ארנק Cardano הטוב ביותר

קרדנו הוא בלוקצ’יין שבו מתגוררת קריפטוגרפיה של ADA. זה משמש בעיקר לשליחה וקבלה של כספים דיגיטליים. כרגע, זה ה מטבע קריפטוגרפי 6 הכי פופולרי עם שווי שוק של יותר מ -10 מיליארד דולר. עכשיו, מאז שהגעת לביקורת הארנק הטובה ביותר של Cardano, אתה בטח כבר יודע את זה.

אם במקרה יש לך סכום עצום (או פשוט הסכום שלא יכולת להרשות לעצמך להפסיד) של מטבעות ADA, כדאי שתמצא גם ארנק אמין עבורם. אחרי הכל, שמירת הנכסים שלך בפלטפורמות להחלפת מטבעות קריפטו אינה מומלצת ביותר. בשל חוסר ביטחון, מיליוני מטבעות קריפטוגרפיים נגנבים מדי שנה.

בזה הטוב ביותר רשימת ארנקי Cardano, תוכל למצוא שני סוגים שונים של ארנקים – חומרה ותוכנה. אציג בפניכם כל אחד מהם אחד אחד ואעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. הנה ה 7 האפשרויות המובילות הנחשבים לחלק מהארנקים הטובים ביותר של Cardano ויידונו במאמר זה:

נתחיל בהיכרות עם סוגים שונים של ארנקים שניתן למצוא בשוק. קל יותר לבחור ארנק לצרכים האישיים שלך כשיש לך הבנה רחבה יותר.

ארנק Cardano הטוב ביותר: סוגים שונים של אפשרויות

ישנם ארבעה סוגים שונים של ארנקים שתוכלו למצוא כאשר אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר ב- Cardano. הנה הרשימה בה תוכלו למצוא את כולם:

 • ארנקים מקוונים
 • ארנקי תוכנה / אפליקציות
 • ארנקי חומרה
 • ארנקי נייר

כל אחד מהארנקים האלה מגיע עם הטבות ומוזרויות שונות וניתן להמליץ ​​על אנשים שונים. לפני שתעבור לרשימת הארנקים הטובה ביותר של Cardano, עליך להיות הבנה רחבה יותר של כל אחד מהם.

ארנקים מקוונים

ארנקים מקוונים ידועים כ- הכי פחות מאובטח. אם אתה בוחר בארנק כזה, אתה אמור לסמוך על הספק. בעוד שרוב הארנקים המקוונים הגבוהים ביותר אינם מאחסנים את המפתחות הפרטיים שלך, עדיין ניתן לגנוב את המטבעות שלך למקרה שמישהו יצליח לפרוץ את זה.

ארנק Cardano הטוב ביותר: ארנק דיגיטלי.

היתרון העיקרי של ארנקים כאלה הוא שְׁמִישׁוּת. כדי לגשת לארנקים מקוונים תצטרך להיות בעל חיבור לאינטרנט בלבד. כמו כן, זה סופר קל לבצע עסקאות כי המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בשרתים שלהם.

לכל דבר ועניין, ארנקים מקוונים יכולים להיות מומלצים בלבד אם אתה שומר כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים. אחרת, עליך ללכת על אפשרויות מאובטחות יותר.

ארנקי תוכנה / אפליקציה

אם אתה מתכנן לבצע עסקאות יומיומיות, אז ארנקי תוכנה יכולה להיות בחירה ממש טובה. הם מאובטח יותר מאשר באינטרנט אחסון, לעומת זאת, לא אמין כמו חומרה ארנקים.

תוכנות או ארנקים לאפליקציות הם סופר קל לשימוש. יתרה מכך, תוכל לעקוב אחר הנכסים שלך בדרכים באמצעות אפליקציה לנייד. ה אמינות ארנקי התוכנה תלוי לחלוטין בפלטפורמה. ישנן כמה אפשרויות מאובטחות באמת שאציג כשמדברים על ארנק Cardano הטוב ביותר, עם זאת, אתה יכול גם להיתקל בספקים פחות אמינים, אך לא במאמר זה..

