חיזוי מחיר Bytecoin: 2021 והלאה

אתה חושב לקנות קצת Bytecoin, אבל לא בטוח אם עכשיו זה הזמן הנכון? או אולי אתה כבר מחזיק כמה, אבל רוצה להבין אם אתה צריך למכור או להחזיק ומחפש חיזוי מחיר של Bytecoin? ובכן, הגעת למקום הנכון!

במדריך הניבוי למחירי Bytecoin שלי, אני הולך לכסות את כל מה שאתה צריך לדעת. ראשית, אני אביא לך סקירה מהירה של מה באמת פרויקט Bytecoin. בהמשך, אני אסביר בקצרה את החשיבות של הבנה שיש לקחת את התחזיות בתמחור בזהירות, שכן הן בדיוק כך – תחזיות!

לאחר מכן, תוגדר לשקול כמה מהגורמים שיכולים להשפיע על מחירו, יחד עם כמה דוגמאות לחיזויים אחרים של מחיר Bytecoin. בסוף זה, כדאי שיהיה לך מושג טוב יותר מה אתה רוצה לעשות!

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלוודא שאנחנו יודעים מהו למעשה פרויקט Bytecoin!

מה זה ביטקוין

Bytecoin הוא מטבע קריפטוגרפי המתמחה בעסקאות פרטיות ואנונימיות, המאפשר לכל אחד בעולם לשלוח ולקבל כספים מבלי לחשוף את זהותו. הוא נוצר בשנת 2012 על ידי קבוצה של מפתחים אנונימיים, שעד היום נותרו עלומים.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

על ידי שליחת כספים דרך בלוקצ’יין Bytecoin, לוקח רק שתי דקות עד לאישור ההעברה. זה הרבה יותר מהיר משימוש בביטקוין, שלוקח עד 10 דקות.

הבדל מרכזי נוסף הוא שביטקוין מאפשר למשתמשים להציג מידע רב על עסקאות בבלוקצ’יין הציבורי, אולם עסקאות Bytecoin משתמשות במשהו שנקרא "חתימות טבעת", כלומר שהכל נשאר פרטי.

למרות ש- Bytecoin משתמש ב- Proof-of-Work כמו ביטקוין, יש הבדל קל. ביטקוין (המשתמש במשהו שנקרא אלגוריתם SHA-256), מעניק לאנשים את החומרה היקרה ביותר את הסיכוי הגדול ביותר לזכות בפרס הכרייה.

עם זאת, Bytecoin (המשתמש במשהו שנקרא הוכחת עבודה אגליטית) מאפשר לאנשים לכרות באמצעות GPU ומעבדים בסיסיים, מה שהופך אותו למערכת הוגנת בהרבה..

המטבע המקורי של Bytecoin נקרא גם BCN ובסך הכל תהיה היצע מקסימלי של 184,470,000,000 מטבעות.

אז עכשיו כשאתה יודע מה המטבע באמת עושה, החלק הבא של מדריך החיזוי למחירי Bytecoin שלי יוודא שאתה מבין שצריך לקחת את התחזיות תמיד בזהירות..

הערה חשובה לגבי חיזוי תמחור מטבעות מטבעות

במציאות אף אחד לא יכול לחזות את העתיד, כי אם היינו יכולים, כולנו היינו עשירים מאוד. זה נכון במיוחד בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים שכן השווקים באמת תנודיים. לפעמים אתה יכול להשיג מטבע שעולה יותר מ -1,000% ביום אחד, ללא הסבר ברור מדוע זה קרה.


האינדיקטור החשוב ביותר לשאלה אם מטבע קריפטוגרפי יעלה או ירד הוא אירועים בעולם האמיתי. לדוגמא, אם מטבע קריפטוגרפי יצר שותפות עם חברה גדולה באמת, סביר להניח שהמחיר שלה יעלה. מצד שני, אם מטבע קריפטוגרפי חווה פריצה, אז כנראה שהמחיר יירד. זכור, עם זאת, זה לא תמיד המקרה.

אתה לעולם לא צריך לקבל החלטת השקעה אך ורק על בסיס חיזוי מחיר. ערוך תמיד מחקר עצמאי משלך וודא שאתה מבין שתחזיות אינן אלא דעות.

