אלטרנטיבות ל- Coinbase: מה עוד שם?

אז אתה מחפש להתחיל לקנות, לסחור או למכור מטבעות חליפין בבורסה … אבל אתה לא בטוח לאן ללכת?

ובכן, בטח שמעתם על זה Coinbase – בורסת מתווכים עם יותר מ -13 מיליון לקוחות. (זה יותר מכלל האוכלוסייה בבלגיה!)

הסיבה ש- Coinbase כה פופולרי היא שהם מקלים על כל המשתמשים להשתמש בכרטיס החיוב / האשראי או בחשבון הבנק שלהם כדי לקנות מטבעות. עם זאת, הם מוכרים רק ל -32 מדינות ומציעים רק 4 מטבעות שונים!

בגלל זה, חשבנו שזה יהיה רעיון טוב לתת לך כמה חלופות ל- Coinbase. למה? ובכן, מטבעות קריפטוגרפיים הפכו פופולריים להפליא עכשיו ויש יותר מ -100 בורסות שונות לבחירה. לכן, חשוב שהמשתמשים יידעו איזו מרכזיה מתאימה להם ביותר.

מדריך זה ייתן לך מבוא מהיר על Coinbase ומדוע הוא כל כך פופולרי. לאחר מכן אנו נותנים לך כמה אלטרנטיבות ל- Coinbase ונסביר כמה מיתרונות וחסרונות השימוש בהם. זה יכלול את העמלות שלהם, שיטות הפקדה ומשיכה, אבטחה וחלק מהמטבעות שיש להם.

בסוף המדריך הזה, תהיה לך הבנה טובה של כמה מהחלופות הטובות ביותר ל- Coinbase.

אז נתחיל בלגלות עוד מידע על Coinbase ומה הם עושים!

Coinbase – המקום הקל ביותר לסחר

חלופות ל- Coinbase

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אם אתה מעוניין לקנות מטבע קריפטוגרפי בכרטיס הבנק שלך, לא תוכל לעשות זאת ללא שימוש בבורסת מתווכים. חילופי מתווכים מאפשרים לך לקנות ולמכור מטבעות במטבע פיאט ישירות באתר האינטרנט שלהם.

חשוב על הבורסה. אם היית רוצה לקנות כמה מניות באפל, לא היית קונה אותן ישירות מהחברה, נכון? במקום זאת, אתה קונה אותם ממתווך.

עבור מתווכים להרוויח כסף הם גובים ממך עמלה עבור עיבוד המסחר שלך. חילופי מתווכי מטבעות קריפטוגרפיים עושים את אותו הדבר!

Coinbase מוכר יותר ביטקוין מכל בורסה אחרת ושומר על כמות גדולה מאוד של ביטקוין ו- USD ברזרבה. כך הם יכולים לעבד כל כך הרבה הזמנות.

העובדה ש- Coinbase מאפשר למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס הבנק שלהם מקלה מאוד על מתחילים שרוכשים מטבעות קריפטו בפעם הראשונה. עם זאת, יש לו את החסרונות שלו, ולכן אנשים מחפשים חלופות ל- Coinbase.

הדבר הראשון הוא שיש רק 4 מטבעות שונים שתוכלו לקנות ולמכור. מדובר בביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) וביטקוין מזומנים (BCH). זה מבחר קטן בהשוואה לבורסות אחרות.

עובדה מגניבה: יש כיום יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים בסך הכל!

סיבה נוספת לכך שאנשים מחפשים כעת אלטרנטיבות ל- Coinbase היא שעמלותיהם גבוהות. לדוגמא, אם ברצונך להשתמש בכרטיס החיוב / האשראי שלך להפקדת כסף בעולם האמיתי, תצטרך לשלם כ -4% מדמי העסקה! וזה מצער עבור מי שמעוניין לבצע את הרכישה הראשונה של קריפטו באמצעות כרטיס בנק.

עם זאת, יש כמה חלופות טובות ל- Coinbase, שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה. לכן, אם אתם מחפשים דרך זולה יותר להפקיד, או שתרצו להחליף עם יותר מטבעות לבחירה, המשיכו לקרוא.

