סקירת Coinbase

היי, ברוך הבא אל שלי Coinbase סקירה!

עם מעל 13.3 מיליון משתמשים פעילים, יש מעט חילופים מהימנים ואמינים כמו Coinbase.

אם אתה רוצה לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עם כסף פיאט (דולר ארה”ב, יורו וכו ‘), Coinbase עשוי להיות החליפין עבורכם.

בסקירה זו של Coinbase, אעסוק ביסודות Coinbase כולל מה זה, איך זה עובד, היתרונות והחסרונות שלה ו אם זה מתאים לך.

כשתסיים לקרוא את סקירת Coinbase הזו, תהיה לך הבנה טובה של Coinbase ומה היא מציעה. חשוב מכך, תוכלו להחליט האם Coinbase הוא החליפין הנכונים עבורכם!

אז בואו נתחיל!

יתרונות

  • מטבעות פיאט – מקובלים
  • פשוט לשימוש
  • מקבל רק את המטבעות הקריפטוגרפיים האמינים ביותר
  • מאוד מאובטח

חסרונות

  • לא זמין בכל המדינות
  • חלק מהמטבעות המוכרים פחות אינם נתמכים

תקציר מהיר של Coinbase

Coinbase הינה בורסת מתווכים במטבע דיגיטלי היכן שתוכל לקנות ולסחור ביטקוין ועוד כמה קריפטוסים. זה שונה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים מכיוון שהוא מאפשר לך לקנות קריפטו באמצעות מטבעות פיאט.

Coinbase נחשב לאחת הבורסות הגדולות ביותר בין מתווכי קריפטו!

הם מחזיקים מעל 20 מיליארד דולר בנכסים ו מעל 50 מיליארד דולר בקריפטו נסחרה באמצעות הפלטפורמה שלה מאז הקמתה בסן פרנסיסקו, קליפורניה בשנת 2012.

ל- Coinbase יש למעשה שתיים מוצרי ליבה; חילופי מתווכים ו פלטפורמת מסחר מקצועית בשם GDAX. עם זאת, ניתן להשתמש בשניים באופן עצמאי זה מזה.

האם Coinbase הוא ארנק?

שֶׁלָה החלפה, אבל זה כן ארנק מובנה, כן.

אז אתה יכול לשמור את הקריפטו שלך בפלטפורמת Coinbase, אם תרצה בכך. למרות זאת, זה לא מומלץ. אני בהחלט אמליץ לך להעביר את הקריפטו שלך מ- Coinbase לאחר שקנית אותו, מכיוון שארנקי חילופי הם סוגי הארנקים הכי פחות בטוחים..

אתה צריך לחשוב על להשיג ארנק חומרה במקום זאת – אלה הסוגים הבטוחים ביותר של ארנקי הצפנה!

סקירת Coinbase: דף החזית של Coinbase.

קרא את שלי טרזור ​​מול לדג’ר להנחות כדי לראות השוואה בין שני ארנקי החומרה העליונים.

האם Coinbase לגיטימי?

יש הרבה חילופי שוק שאינם מהימנים כפי שהם טוענים שהם, וזו אחת הסיבות שאני כותב את הביקורת הזו על Coinbase – כדי להראות לך עד כמה Coinbase לגיטימי, בין השאר.

אז האם Coinbase הוא לגיטימי? ובכן, האמת היא, Coinbase הוא כנראה לגיטימי כפי שהוא מקבל.

רק כדי לפעול ב -30 מדינות ארה”ב בלבד, זה קרה מעל 40 רישיונות שונים. זה מבטיח שיטות העבודה שלהם חוקיות ושהם מטפלים בכסף שלך ביושר.

אם אתה קורא את הביקורת הזו על Coinbase, הדבר הראשון שאתה צריך לדעת האם אתה יכול להשתמש בבורסה הזו באזור שלך או לא.

ניתן להשתמש ב- Coinbase במדינות רבות לביצוע עסקאות כמו שליחה, קבלה או אחסון כספים. עם זאת, תכונות הקנייה והמכירה של הפלטפורמה זמינות רק ב- 32 מדינות מפותחות מסביב לעולם.

הקפד לבדוק אם אתה יכול להשתמש ב- Coinbase מארצך לפני שתנסה להירשם!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

תכונות של Coinbase

בואו לרוץ במהירות על כמה מהתכונות העיקריות של פלטפורמת חילופי הקריפטו המדוברת.

הוא מציע רק קריפטוסים מהימנים

Coinbase משמש לעתים קרובות כ נקודת כניסה לשוק הקריפטו. דרך זה אתה יכול לרכוש ביטקוין, ליטקוין, אֶתֶר ו מזומן ביטקוין. ארבעת המטבעות הדיגיטליים האלה הם היחידים שאתה יכול לקנות מ- Coinbase.

