סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

אם חיפשתם טוב, ארנק מכובד ובטוח כדי לאחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך, הארנק של Blockchain עשוי להיות ברשימה שלך. לכן היום נסתכל על זה – זה ארנק בלוקצ’יין סקירה יעזור לך לקבל הבנה מקיפה של אחד מארנקי הצפנה הפופולריים ביותר בעולם.

אני אספר לך על ההיסטוריה, המטרות והפונקציות של הארנק. נדבר מדוע וכיצד הוא הגיע לרמות הפופולריות שיש לו כיום, נסקור את המטבעות הקריפטוגרפיים שתוכלו לאחסן בו ולקיים סוג של דיון בעד ונגד. לבסוף, תגלה אם זה טוב כמו ארנקים מובילים של מטבעות קריפטו.

יתרונות

 • עמלות עסקה נמוכות
 • תכונות מסחר קריפטו מובנות

חסרונות

 • אנונימיות נמוכה
 • מְרוּכָּז
 • המפתחות הפרטיים שלך מאוחסנים בשרתים שלהם

סקירת ארנק בלוקצ’יין – החברה

בלוקצ’יין (החברה) הייתה הושק עוד בשנת 2011. זהו מפעל מבוסס לוקסמבורג המתמחה בכל העניינים של בלוקצ’יין – החברה מספקת נתוני ביטקוין, סטטיסטיקה ומדדים אחרים, ארנק (מוקד המדריך של ימינו) ושירותי חקר הבלוקצ’יין.

חקר בלוקצ’יין“הוא מונח המשמש להגדרת תהליך בו ניתן להציג חלקים מסוימים בבלוקצ’יין (הבלוקצ’יין של ביטקוין), להתבונן ולנתח אותם, לחקור את נתוני העסקאות, כתובות הארנק וכו ‘. זה מאוד שימושי כאשר רוצים לעקוב אחר לנתח עסקאות של אחרים.

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

למרות שה מטרה עיקרית של Blockchain הוא כדי לספק למשתמשים שירותי חסימת בלוקים, החברה גדלה מאז והתרחבה מאוד. עד כדי כך, שכבר בשנת 2013 זה היה האתר הקשור ביותר לביטקוין בעולם.

בסוף 2013 רכשה בלוקצ’יין חברה אחרת בשם Zero Block LLC. חברה זו התמחתה באפליקציות סלולריות, ובמיוחד – אפליקציית ביטקוין לנייד שהייתה האפליקציה הפופולרית ביותר שקשורה לביטקוין בחנות האפליקציות. המטרה של בלוקצ’יין הייתה להיות *ה* סטארטאפ מוביל של ביטקוין בעולם.

לחברה היה שלה עליות וירידות (עם היותר בולט כאשר אפל הסירה את האפליקציה שלהם מחנות iOS. עם זאת, הם החזירו אותה מאז), אך הכל הוביל לכך שהיא הפכה לאחת מחברות הביטקוין המוכרות והמכובדות ביותר (אם לא הכי). בעולם.

טבלה: מידע כללי על ארנקי Coinbase ו- Blockchain

מההתחלה, האיש שהוביל את החברה היה פיטר סמית. הוא היה ה מייסד שותף מקורי של החברה והוא המנכ”ל הנוכחי.

מר סמית הדגיש כי הנסיבות העיקריות שהובילו את החברה שלו להצלחה עולמית היו סבלנות, צוות טוב ובניית מוצר שאנשים ישמחו להשתמש בו. הוא גם מציין שכשאתה מתחיל כחברת פינטק, עליך להתחיל בצעדים קטנים ולא ללכת מעל הראש.

עם התחשבות במידע על החברה, נעבור לסקירת ארנק הבלוקצ’יין.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

ארנק בלוקצ’יין


כעת, סקירת ארנק הבלוקצ’יין בפועל. כפי שציינתי קודם, אחד השירותים העיקריים שמציעה בלוקצ’יין הוא ארנק מטבעות קריפטו. לא סתם ארנק – ארנק החברה נחשב בעיני רבים לארנק הקריפטו הטוב ביותר בעולם.

