סקירת ארנק BRD

האם שמעתם פעם על “ארנק הקריפטו של לחם”? מציץ ברשת, עכשיו תראה שמשתמשים כותבים ארנק BRD ביקורות – בעוד שהשם השתנה, והארנק קצת שונה על המוצר, בכללותו, נשאר אותו הדבר.

אבל זה אומר מעט על הארנק בפועל – האם זה טוב? האם כדאי לבדוק? איזה סוג של ארנק קריפטו זה בכלל?

אל תדאגי, על כל השאלות הללו (ועוד!) יענו במאמר שלהלן!

TL; DR: ארנק ה- Cryptocurrency של BRD הוא ארנק מבוסס אפליקציה לנייד. זה יכול להחזיק מספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים (כגון Bitcoin ו- Ethereum), ויש לו מוניטין די טוב בקהילת הקריפטו, במיוחד בגלל שהארנק הוא קוד פתוח..

יתרונות

  • ממשק משתמש פשוט
  • ארנק מבוסס אפליקציה לנייד
  • קודי PIN של הלקוח זמינים
  • יכול להחזיק ביטקוין, Ether, Bitcoin Cash, ERC-20 אסימונים

חסרונות

  • התגובות של תמיכת הלקוחות דיווחו כי לפעמים איטיות
  • תומך במעט מטבעות

סקירת ארנק BRD: PROS

BRD הוקמה בתחילה כל הדרך עוד בשנת 2015. שנתיים לאחר מכן החברה התחלפה. אז הארנק עדיין נקרא “ארנק הלחם” – שם קליט, אך ככל הנראה, הוא לא ממש התאים למותג, ובכך הוחלף שנתיים לאחר מכן ל”סתםBRD”.

באופן כללי, החברה ראתה הצלחה נרחבת למדי – ICO שכן האסימון שלו (אותו שם – BRD) היה מוצלח, והמוניטין הכללי שהמותג מקיים אכן נראה כאילו הוא די חיובי.

כמו בכל ארנק מטבעות קריפטוגרפי אחר שם, אתה יכול לצפות שיהיה בארנק ההצפנה של BRD היבטים חיוביים ושליליים כאחד – זה נתון. ראשית התמקדות בחיובי, בואו נכסה את מטבעות הקריפטו שהארנק כן תומך בהם.

תומך בביטקוין ובאתרואם

אם שמעת משהו על מטבע מוצפן, אתה בטח יודע ששני המטבעות הקריפטוגרפיים הידועים ביותר שיש ביטקוין ו את’ריום. שני הקריפטוסים הללו נמצאים כל הזמן במרכז תשומת הלב – לא משנה לאן תסתכלו, תמיד תמצאו חדשות על אחד מהם.

באופן טבעי, כתוצאה מכך, חלק גדול מהאנשים שמעוניינים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מסתכלים על הביטקוין ועל את’ריום כעל שני המתמודדים העיקריים. בתורו, זה הופך את ארנקי ETH ו- BTC למבוקשים למדי.

ביקורות ארנק BRD של משתמשים יגידו לכם את זה הארנק המסוים הזה עושה, למעשה, לתמוך בשני המטבעות הקריפטוגרפיים.

סקירת ארנק BRD: ללא חשבונות, ללא כניסה.

אלה חדשות נהדרות לכל מי שבדק לנסות את BRD! בנוסף לביטקוין ואת’רום, BRD תומכת גם כן מזומן ביטקוין וכל זה אסימוני ERC-20. אף אחד מהם לא מפתיע מדי, למען האמת – גם ביטקוין מזומנים וגם אסימוני ERC-20 שזורים בכבדות במטבעות הקריפטו האמורים..

העובדה שארנק הקריפטו של BRD מאפשר לך לאחסן אסימוני ERC-20 צריכה להיות מודגשת עוד יותר, אם כי – זו חדשות נהדרות לכל אחד וכל מי שמעוניין בכך. dApps, חוזים חכמים, ו כל & כל ההשקעות בטכנולוגיה זו.

