Changelly vs ShapeShift – השוואה מעמיקה

אם אתה קורא את המדריך הזה, אתה בטח כבר יודע כמה גדול מטבעות קריפטוגרפיים נמצאים כרגע. כאשר ביטקוין מוביל את המטען למיינסטרים, פופולריות קריפטו עדיין גָדֵל – אף אחד לא יודע אם זה ייפסק אי פעם.

אבל עם כל תשומת הלב הזו ואנשים חדשים שנכנסים לעולם הקריפטו, דרישה ל פלטפורמות חילופי מטבעות בטוחות ומכובדות הייתה נקודת דיון חשובה. עם כל כך הרבה מרכזיות זמינות, זה עלול להיות קשה לבחור את חילופי הקריפטו הנכונים עבורך.

זו הסיבה שהיום, בהשוואה זו בין צ’אנגלי לעומת ShapeShift, נסתכל על שתי פלטפורמות הבורסה המובילות בשוק.

יש לא מעט זוויות שתוכל להתחיל להשוות בין הפלטפורמות, ואנחנו נעבור על כל אלה העיקריות. לפני כן, עם זאת, אעשה זאת הצג הן הפלטפורמות והן החברות שעומדות מאחוריהן, כך שתוכל להבין טוב יותר את מה שאנחנו מדברים עליו.

לכן, ללא התייחסות נוספת, בואו נסקור את ShapeShift לעומת Changelly!

Changelly: סקירה כללית

אב הטיפוס של צ’אנגלי פותח במקור בשנת 2013. היוצרים שמאחוריו היו חלק ממאגר הכרייה המפורסם של MinerGate. עם זאת, החברה שהוגדרה בפועל הושקה רק כעבור כמה שנים – בשלב זה הצוות מ- MinerGate לא היה קשור לזה..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

נראה כי הרבה אנשים מערבבים את זה, אז תן לי רק להבהיר – נכון לעכשיו, MinerGate ו- Changelly הם שתי ישויות נפרדות לחלוטין.

Changelly vs ShapeShift - השוואה מעמיקה

כפלטפורמת סחר בקריפטו, בצ’אנגלי עלה לתהילה בשלב מסוים בשנת 2016. הפשטות ודמי המסחר שהציע צ’אנגלי היו כמה מהסיבות העיקריות לפופולריות שלו. צ’אנג’לי דורש כמעט ללא מידע אישי מהמשתמשים שלה כדי להתחיל לסחור – כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל.

בנוסף, הפלטפורמה מציעה יותר מ 100 אלטקוינים שונים ומטבעות פיאט לסחור בהם – זה סכום די משמעותי! יתר על כן, האתר מספק תמיכת לקוחות בשידור חי 24/7 – אין בוטים! אין ספק שזו תכונה מדהימה שיש כשאנחנו מדברים על פלטפורמת חילופי קריפטו.

תוספת נוספת למוניטין של הצ’אנגלי היא שהפלטפורמה יכולה להתפאר כ סופר מאובטח – נכון לכתיבת ההשוואה הזו בין צ’אנג’לי לעומת ShapeShift, היו מעט מאוד רשום ו ניסיונות פריצה מתוקשרים על הרציף – כזה שהיה קשור אליו את’ריום, וכזו ששיבשה את זה של צ’אנגלי שירות לקוחות.

זה קרה במהלך ההייפ של דצמבר 2017 והיה משמעותי – ללא מעט פלטפורמות מסחר בקריפטו היו בעיות דומות בעבר. לא משנה עד כמה יש לך חברה או פלטפורמת מסחר – נראה שאיש אינו בטוח מפני איומים פוטנציאליים.

מצד שני, עם זאת, נראה שאנשים מפקפקים בשאלה האם זה לגיטימי או לא. אם היית לוקח דקה ועיין בביקורות ודירוגים מקוונים של צ’אנגלי, אתה שם לב שיש פער עצום בין ביקורות של כוכבים 5 לכוכב אחד – נראה שאנשים בוחרים את אחד מהם, כמעט ולא מתמקד באמצע. זה לא בלי סיבה.


