס על ידי החברה.

סקירת CoinPayments

אדבר על כך בהרחבה בפרקים שלפנינו, אך ראוי להזכיר כעת כי CoinPayments עמלות הם חלק גדול מהדיון סביב החברה והפלטפורמה. זוהי גם תוכנית עסקית אסטרטגית של הממסד עצמו.

מטבע תשלומים שואף להיות המוביל בתשלומי הצפנה יחד עם השגת המעמד של הפופולרי ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים שם. הפלטפורמה מציעה הרבה תכונות לגיבוי מטרות אלה – בואו לכסות אותן בהמשך בסקירה זו של CoinPayments.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

תכונות CoinPayments

אחד הדברים שהחברה מאוד גאה בהם הוא שלה מבחר תכונות. הרבה ביקורות על ארנק Coinpayments באינטרנט להדגיש עובדה זו כאחת הסיבות המובילות להצלחת הפלטפורמה. בואו נסתכל מקרוב על התכונות האינדיבידואליות שמציעות CoinPayments.

גרסת האפליקציה של הארנק

CoinPayments הוא בדרך כלל ארנק מקוון (בדיוק כמו Coinbase) אך הוא זמין גם כ- אפליקציה לנייד.

האפליקציה נחשבת מותאם היטב ו קל לשימוש. זה מאפשר לך לגשת לארנק שלך, לבצע עסקאות ולקבל תשלומים באופן אישי.

מכיוון שארנק CoinPayments הוא בעיקרו מקוון, היית חושב שהגרסה הניידת שלו לא תהיה כל כך פונקציונלית או, טוב … כל כך טובה. אבל על פי המשתמש CoinPayments, ביקורות שנמצאו ברשת, הגרסה הניידת של הארנק היא די טובה ועובדת בצורה מושלמת.

הגרסה הניידת של ארנק CoinPayments זמינה באתר דְמוּי אָדָם ו תפוח עץ מכשירים ניידים.

Altcoins בכל מקום

כנראה אחת התכונות המוערכות ביותר שמציעות CoinPayments (וששום ביקורת CoinPayments לא שוכחת להזכיר) הן מספר האלטקוינים שהחברה מקבלת ומציעה למשתמשיה.

לפני שאחשוף את מספר הקסם, זה כנראה יהיה רעיון טוב לספר לכם מהו אלטקוין.

Altcoins הם כל מטבעות הקריפטו השונים בשוק שאינם ביטקוין. הביטקוין נחשב *ה* מטבע מקורי – מצרך בסיס של מטבעות קריפטוגרפיים. כל שאר הקריפטוסים שנכנסו לקיומם (והשוק) אחריו זוכים לשם “אלטקוינים”. “Alt” פירושו פשוט חלופי.

נכון לכתיבת הדרכה זו, יש 5,862 מטבעות קריפטו בעולם.

CoinPayments תומך מטבעות קריפטוגרפיים של altcoin 1925. מרשים, נכון? סקירת CoinPayments

זהו, ללא ספק, אחד החזקים ו התכונות הבולטות ביותר שיש ל- CoinPayments. כפי שכבר ציינתי, כל הביקורות המקוונות של CoinPayments מדגישות עובדה זו – ומסיבה טובה! CoinPayments מאפשר למשתמשיו לא רק לארגן מגוון עצום של מטבעות קריפטו אלא גם להחליף ולהחליף אותם בקלות.

BitGo מיידי

BitGo מיידי היא תוכנה ש- מְשׁוּלָב לתוך ה מטבעות מערכת. זה סוג מיוחד של תוכניות שהופכות את התהליכים שקורים בתוך CoinPayments להרבה יותר קלים ומהירים יותר.

אין זה סוד כי שיעורי העסקאות של ביטקוין הם די איטיים – ביום רע, זה יכול לקחת עד כמה שעות מוצקות עד לאישור התשלום או ההחלפה שלך. זה נובע מכמה סיבות, אבל העיקרית היא בִּטָחוֹן (אפשר לעשות סקירה נפרדת שלמה של CoinPayments על זה בלבד).

