כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

מטבע הקרידנו היה שוחרר בשנת 2017. למרות שמדובר בקריפטו צעיר יחסית, Cardano כבר זכתה לא מעט לתשומת לב הן מצד המשקיעים והן מצד האוכלוסייה הכללית. ככל שהוא צובר פופולריות, יותר ויותר אנשים מנסים להבין כריית קרדנו.

במדריך זה, אנו הולכים לכסות את כל הדברים Cardano – מה זה, מאיפה זה בא, למה כדאי לשים לב, והכי חשוב – איך לכרות את Cardano (אלא האם אתה יכול לכרות את Cardano?).

זכור כי אם תחליט להשקיע בקרדנו, בחר בפלטפורמות אמין להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים, כגון Coinbase ו- Binance. כמו כן, דאג להשיג ארנק חומרה מאובטח עבור הנכסים שלך!

מה זה קרדנו?

ראשית כל, ראוי להזכיר שאנשים לעתים קרובות מערבבים את התנאים קרדנו ו ADA.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אם אתה מדבר על האמיתי המטבע עצמו, אז אתה צריך להתייחס ADA. קרדנו הוא ה פּלַטפוֹרמָה שמארח את מטבע הקריפטו – במילים אחרות, Cardano היא הבלוקצ’יין של ADA.

למען הפשטות, ומכיוון שאנשים רגילים לומר “Cardano” כאשר הם מדברים על המטבע, במדריך זה של “כריית Cardano” אני אתייחס גם לקריפטוגרפיה כ- “Cardano”.

כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

Cardano נוצר על ידי חברה בשם פלט קלט הונג קונג. פיתוח הפלטפורמה החל עוד בשנת 2015, אך היא שוחררה לקהל הרחב חזרה בשנת 2017.

אחד ממנהיגי פרויקט הקריפטו של קרדנו היה מייסד שותף של IOHK בשם צ’רלס הוסקינסון. שמו בולט בעולם הקריפטו כי הוא גם המייסד המשותף של את’ריום (אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הידועים ביותר שיש שם) וחברה שנקראת BitShare.

צ’רלס הפך למדי פופולרי ומכובד בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים בגלל מעורבותו בפרויקטים שהוזכרו קודם לכן – כולם נראו מוצלחים ביותר.

קרדנו דומה להרבה מטבעות קריפטוגרפים מבוססים אחרים מכיוון שהיא מבוזרת (אין לה בעל אחד ויחיד – במקום זאת, כמעט כל אחד יכול לתרום לרווחת המטבע). מבנה מבנה, המטבע הכי קרוב לזה של את’ריום.

אפילו עם כל זה קווי דמיון לקריפטוסים אחרים בשוק, Cardano שואפת לחולל מהפכה בעולם הקריפטו. אחת הדרכים שהיא עושה זאת היא באמצעות מערכת “הוכחת הימור”.

PoS

ברוב המקרים, מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים אחת משתי המערכות – “הוכחת יתד” ו”הוכחת עבודה “. כשמדובר בכריית מטבעות קריפטו, האחרון נפוץ יותר.

הדרך בה פועלת מערכת ה- PoW היא שמערכת הכרייה שלך פותר בעיות קשות במתמטיקה, ובכך להשתתף בתהליך הכרייה. כאשר ממוקמים גוש, פו המערכת רואה את התרומה שלך ואתה מוענק על עבודתך – אתה מקבל סכום מסוים מאותו מטבע קריפטוגרפי.

כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

כשזה מגיע ל PoS, עם זאת, התהליך שונה לגמרי. בתוך ה מערכת PoS, בעל המטבע מייצר חסימות חדשות ומאמת את התשלומים (עסקאות). כל מי שמחזיק מטבע של אותו מטבע קריפטוגרפי (במקרה זה, Cardano (ADA)) יכול להיות המוביל בתהליך זה.