עכשיו, כשיצאתי מהדרך, החלק הבא בחיזוי מחיר Bytecoin שלי יסתכל על כמה דברים שיכולים להשפיע על ערך Bytecoin בשנת 2018..

חיזוי מחיר Bytecoin 2018

כדי לתת לך מושג עד כמה אתה צריך להיות זהיר כשאתה מסתכל על תחזיות מחיר “מומחה” Bytecoin, עיין בתמונה הבאה.

חיזוי מחיר Bytecoin לשנת 2018

חיזוי תמחור זה פורסם על ידי עמוד טוויטר בינואר 2018 המכנה את עצמו “קרן Bytecoin” ויש להם כמעט 6000 עוקבים. יש כמה בעיות ברורות עם התחזיות האלה, אותן אסביר להלן.

כשאני מדבר על שווי שוק, זו הדרך הטובה ביותר להבין כמה שווה קריפטוגרפיה בסך הכל, בהתבסס על מחיר השוק הנוכחי. זה מושג על ידי הכפלת המחיר הנוכחי של המטבע הקריפטוגרפי מול הכמות הכוללת של מטבעות במחזור.

לדוגמא, אם היו מיליון מטבעות וכל מטבע היה שווה 0.50 $, שווי השוק הכולל היה 500,000 $.

על פי חיזוי מחיר Bytecoin לעיל, בדצמבר 2018 המחיר יהיה 7.5850 $. כאשר מכפילים את זה בהיצע הכולל של קצת יותר מ -184 מיליארד, זה ייתן לביטקוין שווי שוק כולל של יותר מ -1.3 טריליון דולר..

כדי להראות לך מדוע מדובר בחיזוי מחיר מגוחך של Bytecoin, אפל – אחת החברות היקרות ביותר בעולם, שווי שוק כולל של 953 מיליארד דולר ביוני 2018. האם אתה באמת מאמין שזה יקרה? אם כן, כמה שווה ביטקוין?!

קרן Bytecoin חזתה כי Bytecoin יגיע ל- 0.2680 דולר במאי 2018, אולם הגבוה ביותר שהגיע אליה היה 0.017 $. לאחר מכן, המחיר המשיך לרדת וביטקוין שווה 0.00019 $ בלבד בינואר 2021. אז, אילו תחזיות אחרות של מחיר Bytecoin קיימות שם?

אחת התחזיות המציאותיות יותר היא של Cryptoground המאמינה שמחיר ה- BCN עשוי לעלות ל -0,0006 דולר בסוף שנת 2021.

תחזיות מחיר Bytecoin 2021 והלאה!

נתקלתי באתר בשם CoinLiker שטוען שהוא מתמקד במיוחד בתחזיות מטבעות קריפטוגרפיים. על פי מודל התמחור שלהם, הם האמינו שביטקוין יגיע עד 0.2775 דולר עד סוף יוני 2018.

המחיר הגבוה ביותר אליו הגיע Bytecoin בעבר הוא 0.01541 דולר, מה שקרה בינואר 2018. המשמעות היא שהוא יצטרך להעלות את מחירו בכ -1,700%. עם זאת, מאז 2018 מחיר Bytecoin המשיך לרדת ושווה כרגע רק 0.00019 $.

במציאות, כפי שציינתי קודם, מחיר מטבע קריפטוגרפי יכול לעלות או לרדת מהר מאוד, ולכן עלייה בגודל זה לא תהיה בלתי אפשרית. לדוגמה, ב -12 החודשים של 2017, את’ריום העלה את מחירו ב -10,000%!

CoinLiker מספק גם תחזית מחיר של Bytecoin לשנת 2023, שם מעריכים כי מחירו יעלה ל -0.6792 דולר. אם נחזור לחישובי שווי השוק שלי, המשמעות היא ששווי ה- Bytecoin הכולל יעמוד על 124 מיליארד דולר.

עם זאת, 4 שנים הן זמן רב, במיוחד בתעשיית הקריפטו. אז, התחזית יכולה מאוד להתברר כנכונה! מי יודע?!