סקירת CoinPayments: תכונות.

אתה מבין, כדי לשמור על עסקאות מבוססות ביטקוין בטוחים ואנונימיים, יש לאמת כל מכירה, רכישה או החלפה שתבצע באמצעות המטבע. זה נהדר בתיאוריה, אבל זה נוטה להיות תהליך איטי מאוד. כאן נכנס BitGo Instant.

התוכנה מאפשרת לך לבצע עסקאות כמעט א מצמוץ עין. ברגע שהמערכת מקבל קבלה, העסקה מאומתת ומושלמת. מה שטוב בזה הוא שזה לא מקריב שום ביטחון או אנונימיות – BitGo פשוט מחליק את התהליך והופך אותו ליותר נוזלי.

הכספת

אם ראיתם פעם את הארי פוטר, אתם בטח זוכרים את בנק הקוסמים Gringotts מהסרט הראשון. חשוב על כל אלה מכשולים שונים, שרשראות, ו מנעולים שהארי היה צריך לעקוף כדי לגשת לכספת. עכשיו, דמיין שהוא לא מצא את אבן הפילוסופים בכספת, אלא א מטבע ענק של מטבעות קריפטו.

זה יהיה התרחיש המדויק אם הארי ינסה לגשת לקמרונות CoinPayments, אלא שהם אינם נגישים פיזית.

מטבע התשלומים קמרונות הם תכונה המאפשרת למשתמשים לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ב- מאגר מקוון מאובטח במיוחד. המיוחד במאגר זה הוא שברגע שהמטבעות נשמרים בתוכו, אתה יכול להגדיר זמן אליו הם לא יהיו נגישים בשום אופן. זה הופך לאוצר המוחבא בתוך הכספת – אין דרך אפשרית לפרוץ למסד הנתונים.

סקירת CoinPayments: משלוח מקוון.

מכיוון שאנשים ממשיכים לשאול “האם CoinPayments בטוח?”, עליכם לדעת כי אפשרות זו הוצגה כמנגנון מונע. במקרה של ניסיון פריצה או הפרת אבטחה, האשמים לא יכלו לגנוב את כמות המטבעות הקריפטוגרפיים שהמשתמשים היו מאחסנים בכספת משום שהיא יצטרך לעבור תקופה מסוימת.

שלם לפי שם

אחת התכונות הייחודיות ביותר שמציעה CoinPayments נקראת “שלם לפי שם”.

הרבה ביקורות של CoinPayments מסבירות תכונה זו בדרכים רבות ושונות, אך כנראה שהברור מבין ההסברים האפשריים הוא השוואה בין טביעות האצבע..

בדיוק כמו לכל אדם בעולם הזה טביעת אצבע ייחודית, CoinPayments מציע למשתמשים את היכולת ליצור תגי שם ייחודיים וייחודיים. ברגע שיש לך את תג השם שלך, אתה יכול להשתמש בו כדי לעשות מהיר ו עסקאות ללא דאגות.

התג שלך ייראה בערך כך:

$ שם

לכן, אם למשל שמך הוא טים, התג שלך יהיה $ טים. פשוט, נכון?

השווה את CoinPayments זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את CoinPayments זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא הכל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

עמלות

מלבד תכונות הפלטפורמה, הרבה אנשים רוצים לדעת על כך עמלות CoinPayments. כבר הזכרתי את זה בזמן שדיברתי על החברה עצמה, אך סקירה נכונה של ארנק CoinPayments דורשת קטע ייעודי לנושא זה.

סקירת CoinPayments: עמלות.

השימוש ב- CoinPayments. הם מפרסמים ללא הפסקה את שלהם מס שטוח של 0,5% – בהשוואה לעמלות משתנות של חברות אחרות, זה נראה כמו הרבה מאוד, במיוחד כשמדברים על סכומים גדולים יותר של מטבעות קריפטו.

