סקירת ארנק Cex

אמין וראוי לציון ארנקים מטבעות קריפטו יכול להיות קצת יותר קשה למצוא ממה שאתה יכול לצפות. יש הרבה אפשרויות שונות לבחירה – לא כולם יתאימו לכולם! היום, בזה ארנק Cex סקירה, נדון באחת האפשרויות היותר מעניינות.

מה הופך את ארנק ה- Cex למעניין כל כך? למעשה, כמה דברים, אבל כנראה שהאחד הבולט שבהם יצטרך להיות העובדה ש Cex הוא אפילו לא בעיקר ארנק, במקום הראשון!

מְבוּלבָּל? ובכן, אל תדאגי – ניכנס קצת לפרטים. נדבר על אפליקציית Cex (הארנק הנייד Cex.io, ליתר דיוק), איך אתה יכול לנצל את הארנק עד תום, ו כמה תכונות כלליות ויתרונות.

מטבע הדברים, אני גם אספר לך על הדברים הפחות אידיאליים סביב ארנק ה- Cex ואפילו אראה לך כיצד להתחיל להשתמש בו, גַם. בואו נגיע לזה!

יתרונות

  • פונקציונליות חילופי מובנה
  • רשימה רחבה של מטבעות נתמכים
  • זמין ברחבי העולם
  • אפליקציה ניידת מדהימה

חסרונות

  • דרישות KYC מחמירות
  • אין תמיכת לקוחות חיה

סקירת ארנק Cex: ארנק חילופי פופולרי

אז, אז, ראשית הדברים הראשונים – בואו נתחיל את שלנו ארנק Cex סקירה על ידי הצבת התשתית של בדיוק מה זה סקס, ומה זה לא.

חיפוש יחיד ברשת יגלה לכם מהר מאוד שהפלטפורמה המדוברת – Cex.io – הוא חילופי מטבעות. במילים אחרות, זה מקום שהיית הולך אליו על מנת להגיע אליו לסחור ולהחליף נכסי קריפטו, או פשוט אפילו לרכוש אותם באמצעות כרטיס אשראי או חיוב, גם (זה אפשרי עם Cex).

אתה עלול להיות מבולבל, עם זאת – אם אתה מחפש, נניח, ארנק Cex ביטקוין, ורואה שזה בעצם אתר חילופי, הוליך שולל?

ברור שלא! Cex הוא פשוט מה שמכונה anארנק חילופי”.

סקירת ארנק Cex: על Cex.io

ארנקי חילופי הם סוג ייחודי של אפשרות אחסון קריפטו. הם גם מהפופולאריים ביותר, לפחות ככל הקריפטו המזדמן ראשונים וסוחרים מודאגים – בעוד שיש הַרבֵּה, חלופות הרבה יותר בטוחות בשוק, אנשים רבים לא אכפת להם מספיק לבדוק אותם, לא יהיה להם גיבוי כלכלי לרכוש כזה, או פשוט מעדיפים ארנקי חילופי לגמרי..

אפילו ביחס לאחסון נכסי קריפטו מבוסס-חליפין, Cex הוא ייחודי – זה משהו שסביר להניח שתקרא גם דרך סקירת ארנק ה- Cex הזו.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק Cex: PROS

לאחר שביססנו את כל אלה, אנו יכולים כעת לפנות לנושא בפועל העומד בפנינו – דמי ארנק Cex, היבטי שימושיות, אמצעי ביטחון, וכן הלאה. נתחיל בהיבט החשוב מכולם – תכונות אבטחה של הארנק.

אמצעי אבטחה קפדניים ברמת הלקוח

בִּטָחוֹן זה משהו שאתה צריך לקחת מאוד ברצינות, במיוחד אם אתה נמצא בתהליך של חיפוש אחר ארנק קריפטו חדש. עד כדי כך, בעצם, שזה צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך – שום תכונה אחרת לא תהיה חשובה כמו בטיחות הנכסים שלך.