הסיבה לכך היא ש- Coinbase יציע רק מטבעות שכן מטבעות מובטחים או סחורות, והוא לא נפתח לאסימונים שעלולים להיות ניירות ערך או מניות. נדיר מאוד שהם מוסיפים מטבעות חדשים.

זו סיבה נוספת מדוע Coinbase נחשב לפלטפורמה מהימנה ומאובטחת.

ממשק קל לשימוש

Coinbase יש ממשק ממש קל לשימוש זה הופך את זה לכלי נהדר עבור אלה שרק התחילו בתעשיית הקריפטו. העיצוב הנקי שלו מקל על הניווט והכלים הנחוצים לכם נמצאים ממש בקצות האצבעות.

סקירת Coinbase: לוח המחוונים של Coinbase.

זה מקבל פיאט

בשונה מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים, Coinbase מקבלת מגוון פיאטים בתמורה לארבעת המטבעות הדיגיטליים שהיא מציעה. המטבעות שהוא מקבל הם EUR, ליש”ט ו דולר אמריקאי.

נוסף על כך, Coinbase מציע גם מגוון טוב של אמצעי תשלום כדי לעזור ללקוחותיהם להביא את כספי הפיאט שלהם לפלטפורמה לרכישת קריפטו. אלו כוללים העברה בנקאית, כרטיסי חיוב / אשראי, פייפאל ואפילו SEPA העברות לאזרחי אירופה.

החלפה מיידית

למי שרוצה שלח כסף בביטקוין אך ברצונך לבצע עסקאות עם פיאט, ל- Coinbase יש תכונה שנקראת “החלפה מיידית”. במקום להשתמש רק ב- fiat לרכישת ביטקוין ואז לשלוח אותו למקלט שלך, תוכל להשתמש בתכונה זו כדי להפוך את התהליך לפעולה חלקה ומיידית אחת..

אתה פשוט משלם עם פיאט והתשלום יומר לביטקוין.

יש ללא עמלות נוספות עבור שירות זה וזה היבט חיובי נוסף שסקירת Coinbase הזו לוקחת בחשבון!

כרטיס ה- Shift

אם אתה מעוניין להוציא את הביטקוין בארנק Coinbase שלך, תוכל לעשות זאת בקלות באמצעות כרטיס ה- Shift. נחשב לכרטיס החיוב של Coinbase, זהו למעשה כרטיס חיוב של ויזה המאפשר למשתמשים בארה”ב במדינות נבחרות להוציא ביטקוין מארנק Coinbase שלהם..

זה עובד פשוט כמו כל ויזה אחרת. כאשר אתה מבצע עסק עם הכרטיס, הערך המקביל של ביטקוין יחויב בארנק המקוון שלך. למרבה הצער, הכרטיס עדיין לא זמין בכל המדינות ש- Coinbase פועלת במדינה אחרת או מחוץ לארצות הברית.

שדרג ל- GDAX בחינם

אם אתם קונים ומוכרים תכופים של קריפטו ומעוניינים לסחור, תוכלו לעבור בקלות לפלטפורמה של אחות Coinbase GDAX (או Coinbase Pro).

סקירת Coinbase

באמצעות GDAX, אתה יכול סחר בין קריפטוסים. למעשה, ב- GDAX תוכלו למצוא מבחר גדול יותר של קריפטוסים לסחור ביניהם.

עם זאת, מדיניות Coinbase בנושא ניירות ערך ומניות עדיין עומדת. GDAX עוסק רק במטבעות הנחשבים כמטבעות וירטואליים.

הכסף שלך מאובטח

אמנם זה אף פעם לא בטוח בכספך 100% בשום בורסה מקוונת, Coinbase הוא אחד מארנקי האינטרנט הבטוחים ביותר שתוכלו להשתמש בהם.

Coinbase שומר כמעט 99% מנכסיהם ב אחסון קר לא מקוון שלא ניתן לגשת אליהם – כאשר הם נמצאים באחסון קר, אי אפשר לפרוץ אותם!

רק 1% מהנכסים בפלטפורמה זמינים באופן מקוון במערכת הארנק החם ואלה הנכסים מבוטחים במקרה של הפסדים כלשהם. בדרך זו, אם הכסף שלך היה נגנב אי פעם מ- Coinbase, היית מקבל אותו בחזרה.

די מגניב, נכון?

סקירת Coinbase: הדף המשפטי של Coinbase.

השווה את Coinbase זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Coinbase זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

האם Coinbase בטוח?