CoinLiker אינו מספק נתונים המסבירים כיצד הגיעו לחיזוי מחיר Bytecoin שלהם. זה מקשה על ההחלטה אם התחזיות אמינות או לא. עם זאת, אני חושב שהכי טוב שאדון בכמה מהדברים שעשויים לראות את מחירו עולה, תוך התמקדות ספציפית במפת הדרכים של Bytecoin..

מפת דרכים של Bytecoin – איך זה יכול להשפיע על המחיר?

לפני שאסתכל על כמה מאירועי המפתח הצפויים במפת הדרכים של Bytecoin, חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לדבר על מה שקרה בשלוש השנים הראשונות של הפרויקט..

בשלוש השנים הראשונות למסחר, מטבע ה- BCN כמעט ולא ראה עניין בכלל. למעשה, מחזורי המסחר היומיים היו רק כמה אלפי דולרים. ואז, במאי 2017, לאחר כמעט 12 חודשים של שום תקשורת מהצוות, ביטקוין הודיע ​​פתאום שהם עובדים קשה על הפיכת המטרות שלהם למציאות..

זה הביא לעליית מחירים מסיבית, כאשר המחיר עבר מ 0.0002 $ ל 0.0048 $ בפחות משבועיים של מסחר. למרות שהמספרים האלה לא נשמעים כמו הרבה, זה דווקא מעיד על עלייה של 2,300%!

זה מראה לנו שאפילו עדכון קטן כמו האמור לעיל יכול לגרום לעליית מחירים מסיבית של Bytecoin! עם זאת, חדשות גדולות יותר הגיעו במאי 2018, שם הודיעה הבורסה הגדולה של קריפטוגרפים, Binance, שהיא עומדת להתחיל לרשום את Bytecoin. אלה למעשה חדשות טובות שכן Binance אחראית על קרוב ל -2 מיליארד דולר בהיקף המסחר היומי.

רק בשעות הראשונות שלאחר הכרזת Binance, מחירו עלה בכמעט 166%, רק שהרשת התקלקלה כיוון שלא הצליחה להתמודד עם הווליום! אנשים רבים מאמינים כי זה יכול היה להיות הסיכוי הגדול של Bytecoin להרוויח כמה רווחים אמיתיים, אולם הטכנולוגיה שלו מאבדת את זה.

כתוצאה מכך, השלב הגדול הראשון של שנת 2018 יראה את Bytecoin מבצע מזלג קשיח, המתוכנן לסוף אוגוסט. מזלג קשיח הוא כאשר הקוד של בלוקצ’יין מועתק אך נעשים שינויים לשיפורו. לדברי צוות Bytecoin, זה יהפוך את הרשת לבטוחה ויציבה יותר.

לאחר השלמת המזלג הקשיח יהיה צורך לבדוק אותו. אם הכל יצליח, הדבר עלול לגרום לעליית מחיר. רשימת התכונות המלאה ש- Bytecoin מחפשת להשיג טרם פורסמה, אולם הם יעצו שהם מחפשים להתקין מערכת עמלה דינמית.

מפת דרכים לפיתוח Bytecoin לשנת 2018

למרות שמשמעות הדבר היא שעמלות העסקה יכולות לעלות כאשר הרשת עמוסה יותר, היא מבטיחה כי עסקאות לא תקועות בבלוק ולכן זה בדרך כלל דבר טוב. אירועים כאלה הם הדרך האמינה ביותר לחיזוי מחיר של Bytecoin.

לאחר המזלג הקשה, Bytecoin מתכנן לשחרר רשת Testnet ציבורית ברבעון השלישי או ברבעון הרביעי. זה יאפשר לכל אחד לבדוק רעיונות תוכנה חדשים שמפתחי Bytecoin חושבים תוך השארת הערות והצעות.

זו יכולה להיות תוספת מוצלחת באמת לפרויקט Bytecoin מכיוון שהיא תאפשר לקהילה להמציא רעיונות ושיפורים חדשים. שוב, הצלחת השדרוג המסוים הזה עשויה לראות את עליית Bytecoin.

למרבה הצער, זה ככל שמפת הדרכים של Bytecoin מגיעה, ולכן קשה לנבא שום תחזיות אחרות על סמך יעדי הפיתוח שלהם..