בסך הכל, ארנקי תוכנה מומלצים לאנשים שמייצרים עסקאות מרובות לאורך היום, וגם לאלו שאוחסנים בהם כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים.

ארנקי חומרה

כשמחפשים את הארנק הטוב ביותר של Cardano, תבחין שהאפשרויות המומלצות ביותר הן ארנקי חומרה. הם ידועים גם כארנקים קרים בגלל שלך מפתחות פרטיים מאוחסנים במצב לא מקוון, כך שלא יהיו בעיות פריצה.

הארנק הטוב ביותר של Cardano: Ledger.

מרבית ארנקי החומרה האיכותיים עשויים חומרים עמידים, כלומר, אתה לא צריך להיות מודאג מלהפיל או לשבור אותם. כמו כן, תהליך ההתאוששות בדרך כלל די פשוט למקרה שתאבד אותו.

כמובן, כשמדובר בארנקי Cardano בחומרה, הם כן לא קל לשימוש כמו מקוונים או תוכנות, עם זאת, אם אתה מאחסן כמויות עצומות של מטבעות קריפטו, השגת ארנק כזה היא חובה.

ארנקי נייר

בזמן ארנקי נייר נחשבים לבטוחים ביותר, במקרה שאתה מאבד אותם או שקורה איזושהי תאונת מים, המטבעות הקריפטוגרפיים שלך אבדו. זה היחיד דרך לא טכנית לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

אם תבחר א ארנק נייר, אז תצטרך את המפתחות הציבוריים שלך בכל פעם שתבצע עסקה. מיותר לציין שזה יכול להיות ממש גוזל זמן, עם זאת, ארנקים כאלה מדהימים אם אתה מחשיב מטבעות ADA כ השקעה לטווח ארוך.

עכשיו שיש לכם הבנה בסיסית, בואו נסתכל על הארנקים הטובים ביותר של Cardano.

ארנק Cardano הטוב ביותר: אפשרויות 7 העליונות

ברשימת “הארנק הטוב ביותר של Cardano” תמצאו מגוון בחירות, אולם עליכם להיות מודעים לכך גורמים שונים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ה- ארנק ADA הטוב ביותר לצרכים שלך.

תן לי לעבור במהירות על אלה היבטים:

 • בִּטָחוֹן. אבטחה היא בהחלט הגורם החשוב ביותר עליכם לשקול בבואכם להחליט באיזה ארנק Cardano לבחור. כל ההיבטים האחרים אינם חשובים אם הביטחון שלך נמצא בסיכון.
 • שְׁמִישׁוּת. ארנק קריפטוגרפי טוב צריך להיות קל לשימוש ויש להם ממשק ברור. גורם זה לא יכול להיות חשוב באותה מידה עבור מי שרואה במטבעות ADA השקעה לטווח הארוך, עם זאת, הוא קריטי עבור מי לבצע עסקאות מרובות במשך היום.
 • ניידות. כמה קל לגשת לארנק? כמו כן, אם אנו מדברים על ארנק חומרה, ודא כי ה- תהליך התאוששות קל במקרה שאתה מאבד את זה, ולקחת בחשבון את החומרים שהוא עשוי מהם. הם צריכים להיות עמיד בפני נזקים פיזיים.
 • מטבעות נתמכים. למרות שכעת אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר של Cardano, ייתכן שתחליט להשתמש בו לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעתיד. לכן חשוב לוודא שהארנק תומך בכמות טובה של מטבעות קריפטוגרפיים. תתפלאו לשמוע שחלקם תומכים באלפי נכסים שונים.