עם זאת, עם זאת, “אבטחה” יכולה להיות כמה דברים שונים. זה מסתבך במיוחד כאשר דנים בארנקי חילופי – בעוד ביקורות רבות של ארנקי Cex המשתמשים שנמצאו ברשת לא יגידו לך את זה, יש למעשה כמה סוגים של אמצעי אבטחה שמעורבים בסוג זה של ארנק.

סקירת ארנק Cex: היסטוריה של החברה.

ארנקים מבוססי חליפין צריכים לשמור על נכסי המשתמש שלהם גם לגבי עסקאות (הצפנת נתונים חזקה, אנונימיות, אם רלוונטי, סביבת מסחר בטוחה), וגם המצב הכללי של פלטפורמת ההחלפה, (כלומר, בטיחות מפני ניסיונות פריצה של צד שלישי וכן הלאה).

לפני שתתחיל לחפש “איך למצוא את כתובת הארנק שלי עם Cex?”, אתה צריך תמיד להבין אם יש לפלטפורמה אמצעי אבטחה מתאימים במקום! למרבה המזל, Cex.io זהוב בהקשר זה – זה נחשב בעיני רבים מקום מאובטח מאוד לאחסון וסחר בנכסי המטבעות שלך.

זה משהו שניכר כאשר נרשמים לראשונה ונכנסים לפלטפורמה. יש בדיקות אימות בדוא”ל ובנייד, רק כדי לוודא שזה באמת אתה שנכנס לחשבון.

סקירת ארנק Cex: המסמכים המשפטיים של Cex.

Cex גם משתמש נוקשה מאוד תקנות KYC. למרות שניתן לטעון את זה כדבר רע (נגיע לזה בהמשך), זה למעשה מדהים עבור אותם אנשים שרוצים להיות מובטחים הזדמנויות מסחר הוגנות, ו את בטיחות הנכסים שלהם.

Cex.io הוא למעשה מוסדר רשמית, גַם! המשמעות של זה היא שאתה יכול להיות בטוח שיש מוסד כולל שמוודא שהכל הוגן וחוקי גם עם ה- Cex. ביטקוין ארנק, וגם את הצד של חילופי הפלטפורמה.

עדיין תוהה האם Cex בטוח? ובכן, שמרתי את החלק הטוב ביותר לאחרונה – ארנק החליפין מאחסן את מרבית כספי המשתמשים שלו במכשירי ארנק קר.

טבלה: שיטות התשלום של ארנק Coinbase וארנק Binance

ארנקים קרים הם, למען האמת, הדרך הבטוחה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. מסננים בודדים יכולים לרכוש מכשירים ייעודיים לארנק קר, ולשמור עליהם את הנכסים שלהם – Ledger Nano X אוֹ דגם טרזור ​​טי הן שתי דוגמאות טובות.

שנאמר, כמה מחילופי המטבעות הטובים ביותר (ובמידה – ארנקי חילופי) משתמשים גם באחסון קירור על מנת לוודא שנכסי המשתמשים שלהם בטוחים לחלוטין והרחק מהישג ידם של כל פוטנציאל. תוכנה זדונית או ניסיונות פריצה. Cex.io היא פלטפורמה כזו.

סקירת ארנק Cex: הסבר על ארנק קר.

Cex מציין כי בעוד החלק הגדול ביותר של הנכסים הנ”ל נשמר במצב לא מקוון, עדיין יש מספיק כספים בארנקים החמים של הפלטפורמה כדי לאפשר פעילויות סחר יומי. פַנטַסטִי!

אז, אם לסכם את הכל, אם הגעתם לביקורת הארנק של Cex על מנת לגלות שהיא Cex בטוחה, היו בטוחים – זה ארנק חילופי ש משתמש בכל תכונות האבטחה המובילות, והוא חייב לשמור על נכסי המטבעות שלך בטוחים (במידה מסוימת, אם אתה רוצה את האבטחה הטובה ביותר האפשרית, ההימור הטוב ביותר שלך נשאר ארנק חומרה בבעלות פרטנית).