ארנק קוד פתוח

קריאה דרך ביקורות ארנק BRD של משתמשים, בסופו של דבר אתה עלול להיתקל בכאלה שמציינים ה קוד פתוח אופי הארנק. אמנם נראה כי חלק מהמשתמשים מציצים על עובדה זו, אך זה לא אמור להיות המקרה – זו למעשה אחת החוזקות העיקריות של BRD.

בהגדרה, ארנק מטבעות קריפטוגרפי שהוא קוד פתוח פירוש הדבר כל אחד יכול לגשת לקוד המקור שלו, ולחפש כל דבר חשוד או אפילו פגיע – אם הם כן מוצאים משהו שלא נראה בסדר, אנשים יכולים לעשות זאת להציע הצעות לשינוי, ואם הם עוברים, הארנק ישתפר.

סקירת ארנק BRD: קניית ביטקוין.

עכשיו, אומנם, תהליכים אלה קצת יותר מורכבים מזה, אך הרעיון הכללי נותר זהה, בכל זאת. כמו כן, אתה בטח יכול לראות כיצד כל זה יועיל לכל משתמש בארנק הצפנה של BRD, נכון?

בנוסף לכך שיש יתרונות ברורים ואובייקטיביים על פני כמה מארנקי המשמורת הקיימים שם, העובדה ש- BRD הוא קוד פתוח מועילה גם לארנק הקריפטו המדובר גם מבחינה פחות פיזית. מה שאני מתכוון זה פשוט זה אנשים מוכנים יותר לסמוך על אפליקציות ופלטפורמות שהן קוד פתוח.

במילים אחרות, הוא מאיית “שקיפות” ו”אמינות “עבור רוב המשתמשים במוצר – אם להיות הוגנים, זה בעצם צריך להיות, מלכתחילה.

אמצעי אבטחה הגונים

ארנק ה- BRD הוא סוג אחסון קריפטו מבוסס אפליקציה לנייד. נראה כי מרבית ביקורות הארנק של BRD המשתמשים שתיתקל בהן משבחות עובדה זו – ואכן, בעולם שבו מכשירים ניידים הפכו למחשבים קטנים וכיסים שאנו משתמשים בהם לכל מה שאפשר לדמיין, זה יהיה הגיוני.!

להיות גם מבוסס ניידים, יש יתרונות אחרים – אבל זה בעצם בחירה טובה עבור כל מי שמעריך ביטחון.

ארנקים לאפליקציות לנייד נופלים באותה קטגוריה כמו ארנקי הצפנה לתוכנה, מבחינה ביטחונית. זה הופך אותם לאפשרויות בטוחות יותר בהשוואה, נניח, ארנקים מקוונים – הנימוק לכך טמון בכך, עם מקוון (מבוסס חליפיןארנק, המטבעות שלך תמיד נמצאים באינטרנט, בזמן שאתה משתמש בתוכנה כל מה שאתה צריך לדאוג לו תוכנה זדונית במכשיר שלך.

סקירת ארנק BRD: פשטות לפי עיצוב.

אם המחשב שלך – או, בכל הנוגע לבדיקת ארנק BRD זה, הטלפון שלך – נקי מכל וירוסים ו מחזיקי מפתחות, אתה צריך להיות טוב!

ארנק הצפנה של BRD כולל גם שכבת אבטחה נוספת – בנוסף לספק לך ביטוי התאוששות במקרה ששכחת את הסיסמאות שלך, הארנק גם מאפשר לך צור קוד PIN מותאם אישית שתזין עם כניסה לארנק שלך. אמנם לא מצאתי אפשרות להפעיל 2FA, קוד PIN מותאם אישית זוכה תמיד להערכה רבה!

מאפשר תשלומי מטבע של פיאט (ורכישות בארנק)

כיום, ארנקים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים (במיוחד מקוונים מבוססי מקוונים – גם ארנקי תוכנה הם בדרך כלל זהים) מאפשרים לך לרכוש מטבעות קריפטו ספציפיים מתוך ממשק המשתמש שלהם – אתה לא צריך לעזוב את הארנק וללכת ל איזו פלטפורמת חילופי צד שלישי.