כל אחד מהארנקים מגיע עם יתרונות וחסרונות שונים, לכן כל אדם צריך לבחור אפשרות לאחר הערכת רצונותיו וצרכיו האישיים. עכשיו הגיע הזמן לקפוץ לארנק הטוב ביותר עבור רשימת Cardano ולמצוא את האפשרות המתאימה ביותר עבורך.

1. Ledger Nano X – ארנק החומרה המאובטח ביותר

מדורג במקום ה -1 מתוך 7 חילופי קריפטו

ספר חשבונות ננו X דברים שאהבנו:

 • + ניתן לניהול ממכשיר נייד
 • + מאוד מאובטח
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עיצוב נוח

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

השם הפרטי ביותר שכנראה תשמעו כשאתם מחפשים הארנק הטוב ביותר של Cardano הוא פִּנקָס. החברה מציעה שתי אפשרויות אמינותספר ספרים ננו ס ו ספר חשבונות ננו X. האחרון הוא ארנק החומרה החדש והמתקדם ביותר שמציעה החברה.

חברת לדג’ר הייתה נוסד בשנת 2014 על ידי 8 מומחים שהיה להם ניסיון קודם במטבעות קריפטוגרפיים, אבטחת סייבר ויזמות. המטרה העיקרית שלהם הייתה ליצור פתרונות מאובטחים ליישומי בלוקצ’יין, והם הצליחו להשיג זאת.

נכון לעכשיו, Ledger Nano X הוא אחד הארנקים המובילים עבור Cardano ומספר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בזכות זה מדידות אבטחה. מכשיר זה מאחסן את כל המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון שמבטיח פרטיות מלאה ואנונימיות.

הארנק הטוב ביותר ב- Cardano: Ledger Nano X אבטחה.

יתרה מכך, הוא כולל אלמנט מאובטח (SE) כלומר מסוגל להגן עליך במקרה שחיבור ה- Bluetooth שלך נפרץ. זה עובד על ידי בקשת האישור שלך לפני ביצוע שינויים כלשהם. עם זאת, בעוד שאנשים מסוימים היו מודאגים מכך אנרגיה נמוכה Bluetooth קישוריות (BLE), אתה לא צריך לדאוג יותר.

עכשיו, מאז ספר חשבונות ננו X הוא מכשיר פיזי, עליכם לדעת שהוא עשוי ממנו חומרים מהשורה הראשונה, לְרַבּוֹת פלדת אל – חלד. אז אם תפילו אותו על הרצפה במקרה, לא יקרה לו כלום. כמובן, יתכן שתבחין בכמה שריטות בשימוש בו, אולם לא ישפיעו על ביצועי המכשיר.

מה שמדהים הוא של- Ledger Nano X יש מסך רחב יותר בהשוואה לדגם הקודם של החברה – Ledger Nano S. עם זאת, בדיוק כמו זה, יש לו שני כפתורים לניווט. למרות שתצטרך קצת זמן להתרגל, המכשיר הזה די פשוט. כמו כן, הוא מגיע יחד עם מדריך למשתמש בו תוכלו למצוא את כל ההוראות.

מכשיר זה מגיע יחד עם כבל USB-C שתוכל להשתמש בו כדי לחבר אותו למחשב שלך. יתרה מכך, Ledger מציעה אפליקציה שתאפשר לך לשלוט על הכל ממקום אחד. בסך הכל לא אמורות להיות לך בעיות בכל הנוגע לשימושיות.

היבט מדהים נוסף בארנק זה הוא שהוא תומך יותר מ 27 מטבעות ומעל 1500 אסימונים. המשמעות היא שלא כדאי לך להגביל את עצמך למטבעות ADA, יש כל כך הרבה נכסים דיגיטליים אחרים שאתה יכול לבחור להשקיע בהם.

מהו תמחור Ledger Nano X?

ספר חשבונות ננו X אולי נראה קצת יקר. נכון לעכשיו, זה עולה 119 $, עם זאת, עליך לזכור כי אתה משלם רק פעם אחת ויכול ליהנות מארנקי Cardano הטובים ביותר מזה שנים.