ארנק מובנה בבורסה

כנראה שראית את זה מגיע, לא?

זו נקודה שנדונה בכל פעם שמישהו מזכיר ארנקי חילופי דברים (גם מסיבות מובנות), אך עדיין חשוב להזכירו, במיוחד לגבי סקירת ארנק ה- Cex הזו. אני אגיד לך למה זה המקרה בשנייה.

אם אתה היית משתמש באפליקציית Cex או בגרסאות שולחן העבודה (דפדפן האינטרנט) של הפלטפורמה המדוברת, תגלה כי הארנק משולב בבורסת קריפטוגרפים.

כן, אני יודע – דברים ברורים.

סקירת ארנק Cex: בורסה מהימנה.

עם זאת, זה לא ברור צריך לקחת מן העובדה של צודק כמה שזה באמת מדהים!

אתה מבין, עם ה- Cex ארנק ביטקוין (או כל ארנק אלטקוין אחר, לצורך העניין), תוכלו לעשות זאת סחר במטבעות הקריפטו שלך באופן מיידי, ישר מהארנק שלך. זה יחסוך לך גם זמן עצום וגם כמה עמלות.

זה למעשה נושא הליבה שנראה שיש לאנשים גם עם ארנקים קרים. בעוד שארנק קר יספק לכם רמות אבטחה מהשורה הראשונה, זה גם יהיה די מעצבן כשאתה רוצה לסחור במטבעות שלך (אלא העבר אותם לבורסה כדי להתחיל לעשות זאת).

אז, Cex מאפשר לך לאחסן קריפטוסים, וגם לסחור בהם באופן מיידי. גדול! עם זאת, זכרו כשאמרתי זאת Cex.io הוא למעשה די ייחודי, אפילו בעניין זה? ובכן, זה בגלל שהפלטפורמה למעשה מאפשרת לך לפדות את!

סקירת ארנק Cex: קנו קריפטו באמצעות כרטיס חיוב או אשראי.

זה נכון – תוכלו למכור את הקריפטוסים שלך עבור כסף פיאט, והעביר את הכסף הזה לחשבון הבנק או לכרטיס החיוב שלך תוך מספר דקות!

אמנם כל זה, בהחלט, עדיף סקירת חילופי Cex מאשר בסקירת ארנק Cex זה, עדיין ראוי לציין כי Cex בעצם מאפשר לך ללכת במעגל מלא, החל מהפקדת כספי פיאט בפלטפורמה וכלה בקנייה, מסחר ופירעון לאחר מכן. דברים נהדרים!

אפליקציה ניידת מדהימה

אם אתם מחפשים את הארנק הנייד Cex.io, תשמחו לשמוע זאת.

כמו רבים אחרים ארנקי חילופי פרופיל גבוה, ל- Cex.io יש אפליקציה לנייד שתוכלו להשתמש בדרכים. במילים אחרות, תהיה לך הזדמנות לגשת לכספים שלך ולהשתתף בפעילות מסחר והחלפה בכל עת ובכל מקום.

מדהים, נכון? נו, כן – אבל יש דבר מדהים עוד יותר בנוגע לארנק הנייד של Cex.io.

סקירת ארנק Cex: אפליקציית Cex ניידת.

האפליקציה המדוברת היא פשוט מאוד לשימוש, ו מאוד אינטואיטיבי. התכונה הטובה ביותר שיש בה היא העובדה שהיא מאפשרת גם מתחילים וגם מומחי קריפטו מומחים וסוחרים להרגיש רצויים – ישנן כרטיסיות נפרדות אליהן ניתן לגשת, אשר יציגו לך תצוגה פשוטה יותר של הפלטפורמה, או כישרונית המיועדת למומחים.