קריאה דרך ביקורות ארנק BRD של משתמשים, נראה שזה ל- BRD יש גם פונקציונליות זו. נוסף על כך, עם זאת, זה גם מאפשר לך לבצע תשלומים ב מטבעות פיאט – במילים אחרות, קנו מטבעות קריפטו באמצעות כרטיס האשראי שלכם.

טבלה: שיטות התשלומים של ארנק Coinbase ו- BRD

מאוחר, זה הפך להיות נורמלי למדי, ואפילו צפוי – עדיין, יש הרבה ארנקים שם אין פונקציונליות משולבת של רכישת קריפטו. קניית קריפטו במטבעות פיאט בדרך כלל עדיפה, במיוחד על ידי משקיעים ברמה הפנימית – זה קל יותר, ללא טרחה, ולוקח מעט זמן.

עיצוב ממשק חלק ומודרני

שְׁמִישׁוּת הוא אחד המאפיינים היותר מעניינים כשמדובר בארנקי קריפטוגרפי תוכנה. זה לא משהו שיעלה כל כך הרבה בסקירות ארנק BRD של משתמשים, אבל שמישות טובה עדיין חיונית למדי עבור כל הארנקים שם.

למרבה המזל, לארנק הצפנה של BRD יש למעשה כמה תכונות שימושיות ראויות.

סקירת ארנק BRD: כיצד להשיג אסימונים של BRD.

הכל החל מתהליך הורדת והתקנת הארנק ועד קניית מטבעות הוא פשוט וישר. גם אם מעולם לא השתמשת בארנק קריפטו בעבר, אתה לא אמור להיתקל בקשיים.

אמנם בהמשך אפרט על ההיבט ה”איך “בפועל של השימושיות, אך די בכך שזה מרענן ותמיד מוערך להיתקל בארנק קריפטו שלא תופס עליך ז’רגון טכני ותכונות מיותרות.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירת ארנק BRD: CONS

אם לשפוט בחגיגיות על פי ביקורות הארנק של BRD המשתמשים הקולניים יותר, נראה כי הארנק המדובר כמעט ללא רבב – רוב המשתמשים אוהבים אותו לא מעט, ומכריזים על כל היתרונות שלו בגאווה..

כמו בכל דבר אחר בחיים, ארנק הלחם לא מושלם – מטבע הדברים, ישנם כמה חסרונות שעשויים להיות ברורים או לא ברורים כאשר אתה נתקל במוצר המדובר לראשונה.

אמנם, שילוב הניסיון שלי עם הפלטפורמה יחד עם ביקורות ארנק BRD אחרות של משתמשים, אף אחד מ”החסרונות “הנ”ל לא נראה מהותי, שלא לדבר על” שבירת משחק “. ובכל זאת, הם צריכים להיות מכוסים לפני שאתה יוצא לנסות את ארנק הצפנה של BRD בעצמך.

החל מהתלונה הגדולה ביותר, נראה כי הרבה אנשים אינם מרוצים היעדר תמיכה במטבעות.

תומך במעט מטבעות

מוקדם יותר בסקירת הארנק של BRD, ציינתי כי BRD תומך בשני המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים – ביטקוין ו Etheruem -, והקריפטות הקשורות אליו – מזומן ביטקוין ו אסימונים של ERC-20.

אמנם נהדר שהמטבעות הנתמכים מהווים ריבוי, אך די עצוב שיש רק כל כך מעט מהם לבחירה (לפחות מבחינה מטבעית מבוזרת).

כַּיוֹם, ארנקים ייעודיים מאפילים על ידי אלה שתומכים במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים – חלקם אפילו במאות! רבים מהסוחרים והמשקיעים המנוסים יותר שיש להם מספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים בתיק שלהם, ואולי כדאי לאחסן אותם בארנק יחיד – זה לא אפשרי עם BRD.