כמו כן, החברה מציעה כמה באמת מבצעים והנחות אטרקטיביות באירועים מיוחדים, אז אתה לא צריך לפספס אותם. ואם אתה רוכש חבילה, ארנק Ledger אחד יעלה לך פחות.

בקר ב- Ledger Nano X

…או קרא את סקירת Ledger Nano X שלנו

2. Trezor דגם T – ארנק חומרה אמין

מדורגת מספר 2 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת מודל טרזור ​​T דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ממשק משתמש עם מסך מגע
 • + קל להתקנה
 • + תומך בסביבות 1000 נכסי הצפנה

דברים שלא אהבנו:

 • עיצוב מגושם
 • יקר

בקר באתר

טרזור ​​דגם טי הוא ארנק נוסף שיש לכלול ברשימת “הארנק הטוב ביותר של Cardano”. מאז Trezor דגם T הוא א ארנק חומרה, בדיוק כמו Ledger Nano X, הוא מאחסן את מפתחות פרטיים במצב לא מקוון. זה כמעט בלתי אפשרי עבור האקר לגנוב את הנכסים שלך כי הארנק מעולם לא מחובר לאינטרנט.

באמצעות Trezor Model T, אתה יכול לשלוח ולקבל כמו גם לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך (ברור) ולבדוק את היתרה שלך. לפני שתבצע שינויים כלשהם, תצטרך הזן את מספר ה- PIN האישי שלך. מה גם שתקבל את שלך ביטויי סיסמה לגיבוי הדרושים במקרה שהמכשיר שלך אבד או נגנב.

תכונות דגם T של טרזור תכונות אבטחה מהשורה הראשונה. אתה כבר יודע שהמפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים במצב לא מקוון, אולם ארנק זה גם נועל את כל הסיסמאות שלך מנהל סיסמאות טרזור בנפרד על ידי שימוש במפתחות הדיגיטליים שלך. יתרה מכך, תומך טרזור BIP39 ביטויי סיסמה, כך שהמפתחות הפרטיים והציבוריים שלך לעולם לא נזכרים על ידי המכשיר.

הארנק הטוב ביותר של Cardano: Trezor.

פתק: חשוב לא לשתף את קוד ה- PIN או את ביטויי הגיבוי שלך עם אף אחד!

בהמשך הדרך, Trezor Model T תומך יותר מ 1600 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל המטבעות הפופולריים ביותר ואסימונים מוכרים פחות. למותר לציין שגם מטבע ה- ADA נתמך.

כמו כן, על סמך ביקורות של לקוחות, Trezor Model T הוא קל יחסית להתקנה ולהשתמש, אפילו אנשים ללא כל ניסיון יוכלו להגדיר את זה במהירות. מכיוון שהוא מגיע עם כל ההוראות הדרושות, התהליך יהיה אפילו פחות מסובך.

Trezor דגם T יש שני כפתורים לניווט, עם זאת, מה יש שונה מהדגם הקודם (Trezor One) הוא שלמכשיר זה יש מסך מגע המהווה שיפור ברור בהשוואה לדגם הקודם.

כל הדברים שנחשבים, Trezor Model T היא בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר שעליך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת הארנק הטוב ביותר ב- Cardano..

מהו תמחור ה- Trezor Model T?

להיות אחד הארנקים הטובים ביותר של ADA, טרזור ​​דגם טי מגיע עם מחיר. מכשיר אחד עולה 169.99 דולר, או שאתה יכול לבחור a חֲבִילָה זה כולל את Trezor Model T, Trezor One וכספת Cryptosteel במחיר של 274 דולר. נראה כמו עסקה טובה.

כמו כן, תוכלו למצוא עסקאות אטרקטיביות במיוחד בטרזור ​​באירועים מיוחדים, לכן דאגו לא לפספס אותם!