דמי ה- CoinPayments מתחילים להיות שונים רק כאשר אנו מתחילים לדבר על דמי שירות, המרות ומשיכות. מיסים אלה תלויים בשיעורי העסקה ובמחירי המטבעות המדוברים.

האם CoinPayments היא פלטפורמה בטוחה?

כבר כיסינו את כל התכונות העיקריות שהפלטפורמה מציעה, עכשיו הגיע הזמן להתמקד באבטחה.

אז האם Coinpaymments בטוח? כדי לענות על שאלה זו, אציג אירוע ספציפי שהתרחש בשנת 2017, ואתן לך להיות השופט.

ב יוני 2017, האקרים הצליחו לפרוץ ל- CoinPayments אדווה המאחסן מאגרי אבטחה. כמויות אדירות של אדווה נגנבו מהמשתמשים שהחזיקו במטבע זה. באופן טבעי, אנשים ששמרו את מטבעות ה- XRP שלהם קמרונות הצליח להימנע מהפריצה הזו – עם זאת, אחרים לא היו ברי מזל.

CoinPayments פרסמה כמה הצהרות ככל שחלף הזמן, ובדצמבר (6 חודשים לאחר שהפרה התרחשה) הצליח להחזיר כל מטבע Ripple שנגנב לאנשים שהושפעו.

הצוות הבטיח לקהילה שלהם שמצב כזה לא יקרה שוב, אך התגובות שונות.

עם זאת, נראה שרוב האנשים היו די מבינים. רובם מדגישים את העובדה של עד כמה החברה התמודדה עם המצב וכמה הם היו שקופים בתהליך ההחלמה. בטח, CoinPayments איבדו הרבה משתמשים ומוניטין בגלל זה, אולם לומר שהפרה זו פוגעת בהצלחתם העתידית תהיה הערכת יתר עצומה.

מלבד אירוע אחד זה, ל- CoinPayments באמת יש רקורד ללא רבב. זה די נדיר עבור חברות שאפתניות בפרויקטים שלהן כמו CoinPayments.

סיכום סקירת CoinPayments

בואו נסתכל במהירות על היתרונות והחסרונות של CoinPayments.

מקצוענים חסרונות
 • מאובטח יחסית (למרות אותו אירוע שאנחנו לא מדברים עליו);
 • תומך במטבעות קריפטוגרפיים נוספים שתצטרך אי פעם;
 • העמלות נהדרות;
 • בעל קמרונות המספקים אבטחה נוספת.
 • פריצה שקרתה עוד בשנת 2017;
 • לא מאובטח כמו ארנקים לאחסון קר.

בכנות, אם אתה מצליח להתעלם (או פשוט לסלוח ולשכוח) את הידועים לשמצה פריצת אדווה, CoinPayments הופך לארנק מאוד מעניין ומדהים. זה מציע הרבה תכונות אטרקטיביות, בעל אמצעי אבטחה חזקים מאוד והצוות שמאחורי החברה הוא בעל מוטיבציה גבוהה להמשיך ולשפר את הפלטפורמה לגבהים חדשים.

הצוות שעומד מאחורי החברה נחוש בדעתו לבנות א פלטפורמה רב תפקודית זו תהיה הדוגמה המובילה לארנקים של מטבעות קריפטו.

סיכום

לכן, זה לא כל כך פשוט למצוא ארנק לאחסון קריפטו שיכול לתמוך יותר מ 1900 אלטקוינים. ל- CoinPayments יש תכונות אטרקטיביות מרובות, כולל "שלם לפי שם" תכונה מקלה עליך לבצע עסקאות כמו גם "קמרונות" שמצליחים לשמור על הנכסים המוערכים ביותר שלך (זו עובדה מוכחת!).

אם אתם מחפשים אחר ארנק קריפטוגרפי טוב וקל לשימוש, עליכם בהחלט לנסות את CoinPayments! עם זאת, אם אתה חושב כך ארנקים לאחסון קירור אמור להיות מתאים יותר עבורך בגלל חששות בטיחותיים, דאג לבדוק את ארנקי החומרה לדג’ר וטרזור.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map