ה מערכת PoS נחשב מוֹעִיל כי זה מבטל כפייה ו חשיש מטבע ברוטאלי (מה שמכונה לרוב כרייה) ומבטיח תהליך הרבה יותר חלק ומייצב של פיתוח בלוקצ’יין.

מרבית (אם לא כל) הקריפטו שנמצאים כיום בשוק נאבקים איתם איזון בין ביטחון, ביזור, ו מְהִירוּת. עם הטכנולוגיה הנוכחית, זה נראה כמעט בלתי אפשרי שכל שלושת הגורמים הנ”ל עובדים באותה מידה.

Cardano שואפת להיות אותו יוצא מן הכלל. בעזרת מערכת PoS, הפלטפורמה מפותחת ברציפות כדי להיות מהירה יותר מבלי לוותר על תכונות אבטחה או חופש (ביזור). שיטת ה- PoS של כריית Cardano שואפת להשתמש בזה.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

ICO

ה- ICO של Cardano (הצעת מטבע ראשונית) קרה לפני כמה שנים. במהלך ההנפקה הראשונית העלה אסימון ADA בסביבות 60 מיליון דולר. המחיר לאסימון היה לפי שווי של 0,02 דולר.

בדיעבד, ה- ICO של Cardano יצר לא מעט הייפ סביבו. היו כמה סיבות עיקריות לכך.

אחת הגדולות מבין הסיבות הללו צריכה להיות השפעת מייסד-שותף על לקוחות פוטנציאליים. שמו של סי הוסקינסון כבר היה ידוע מאוד בעולם הקריפטוגרפים בגלל את’ריום ופרויקטים אחרים שלו.

כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

הרבה אנשים ראו בו מאוד מתמטיקאי מכוון מטרה שמטרתה לחולל מהפכה באופן בו פועלת טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בנוסף לכך, מר הוסקינסון הדגיש את המילה "מחקר" לאורך כל תהליך הפיתוח והפרסום של Cardano. כולם ידעו שהפלטפורמה הזו (והמטבע שהיא מחזיקה) תהיה לגמרי מבוסס מחקר – זה יהיה הראשון מסוגו בשוק.

סיבה ענקית נוספת הייתה ההבטחות שהגיעו יחד עם הפלטפורמה. ואני אפילו לא מדבר על כריית קרדנו – אלא התכונות שהמטבע יביא לעולם הקריפטו.

כבר מההתחלה, פורסם כי Cardano היה מהפכני באופן הטיפול בעסקאות. העובדה שהיא תצליח לאזן את האבטחה, המהירות ועדיין להיות מבוזרת לחלוטין הייתה הנקודה העיקרית בכל הדיונים סביב זה..

בדרך כלל, אנשים יהיו מאוד סקפטיים לגבי טענות כאלה. ישנן דוגמאות בולטות למפתחים המפרסמים ומבטיחים התקדמות טכנולוגית פורצת דרך לפני ובמהלך ICO, והמוצר שלהם מתהפך ונכשל לחלוטין מיד לאחר מכן.

במקרים כאלה שיחות הפאר משמשות לבניית הייפ סביב המוצר, אך מעט ללא תשומת לב ניתן למצבו בפועל.

עם Cardano, לעומת זאת, המצב שונה למדי. שוב, זה בעיקר בגלל מר הוסקינסון – שמו העניק להבטחות סביב קרדאנו הרבה יתרונות.

קארדאנו פרייס

מעל ניתן לראות את טבלת המחירים של Cardano מאז שלה שחרור עד היום.

ה המחיר הנוכחי של ה- ADA המטבע הוא 0.14 דולר. קרדאנו הכה את שיא מחיר של 1,15 דולר ואז התחיל לרדת בתחילת 2018. זה לא היה קשור לשום דבר מסביב כריית קרדנו אוֹ IOHK, למרות זאת.

בסוף 2017 ובתחילת 2018, שוק הקריפטו חווה התרסקות גדולה. זה נבע מכמה סיבות, כשהעיקרית שבהן היא שכמה ממשלות ברחבי העולם הטילו סנקציות על קריפטוסים.

