Bitstamp VS Coinbase: האם Bitstamp עדיף על Coinbase?

בשנת 2008 נוצר סוג חדש של כסף. ביטקוין היה הראשון מבוזרת לחלוטין מטבע דיגיטלי. זה אומר שאני יכול לשלוח כסף לכל רחבי העולם מבלי להשתמש בבנק. אני אפילו לא צריך לתת את שמי! מטבע מוצפן היא אחת הטכנולוגיות המרתקות ביותר שפותחו מאז שהומצא האינטרנט. בואו נשווה בין שתי מרכזיות פופולריות מאוד בהן תוכלו להשיג, חותמת ביט לעומת Coinbase.

מאז הקמת הביטקוין הושקו מאות מטבעות קריפטוגרפיים נוספים. חלקם כן שווה הרבה כסף בעוד שאחרים אינם, אך הם עשויים להיות, בעתיד. מדי יום, מיליוני אנשים קונים ומוכרים קריפטוגרפיה באמצעות חילופי קריפטו. אם אתה קורא מדריך זה, אני חושב שתרצה להיות אחד מהם. האם אני צודק?

CoinMarketCap מפרט 350 חילופי קריפטו. זה הרבה חילופים לבחירה! לבחור את ההחלפה המתאימה עבורך יכול להיות מבלבל מאוד, אבל אל תדאג – אני כאן כדי לעזור. במדריך זה אספר לכם על כך שתיים מחילופי הקריפטו הפופולריים ביותרחותמת ביט ו Coinbase.

אני אגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על Bitstamp VS Coinbase. כשתסיים לקרוא את המאמר, תדע היתרונות והחסרונות של כל חילופי דברים. תוכל גם בחרו את החליפין המתאימים ביותר עבורכם. בוא נתחיל עם קצת היסטוריה.

הִיסטוֹרִיָה

חשוב לדעת איך התחילו Coinbase ו- Bitstamp לפני שתתחיל לסחור איתם.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

סיפור חותמת הביט

חותמת ביט הוקמה בתקופה בה אנשים לא ממש סומכים על חילופי קריפטו. בשנת 2011, הבורסה הגדולה בעולם, הר גוקס, הפסיד הרבה מכספי המשתמש שלו. שני סלובנים בשם Nejc Kodric ו- Damijan Merlak החליטו לבנות פלטפורמה שמשתמשים יכולים לסמוך עליה.

מרלאק וקודריץ עיצבו את Bitstamp להיות מוסד פיננסי חוקי כמו לוידס או סנטנדר. ספקי שירותים פיננסיים גלובליים מהימנים על ידי לקוחותיהם מכיוון שהם עקוב אחר הרבה כללים ותקנות. כללים אלה עוזרים ל שמור על כספי הלקוחות. גם הם למנוע משירותים להשתמש בכספי לקוחות באופן בלתי חוקי.

Bitstamp VS Coinbase: תכונות Bitstamp.

כאשר Bitstamp הושק בשנת 2011, היו מעט מאוד כללים לבחירת חילופי הצפנה. מייסדי Bitstamp עבדו קשה מאוד כדי להפוך את חילופי הדברים שלהם לגיטימיים. ראשית, הם העבירו חלק מפעילותם ללונדון כדי שהבורסה תהיה קרובה יותר למרכז הפיננסי של אירופה. לאחר מכן, הם חיפשו מקום שבו ניתן להסדיר כראוי את Bitstamp. קודריץ ‘ומרלק בחרו לוקסמבורג.

בשנת 2016, Bitstamp הפך בורסת הקריפטו הראשונה ברישיון מלא. לוקסמבורג היא חברה באיחוד האירופי. המשמעות היא שאם אתה מורשה בלוקסמבורג, אז אתה מורשה בכל 28 מדינות האיחוד האירופי. זה הפך את Bitstamp לאחת הבורסות החזקות באירופה.

ל- Bitstamp יש כעת קשרים עם מוסדות פיננסיים ברחבי העולם. זה גם יצר מודל של האופן שבו רגולציה להחלפת קריפטו תעבוד בעתיד.

אז מה עם Coinbase?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיפור מטבע הבסיס

Coinbase נוסדה בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם. הוא ממוקם בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

Coinbase נוצר באותו זמן שחילופים אחרים החלו להיאבק ולהיכשל. הר גוקס פשט את הרגל בשנת 2014, שלוש שנים לאחר שנפרצה לראשונה. כמו ביט בול, Coinbase רצה להפוך לסוג אחר של חילופי קריפטו.