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

נכון להיום, עם זאת, זה רק תומך ביטקוין (BTC), אֶתֶר (ETH), מזומן ביטקוין (BCH), כּוֹכָבִי (XLM), אלגורנד (ALGO), לִקְשׁוֹר (USDT) ו דולר דיגיטלי (דולר ארה”ב).

יתרונות ארנק Blockchain

כפי שקובע האתר הרשמי של blockchain.com, ישנם כמעט 30 מיליון ארנקים נוצר עד היום. הצוות שמאחורי Blockchain מודיע בגאווה כי הם לא רק הפופולריים ביותר, אלא גם הארנק האמין ביותר לאחסון קריפטו בעולם..

Blockchain מאפשר לך גבה את הכספים שלך והדרך שבה האבטחה שלהם עובדת היא שאתה יוצר סיסמה, מגדיר אותה אימות דו-גורמי ולרשום או לשנן ביטוי התאוששות. לאחר מכן, הם מבטיחים כי המטבע הקריפטוגרפי שלך בטוח אצלם.

תכונה נוספת שבלוקצ’יין ידועה מאוד היא שלה עמלות עסקה. החברה מבטיחה שאם אתה משתמש בארנק שלהם, תקבל את דמי הקנייה, המכירה והמסחר הנמוכים ביותר בענף. הם מאפשרים גם לסחור בקריפטוסים בקריפטואים אחרים בארנק עצמו – זה הופך את התהליך לחלק הרבה יותר, מהיר ופחות מלחיץ..

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

ארנק הבלוקצ’יין זמין בגרסה מקוונת וגם באנדרואיד וגם ב- iOS. זה תומך ב 22 מטבעות פיאט ו ניתן להשתמש ב 25 שפות שונות.

חסרונות ארנק Blockchain

רוב הבעיות שיש לאנשים עם ארנק הבלוקצ’יין הן שרירותיות למדי.

אם תקרא כמה מביקורות הארנק המקוונות של בלוקצ’יין, היית שם לב שהרבה מאוד תלונות נפוצות שאנשים מביעים הן מאוד דו צדדי.

לדוגמא, אחד הנושאים הנפוצים יותר שיש לאנשים בארנק הוא שהוא מאחסן את שלך מפתח קריפטוגרפי. הרבה אנשים לא אוהבים את זה מכיוון שהם מעדיפים להיות היחידים שיש להם את המפתח שלהם, ללא צד שלישי המעורב (לא משנה כמה הוא יהיה מהימן).

ישנן עוד שתי תלונות כאלה שיש להרבה אנשים בכל מה שקשור לביקורות על ארנק Blockchain – מִרכּוּז ו אַלמוֹנִיוּת.

טבלה: מאפייני הקישוריות של Ledger Nano X ו- Trezor Model T

הריכוזיות נופלת במידה מסוימת לכל מצוקת “אחסון המפתחות”. ארנק ריכוזי הוא ארון המנוהל אך ורק על ידי חברה ייעודית – לרוב, החברה שיצרה את הארנק. יש לכך יתרונות וחסרונות בפני עצמם.

ארנק מרכזי יהיה כנראה מותאם יותר טוב ו מכילים תכונות נוספות מאשר מבוזרת. אולם, זהו מדרון חלקלק מאוד – הכל תלוי בחברה המדוברת.

אם הצוות שמאחורי הארנק המרכזי הוא באמת שָׁקוּף & יָשָׁר ועובדים קשה להגיע ולעמוד ביעדים שלהם, אז הארנק כנראה יתאים לתקן הזה. עם זאת, הרבה אנשים לא סומכים על ארנקים מרכזיים בעיקר משום שהם לא סומכים על אף צד שלישי עם המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם.

אנונימיות היא גם סוגיה גדולה. בלוקצ’יין לא מספק הרבה מזה – זה חוזר לכל בעיית הריכוזיות. למרות שה החברה מבטיחה ביטחון, יש אנשים שעדיין חוששים שתעודות הזהות שלהם ידלפו וכל נתוני העסקאות שלהם ייחשפו.