סקירת ארנק BRD: הטבות בהחזקת מטבעות BRD.

עם זאת, עם זאת, אחסון של מספר קריפטוסים שונים במקום אחד אולי לא יכול להיות רעיון כל כך טוב, אם להיות הוגן. שֶׁלָה סכנה ביטחונית – אם מישהו היה פורץ לארנק שלך, הוא יוכל לגנוב את כל הנכסים שלך – אם אתה שומר אותם במקומות שונים, זה לא יכול להיות בעיה.

כך או כך, יהיה נחמד לראות את ארנק הלחם תומך בעוד מטבעות בעתיד – אם לא כמה מהנישות יותר, אז לפחות ליטקוין, NEO אוֹ לזנק.

תמיכת הלקוחות עשויה להיות איטית

קריאה דרך הביקורות השונות על ארנקי BRD המשתמשים, ברור שליישום יש מוניטין די טוב הן בשוק ה- iOS והן בשוק האנדרואיד. ציוני משתמשים נהדרים בחנות Play, והביקורות המובילות הן מאוד חיובי, גַם.

הדבר היחיד שנראה כנושא די שנוי במחלוקת הוא תמיכת הלקוחות.

אתה מבין שאם היית נתקל בבעיות כלשהן בארנק (בין אם זה טכני, קשור לתשלום או אחר), אתה יכול לבדוק את בסיס הידע זה זמין באתר הרשמי של המותג, או כתוב להם אימייל. אחת האחידות הגדולות כאן היא ש אין תמיכת לקוחות חיה זמינה.

סקירת ארנק BRD

ובכן, אם להיות הוגנים, זה נכון רק באופן חלקי – אתה יכול להתקשר אליהם, אך זה זמין רק למי שיש ברשותו מספר מסוים של אסימוני BRD.

נוסף על כך, ישנם משתמשים שטוענים כי אמנם ארנק הלחם נהדר והכל, תגובות התמיכה יכולות להיות איטיות במקצת. מטבע הדברים, אם אתה מתמודד עם נושא טכני רציני, סביר להניח שתרצה שזה ייפתר בהקדם האפשרי – במיוחד כשמדובר במטבעות הקריפטוגרפיים שלך..

השווה את BRD זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את BRD זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

היבט התמחור של ארנק הלחם גם הוא די מעניין.

ארנק ה- BRD הוא להורדה בחינם לחלוטין, להתקין ולהשתמש. זה נהדר – אמנם זה הפך לסטנדרט כשמדובר את רוב אפשרויות אחסון הצפנה המקוונות והאפליקציות הקיימות שם, זה עדיין נחמד לדעת שאתה באמת יכול השתמש בארנק בחינם.

כשמדובר בעמלות החלים, העניינים קצת יותר מורכבים.

סקירת ארנק BRD

הצוות שמאחורי הארנק קובע שיש לא גובים עמלות בעת ביצוע עסקה באמצעות BRD, לפחות מצדם של העסקה. עם זאת, הם גם מדגישים כי הדרך בה פועלת רשת ביטקוין היא זו זה ייקח קיצוץ אחוז מסוים מהעסקה שלך – זה מכונה אחרת “עמלת עסקה”.

התשלום משתנה בהתאם מספר הביטקוין שאתה שולח / קבלה. באופן טבעי, אם אתה עוסק בסכומי כסף גדולים, תחויב יותר בגין העסקה – זה הגיוני.

כיצד להשתמש בארנק BRD?

כעת, לאחר שדיברנו על שניהם חִיוּבִי והצדדים הפחות חיוביים של ארנק הלחם, השלב האחרון בבדיקת ארנק BRD זה הוא לדבר על ה”הוא “- באופן ספציפי, כיצד להשתמש בארנק, כיצד להגדיר את זה, כיצד לבצע עסקאות, וכן הלאה.

כיצד להתקין את ארנק BRD?

נתחיל מההתחלה, ונדבר על את תהליך ההתקנה של BRD.