האנשים ששואלים “האם לג’אנג’לי לגיטימי?” ועוזב ביקורות שליליות על החברה המקוונת הם בעיקר אלה שניסו לקנות, למכור או לסחור באיזה מטבעות מטבעות במטבע פיאט.

צ’אנג’לי גאה בכך שהם מציעים עמלת קנייה, מכירה ומסחר שטוחה של 0,5% בין שני מטבעות קריפטוגרפיים, אך (ככל הנראה) הם לא שקופים כל כך כשמדובר במטבעות פיאטיים.

האמת, שהחברה לא משקרת בכוונה למשתמשים שלהם – פשוט לעיתים לא מתפרסמים דמי המסחר הסופר גבוהים של פיאט ולכאורה נותרים ללקוח לגלות זאת בעצמו..

Changelly vs ShapeShift - השוואה מעמיקה

באופן טבעי, בגלל כל “עמלת המסחר בקריפטו של 0,5%”, אנשים נוטים לחשוב שזה חל על כל האתר. כשהם נתקלים סחר במטבעות פיאט וראה את עמלות (אלה עשויים להשתנות בהתאם למיקום השוק; אולם נראה שהם תמיד נשארים גבוהים יחסית), מתרחש זעזוע מובן.

עם זאת, יש לציין כי האתר היה שקוף יותר בנושא זה מאוחר – הם מציינים כי א "5% + 5%" עמלה תחויב בעת ביצוע העסקה (5% עבור צ’אנג’לי ו 5% עבור סימפלקס). בהינתן מידע זה, הדברים נראים הרבה יותר ברורים!

פרט למצב זה של עמלת סחר במטבע פיאט, לצ’אנגלי מוניטין רב.

ShapeShift: סקירה כללית

עכשיו כשיש לך איזשהו מושג על מה צ’אנג’לי עוסק, השלב הבא במדריך ההשוואה הזה של צ’אנג’לי לעומת ShapeShift הוא להכיר שינוי צורה.

ShapeShift היה נוסד בשנת 2013, מאת בחור ששמו אריק ווורהיס. החברה היא מבוסס בשוויץ ונחשב לאחת מפלטפורמות חילופי המטבעות הידועות והמהימנות בעולם.

ShapeShift מפורסמת בכך שהיא מציעה למשתמשיה את יכולת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך לאחסן נתונים אישיים או את כולם בתוך שרתי החברה. עם זאת, מאז ה -1 באוקטובר 2018 זה השתנה – ShapeShift דורש כעת לאחסן מידע אישי בכדי לבצע עסקאות מוצלחות בפלטפורמה שלהם..

Changelly vs ShapeShift - השוואה מעמיקה

אחת התכונות העיקריות ש- ShapeShift כל כך ידועה בה יכולה להיחשב לנפילה הגדולה ביותר של הפלטפורמה.

ShapeShift תמיד היה גאה בכך שלא אחסן מידע או משתמשים כלשהם בפלטפורמה שלהם, תוך שהיא מספקת בו זמנית עסקאות סופר-מהירות בין מטבעות קריפטוגרפיים. הרבה אנשים תהו – עם כל כך מעט ביטחון במקום, איפה כל הכספים שלהם נכנסים בין העסקאות או במהלך העברות כושלות?

ובכן, בטוח, אנשים קיבלו את תשובותיהם – ממארס עד אפריל 2016 היו שְׁלוֹשָׁה הפרות אבטחה שחוותה ShapeShift. כל שלושת ההתקפות בוצעו על ידי אותו האקר – בסך הכל, נגנבו בסביבות 200,000 $, בצורות Litecoin, Bitcoin ו- Ethereum.

לאחר שהאבק שקע, גילה ShapeShift כי אחד מעובדיהם אחראי לתקיפה – הוא הדליף מידע האבטחה הרגיש להאקר המדובר. ה מנכ”ל החברה הבטיח לקהילה בהצהרה כי לא נגנבו כספים מהמשתמשים בפועל, וכי לחברה יש תיקן את הבעיה כדי ששום דבר דומה לא יקרה שוב.