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

כעת, לאחר שסיקרנו את היתרונות והחסרונות של ארנק הבלוקצ’יין, בואו נסכם במהירות. אחרי הכל, זו לא תהיה סקירת ארנק בלוקצ’יין (או כל ביקורת) ללא נקודות קצרות ומוגדרות באופן ברור.

מקצוענים בארנק בלוקצ’יין:

 • אחד מארנקי הביטקוין הפופולאריים ביותר בעולם;
 • עמלות עסקה נמוכות (קנייה, מכירה ומסחר);
 • בעל תכונות מסחר קריפטו מובנות.

חסרונות ארנק בלוקצ’יין:

 • מְרוּכָּז;
 • אנונימיות נמוכה;
 • מאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בשרתים שלהם.

כפי שאתה בוודאי יכול לראות בעצמך, קצת קשה לדבר על חסרונות הארנק של בלוקצ’יין – הם טיפוסיים תרחיש ממקרה למקרה. בעוד שאנשים מסוימים ימצאו אותם שוברי משחק, אחרים לא יראו עניין גדול. כנראה שהכי טוב שתערוך בעצמך כל אחת מהנקודות הבודדות ואז תחליט.

אפליקציית ארנק Blockchain

חשוב לזכור שיש א אפליקציית ארנק Blockchain – הוא נתמך על ידי אנדרואיד ו- iOS.

גרסת הטלפון של הארנק מאוד מותאם היטב ו עובד בסדר גמור. האפליקציה מאפשרת לך לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים לכל מקום שאתה הולך – אתה יכול פשוט לסרוק את קוד ה- QR של מישהו ולשלוח להם תשלום תוך שניות. יש לו גם משולב מזהה מגע באצבע ליתר ביטחון.

אם אתה מאבד את הטלפון שלך או שהוא נגנב, אפליקציית ארנק הבלוקצ’יין שלך תוגן על ידי קוד סודי. גם אם היית מוחק את האפליקציה, כל מטבעות הקריפטו שלך יאוחסנו במסד נתונים מקוון.

קניית ביטקוין בבלוקצ’יין

אז, השלמת עד לנקודה זו בסקירת ארנק הבלוקצ’יין, דע את כל הדברים יתרונות וחסרונות של הארנק, יש ידע על החברה שעומדת מאחוריו ועכשיו מוכנים להשתמש בו (בהנחה שאהבתם אותו). מטבע הדברים, אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרך לדעת בעת השימוש בארנק הוא כיצד לקנות ביטקוין בבלוקצ’יין.

התהליך הוא די פשוט. בואו נכסה את זה שלושה צעדים קלים:

 • קודם כל, יהיה עליך ליצור את הארנק בפועל עצמו. לעשות את זה, הירשמו לאתר ו אמת את הדוא”ל שלך.
 • לאחר שתסיים ליצור את הארנק, תראה לחצן שאומר “קנו ביטקוין”. לחץ עליו ורשימה של שותפים להחלפה אפשרית תופיע. אם, עם זאת, לא מופיע לחצן כזה על המסך שלך, המשמעות היא שהאפשרות לקנות ביטקוין בבלוקצ’יין עדיין לא ממש מותרת במדינתך או באזורך..
 • אם אתה לא נתקל ב- הבעיה הנ”ל, עם זאת, תוכל להתחיל לקנות ולסחור בביטקוין מרגע זה ואילך. כל השותפים להחלפה באתר הם אומת על ידי Blockchain, אז אתה לא צריך לדאוג שהם יהיו לגיטימיים או לא.

זה כל התהליך של איך לקנות ביטקוין ב- Blockchain. זה פשוט וברור – רק וודא שיש לך את כל אמצעי האבטחה שהוגדרו בחשבונך לפני הקנייה או המסחר!

השווה ארנק של Blochchain זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה ארנק של Blochchain זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סיכום

בואו נקבל סיכום מהיר של סקירת ארנק הבלוקצ’יין.

ארנק בלוקצ’יין הוא ככל הנראה ארנק הביטקוין הפופולרי ביותר בעולם. כיום הוא יכול לאחסן שלושה מטבעות קריפטוגרפיים 25 שפות ויש לו כמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר בשוק.