בקר בטרזור ​​דגם טי

…או קרא את סקירת הדגם T של Trezor

3. Ledger Nano S – יחס מחיר-איכות מעולה

מדורג במקום ה -3 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק ספר חשבונות דברים שאהבנו:

 • + סופר מאובטח
 • + הגנה מפני נזק פיזי
 • + תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר יחסית

בקר באתר

אם חיפשתם את הארנק הטוב ביותר של Cardano לפני כן, אני מהמר שנתקלתם ב- Ledger Nano S מספר פעמים. זהו ארנק חומרה שמאפשר לאחסן אלא גם לשלוח ולקבל נכסי קריפטו.

ספר חשבונות ננו ס תומך יותר מ -1,500 מטבעות קריפטוגרפיים שונים (26 מטבעות ויותר מ -1,500 אסימונים), כולל מטבעות ADA, כמובן. למרות שאין ארנק שתומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים, Ledger Nano S משפרת את רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים מדי יום.

אחת הסיבות מדוע לדג’ר נחשב לעתים קרובות לארנק Cardano הטוב ביותר היא אבטחה. שונה מארנקי התוכנה, שלך מפתחות פרטיים מאוחסנים בתוך המכשיר בפועל – לא מקוון. יתרה מכך, תצטרך לבחור קוד PIN שעליו לכלול לפחות 4 ספרות, ותקבל א ביטוי התאוששות בן 24 מילים זה נחוץ למקרה שתשכח את הסיכה שלך.

אמנם יש כמה חששות בכל הנוגע לעמידות ארנקי החומרה, אך לא אמורים להיות ספקות לגבי Ledger Nano S. המכשיר הוא עשוי נירוסטה פְּלָדָה שהופך אותו לעמיד בפני נזקים פיזיים.

עכשיו, בעוד לדג’ר ננו S הוא הדגם הפופולרי יותר של החברה יש גם גרסה משופרת – לדג’ר ננו X. יש לו מסך גדול יותר המאפשר לראות כתובות ארנק מלאות כמו גם כל שאר הפרטים הדרושים..

הארנק הטוב ביותר של Cardano: Ledger Nano S.

למרות ש- Ledger Nano S לא יכול להיות קל לשימוש כמו תוכנה או ארנקים מקוונים, זה מאוד חזק משפר את השימושיות על ידי מתן אפליקציה המאפשר לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים של ADA וכן לנהל אותה. עם זאת, כל מה שאתה צריך זה אפליקציה אחת.

היבט יוצא דופן לגבי Ledger Nano S וגם Ledger Nano X הוא שיש להם מערכת הפעלה מותאמת אישית (BOLOS) המבטיחים יישומים מבודדים זה מזה, וגם מגנים עליך מפני התקפות זדוניות. הוא משלב גם א אלמנט מאובטח (SE) המארח את המפתחות הפרטיים שלך בצורה מאובטחת ויכול להגן עליך מפני התקפות חמורות.

מהו תמחור Ledger Nano S?

אחת הסיבות העיקריות מדוע אנשים בוחרים לעתים קרובות ארנקים מקוונים או ארנקי תוכנה במקום חומרה היא שבעצם אתה צריך להיות הבעלים שלהם. העובדה היא שחלקן יכולות להיות יקרות יחסית, אולם מה התמחור של Ledger Nano S?

ספר חשבונות ננו ס יעלה לך רק 59 דולר זה זול יחסית בהתחשב בעובדה שמספקת לך אבטחה אולטימטיבית, תכונות נהדרות ועיצוב מלוטש.

המכשיר יישלח מיד לאחר שתשלם תשלום, כך שתוכל לצפות לקבל אותו תוך יום עסקים אחד.

גם Ledger Nano S וגם Ledger Nano X יכולים להיחשב לארנק Cardano הטוב ביותר, עם זאת, עליכם לבחור אחד על פי ההעדפות האישיות שלכם..