Changelly vs ShapeShift - השוואה מעמיקה

למותר לציין, עם זאת, נזק כבר טופל – חיפוש בגוגל אחד יגלה כי ישנם אינספור אנשים מאוכזבים ולא מרוצים מ- ShapeShift. האנשים שדאגו לחוסר הפרטיות של החברה לפני ההתקפה הם בין הזועים ביותר.

היו הרבה דיווחים על אנשים שאיבדו את כספם בתהליך מסחר, תמיכת לקוחות לקויה ותקשורת, עמלות נסתרות וכו ‘. החברה התקשתה לטפל בכל הנושאים שעלו לפני ואחרי (אבל במיוחד אחרי!) ההתקפה על השרתים שלהם.

כעת, כאשר אתה רואה את המצב עם שתי פלטפורמות ההחלפה הללו, אנו יכולים להתחיל לקפוץ להשוואה בין צ’אנגלי לעומת שאפשיפט. אספר לך על הקריטריונים העיקריים ששימשו להערכת שתי הפלטפורמות, ואסביר את הנימוק שלי מאחורי הבחירה בה. אז נוכל להתחיל את הסקירה של ShapeShift לעומת Changelly.

קריטריונים להערכה

בזה השוואה בין צ’אנג’לי לעומת שאפשיפט, הוצאתי כמה מהקריטריונים החשובים ביותר שעל פלטפורמת מסחר להחזיק.

ביססתי את הבחירות שלי על העדפות ודעות של אנשים שנמצאו ברשת, ובדרך כלל הביעו חששות ומשתנים הקשורים אחרים. הקריטריונים המפורטים להלן אינם מסודרים בשום סדר ספציפי אלא אם כן צוין אחרת.

בִּטָחוֹן

זה צריך לבוא ככל הנראה לא פשוט עבור רוב האנשים, אבל המוחלט עדיפות מספר אחת שפלטפורמה להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים צריכה לתחזק ולספק את לקוחותיה היא בִּטָחוֹן.

תאר לעצמך תרחיש מסוג זה: יש לך 100 ביטקוין. זה הרבה כסף! יום אחד אתה מחליט לסחור בביטקוינים שלך בכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים – נניח, Ethereum. אתה מוצא פלטפורמת מסחר בקריפטו – אחד סופר מפואר, אמנותי ורב תכליתי בזה! מטבע הדברים, התגובה הראשונית שלך היא חיובית ואמינה.

Changelly VS ShapeShift: אבטחת מטבעות קריפטוגרפיים.

מכיוון שהפלטפורמה כל כך אסתטית ומזמינה, אתה מחליט להשתמש בה ו בלי להקדיש לזה מחשבה שנייה, אתה מבצע את המסחר. אתה הולך לישון וחולם על כל אותו אתריום שאתה מתעורר אליו …

אלא שאתה מתעורר ורואה שהונאת מכל הכספים שלך בגלל פלטפורמת המסחר שבה החלטת להשתמש לא היו אמצעי האבטחה הנכונים בבדיקה.

האם העובדה שהפלטפורמה הייתה יפה או רב תכליתית תשנה בעינייך בשלב זה? לא סיכוי – אתה תהיה הרוס כי פשוט איבדת את כל החסכונות שלך. עכשיו אתה מבין למה אני מתכוון כשאני אומר שביטחון חשוב?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

עמלות

תמיד תהיה פלטפורמת מסחר טובה את התעריפים והעמלות הטובים ביותר כשמדובר במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בדיון “Changelly vs Shapeshift”, זה לא יוצא מן הכלל.

יש הרבה אתרים, חברות ופלטפורמות מסחר בקריפטו המציעים למשתמשיהם את “דמי המסחר הטובים ביותר בסביבה”, אך כאשר אתה עובר את תהליך המסחר, אתה רואה כי העמלות משאירות משהו אחר הרצוי.

אתרי מסחר קריפטוגרפיים מכובדים ואמינים להציג את שלהם עמלות מקדימה – הם מבהירים בדפי הבית שלהם כמה ומתי הם יחייבו אותך בכל עסקה.

זכור כי המשמעות היא גם שאתרים אלה אינם מונעים כל עמלה נסתרת מלקוחותיהם והם שקופים לחלוטין לאורך כל תהליך העסקה (תראה מדוע זה משנה מעט בהמשך סקירת Changelly vs Shapeshift).