הצוות שעומד מאחורי הארנק הם אנשי מקצוע במה שהם עושים, מה שמאפשר לארנק הבלוקצ’יין לצבור כל הזמן לקוחות חדשים ולהמשיך ולבנות מוניטין טוב בעולם הקריפטו..

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

הארנק זמין ב- גרסה מקוונת, ויש גם א אפליקציית ארנק Blockchain ל דְמוּי אָדָם ו iOS. אפשרויות הקנייה, המכירה והמסחר בביטקוין נעשות די קלות מכיוון שכולן משולבות בארנק עצמו. זה מאוד נוח ונחמד מנקודת מבט צרכנית, אבל זה נהדר גם עבור היזמים. הם יכולים ליישם עדכונים ולקדם את תהליכי הפיתוח בצורה הרבה יותר קולחת.

בסך הכל, ארנק הבלוקצ’יין נראה כמו אלטרנטיבה טובה לאנשים המעוניינים לחדש את משחק הארנק שלהם ולהניח את הקריפטו שלהם לידיהם של אנשי מקצוע מרוכזים, מוסמכים ובעלי מוניטין. עם זאת, העניין הוא שלעולם לא יהיה מאובטח כמו אחסון קר, כגון ספר ספרים ננו ס ו טרזור.

סיכום

יש הרבה ארנק בלוקצ’יין ביקורות באינטרנט, ויש הרבה יותר ארנקים לבחירה, כולל ספר ספרים ננו ס ו טרזור. זה יכול להיות ממש קשה לבחור את המתאים לך, אז כדי לסגור את הביקורת הזו על ארנק הבלוקצ’יין, אספר לך על כלל אצבע טוב.

כשאתה בוחר ארנק, תמיד להדגיש ביטחון על כל דבר אחר. ארנק מהודר לא יעשה לך טוב אם כל הכספים שלך יגנבו בינתיים. עם זאת, במקום לבחור ארנק חם, כדאי לבחור אחסון קר.

ארנקים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים שונים מפרסמים דברים שונים על עצמם – הם עשויים להיות אסתטיים, יש להם ממשק משתמש טוב, לִהיוֹת מבוזר (אוֹ מְרוּכָּז, אם זה מה שאתה מחפש), הבטיח אנונימיות מוחלטת וכן הלאה. כל זה נכשל אם הארנק חסר במחלקת האבטחה.

נראה כי ארנק הבלוקצ’יין מצא נקודה מתוקה די טובה – הוא מכיל את רוב התכונות שהייתם מחפשים בצורה טובה ויפה. ארנק קריפטו מותאם היטב תוך שהוא מצהיר בגאווה שזו מערכת האבטחה המדהימה.

סקירת ארנק Blockchain: מדריך מקיף

האמת, יהיה די קשה למצוא תלונת אבטחה בפורומים מקוונים ובביקורות אחרות של ארנקי בלוקצ’יין. המשוב ממחלקה זו הוא די ניטרלי.

גם כשמדובר בחסרונות האמיתיים שיש לארנק הזה שאנשים מעלים, הוא הופך להיות מסובך במקצת. ה”חסרונות “הם לא בהכרח חסרונות לאמירה – הם מבוססים מאוד על מה שהאדם מחפש בארנק שמאחסן מטבעות קריפטוגרפיים..

ובכן, זהו סוף סקירת הארנק של Blockchain. אני מקווה שעכשיו אתה יודע הרבה יותר על Blockchain – הן כחברה והן כארנק. אל תשכח תמיד עשה את המחקר שלך – קרא פורומים מקוונים, הצטרף לפייסבוק או לקבוצות אחרות הקשורות למטבעות קריפטוגרפיים, שאל שאלות וחקור – אנשים בדרך כלל מועילים מאוד בכל הנוגע למסירת מידע ולספר לך את דעתם לגבי מוצר או שירות מסוים..

אם לאחר קריאת ביקורות על ארנק Blockchain וצ’טאות עם אנשים אחרים באינטרנט אתה מרגיש כאילו ארנק Blockchain מתאים לך, נסה זאת – כך או כך, אני מאחל לך בהצלחה בהרפתקאותיך הקשורות בקריפטו.!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map