מבחינת ביקורות אחרות של ארנקי Cex של משתמשים, נראה שאנשים אוהבים את העובדה שהם יכולים לגשת לכל אחזקותיהם בכרטיסייה אחת, ואפילו לסנן כמה ארנקים ריקים החוצה. המידע הוויזואלי המוצג ברור ופשוט, והעומס הכללי על האפליקציה, בעודו מכוון סביב חלק ההחלפה של שירותי המותג, עדיין מושך מאוד לשימוש ולמבט.

רשימה גדולה של מטבעות מטבעות נתמכים

עם מטבעות קריפטוגרפיים הופכים להיות יותר ויותר מיינסטרים, חובבים התחילו לגוון את התיקים שלהם על ידי לא מעט. זה מדהים – זה אומר שאנשים התחילו גם להסתכל על פרויקטים שונים ולהסתעף עם האינטרסים שלהם!

תיקים מגוונים פירושם גם שיש צורך גובר באחסון קריפטו מאובטח ואמין, אף על פי כן. למטבעות קריפטוגרפיים רבים (לרוב, למעשה) יש שלהם, ארנק ייעודי – אמנם זה בסדר כשלעצמו, אך אם ברשותך מבחר רחב של נכסים, זה יכול להיות ממש קשה לנהל את כולם.

ביקורות ארנק משתמש Cex, לעומת זאת, יגידו לך את זה Cex פותר את הבעיה די טוב.

סקירת ארנק Cex: רישומי מטבעות קריפטוגרפיים.

ארנק החליפין המדובר תומך בסביבות 80 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. זה מספר הגון! תוכלו למצוא את כל הקריפטוסים העיקריים הנתמכים על ידי Cex, וגם מגוון טוב של אלטקוינים אחרים, גַם.

החלק הטוב ביותר בארנק המדובר הוא העובדה שאתה יכול אחסן את כל הקריפטוסים האלה בפלטפורמה אחת (זה Cex). הארנקים לכל אחד מהמטבעות יהיו, ללא ספק, שונים, אולם הם יוצגו אותו ממשק משתמש גרפי (GUI).

דמי משיכת Crypto נמוכים

עמלות הם משהו שלעתים קרובות אנו חושבים עליו כאשר אנו דנים או שוקלים חילופי דברים. עם זאת, כפי שיגידו לך כמה ביקורות של ארנקי Cex המשתמשים, הם חלים גם על ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים.

ככל שדמי הארנק של Cex מגיעים, יש רק שני דברים אתה צריך לבדוק – דמי פיקדון ומשיכה. שני אלה חלים על מטבעות קריפטוגרפיים, באופן טבעי – ישנם עמלות הקשורות לפיאט, אך אלה יכוסו ב סקירת חילופי Cex.

סקירת ארנק Cex: לוח זמנים בתשלום.

פיקדונות הם למעשה תעלומה עם הפלטפורמה. נראה שאתה יכול להפקיד (להעביר) מטבעות קריפטו ל- Cex לגמרי בחינם – אשר יהיה הסטנדרט – אך אין מידע שיאשר זאת.

אולם ככל שדמי הארנק של Cex נמשכים הדברים למעשה מדהים – משיכת ביטקוין מ- Cex תעלה לכם בסביבות 0,0005 BTC! זה הופך את Cex לאחד מארנקי החליפין הטובים ביותר עבור העברות מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה ומחוצה לה.

תמיכה בכתובת SegWit (לא bech32)

כתובת SegWit של ביטקוין תמיכה צריכה להיות הנורמה בימינו. עם זאת, תתפלאו ממספר ארנקי החליפין הגבוהים אל תעשה למעשה תומך בכתובות מסוג זה.

כתובות SegWit הן סוג חדש של כתובות בלעדיות BTC שהחליפו את כתובות הארנק Legacy של ביטקוין. SegWit מייצג “עד מופרד”, וכתובות מסוג זה יתחילו עם “3“או”bc1”. הכתובות האחרונות נקראות bech32, והם למרבה הצער לא נתמך על ידי Cex.

סקירת ארנק Cex: תמיכה בכתובת SegWit.