בקר בארנק Ledger

…או קרא את סקירת ארנק Ledger שלנו

4. Trezor One – ארנק חומרה משתלם

מדורג במקום ה -4 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק טרזור דברים שאהבנו:

 • + אבטחה מהשורה הראשונה
 • + ארנק קריפטו ידוע מאוד
 • + מחזיקה במספר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים
 • + עדכוני קושחה קבועים

דברים שלא אהבנו:

 • יקר
 • עבר גישה בלתי מורשית בעבר

בקר באתר

כשאתה מחפש את הארנק הטוב ביותר עבור Cardano, תיתקל בו טרזור ​​אחד. זהו אחד מארנקי החומרה המומלצים יותר בו ניתן לאחסן מטבעות ADA.

טרזור ​​אחד הוא הארנק המקורי של טרזור ​​שהיה שוחרר בשנת 2014 על ידי חברה שנקראת SatoshiLabs. הארנק הוא אישור CE ו- RoHS מה שאומר שהוא עומד בתקני איכות ואמינות.

אחת הסיבות שבגללן מומלץ לבחור בארנק זה היא אבטחה. בעת שליחה או קבלה של מטבעות ADA באמצעות Trezor One, יהיה עליך לספק פִּין קוד בכל פעם שתבצע פעולה. לא יבוצעו שינויים ללא אישורך.

כעת, במקרה שתאבד מכשיר זה, עליך לדעת שתהליך ההתאוששות הוא די פשוט. תינתן לך ביטוי סיסמה בעת הגדרת הארנק שלך. יהיה צורך לשחזר את כספיך.

טרזור ​​אחד קל יחסית לשימוש בהשוואה לארנקי חומרה אחרים בשוק. זה מגיע עם כל ההוראות שאתה צריך כדי להבין כיצד להשתמש בו.

מהו תמחור טרזור ​​אחד?

Trezor One הוא אחד מארנקי החומרה המשתלמים ביותר עבור Cardano. בדיוק כמו ספר חשבונות ננו ס כרגע זה עולה רק 59 דולר. עם זאת, אתה משלם תשלום אחד בלבד ויכול להשתמש ב ארנק חומרה מאובטח עבור מטבע קריפטוגרפי ADA במשך שנים.

אם כבר מדברים על התמחור, תראו שלעיתים טרזור ​​מציע מבצעים אטרקטיביים באמת עבור שני הארנקים, כך שתוכלו לחסוך את החיסכון שלכם בצורה משמעותית. כמו כן, כאשר אתה לרכוש 3 חבילות עבורך וחבריך ארנק Trezor אחד יעלה לך פחות.

בקר בטרזור

…או קרא את סקירת טרזור ​​שלנו

5. Coinbase – ארנק תוכנה מאובטח

מדורג במקום ה -5 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק Coinbase דברים שאהבנו:

 • + קל לשימוש
 • + חינם לרישום ושמירת מטבעות קריפטו
 • + אגרות הגינות
 • + תומך ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים
 • + אבטחה מהשורה הראשונה

דברים שלא אהבנו:

 • מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים
 • א "מתארח" ארנק – נשמר חיבור מתמיד לאינטרנט

בקר באתר

למרות שבתחילת המדריך הזה הזכרתי זאת תוכנה / ארנקים חמים אינם מאובטחים כמו אלה של חומרה, ישנן מספר סיבות מדוע Coinbase ראוי להופיע ברשימה זו עבור ארנקי ADA הטובים ביותר.

לפני שתמשיך הלאה, עליך לדעת כי Coinbase עדיין לא תומך ב- Cardano, עם זאת, זה צריך להיכלל ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים ב- Coinbase בתוך זמן קצר. לכן, לא תצטרך לחכות זמן רב.

Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים והמהימנים בשוק, אולם יש לה גם אחד מארנקי המטבע הדיגיטלי הבטוחים ביותר בעזרתם ניתן לאחסן מטבעות ADA. אבל מה שאתה צריך לדעת הוא שתצטרך שתי אפליקציות נפרדות להחלפה וארנק של Coinbase.