Coinbase היא אחת מארבע הבורסות היחידות שיש להן רישיון בניו יורק במסגרת תוכנית הפיילוט BitLicense. ככזה, הוא מקפיד על הקפדה KYC (הכר את הלקוח שלך) שולט ונשאר תואם ככל האפשר לתקנות ולכללים.

כפי שציינתי קודם, יש לו מעל 40 רישיונות לפעול רק בארה”ב בלבד ומורשה לפעול באופן חוקי ב -31 המדינות האחרות שמגיעות לרשימה שלה..

נוסף על כך, Coinbase שומר על נכסיו מבוטחים, כך שלא תוכל לאבד טכנית את כל הכסף שלך על ידי פריצה וגניבה.!

דבר נוסף שהופך את Coinbase לבטוח כל כך לשימוש הוא העובדה ש לא ניתן להשתמש בו באופן אנונימי. עקב כללי ה- KYC, המשתמשים חייבים להגיש תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה, ובמקרים מסוימים, לאמת כתובת על מנת להשתמש בפלטפורמות לִקְנוֹת ו מכירה מאפיינים. כפי שאתה בוודאי יכול לראות, האבטחה היא היבט חיובי נוסף בסקירת Coinbase זו.

סקירת Coinbase: סקירת Coinbase ממשתמש.

זה הופך את הפלטפורמה לגיטימי מאוד לשימוש עבור משתמשים כנים, וכל מי שמעוניין לעשות משהו מוצל או רמאי לא יוכל להיחלץ מזה בבורסה זו.

החיסרון בשימוש ב- Coinbase

עד כה בסקירה זו של Coinbase, סיקרתי הרבה דברים חיוביים בנושא Coinbase. חשוב שתדעו שיש גם כמה חסרונות עבור אנשים מסוימים.

מגבלות חשבון

בעוד Coinbase מאפשר לך להחליף פיאט עבור המטבע הקריפטוגרפי, זה מגביל כמה אתה יכול להוציא ובאיזו תדירות אתה יכול לעשות את זה.

על פי שלהם תמיכה באתר פורום, זה “לצורך אבטחה, תאימות רגולטורית ומניעת הונאות”. המגבלות מבוססות על מספר גורמים הכוללים אמצעי התשלום בו השתמשת, בן כמה החשבון שלך, היסטוריית הרכישות שלך, ועוד. מגבלות אלה מחושבות באופן אוטומטי.

למרבה המזל, יש כמה דרכים בהן אתה יכול להגדיל את מגבלות החשבון שלך, עם זאת, חלק מהצעדים האלה כבר חובה להשתמש בתכונות הקנייה והמכירה..

אתה יכול להוסיף מספר טלפון, לספק פרטים אישיים יותר, הגש תעודה מזהה עם תמונה ו ליצור היסטוריית רכישות מבוססת על ידי קנייה ומכירה (מסחר) באמצעות פלטפורמת Coinbase.

זכור כי המגבלות שונות עבור כל חשבון שאתה מקשר לארנק Coinbase שלך. לדוגמה, מגבלת הרכישה של כרטיס האשראי שלך תהיה שונה ונפרדת ממגבלת הרכישה של חשבון הבנק המקושר שלך.

עמלות גבוהות

Coinbase עוסק במטבעות רבים ושונים ועושה מגוון של אמצעי תשלום. בגלל זה דמי השירות יחסית עמלות גבוהות בהשוואה לבורסות אחרות. עמלות גבוהות הן אחד ההיבטים השליליים הגדולים ביותר בסקירת Coinbase זו.

עמלות אלה הן מחויב לכל עסקה ומחושבים באחת משתי דרכים. עבור עסקאות מתחת ל -200 דולר, חל עמלת מינימום. עם זאת, עבור עסקאות מעל 200 דולר, מוחל עמלה באחוזים.

לדוגמא, אם אתה קונה או מוכר עם חשבון בנק אמריקאי, שיעור אגרת ההמרה האפקטיבי הוא 1.49% לעסקאות מעל 200 דולר. עם זאת, אם העסקה שלך נמוכה מ- $ 200, יחול שיעור בסיס של 4%. תעריף בסיס זה ספציפי לארה”ב והוא משתנה בהתאם למדינה ולאזור שלך.

סקירת Coinbase: אמצעי תשלום ב- Coinbase.

חוסר אנונימיות

למרות שזה אחד התכונות שהופכות את Coinbase לבטוח לשימוש, עבור חלקם, חוסר האנונימיות יכול להוות בעיה. ראשית, Coinbase מחויבת לדווח על פרטי המשתמשים שלה לגופים השלטוניים המסדירים אותה. המשמעות היא שמה שאתה מחזיק בנכסי קריפטו יהיה רשמי ויהיה צפוי לשלם כל מיסי קריפטו שחוקי המדינה שלך דורשים..