אם אתה משתמש בכתובת Bitcoin של SegWit, העסקאות שלך יהיו שניהם מהיר יותר, והם גם יעלו הרבה פחות לבצע. שתי תכונות נהדרות – אין סיבה שלא להשתמש בכתובת מסוג זה!

זה נכון במיוחד כל כך בהתחשב בכך שאפליקציית Cex (וכל הפלטפורמה עצמה) תומכת בכתובות SegWit, אין בעיה! חדשות נהדרות לכל חובב BTC שם בחוץ!

השווה ארנק Cex זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק Cex זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

ביקורות ארנק של Cex: חסרונות

לאחר שדיברנו על כל התכונות והיתרונות הבולטים ביותר שהוזכרו אצל משתמשים אחרים ארנק Cex ביקורות, בואו נתפנה ונסתכל על כמה התלונות שיש ללקוחות שירות זה. אמנם, אין הרבה נושאים כאלה לסקר, אך אלה שקיימים די בולטים.

אכיפה חזקה של KYC

מוקדם יותר בסקירת הארנק של Cex, ציינתי על העובדה ש Cex מחזיקה בתקנות KYC ובדיקות אימות קפדניות למדי. זה צוין כתכונה מועילה, ועבור רוב האנשים זה הולך להיות זה.

עם זאת, זה עשוי להיות גם שלילי. הכל תלוי למעשה בנקודת המבט שלך.

אם אתה רק מחפש סחר במטבעות קריפטוגרפיים ושמור עליהם בסביבה בטוחה, אתה בטח תהיה מרוצה למדי מאיך ש- Cex בוחר לגשת לתקנות KYC. אחרי הכל, זה עוזר להבטיח שיש שום הונאה או משחק לא טוב שקורים בפלטפורמה, ועולה ההיבט הביטחוני הכללי של הארנק.

מצד שני, אם אתה לא באמת שואל “האם Cex בטוח?”, והם מיועדים לכך ביזור, זה עלול להפריע.

סקירת ארנק Cex: רישיונות ואישורים.

אתה מבין, תוך כדי הרוב המוחלט של הבורסות המובילות בקריפטוגרפים (לפיכך, גם ארנקי חילופי) משתמשים בתקנות KYC במטרה לסקר ולאשר את האנשים המשתמשים בשירותיהם, יש הטוענים כי מדובר בהפרה ישירה של מה שצפנה אמורה לעמוד. – ביזור ואנונימיות.

ניתן לטעון שזו אמונה המוחזקת על ידי מיעוט הפרטים – טהרני קריפטו ומסורתיים. קיום KYC תקין פירושו שאתה יודע מי נמצא בקצה השני של המסך, ושאתה יכול גם לבצע פיקדונות ומשיכות כספי פיאט בטוחים.

לכן, למרות שזה לא באמת נושא בולט עבור רוב האנשים, עדיין יהיו חובבי קריפטו בודדים שאולי לא כל כך אוהבים את התכונה הזו. פשוט משהו שכדאי לזכור!

אין תמיכת לקוחות חיה למשתמשים שאינם רשומים

באופן מוזר, זה משהו שלא באמת תראו הזכיר את כל מה שלעתים קרובות בקרב ביקורות ארנק Cex של משתמשים שונים. הייתי אומר – זה צריך להיות!

Cex מציעה ללקוחותיה את היכולת להגיש פניות באמצעות מערכת תמיכת לקוחות באתר הרשמי שלהם. זה בסדר – העובדה שאתה יכול באמת להשיג אחראי על סוכן תמיכה היא יותר מאשר עם חילופים רבים אחרים שם (אם כי אם להיות הוגנים, נושא זה משפיע בעיקר על פלטפורמות חילופי שאינן משמורן).

אחרי שאמר את זה, Cex למעשה לא מאפשר לך ליצור קשר ישירות עם התמיכה באמצעות צ’אט חילפחות אם אינך משתמש רשום באתר. עליך להגיש חקירה ואז להמתין לתשובה מבוססת דוא”ל.