ראשון, Coinbase ביטחה את כל המטבעות הקריפטוגרפיים המאוחסנים בבורסה שלה. ואז, כש- Bitstamp קיבלה רישיון בלוקסמבורג, Coinbase קיבל BitLicense לניו יורק.

Bitstamp VS Coinbase: לקנות ולמכור קריפטו ב- Coinbase.

עד סוף 2016, Coinbase היה חוקי בארצות הברית כמו Bitstamp היה באירופה. זה גם סידר את תשלומי הביטקוין התקבל ב- Dell, Expedia, זמן בע”מ., ומותגים ידועים אחרים.

באוגוסט 2017 הפכה Coinbase לבורסה הראשונה שהפכה לחד קרן! למרבה הצער, זה לא ממש מגניב כמו שזה נשמע. חד קרן פיננסי הוא לא סוס מיתי עם קרן (סליחה!). זו חברה ש מוערך ביותר ממיליארד דולר אמריקאי (דולר ארה”ב), וזה עדיין די מגניב, נכון? בריאן ארמסטרונג הגיע למקום העשירי גם ברשימת הצעירים המשפיעים ביותר בפורבס של פורבס.

לפני שאספר לך על התכונות של כל פלטפורמה, ברצוני לתת לך מושג כיצד Coinbase הגדול ו- Bitstamp הם.

Bitstamp VS Coinbase: גודל

Coinbase זמין ב 32 מדינות וטוען כי יש שירת יותר מ -10 מיליון לקוחות. יותר מ 50 מיליארד דולר אמריקאי נקנו ונמכרו בפלטפורמה.

חותמת ביט מדורגת 15 ברשימת 350 הבורסות של CoinMarketCap. יש לה נפח מסחר 24 שעות ביממה 195,091,734 דולר אמריקאי.

הערה: נפח מסחר 24 שעות ביממה הוא הסכום הכולל של קריפטו שנקנה ונמכר בבורסה ביום אחד (הנתון לעיל הוא ליום 05/01/18).

מאז השקתם, Coinbase ו- Bitstamp הפכו גדולים וחזקים יותר. אבל בהשוואה של Bitstamp VS Coinbase, מה הכי טוב? האם Bitstamp עדיף על Coinbase? כדי להבין את ההבדלים בין Coinbase VS Bitstamp, נצטרך לבדוק אילו שירותי מטבע מציע כל אחד מהם.

Bitstamp VS Coinbase: מטבעות

יש שני סוגים מסחר במטבעות המוצע על ידי בורסות קריפטו. הם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ו מטבע פיאט מִסְחָר.

סחר במט”ח של פיאט

מטבעות פיאט הם המטבעות הרשמיים של מדינות. הם נתמכים באופן חוקי על ידי ממשלה לאומית. דוגמאות למטבעות פיאט הם הין היפני (JPY), הדולר הקנדי (CAD) או הרופי ההודי (INR).

Bitstamp מציעה מסחר במטבעות פיאטיים עם יורו (EUR) ודולרים אמריקאים (USD).

הערה: ניתן להשתמש ב- Pounds בריטית ובפרנקים שוויצריים גם ב- Bitstamp אך לא תוכלו לסחור איתם. הם ישונו ליורו או לדולר לפני שתוכלו לסחור איתם.

משתמשים ב- Coinbase יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מטבעות הפיאט של כל אחת מ -32 המדינות בהן Coinbase זמין. ניתן למכור מטבעות קריפטוגרפיים בכל 32 המדינות למעט אוסטרליה וקנדה.

Bitstamp VS Coinbase: בורסת הקריפטו הגלובלית המקורית.

כמתחיל, חשוב לך בחרו בורסה המאפשרת סחר במטבעות פיאט. אם אתה משתמש חותמת ביט אוֹ Coinbase, לא תצטרך לבקר בבורסה אחרת לפני שתתחיל לסחור. אז, כאן, הוויכוח של Bitstamp VS Coinbase מגיע לקשר, כמו תמצא את כל מה שאתה צריך במקום אחד!

לאחר מכן, נשווה את מבחר המטבעות הקריפטוגרפיים שמציעות שתי הפלטפורמות.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים

אתה יכול לסחור עם 5 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ב- Bitstamp. הם:

לחותמת ביט יש 11 ייחודי זוגות מסחר.

הערה: צמד מסחר הוא שני מטבעות שניתן לסחור בהם. למסחר יהיה שער חליפין כמו זה שאתה רואה בלשכה דה צ’יינג ‘בשדה התעופה. דוגמה אחת לצמד מסחר שמציעה Bitstamp היא, 1 ליטקוין (LTC) = 148.18 דולר ארה”ב (דולר ארה”ב).

