כיצד לקנות Cardano ולקבל ארנק ADA

האם ידעת ש- Cardano נוצר על ידי אותו אדם שהקים יחד את Ethereum ו- BitShares? ובכן, זה היה! בכל מקרה, אם אתם מחפשים ללמוד כיצד לקנות Cardano ולקבל ארנק ADA שיתאים, אתם במקום הנכון!

החלק הראשון של המדריך כיצד לקנות את Cardano הולך לספר לכם מה זה Cardano (ADA) לפני שמראה לכם איך ואיפה לקנות אותו.

לאחר מכן נעבור כיצד להשיג ארנק ADA כדי שתוכל לאחסן את Cardano שלך לאחר רכישתו.

אז למה אתה מחכה? בואו נתחיל!

שורשי קרדנו

כיצד לקנות Cardano ביישומים מבוזריםCardano הושקה לראשונה בשנת 2015 על ידי קרן בשם Input-Output Hong Kong (IOHK), בראשות צ’רלס הוסקינסון..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הם רצו ליצור בלוקצ’יין המסוגל לעלות על ביצועי חסימות ישנות יותר כמו ביטקוין ואת’ריום, אותו מכנים המייסדים בלוקצ’יינים מהדור הראשון והשני.

המטרה הסופית היא ליצור פלטפורמה שיכולה לשמש מערכת תשלומים גלובלית ורשת dApp על ידי עיבוד עסקאות מהירות, זולות וניתנות להרחבה. הצוות מפתח פרוטוקול שיוכל לעבד חוזים חכמים בין-שרשרתיים ולבנות גשר בין עולם המימון הקריפטו והעולם המסורתי..

לוגו של Cardano וסמל מטבע ADAאנשים לפעמים מתבלבלים לגבי ההבדל בין Cardano ל- ADA, אז תן לי לנקות את זה. שם ה- blockchain שמעבד ואוחסן עסקאות הוא Cardano, ואילו שמו של ה- cryptocurrency הוא ADA. זה פשוט כמו זה!

למידע נוסף על הפרויקט של Cardano עצמו, עיין ב מה זה קרדנו להנחות.

איפה לקנות קרדנו

אני אראה לך היכן לקנות Cardano לפני שאראה לך איך לקנות אותו. לכן, אם כבר מוגדר מאיפה תרכוש אותו, פשוט דלג לסעיף כיצד לקנות קרדנו.

כפי שאתה בוודאי יודע, ישנם כיום מאות בורסות שונות של מטבעות קריפטוגרפיים בשוק, כל אחת עם יתרונות וחסרונות משלהן.

לכן חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לעבור על כל היתרונות והחסרונות של כל מרכזיה שסקרתי, כדי שתוכלו להחליט בעצמכם איזו מתאימה ביותר לצרכים שלכם! בואו נתחיל עם Binance!

Binance Exchange

כיצד לקנות Cardano ב- Binanceלמרות ש- Binance התחילה רק בשנת 2017, הם כיום הבורסה הגדולה בעולם לנפח המסחר היומי. אחד היתרונות הגדולים ביותר שלהם הוא שהם מציגים מעל 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים

והם גם באופן קבוע הבורסה הראשונה שרשמה מטבע פופולרי חדש לאחר שסיימה את ה- ICO שלה.

מעניין כי Binance אחראית על יותר ממיליארד דולר של עסקאות ביום, אולם הם אינם מאפשרים למשתמשים להפקיד או למשוך באמצעות אמצעי תשלום מסורתיים כגון כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק..

זה יכול להיות די מתסכל אם אתה משתמש ב- Binance בפעם הראשונה ואין לך מטבעות למימון חשבונך. עם זאת, לא תחויב בהפקדה באמצעות מטבע קריפטוגרפי ומשיכת Cardano תעלה רק מטבע ADA אחד, וזה סביר מאוד. בכל מה שקשור לעמלות המסחר, אלה גם נמוכים ב 0.1% בלבד לכל עסק.