כריית Cardano: מחיר Cardano.

כמה מטבעות קריפטוגרפיים אף פעם לא באמת קם חזרה מההתרסקות הראשונית (כאשר חלקם עדיין מתרסקים עד עצם היום הזה!), אחרים החלו לעלות שוב במחירם. כפי שניתן לראות מהגרף שלעיל, Cardano נמצא קצת באמצע – לאחר ההתרסקות הראשונית של המטבע, מטבע ה- ADA מאז מְיוּצָב. לא ממשלות ולא כריית קרדנו היו קשורים לייצוב זה.

מקובל בכך קרדנו יש ל מְיוּצָב וכנראה יתחיל לצמוח שוב בגלל כוחו הכללי. הפלטפורמה מתפתחת כל העת בתמיכת חברה ענקית ומשפיעה שעומדת מאחוריה, נראה כי לאנשים יש שימוש ממשי במטבע ומאמינים בהבטחותיו של המייסד השותף..

פרטים אלו וכמה פרטים אחרים נחשבים לגורמים העיקריים המשפיעים על שיקומו של קרדאנו.

כריידנו כרייה

אז, עכשיו כשסקרנו מה זה Cardano, אנחנו יכולים להתחיל לנתח כיצד לכרות את Cardano. אמנם, כפי שכנראה כבר הבנתם, השאלה צריכה להיות האם תוכלו לכרות את Cardano?

התשובה הקצרה לשאלה זו תהיה לא. כריית קרדנו היא בלתי אפשרית מכיוון שהיא אינה חלק מהקונצנזוס “הוכחת עבודה”. עם זאת, Cardano יכול להיות הימור.

מה זה אומר? ובכן, אתה פשוט שומר על שלך ארנק קרדנו (העיקרי לשימוש נקרא Daedalus) באופן מקוון, ובתורו לקבל אחוז מסוים ממטבעות ה- ADA שבבעלותך כבר כתשלום. שיטה זו משמשת את מערכת “הוכחת ההימור”, המאשרת עסקאות באמצעות מטבעות ADA קיימים, ולא באמצעות חומרה (זה יהיה המקרה בכריית Cardano)..

כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

כשמדובר ב”כריית Cardano “, זה מאוד שימושי מכמה סיבות.

קודם כל, אתה לא צריך לדאוג לשיטות כרייה. אין כריית ענן, GPU אוֹ מעבד כְּרִיָה – שום דבר מזה. אתה חוסך טונות של כסף על ציוד כרייה, קירור וחשמל, שאותם תוכל להשקיע במטבע ADA עצמו.

בנוסף, התהליך הוא * כי * הרבה יותר קל – כל שעליך לעשות הוא לשמור על הארנק שלך באינטרנט וזהו – חלוקת ההכנסות תעסוק בעצמה. ככל שיש לך יותר מטבעות של Cardano והינתן, כך תקבל יותר.

היזמים גם מבטיחים כי במהלך “עידן התגמול” הם ישחררו עדכונים ותכונות מתמידים לגבי Cardano.

בזמן הזה, בריכות יתד (אותו דבר כמו בריכת כרייה, רק עם מערכת “הוכחת ההימור” במקום) ויופיע אנשים שמחזיקים כמויות קטנות של קרדאנו אך השתתפות בתהליכי העסקה תוכל לקבל תגמולים גדולים יותר.

בסך הכל נראה כי מערכת “הוכחת ההימור” היא בריכות יתד. צוות הפיתוח של המטבע הוא מקצועי ומנוסה בתחומם בהתאמה, ולכן מטבע קריפטוגרפי זה הוא בעל גיבוי נהדר והוא יכול להמשיך לצמוח ולהתקדם, הן במחיר והן במונחים טכנולוגיים, מבלי שיש אפשרות לכריית Cardano ממש.

סיכום

עכשיו, לאחר שסיקרנו את רוב מה שיצא לנו לכסות, בואו נסתכל על סקירה מהירה על מה זה Cardano.