Coinbase מציעה שירותים שונים במקצת ל- Bitstamp. חילופי דברים כמו Bitstamp מפגיש את הקונה והמוכר בסחר. לדוגמא, אם אני רוצה לקנות 4 LTC תמורת 595 דולר, אז Bitstamp תמצא לי מוכר שמציע למכור 4 LTC תמורת 595 דולר. Bitstamp לאחר מכן יקח עמלה אחוז מהסחר מכל סוחר.

Coinbase עובד קצת אחרת. Coinbase הוא חילופי מתווכים. המשמעות היא שהיא קונה ומוכרת מטבעות קריפטוגרפיים במטבע פיאט. קונים ומוכרים לא נסחרים זה עם זה, הם נסחרים עם Coinbase.

Bitstamp VS Coinbase: התחל תוך מספר דקות עם Coinbase.

בהיבט השוואת המסחר של Bitstamp VS Coinbase, Coinbase אינו מציע זוגות מסחר באותו אופן כמו Bitstamp, במקום זאת, יש לו א שירות המרה. Coinbase יציע מחיר מוגדר או יחס המרה לכל עסק. שיעור זה יהיה דומה מאוד לאלה שמציעה Bitstamp. למעשה, דמי ההמרה של Coinbase מבוססים על שערי החליפין של GDAX.

הערה: GDAX (Global Digital Asset Exchange) היא בורסת קריפטו מקצועית הנמצאת בבעלות Coinbase ומופעלת. הוא מציע למשתמשים אפשרויות מסחר מתקדמות יותר מאשר Coinbase. כאשר תירשם ל- Coinbase תינתן לך גם גישה ל- GDAX.

המטבעות הקריפטוגרפיים שאתה יכול לקנות או למכור באמצעות שירות ההמרה של Coinbase הם:

  • ביטקוין (BTC)
  • ליטקוין (LTC)
  • אתריום (ETH)
  • ביטקוין מזומן (BCH)

עכשיו אתה יודע אילו מטבעות מוצעים למסחר בכל פלטפורמה, בואו נסתכל העמלות שהם גובים.

Bitstamp VS Coinbase: עמלות

העמלות שמשלם הסוחר יהיו תלויות בהן היכן שהם גרים, גודל המסחר, ו באיזה אמצעי תשלום הם משתמשים. אז מה ההבדל בין Coinbase VS Bitstamp בתשלום?

אגרות חותמת ביט

הפיס ב- Bitstamp נמוך למדי בהשוואה לשאר השוק. חיובי חותמת ביט 0.25% לכל העסקאות מתחת ל -20,000 $. פירוש הדבר, בין אם אתה קונה או מוכר מטבע-קריפטו, אתה משלם את אותה התשלום. זה נהדר עבור מתחילים. כמה חילופי דברים אחרים – כמו קראקן – גובים עמלות שונות עבור קנייה ומכירה. עם זאת, Bitstamp שומרת על עמלותיה נחמדות ופשוטות!

השוואה בין עמלות Bitstamp לעומת Coinbase, עמלות Bitstamp עבור פיקדונות ומשיכות Fiat הן קצת יותר מסובכות. Bitstamp אינה גובה תשלום עבור הפקדות של אירו ב- SEPA. משיכות ביורו בעלות ה- SEPA 0.90 אירו.

Bitstamp VS Coinbase: 3 שלבים להתחלת המסחר.

הערה: ה- SEPA הוא אזור התשלומים היורו היחיד. יש לזה 33 מדינות בה. ה- SEPA הופך את העברת הכסף סביב אזור ה- EEA (האזור הכלכלי האירופי) למהיר וקל.

עם זאת, Bitstamp גובה תשלום לפחות 7.5 דולר לפיקדונות בדולר אמריקאי. Bitstamp אינה גובה תשלום בגין משיכות מטבע קריפטוגרפי. משיכות של פחות מ 1000 $ עלות 10 דולר ומשיכות של יותר מ- $ 1000 מחויבות עמלה של 2%.

משתמשי Bitstamp יכולים גם להשתמש בכרטיסי אשראי לרכישת קריפטוגרפיה. העמלה בגין שימוש בכרטיס אשראי הינה 5% מסכום העסקה.