בורסת Binance מציעה למשתמשים גרסה בסיסית ומתקדמת, מה שהופך אותה למושלמת למתחילים, כמו גם לסוחרים מנוסים יותר.

לבינאנס יש רקורד טוב מאוד בשמירה על בטיחות החליפין שלהם, ללא דיווחים על פריצות גדולות מאז שנוצרו. כדי לשמור על אבטחת חשבונך, כדאי מאוד להשתמש בתכונת המאמת של גוגל שלהם, שתדרוש ממך להזין קוד נייד בכל פעם שתתחבר..

לבסוף, בכל הנוגע לשירות לקוחות, יש שלוש דרכים ליצור קשר עם צוות Binance. יש מתקן צ’אט חי, תמיכה בדוא”ל או שתוכלו להגיש כרטיס. חלקים גדולים במדור העזרה אינם מועילים במיוחד, מכיוון שחלק גדול ממנו תורגם גרוע מסינית.

להלן פירטתי את היתרונות והחסרונות הכוללים של קניית Cardano מביננס.

מקצוענים

✓ יותר ממאה מטבעות שונים רשומים

✓ עמלות מסחר נמוכות

✓ נזילות גדולה

✓ מושלם עבור מתחילים וסוחרים מנוסים יותר

✓ הפקדות חינם ותשלום זול למשיכת ADA

✓ אבטחה מצוינת

✓ מתקן צ’אט חי

חסרונות

✗ אינו מקבל פיקדונות באמצעות כסף אמיתי

✗ מדור העזרה של תמיכת הלקוחות מתורגם בצורה גרועה

אז עכשיו שיש לך הבנה טובה של מה Binance יכול להציע לך, החלק הבא של המדריך שלי “איך לקנות Cardano” הולך לסקור את KuCoin!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

בורסת KuCoin

חילופי KuCoin נוצרו במאי 2017 על ידי קבוצת מומחים שעבדה בעבר בפרויקטים כמו Ant Financial ו- iBox PAY.

כיצד לקנות Cardano: לוגו KuCoin.

KuCoin היא פלטפורמה מאוד קלה לשימוש שמומלצת למי שמחפש את הדרך הקלה ביותר לרכוש Cardano. אפליקציית KuCoin זמינה גם ב- Android וגם ב- iOS, והיא בהחלט מתאימה למתחילים.

Kucoin תומך בכמאה מטבעות קריפטוגרפיים ויותר מ -400 זוגות מסחר. הפלטפורמה מציעה עמלות נמוכות ומוצרים מעולים, כמו סחר נקודתי, סחר במרין, חוזים עתידיים, Pool-X, הימור והלוואות. תכונות אלה מומלצות למשתמשים מתקדמים יותר.

KuCoin מגיע עם אמצעי אבטחה חזקים, עם זאת, עדיין מומלץ לשמור את הנכסים בארנק חומרה מאובטח.

מקצוענים

✓ יותר ממאה מטבעות שונים רשומים

✓ עמלות מסחר נמוכות

✓ מתאים לסוחרים מתחילים ומתקדמים

✓ אבטחה חזקה

חסרונות

Volume נפח מסחר נמוך יחסית

בורסת HitBTC

כיצד לקנות Cardano ב- HitBTCמבוסס על אסטוניה והושק בשנת 2013, HitBTC כבר היה הרבה יותר זמן מאשר Binance. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור יותר מ -200 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל Cardano.

אחד היתרונות הגדולים ביותר ברכישת מטבעות ADA מ- HitBTC הוא שהבורסה מאפשרת לך להפקיד ולמשוך באמצעות כסף בעולם האמיתי. למעשה, יש להם אחת המבחר הרחב ביותר של שיטות בכל הנוגע למימון חשבונך. לדוגמא, באמצעות ספק התשלומים השלישי PerfectMoney, אתה יכול להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי או בחשבון בנק.

ישנו תהליך אימות ב- HitBTC אם תחליט להפקיד באמצעות כסף בעולם האמיתי, וזהה לכל הבורסות. זה ידרוש ממך למסור כמה פרטים אישיים (כמו שמך / כתובתך המלאה וכו ‘) ולהעלות זיהוי כלשהו (כגון הדרכון שלך).

