חיזוי מחיר Cardano 2021 ומעבר: למה לצפות?

בטח שמעתם על Cardano כי זה זכה לתשומת לב רבה לאחרונה. קרדאנו הושק די לאחרונה בספטמבר 2017, Cardano הפכה לעצמה מקום בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים עם שווי שוק של 11 מיליארד דולר.

אם אתה תוהה איך נראה העתיד של קרדאנו, אז אתה במקום הנכון. במדריך זה אשתף אתכם בחיזוי המחיר הטוב ביותר של Cardano. אני גם אתן לך סקירה כללית של מה ש- Cardano עושה ומה מייחד אותה.

אתרי Cardano עמוד ראשון

בסוף המדריך הזה, יהיה לכם מושג על מגמות ההשקעה ההיסטוריות של Cardano ותחזיות עתידיות. עם המידע במדריך זה וייעוץ של יועץ פיננסי, אתה אמור להיות מסוגל לקבל החלטת השקעה מושכלת.

כמו בכל מטבע, כדאי שתדעו באמת במה אתם משקיעים. לכן, בואו ללמוד קצת על זה לפני שנקפוץ לתחזית Cardano.

פתק: אם אתה כבר מכיר את קרדאנו ורוצה לדלג לחיזוי, עבור לסעיף חיזוי מחיר של קרדאנו 2021.

מבוא קצר לקארדנו

Cardano, כמו Ethereum, היא פלטפורמה לפיתוח יישומים מבוזרים וחוזים חכמים. בדיוק כפי שאת’ר הוא האסימון / מטבע החילופי המשמש לביצוע עסקאות בפלטפורמה של את’ריום, ADA היא המטבע המקורי של הפלטפורמה של Cardano..

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אבל הדמיון נגמר שם! Cardano מציעה שיפורים טכנולוגיים רבים על פני Ethereum ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים, מכיוון שהיא שואפת ליצור בלוקצ’יין מדרג שלישי מדרגי וניתן להרחבה..

תתפלאו לדעת שהמוח שמאחורי קרדנו הוא אחד המייסדים של את’ריום – צ’רלס הוסקינסון. בעוד ש- Cardano הושגה בשנת 2015, היא הושקה רק בשנת 2017.

אתה יכול לקרוא את המדריך הזה של Cardano למידע נוסף.

בואו נתקדם כעת לעבר תחזית המחיר של Cardano ונבדוק כמה הביצועים של המחיר היו מאז שהושק.

היסטוריית ההשקעות של Cardano (ADA)

Cardano שונה ממטבעות אחרים מכיוון שזה לא התחיל עם מבצעים מיד לאחר ההמשגה. למעשה, Cardano פותחה למעלה משנתיים לפני שהצוות החליט להשיק אותה לציבור.


כפי שניתן לראות בתצלום המוצג למטה, Cardano הושקה למסחר באוקטובר 2017. ביטרקס, אחת מחילופי המטבעות הגדולים ביותר, הייתה הראשונה שהשיקה את Cardano..

תרשים חיזוי מחיר Cardano

Cardano הפכה פופולרית למדי בתוך חודש מיום השקתה ונרשמה במהירות רבה ברוב הבורסות המובילות בקריפטוגרפים. מחירו של Cardano, שהיה 0.021 דולר בעת ההשקה, נגע לשיא של 1.22 $ ב -4 בינואר 2018.

זו חזרה של בערך 6,000% תוך 3 חודשים בלבד. באותה תקופה שווי השוק שלה צמח מ- 0.56 מיליון דולר לסכום כולל של 31 מיליארד דולר.

המשקיעים קנו את Cardano בגלל השיפורים הטכנולוגיים המוצקים שהיא מציעה בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, ומכיוון שהצוות שעומד מאחוריה אמין ביותר..

כמו רוב מטבעות הקריפטו האחרים, גם מטבע ה- ADA חווה התרסקות ברבעון הראשון של 2018.