לא משנה מה הסיבות שלכם לבחון אלטרנטיבות ל- Coinbase, אנחנו מכסים אתכם! אז, בואו נסתכל על כמה מתחרים של Coinbase!

אילו חילופי מתווכים אחרים יש?

כפי שהזכרנו קודם, יש כיום מאות אלטרנטיבות ל- Coinbase – וישנן מרכזיות חדשות שנפתחות כל הזמן. עם זאת, שמרנו על הרשימה שלנו רק 4. לבורסה שבחרנו לכולם יתרונות וחסרונות משלהם, אך אנו בטוחים שתמצאו אחד שמתאים לכם! נתחיל מלהסתכל על Coinmama.

Coinmama

חלופות ל- Coinbase

בורסת Coinmama הוקמה בשנת 2013 וממוקמת בישראל, אולם הם פועלים ביותר מ 200 מדינות שונות! Coinmama הוא פשוט מאוד. המטבעות היחידים שאתה יכול לקנות הם ביטקוין ואת’ריום, ואינך יכול למכור או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

אתה יכול להשתמש בכרטיס חיוב או אשראי כדי לקנות מ- Coinmama, אולם העמלות גבוהות מ- Coinbase. תחויב בדמי עסקה של 5.5% על כל הזמנה, ואז תצטרך לשלם 5.0% נוספים עבור השימוש בחיוב או בכרטיס האשראי שלך..

אחד הדברים הטובים בחלופות Coinbase כמו Coinmama הוא שהם מקבלים הזמנות מרוב המדינות. Coinbase מאפשר רכישות רק מ- (ומכירה של) 32 מדינות! פירוש הדבר כי יותר אנשים יכולים לרכוש ביטקוין ואת’ריום מ- Coinmama.

יתרון נוסף של Coinmama הוא שברגע שהתשלום שלך התקבל, המטבעות שלך נשלחים אוטומטית לארנק האישי שלך. עם זאת, יהיה עליך לאמת את חשבונך לפני שתוכל לקנות מטבעות כלשהם.

תהליך האימות הוא מוזר למדי, מכיוון שעליך לבצע את הפעולות הבאות:

 • העלה תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה (דרכון, רישיון נהיגה וכו ‘)
 • צלם “סלפי” שאתה מחזיק בזמן הזהות
 • קח “סלפי” שאתה מחזיק פיסת נייר שעליה כתוב התאריך של היום והמילה “Coinmama”

Coinmama לוקח את האבטחה ברצינות רבה, ולכן הם גורמים לך לצלם תמונות סלפי כדי לאמת את עצמך! בדרך כלל הם מאמתים את חשבונך תוך שעה אחת, וברגע שזה נגמר, אתה יכול לקנות מטבעות בשווי של עד 10,000 דולר.

Coinmama מצפין את פרטי כרטיס האשראי / חיוב שלך, כך שהם לעולם לא יראו אותם. אין תכונות אבטחה אחרות, עם זאת, זה לא באמת נחוץ כי המטבעות שלך נשלחים ישירות לארנק האישי שלך לאחר ששילמת.

אפשרויות תמיכת הלקוחות של Coinmama גם הן מוגבלות מאוד ואין צ’אט חי או תמיכה טלפונית. אתה יכול לשלוח להם דוא”ל.

לסיכום, להלן היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Coinmama:

יתרונות

 • זמין ללקוחות ביותר מ 200 מדינות
 • מקבל כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי
 • מטבעות נשלחים ישירות לארנק לאחר שתשלם
 • פרטי התשלום מוצפנים

חסרונות

 • עמלות גבוהות – 5.5% עבור כל עסקאות ו -5.0% על שימוש בכרטיס החיוב / האשראי שלך
 • מוכר רק 2 מטבעות: ביטקוין ואת’ריום
 • לקוחות שלא מסוגלים למכור מטבעות או להחליף אותם תמורת מטבע מטבע אחר
 • תמיכת לקוחות: אין צ’אט חי או טלפון
 • תהליך אימות מביך למדי

אז מה אתה חושב על האלטרנטיבה הראשונה שלנו ל- Coinbase?