הפקדה ומשיכה בכסף בעולם האמיתי היא יקרה למדי ב- HitBTC, כאשר כל מעבד תשלומים גובה סכום משלו. הם גם הופכים את מבנה דמי הנסיגה מ- cryptocurrency ללא ברור למדי, אולם משתמשים דיווחו כי גם הם גבוהים.

כשמדובר בעמלות מסחר, הלוקחים מחויבים ב 0.1%, ואילו היצרנית לא משלמת דבר. במקרה שאינך מודע לכך, היצרן הוא האדם המספק את ההחלפה עם נזילות (כלומר מגיש צווי הגבלה) והנוטל הוא האדם אשר “לוקח” את המחיר המוצע..

הפלטפורמה מתאימה יותר לסוחרים מנוסים מכיוון שהממשק לא מאוד ברור לפעמים, כך שאם זו הפעם הראשונה שאתה קונה מטבע קריפטוגרפי, אולי עדיף לנסות בורסה אחרת.

נקודה אחרונה שיש לקחת בחשבון היא ביטחון. הבורסה חוותה פריצה גדולה בשנת 2015, כאשר הרעים הצליחו לגנוב הרבה מטבעות. למרות ששום דבר לא קרה מאחר וזה נוגע לשרתי הבורסה לא היו מאובטחים יותר. זו הסיבה שחשוב למשוך את המטבעות ישר לארנק ה- ADA!

רשמתי להלן סיכום של כל היתרונות והחסרונות של HitBTC.

מקצוענים

✓ אחת הבחירות הגדולות ביותר של שיטות הפקדת כסף בעולם האמיתי

✓ יותר מ 200 מטבעות קריפטוגרפיים שונים

✓ דמי מסחר נמוכים מאוד

חסרונות

Ver תהליך האימות האיטי מאוד להפקדות בעולם האמיתי

✗ דיווחים על משיכות יקרות ואיטיות

Customer שירות לקוחות גרוע

✗ הפלטפורמה לא אידיאלית למתחילים

חווה פריצה בשנת 2015

✗ נזילות נמוכה על חלק מהמטבעות שלהם

אז מה אתה חושב על שתי חילופי המטבעות הראשונים של ADA שרשמתי עד כה? אם אתה עדיין לא בטוח, החלק הבא של המדריך “איך לקנות Cardano” הולך לסקור את ביטרקס!

בורסת ביטרקס

ביטרקס, שנוצרה בשנת 2014, היא בורסת מטבעות קריפטו מבוססת ארה”ב. יש להם אחד מנפחי המסחר היומיים הגדולים, כלומר לעולם לא תתאמץ למצוא נזילות. הם מציגים את כל המטבעות העיקריים כמו Bitcoin, Ethereum וכמובן Cardano, כמו גם כמה מטבעות קטנים יותר.

איך לקנות קרדנו ביטקס

למרבה הצער, ממש כמו Binance, לא ניתן להפקיד כספים באמצעות אמצעי תשלום מסורתיים כגון חשבון בנק או כרטיס חיוב / אשראי, כך שתצטרך לממן את חשבונך באמצעות מטבע מטבע אחר. עם זאת, זה בחינם, כמו משיכות, כך שעליך לשלם רק את עמלת העסקה של בלוקצ’יין.

אלא אם כן אתה מתכנן לסחור בסכומים גדולים באמת (שווה ערך ל- BTC אחד ליום), אינך צריך להגיש תעודת זהות. אם הגדרת אימות דו-גורמי, הדבר יגדל לשווה ערך ל- 3 BTC ליום.

בהיותה בורסה בארה”ב, ביטרקס לוקח את אבטחת החשבון ברצינות רבה ושומר על מרבית כספם באחסון קר.

חסרון נוסף בשימוש בפלטפורמת ביטרקס הוא שאפשרויות שירות הלקוחות שלהם באמת מוגבלות. אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית, כך שתצטרך להגיש כרטיס. חלק מהמשתמשים דיווחו על זמני תגובה מהירים יותר בערוצי המדיה החברתית שלהם, כך שתוכל גם לנסות זאת אם אתה זקוק לסיוע מיידי.