זה מנצח את מטרת המטבע הקריפטוגרפי עבור חלקם, מכיוון שהוא נועד להיות דרך מבוזרת ואנונימית לביצוע עושר..

הבעיה הנוספת בזה היא ש Coinbase גם עוקב אחר מעקב אחר אופן השימוש של המשתמשים במטבעות שלהם.

הם יכולים גם להקפיא את ארנק Coinbase שלך ​​אם הם מגלים שאתה מבצע עסקאות מפוקפקות, כגון תשלום או קבלת תשלום עבור שירותי מבוגרים, הימורים, מכירת סחורות לא חוקיות או כל דבר אחר שנראה מוצל..

אם Coinbase היה מבוזר, זה לא יהיה המקרה. הם לא יוכלו להקפיא את חשבונך מכיוון שלא תהיה להם שליטה עליו.

אז הנה סיכום מהיר של היתרונות והחסרונות בסקירת Coinbase זו:

אגודלים למעלה מקצוענים

✓ ממשק פשוט לשימוש;

✓ מציע רק את 4 הקריפטוסים המהימנים ביותר: BTC, LTC, ETH & BCC;

✓ מקבל עסקאות פיאט;

✓ מספר שיטות תשלום ומתחבר בקלות לחשבונות בנק בארה”ב;

✓ מוסדר מאוד כדי לשמור על הפלטפורמה מאובטחת ולגיטימית;

✓ מקפיד על מדיניות ההופכת אותו לשקוף ואמין;

✓ מתחבר ל- GDAX כדי שתוכלו לסחור בקריפטו;

✓ כרטיס חיוב של Coinbase המכונה כרטיס Shift למשתמשים בארה”ב.

בוז חסרונות

✗ לא זמין בכל המדינות;

✗ מגביל כמה אתה יכול להוציא או למשוך;

Fees עמלות גבוהות מהממוצע;

מדיניות קפדנית של KYC מאפשרת פיקוח על עסקאות ומונעת אנונימיות;

✗ תואם מס וישתף את המידע שלך עם רשויות המס.

מי צריך להשתמש ב- Coinbase?

מתחילים

Coinbase היא פלטפורמה מצוינת למשקיעים מתחילים!

שֶׁלָה ממשק קל ללמוד יעזור לך ללמוד את החבלים של שימוש בבורסות מקוונות. באמצעותו תוכל לעבור בקלות ל- GDAX כדי לסחור ולבצע עסקות במטבעות אפילו יותר ממה שמוצע ב- Coinbase.

כל מי שמעוניין לקנות עם פיאט

Coinbase הוא חילופי מתווכים שמאפשר לך קנה קריפטו במטבע הפיאט שלך, כאמור לאורך כל סקירת Coinbase זו. זה הופך אותה לנקודת כניסה מצוינת לתחום הקריפטו. למעשה, חלק גדול מההון שזורם לתעשיית הקריפטו הגיע דרך Coinbase ממשתמשיו.

עסקים ומשקיעים קטנים יותר

לעסקים קטנים ומשקיעים המעוניינים להשקיע את המזומנים שלהם בקריפטו, Coinbase הוא אפשרות מצוינת. עם זאת, עבור עסקים ומשקיעים גדולים יותר המעוניינים להשקיע סכומי כסף גדולים יותר, העמלות של Coinbase עשויות להיות גבוהות מדי..

סוג זה של משקיע עשוי להיות טוב יותר עם אפשרות המספקת עמלות זולות יותר והגנה טובה יותר על פרטיות הלקוח.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מסקנות

אם עשית את זה כל כך הרבה לסקירת Coinbase שלי, מזל טוב – עכשיו אתה יודע אם Coinbase מתאים לך או לא! אתה מכיר את היתרונות שלו, את החסרונות שלו, ולמה הוא משמש בצורה הטובה ביותר.

האמת היא, Coinbase היא אחת מחילופי הברוקרים הטובים ביותר הקיימים כיום ברשת. זה מאוד מהימן, מבוטח היטב, וממש קל ללמוד ולהשתמש בפינת ההתחלה.

למרות החסרונות המעטים שלה, זו הדרך הפשוטה ביותר לקנות קריפטו. שנאמר, אתה לא צריך להשאיר את הקריפטו שלך באתר Coinbase. במקום זאת, העבר אותו לארנק חומרה אם אתה מחזיק אותו לטווח ארוך.

אז מה אתה חושב? האם Coinbase מתאים לך? האם תשתמש בו כדי לקנות, למכור, לסחור או לאחסן את הקריפטו שלך? תיידע אותי!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map