סקירת ארנק Cex: תכונות Cex.

כדי להוסיף לכך, בגלל נזילות חסרת תקדים כלשהי & נדנדות מחירים שנראה כי שוק הקריפטו כולו חווה ברציפות, ארנקי חילופי (כולל Cex) מלאו את ידיהם – יתכן שתצטרך להמתין לתשובה לשאלתך במשך כמה ימים.

באופן כללי, זה אולי לא כל כך גדול מהבעיות – בשירותים רבים הקשורים לקריפטו יש מערכות תמיכה דומות. עם זאת, אנחנו מדברים על פלטפורמה שקשורה לכספים שלך כאן – במקרה כזה, כנראה שתרצה שהפניות שלך ייענו בהקדם האפשרי!

בטח, אתה יכול לומר – למה זה משנה אם אתה לא רשום ב- Cex? פשוט – זו יכולה להיות דרך נהדרת לאמוד עד כמה החברה מגיבה, ואם יש לך כל בירור רציני לפני שתחליט על הרשמה לאתר או לא, זה חשוב עוד יותר.

כיצד להשתמש בארנק Cex?

אז, עכשיו כשדברנו כל היתרונות והחסרונות העיקריים של ארנק ה- Cex של מטבע החוץ, כדאי שיהיה לך מושג די טוב למה לצפות מהפלטפורמה המדוברת.

תגיד, אחרי שקראת את הביקורת הזו על ארנק ה- Cex, החלטת ש- Cex.io שווה לתת זריקה. לפני שתצלול ראשונה לתכונות השונות שיש לאתר להציע, תצטרך להירשם וליצור חשבון. עקוב אחר – אני אראה לך איך לעשות את כל זה!

כיצד להירשם ל- Cex?

תהליך ההרשמה של ארנק החליפין של Cex זהה לחלוטין כאילו הייתם נרשמים ל- Cex as חילופי עצמאים.

שלב 1: חייב האתר הרשמי של Cex.io.

שלב 2: בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה “צור חשבוןכפתור ”. לחץ עליו.

סקירת ארנק Cex: עמוד הבית של Cex.

שלב 3: הנה, תתבקש לעשות זאת הזן את כתובת הדוא”ל שלך, צור סיסמה, ו בחר ארץ מגורים. דברים סטנדרטיים.

סקירת ארנק Cex: צור את חשבונך.

שלב 4: הבא בתור, אישור דואר אלקטרוני – עבור לכתובת הדוא”ל שסיפקת לעיל ופעל לפי ההוראות המופיעות שם.

סקירת ארנק Cex: אשר את כתובת הדוא

שלב 5: לאחר הפנייתך לדף הכניסה, יהיה עליך הזן מידע בסיסי מאוד על עצמך. זה כולל את שמך, שם משפחה ותאריך הלידה שלך.

סקירת ארנק Cex: השלם את הגדרת חשבונך.

שלב 6: כעת תינתן לך ההזדמנות להגדיל את מגבלות חשבונך על ידי העברת כמה בדיקות אימות KYC, אך תוכל לדלג על חלק זה ולחזור אליו בהמשך. ברגע שאתה מבין את זה, זהו – אתה נמצא!

סקירת ארנק Cex: התחל אימות עכשיו, או דלג למאוחר יותר.

נקודה ראויה לציון בסקירת ארנק ה- Cex הזו היא העובדה שלמרות של- Cex אין את תהליך ההרשמה המהיר ביותר שם, הוא בוודאי עדיין פשוט מאוד! התהליך המדובר לוקח מספר דקות בלבד, וניתן לדלג לעת עתה על כל בדיקות ה- KYC המייגעות ולחזור אליהן כשתתבקש בהמשך..

כיצד להפקיד / למשוך מטבעות מטבעות אל / מ- Cex?