להלן סיכמתי את כל היתרונות והחסרונות של ביטרקס.

מקצוענים

✓ מגוון גדול של מטבעות קריפטוגרפיים זמין

✓ דמי הפקדה ומשיכה נמוכים בשימוש בקריפטו

✓ מושלם עבור מתחילים וסוחרים מנוסים יותר

✓ אבטחה מצוינת

חסרונות

✗ אינו מקבל כסף בעולם האמיתי

Fees דמי המסחר גבוהים במקצת מבורסות אחרות

✗ אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית

כעת סקרתי שלוש מרכזיות שונות בהן ניתן לקנות את Cardano. איזה מהם הכי מתאים לצרכים שלך לדעתך? החלק הבא של איך לקנות את המדריך Cardano הולך לדון Gate.io.

בורסת Gate.io

כיצד לקנות את Cardano ב- gate.ioGate.io, שנוצר בשנת 2017, הוא אחד מחילופי המטבעות החדשים ביותר שנכנסו לשוק. הפלטפורמה מפרטת יותר מ -250 זיווגי מטבעות קריפטוגרפיים, שרבים מהם פחות אלטקוינים פופולאריים

שלעתים קשה למצוא במקומות אחרים.

אחת התכונות הטובות ביותר בשימוש ב- Gate.io היא שמדובר באחת מהמרכזיות הידידותיות ביותר שיש, עם צבעים ברורים וחדים שמקלים על הניווט. אף כי מחזורי המסחר שלהם נמוכים בהרבה מזו של Binance, אך עדיין קיימת כמות טובה של נזילות ב- Gate.io.

לא ניתן לממן את חשבונך באמצעות מטבע פיאט, מה שאומר שתצטרך להפקיד באמצעות מטבע קריפטוגרפי, שהוא בחינם. דמי המסחר מסתכמים ב -0.2% עבור כל סחר שאתה מבצע, עם זאת, הדבר מופחת כאשר אתה סוחר בסכומים גדולים יותר.

על פי מבנה העמלה של Gate.io, תשלם 0.1 מטבעות ADA בלבד כדי למשוך את Cardano שלך, וזה ממש זול!

האבטחה נראית טוב מאוד בבורסה, כאשר המשתמשים הציעו אפשרות להגדיר אימות דו-גורמי. Gate.io משתמש גם באחסון קירור כדי לאחסן את מרבית כספי הלקוחות, מה שמוסיף שכבת אבטחה נוספת. עם זאת, נראה שיש מעט מאוד מידע באתר היכן ממוקמת הבורסה או מי הבעלים שלה, וזה די מעניין..

חסרון נוסף בשימוש ב- Gate.io הוא שכשמדובר בשירות לקוחות אין צ’אט חי או תמיכה טלפונית, כך שתצטרך להגיש כרטיס דרך חשבונך המקוון, או לשלוח הודעה בטלגרם..

ריכזתי את כל היתרונות והחסרונות של Gate.io להלן.

מקצוענים

✓ מבחר טוב מאוד של מטבעות

✓ אידיאלי למתחילים – ידידותי למשתמש

✓ עמלות מסחר נמוכות – ככל שאתה סוחר יותר, כך אתה משלם פחות

✓ דמי משיכה זולים

חסרונות

✗ אפשרויות שירות הלקוחות מוגבלות

✗ מידע מועט על החברה זמין באתר

✗ אינו מקבל פיקדונות מטבע פיאט

✗ עדיין בורסה חדשה מאוד, לאחרים יש מחזורי מסחר גדולים יותר

אז הנה לכם, ארבע מהמרכזיות הטובות ביותר לקנות קרדנו! איזה מהם אתה מעדיף יותר מכל? לכולם יש יתרונות וחסרונות משלהם, כך שזה תלוי רק במה שאתה הכי רוצה לתעדף.