עדיין לא מרוצה? ובכן, נעבור לבא.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

CEX

CEX הוא אחד מתווכי הביטקוין הראשונים והמקוריים. מדובר בבורסה בבריטניה שהוקמה בשנת 2013. בשנתיים הראשונות שלהם, CEX הייתה אחת מבריכות כריית הענן הגדולות ביותר. עם זאת, הם השעו את שירותי כריית הענן שלהם והתמקדו בחילופי הדברים שלהם.

עובדה מגניבה: בריכת כרייה היא כאשר קבוצות אנשים מתחברות לכריית ביטקוין. הם משלבים את כל כוח המחשוב שלהם כך שיהיה להם יותר סיכוי לקבל את תגמול הכרייה! בריכת כרייה זו מתחלקת שווה בשווה בין הכורים בהתאם לתפוקת הכוח שלהם. למידע נוסף על אופן הפעולה של כריית ביטקוין, עיין ב מדריך מלא מהו כריית ביטקוין ואיך זה עובד.

CEX היא אחת החזקות מבין מתחרות Coinbase. CEX מאפשר לך לקנות 8 מטבעות קריפטוגרפיים שונים באמצעות חיוב או כרטיס אשראי. מטבעות אלה כוללים ביטקוין, Ethereum ו- Ripple. אתה יכול גם להפקיד באמצעות העברה בנקאית, או SEPA אם אתה באיחוד האירופי. מטבעות הפיאט שהם תומכים בהם הם USD, EUR ו- GBP.

המערכת בה CEX משתמשת לעיבוד הזמנות מבלבלת מעט והיא הטובה ביותר בהשוואה להוראות “מילוי או הרגה” הנהוגה בבורסה. הנה דוגמה של העולם האמיתי לכך:

 1. ג’ון רוצה לקנות 10,000 מניות ב -10 דולר למניה.
 2. ג’ון רוצה להשלים את ההזמנה רק אם הוא מסוגל לקנות את כל 10,000 המניות ב -10 דולר למניה. אם לא ניתן לעשות זאת מייד, הוא יבטל את ההזמנה כולה.
 3. לשם כך, ג’ון אומר למתווך שלו לעשות פקודה “למלא או להרוג”.
 4. יש רק שתי אפשרויות: ההזמנה של ג’ון מתמלאת, או שההזמנה מבוטלת!

CEX עושים זאת כדי להגן על לקוחותיהם משינויים פתאומיים במחירים. עם זאת, אלא אם כן אתה סוחר סכום כסף רציני, זה לא מה לדאוג!

העברות בנקאיות של CEX עולות 10 דולר. כמו כן, אם תחליט להפקיד באמצעות כרטיס החיוב או האשראי שלך, תצטרך לשלם עמלות בשיעור 3.5% בתוספת 0.25 $ (או שווה ערך למטבע שלך). עם זאת, CEX מוסיפה גם 7% נוספים למחיר השוק הנוכחי. שזה מאוד גבוה!

לפני שתוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים מ- CEX, יהיה עליך לאמת את חשבונך. לשם כך, תצטרך להעלות את תעודת הזהות שלך ולצלם תמונת סלפי שאתה מחזיק בה (כן, עוד מוזר)! בדרך כלל לוקח 48 שעות לאמת, וזה לא מאוד נוח אם אתה רוצה לקנות במהירות.

האבטחה טובה ב- CEX, עם זאת, תמיד אמליץ למשתמשים להימנע מאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבורסה מקוונת!

מבחינת תמיכת הלקוחות, אין צ’ט או תמיכה טלפונית ב- CEX, אך הם כן עונים במהירות להודעות דוא”ל.