עמלות Coinbase

דמי המסחר ב- Coinbase הם גבוה פי שישה מעלות Bitstamp. תשלום בסך 1.49% מחויב בכל פעם שאתה קונה או מוכר מטבע קריפטוגרפי. תשלום זה עולה עד 3.99% ל רכישות שנעשו בכרטיס אשראי.

פיקדונות Coinbase בסך יורו הם בחינם ב- SEPA. משיכת אירו ב- SEPA מחויבת בתשלום בסך 0.15 אירו. הפקדות שנעשו בדולר ארה”ב בהעברה בנקאית הן בחינם. משיכת דולרים אמריקאיים מחויבת 10 דולר.

דמי ה- Coinbase נמוכים בהשוואה לבורסות כמו CEX ו Coinmama, המציעים שירותים דומים.

הדמיון הגדול ביותר בין עמלות Bitstamp לעומת אגרות Coinbase הוא זה קל להבין אותם. מתחיל יכול לבחור באחת הפלטפורמות ולדעת בדיוק מה הם מחויבים ולמה. אז, העמלות של שתי הפלטפורמות ידידותיות למתחילים, אבל איזו פלטפורמה היא קל יותר לשימוש? בוא נגלה!

Bitstamp VS Coinbase: ידידותיות למשתמש

Coinbase מומלץ לעיתים קרובות למתחילים, אבל למה? ומה יש ל- Bitstamp להציע למתחילים חדשים בקריפטו? בואו נמשיך בהשוואת Bitstamp VS Coinbase.

חותמת ביט הוא פלטפורמה מעוצבת היטב עם כמות מוגבלת של תכונות מסחר. המשמעות היא שיש בו רק מספר קטן של מטבעות קריפטוגרפיים ומספר קטן של דברים שתוכלו לעשות איתם. עם זאת, האופן שבו חלק ממידע המסחר של Bitstamp מוצג אינו כל כך פשוט. מתחילים לפעמים מתלוננים על כך עמוד המסחר של Bitstamp מסובך מדי. בדוק זאת למטה:

Bitstamp VS Coinbase: פלטפורמת הצפייה המסחרית של Bitstamp.

השימוש בכמה מהתכונות המבלבלות יותר של Bitstamp הופך להיות קל יותר על ידי דף העזרה המפורט שלה. אני ממליץ למתחילים להשתמש בדף זה כאשר מנסים את Bitstamp בפעם הראשונה.

Coinbase היא כנראה הפלטפורמה הטובה ביותר למתחילים. זה נועד להיות פשוט מאוד לשימוש. כמו שאמרתי מקודם, Coinbase היא בורסת מתווכים. זה אומר שזה יותר כמו חנות מאשר חילופי דברים.

קנייה ומכירה נעשית קלה. הפריסה והתכונות של Coinbase דומות לאפליקציות בנקאות מקוונות וקניות. תחשוב על זה כמו אמזון עבור מטבעות קריפטוגרפיים!

לא תמצאו דרך פחות לחוצה לרכוש את המטבע הראשון שלכם מ- Coinbase. קל יותר להשתמש ב- Coinbase מאשר ב- Bitstamp, וכמעט בכל חילופי דברים אחרים!

שתי הפלטפורמות מציעות גם אפליקציות מובייל עבור iOS ו- Android, אך מה עדיף?

Bitstamp VS Coinbase: אפליקציות לנייד

משתמשים באפליקציית המובייל של Bitstamp התלוננו על כך חוסר בתכונות ועדכונים איטיים. יש לו ציון סתם 1.7 מתוך 5 בחנות אפל.

האפליקציה הסלולרית של Coinbase קיבלה ביקורות טובות יותר. משתמשים מגיבים על כמה האפליקציה פשוטה ואמינה, ויש לו ציון של 4.7 מתוך 5 בחנות אפל.

עכשיו אתה יודע הכל על מטבעות פלטפורמת Bitstamp VS Coinbase. אתה יודע גם כמה הם קלים לשימוש, אבל כמה הם בטוחים?

Bitstamp VS Coinbase: אבטחה

בִּטָחוֹן היווה נושא מרכזי עבור מרבית חילופי הקריפטו. בואו נראה איך Coinbase ו- Bitstamp מתמודדים עם הבעיה.

האם חותמת ביט בטוחה?

חותמת ביט לוקח את בטיחות המשתמש מאוד ברצינות. בינואר 2015, 19,000 BTC נגנבו מ- Bitstamp. כל הרציף נבנה מחדש לשמור על ביטחון ואף לקוחות לא הפסידו כסף.