החלק הבא של המדריך שלי “איך לקנות קרדנו” יראה לכם איך לקנות מטבעות ADA, עם הוראות שלב אחר שלב!

איך לקנות קרדנו

במדריך המפורט שלי, אראה לך כיצד לקנות את Cardano באמצעות הבורסה של Binance. לפלטפורמה יש נפח המסחר הגדול ביותר, העמלות שלהן נמוכות, וזה ממש פשוט להשתמש באתר, באופן כללי! אתה יכול גם לקנות ADA בכרטיס אשראי או חיוב ב- Kraken – מכיוון שקניית מטבעות Cardano בכסף פיאט עדיפה בדרך כלל, זוהי אלטרנטיבה טובה!

שים לב שהתהליך דומה מאוד בכל אחת מהבורסאות שציינתי בסעיף איפה לקנות Cardano.

לפני שתוכל להתחיל בעבודה עם Binance, תצטרך להשיג קצת מטבעות קריפטוגרפיים כדי שתוכל לממן את חשבונך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לקנות אתריום (ETH) מ- Coinbase, מכיוון שאתה יכול להשתמש בכרטיס החיוב / האשראי או חשבון הבנק שלך בקלות..

ישנם מתווכים אחרים לבורסה המאפשרים גם לך לעשות זאת, אז אם ברצונך לקרוא את המדריך שלי בנושא חלופות Coinbase, לחץ על הקישור כאן!

פתיחת חשבון בינאנס

  1. ראשית, יהיה עליך לבקר באתר הרשמי של Binance, שתוכל לעשות על ידי לחיצה על קישור זה.
  2. בפינה השמאלית העליונה של המסך, לחץ על להירשם.

   כיצד לקנות Cardano ב- Binance

  3. כעת תצטרך להזין את כתובת הדוא”ל שלך, לבחור סיסמה חזקה ולסמן את תיבת התנאים וההגבלות. ואז לחץ להירשם.

   איך לקנות cardano ב

  4. כאמצעי אבטחה (כדי לוודא שאתה אנושי ולא רובוט) תצטרך לגרור את המחוון ולהתאים את הפאזל.

   כיצד לקנות Cardano ב- Binance

  5. Binance ישלח אליך דוא”ל. עבור לתיבת הדואר הנכנס שלך ולחץ על קישור האישור.

   כיצד לקנות Cardano ב- Binance

  6. מזל טוב, יש לך עכשיו חשבון Binance!

   איך לקנות קרדנו

  להפקיד כספים לביננס

  לאחר שהגדרת את חשבון Binance שלך, כעת עליך לממן אותו. אתה צריך לקבל את כתובת ההפקדה שלך ב- Binance כדי שתוכל להעביר כספים. אני אראה לך כיצד לעשות זאת בהמשך.

   1. ברגע שאתה מחובר, הזז את העכבר מעל כְּסָפִים (בראש העמוד) ואז לחץ על יתרות.

   2. כעת תראה רשימה ארוכה של מטבעות קריפטוגרפיים שתומכים בינאנס. בתיבת החיפוש, הזן את אתריום. לאחר מכן לחץ על לְהַפְקִיד כפתור שנמצא באותה שורה.

    כיצד להפקיד קריפטוגרפיה על Binance

   3. כתובת ארנק Binance הייחודית שלך להפקדות Ethereum מוצגת כעת. הקפד ללחוץ על ה- העתק כתובת לַחְצָן.

    כתובת הפקדה של ETH

   4. עבור לחשבון Coinbase שלך ​​(או לכל חילופי חילוף שהחלטת להשתמש בו) והדבק את הכתובת. ברגע שאתה שולח את המטבעות, הם אמורים להגיע לחשבון Binance שלך ​​תוך 10 דקות..

   כיצד לקנות Cardano ב- Binance

   אם פעלת עד כה אחר מדריך הקנייה שלי צעד אחר צעד, יהיה עליך לקבל חשבון Binance במימון מלא.

   החלק האחרון במדריך זה יראה לכם כיצד לקנות את Cardano.

    1. בראש הדף, הזז את העכבר מעל לְהַחלִיף ואז לחץ על בסיסי.