Changelly VS ShapeShift: ארנק מטבעות קריפטו.

בעת בחירת פלטפורמת מסחר קריפטו (או כל נכס אחר), נסה תמיד לספור ולבצע השווה את העמלות עם לפחות כמה פלטפורמות אחרות. אתה יכול להיות מופתע כמה מפלטפורמות “העמלות הנמוכות ביותר בשוק” רחוקות מלהיות “העמלות הנמוכות ביותר” בפועל.

מהירות ומגוון בחירה

מכיוון ששני קריטריונים אלה מסווגים לרוב כמשניים, החלטתי לרשום אותם יחד. עם זאת, זה שהם משניים לא אומר שהם לא חשובים.

בוא נתחיל עם מְהִירוּת. למותר לציין שפלטפורמת מסחר טובה תוכל לבצע עסקאות (בין אם זה קנייה, מכירה או מסחר של מטבע קריפטו אחד למשנהו) עם מהירות מרבית בלי להקריב דבר על מחלקת הביטחון.

אחת הבעיות העיקריות בפלטפורמות מסחר קריפטו מבוססות בלוקצ’יין היא שהן המהירות תלויה מאוד בבלוקצ’יין – קשה לחזות מתי העיבוד שלך יבוצע תוך מספר דקות ומתי זה עשוי להימשך כל היום.

כשמדובר במגוון האפשרויות, זה באמת תרחיש למקרה. יש אנשים שצריכים מטבע קריפטוגרפי אחד או שניים (בדרך כלל זה משהו כמו ביטקוין ו את’ריום, אַדְוָה, ליטקוין – חלקם מהידועים והמיינסטרים יותר), בעוד שאחרים רוצים להחזיק לפחות כמה מטבעות ב -200 קריפטוסים שונים כל אחד.

תלוי לאיזו קטגוריה אתה נכנס, זה עשוי להיות קריטריון משמעותי עבורך או קטע בלתי מורגש.

אלה הם קריטריונים עיקריים שבחרתי בכל מה שקשור לבחירת פלטפורמת מסחר טובה של קריפטו. באופן טבעי, ישנם הרבה יותר משתנים, אך אם בפלטפורמה כל אלה מכוסים, רוב הגורמים האחרים הופכים לבחירות משניות ומועדפות..

עכשיו, בואו ניכנס לממש ShapeShift לעומת Changelly השווה ונתח את שתי הפלטפורמות הללו דרך עדשת הקריטריונים שניתנו לעיל.

Changelly לעומת Shapeshift – מה עדיף?

נתחיל בגורם החשוב ביותר – בִּטָחוֹן.

וזה יותר מאובטח?

כפי שציינתי כנראה כבר עשר פעמים, האבטחה היא הגורם החשוב ביותר בבחירת פלטפורמת מסחר בקריפטו. אז, בנושא “Changelly vs Shapeshift”, איזו אחת משתי הפלטפורמות הבטוחה יותר?

כפי שציינתי בעבר, בצ’אנגלי כרגע יכולים להתפאר בעצמם כ- להיות מאובטח כמעט לחלוטין. היו בעיות קלות, אך הדעה הכללית שתיתקל באינטרנט היא שנראה כי אנשים מרוצים יחסית מהמצב הנוכחי של הפלטפורמה..

Changelly vs ShapeShift - השוואה מעמיקה

גם אם מישהו היה מנסה לפרוץ את צ’אנג’לי, החברה תמיד דורשת את זה משתמשים לספק כתובת דוא”ל בעת ביצוע א עִסקָה. הסיבה לכך היא שאנג’לי מציע ללקוחותיה א אימות דו-גורמי – זה מבטל (או לפחות מוריד דרסטית) את האפשרות להונאה או כוונה לא טובה.

שינוי צורה, מצד שני, באמת היו בעיות אבטחה. הבחירה שלא לבקש מהלקוחות פרטים אישיים הייתה אולי חכמה מבחינה שיווקית, אך במוקדם או במאוחר היא חייבת להתגלות כחיסרון..