זה שומר כמעט את כל הנכסים הדיגיטליים שלה אחסון קר. פירוש הדבר שהם במצב לא מקוון, הרחק מגנבים והאקרים. Bitstamp כבר היה מבוקר על ידי ארנסט ורואי החשבון הצעירים. המשמעות היא שהיא נבדקה כדי לוודא שהיא משתמשת ומאחסנת את כספי לקוחותיה כראוי. הפלטפורמה מציעה גם למשתמשים אימות דו-גורמי.

Bitstamp VS Coinbase: כלים מתקדמים למסחר קריפטו.

הערה: אימות דו-גורמי הוא המקום בו לחשבון המשתמש יש שני סוגים של הסיסמה.

אז אני חושב שהתשובה שלך ל "האם חותמת ביט בטוחה" הוא כן. עם זאת, אני ממליץ לא להשאיר מטבעות קריפטוגרפיים בשום בורסה לטווח הארוך. עכשיו, בואו נעבור ל- Coinbase בהשוואה של Bitstamp VS Coinbase.

האם Coinbase בטוח?

כסף נגנב מ Coinbase לקוחות, אבל הפלטפורמה לא נפרצה. רוב ההפסדים קורים כאשר גניבת הסיסמה שלו למשתמש, או שהם הקורבן של הונאת דיוג.

Coinbase יש שיא בטיחות טוב מאוד בהשוואה לרוב הבורסות האחרות. היותו מבוסס בארה”ב פירושו ש- Coinbase צריך לפעול על פי החוק האמריקני והפדרלי. חלק ממבקרי הפלטפורמה טוענים שהיא עובדת מקרוב מדי עם ממשלת ארה”ב. בפברואר 2018, Coinbase מסרה למס הכנסה את הפרטים של 13,000 משתמשים! מס הכנסה הוא איש המס האמריקאי. זה לא היה מאוד פופולרי בקרב הרבה משתמשים!

Bitstamp VS Coinbase: ממשק קל לשימוש.

כ- 98% מכספי Coinbase נשמרים במצב לא מקוון. 2% האחרים הם מבוטח מפני גניבה. Coinbase גם שומר על קרנות לקוחות נפרדות מכספי Coinbase. המשמעות היא שאם Coinbase יפשט את הרגל הלקוחות יוכלו להחזיר את כספם. Coinbase מציע גם אימות דו-גורמי.

אז זהו, Coinbase VS Bitstamp. כעת עליכם להחליט איזו חילופיה הכי מתאימה לכם. לפני שתעשה זאת, ברצוני לספר לך עוד כמה דברים שעשויים לעזור לך בבחירתך.

מחשבות אחרונות

קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים לא תמיד קל. זה יכול להיות מסובך, מעצבן ואפילו מפחיד. זה יכול להיות גם מאוד כיף! חותמת ביט ו Coinbase שניהם מקומות נהדרים להתחיל את הרפתקאת הקריפטו שלך.

חותמת ביט היא אחת מהבורסות הוותיקות והפופולריות ביותר בעולם. זה בטוח, זוֹל, ו יש צוות נהדר שאכפת להם מהלקוחות שלהם. זה יכול להיות קשה לשימוש עבור כמה מתחילים, אבל זה מקום נהדר ללמוד כיצד עובדת חילופי קריפטו מקצועיים.

Coinbase הוא מושלם למתחילים. שֶׁלָה פָּשׁוּט, לבטח, ו קל לשימוש. הוא מציע את כל השירותים הבסיסיים הדרושים לך כדי לקנות את המטבע הראשון שלך. כצעד ראשון לעולם הקריפטו, אני לא יכול להמליץ ​​מספיק על Coinbase.

אז מי הזוכה ב- Bitstamp VS Coinbase? לא מצליחים להחליט? למה לא להשתמש שתי הפלטפורמות? אתה יכול להתחיל פשוט עם Coinbase ואז לעבור למסחר המתקדם יותר שקיים ב- Bitstamp. אתה יכול בקלות להעביר כספים בין השניים, פשוט להעביר מ- Coinbase ל- Bitstamp!

היום, נפח המסחר הפועל 24 שעות ביממה של כל הבורסות הרשומות ב- CoinMarketCap היה יותר מ 23 מיליארד דולר. לכן, אם אתה חושב מתי הזמן הטוב ביותר להתחיל לסחור בהצפנה, אני יכול לעזור לך. יורד שלג!

אם אתה רוצה לדעת יותר על Bitstamp, בדוק את זה "מה זה Bitstamp?" מדריך, כדאי לבדוק גם את שלי חותמת סיביות נגד קראקן השוואה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map