אחת הסיבות שבגללן ארנק Coinbase מומלץ כל כך היא אבטחה. זה מספק לא רק אימות דו-גורמי אבל גם חתימות מרובות, בקשות אישור ו מספר אמצעי אבטחה אחרים. חשוב להזכיר כי Coinbase מעולם לא נפרץ. היבט זה מוסיף אמינות נוספת.

מהו תמחור ארנק Coinbase?

החדשות הטובות הן שבניגוד לארנקי החומרה, ארנק Coinbase לגמרי בחינם. משמעות הדבר היא כי לא יהיו חיובים נוספים עבור אחסון מאובטח של קריפטו. אתה רק צריך להוריד אפליקציה ולהתחיל להשתמש בה.

בקר בארנק Coinbase

…או קרא את סקירת ארנק Coinbase שלנו

6. ארנק Guarda – ארנק קריפטו רב פלטפורמות

מדורג במקום ה -6 מתוך 7 בורסות הקריפטו

סקירת ארנק גארדה דברים שאהבנו:

 • + אמצעי אבטחה טובים
 • + קל לשימוש
 • + תמיכת לקוחות חיה
 • + מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

דברים שלא אהבנו:

 • עדיין חברה חדשה
 • עמלות גבוהות יחסית

בקר באתר

גווארדה הוא מטבע קריפטו רב פלטפורמות ארנק המציע ארנקים באינטרנט, שולחני ונייד. מה שמדהים בארנק הזה הוא שהוא תואם לדג’ר. מסיבה זו, תוכלו לשמור חלק ממטבעות ADA בארנק חומרה וחלקם בארנק Guarda.

ארנק Guarda מציע ארנקים מקוונים וגם ארנקי תוכנה הידועים כבטוחים פחות מאלה של חומרה. עם זאת, הוא מגיע עם תכונות אבטחה טובות, כגון גיבויים מוצפנים, זיהוי פנים או זיהוי.

כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, Guarda תומך יותר מ -40 מטבעות ואלפי אסימונים לְרַבּוֹת ERC20s, BEP-2, ואחר נכסים פופולריים. עם זאת, יש הרואים בכך לא רק את ארנק Cardano הטוב ביותר אלא גם אפשרות טובה באמת עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

לבסוף, ארנק Guarda קל מאוד לשימוש, יש לו ממשק ברור ו תכונות מועילות. לכן הארנק הזה מומלץ למתחילים.

מהו תמחור ארנק Guarda?

ארנק Guarda הוא לגמרי בחינם, בדיוק כמו רוב הארנקים המקוונים והתוכנות האחרים. ארנק שולחן העבודה של Guarda זמין לשניהם משתמשי Windows ו- MacOS. ניתן להוריד את הגרסה הניידת עבור מכשירי iOS ו- Android.

בקר בגווארדה

…או קרא את סקירת הגוארדה שלנו

7. ארנק אטומי – שימושיות נהדרת

מדורגת מספר 7 מתוך 7 חילופי קריפטו

סקירת ארנק אטומי דברים שאהבנו:

 • + קל לשימוש
 • + תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים
 • + לבטח
 • + שילובי ShapeShift ו- Changelly
 • + תמיכת לקוחות בשידור חי 24/7

דברים שלא אהבנו:

 • לא מאובטח כמו ארנק חומרה
 • מעט מטבעות יכולים להיות ‘להחלפה אטומית’

בקר באתר

האפשרות הסופית ברשימת “הארנק הטוב ביותר עבור Cardano” היא הארנק Atomic. אטומי הוא א אחסון קריפטו מבוסס תוכנה פלטפורמה שיש בה גם בורסה משולבת לפונקציונליות נוספת. המשמעות היא שתוכלו להשתמש ב- Atomic לא רק לאחסון קריפטו אלא גם לקנייה, מכירה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים שונים.