לסיכום, להלן היתרונות והחסרונות של השימוש ב- CEX:

יתרונות

 • אתה יכול להפקיד באמצעות כרטיס החיוב / האשראי או חשבון הבנק שלך
 • 8 מטבעות שונים זמינים
 • אבטחה טובה להחלפה מקוונת

חסרונות

 • עמלות גבוהות – 7% נוספים לכל עסקאות ו -3.5% בגין שימוש בכרטיס החיוב / האשראי שלך
 • אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית
 • תהליך אימות איטי – יכול להימשך עד 48 שעות

אז מה אתה חושב על האלטרנטיבה השנייה שלנו ל- Coinbase? עכשיו, בואו נגלה על BitPanda, השלישי ברשימת המתחרים שלנו ב- Coinbase!

BitPanda

פלטפורמת המסחר הדיגיטלית של BitPanda

BitPanda הוא מתווך מטבעות קריפטוגרפי נוסף, שנוצר בסוף 2014, המתמחה במכירת מטבעות ללקוחות באירופה.

אחד הדברים הטובים ביותר ב- BitPanda הוא שהם מקבלים שיטות תשלום רבות ושונות. זה כולל כרטיס חיוב / אשראי, העברה בנקאית, Neteller, Skrill ו- Giropay!

העמלות משתנות בהתאם לשיטת התשלום בה ברצונך להשתמש. אם תחליט להשתמש בכרטיס חיוב או אשראי, תשלם בין 3-4%. למרבה הצער, דמי תשלום אחרים לא מוצגים בבירור באתר, וזה לא נהדר.

BitPanda מציעה בסך הכל 6 מטבעות קריפטוגרפיים, שהם: Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Dash (Dash), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH).

אם יש לך בעיות בחשבונך, תוכל לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה של BitPanda. שוב, אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית.

BitPanda משתמש באימות דו-גורמי כדי לסייע באבטחת חשבונך. כמו כן, הם לעולם אינם מחזיקים בכספיכם, מכיוון שהמטבעות שלכם נשלחים ישירות לארנק לאחר רכישתם.

לסיכום, להלן היתרונות והחסרונות של השימוש ב- BitPanda:

יתרונות

 • שיטות תשלום רבות ושונות, כולל כרטיס חיוב / אשראי ו- Skrill
 • ניתן לרכוש 6 מטבעות שונים
 • שכר טרחה נמוך יותר מרוב המתווכים האחרים
 • לא מחזיק את הכספים שלך – המטבעות שלך נשלחים ישר לארנק שלך

חסרונות

 • זמין רק ללקוחות אירופאים
 • העמלות אינן ברורות באתר האינטרנט שלהן
 • אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית

עכשיו שאתה יודע יותר על BitPanda, איזו מהחלופות שלנו ל- Coinbase אתה אוהב עד כה? האם אתה חושב שזו האלטרנטיבה הטובה ביותר ל- Coinbase?

אם לא, המשך לקרוא כדי לראות אם אתה מעדיף את BitStamp!

BitStamp

פלטפורמת מסחר במטבע דיגיטלי של BitStamp

BitStamp מכרה מטבעות קריפטוגרפיים מאז 2011, מה שהופך אותם לאחד המתווכים הוותיקים ביותר בסביבה! הם היו במקור בסלובניה, אך כיום יש להם משרדים גם בבריטניה וגם בלוקסמבורג.

BitStamp פופולרי בקרב משקיעי קריפטו שכן הם מאפשרים לך להפקיד כספים באמצעות אמצעי תשלום מסורתיים כמו כרטיס חיוב / אשראי או העברה בנקאית. העמלות שגובה המתווך שונות עבור כל אמצעי תשלום.

השימוש בכרטיס החיוב שלך יעלה עמלות בסך 10 דולר אם ההפקדה הכוללת נמוכה מ- $ 1000. אם זה יותר, זה יעלה 2%. זה הרבה יותר זול ממתווכים אחרים, מה שהופך אותו לחלופה הטובה ביותר ב- Coinbase להפקדות בכרטיסי חיוב.

עם זאת, אם ברצונך לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלך, העמלות גבוהות יותר ב -5%. ואל תשכח, ייתכן שגם מנפיק כרטיסי האשראי שלך יחויב בתשלום נוסף.

BitStamp מציעה חמישה מטבעות הכוללים: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ו- Litecoin (LTC).