והיא עשתה זאת מוקדם יותר – למרות שהחברה מצהירה כי האבטחה הנוכחית שלהם אם היא מעודכנת, אנשים רבים עדיין לא סומכים על ShapeShift ומדווחים על שונות בעיות עם תשלומים שנעלמים, עסקה כושלת וכו ‘.

שיש לו שכר טוב יותר?

הדרכים בהן שתי החברות מנהלות את שכר הטרחה שלהן שונות לחלוטין.

של ShapeShift עמלות הם תלוי במטבעות שאתה רוצה לסחור ואת מצב השוק באותה תקופה. החברה לוקחת את מה שמכונה a "עמלת כורים" מהעסקה שלך. מטבע הדברים, פיקדונות ומשיכות הם לגמרי בחינם.

כל אלה נאמרים, כמה ספקולציות ש- ShapeShift כולל עמלה קבועה וספציפית לעסקה, אבל פשוט לא מצהיר זאת – בדרך זו הם יכולים להרוויח, תוך שהם טוענים לעמלות עסקה נמוכות. עם זאת, זכור כי אלה רק ספקולציות – אין להן שום ראיות קשות שתומכות בהן.

בצ’אנגלי, מצד שני, מציע א עמלה בגובה 0,5% בכל פעם שאתה קונה, מוכר או סוחר במטבעות קריפטוגרפיים. הנושא העיקרי, כפי שהצהרתי בעבר, מתעורר כאשר ברצונך לערב מטבעות פיאטיים כמו USD או EUR למשוואה.

עם זאת, לפלטפורמה יש באמת להיות שקופים יותר עם הזמן. יתר על כן, העובדה שצ’אנגלי מאפשר לך לעקוב אחר היסטוריית החליפין שלך מספקת את אותה שכבה נוספת של ביטחון ואבטחה.

שהוא מהיר יותר ובעל מגוון רחב יותר של אפשרויות בחירה?

בהשוואה של Changelly לעומת Shapeshift, שתי הפלטפורמות מציעות מהירויות עסקאות טובות יחסית. אלה תלויים בגורמים רבים ושונים, אך אין הרבה אנשים ברשת המתלוננים על המהירות של אחת החברות הללו.

עם זאת, כשמדובר ב- מגוון אפשרויות, צ’אנג’לי מגיעה למעלה – החברה מציעה למשתמשיה יותר ממאה אלטקוינים שונים לבחירה כשמדובר במסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

מסקנות

כפי שאתה בוודאי רואה, זה לא קל להשוות צ’אנג’לי לעומת שאפשיפט – לשתי הפלטפורמות הללו יש נקודות חוזק וחסרונות.

אם לאחר קריאת ההשוואה הזו בין צ’אנג’לי לעומת שאפשיפט אתה חושב כך בִּטָחוֹן באמת הוא הגורם החשוב ביותר, אם כן בצ’אנגלי תהיה הבחירה ההגיונית בשבילך. מצד שני, מאז ש- ShapeShift טיפלה במצב הפריצה לפריצה פנימית, הם עדיין לא סבלו מאירוע דומה אחר..

בנוסף לכך, הם ביטלו את כל המקל “ללא מידע אישי” וכעת הם מבקשים מאנשים להירשם אם הם רוצים לבצע עסקה. זו יכולה להיות דוגמה טובה לכך שהם התחילו לקחת דברים ברצינות והברישו את המשחק שלהם.

יתר על כן, אם הנפקת “המרת מטבע הפיאט” של צ’אנגלי לא הפחידה אתכם, הפלטפורמה היא אפשרות הגונה מאוד עבור אנשים המעוניינים לסחור במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים.. בצ’אנגלי יש ל ביסס את שמו וכבר נתפס כ- חברת חילופי מטבעות מכובדת.

ובכן, זה היה “השוואת Changelly לעומת Shapeshift” הדרכה. אני מקווה שזה היה שימושי עבורך, ושעכשיו יש לך הבנה טובה יותר של שתי פלטפורמות ההחלפה הצפנה האלה! למקרה שתרצה להסתכל הלאה, אני באמת ממליץ לבדוק את Coinbase או Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map