ה פּלַטפוֹרמָה (יחד עם המטבע הקריפטוגרפי) פותח ו שוחרר לפני שנה, בשנת 2017. היא הוקמה על ידי חברה בשם “Input-Output Honk Kong”, כאשר מנכ”ל החברה צ’רלס הוסקינסון הוביל את הפרויקט.

מטבע הקריפטו של Cardano מיוחד בכך שהוא מבוסס לחלוטין על המחקר ומטרתו לאזן בין אבטחה, מהירות ועדיין להיות מבוזר לחלוטין. המיזמים ICO היה די מוצלח וצבר כמות גדולה של הייפ – זו לא הפתעה כשמסתכלים מראש על ההישגים של הצוות ושל מר הוסקינסון.

כריית Cardano: הדרכה מקיפה כיצד לכרות את Cardano

איך מכרות את קרדנו? אתה יכול לכרות את Cardano? לא, לא אתה לא יכול. כריית קרדאנו אינה אפשרית, אך ניתן להימצא בקרדאנו – המטבע הקריפטוגרפי משתמש במערכת “הוכחת הימור”, הנחשבת כ מוֹעִיל לזה של “הוכחת עבודה”. אתה פשוט שומר על ארנק Cardano שלך באינטרנט ורואה את הרווחים שלך גדלים – זה פשוט ככה!

סיכום

אם אתם מחפשים מטבעות קריפטוגרפיים זה יהיה שניהם במידה מסוימת פופולרי ומועיל לשלי, כנראה שתיתקל בעשרות אם לא מאות מתמודדים. זה יכול להיות קשה משמעותית לבחור, במיוחד אם אין לך ידע מוקדם או מעט בנושא הקריפטו.

קרדנו הוא מטבע קריפטוגרפי כזה. יתר על כן – יוצרי המטבע אכן שואפים להפוך אותו ל- BEST מסוגו. ולמרות שכריית קרדנו בדרך הישנה בלתי אפשרי, IOHK מציע אלטרנטיבה מצוינת לבעיה זו.

בגלל ה פופולריות מיינסטרים בכריית מטבעות קריפטוגרפיים, הרבה אנשים כנראה מעולם לא שמעו אפילו על הימור. זה יכול לעתים קרובות להרתיע – לא כולם רוצים להשתתף במשהו שאין לו שום ידע מוקדם עליו, במיוחד כשיש אלטרנטיבה מוכרת. אבל שיטה זו של Cardano “כרייה” היא מועיל ברוב הדרכים שאפשר להעלות על הדעת – זה (במובן מסוים) בחינם, אינו דורש מאמץ מתמשך והוא די גמיש.

בנוסף להכל, היזמים שעומדים מאחורי Cardano מבטיחים עדכונים מתמידים ו חידושים. נראה כי הצוות נחרץ מאוד בייצור המוצר הטוב ביותר האפשרי – הם דבקים בתוכניותיהם מאז הקמת המטבע..

לכן, למרות שכריית קרדנו אינה דבר, כן אפשרי להשיג זה באמצעים אחרים, כגון חילופי מטבעות. חלק מהפופולריים ביותר כוללים Coinbase ו- Binance.

אם רכישת מטבעות מטבע היא המטרה העיקרית שלך, ואתה לא בהכרח אכפת מתהליך אופן ביצועה, עליך לבדוק את Cardano. כמו כן, אם תשיגו כמויות אדירות של Cardano, עליכם לדאוג גם לארנק מאובטח. חלק מהאפשרויות המומלצות כוללות את Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

אני מקווה שמצאת מדריך זה שימושי. אנשים רבים ברחבי העולם מאמינים בהצלחתו של קרדאנו ומוכנים לתרום לה. ישנם פורומים ייעודיים ברשת בהם תוכלו לבקר ולקרוא כדי לקבל הבנה טובה יותר של יעדי ה- ADA ו גורמי מוטיבציה אם זה עדיין לא ברור לך.

אני מאחל לך בהצלחה עם מאמצי כריית Cardano שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map