     כיצד להחליף קריפטוגרפיה על בינאנס

    2. בצד ימין של המסך לחץ על ETH ואז חפש אתה אמור לראות את צילום המסך שלמטה.

     כיצד לקנות קרדנו בינאנס

    3. לאחר מכן לחץ על ADA / ETH.

     איך קונים Cardance Binance

    4. אתה נמצא כעת במסך המסחר הראשי עבור זיווג Cardano ו- Ethereum.

     כיצד לקנות קרדנו בינאנס

    5. גלול מטה מתחת לתרשים וחפש את ה- קנה ADA תיבת מסחר. הקפד ללחוץ על שׁוּק.

     שוק קרדנו על בינאנס

    6. כעת עליך להזין את מספר המטבעות שברצונך לקנות. אם אתה רוצה להשתמש בכל היתרה שלך ב- Ethereum, לחץ על 100%. אם לא, תוכלו להזין את הסכום הרצוי בתיבה. לבסוף, לחץ על קנה ADA כדי להשלים את המסחר שלך.

    זהו, זה עתה קניתם את Cardano משלכם!

    עכשיו, איפה אתה שומר את זה?

    היכן לאחסן את Cardano (כיצד להשיג ארנק ADA)

    שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים כמו ביטקוין ואת’רום, למעשה יש רק ארנק אחד שתוכל לאחסן בו את מטבעות ה- ADA שלך! זה נקרא Daedalus וזה הארנק הרשמי שנוצר על ידי צוות Cardano.

    בארנק יש כמה מאפייני אבטחה חזקים באמת; עם זאת, הוא עדיין לא זמין בכל סוגי המכשירים.

    יהיה עליך להוריד אותו למחשב שלך, ותוכל לעשות זאת על ידי ביקור בדף האינטרנט הרשמי של דדלוס. האתר נותן לך הוראות צעד אחר צעד, אם תזדקק לעזרה כלשהי. כדי להקל עליך, תוכל לגשת לאתר באמצעות לחיצה על קישור זה!

    כיצד לקנות את Cardano The Daedalus Wallet להורדה בחינם

    לאחר התקנתו, תוכלו לשלוח, להחזיק או לקבל מטבעות ADA. זו הדרך הבטוחה ביותר לאחסן אותם, אז נסו לא להשאיר את המטבעות שלכם בבורסה זמן רב מדי.

    מפתחי Cardano עובדים כרגע על תכונות אחרות בארנק, כמו אפליקציית Android ו- iOS, כמו גם תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הצוות הודיע ​​גם כי בקרוב הם מקווים להפוך את ADA לתואם לארנקי החומרה הפופולריים, אולם יהיה עליכם להמתין עד שיעשו התפתחויות נוספות..

    סיכום

    אני מקווה שנהניתם מהמדריך שלי “איך לקנות קרדנו”! אם אתה קורא את זה מההתחלה ועד הסוף, עכשיו אתה אמור להבין היטב מה הפרויקט עושה ומה הוא מכוון לעשות..

    אתה לא רק יודע לקנות Cardano, אלא שאתה מכיר כעת ארבע מהבורסות הטובות ביותר לקנות ממנה, יחד עם כל היתרונות והחסרונות שלהם. הסיבה שבחרתי באותן מרכזיות היא שכל אחד מהם מציע דברים שונים עבור משתמשים שונים.

    לדוגמא, אם אתה באמת רוצה להשתמש בכרטיס חיוב למימון חשבונך, אך לא אכפת לך לחכות כמה ימים כדי לאמת את חשבונך, אז HitBTC יהיה אידיאלי. עם זאת, אם אתה מעדיף להתחיל מיד ורוצה החלפה עם הרבה נזילות, אז כנראה ש- Binance מתאים יותר! כך או כך, הכל קשור להעדפה אישית.

    באיזה חילופי שימוש השתמשת בסופו של דבר? האם מצאתם פשוט להשיג את המטבעות שלכם, או שיש לכם בעיה? השאירו את הערותיכם למטה, אשמח לדעת!

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map