תרשים חיזוי מחיר Cardano

היא ראתה התחדשות לאחר מכן שכן מחירו עלה כמעט פי 3 בתוך 30 יום בלבד. בשנת 2021, מחיר Cardano גבוה עוד יותר כשהוא מגיע ל- 0.35 $.

בואו נעבור כעת לתחזית המחיר של Cardano – העתיד של Cardano!

חיזוי מחיר Cardano 2021

כפי שאתה אולי יודע, מחיר מטבע קריפטוגרפי יכול לראות עלייה או ירידה אדירים, הכל בתוך שניות. לכן, די קשה לחזות את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים בוודאות.

עם זאת, ישנם כמה היבטים בסיסיים שיכולים להשפיע על המחיר. בהתבסס על היבטים אלה, אנליסטים, מומחים, משתמשים יומיומיים (כולל אתה!) יכולים ליצור חיזוי מחיר מטבע ADA.

חיזוי מחיר של Cardano באמצעות ניתוח טכני

בניתוח טכני, ניתן לחזות את המחיר באמצעות מגמות מחירים היסטוריות ומגמות נפח מסחר. סוג זה של ניתוח יכול להיעשות באמצעות תוכנה ולימוד גרפים. אין תשומת לב לגורמים מוחשיים, כגון הצוות, הטכנולוגיה וכו ‘.

Walletinvestor.com הוא אתר אחד כזה שנותן ניתוח טכני תחזיות לטווח קצר ולטווח ארוך עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. לטענתם, תחזית מחיר Cardano לשנת 2021 היא 0.46 $, כלומר המחיר אמור לעלות מעט.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חיזוי מחיר של Cardano מבוסס על גורמים צוותיים, טכנולוגיים ואחרים

מבוסס על גורמים כמו טכנולוגיה, מגמות צוות ושוק, אתר שנקרא smartereum.com יצר חיזוי מחיר מטבע ADA. לשנת 2019, חיזוי מחירם של Cardano היה $ 2.50 – זה יהיה ענק! למרבה הצער, זה לא קרה. עם זאת, smartereum.com צופה שנה טובה לקרדאנו בשנת 2021, עם זאת, הם אינם מספקים מחיר ספציפי.

הם ביססו את התחזית שלהם על הגורמים הבאים:

  • צוות חזק
  • טכנולוגיה מעולה
  • פלטפורמת קוד פתוח

סופר Oracletimes.com, פדרו ברנרדו, שיתף גם תחזית מחיר של Cardano. הוא ניבא שמחירו יהיה בסביבות 1.50 דולר עד סוף 2019 – עוד גבוה ועוד תחזית שלא קרתה. עם זאת, זה עשוי להפוך למציאות בשנת 2021.

אם אתה זוכר, השיא הקודם שקרדנו נגע בו היה סביב 1.22 דולר. בין היתר, הם מצפים כי קרדאנו תחצה את הסימן הזה בגלל תוכניותיו להקים כספומטים ADA ביפן.

לדבריהם, יפן היא אחת מ”מובילות העולם בקבלת הבלוקצ’יין, שם כ 84% מהאוכלוסייה שמעו על ביטקוין. ” אז מהלך זה באמת יכול לשנות את המשחק עבור Cardano.

אתה יכול לראות שתחזית Cardano לשנת 2021 נראית בסך הכל טוב. האם אתה תוהה כיצד נראה חיזוי מחיר המטבע של ADA בטווח הארוך?

בוא נגלה!

חיזוי מחיר Cardano לטווח ארוך

זה תמיד רעיון טוב לבחון את הסיכויים לטווח הארוך של כל השקעה. אז בואו נראה כמה מהתחזיות המובילות של Cardano לטווח הארוך.

חיזוי מחיר לטווח ארוך של Cardano באמצעות ניתוח טכני

אתר נוסף שנותן תחזיות מחיר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות ניתוח טכני הוא longforecast.com.

לטענתם, תחזית מחיר Cardano לדצמבר 2021 היא 0.45 $. שוב, הייתי אומר שזה לא גבוה כמו מה שהיינו מצפים מאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. הסיבה לכך עשויה להיות העובדה שניתוח טכני אינו מתחשב בגורמים כמו טכנולוגיה וצוות, שניהם חזקים מאוד במקרה של Cardano..