שלב 1: הורד את אפליקציית BRD מחנות האפליקציות לבחירתך. אני משתמש מכשיר אנדרואיד, כך שהדוגמה שלי תכלול חנות Play.

סקירת ארנק BRD: חנות Play.

שלב 2: הפעל את האפליקציה ולחץ על “להתחיל”.

סקירת ארנק BRD: התחל בעבודה.

שלב 3: לאחר הקדמה קצרה תתבקש ליצור קוד PIN מותאם אישית. הקפד לא לשכוח את זה!

סקירת ארנק BRD: קודי PIN מותאמים אישית.

שלב 4: לאחר מכן יינתן לך “מפתח הנייר” שלך – במילים אחרות, שלך ביטוי שחזור בן 12 מילים. כתוב אותו ושמור במקום בטוח – זה הכלי היחיד שלך להחזיר את הארנק שלך, למקרה שתשכח את קודי ה- PIN שלך.

סקירת ארנק BRD: ביטוי התאוששות בן 12 מילים.

שלב 5: לאחר הסדרתך, תנותב לדף הבית של האפליקציה. זהו זה!

סקירת ארנק BRD: העמוד הראשון של אפליקציית BRD.

כפי שאתה יכול לראות, התקנה והתקנה של ארנק BRD שלך היא פשוטה ופשוטה!

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בארנק BRD?

לאחר מכן, בואו נכסה התהליך בפועל של קניית את’ריום (או ביטקוין) בארנק הנייד המדובר.

שלב 1: בזמן שאתה נמצא על מסך הבית של האפליקציה, לחץ על “לִקְנוֹת”.

שלב 2: תתבקש לעשות זאת בחר את ארץ המגורים שלך – עשה כך.

סקירת ארנק BRD: בחר את ארץ המגורים שלך.

שלב 3: להיכנס המטבעות והסכומים שתרצה לשלם עם / לקבל.

סקירת ארנק BRD: כמות האתרים שתרצו לקנות.

שלב 4: בחר את שלך אמצעי תשלום.

סקירת ארנק BRD: אמצעי תשלום.

שלב 5: BRD מציעה לך לרכוש קריפטוסים באמצעות השירותים של סימפלקס – המסירה מהירה וגם העמלות די סבירות.

סקירת ארנק BRD: סימפלקס.

שלב 6: לאחר שתאשר את התשלום שלך, כל שנותר לעשות הוא להמתין!

סקירת ארנק BRD: אישור הזמנה.

פָּשׁוּט!

כיצד לסחור במטבעות מטבעות בארנק BRD?

לבסוף, יש לך גם אפשרות לסחור במטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק הצפנה של BRD.

שלב 1: ללחוץ “סַחַר”בחלק התחתון של מסך הבית, במרכז.

שלב 2: בחר את המטבעות שתרצה לשלם עם, והמטבע שתרצה לְקַבֵּל.

סקירת ארנק BRD: סחר במטבעות קריפטוגרפיים ב- BRD.

שלב 3: אם הכספים בארנק שלך מספיקים, תוכל לבצע את העסקה בבחירת הארנק הנכון – זהו זה!

בהחלט דרך לא טרחה לסחור בקריפטו בתוך הארנק עצמו!

מסקנות

אז זה ארנק ה- BRD! עכשיו, האם כדאי לבדוק?

אצטרך להסכים עם רוב ביקורות ארנק BRD של המשתמשים – הארנק המדובר בוודאי שווה זריקה.

טבלה: מידע החברה על Ledger Nano X ו- BRD

אמנם אין בו הרבה מטבעות, ולעתים אתה עלול להיאבק במהירות התגובות של תמיכת הלקוחות, אך ארנק BRD הוא אלטרנטיבה בטוחה ומאובטחת לכל שלך ביטקוין ו את’ריום (ועוד כמה קריפטו) צרכים.

שֶׁלָה כיף ו קל לשימוש, מאפשר לך ל ליצור קודי PIN מותאמים אישית, תומך מסחר בארנק ורכישות קריפטו – בהחלט אלטרנטיבה נהדרת!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map