הארנק האטומי נוצר עוד בשנת 2017, השנה בה שוק פריחת הקריפטו פרח. היוצר של הארנק הזה הוא קונסטנטין גלדיץ ‘, שהוא גם האיש שמאחוריו בצ’אנגלי – אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות האמינות ביותר.

כרגע, ארנק אטומי תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים וכל הקיים אסימונים של ERC-20. המספר אמנם לא יכול להיות המרשים ביותר שיש לנו, אך בהחלט די והותר, במיוחד אם אתם מחפשים את הארנק הטוב ביותר של Cardano.

כאמור, מדובר בארנק תוכנה, כלומר ייתכן שחסר בו אבטחה מסוימת. עם זאת, בהשוואה לארנקים מקוונים, זו בהחלט אפשרות טובה יותר. הארנק האטומי עדיין חדש, עם זאת, לא הבחנתי בביקורות של לקוחות שיהיו שליליות מאוד כלפי אבטחת הארנק הזה.

ארנק אטומי הוא קל מאוד לשימוש. כל מה שאתה צריך לעשות זה להוריד את האפליקציה וליצור חשבון. ברגע שזה נעשה, תוכלו להעביר מטבעות ADA מארנק אחר ל- Atomic, או פשוט לרכוש מטבע קריפטוגרפי זה בפלטפורמה. כמו כן, אם יש לך שאלות אתה תמיד יכול לפנות לתמיכת הלקוחות של החברה. לדברי המשתמשים, תמיכת הלקוחות של ארנק Atomic מועילה מאוד בכל הנוגע לשאלות שונות הקשורות לבעיות שימושיות.

מהו תמחור הארנק האטומי?

בדיוק כמו ארנקי תוכנה אחרים ברשימה זו, לא יעלה לכם כלום להוריד את ארנק Atomic.

בקרו באטומי

…או קרא את הסקירה האטומית שלנו

מסקנות

מתי לבחור את הארנק הטוב ביותר של Cardano לצרכיך האישיים, שקול תמיד ההיבטים המכריעים ביותר שכבר דיברנו עליהם: אבטחה, שמישות, נגישות ומספר המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים. אמנם כל אחד מההיבטים הללו הוא משמעותי, הביטחון צריך להיות קודם. תזכור את זה.

לכל אחד מהארנקים ברשימה יש שֶׁלָה יתרונות וחסרונות משלו, כך שזה תלוי לחלוטין בצרכים האישיים שלך איזה מהם אתה הולך לבחור. באופן כללי, אם בִּטָחוֹן היא התכונה מספר אחת שאתה מחפש במכשיר, אז אתה בהחלט צריך ללכת על ארנקי חומרה, כמו ספר חשבונות ננו X אוֹ טרזור ​​דגם טי.

טבלה: מאפייני הקישוריות של Ledger Nano X ו- Trezor Model T

עם זאת, אם אתה מאחסן כמויות קטנות בלבד של מטבעות קריפטוגרפיים ומחפש את ה- הדרך הקלה ביותר לקנות ולאחסן מטבעות קריפטוגרפיים כמו גם לבצע עסקאות, כדאי לך לשקול ארנקי תוכנה. בעת בחירת ארנק התוכנה הטוב ביותר עבור Cardano, עליך לקחת בחשבון את ארנק Coinbase. הוא מספק החלפת מטבעות חליפין וגם ארנק מאובטח.

אם עדיין אין לך מטבעות ADA, כדאי לבחור גם ב פלטפורמת חילופי קריפטו מאובטחת לרכישת קריפטוגרפיה זו. כמה מהפלטפורמות האמינות והמומלצות כוללות

 • Coinbase
 • בינאנס
 • Coinmama

אני מקווה שמדריך זה עזר לך למצוא את הארנק הטוב ביותר עבור Cardano. אל תשכח שביטחון תמיד צריך להיות קודם.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map