כך או כך, זהו רווח יציב וחיזוי חיובי נוסף.

חיזוי מחיר לטווח הארוך של Cardano מבוסס על צוות, טכנולוגיה וגורמים אחרים

חיזוי מחיר המטבע ל- ADA למשך 5 שנים (שנערך בשנת 2018) על ידי smartereum.com עומד על 10 דולר. כפי שציינתי לעיל, הם ביססו את התחזיות שלהם על גורמים שונים כמו הצוות, שיפורים טכנולוגיים וכו ‘.

אני מאמין שזו ציפייה ריאלית בהתאם לתפקוד שוק הקריפטו הכולל. כזכור, Cardano מובלת על ידי צוות חזק מאוד המונע על ידי החזון לפתח מטבע קריפטוגרפי מהדור הבא.

מנכ

נראה כי שתי התחזיות ארוכות הטווח המשותפות לעיל נמצאות בקצוות קיצוניים. אני מרגיש שהמחיר העתידי של Cardano טמון איפשהו בין לבין. אבל כידוע, קשה מאוד להיות בטוחים לגבי משהו בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים.

(ולכן לעולם אל תשקיעו יותר ממה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד!)

אז האם קרדנו היא השקעה טובה?

אפילו המומחים בשוק הקריפטו אינם יכולים לומר בוודאות האם Cardano היא השקעה טובה או לא. במקום זאת, עליך להחליט על ידי אמונה בהסתברות. זה הטבע של מטבעות קריפטוגרפיים. קשה לחזות מה יקרה בעתיד, בשוק כלשהו.

עם זאת, על בסיס היסודות של Cardano ומגמות השוק הכלליות, ברצוני לחלוק את דעתי מדוע Cardano היא השקעה טובה (או רעה). זו לא ייעוץ פיננסי – זה רק משהו שאתה צריך לחשוב עליו כשאתה שוקל להשקיע בקרדנו.

מדוע Cardano יכולה להיות השקעה טובה

למרות ש- Cardano הושקה בשנת 2017, העבודה על פיתוח הפלטפורמה נמשכת מאז 2015. עם צוות בלתי פוסק מאחוריה, ברור ש- Cardano כאן כדי להישאר.

בואו נסתכל על כמה מהגורמים הפועלים לטובת Cardano.

קְבוּצָה

הוא פותח על ידי צוות חזק המשתתף לא רק מפתחים אלא גם מדענים ומהנדסים מרחבי העולם. Cardano היא המטבע היחיד שהציג את הרעיון של ביקורת עמיתים על כל העבודות שנעשות בפלטפורמה.

כפי שאמרתי קודם, Cardano נתמכת על ידי שלושה ארגונים בעלי יכולת המציעים הרבה מומחיות, ניסיון ומשאבים לפיתוח Cardano..

צוות מומחי מטבעות קריפטו

טֶכנוֹלוֹגִיָה

שלא כמו ביטקוין ו- Litecoin שהם מטבעות דיגיטליים בלבד, Cardano מספקת פלטפורמה שלמה לבניית יישומים מבוזרים וחוזים חכמים.

לא זו בלבד, אלא שהיא מציעה שיפורים טכנולוגיים רבים על פני אחרים בתחום. כפי שציינתי קודם, הוא נותן מענה לבעיות המדרגיות הנוכחיות שחביבות את’רום.

זה גם יהיה בר קיימא יותר.

בִּטָחוֹן

רשתות חסימות רבות נתקלו בפרדוקס ‘אבל אם נמרח, אנו מאבדים ביטחון’. זה לא המקרה עם Cardano, מכיוון שהוא יכול להשיג אבטחה ומדרגיות בו זמנית באמצעות פרוטוקול שיצרו, בשם Ouroboros..

ארנק

Cardano מציעה ארנק מאובטח משלה בשם Daedalus; כאן תוכלו לאחסן את מטבעות ה- ADA שלכם.