כעת, כשנכנסת לחשבונך בפעם הראשונה, ייתכן שאתה תוהה “כיצד למצוא את כתובת הארנק שלי עם Cex?”, או “כיצד עלי לבצע את ההפקדה הראשונה?”. ובכן, אל תדאגו – זה בדיוק מה שנבדוק בהמשך.

שלב 1: מהדף שאליו נשלחת לאחר ההרשמה (דף המסחר, בעצם), נווט לחלק השמאלי העליון של המסך ותראה שני כפתורים – “לְהַפְקִיד“ו”לָסֶגֶת”. לחץ על הראשון.

סקירת ארנק Cex: לחצני הפקדה ומשיכה.

שלב 2: כאן תראה רשימה רחבה של אפשרויות כיצד תוכל לממן את חשבונך. לאמיתי – השיטות די בשפע! עם זאת, יש אין אפשרויות מימון קריפטו במבט ראשון – כדי להציג אפשרויות אלה, עליך לבחור נכס קריפטו מתאים מהחלק הימני העליון של המסך (כאשר התפריט הנפתח “USD” נמצא).

סקירת ארנק Cex: שיטות הפקדה.

שלב 3: לדוגמא זו, אני משתמש ביטקוין. אם אימתת את חשבונך, יוצג בפניך כתובת ההפקדה שלך ב- BTC. כל שעליך לעשות הוא להעתיק אותו ולהדביק אותו על הפלטפורמה שממנה אתה מבצע את הנסיגה. זהו זה!

סקירת ארנק Cex: הפקדת BTC באמצעות כתובת או קוד QR.

מהירות העסקה תלויה בעומס הרשת ובכמה קריטריונים אחרים, אך העסקה אמורה להתבצע בקרוב. ברגע שזה קורה, תראה את ה- BTC מופיע בארנק ה- Cex שלך, ותוכל להתחיל לסחור או פשוט לנהל אותו.

שלב 4: עכשיו, בואו נמשיך ל משיכות. עקוב אחר אותו תהליך, בחר רק “לָסֶגֶת” במקום "לְהַפְקִיד" הפעם. תישלח לדף שיבקש ממך הזן את כתובת ארנק ה- BTC של הנמען – זכור, זוהי כתובת הארנק של האדם שאתה שְׁלִיחָה את הכסף, ו לֹא כתובת הארנק שלך ב- Cex Bitcoin.

סקירת ארנק Cex: כתובת הנמען.

כפי שאתה יכול לראות, Cex גם מנחה אותך לא לתמוך בכתובות bech32.

שלב 5: כעת תצטרך להזין את כמות ה- BTC שאתה רוצה לשלוח, לבדוק את הפרטים ולאשר את העסקה. זה בעצם זה!

תהליך הנסיגה הוא פשוט כמו הפיקדון. זה לוקח כמה דקות, וסקס באמת עושה עבודה טובה להדריך אותך דרכו.

אמנם זה גם משהו שמצוין לעיתים קרובות בביקורות ארנק Cex של משתמשים, אבל אני מרגיש שהוא ראוי שיודגש עוד יותר – כפי שרק ראית בעצמך, Cex מציעה מגוון עצום של שיטות כיצד ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בכסף פיאט!

ואכן, רכישת נכסי קריפטו עם פיאט ישירות מהארנק שלך אינה מושג זר אפילו עבור ארנקים שאינם בבורסה. כלומר, תסתכל על Ledger Nano X – בעזרת ממשק המשתמש לדג’ר לייב תוכלו לרכוש קריפטו ישירות למכשיר ארנק החומרה שלכם!

ההבדל כאן הוא שבדג’ר משתמש שירות חילופי צד שלישימטבע -, ואילו ארנק ה- Cex משתמש בשירותיו של שלה, החלפה מובנית.

סיכום

אמנם, כפי שצוין בחלק המקדים של סקירת ארנק ה- Cex הזו, בוחרים את עצמכם אמינים ואמינים ארנק מטבעות קריפטו עשוי להתגלות כאתגר קל. אולם בימים אלה, האתגר העיקרי המציג את עצמו הוא מגוון הארנקים השונים שניתן להשתמש בהם!