אז עכשיו כשדיברתי על זמינות תחזיות מחיר של Bytecoin לשנת 2021 ואילך, כמו גם על כמה מהאירועים במפת הדרכים שלהם שעשויים להשפיע על המחיר, אני הולך עכשיו לדון בשאלה האם אני חושב שזו השקעה טובה.

האם Bytecoin הוא השקעה טובה?

לפני שאתן את דעתי, חשבתי שאבהיר שמדריך החיזוי למחירי Bytecoin אינו ייעוץ פיננסי. כמו כל התחזיות, זו לא יותר מדעה. אתה צריך תמיד לבצע מחקר משלך לפני שאתה מבצע השקעה.

בכל מקרה, אני מאמין שיש שתי נקודות טובות שעשויות לראות את ערך Bytecoin עולה, עם זאת, אני גם מאמין שיש גם נקודות שליליות.

ראשית, מבחינת הטכנולוגיה, יש לה הרבה יתרונות מול המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר, שהוא ביטקוין. כפי שציינתי קודם, Bytecoin יכול לאשר עסקה תוך 2 דקות, ואילו ביטקוין לוקח 10 דקות. Bytecoin הוא גם אנונימי יותר מביטקוין, מה שמקל על שליחת עסקאות באופן פרטי.

עם זאת, יש למעשה מטבעות פרטיות אחרות שמניבות ביצועים טובים יותר מ- Bytecoin. אלה כוללים את Dash, שמסוגל לאשר עסקה תוך שניות ספורות באמצעות פרוטוקול InstantSend שלה.

אני גם חושב שהמזלג הקשיח יכול להיות אירוע חשוב, מכיוון שצוות Bytecoin מתכנן להוסיף כמה תכונות חדשות. איש עדיין לא יודע מה אלה, ולכן נצטרך לחכות ולראות.

מצד שני, יש גם כמה נושאים שלדעתי עשויים לראות את מחיר Bytecoin יורד. ראשית, ממשלות לא אוהבות מטבעות פרטיות מכיוון שזה מקשה מאוד לברר אם אזרחיהן משתמשים בטכנולוגיה לביצוע פשע.

לדוגמה, ביפן, שהיא אולי אחת המדינות הידידותיות לקריפטו בעולם, הרגולטורים שלהן מתחילים להפעיל לחץ על חילופי מטבעות קריפטוגרפיים להפסיק לרשום מטבעות פרטיות. אם זה קורה בכל הענף, המחיר של Bytecoin יכול להיות מושפע מאוד.

שנית, אני גם קצת מודאג מכך שצוות הפיתוח של Bytecoin יבחר להישאר אנונימי. אם אי פעם ישתבש משהו בפרויקט, לא תהיה שום דרך לגלות מי עומד מאחוריו.

במובן הזה, קשה לי לייעץ אם Bytecoin הוא השקעה טובה. בסופו של דבר, עליכם לקבל החלטה על סמך המחקר שלכם.

סיכום

וזה הסוף של מדריך החיזוי למחירי Bytecoin שלי! אני מקווה שהמידע שסיפקתי הועיל לתהליך קבלת ההחלטות שלך. אם קראת את המדריך שלי מההתחלה ועד הסוף, כדאי שתבין טוב מהו פרויקט Bytecoin ומה אנשים אחרים חושבים שמחירו יהיה בשנים הקרובות..

כפי שתראו, תחזיות התמחור עשויות להשתנות בהתאם למי שנותן אותן, לכן שקול תמיד כיצד הגיעו למסקנתן. הסברתי גם כמה מהאירועים שעלולים לגרום לביטקוין לעלות, כמו גם ליפול.

הדבר החשוב ביותר הוא שאתה מבין שתחזיות מחירים הן תמיד דעות של מישהו, אז נסה לעשות כמה שיותר קריאה.

מה דעתך על הדרך בה Bytecoin ילך? האם אתה חושב לבצע השקעה, או שאתה כבר מחזיק מטבעות ורוצה לדעת אם עליך להחזיק או למכור? ספר לי את מצבך הנוכחי וחשוב מכך, מה אתה מתכנן לעשות!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map