כעת הם עובדים על שיפור העיצוב של דדלוס והפיכת שילוב באמצעות ממשקי API לצדדים שלישיים לפשוטים בהרבה.

כפי שניתן לראות בתצלום המצוין למטה, עבודה למיצוי ארנק מוצק ומאובטח היא חלק חשוב במפת הדרכים שלהם.

חשבונות ארנק של דדלוס

הנקודות לעיל הן חלק מהסיבות העיקריות שהופכות את קרדאנו לקריפטוגרפיה מבטיחה. עם זאת, ישנם כמה דברים שיכולים לעבוד גם נגד קרדאנו.

מדוע Cardano יכולה להיות השקעה גרועה

תן לי להעביר אותך דרך כמה נקודות חשובות שכדאי לזכור לפני שתקבל את ההחלטה שלך או תחזית Cardano משלך.

רקורד לא מוכח

Cardano קיימת רק 8 חודשים, מה שהופך אותה לאחת המטבעות הקריפטוגרפיים הצעירים ביותר בעשרת המטבעות המובילים (לפי שווי שוק). אין מספיק נתונים לדפוסי ההשקעה ההיסטוריים של Cardano, מה שהופך אותה להשקעה מסוכנת יותר.

עבודה בעיצומה

הובטח הרבה לגבי מה ש- Cardano יכולה להציע, אך לרוב זו עדיין עבודה בעיצומה. ההצלחה של מטבע ADA תלויה מאוד בשאלה אם תכונות אלה יושמו בהצלחה או לא.

תַחֲרוּת

תחום פלטפורמות החוזים החכמים הפך צפוף למדי. Cardano מתמודדת עם תחרות לא רק מאת’רום, אלא גם מאחרים כמו NEO ו- EOS. נראה קשה שכל כך הרבה מטבעות מובילים המספקים לאותה מטרה יכולים להתקיים במקביל.

לכן, אם יש מקום רק לזוכה אחד או שניים, אז Cardano צריך להבטיח שהיא עושה את מה שנדרש כדי לבצע.

האמור לעיל הן חלק מהסיבות העיקריות לכך שהצמיחה של קרדאנו עשויה שלא להתברר כצפוי.

אנו יכולים לומר כי לקארדאנו יש יותר נקודות חיוביות מאשר שליליות בשלב זה. אבל כדי להמשיך עם השקפה חיובית, Cardano צריך לממש את הבטחותיה, והיא צריכה לעשות זאת בקרוב.

כאשר מטבע חדש מושק כמעט כל יום, הדברים יכולים להשתנות במהירות בשוק המטבעות. קרדאנו צריכה לנוע בקצב מהיר יותר אם היא רוצה להגדיל את סיכוייה לזכות במשקיעים.

מילים אחרונות

כעת אתה יודע את התחזית הטובה ביותר למחיר Cardano הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. אתה יודע גם על מקורו, מגמות המחירים ההיסטוריות ותכונות המפתח. אלה הם כמה מההיבטים העיקריים שאמורים לעזור לך לפתח מושג מהם השינויים האפשריים במחיר ש- Cardano עשויה להיתקל בזמן הקרוב..

אז מה עמדותיך לאחר קריאת מדריך החיזוי למחירי Cardano שלי? האם אתה שורי או דובי? אני אישית די דובי אם עדיין לא ידעת לדעת!

תן לי לדעת את דעותיך ותחזיותיך – למה אתה רואה את קרדנו עולה או נופל בסוף השנה הזו? ומה לדעתך זה יהיה בעוד 5 שנים מהיום? על מה אתה מבסס את דעתך? האם אתה יותר נלהב לסמוך על חוות דעת של מומחים, או על האלגוריתמים השונים של אתרים?

פתק: בנוסף לשימוש במדריך חיזוי זה של Cardano, עליכם בהחלט להתייעץ עם יועץ פיננסי לפני שתקבלו החלטת השקעה סופית. כמו כן, מומלץ מאוד לך לעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map