ברצוני להשאיר אותך היום עם סנטימנט אחד אחרון שתמצא שמתבטא לעתים קרובות למדי שתיהן ביקורות הארנק האחרות שלי, וגם פורומים מקוונים שונים הקשורים לקריפטו: הפתרון הטוב ביותר הוא להשתמש בשירותים של שני ארנקים נפרדים.

הדרך בה זה עובד היא די פשוטה – תצטרך ארנק קריפטו מאובטח במיוחד, כמו אחד ממכשירי האחסון הקריפטוגרפיים של החומרה הגבוהה ביותר. בנוסף לכך, תוכלו לבחור באופציה אחרת ונוחה יותר מבחינה מסחרית – מכיוון שמדובר בבדיקת ארנק Cex, השירות המדובר עשוי להתאים לכם די טוב!

סקירת ארנק Cex: Ledger Nano X וכמה מטבעות קריפטוגרפיים פיזיים.

היית שומר הרב המכריע מנכסי הצפנה שלך בהתקן חומרה (ארנק אחסון קר), ורק חלק קטן מהקריפטו שבבעלותך יהיה ממוקם על ארנק חם (כגון Cex).

בדרך זו תוכלו לשתיהן לקחת חלק בפעילות המסחר היומי, אם תרצה בכך ותישאר רגוע שעיקר הקריפטו שלך הוא נשמר על ידי ההגנות הטובות ביותר בתעשיית הקריפטו!

מבחינת Cex, זה באמת יכול להיות בחירה מדהימה עבור כל מי שמחפש דרך לסחור וגם לאחסן נכסי קריפטו, בו זמנית! בשל התכונות המוצעות על ידי Cex, ארנק ההחלפה יהיה מתאים הן למתחילים קריפטו והן לוותיקים, דוֹמֶה.

האופי הרגולטורי של השירות הנדון פועל גם כהוכחה כלפיו לֵגִיטִימִיוּת. ניתן להשיג את Cex ולהשתמש בו 24/7 בכל רחבי העולם – אפילו משקיעים בארה”ב יכולים לסחור בהצפנות בפלטפורמה, שבגלל דברים כמו תקנות SEC, לעתים קרובות בלתי אפשרי ב כמה חילופי יוקרה אחרים.

מסקנות

ובכן, אז – זהו! הגענו לסוף שלנו ארנק Cex סקירה!

האם אני בעצמי אמליץ לנסות את Cex? ובכן, עד כמה שיכולתי לדעת, זו בהחלט פלטפורמה מדהימה, עם יתרונות רבים להציע ללקוחותיה!

בין אם אתה מעוניין בכך Cex כמחליף קריפטוגרפי, או שאתה רוצה להשתמש בארנק הנייד Cex.io, אתה יכול לצפות אמצעי אבטחה מהשורה הראשונה, בליווי חלקם תכונות שימושיות ו מוניטין נקי. אמנם אתה תמיד צריך לעשות את המחקר שלך כשמדובר בדברים האלה, אבל Cex באמת נראה די הגון!

טבלה: אפשרויות התמחור של Ledger Nano X ושל Trezor Model T

אם, עם זאת, אתה מרגיש ש- Cex.io לא באמת יתאים לך כחלופה לארנק חילופי, יש כאלה אפשרויות נוספות לחקור – תמיד תוכל לפנות לארנקים כגון Ledger Nano X אוֹ דגם טרזור ​​טי! מכשירים אלה אמנם כוללים תג מחיר, אך הם מציעים גם כן את הביטחון הטוב ביותר שכסף יכול לקנות!

לבסוף, כדאי שתעשו צ’ק-אאוט פלטפורמות חילופי המטבעות הטובות ביותר בשוק, גַם!

עם כל מה שנאמר ונעשה, אני מודה לך על הקריאה, ומאחל לך בהצלחה במציאת ארנקים ושירותי החלפה שיתאימו לך ביותר! לחיים!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map