בשנת 2015, BitStamp אכן נפרצו לשרתיה, כאשר ההאקרים גנבו יותר מ -19,000 ביטקוין! מאז מאז, BitStamp שיפרה את האבטחה שלהם, ומאז הם לא נפרצו.

BitStamp מצהירה באתר האינטרנט שלהם כי האבטחה שלהם נמצאת כעת ברמה גבוהה וכי הם מחזיקים את רוב המטבעות שלהם באחסון קר. הם משתמשים גם באימות דו-גורמי, המעניק לחשבון שלך הגנה נוספת ונדרש בעת קנייה או מכירה של מטבעות.

לקוחות ממעל 60 מדינות שונות יכולים לפתוח חשבון ב- BitStamp, כולל כל אירופה וארה”ב. אך לפני שתוכלו לקנות מטבע מטבע כלשהו, ​​עליכם לאמת את זהותכם על ידי העלאת תעודת הזהות שלכם והוכחת כתובת (כגון הצהרת בנק).

ככל ש- BitStamp הופכת פופולארית יותר ויותר, זמני האימות הופכים איטיים יותר ויותר. יש אנשים שאומרים שהם נאלצו להמתין שבועיים לפני שהם אומתו. מה שאינו אידיאלי אם אתם מחפשים לקנות / למכור קריפטו במהירות!

יש לקוחות שאומרים שהתמיכה בדוא”ל גם היא איטית מאוד, מה שעלול להיות מתסכל.

לסיכום, הנה היתרונות והחסרונות של השימוש ב- BitStamp:

יתרונות

 • אמצעי התשלום כוללים כרטיס חיוב / אשראי והעברה בנקאית
 • ניתן לרכוש 5 מטבעות שונים
 • העמלות עבור הפקדות בכרטיסי חיוב נמוכות
 • זמין ליותר מ -60 מדינות

חסרונות

 • עמלות כרטיס האשראי גבוהות
 • תהליך אימות איטי
 • 19,000 ביטקוין נפרצו בשנת 2015
 • תמיכת הלקוחות איטית

אז הנה לך! ארבע חלופות ל- Coinbase. אך לפני שתקבל החלטה סופית אם אתה מתנסה באחת מהן, עיין בתרשים למטה להשוואה סופית של חילופי הדברים לעיל:

סַרְסוּר מסחר פס דמי חיוב / כרטיס אשראי מספר מטבעות אימות בִּטָחוֹן
Coinbase תעריף השוק 3.99% 4 מהיר / אוטומטי טוֹב. הם מציעים אחסון לא מקוון משמש לרוב המטבעות.
Coinmama + 5.5% 5.0% 2 מהיר / ידני טוֹב. (אף פעם לא מחזיק את הכספים שלך.)
CEX + 7% 3.5% 8 איטי / ידני טוֹב. הוא מציע אחסון לא מקוון.
BitPanda לא ברור / שינויים בנפח 3-4% 6 בינוני טוֹב. (אף פעם לא מחזיק את הכספים שלך.)
BitStamp 0.25% מקס

כרטיס חיוב:

$ 10 (תחת $ 1000) 2% (מעל $ 1000)

כרטיס אשראי:

5%

5 איטי מאוד / פוטנציאלי יותר משבוע בסדר. הם מציעים אחסון לא מקוון אך בעבר נפרצו.

סיכום

אם קראת את המדריך השלם הזה בנושא החלופות ל- Coinbase, כעת אמור להיות לך מושג מה ברוקרים אחרים יכולים להציע לך. לכל מתווך יתרונות וחסרונות, אך עליכם להחליט מהי האופציה הטובה ביותר עבורכם.

בין אם אתם מחפשים עמלות קטנות, קנייה / מכירה מהירה או אבטחה טובה … יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא שתבחרו בבורסה המאפשרת קנייה / מכירה במדינתכם או במדינתכם!

אז מה אתה חושב? האם אתה מתכוון לעבור לאחת החלופות הללו ל- Coinbase? או, האם אתה פשוט עומד להישאר עם Coinbase? הבחירה בידיים שלך. אבל בכל אפשרות שתבחרו – זכרו, הישארו בטוחים ולעולם אל תשקיעו יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map